ELIMINACJE ROOKIE

OSOBY NIEZAKWALIFIKOWANE DO PÓŁFINAŁÓW
ImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćLiczba punktów
TomaszSłomianyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice14
ŁukaszJackiewiczSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze14
HubertPtakSzkoła Podstawowa nr 4Ziębice14
BartoszŁącki14
TymoteuszFroelichTAK OpoleOpole14
MariuszWolanySalezjański Zespół Szkól Publicznych im. Dominika Savio w ZabrzuZabrze14
VincentGajdamowiczAmerykańska Szkoła PodstawowaGdynia14
MikołajPietrala14
SzymonIzdebski14
JakubCelebiasZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki14
JagodaCieślakSzkoła Postawowa ŹródłoKraków14
KacperLuczynskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa14
KasiaBasiorSZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ORŁA BIAŁEGOSOSNOWIEC14
VladyslavHutsaylyukSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa14
janstolarczykZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków14
AleksanderSobolewskiSTOŁódź14
MiłoszKordowskiSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów14
OlaGrześkowiakSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo14
TomaszFydaSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno14
WojtekPawelusAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź14
UlaMomiuszkoSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk14
PatrykKucharskiSP RudnikiRudniki14
KorneliaKurnik14
WiktorGliścińskiSTOŁódź14
JuliamiedoborSP RudnikiRudniki14
AgataLesniakSP RudnikiRudniki14
oliwiaAdamczakSP RudnikiRudniki14
MagdaccccccccccccccSP RudnikiRudniki14
MarikaBBBBBBBSP RudnikiRudniki14
zuzaskalskaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo14
tosiamakiewiczSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo14
GustawBajcarSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława14
DariaKopylovaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź14
PatrycjaKądzielaZespół Szkół MuzycznychRadom14
adamĆwiertniaSzkoła Podstawowa nr 5Wisła14
JuliaOlechnoSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr MisjonarekBiałystok14
JanBethier14
BiankaBogocz14
JanDyrda-JaworskiSP 380Warszawa14
SebastianŚwiatekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany14
StanisławKnećSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław14
RemigiuszMorawskiSzkołaPodstawowa nr 356Warszawa14
MichałSamsonSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem14
MaciejSzymajdaSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1WDPLegionowo14
SzymonPołczyńskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard14
JakubSpojdaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec14
MichałŚmieciuchSzkoła Podstawowa w BukowinieBukowina14
MajaRosiekSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza14
BorysBukowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec14
NadiaKozłowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno14
MichałSturmaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec14
GrzegorzBielckiSzkoła Podstawowa w OsielskuOsielsko14
BarbaraLatosińska14
AleksanderNowakSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty14
EmiliaZaziąbłSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia14
aniamizeraSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo14
OliwierKrzyzińskiSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów14
TymoteuszMazurSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin14
WojtekGałążewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań14
MartaBańdoNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice14
MilenaSojaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław14
EwaBańbura14
AgataSzabatSP 380Warszawa14
YaseminKarademirAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź14
OlgaKosmalskaSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce14
franciszekundakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław14
AmeliaPlochSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. KorczakaSochaczew14
BarbaraMazurNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice14
DominikGołaszewskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański14
SimeonStastnyPrywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno - Językowa z Oddziałami DwujęzycznymiBiałystok14
AdamAguero PadillaSzkoła Podstawowa nr2 im. Powstańców WielkopolskichPuszczykowo14
DominikUkalski14
JuliaJańczukSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne14
KingaLitwinowicz14
PatrycjaKocSzkoła Podstawowa nr 16Żory14
MagdalenaGosztyłaZespół Szkół MuzycznychKrosno14
RóżaSitkowskaSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki14
SzymonOrchowski14
HelenaPodstawska14
LenaWierzbickaSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól14
KamilaSkubiszSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa14
MaurycyMałeckiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno14
SzymonChlebicz14
SzymonSułowski14
PaulinaZadaraSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło14
AdamZalejski13
ArturSliwinskiAmerykańska Szkoła PodstawowaGdynia13
MateuszGromkoSp nr 52 w BiałymstokuBiałystok13
DamianNawrotSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól13
KrzysztofŁuniewskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA13
MagdalenaMogilskaSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno13
HubertHeresztynAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź13
DominikGasidloZespół Szkuł Samorządowych w Sułkowicach-BolęcinieSułkowice13
PolaBadura13
MartynaJażdżewskaZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice13
TomekGuzSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów13
kubakutnikSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk13
AleksanderUrzykowskiSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk13
MaksKurpiszPubliczna Szkoła Podstawowa KSW w PoznaniuPoznań13
TomaszZającSzkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza KościuszkoLubań13
AgnieszkaGarstkaPubliczna Szkoła Podstawowa KSW w PoznaniuPoznań13
FilipKowal13
TymonZbrozińskiPSP114Warszawa13
MaksymilianGuśtakSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn13
MaksJezioroSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń13
PawełPrzywaraTAK OpoleOpole13
PiotrWittenbeckSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław13
ZuziaRzymekSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia13
InesFurede13
FerdzioLinuxSP RudnikiRudniki13
OliwierWyrwałSP RudnikiRudniki13
JakubCetnarowskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia13
AmeliaGrzelakowskaSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź13
SzymonSadurski13
AntoniJakszukSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów13
KacperTruchanSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik13
PiotrMichalskiSzkoła Podstawowa Nr 17Poznań13
MaciekSawickiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze13
AntoniKurcewiczArkaNowy Tomyśl13
PawełGóreckiSzkoła Podstawowa nr 4Lubliniec13
WeronikaSurówkaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w ŚwidnicyŚwidnica13
FranciszekBoraczewskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław13
KarolinaMazurNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice13
FILIPGRADZEWICZZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel13
AleksandraKonickaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza13
GabrielaChojeckaSzkoła Podstawowa w KwaskowieKwaskow13
PiotrCzajaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów13
JanWróblewskiSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź13
MarcysiaDembińskaSP RudnikiRudniki13
NikodemStruckSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w KielnieKielno13
JakubKaszuckiPROGRAMUS Szkoła ProgramowaniaSrokowo13
HubertSuszyckiSzkoła Podstaowa nr 8Świdnica13
FranciszekNocoń13
MiłoszMikaSzkoła Podstawowa nr 4Lubliniec13
OliwiaJaźwieckaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów12
KingaKowalskaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław12
Pham NgocCaoAmerykańska Szkoła PodstawowaGdynia12
GabrielaKawalecSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno12
BartekSzlagSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno12
BartoszSzymalaPrywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno - Językowa z Oddziałami DwujęzycznymiBiałystok12
MarysiaKluskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz12
KacperBuczkowskiSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno12
LeonBejenka12
michałlisek12
WiktoriaBaranZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów12
dawid podsiadło987098912
AdrianFlorczakSzkoła Podstawowa w SławęcinieSławęcin12
LenaSzybanSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard12
AntoniStanczewskiCentrum Szkoleniowe Green PencilWyszków12
AdrianOleszczuk-NogaSzkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała12
WERONIKAPĘPEKSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława12
AntoniDziwisz12
TadeuszKośmiderNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław12
MajaRaszewskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica12
MaciejNiepokójMiejski Zespół Szkół Nr 4Krosno12
AntoniGarbaczZespół Szkół MuzycznychRadom12
HubertKrzemińskiSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice12
MajaSobieszczykSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia12
PatrycjaKowalskaSP RudnikiRudniki12
NikolaDziamskaSP RudnikiRudniki12
KasiaPerzSP RudnikiRudniki12
AleksandraGałęskaSP RudnikiRudniki12
JuliaTaborSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia12
JuliaStępieńZespół Szkół w Klonowej im. ks. J. DalakaKlonowa12
AdamJeż12
KrystianOwsikowskiSzkoła Podstawowa nr 4Lubliniec12
JanJędrzejczakSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem12
WiktoriaKwidzinskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo12
JakubKettnerSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław12
andrzejpiwodaTAK OpoleOpole12
OlafJanikSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki12
SławomirStępniakSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec12
PatrykWarchoł12
ŁucjaWróbelSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki12
SebastianBarSzkoła Podstawowa nr 3Sanok12
RadekWydrzyńskiSzkoła Podstawowa nr 3Sanok12
MajaNiksaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KupiskachNowe Kupiski12
MichałPiotrowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle12
EmiliaMęcikowskaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów11
GabrielSzczęsnySzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów11
TymonKubalskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo11
MartaFlisykowskaSzkoła Podstawowa w SłosinkuSłosinko11
MaksymilianPihanZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel11
TYMONDOBROGOWSKISpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań11
RafałSmoczyńskiSzkołaPodstawowa nr 356Warszawa11
JuliaRybczakZespół Szkół MuzycznychKrosno11
STASIUADAMSKISzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych SkalmierzycachNowe Skalmierzyce11
LilianaJagodzikSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo11
MałgosiaPoczątekSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo11
NadiaBrzęczekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz11
HelenaFolwarska11
NikolaMłodawskaZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice11
JarekBraszkowskiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława11
pawełCiomperlikZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki11
KubaHorbanowiczSP im. Józefa GielniakaNiwnice11
CezarySobonkiewiczSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław11
EmiliaStasikSzkoła Podstawowa im. św. Jadiwgi Królowej Polski w KornatceKorntaka11
WiktoriaStefanskaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
KalinaMościńskaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
MartynaWalunszekSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
BorysStrzyżewskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
KarolStolarczykSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
KacperOliszewskiZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce11
MateuszGorczowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza11
AntekSzafrańskiSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg11
KarolinaKluczyńskaSP RudnikiRudniki11
olatomalaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11
LudwikalisekZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka11
KamilKuśSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec11
LenaLipskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań11
AlanMilcarz11
SlavaLysakBritish International School of GdanskGdansk11
UrszulaPodstawskaSzkoła Postawowa ŹródłoKraków11
PiotrChudzińskiSzkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w ŚwidnicyŚwidnica11
RAFAŁJURZYK11
OleksiKonopkinSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz11
PiotrBorodziewiczSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław11
JędrzejSerwatkaSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław11
ArkadiuszJędrzejczakSzkoła Podstawowa nr 7Głogów11
MajaJuńczykSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława11
FranciszekSommerSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne11
dominiclisauskasDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań11
NataliaGumińska11
JuliaKuś11
IgnacyVetter11
PiotrPaleczny11
LiwiaBuczulińskaSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń11
HelenaPrusSzkoła Podstawowa Nr 5 w Nowej SoliNowa Sól11
AntekSadowskiZespół Szkolno - Przedszkolny w CedzynieCedzyna11
MikołajPachuraSzkoła Podstawowa nr2 im. Powstańców WielkopolskichPuszczykowo11
EmiliaKuśnierz11
MartynaRybkaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów10
DanielBaranSzkoła Podstawowa w DamicachDamice10
KRZYSZTOFDUSZYŃSKISzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo10
szymonkosowskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo10
BartoszBelowSP KamionkiKamionki10
MichalinaDorosławska10
MaciejGrześkowiakSP KamionkiKamionki10
NataliaSikorskaAmerykańska Szkoła PodstawowaGdynia10
StanisławGilewskiOlimpijczyk Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Przedszkole Szkoła Podstawowa PoznańPoznań10
OliwiaGajdaSzkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz w RząsceRząska10
MatyldaMonachPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok10
JagodaBukowieckaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew10
DariaKaczmarekSP RudnikiRudniki10
PiotrLudwiczakSP RudnikiRudniki10
TymonPrzyłęckiSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław10
IgorOleksySzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza10
EmiliaPłonkaZespół Szkuł Samorządowych w Sułkowicach-BolęcinieSułkowice10
BartekWojdyłaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok10
MichałKarasińskiZSZiO w KartuzachKartuzy10
TobiaszSkrodzkiSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1WDPLegionowo10
LilianaReszutaPSP114Warszawa10
DariaSymulaTAK OpoleOpole10
DominikPopandaTAK OpoleOpole10
PatrycjaGruca10
CezaryKaszubskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard10
ZuzannaFalkowskaSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce10
DawidKoszelSzkoła Podstawowa w BukowinieBukowina10
HubertDymarkowskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz10
ZuzannaPrykielPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi10
MilenaMucharskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna10
BartoszMiśSzkola Podstawowa im. Orląt Lwowskich nr 9 w TarnowieTarnów10
AlanMiśZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec10
KatarzynaJareckaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów10
SzymonKupiecSzkoła Podstawowa w SławkowicachSławkowice10
MajaZwiechTAK OpoleOpole10
MałgorzataKuśnierzSzkoła Postawowa ŹródłoKraków10
WeronikaCzarnockaSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce10
RobertPranczkeSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań10
AntoniHołubinka10
JanOsesekSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardzowskiegoPrzyłęki10
MarcelinaOlkowskaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań10
MikołajJańczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno10
NikolaHaponiukSzkoła Podstawowa w KleszczelachKleszczele10
KAROlOstoia-SzmydZespół Szkół MuzycznychKrosno10
SzymonJarzyńskiSzkoła Podstawowa nr 38Poznań10
BorysPisarekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10
MajaWolanskaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa10
SzymmonczajkowskiPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski10
RoksanaLisSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa10
HannaMuchaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice10
AdamKrysiakSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl10
lenagniewaszewskaSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław10
WitekK.TAK OpoleOpole10
AlanNiteckiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko10
EmiliaWałęsiakSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia10
JuliaStaśkoSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia10
JuliaBakowskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice10
HannaGórskaSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin10
AgnieszkaJakubowskaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława10
MalwinaSzypułaZSP TomiceTomice10
MateuszLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymiu im. Powstanców WielkopolskichWolsztyn10
NikodemPaszke10
MajaUlrichSzkoła Podstawowa nr 1Kielce10
MateuszSzwedPubliczna Szkoła Podstawowa w KrzątceKrzątka 2710
JanZawadzińskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice9
IgaIglińskaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo9
JuliaGołębiowskaSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów9
MajaDerlikowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi9
PrzemysławWróblewskiSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi9
WiktoriaLechertSP RudnikiRudniki9
KsaweryŚwiderskiSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych SkalmierzycachNowe Skalmierzyce9
Ameliafghtgyty6turtyhSP RudnikiRudniki9
MiłoszKliberSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica9
OliwiaStarkowska9
pawełborowicz9
TymonPajdaSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg9
DawidChojnowskiZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce9
KarolZalewskiSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr MisjonarekBiałystok9
PatrykWieseZespół Szkół w TarnówceTarnówka9
AmeliaLewandowskaSzkoła Podstawowa nr 4Wyszków9
dawiddziamskiSP RudnikiRudniki9
OliwiaNicpońSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów9
AnnaMazurekSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce9
Nikola CelinaMalikSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn9
JustynaJastrząbSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn9
BartoszPuzioPubliczna Szkoła Podstawowa w KrzątceKrzątka 279
OskarGutowskiSzkoła Podstawowa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachKonarzyce9
EwaSzczygiełSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec9
MichalinaKuligowskaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec9
KonradSopel9
JakubOleśSzkoła Podstawowa w SławkowicachSławkowice9
JuliaNalepaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice9
MagdalenaDomagałaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów9
AmeliaBujalskaSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź9
FabianOstrowskiSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice9
KatarzynaKośniewskaTAK OpoleOpole9
MartaJakubowskaTAK OpoleOpole9
JakubBorowiakZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka9
MartynaOstrowskaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów9
ŁukaszJezierskiSzkoła Podstawowa 33 w KrakowieKraków9
VictoriaKostrzewaSzkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w KsiążenicachKsiążenice9
PawełTarasiukSzkoła Podstawowa w KleszczelachKleszczele9
JakubKwinteraSzkoła Podstawowa w CzernikowieCzernikowo9
AleksandraŚwisłowska9
AleksandraPrześlakiewiczSP nr 2Piaseczno9
ksaweryformelaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska9
miłoszpieczywko9
GabrielaŁukaSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce9
ElizaKukulskaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa9
MarzenaGajewskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice9
MartynaPłuskaSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska9
MartaKlauzSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki9
FilipSzałas9
WiktoriaJarczakSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska9
FRANCISZEKSzymczykSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin9
KarolinaGałęziowska9
MateuszŚwiderskiSzkoła Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi w MarkachMarki9
OlaBugaraSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno9
jakubszel-bernachSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław9
DominikSzymańskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów8
NadiaWarychZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec8
DominikKwiecieńSzkoła Podstawowa nr 14 w TychachTychy8
WojtekPietruchaSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów8
MateuszMalewski8
MaksymilianŚnieć8
AnastazjaGrodzka8
WiktoriaOlszewskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl8
MajaRąkSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław8
DariaAdamczukSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WiszniowieWiszniów8
FilipStasiński8
AdriannaŁempickaPrywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno - Językowa z Oddziałami DwujęzycznymiBiałystok8
EwelinaKulikowskaPrywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno - Językowa z Oddziałami DwujęzycznymiBiałystok8
BarbaraWeprzędzSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg8
DominikaKrajewskaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska8
StanisławPachulskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno8
KamilSmolińskiSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty8
MiłoszGołkowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole8
EmiliaGawlikSzkoła Postawowa ŹródłoKraków8
MichałLubańskiPSP114Warszawa8
MikołajKurzawaSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce8
MateuszCzerwińskiPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice8
BartłomiejSzczyrbaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice8
JacekJunikSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław8
MaksymilianMikulakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew8
AnnaLatkowskaSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn8
JakubJarychZespół Szkół im. Św. Jadwigi ŚląskiejWleń8
ŁukaszSabatSzkoła Podstawowa nr 1 w Bogatynibogatynia8
BartoszPlonaSzkoła Podstawowa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachKonarzyce8
BartłomiejPlonaSzkoła Podstawowa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachKonarzyce8
OliwierSzumińskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard8
KacperNapierskiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława8
NataliaOsiecimskaSP 380Warszawa8
KlaudiaPalusSzkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w KsiążenicachKsiążenice8
MaciejStencelOgnisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w WarszawieWarszawa8
OLAFFRANKIEWICZSzkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w SiamoszycachSiamoszyce8
ZuzannaBiernackaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz8
VincentLevequeBritish International School of GdanskGdansk8
WiktoriaMańkowskaSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów8
WeronikaBąbczyńskaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec8
GabrielaBialikZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec8
AniaŻyworonek8
SzymonPrzybyłoSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice8
TymoteuszOstrowskiSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice8
KalinaZajdTAK OpoleOpole8
wiktorwołąsewiczTAK OpoleOpole8
IgorŁasińskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo8
PiotrKlimekSzkoła Podstawowa 33 w KrakowieKraków8
BartoszPękalskiZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce8
FranekTrojanowskiZespół Szkół im. Św. Jadwigi ŚląskiejWleń8
KlaudiaBąbkaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice8
GabrielaSowaSzkoła Postawowa ŹródłoKraków8
AdamKrukPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle8
RóżaSiebertSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo8
AntoniPilny8
ZuzannaSzydłowskaSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów8
SzymonHajdukSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów8
EmiliaJanuszPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice8
OliwiaStasiakSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa8
PrzemekGadecki8
GabryśRupińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku WielkimKlebark Wielki8
BartekCieślakSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń8
JustynaKukulakSP 3Bytom8
AleksandraMalinowskaSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA8
FilipSadkowskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany8
AmeliaHandkeSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław8
ZuzannaKowalskaSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa8
JakubNowakSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1WDPLegionowo8
PiotrWatrasSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie8
AnnaLublińskaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów8
KasjanChojakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie8
NikolaNowickaSzkoła Podstawowa w SłosinkuSłosinko7
SergiuszMonachPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok7
KonradTalkowskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski7
OliwierSzymonZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki7
FatmaCiftciSzkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku WielkopolskimGrodzisk Wielkopolski7
OliwiaSzczotka7
MartynaInglotSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów7
KarolPrzybyloSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice7
ZofiaPuzewiczSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk7
ZUZANNASAKOWICZPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok7
FilipKuliniskiAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź7
MichalinaxxxxxxxxxSP RudnikiRudniki7
KsawierTomalaSP RudnikiRudniki7
HubertPiesieckiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok7
AgataGórskaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska7
WeronikaJerzakowskaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec7
KacperKłodnicki7
WiktorDomagałaSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól7
BarbaraDomerackaPSP114Warszawa7
WojciechKawulokSzkoła Podstawowa nr 2Koniaków7
AntoninaStaszakSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem7
Nikola EmiliaMalikSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn7
jakubzawiszaZSP LipieLipie7
szymongalekSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy7
AleksanderBiegarczykSzkoła Podstawowa nr 1 w Bogatynibogatynia7
MariaHardyPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec7
OliwiaKuśmierskaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard7
JuliaKandulskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica7
JanŚwierkZespół Szkół JezuitówGdynia7
AgataMaciejewskaZSP, Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Budzisławiu KościelnymBudzisław Kościelny7
NinaPieczykolan7
StanisławMalinowskiZespół Szkół MuzycznychKrosno7
KamilOrlonSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany7
PaulinaChrobakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec7
KajaKapuszyńskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica7
IzabelaAdamiecSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów7
JakubKoślińskiSzkoła Podstawowa 33 w KrakowieKraków7
TaneeshMogaveeraBritish International School of GdanskGdansk7
NikolaWolaninSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa7
GosiaLisiewicz7
DaniilAlakseewetsSzkoła Podstawowa Nr 34Białystok7
KSAWERYMAJCHRZAKZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań7
KamilRadomskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec7
AlexKondrackiZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce7
JakubRybczakZespół Szkół MuzycznychKrosno7
OliwiaStrzalińskaSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce7
LenaBuszyńskaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice7
MajaOsowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Orląt LwowskichSkaryszew7
EmiliaWijas7
AlexJanusTAK OpoleOpole7
OliwiaSobczakSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew7
JakubZającSzkoła Podstawowa nr 3Pszów7
LidiaSękułaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara7
AntoniMuchaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle7
MarikaDarnowskaSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź7
OlafMilerSzkoła PodstawowaPowroźnik7
AdrianŁukowiakSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki7
MarysiaKocur7
GabrielNabitSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin7
GabrielaSmoczykSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce7
AnnaCiesielkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice7
KlaraAntoszZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów6
RemigiuszFykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
PatrykŚluszarzSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
WiktoriaKryczkaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec6
JuliaKaniaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec6
AnnaKołodziejczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara6
IgorStańczykSzkoła Podstawowa nr2 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski6
KarolBredlaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Świdwin6
MaciekprywaraTAK OpoleOpole6
TommyZielińskiAmerykańska Szkoła PodstawowaGdynia6
TomaszBoguś6
GabrysiaBinkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi6
MajaNowakPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi6
NikolaOwsiankaSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia6
LeonWysockiZespół Szkół MuzycznychKrosno6
ŁukaszMichalakSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
StaśMuszyńskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6
MatyldaSzulcAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź6
KlaudiaGmerekSP RudnikiRudniki6
WeronikaWróblewskaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź6
zosiakozaPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi6
TomaszMalawkoPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok6
AndrzejOrzechSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław6
CezaryWojnakowskiSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław6
AniaĆwiklakSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław6
dariamotylSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław6
FilipMaksymiukZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel6
FranciszekBąkałaSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy6
JanDeszczyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa KSW w PoznaniuPoznań6
ZofiaSienickaSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr MisjonarekBiałystok6
AgataBizuk6
GracjanKawałkoZespół Szkół SamorzadowychStare Juchy6
AleksandraChmielSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6
AlicjaChrapkowskaPSP114Warszawa6
KingaWalasiakSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce6
JędrzejSzachowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław6
BARTOSZGŁUSZEKSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław6
NikodemLisowskiSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn6
AdamOwsianyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice6
AmeliaPietrzakSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin6
NataliaPietrzakSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo6
IdaOsadkowskaSzkoła Podstawowa nr 66 im. Z. Herberta we WrocławiuWrocław6
MiłoszMisiakSzkoła Podstawowa nr 38Poznań6
JuliaHejakSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko6
JuliaZawadowiczSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice6
OliwiaDudaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice6
olimpianowakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6
KrzysztofKusionSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów6
michałkaczmarekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIBażyny6
IgorPokotyloPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski6
AntoniStanickiSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno6
AleksanderGniewekZSP, Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Budzisławiu KościelnymBudzisław Kościelny6
MartaOlęderSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki6
KamilDrągSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice6
NadiaPilarskaSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo6
JessicaZiomekSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń6
MyraAbushammalhSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce6
JanGruszkaSP 3Bytom6
WiktoriaWysockaSzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty6
KrystianSerwańskiSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz6
MajaOlekSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława6
SzymonPilarczykSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki6
MilenaNowickaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica6
AntoniSmorawiński6
MariaRadlińska6
PatrykCzajkaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne6
MarcinKmitaSzkoła Podstawowa w DamicachDamice5
MiłoszKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno5
MichalinaNowickaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza KościuszkoLubań5
StanisławMejsakSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w BiałymstokuBiałystok5
LauraSzewczuk5
MateuszCuperAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź5
MajaJaroszyńskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardzowskiegoPrzyłęki5
KajaRyciukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok5
michałszuflińskiSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów5
NadiaGolecSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardzowskiegoPrzyłęki5
OlaFąkSzkoła Podstawowa nr 4Ziębice5
AndżelikaSzapował5
FilipWasliewskiSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice5
WiktoriaKrólSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz5
MałgosiaŚlusarczyk5
JuliaJuszczykSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
MarcelinaWojtasikSzkoła Podstawowa im. Stanisława StaszicaNietulisko Duże5
ErikaKamińskaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok5
AgataLisieckaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5
StanisławOlechowskiPSP114Warszawa5
AlekBielecki5
AgataMazurSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica5
AndrzejChamielecSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5
MaciejStankowskiSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa5
ZuzannaTrzaskaSzkoła Podstawowa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachKonarzyce5
StasiuJaworskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza5
AleksandraDrobotkoSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława5
WojciechSobocińskiSzkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w ZabrzuZabrze5
GabrielaRaganSzkoła Podstawowa nr 2Suchy Las5
WiktoriaWyrwińskaSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo5
WiktorJaworskiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko5
JakubKulasSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia5
IgorSkibińskiSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów5
MilenaŻytkaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok5
OskarGliszczyńskiPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski5
AdamZiółkowskiSzkoła Podstawowa nr 1Brześć Kujawski5
BartłomiejGórnySzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
PiotrCiesielskiSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice5
AgataPomirska5
MarcelSzarowiczSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice5
WeronikaCzachorSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
IzabelaTrześniowskaGdańska Szkoła Podstawowa LingwistaGdańsk5
AntoniLeśniakSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza5
MajaSmolisSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno5
AnielaWieczorekZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce5
OlafMarkowskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa5
PawełŁopatkaSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo5
LilianaSzyroczyńskaSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg5
EmilkaGacka5
MajaWołkowiczSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5
WojciechRusińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara4
GrzegorzDurachtaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica4
AntoniByrtekNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice4
ChanelleBugajSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów4
mateuszdziergwaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
AdamPawłowskiZespół Szkół w LuboniuLuboń4
OlafKubiatowiczSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno4
ZuzannnaKunSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia4
PawełPawlakSzkoła Podstawowa nr 10 im.Arkadego FiedleraPoznań4
FranciszekPawelecArkaNowy Tomyśl4
OlaSKALSKAAmerykańska Szkoła PodstawowaGdynia4
MikołajWizerSzkoła Podstawowa Nr 17Poznań4
MartynaWisłockaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok4
PiotrKowalskiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława4
MagdalenaKowalskaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława4
MartaPodsiadłaSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy4
GabrielKwasiborskiSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem4
WeronikaWojciechowskaSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno4
MariaHnatowiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Świdwin4
WeronikaRankeSP RudnikiRudniki4
FilipMolkaSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych SkalmierzycachNowe Skalmierzyce4
FranekKaźmierczakSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów4
ŁucjaPietroczukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok4
PiotrŁaskarzewskiSzkoła Podstawowa im. UNICEF-u w SzczecinieSzczecin4
KarolinaKirschnerova4
EmiliaJaruszewicz4
HaniaKruszelnicka4
MilenaPiekarek4
kasiakromka4
JuliaPlocieniczak4
MarysiaSkrobekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów4
AleksandraKułakSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr MisjonarekBiałystok4
AmeliaSacharczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki4
NataliaSawczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki4
BartomiejStecSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa4
JuliaBartosiewiczPSP114Warszawa4
JagaLipowieckaPSP114Warszawa4
AnnaSzczerbaSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg4
olekbiałkowskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w Piotrkowie Tryb.Piotrków Tryb.4
WiktorFajferSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIBoguszyce4
KarolinaMaślankaSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn4
WiktoriaSkuraPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski4
MichalSobczakNiepubliczna Szkoła Fundacji Jawor w Głuszycy GórnejGłuszyca Górna4
AngelikaMirosławskaZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce4
MateuszParczSzkoła Podstawowa WierchyKraków4
HANIASZUMNY4
JanDomagała4
JagnaJurdziakSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław4
KamilSzostakSzkoła Podstawowa w SławkowicachSławkowice4
