fbpx

ELIMINACJE

MASTER

ImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyPółfnały
OskarKosobuckiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
DamianKuberskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
DenisJabłońskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
AdamDybcioZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
KamilKwiatkowskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
EmiliaSkopZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń20zakwalifikowany/a
MateuszTargońskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
MichałCyranZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk20zakwalifikowany/a
JakubStępkowskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
IgorOchockiZespół Szkół im. Jędrzeja ŚniadeckiegoPionki20zakwalifikowany/a
JanNapieralskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
MiłoszPawłowskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
WiktoriaSzczepańskaI Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Carolinum w NysieNysa20zakwalifikowany/a
MaciejKaszkowiakZespół Szkół nr 1 im. Powstańców WielkopolskichWronki20zakwalifikowany/a
JędrzejSobkówZespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w LegnicyLegnica20zakwalifikowany/a
SebastianGolbaZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec20zakwalifikowany/a
PawełBogdanowiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
KacperBagińskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
AleksanderSzymborskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
BartoszWójcik20zakwalifikowany/a
MichałWlazłoCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoWarszawa20zakwalifikowany/a
AdamMenkielCKZiUMysłowice20zakwalifikowany/a
JakubMarchutZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa20zakwalifikowany/a
JanPokrywczyńskiIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin20zakwalifikowany/a
DanielKozdrowskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne20zakwalifikowany/a
HubertKlonowskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
ŁukaszWojasZespół Szkół im. Jędrzeja ŚniadeckiegoPionki20zakwalifikowany/a
AnnaJaroszyńskaZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk20zakwalifikowany/a
NataliaLewosińska26 LO w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
MateuszFlis20zakwalifikowany/a
KamilWieczorekZschieGdynia20zakwalifikowany/a
JakubStefańskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w TurkuTurek20zakwalifikowany/a
DominikCzyrnyZsespół Szkoł Zawodowych im. Józefa LompyOlesno20zakwalifikowany/a
FilipCzyrny20zakwalifikowany/a
JakubKuryłoI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław20zakwalifikowany/a
JoannaMędraśZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
SebastianKlocZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
TomaszSmyda20zakwalifikowany/a
ŁukaszSkabowskiZespół Szkół TechnicznychGrudziądz20zakwalifikowany/a
PawełMazurZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
AleksanderKowalikZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk20zakwalifikowany/a
FilipAntoniakZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz20zakwalifikowany/a
MichałSosnowskiZespół Szkół w OleśnieOlesno20zakwalifikowany/a
AntoniGrzegorek20zakwalifikowany/a
KamilMorawskiZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk20zakwalifikowany/a
KacperPotaczałaZST LeżajskLeżajsk20zakwalifikowany/a
DawidKrok20zakwalifikowany/a
PatrycjaWeselakZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk20zakwalifikowany/a
RafałJaniakZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz20zakwalifikowany/a
BartoszSójkaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
SzymonPietrzakZespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w WieluniuWielun20zakwalifikowany/a
RadosławMalecIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami DwujęzycznymiRzeszów20zakwalifikowany/a
DamianSroczyńskiIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin20zakwalifikowany/a
JakubBliźniukZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa20zakwalifikowany/a
AdrianMaterskiZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w KolbuszowejKolbuszowa20zakwalifikowany/a
MateuszJasinaZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec20zakwalifikowany/a
BartoszOperaczIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin20zakwalifikowany/a
JanCieślIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin20zakwalifikowany/a
WiktorRożnowski20zakwalifikowany/a
MichałKiebałaZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
JakubŚwirkZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława20zakwalifikowany/a
JuliaWoźniakLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice20zakwalifikowany/a
KrystianMichalskiCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1Przemyśl20zakwalifikowany/a
KonradCiebieńZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
AdrianZakrzewskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława20zakwalifikowany/a
HubertWasilewskiZschieGdynia20zakwalifikowany/a
RemigiuszFischerZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
MichałStraszyńskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława20zakwalifikowany/a
MichałBiegajII Liceum Ogólnikształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w LegnicyLegnica20zakwalifikowany/a
DawidFlisIII Liceum Ogólnokształcące im. dra Wł. BiegańskiegoCzęstochowa20zakwalifikowany/a
RafałJasionowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
TomaszSrokaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice20zakwalifikowany/a
MarcinNogaj20zakwalifikowany/a
DominikFajferI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno20zakwalifikowany/a
BartoszGapskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
JuliaGlińskaZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
JakubFrommholzWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa20zakwalifikowany/a
FilipBiałokozowiczZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok20zakwalifikowany/a
KacperCichorskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
AdamMazurakZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk20zakwalifikowany/a
MateuszBartczakZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława20zakwalifikowany/a
KatarzynaStępieńKatolickie Liceum Ogólnokształcące SPSKCzęstochowa20zakwalifikowany/a
AndrzejDziałakIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin20zakwalifikowany/a
RafałWochnaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława20zakwalifikowany/a
WojciechZawistowskiPowiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w OświęcimiuOświęcim20zakwalifikowany/a
PrzemysławBielZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
TomaszMłodziankiewiczZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
BłażejKruszkaZespół Szkół im. Józefa Wybickiego w RatajachRataje20zakwalifikowany/a
GrażynaWyrtkiAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w RybnikuRybnik20zakwalifikowany/a
KrzysztofHagerZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława20zakwalifikowany/a
AdrianMeredykZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica20zakwalifikowany/a
AdrianKowalczykZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica20zakwalifikowany/a
MichałMichalskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica20zakwalifikowany/a
SzymonFrączek20zakwalifikowany/a
MilenaRuszyncewI Liceum Ogólnokształcące im. T. KościuszkiBusko-Zdrój20zakwalifikowany/a
MaciejStryjewskiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok20zakwalifikowany/a
MiłoszKlimZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań20zakwalifikowany/a
KonradCeglarskiZSETLeszno20zakwalifikowany/a
KarolLuksZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń20zakwalifikowany/a
SergiuszUrbaniakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno20zakwalifikowany/a
KrzysztofNiemiec20zakwalifikowany/a
NatanGrajczykZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
BartekKrawiszV Liceum OgólnokształcąceGdańsk20zakwalifikowany/a
JakubMikłasz20zakwalifikowany/a
KamilGowinZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
MikołajCichockiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
KonstantySośnierz20zakwalifikowany/a
JakubWięcekZespół Szkół TechnicznychTarnów20zakwalifikowany/a
NikodemTargielZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoPuławy20zakwalifikowany/a
KarolRybskiZespół Szkół ElektronicznychRadom20zakwalifikowany/a
PaulinaDorobisII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
MateuszKwiatkowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice20zakwalifikowany/a
DawidSzymonik20zakwalifikowany/a
FilipKrzyżanowski20zakwalifikowany/a
AleksanderPanasiuk20zakwalifikowany/a
JakubMłynarczykZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz20zakwalifikowany/a
MaksymilianGrabowy20zakwalifikowany/a
MichałJaskułowski20zakwalifikowany/a
BartekPacynaZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń20zakwalifikowany/a
PatrykIgnasiakZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń20zakwalifikowany/a
PatrykSerwatkaII Liceum OgólnokształcąceTarnów20zakwalifikowany/a
TomaszOszczypkoCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1Przemyśl20zakwalifikowany/a
AdrianSobielaZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń20zakwalifikowany/a
JakubKośmiderZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń20zakwalifikowany/a
SzymonLiszewskiIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiToruń20zakwalifikowany/a
WojciechDąbek20zakwalifikowany/a
DominikPiestrzyńskiZespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w WieluniuWielun20zakwalifikowany/a
ŁukaszGłazikZESPÓŁ SZKÓŁ CHŁODNICZYCH I ELEKTRONICZNYCH w GDYNIGdynia20zakwalifikowany/a
ErykGrzywaczZespół Szkół Nr 3Wyszków20zakwalifikowany/a
ArturBieniekGimnazjum nr 50Bydgoszcz20zakwalifikowany/a
KacperMaciejewski20zakwalifikowany/a
DominikWłodarczykZST LeżajskLeżajsk20zakwalifikowany/a
AnnaKrzywiecka20zakwalifikowany/a
PrzemysławBogdańskiLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III im. Adama MickiewiczaWrocław20zakwalifikowany/a
MartynaWittX Liceum OgólnokształcąceToruń20zakwalifikowany/a
PatrykHarasikZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
AndrzejPuzanowskiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok20zakwalifikowany/a
SebastianJankowskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
JagodaBobińska20zakwalifikowany/a
DanielStudziennyZST LeżajskLeżajsk20zakwalifikowany/a
MateuszKawalecZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
MateuszWójcikZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki20zakwalifikowany/a
JakubSamekZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki20zakwalifikowany/a
JakubKluwaZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
MaciejBartko20zakwalifikowany/a
SebastianMarczakOgólnokształcaca Szkola Muzyczna I i II st. im. H.Wieniawskiego w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
PiotrSobota20zakwalifikowany/a
AdamWasiakZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa20zakwalifikowany/a
JakubSelonkeZESPÓŁ SZKÓŁ CHŁODNICZYCH I ELEKTRONICZNYCH w GDYNIGdynia20zakwalifikowany/a
PawełKołaciński20zakwalifikowany/a
DawidStasiakSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin20zakwalifikowany/a
JakubGrzelakZespół Szkół TechnicznychTurek20zakwalifikowany/a
JakubLehnhardt20zakwalifikowany/a
KlaudiaWołtoszZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk20zakwalifikowany/a
PawełWitkoLiceum Ogólokształcące im. Tadeusza KościuszkiLubaczów20zakwalifikowany/a
MichałMiziołekII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
JuliaKucharskaLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice20zakwalifikowany/a
AleksanderStanochZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
JózefinaMłynarskaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
MichałKaimZespół Szkół EnergetycznychKraków20zakwalifikowany/a
KamilLewandowskiAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
MikołajWinieckiZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski20zakwalifikowany/a
GabrielBrzoskwiniaZespół Szkół EnergetycznychKraków20zakwalifikowany/a
MaksymilianMielczarekZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski20zakwalifikowany/a
SamuelPraźmoZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz20zakwalifikowany/a
MateuszJamrózTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa20zakwalifikowany/a
DominikKiełbowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław20zakwalifikowany/a
MateuszMazurekZschieGdynia20zakwalifikowany/a
FranekWitt20zakwalifikowany/a
MateuszProwansV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama AsnykaSzczecin20zakwalifikowany/a
MateuszSzulcCLX LOWarszawa20zakwalifikowany/a
FilipKopyt20zakwalifikowany/a
MateuszStanek20zakwalifikowany/a
BartłomiejLisZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica20zakwalifikowany/a
ZofiaLenartII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
IgaAntonikII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
WojtusMaciagII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
GrzegorzBrzóskaZespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja KopernikaOlsztyn20zakwalifikowany/a
FranciszekKępski20zakwalifikowany/a
FranciszekMartykaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
HubertNowak20zakwalifikowany/a
JakubZnojekZespół Szkół ElektrycznychKielce20zakwalifikowany/a
PawełKrólVI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta w BiałymstokuBiałystok20zakwalifikowany/a
DominikGodekZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec20zakwalifikowany/a
PawełLendzionZespół Szkół nr 3Łuków20zakwalifikowany/a
PatrykJaniak20zakwalifikowany/a
SebastianGomolec20zakwalifikowany/a
HubertNiepomnikI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w WejherowieWejherowo20zakwalifikowany/a
MichałMilczarekL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice20zakwalifikowany/a
MateuszKrólII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
HubertWójcikZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec20zakwalifikowany/a
WitoldKubisiakL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice20zakwalifikowany/a
OleksanderWiśniewskiZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec20zakwalifikowany/a
EmilianKraskaI Liceum ogólnokształcąceElbląg20zakwalifikowany/a
JanCisowski20zakwalifikowany/a
AdrianRzeszutekZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec20zakwalifikowany/a
AdamHybszZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski20zakwalifikowany/a
TomaszPreś20zakwalifikowany/a
KarolPeregrym20zakwalifikowany/a
KarolWolaninZespół Szkół nr 2 im. Bartosza GłowackiegoKrasnystaw20zakwalifikowany/a
KrzysztofSłonka20zakwalifikowany/a
AmeliaJurekZespół Szkół Technicznych w PilePiła20zakwalifikowany/a
KacperMiklaszewskiZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz20zakwalifikowany/a
DawidBłaszczykZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz20zakwalifikowany/a
MaksymJermolonekZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz20zakwalifikowany/a
MaciejKraśnickiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok20zakwalifikowany/a
KacperMaciejewskiZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń20zakwalifikowany/a
AdamJelińskiUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń20zakwalifikowany/a
SzymonCałusZespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III SobieskiegoJastrzębie-Zdrój20zakwalifikowany/a
JakubWydrowski20zakwalifikowany/a
MateuszNaklicki20zakwalifikowany/a
CezaryCzubała20zakwalifikowany/a
ŁukaszPysznyAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w RybnikuRybnik20zakwalifikowany/a
MaciejBratkoPowiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego WitosaŚroda Śląska20zakwalifikowany/a
KajetanLewandowski20zakwalifikowany/a
MichałRedmer20zakwalifikowany/a
MiłoszKrajczokAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w RybnikuRybnik20zakwalifikowany/a
MagdalenaJanowskaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
JuliaNiedzielaZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica20zakwalifikowany/a
KonradCzubińskiII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierz JagiellończykaElbląg20zakwalifikowany/a
KrzysztofMarchlik20zakwalifikowany/a
BartoszMazurkiewiczSamorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w ZgierzuZgierz20zakwalifikowany/a
MaciejPieniążek20zakwalifikowany/a
MarceliPlewaZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz20zakwalifikowany/a
AlicjaNowakZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz20zakwalifikowany/a
MichałSkorykZespół Szkół EnergetycznychKraków20zakwalifikowany/a
PiotrDańczuraZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
BartoszPieczekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
JakubWojdziakZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski20zakwalifikowany/a
DominikPągowskiZespół Szkół Nr1Ostrów Mazowiecka20zakwalifikowany/a
ArturJóźwiakZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz20zakwalifikowany/a
GracjanGrothZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice20zakwalifikowany/a
BogusławHipolit20zakwalifikowany/a
PiotrLutyńskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
DawidBaskaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki20zakwalifikowany/a
KacperKustraZespół Szkół ElektronicznychRadom20zakwalifikowany/a
BartoszPalmowski20zakwalifikowany/a
JanKowalskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
KonradKutyłoIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
DominikaPaulakoIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
SzymonGrzędzińskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
AdamBydłowski20zakwalifikowany/a
WiktorKryziaZespół Szkół TechnicznychTarnów20zakwalifikowany/a
KamilChajII Liceum Ogólnikształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w LegnicyLegnica20zakwalifikowany/a
JakubWengrzyn20zakwalifikowany/a
MichałZygmuntZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna20zakwalifikowany/a
KamilLachowicz20zakwalifikowany/a
MiłoszSkrzypczak20zakwalifikowany/a
WojciechBogacz20zakwalifikowany/a
KamilJekiełekPowiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w OświęcimiuOświęcim20zakwalifikowany/a
KacperRakowskiZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno20zakwalifikowany/a
PatrykRogala20zakwalifikowany/a
RafałPiwowarII Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
DanielIgnasiak20zakwalifikowany/a
PawełKamińskiZespół Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka w RyglicachRyglice20zakwalifikowany/a
FilipGołaś20zakwalifikowany/a
DamianWiśniowskiZespół Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka w RyglicachRyglice20zakwalifikowany/a
ŁukaszGola20zakwalifikowany/a
AleksandraNowakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno20zakwalifikowany/a
KamilOlejnikZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno20zakwalifikowany/a
JanChojnacki20zakwalifikowany/a
AdrianDanekZespół Szkół TechnicznychTarnów20zakwalifikowany/a
MaciejPadulaZSETLeszno20zakwalifikowany/a
JakubJuchaSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin20zakwalifikowany/a
MaciejTarasiuk20zakwalifikowany/a
TomaszDyrkaI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj20zakwalifikowany/a
BartłomiejCentkowskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
MiłoszBorowieckiZespół Szkół Elektronicznych i InformatycznychSosnowiec20zakwalifikowany/a
ArturGwoździk20zakwalifikowany/a
DawidWołekZespół Szkół TechnicznychTarnów20zakwalifikowany/a
WiktorZielińskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
JanWołowskiI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj20zakwalifikowany/a
RadosławIskra20zakwalifikowany/a
MichałDworniczakI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj20zakwalifikowany/a
SebastianKostrubiecI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KołobrzeguKołobrzeg20zakwalifikowany/a
WojciechPastuszczak20zakwalifikowany/a
JanBoruńI Liceum OgólnokształcąceSieradz20zakwalifikowany/a
SewerynFroncZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk20zakwalifikowany/a
NikodemReszkaZschieGdynia20zakwalifikowany/a
KingaŁukiewiczCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoWarszawa20zakwalifikowany/a
AdamOllerZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
KacperKrólakZespół Szkół nr 1 im. Kazimierza WielkiegoMińsk Mazowiecki20zakwalifikowany/a
AleksanderCzerwionka20zakwalifikowany/a
DominikMosońZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
ŁukaszCzapskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
SławomirHaberI Liceum Ogólnokształcące w ŚwieciuŚwiecie20zakwalifikowany/a
MateuszGolisz20zakwalifikowany/a
WojciechWlukaTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa20zakwalifikowany/a
MarcelBetańskiZespół Szkół Technicznych w PilePiła20zakwalifikowany/a
KacperGrobelnyI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno20zakwalifikowany/a
SzymonJóźwiakUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń20zakwalifikowany/a
AntoniGórskiIV Liceum OgólnokształcąceToruń20zakwalifikowany/a
PiotrŚliperskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno20zakwalifikowany/a
PatrykMagońTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa20zakwalifikowany/a
KarolZwierzUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń20zakwalifikowany/a
KarolMatyszczakZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz20zakwalifikowany/a
MateuszZaniewskiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok20zakwalifikowany/a
HubertKlimowiczAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok20zakwalifikowany/a
OskarFus20zakwalifikowany/a
DamianSawkoI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno20zakwalifikowany/a
AdrianMarkowski20zakwalifikowany/a
IgnacySokalski20zakwalifikowany/a
KamilaTrafna20zakwalifikowany/a
JakubWarzychPowiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego WitosaŚroda Śląska20zakwalifikowany/a
DawidChmielI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno20zakwalifikowany/a
MateuszSwędraI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno20zakwalifikowany/a
IgorBunar20zakwalifikowany/a
MichałKarteczkaZespół Szkół Mechaniczo - ElektrycznychTarnów20zakwalifikowany/a
FilipGackowskiI Liceum Ogólnokształcące w ŚwieciuŚwiecie20zakwalifikowany/a
BartoszWiszowatyAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok20zakwalifikowany/a
AdamGlitaZespół Szkół ElektronicznychRadom20zakwalifikowany/a
DominikMosońZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
JakubGodulaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
IgorCiżewskiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
KarolinaLaska20zakwalifikowany/a
MaciejKrzyżanowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice20zakwalifikowany/a
MichałZielińskiZespół Szkół Technicznych w PilePiła20zakwalifikowany/a
WojciechRączkaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno20zakwalifikowany/a
ZuzannaWyszogrodzkaLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice20zakwalifikowany/a
KamilKrawczykZespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej WoliZduńska Wola20zakwalifikowany/a
SzymonBanaszekZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
KacperPeckaZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
BartłomiejZygmuntZST LeżajskLeżajsk20zakwalifikowany/a
BartoszWłodarczakZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno20zakwalifikowany/a
PatrykGórkaZSE w BydgoszczyBydgoszcz20zakwalifikowany/a
MaciejJałochaZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa20zakwalifikowany/a
WojciechKowalskiIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin20zakwalifikowany/a
MichałJaworskiZespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej WoliZduńska Wola20zakwalifikowany/a
MariuszJacekZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec20zakwalifikowany/a
MateuszMaźII Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
OskarRadziewicz20zakwalifikowany/a
MichałKrause20zakwalifikowany/a
MiłoszJachyraLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała20zakwalifikowany/a
KrystianJankowskiLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza KościuszkiGostynin20zakwalifikowany/a
KamilCzapla20zakwalifikowany/a
PiotrDomagalski20zakwalifikowany/a
KonradPłóciennik20zakwalifikowany/a
FilipSzpuleckiZespół Szkół ZawodowychWolsztyn20zakwalifikowany/a
KacperPrzybyłaZespół Szkół ZawodowychWolsztyn20zakwalifikowany/a
KacperStarońI Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuBiłgoraj20zakwalifikowany/a
MateuszWagaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
JakubBarrekZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn20zakwalifikowany/a
KrzysztofSzymskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn20zakwalifikowany/a
AdamWróbel20zakwalifikowany/a
JeremiaszŚliwińskiZespół Szkół Mechaniczo - ElektrycznychTarnów20zakwalifikowany/a
MarcinPękalaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
AdamWilczyńskiV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama AsnykaSzczecin20zakwalifikowany/a
WojciechGolaZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława20zakwalifikowany/a
SzymonMrowickiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami DwujęzycznymiPłock20zakwalifikowany/a
DawidDrobnyZespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III SobieskiegoJastrzębie-Zdrój20zakwalifikowany/a
KacperKordalskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn20zakwalifikowany/a
ŁukaszGajewskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn20zakwalifikowany/a
ArkadiuszSerafinZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w KolbuszowejKolbuszowa20zakwalifikowany/a
JarosławKadecki20zakwalifikowany/a
PawełKwiecińskiCLX LOWarszawa20zakwalifikowany/a
KarolAmbrozińskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica20zakwalifikowany/a
ŁukaszPióreckiAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w RybnikuRybnik20zakwalifikowany/a
JakubGrychZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
PawełKempaZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski20zakwalifikowany/a
JakubDuplaga20zakwalifikowany/a
DamianFiguraZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica19zakwalifikowany/a
MarcinKapiszewski19zakwalifikowany/a
SzymonKurda19zakwalifikowany/a
KonradSekułaPowiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w SzczucinieSzczucin19zakwalifikowany/a
BeataKołodziejczyk19zakwalifikowany/a
MichałŁajczakTechniczne Zakłady NaukoweDąbrowa Górnicza19zakwalifikowany/a
KrystianFrąszczakI LO im. O. Kolberga w KościanieKościan19zakwalifikowany/a
NikodemKot19zakwalifikowany/a
RobertCisłoIV Liceum Ogólnokształcące im. E. Sczanieckiej w ŁodziŁódź19zakwalifikowany/a
AleksandraKowalskaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki19zakwalifikowany/a
MaciejStempniak19zakwalifikowany/a
MikołajBadylPowiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w SzczucinieSzczucin19zakwalifikowany/a
MaciejStempniak!%& LO im M Skłodowskiej CurieWarszawa19zakwalifikowany/a
JacekGrzybowski19zakwalifikowany/a
KacperWronaII Liceum OgólnokształcąceTarnów19zakwalifikowany/a
KatarzynaGołębiewskaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno19zakwalifikowany/a
MonikaZarudzka19zakwalifikowany/a
IgorRudolf19zakwalifikowany/a
KacperSzczesnyZespół Szkół nr 1 im. Kazimierza WielkiegoMińsk Mazowiecki19zakwalifikowany/a
JoachimUrbanZSMEiEToruń19zakwalifikowany/a
PatrykJurkiewiczLO GóraGóra19zakwalifikowany/a
WiktorTomczykZespół Szkół EkonomicznychPiła19zakwalifikowany/a
MichałPiwowarczykPowiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w OświęcimiuOświęcim19zakwalifikowany/a
JakubKataZespół Szkół nr 2 im. Bartosza GłowackiegoKrasnystaw19zakwalifikowany/a
JakubGronostaj19zakwalifikowany/a
SzymonKarpAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów19zakwalifikowany/a
AlekanderJeliński19zakwalifikowany/a
MarcinKondeuszZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna19zakwalifikowany/a
AgnieszkaPrzeździeckaX Liceum OgólnokształcąceWarszawa19zakwalifikowany/a
JuliaBednarskaZSMEiEToruń19zakwalifikowany/a
PatrykKlatka19zakwalifikowany/a
IgnacyOziero19zakwalifikowany/a
FilipKalinowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w TurkuTurek19zakwalifikowany/a
WojciechGosZespół Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke BosakaKielce19zakwalifikowany/a
AdrianRyckowskiZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice19zakwalifikowany/a
PiotrGajewskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki19zakwalifikowany/a
MateuszKusionowicz19zakwalifikowany/a
MałgorzataDrągZespół Szkół w PołańcuPołaniec19zakwalifikowany/a
AgataJabłońskaZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława19zakwalifikowany/a
MichałDybka19zakwalifikowany/a
KonradKaczmarekZespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w KłodawieKłodawa19zakwalifikowany/a
MaciejNowickiI Liceum ogólnokształcąceElbląg19zakwalifikowany/a
AdrianKostyraZST LeżajskLeżajsk19zakwalifikowany/a
JakubMalinowskiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok19zakwalifikowany/a
JakubKarcz19zakwalifikowany/a
MateuszGieszczykZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz19zakwalifikowany/a
JuliaAndrzejewskaZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem19zakwalifikowany/a
WiktoriaWróblewskaZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem19zakwalifikowany/a
AdamKaźmierczak19zakwalifikowany/a
PiotrStrzyżewskiZespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej WoliZduńska Wola19zakwalifikowany/a
RafałSuchorskiZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa19zakwalifikowany/a
JakubWódzikZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa19zakwalifikowany/a
PatrykRadkowskiZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski19zakwalifikowany/a
DawidBarańskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn19zakwalifikowany/a
JakubKurcLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała19zakwalifikowany/a
ŁukaszPiwowarZespół Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w DębicyDębica19zakwalifikowany/a
MikołajNogieć18zakwalifikowany/a
MiłoszGondorekZespół Szkół Elektronicznych i InformatycznychSosnowiec18zakwalifikowany/a
PiotrGałkaZespół Szkół Elektronicznych i InformatycznychSosnowiec18zakwalifikowany/a
FilipJuchnowicz18zakwalifikowany/a
PatrykSikoraZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
KevinLejaZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
SebastianChorobińskiZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
KamilKopaczewskiZSMEiEToruń18zakwalifikowany/a
DawidPobłockiZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
MariaRekZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
MaksymilianMazurZespół Szkół TechnicznychTarnów18zakwalifikowany/a
FranciszekBiałkowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice18zakwalifikowany/a
NataliaWiśniewskaZespół Szkół EkonomicznychPiła18zakwalifikowany/a
AngelikaMallekZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
PrzemysławPłotkaZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
AgataRichertZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
TomaszMarekI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystaw18zakwalifikowany/a
MichałBrzezińskiZSMEiEToruń18zakwalifikowany/a
KrzysztofGorgoń18zakwalifikowany/a
MichałBatiukZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław18zakwalifikowany/a
AleksanderPaliwoda18zakwalifikowany/a
PatrykFigielLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice18zakwalifikowany/a
MarcelBorkowskiXLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana BanachaWarszawa18zakwalifikowany/a
MichałZawadzkiZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa18zakwalifikowany/a
ElżbietaSzumskaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki18zakwalifikowany/a
MarcinAlchimowiczSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin18zakwalifikowany/a
PawełSzczęsnyIV Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaWarszawa18zakwalifikowany/a
DawidWentaZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
MichałGołdaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków18zakwalifikowany/a
LauraTabaczyńska18zakwalifikowany/a
PatrykTrojakLO GóraGóra18zakwalifikowany/a
JakubSałataZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań18zakwalifikowany/a
GabrielaMakowksa18zakwalifikowany/a
WeronikaChmielaI Liceum Ogólnokształcące w Turkuturek18zakwalifikowany/a
KonradCichoszZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
MarcelSłotwińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań18zakwalifikowany/a
JacekŚwiątkoZespół Szkół EnergetycznychKraków18zakwalifikowany/a
ŁukaszGrabarskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Zabrze18zakwalifikowany/a
WojciechKazimierski18zakwalifikowany/a
DanielKorbielZespół Szkół EnergetycznychKraków18zakwalifikowany/a
KrzysztofZabierowskiZespół Szkół EnergetycznychKraków18zakwalifikowany/a
JanSkowronekZespół Szkół EnergetycznychKraków18zakwalifikowany/a
HubertBaranowskiZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz18zakwalifikowany/a
EwaZalewskaZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz18zakwalifikowany/a
DariaPrusak18zakwalifikowany/a
EwelinaZielińska18zakwalifikowany/a
SebastianŚwiderekZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki18zakwalifikowany/a
AlanPietraszZespół Szkół w OleśnieOlesno18zakwalifikowany/a
OskarDołkowskiZSMEiEToruń17zakwalifikowany/a
DawidKaczmarzyk17zakwalifikowany/a
PatrykMigajZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski17zakwalifikowany/a
MichałKorzeniowski17zakwalifikowany/a
KamilKordecki17zakwalifikowany/a
DamianBobkowskiZSZiO w KartuzachKartuzy17zakwalifikowany/a
SzymonKłodowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno17zakwalifikowany/a
DawidPodrzutekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław17zakwalifikowany/a
MiłoszWojtaszewskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica17zakwalifikowany/a
MaciejWydrowskiZSZiO w KartuzachKartuzy17zakwalifikowany/a
KacperKobielaZSZiO w KartuzachKartuzy17zakwalifikowany/a
JakubŁotyszZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń17zakwalifikowany/a
KrystianPałaczyński17zakwalifikowany/a
BartoszRedeckiZSMEiEToruń17zakwalifikowany/a
OskarHampelII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaTarnowskie Góry17zakwalifikowany/a
WiktoriaDurtanIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki17zakwalifikowany/a
MateuszDominZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów17zakwalifikowany/a
DanielKomorowskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo17zakwalifikowany/a
WiktorLemańskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo17zakwalifikowany/a
JanKuffelGimnazjum nr 50Bydgoszcz17zakwalifikowany/a
AleksanderBrzykcyI Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuBiłgoraj17zakwalifikowany/a
NataliaKosteckaSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin17zakwalifikowany/a
jakubSolarzZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków17zakwalifikowany/a
MichałBabińczukAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok17zakwalifikowany/a
WiktorMarkiewiczZespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w OlkuszuOlkusz17zakwalifikowany/a
MateuszSkubisZespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w OlkuszuOlkusz17zakwalifikowany/a
NikodemDejaZespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w TczewieTczew17zakwalifikowany/a
MałgorzataZamorskaTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa17zakwalifikowany/a
PiotrBalonI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KołobrzeguKołobrzeg17zakwalifikowany/a
IgorNowakZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków17zakwalifikowany/a
AleksanderIwicki17zakwalifikowany/a
KacperŁawniczakL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice17zakwalifikowany/a
JakubKaliszZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków17zakwalifikowany/a
JakubWaśniewskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków17zakwalifikowany/a
MateuszPieczynskiZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań17zakwalifikowany/a
MichałKwaśniewskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo17zakwalifikowany/a
MarcinFiołek17zakwalifikowany/a
MiłoszSzwedAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów17zakwalifikowany/a
TomaszKusznierZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok17zakwalifikowany/a
KacperKrasowskiZSZiO w KartuzachKartuzy17zakwalifikowany/a
DamianSmykZespół Szkół nr 3Łuków17zakwalifikowany/a
MarekTutkaZST LeżajskLeżajsk17zakwalifikowany/a
RafałRyskeZespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w KłodawieKłodawa17zakwalifikowany/a
DawidKrzysiak17zakwalifikowany/a
DominiFarynaZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn17zakwalifikowany/a
BłażejSkrzekut17zakwalifikowany/a
JakubSusZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów16zakwalifikowany/a
OskarSikoraZSZiO w KartuzachKartuzy16zakwalifikowany/a
AleksandraMisiewiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki16zakwalifikowany/a
ŁukaszNowakowski16zakwalifikowany/a
KonradBryłowski16zakwalifikowany/a
PiotrLempkowskiZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk16zakwalifikowany/a
KacperRomanowskiZSMEiEToruń16zakwalifikowany/a
AdamMaciejczukAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok16zakwalifikowany/a
KatarzynaGoździewskaZST LeżajskLeżajsk16zakwalifikowany/a
PaskalCzubacki16zakwalifikowany/a
PiotrGórajLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice16zakwalifikowany/a
PaulinaBogusZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa16zakwalifikowany/a
KarolinaDuńczykZSMEiEToruń16zakwalifikowany/a
BeataPłóciennikZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski16zakwalifikowany/a
AnastasiiaBabkoZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa16zakwalifikowany/a
WiktorOchabZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław16zakwalifikowany/a
ŁukaszCzapla16zakwalifikowany/a
MichałPędziwiatr16zakwalifikowany/a
MichałFierkaZSZiO w KartuzachKartuzy16zakwalifikowany/a
PiotrKłośZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław16zakwalifikowany/a
JakubSeligaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice16zakwalifikowany/a
BartoszRydzewskiZespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSKGrajewo16zakwalifikowany/a
KarolWtorekZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków16zakwalifikowany/a
PatrycjaMłynarskaZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna16zakwalifikowany/a
JarosławOleniukPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo16zakwalifikowany/a
AdamJuchniewicz16zakwalifikowany/a
JuliaKamyszV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk16zakwalifikowany/a
JakubSosinZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków16zakwalifikowany/a
TestTest16zakwalifikowany/a
DagmaraJamróg16zakwalifikowany/a
BartłomiejRudzkiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków16zakwalifikowany/a
KrzysztofPośpiechPowiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego WitosaŚroda Śląska16zakwalifikowany/a
BartoszMitkowskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo16zakwalifikowany/a
JanWylegała16zakwalifikowany/a
OliwierBłochPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo16zakwalifikowany/a
FilipStoltman16zakwalifikowany/a
JustynaMocholLO GóraGóra16zakwalifikowany/a
PawełSadowskiZespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w TczewieTczew16zakwalifikowany/a
KacperKryłowicz16zakwalifikowany/a
JanRochmińskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice16zakwalifikowany/a
GreygWładysiakZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań16zakwalifikowany/a
JakubChruścikX Liceum OgólnokształcąceToruń16zakwalifikowany/a
PawełPrzybyła16zakwalifikowany/a
KamilPaczkowskiZSMEiEToruń16zakwalifikowany/a
PrzemysławNaganowskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem16zakwalifikowany/a
MateuszRyszAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów16zakwalifikowany/a
BartłomiejWaliłkoI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj16zakwalifikowany/a
PatrykSkrzyniarzZespół Szkół ElektrycznychKielce16zakwalifikowany/a
EmilPaneckiZespół Szkół nr 42Warszawa16zakwalifikowany/a
PawełIszczukZespół Szkół nr 42Warszawa16zakwalifikowany/a
DorianStrzeleckiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica16zakwalifikowany/a
LidiaSołtys16zakwalifikowany/a
KajetanJanowskiZespół Szkół Mechaniczo - ElektrycznychTarnów16zakwalifikowany/a
KamilWięcekZespół Szkół Mechaniczo - ElektrycznychTarnów16zakwalifikowany/a
MarcinTyszkaZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica16zakwalifikowany/a
MagdalenaKorczAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów16zakwalifikowany/a
TobiaszLuszowski16zakwalifikowany/a
ŁukaszŁapińskiAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok16zakwalifikowany/a
HubertBłaszczykIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin15zakwalifikowany/a
FilipSzczepanowski15zakwalifikowany/a
RozaliaNowicka15zakwalifikowany/a
WojciechGrodzkiAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok15zakwalifikowany/a
WojciechPiaskowski15zakwalifikowany/a
WiktorMandraZSMEiEToruń15zakwalifikowany/a
PatrykSzymańskiZSMEiEToruń15zakwalifikowany/a
KarolPanekZST LeżajskLeżajsk15zakwalifikowany/a
KornelSierszyński15zakwalifikowany/a
MarcelKalkowskiII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierz JagiellończykaElbląg15zakwalifikowany/a
DominikJaworskiLO GóraGóra15zakwalifikowany/a
BartoszSzymekLO GóraGóra15zakwalifikowany/a
JakubKiljańskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków15zakwalifikowany/a
ArturKręgiel15zakwalifikowany/a
AdamFormelaZSZiO w KartuzachKartuzy15zakwalifikowany/a
JakubSkibaLO GóraGóra15zakwalifikowany/a
TomaszPakułaZespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w WieluniuWielun15zakwalifikowany/a
MiłoszKopekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław15zakwalifikowany/a
KacperCisekZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk15zakwalifikowany/a
MarcinMulińskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław15zakwalifikowany/a
WojciechSzoda15zakwalifikowany/a
FilipKisielLiceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w SokółceSokółka15zakwalifikowany/a
BartłomiejGuźZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów15zakwalifikowany/a
AlicjaKowalskaZespół Szkół OgólnokształcącychKluczbork15zakwalifikowany/a
DominikSłomińskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk15zakwalifikowany/a
KamilKłakZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków15zakwalifikowany/a
15zakwalifikowany/a
MichałWąsińskiZespół Szkół w OleśnieOlesno15zakwalifikowany/a
MarcinBihunZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne15zakwalifikowany/a
AmadeuszNadolnyI LO im. O. Kolberga w KościanieKościan15zakwalifikowany/a
MateuszMączkaZST LeżajskLeżajsk15zakwalifikowany/a
MikołajRóżalskiZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań15zakwalifikowany/a
PawełKociucki15zakwalifikowany/a
MiłoszMazurewiczZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława15zakwalifikowany/a
MarcinLipińskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków15zakwalifikowany/a
JakubKubasZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków15zakwalifikowany/a
PiotrGościniecPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo15zakwalifikowany/a
MarcinSadowskiZespół Szkół im. Jędrzeja ŚniadeckiegoPionki15zakwalifikowany/a
JuliuszCzechuraZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica15zakwalifikowany/a
KrystianPietrzakLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15zakwalifikowany/a
MateuszŻurawskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno15zakwalifikowany/a
ErykMarcichowski15zakwalifikowany/a
SebastianKrawczykZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków15zakwalifikowany/a
KamilKubieńPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo15zakwalifikowany/a
DominikŚwitlikSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin15zakwalifikowany/a
JakubByczurZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków15zakwalifikowany/a
JakubBęczkowskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo15zakwalifikowany/a
SzymonKondratLiceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w SokółceSokółka15zakwalifikowany/a
KarolLasekZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk15zakwalifikowany/a
KacperNiezgodaLO GóraGóra15zakwalifikowany/a
MateuszŻabaZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa15zakwalifikowany/a
CezaryWojciechowskiI LO im. O. Kolberga w KościanieKościan15zakwalifikowany/a
JulaJakubiakZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem15zakwalifikowany/a
MateuszBernart15zakwalifikowany/a
WiktorWłoczewskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica15zakwalifikowany/a
TomaszPałuszs 6Wrocław15zakwalifikowany/a
MateuszMiśZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec15zakwalifikowany/a
KamilSzramZSMEiEToruń15zakwalifikowany/a
BartekWilkZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec14niezakwalifikowany/a
BartłomiejGalaZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów14niezakwalifikowany/a
WojciechKwidzińskiZSZiO w KartuzachKartuzy14niezakwalifikowany/a
SebastianBociągZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w ZamościuZamość14niezakwalifikowany/a
AdamKutyłaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław14niezakwalifikowany/a
KacperKłakZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław14niezakwalifikowany/a
DamianWisłockiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków14niezakwalifikowany/a
MichałGołaszewskiZSMEiEToruń14niezakwalifikowany/a
AleksandraPopowiczPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo14niezakwalifikowany/a
PawełMaterkaTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa14niezakwalifikowany/a
WiktoriaSobczykZespół Szkół Elektronicznych i InformatycznychSosnowiec13niezakwalifikowany/a
DamianGalińskiZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz13niezakwalifikowany/a
DanielRusekZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków12niezakwalifikowany/a
GabrielTalagaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków12niezakwalifikowany/a
AnnaGawędaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków12niezakwalifikowany/a
PiotrMalanowskiZespół Szkół ElektrycznychKielce12niezakwalifikowany/a
JakubBałaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław12niezakwalifikowany/a
ArturMajewskiZSMEiEToruń12niezakwalifikowany/a
ArtemHerasymiukZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków12niezakwalifikowany/a
bartekolesinskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków12niezakwalifikowany/a
JakubGrzechowiakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno12niezakwalifikowany/a
MikołajSikoraZSZiO w KartuzachKartuzy12niezakwalifikowany/a
WiktorDzięcielakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno12niezakwalifikowany/a
KacperSinkowskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica12niezakwalifikowany/a
WojciechDubielZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem12niezakwalifikowany/a
PiotrŻuchowskiZSMEiEToruń11niezakwalifikowany/a
BartłomiejCichy11niezakwalifikowany/a
KrystianCiepłyZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków11niezakwalifikowany/a
DawidPopławski11niezakwalifikowany/a
JakubHebelZSZiO w KartuzachKartuzy11niezakwalifikowany/a
KrystianKloska11niezakwalifikowany/a
AleksandraKoczotZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna11niezakwalifikowany/a
JuliaBogdanZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna11niezakwalifikowany/a
SzymonGugniewicz11niezakwalifikowany/a
DominikaSuralPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo11niezakwalifikowany/a
JanLabinskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica11niezakwalifikowany/a
DanielPasternakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno11niezakwalifikowany/a
MariaSzymańskaIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin10niezakwalifikowany/a
MateuszLewandowskiZSMEiEToruń10niezakwalifikowany/a
WładysławKuczerenkoZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań10niezakwalifikowany/a
PawełSiemieniukZespół Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w BiałymstokuBiałystok10niezakwalifikowany/a
PiotrZieliński10niezakwalifikowany/a
MegaQwerZESPÓŁ SZKÓŁ CHŁODNICZYCH I ELEKTRONICZNYCH w GDYNIGdynia10niezakwalifikowany/a
DominikFreyZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków10niezakwalifikowany/a
AgataHalikI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno10niezakwalifikowany/a
JakubSenderekZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w ZamościuZamość10niezakwalifikowany/a
AleksanderPauchZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno10niezakwalifikowany/a
DanielAdamczakZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno10niezakwalifikowany/a
MichałDybcioZSMEiEToruń10niezakwalifikowany/a
MateuszBanasikZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań10niezakwalifikowany/a
KatarzynaŹrałkaZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna10niezakwalifikowany/a
FilipWalkowiczZespół Szkół Mechaniczo - ElektrycznychTarnów10niezakwalifikowany/a
ŁukaszCiorgaI LO im. O. Kolberga w KościanieKościan10niezakwalifikowany/a
OliwierKruczekZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków10niezakwalifikowany/a
FilipMielczarekZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa10niezakwalifikowany/a
EwelinaJeziakZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa10niezakwalifikowany/a
NataliaWrzódZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa10niezakwalifikowany/a
JanHolzerSzkoła prezentekKraków10niezakwalifikowany/a
MarekNeubauerZSZiO w KartuzachKartuzy9niezakwalifikowany/a
PawełSkirelZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława9niezakwalifikowany/a
PatrykLesiakZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica9niezakwalifikowany/a
JakubKorzenieckiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki9niezakwalifikowany/a
AgataStencelZSZiO w KartuzachKartuzy9niezakwalifikowany/a
DorianJędrzejewskiZSMEiEToruń9niezakwalifikowany/a
PiotrSzpatuśkoCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoWarszawa9niezakwalifikowany/a
KacperMielczarekI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno9niezakwalifikowany/a
JakubMurawskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno9niezakwalifikowany/a
KacperLisiakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno9niezakwalifikowany/a
PatrykPiekarskiZSETLeszno9niezakwalifikowany/a
MagdalenaKubasiewiczZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna9niezakwalifikowany/a
NataliaDuda9niezakwalifikowany/a
MariaSzczepkowskaZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica9niezakwalifikowany/a
JakubZającZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
OleksandrChibirevZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
FranciszekDyktoZespół Szkół PolitechnicznychŁódź9niezakwalifikowany/a
JakubRomańskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo9niezakwalifikowany/a
HubertEjsmontIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki9niezakwalifikowany/a
MaksymilianŻokowskiZSMEiEToruń9niezakwalifikowany/a
DavidRostek9niezakwalifikowany/a
MikołajWidłaZespół Szkół TechnicznychTarnów9niezakwalifikowany/a
KacperŚliwkaZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica9niezakwalifikowany/a
SebastianRucińskiZespół Szkół TechnicznychTurek9niezakwalifikowany/a
PatrykŁykoZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
MichałKolanoZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
KarolJuszczynkaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
DominikGłowackiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo9niezakwalifikowany/a
KazimierzMalczewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno9niezakwalifikowany/a
MichałBonowiczZSMEiEToruń9niezakwalifikowany/a
JakubGończZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
JonaszBrezaZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
JanLisZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
NatanWolskiZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
AlicjaSzkudlarekLO GóraGóra8niezakwalifikowany/a
TomaszDomagalskiZSMEiEToruń8niezakwalifikowany/a
KamilSieradzkiZSMEiEToruń8niezakwalifikowany/a
MaciejJagodzińskiZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w KolbuszowejKolbuszowa8niezakwalifikowany/a
MichałPawłowskiZespół Szkół Technicznych w PilePiła8niezakwalifikowany/a
AdrianRybackiZSMEiEToruń8niezakwalifikowany/a
aniawzorekTechnikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuKatowice8niezakwalifikowany/a
IgorLutowskiZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w KolbuszowejKolbuszowa8niezakwalifikowany/a
KacperKlesseI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno8niezakwalifikowany/a
PiotrRoszakI Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. LipskiegoOstrów Wielkopolski8niezakwalifikowany/a
PawełZiębaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław8niezakwalifikowany/a
JakubPrystupaZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
JanMejerZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
StanisławMichalewiczZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
MichałLorbieckiZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
PawełKoniszewskiZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
PatrykChrupekZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
AgnieszkaKąkolZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
JakubKlasaZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
MateuszLasZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
WeronikaKankowskaZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
AdamKlamrowskiZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
NikodemCyrzanZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
MichałStańczakZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
JakubŁyduchZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków8niezakwalifikowany/a
OliwierPenkowskiZSZiO w KartuzachKartuzy7niezakwalifikowany/a
RobertJereczekZSZiO w KartuzachKartuzy7niezakwalifikowany/a
AdamKubackiZSMEiEToruń7niezakwalifikowany/a
JanPiotrowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno7niezakwalifikowany/a
MarcinWróbel7niezakwalifikowany/a
MikołajBalcewiczPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo7niezakwalifikowany/a
KamilKościejZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków7niezakwalifikowany/a
WeronikaCzokajłoIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki7niezakwalifikowany/a
BartoszKropiewnickiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo7niezakwalifikowany/a
KonradWojciuk7niezakwalifikowany/a
JanZduńczykPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo7niezakwalifikowany/a
SamuelKassnerZespół Szkół w OleśnieOlesno7niezakwalifikowany/a
SebastianKurekPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo7niezakwalifikowany/a
BartoszMichalecLO GóraGóra7niezakwalifikowany/a
BartekPawskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo7niezakwalifikowany/a
MichałResickiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo7niezakwalifikowany/a
KrzysztofKaczmarekIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin7niezakwalifikowany/a
OliwierMatyniaZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz7niezakwalifikowany/a
MichałPodolskiZSMEiEToruń7niezakwalifikowany/a
BartoszGembarskiZSMEiEToruń6niezakwalifikowany/a
FilipMałyszZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława6niezakwalifikowany/a
KamilBorusiakZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski6niezakwalifikowany/a
AdamWójcikI Liceum ogólnokształcąceElbląg6niezakwalifikowany/a
DawidMikołajczykZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków6niezakwalifikowany/a
BartoszAderskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków6niezakwalifikowany/a
KrzesimirMazurkiewiczZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz6niezakwalifikowany/a
ŁukaszGrzywnowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno6niezakwalifikowany/a
DorotaDoberschutzI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno6niezakwalifikowany/a
KarolSerafinZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w ZamościuZamość6niezakwalifikowany/a
PawełWentaZSZiO w KartuzachKartuzy6niezakwalifikowany/a
JakubTopczewskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo6niezakwalifikowany/a
kamiltopczewskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo6niezakwalifikowany/a
FranciszekPiechZespół Szkół w OleśnieOlesno6niezakwalifikowany/a
PawełHincaZSZiO w KartuzachKartuzy5niezakwalifikowany/a
PatrykBronkZSZiO w KartuzachKartuzy5niezakwalifikowany/a
HubertKinstlerZSMEiEToruń5niezakwalifikowany/a
BernardRakoczyZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica5niezakwalifikowany/a
MaksymRajtarZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków5niezakwalifikowany/a
TymoteuszJaskólskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno5niezakwalifikowany/a
MaksymilianGalasI Liceum ogólnokształcąceElbląg5niezakwalifikowany/a
DominikSolarzZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław5niezakwalifikowany/a
KacperSieńkowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki5niezakwalifikowany/a
MateuszBokszIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki5niezakwalifikowany/a
MichałWójcikZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz5niezakwalifikowany/a
KacperChyłaZSMEiEToruń5niezakwalifikowany/a
MaciejPiątekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław5niezakwalifikowany/a
DamianSzyszkaZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno5niezakwalifikowany/a
JakubAdamiakIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin5niezakwalifikowany/a
DobrochnaKajaZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem5niezakwalifikowany/a
MichałChojnackiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo5niezakwalifikowany/a
BłażejPitułaV Liceum OgólnokształcąceGdańsk4niezakwalifikowany/a
KacperKuchnickiZSMEiEToruń4niezakwalifikowany/a
JakubMłyńskiZSZiO w KartuzachKartuzy4niezakwalifikowany/a
MichałKukowskiZSZiO w KartuzachKartuzy4niezakwalifikowany/a
KacperProkopczykZSZiO w KartuzachKartuzy4niezakwalifikowany/a
PatrykRomanowskiZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz4niezakwalifikowany/a
GracjanBrylewskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem4niezakwalifikowany/a
JakubRobaszewskiZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz4niezakwalifikowany/a
WiktoriaŻukowLO GóraGóra4niezakwalifikowany/a
JanKuleszaLO GóraGóra4niezakwalifikowany/a
AlanKostrzewaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno4niezakwalifikowany/a
WojtekŻmudowskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn4niezakwalifikowany/a
DanyloZrazhevskyiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków4niezakwalifikowany/a
GracjanKaźmierczakZespół Szkół Ogólnokształcących i TechnicznychUstka4niezakwalifikowany/a
JakubTruchanIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki4niezakwalifikowany/a
JakubKlimekII Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w RzeszowieRzeszów4niezakwalifikowany/a
MaciejNorekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław4niezakwalifikowany/a
ZofiaGancarzSzkoła prezentekKraków4niezakwalifikowany/a
IzabelaJelonekIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin4niezakwalifikowany/a
BartoszWolniakPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo4niezakwalifikowany/a
AleksandraBrodowskaPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo4niezakwalifikowany/a
MateuszGrochowinaPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo4niezakwalifikowany/a
MaciejGórkaSzkoła prezentekKraków4niezakwalifikowany/a
JakubBaranSzkoła prezentekKraków4niezakwalifikowany/a
JuleczkaSadowskaSzkoła prezentekKraków4niezakwalifikowany/a
SzymonMiduraSzkoła prezentekKraków4niezakwalifikowany/a
JuliaJSzkoła prezentekKraków4niezakwalifikowany/a
StefanWyrzykowskiI Liceum ogólnokształcąceElbląg4niezakwalifikowany/a
NikolaKwestarzZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica4niezakwalifikowany/a
KatarzynaChojniak3niezakwalifikowany/a
MikołajMazurZSZiO w KartuzachKartuzy3niezakwalifikowany/a
TymoteuszOllerZSMEiEToruń3niezakwalifikowany/a
DanielBrośZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków3niezakwalifikowany/a
DawidKitaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków3niezakwalifikowany/a
MikolajKłosowskiZSMEiEToruń3niezakwalifikowany/a
PatrykMajZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław3niezakwalifikowany/a
OlivierNowakZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków3niezakwalifikowany/a
SzymonRogozińskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice3niezakwalifikowany/a
AnnaSaućLO GóraGóra3niezakwalifikowany/a
AlanAndrzejewiczI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno3niezakwalifikowany/a
MarcinTrzaskawkaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno3niezakwalifikowany/a
kacperstubeI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno3niezakwalifikowany/a
MarcinKuczZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy3niezakwalifikowany/a
DominikaGrobysZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy3niezakwalifikowany/a
JanSzalaLiceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w PłockuPłock3niezakwalifikowany/a
KacperJulkowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno3niezakwalifikowany/a
MichałWasilewskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki3niezakwalifikowany/a
MichałAdamiakZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w ZamościuZamość3niezakwalifikowany/a
KacperTrochimowiczZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w ZamościuZamość3niezakwalifikowany/a
GabrielaWiniarskaSzkoła prezentekKraków3niezakwalifikowany/a
JanJazownikSzkoła prezentekKraków3niezakwalifikowany/a
MaciejBrzeskiZSZiO w KartuzachKartuzy3niezakwalifikowany/a
MarcinZielińskiI Liceum Ogólnokształcące w ŚwieciuŚwiecie3niezakwalifikowany/a
SzymonAbucewiczI Liceum ogólnokształcąceElbląg3niezakwalifikowany/a
BartoszPodgórskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo3niezakwalifikowany/a
SzymonWąsSzkoła prezentekKraków3niezakwalifikowany/a
KrzysztofKadulaSzkoła prezentekKraków3niezakwalifikowany/a
SebastianCachAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów3niezakwalifikowany/a
HannaPlewczyńskaIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin3niezakwalifikowany/a
IzabelaOnochowskaLO GóraGóra2niezakwalifikowany/a
DominikPalenikZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków2niezakwalifikowany/a
FilipKajtaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków2niezakwalifikowany/a
ŁukasPrzybycieńZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków2niezakwalifikowany/a
MikołajLorkiewiczZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków2niezakwalifikowany/a
GabrielaSmyłaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów2niezakwalifikowany/a
CyprianSutyLO GóraGóra2niezakwalifikowany/a
DawidEchaustI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno2niezakwalifikowany/a
DamianDługołęckiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo2niezakwalifikowany/a
KrzysztofTutkaChrześcijańska Szkoła Podstawowa SamuelWarszawa2niezakwalifikowany/a
FilipJajeśniakZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków2niezakwalifikowany/a
KrzysztofTurekZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków2niezakwalifikowany/a
NorbertMazurZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec2niezakwalifikowany/a
KarolOrkiszSzkoła prezentekKraków2niezakwalifikowany/a
EmiliaLupaSzkoła prezentekKraków2niezakwalifikowany/a
KorneliuszŁapacz2niezakwalifikowany/a
BartoszŁoinZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna2niezakwalifikowany/a
WojciechRoickiII Liceum Ogólnikształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w LegnicyLegnica2niezakwalifikowany/a
AleksanderSzaszkowPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo2niezakwalifikowany/a
BartoszJurczykZespół Szkół w OleśnieOlesno2niezakwalifikowany/a
WojciechSobońZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica2niezakwalifikowany/a
MateuszWiechZST LeżajskLeżajsk2niezakwalifikowany/a
AlanBrzuzyPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo2niezakwalifikowany/a
MaksPrzywara2niezakwalifikowany/a
MichałLudwiczyńskiLO GóraGóra2niezakwalifikowany/a
DominikGołemberski2niezakwalifikowany/a
AleksBrzęczkowskiZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski1niezakwalifikowany/a
JakubKubikZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz1niezakwalifikowany/a
AdamBieńZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława1niezakwalifikowany/a
BartoszKwiatkowskiSamorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w ZgierzuZgierz1niezakwalifikowany/a
PawełŁuaszewiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki1niezakwalifikowany/a
Inez LauraStrzyżewskaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki1niezakwalifikowany/a
AleksanderCyniakZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki1niezakwalifikowany/a
KacperPawlakZespół Szkół nr 1Swarzędz1niezakwalifikowany/a
KrystianGreńZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy1niezakwalifikowany/a
DobrosławaBagińskaZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica1niezakwalifikowany/a
KubaSkrzyszewskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1niezakwalifikowany/a
SebastianMilewskiZSZiO w KartuzachKartuzy1niezakwalifikowany/a
MaciejKowalskiZESPÓŁ SZKÓŁ CHŁODNICZYCH I ELEKTRONICZNYCH w GDYNIGdynia1niezakwalifikowany/a
MichałPytlasLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała1niezakwalifikowany/a
PiotrKiziukZSMEiEToruń1niezakwalifikowany/a
MiłoszJassowiczZSMEiEToruń1niezakwalifikowany/a
PiotrWójcikZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
KacperBartyzelZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
SzymonBroczkowskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
KrzysztofDunajskiZSMEiEToruń1niezakwalifikowany/a
KamilAlwinI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1niezakwalifikowany/a
MikołajRogowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1niezakwalifikowany/a
BartłomiejGrzybaczZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
KrzysztofBajorekZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
JerzyBierowiecZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
KamilGorczycaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
KacperBabiczZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
KamilBrośZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
OskarBugajZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1niezakwalifikowany/a
KacperOlszewskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn1niezakwalifikowany/a
JakubFreselTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa1niezakwalifikowany/a
maciekbugałaSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin1niezakwalifikowany/a
ŁukaszOstropolskiPowiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego WitosaŚroda Śląska1niezakwalifikowany/a
PawełChadamZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w ZamościuZamość1niezakwalifikowany/a
KonradRomaszkoZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w ZamościuZamość1niezakwalifikowany/a
DawidStańkoZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w ZamościuZamość1niezakwalifikowany/a
MagdalenaŚwiatłochSzkoła prezentekKraków1niezakwalifikowany/a
MiloszStopyraSzkoła prezentekKraków1niezakwalifikowany/a
DagmaraDuńskaPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo1niezakwalifikowany/a
AleksandraDraugialisIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki1niezakwalifikowany/a
JakubSygułaZespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w OlkuszuOlkusz1niezakwalifikowany/a
MaksymKozakZespół Szkół Ogólnokształcących i TechnicznychUstka1niezakwalifikowany/a
PawełBoguckiSzkoła prezentekKraków1niezakwalifikowany/a
kacperkrauseI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1niezakwalifikowany/a
ORGANIZATOR:
SPONSORZY:
PATRONI HONOROWI:
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY:

Copyright © 2020 PixBlocks sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED