ELIMINACJE MASTER

OSOBY NIEZAKWALIFIKOWANE DO PÓŁFINAŁÓW
ImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćLiczba punktów
HubertDorochowicz14
JakubBaranZST LeżajskLeżajsk14
MaciejPełczyński14
JakubBednarekL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice14
NikodemKotPZ nr 2 SOMSiT w OświęcimiuOświęcim14
PiotrKaczmarczykZespół Szkół Nr 3Wyszków14
MarcinGąsienica Makowski14
BartoszZajkowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14
NataliaFalkoIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14
klaudiastefanowiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14
PaulinaKonieckoIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14
MariaGlińskaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14
MichałOpanowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14
KrzysztofPawłowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14
MaciejKorsakowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14
AgataSymonowiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14
MikołajWidłaZespół Szkół TechnicznychTarnów14
PatrykMajZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław14
KrystianBoreckiTechnikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuKatowice14
GrzegorzMatłokZespół Szkół Nr 2 w Debicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica14
PiotrSokołowski13
KarolDyrdaZespół Szkół Technicznych w LeżajskuLeżajsk13
JoannaLichwaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków13
OskarKruszniewskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki13
MartynaJarzębska13
BartoszKrajewski13
AnnaKosakowskaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki13
AnnaBasałajIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki13
SzymonFalkowskizespół Szkół Zawodowych w KurzętnikuKurzetnik13
DawidChowaniecTECHNIKUM NR 2 W ZAKOPANEMZakopane13
ArturPasZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w KolbuszowejKolbuszowa12
BartoszGut12
MichałKurdziel12
KacperKornecki12
KarolKasperek12
RomanZhyliukZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław12
AndriiShtokaloZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław12
KacperSajAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów11
BartoszŚnieg11
JakubKubiakII LO w SzczecinieSzczecin11
KrzysztofKlag11
ZofiaBorowskaZSO nr 13Gdańsk11
MichałKalinowskiZSE w BydgoszczyBydgoszcz11
AdrianJobdaZespół Szkół nr 36 im. Marcina KasprzakaWarszawa11
JulianWłodarekX Liceum OgólnokształcąceWarszawa11
KarolBiałowąsZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław11
BartłomiejPruszczyk11
SzymonNowackiZespół Szkół nr 2 im. Adama MickiewiczaChełmno11
JacekKozak11
DawidWołekZespół Szkół TechnicznychTarnów11
KacperKrawczyński10
KacperStarkZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański10
CezarySzwedehZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy10
SylwiaSielska26 LO w ŁodziŁódź10
JakubŚwierczyński10
KamilMleczekZespół Szkół EnergetycznychKraków9
HubertPluchratZespół Szkół TechnicznychPiła9
JakubSkonecznyZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki9
TymoteuszMasłowskiZespół Szkół SpołecznychŻory9
DawidPawłowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieLublin9
TomaszOlekZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów9
KacperBorowyZespół Szkół Nr 3Wyszków9
NinaNowak9
MateuszGlixelliII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków9
ErnestSzlamczyk9
NataliaAndrulewiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki9
RafałOchorokŚląskie Techniczne Zakłady NaukoweKatowice9
JakubPatałuch9
SebastianJakubekZSZiO w KartuzachKartuzy9
DariuszNiedziela9
TomaszDybichNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
JakubSerafinNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
DawidJarmołowiczNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
MichałFlaszyńskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
PrzemysławDziedzinaNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
PatrykTomczukNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
DanielKlebiekoNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
BartłomiejBednarczykNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
MarcinLaskowskiWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa8
AleksandraKotZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne8
JanIndrzejczakI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz8
KonradGwóźdźNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
ŁukaszSoprychNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
JakubRepelowiczCXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta SchumanaWarszawa8
PatrykKarczewskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
MichałKamińskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
KamilBytnerNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
PiotrKuźmińskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
DawidPopławskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda8
TomaszChaciński8
SzymonJaniakZespół Szkół Chemiczno-ElektronicznychInowrocław8
BogdanOstrynskyiZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa8
TobiaszKostrzewaZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń8
KubaKukurykNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda7
PrzemsyławCzubkowski7
DominikBrożynaZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec7
AlanBetkeZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów7
JuliaTkaczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7
MiłoszIleckiIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk7
AdamGąsiorowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk7
KlaudiuszKaźmierczakZespół Szkół Ponadpodstawowych w ŁasinieŁasin7
MaciejPietrzakZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz7
KamilRogowiec7
PiotrCieślak26 LO w ŁodziŁódź7
TomaszDołmatV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w GliwicachGliwice7
NataliaBudzyńWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa7
MichałKrydowskiWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa7
AmeliaRusinekZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7
AdelajdaAdamczykII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków7
DominikSurma7
MichałKrzysiakTECHNIKUM NR 2 W ZAKOPANEMZakopane7
ErwinPicińskiZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.7
AdamGórnaś7
MateuszKijanowskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda7
PatrykŚlusarzZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w OławieOława7
GrzegorzMaternaNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda7
SzymonZaborowskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda7
EdytaKownackaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki7
KrzysztofNasutaV Liceum OgólnokształcąceGdańsk7
KacperDomańskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław7
DanielMieśnikZSP 3 w SiedlcachSiedlce7
PiotrWajerZespół Szkół Chemiczno-ElektronicznychInowrocław7
GeraldSerafin7
BartłomiejKaweckiZespół Szkół Nr 3Wyszków6
BoguszBorysieńkaNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda6
KamilKaraśNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda6
ŁukaszMadej6
DanielMichalskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda6
JakubDęboszZespół Szkół Nr 1Dzierżoniów6
PatrykOstafinZespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w WałbrzychuWałbrzych6
AdrianMalecRegionalne Centrum Edukacji ZawodowejBiłgoraj6
SzymonBąkZespół Szkół w Trzcinicy im. prof. Teodora MarchlewskiegoTrzcinica6
DamianMateuszuk`Szkoła Podstawowa w MichałowieMichałów6
KarolPrzybycin6
HubertPiątkowskiZespół Szkoł nr 10 X Liceum OgólnokształcąceToruń6
BartoszChyckiTechniczne Zakłady NaukoweDąbrowa Górnicza6
JacekSzczupakZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno6
MateuszGierszonZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz6
JeremiLaskowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków6
KingaKozikII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków6
KrystianŚwirkZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk6
MateuszRadzikowski6
KatarzynaStępieńKatolickie Liceum Ogólnokształcące SPSKCzęstochowa6
SzymonBłaszczykZespół Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke BosakaKielce6
MichałTraskowskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda5
MichałŚliwickiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański5
BartoszSowińskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański5
PrzemekWalkuszZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański5
KrzysztofOwsianka5
JakubWilczewskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański5
MichałPielckiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne5
SebastianLoncZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne5
BartłomiejTrzeciakZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne5
PatrykKuczyńskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne5
VladislavBudeanuZespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja KopernikaOlsztyn5
KacperGregorowiczTechnikum im. J. PiłsudskiegoBrzesko5
ŁucjaPyćSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola5
KamilTroczewskiZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.5
ArturSobkowiakTechnikum im.Stefana BieszkaChojnice5
MateuszTomaszewskiZSE w BydgoszczyBydgoszcz5
ZiemowitGołojuchII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków5
ArkadiuszMądry5
AleksanderCzarnecki5
MateuszJezierskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
KlemensLenardZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
JanWronaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
MajaDziwiszZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
JakubMazurZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański4
AdrianCiołekZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz4
JuliaBnach4
ElizaSufaZespół Szkół SpołecznychŻory4
MagdalenaPietrzakZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz4
KacperRachwalskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
MarcinWróblewskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
JagodaGawlikZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
AleksandraTomkiewiczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
ArkadiuszSzpilkaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
JakubSzpiecZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
KacperRudzkiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki4
MariaBernatZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
OskarDąbrowskiZespół Szkół TechnicznychTarnów4
RadosławWalczakZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława4
AndrzejKozdrowskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
MikołajRutkowski`Szkoła Podstawowa w MichałowieMichałów4
KacperNiechciałZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski4
KarolinaDomańskaI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława BroniewskiegoŚwidnik4
MaksymilianHofmanCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa4
JacekGrzybowski4
BartoszZielińskiZSP NiemceNiemce4
KrzysztofStećZSP NiemceNiemce4
IgnacyMilewskiWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa4
MaciejKasprzyk4
StanisławMielczarekLO GóraGóra4
BartłomiejGalaZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów4
AdamKurzawskiZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno4
RobertKiełczewskiZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno4
JakubMolekTECHNIKUM NR 2 W ZAKOPANEMZakopane4
4
SławomirStojanowskiZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.4
JakubZawadzkiZSE w BydgoszczyBydgoszcz4
KacperSawczukZSE w BydgoszczyBydgoszcz4
TomaszWójcickiZSE w BydgoszczyBydgoszcz4
BartoszRychlickiZSE w BydgoszczyBydgoszcz4
DominikKrasZespół Szkół TechnicznychTarnów4
MikołajDylewskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański4
ZuzannaMłynarczykZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
JoannaSochaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
NikodemSłyszZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
AdriannaPłoszyńskaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
KonradbakunZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
PawełPogroszewskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański3
MateuszPotrykusZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański3
KacperTułeckiZespół Szkół Nr 2 w Debicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica3
TomaszMarekI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystaw3
NatanSieradzki-Loll3
DominikRasała3
MartynaGontarczykII LO im. K. K. BaczyńskiegoKonin3
FilipMichońSzkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w LublinieLublin3
PawełMożdrzechZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz3
NorbertŻmijaZespół Szkół w PołańcuPołaniec3
AdamSykałaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
KacperIwanickiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
MaciejBrambergerZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
MichałBronhardZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
PiotrDuczekZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki3
MateuszKuczyńskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki3
KacperLisikiewiczZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki3
SebastianSzczęsnyZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
ArturSzulcZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański3
ErnestCiosekZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
AleksBrzęczkowskiZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski3
PatrykMalaga3
KarolDraszawkaIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk3
MiłoszFrydrychZespół Szkół Technicznych i ArtystycznychLesko3
KarolinaWronaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków3
PatrykŻarneckiZespół Szkół nr 36 im. Marcina KasprzakaWarszawa3
KarolinaDuda3
BartłomiejJarczakZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski3
MateuszKsiążekCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa3
JakubCieślukII LO w SzczecinieSzczecin3
TymoteuszMroczkowski3
AdamMadejZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń3
AdrianDębskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki3
MikołajKrępaZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów3
ŁukaszGoliczewskiLO GóraGóra3
JakubJarząbLO GóraGóra3
JakubCieślakLO GóraGóra3
SzymonŻurawskiLO GóraGóra3
MateuszPryl3
AleksandraŁuszczewskaZSZ Nr 1 i II LOWłodawa3
ArekPytkaZSZ Nr 1 i II LOWłodawa3
KarolinaMaciagZSZ Nr 1 i II LOWłodawa3
NataliaPakułaZSZ Nr 1 i II LOWłodawa3
PatrykKucharskiOśrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Plutonu Głuchoniemych AKKalisz3
PatrykZawadzkiOśrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Plutonu Głuchoniemych AKKalisz3
AdamKwiatkowskiZSE w BydgoszczyBydgoszcz3
BartoszŁysakowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice3
PiotrSucheckiZespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w WałbrzychuWałbrzych3
AnnaZychZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława3
MateuszKopczyński2
WaldemarBednarski2
karolmoszczynski2
FilipLubiński2
GrzegorzPuścian2
DanielKurtzPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki2
KrzysztofDutka2
MateuszKrętZespół Szkół EnergetycznychKraków2
JuliaKucharskaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice2
PatrykGzikI Liceum OgólnokształcąceSieradz2
MaciejKozownickiI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz2
WojciechGórasZespół Szkół TechnicznychGrudziądz2
MiłoszMichno2
JakubWasiniewskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański2
PaulinaWojtanZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański2
KarolPorożyńskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański2
TymonKijankaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2
PatrykPiotrowskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2
EmiliaKwaśnikZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2
RadosławLisowskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2
FilipSidorZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2
MaciejDziuruńZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2
DominikTomczakZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2
PiotrNowickiZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz2
JuliaDuszczykZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2
AleksandraPasiekaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków2
PatrykKorczakV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk2
JanLipskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk2
TomaszBernalV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk2
PiotrZugZespół Szkół w OleśnieOlesno2
PiotrRółkowskiWSFiZ CEM LO im. mjr Władysława RaginisaEłk2
WojciechStochmalZespół Szkół ElektrycznychKielce2
JakubStefańskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w TurkuTurek2
MaciejPrzysiężniakI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystaw2
AdamBochniewiczZespół Szkół Nr 2 w Debicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica2
DamianBorowczykPZ nr 2 SOMSiT w OświęcimiuOświęcim2
MateuszJanikZespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja KopernikaOlsztyn2
KrystianPostekIV Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaWarszawa2
IlonaGomułkaZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy2
ŁukaszBrodakciZsespół Szkoł Zawodowych im. Józefa LompyOlesno2
GrzegorzPapajCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa2
JakubMitkowskiZespół Szkół EkonomicznychPiła2
DamianMogaZespół Szkół TechnicznychGrudziądz2
KonradKilanowskiZespół Szkoł nr 10 X Liceum OgólnokształcąceToruń2
PatrykWalkowiakZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława2
AleksanderSzutZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.2
emilstasiukiewiczOśrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Plutonu Głuchoniemych AKKalisz2
PawełAlbosztaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki2
KarolCharchut2
JakubJendraszczakZespół Szkół TechnicznychPiła2
JamesBond2
MaciejPiątekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław2
JanZubalewicz2
JakubUchman1
EwaTokarczykZespoł Szkół w DobrodzieniuDobrodzień1
GabrielKucharskiNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda1
KrzysztofNalborczykPowiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechano-Elektrycznych im. M Kopernika w KętachKęty1
AdamSzwedaZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
GrzegorzSierockiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
SebastianKlimczak1
MateuszWarackiZespół Szkół Nr1Ostrów Mazowiecka1
JacekKaczyńskiZespół Szkół Nr1Ostrów Mazowiecka1
IvanRudiukZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1
ŁukaszTatarTECHNIKUM NR 2 W ZAKOPANEMZakopane1
wiktorkarykowskiZespół Szkół EkonomicznychPiła1
TobiaszGralaZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz1
MaksymilianCieślak26 LO w ŁodziŁódź1
BartoszBohdziewiczZSE w BydgoszczyBydgoszcz1
KamilMasztakowskiZespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle1
TomaszMrózSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1
PatrykSopataSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1
TomaszJelitoSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1
JakubKowalczykSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1
FranciszekKarwowskiCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa1
JoachimKoterasZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski1
KamilKurek1
BartłomiejWitekZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki1
KonradGołuńskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
JakubWoźnyZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
JuliaBarańskaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
PatrykKijasZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
KarolDębiecZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki1
JakubDurczakZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki1
JakubMłyńczakZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
AdamJaniakZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
MichałDomiszewskiZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
KacperChojnackiZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
KlaudiuszMiłkowskiZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
OliwerKrupaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
FabianStrzępekZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
kacpERJESIOŁOWSKIZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
JakubBrylZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
PatrycjaKałużnaZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
FabianAugustyniakZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
JakubOgrodzkiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
OktawianKauszZespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja KopernikaOlsztyn1
NataliaKasiewiczZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
JakubPawłowskiZespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja KopernikaOlsztyn1
SebastianKoncewiczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
IzabelaSobieckaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
RenataPrędkiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
KamilSobótkaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława1
HubertMicorekZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława1
MiłoszSobczakZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
JanBarczewski1
MikołajZawrockiZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
MateuszNalewskiZespół Szkół im. M. Kopernika w KoninieKonin1
MaciejSikoraV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1
PrzemysławSzumczykV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1
KonradNowickiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1
KamilJanuszkiewiczZespół Szkół w OleśnieOlesno1
MarekMianowski1
RemigiuszSkładanek 2bVI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta w BiałymstokuBiałystok1
MateuszSagan1
DominikMożdżeńTECHNIKUM NR 2 W ZAKOPANEMZakopane1
MateuszZoliszZespół Szkół w OleśnieOlesno1
ZuzannaŻokowskaWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa1
NataliaStępniak1
KamilDoniekZespół Szkół i Placówek OświatowychSkała1
DawidWołek1
PatrycjaWeselakZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk1
JakubSzczęch26 LO w ŁodziŁódź1
PatrykPoskróbek26 LO w ŁodziŁódź1
HannaPlewczyńskaIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin1
JakubAnzulewiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki1
WojciechKarczewskiIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin1
asdfghdggttLO GóraGóra1
WiktorBaderEuropejskie Liceum Ogólnokształcace w ZgorzelcuZgorzelec1
PatrykKupisz26 LO w ŁodziŁódź1
KubaBorowieckiII LO im. K. K. BaczyńskiegoKonin1
NataliaWojtasikII LO im. K. K. BaczyńskiegoKonin1
AgataGierlickaZSE w BydgoszczyBydgoszcz1
DariaBuchwaldZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława1
PawełLejczakII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków1
PiotrKazimirskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
karoltyszkaZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
KacperOlszewskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
AdamBrzeskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
MichałKunkaZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
MaciejCzapiewskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
KamilLemkeZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
NatanCzapiewskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
NikodemBurczykZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
KacperMikosińskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w SieradzuSieradz1
GabrielaTorzewskaZSE w BydgoszczyBydgoszcz1
MichałKakałaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w SieradzuSieradz1
PrzemysławPolejowskiZSZiO w KartuzachKartuzy1
FranciszekNiedziela1
MykytaMykhailovZespół Szkół Nr 2 w Debicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1
JakubZającZespół Szkół w OleśnieOlesno1
JakubCzermańskiV Liceum OgólnokształcąceGdańsk1
PawełPrzewałaZespół Szkół w OleśnieOlesno1