OskarBieszcz4
TomaszBartnicki4
majazielonkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów4
KingaSułkowskaSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów4
AleksandraSadłoSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów4
JozefkrasowskiSzkołaPodstawowa nr 356Warszawa4
AnnaDarłakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia4
miłoszskowronTAK OpoleOpole4
AlicjaSpringerSzkoła Podstawowa im.W.Witosa w CzerlejnieCzerlejno4
MarcelinaWróbelZespół Szkół im. Św. Jadwigi ŚląskiejWleń4
MartynaPuzioPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski4
IgnacySkoczeńSzkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz w RząsceRząska4
KacperGronczyńskiSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław4
AleksandraMajdanikSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów4
AleksandraCzekalskaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
agatapomirska4
JakubWacyraPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski4
PatrykKwiatkowskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
MartynaPłuska3
AdamPrzewłockiSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów3
RileyBartoszekSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów3
WeronikaKiełbusSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica3
BlankaGołębiewskaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica3
GrzegorzCegielskiZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków3
BłażejjażdżewskiSzkoła Podstawowa w SłosinkuSłosinko3
NikodemPodgórskiSzkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów PolskichSzczecinek3
AdriannaAmroziewiczSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów3
AleksandraMyślewskaSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów3
JuliaSusikSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia3
DionizyPieczara3
PawełKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 10 im.Arkadego FiedleraPoznań3
KamilMoczulskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68Warszawa3
MichałKawka3
JulianWieczorekZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce3
JuliaKorczyńskaSzkoła Podstawowa nr 4Mińsk Mazowiecki3
MichałSzkolnyPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle3
KarolMalinowski3
KlaudiaBugaraSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno3
rozaliabrycka3
KajetanRucińskiPrywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno - Językowa z Oddziałami DwujęzycznymiBiałystok3
MateuszMaciejewskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz3
AlanMasternakZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce3
EmiliaKowalczyk3
JakubPikoszSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól3
LilianaCzadoZespół Szkół MuzycznychKrosno3
AntoniHoffmannSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie3
PiotrKandeferNiepubliczna Szkoła Fundacji Jawor w Głuszycy GórnejGłuszyca Górna3
KrzysztofDałek3
GabrysiaMaksymowSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki3
ZofiaPietrusiewiczPSP114Warszawa3
MadziaKozłowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów3
JakubPyrekSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów3
MATEUSZPRZYBYŁASzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów3
MateuszFamulskiPubliczna Szkoła Podstawowa w BrudzicachBrudzice3
ZuzannaGrzelak3
MikołajCichowski3
SzymonCzarneckiSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów3
juliaMańkowskaSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów3
JanGrąckiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko3
ArturDudaSP 3Bytom3
KubaDziobakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3
paulapostółSzkoła Podstawowa nr 33Sosnowiec3
AgnieszkaTrzeciakZespół Szkół w Klonowej im. ks. J. DalakaKlonowa3
WiktorKlimowiczBritish International School of GdanskGdansk3
PawełNowakSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów3
MichałNowakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia3
OskarKlattSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia3
JanObryckiSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty3
WeronikaSzusterDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań3
JędrzejMarkiewicz3
AleksanderZdanioSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo3
MarcelKaźmierczak3
ElaCnotaZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki3
GabrielaGibińskaSzkoła Podstawowa nr 38Poznań3
WiktorPiwowarczyk3
KamilSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg3
MarcelinaSzłapakZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce3
IwoDurskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
ziemniakKwiatkowski3
JanGołaszewskiSP 380Warszawa3
NataliaNiedośmiałekZespół Szkół w BogusławicachBogusławice3
KarolSkockiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza3
TheodorCollier-LiaBritish International School of GdanskGdansk3
TomaszRóżewski@sp356.euSzkołaPodstawowa nr 356Warszawa3
JakubKaczmarczyk3
EmmaAdamczyk3
SzymonNowakSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty3
JakubUrbanSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3
AdrianGlabSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2
ZuzannaDrozdwoskaSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów2
MateuszStępniakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara2
marcinobremskiSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń2
PatrycjaCeremugaSzkoła Podstawowa nr 16Żory2
JanWowerSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymiu im. Powstanców WielkopolskichWolsztyn2
LeonMazurkiewiczSzkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻórawinieŻórawina2
AmeliaKacalskaSzkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻórawinieŻórawina2
OlafKarwowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok2
AdriannaWaćkowskaSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce2
nikodemraczkowskiSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie2
MikołajlehunTAK OpoleOpole2
OskarPałasikSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów2
KSAWERYGĄGAŁOSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg2
TymoteuszWalczyńskiAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź2
FilipSołtysiakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2
GustawAugustyniakAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź2
miłoszpalosSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów2
MilenaChudaszek2
NikodemGancarczykSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik2
NicolaSzegdaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec2
FilipWojdyłaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle2
EliaszKołodziejPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice2
MikołajKądzielaPSP114Warszawa2
SzymonMil2
KarolWardakSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki2
PiotrekSyrojeszkoPSP7 Zielona GóraZielona Góra2
AleksandraPietrzakZSP LipieLipie2
FilipKotalaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów2
szymongdula2
KamilKonckiPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice2
DariaDobrzyńskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz2
AnielaPilarska2
NikolaCzachSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów2
MariaKuczmarzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa2
dariuszzabłotnySzkoła Podstawowa nr 3Sanok2
AleksyWięcekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań2
IgnacyKononowiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich OlimpijczykówSulęcin2
TymoteuszLipa2
AntekREDOSSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów2
KUBAMADEJSKI2
KarolMichalskiSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno2
OlaRypinaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki2
BartoszPerecZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów1
JanDziedzicSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1
DawidSawickiSzkoła Podstawowa nr 1 w UstceUstka1
ArekTeskowskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1
grzegorzdobrzańskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1
OliwiaZelekNiepubliczna Szkoła Fundacji Jawor w Głuszycy GórnejGłuszyca Górna1
MartaMiotkSzkoła Podstwowa im. Jakuba WejheraGóra1
WiktoriaSelonkeSzkoła Podstwowa im. Jakuba WejheraGóra1
AnnaKubaczyńskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz1
FranciszekJóskowskiSzkoła Podstwowa im. Jakuba WejheraGóra1
MikołajObrębskiSzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty1
NadiaPietryczko1
PiotrFrontczakSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów1
FilipDopartSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów1
ZosiaWłodarczakSzkoła Podstawowa nr 10 im.Arkadego FiedleraPoznań1
MariannaSzałęgaSzkoła Podstawowa nr 10 im.Arkadego FiedleraPoznań1
PaulinaChrzanowskaSp Nietulisko DużeNietulisko Duże1
PawełOrzechowski1
DaliaTsvetkovaTAK OpoleOpole1
PawełPoczątekSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1
HelenaWatołaSzkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w GdyniGdynia1
AntoineMoutonSzkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w GdyniGdynia1
ZofiaKorzeniewskaArkaNowy Tomyśl1
JuliaKaczyńska1
IgorAsenowPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień1
DominikSzaturskiSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie1
HubertKowalskiFundacja Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele"Wołomin1
WiktorSłobodzianSzkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻórawinieŻórawina1
JulianAdamczewskiAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź1
michałweremczukSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1
AdamWiszniowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1
jANnowackiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1
DawidWeberSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1
Janekvan Heerden1
MaksymilianŚródaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1
LidiaSwatSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard1
ZuziaTkaczykSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard1
JustynaMachulik1
NataliaPokoraSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1
OLAFPAWEŁCZAKPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1
ZUZANNAZASADAPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1
TymonGawronSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz1
ŁukaszWysockiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz1
AleksandraCzyrnekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1
WalentynBryłaSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów1
KarolKapelaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Świdwin1
MarcelinaJeszkeSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza1
ViktoriaPodgórskaZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce1
WojtekStobierski1
ludwikwlodekSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1
Marcelina ŁucjaDąbrowskaSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr MisjonarekBiałystok1
AleksanderKielerSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1
MichałNowosielski1
NikolaStrabelSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem1
NikolaSpędziaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok1
majawozniak1
AleksandraWilgoszSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól1
AleksyJągPrywatne Liceum OgólnokształcącePiotrków Trybunalski1
StanisławDrozdowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1
NataliaMartykaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza1
GrzegorzTrzcińskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl1
filipkosakowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle1
KatarzynaBlachnikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów1
OliwierKręcichwostPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice1
StanisławDziedzicCogito Familijny PoznańPoznań1
MajaWojtalaPubliczna Szkoła Podstawowa w BrudzicachBrudzice1
KarolBarański1
e fw e4fge gwe gZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1
oliwierszumczykNSPSzkoła1
IgorGrzybowskiSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą1
AmeliaBednarekSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko1
JanBrzękSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia1
SzymonBuryZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów1
PatrykKowalskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1
AnnaRutkowskaBritish International School of GdanskGdansk1
BorysRomańczukSzkoła Podstawowa nr 2Sulechów1
OliwierOciepkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia1
TymonJanuszSzkoła Podstawowa nr 3Sanok1
WojciechWęclewiczDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1
KamilMarkiewiczSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec1
OliwierDelikatPSP7 Zielona GóraZielona Góra1
FranekTorbicki1
AntekTorbicki1
AgataTutka1
JuliaZąbczykSzkoła Podstawowa nr 3Sanok1
MchałPacholskiSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo1
MariaZiembaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów1
KingaRóżyckaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec1
RozaliaKubajczykPubliczna Szkoła Podstawowa w DargobądzuDargobądz1
AleksandraLipniewskaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w SosnowcuSosnowiec1
wiktorrybiałekSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica1