fbpx

ELIMINACJE

ROOKIE

ImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyPółfnały
KrzyśBiedrońZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki20zakwalifikowany/a
FilipTolarzZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Wodzisław Śląski20zakwalifikowany/a
KarolFrąszczakSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław20zakwalifikowany/a
MikołajTkaliński20zakwalifikowany/a
GabrielSabiszSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa20zakwalifikowany/a
DamianPierskallaPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki20zakwalifikowany/a
BartoszSzkibiel20zakwalifikowany/a
KubaTolarzSzkoła Podstawowa nr 15Wodzisław Śląski20zakwalifikowany/a
DawidFrąszczakSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław20zakwalifikowany/a
KubaCzyżewskiSzkołą Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna20zakwalifikowany/a
AntoniKnyczZespół Szkół w Klonowej im. ks. J. DalakaKlonowa20zakwalifikowany/a
MichałKosylakSP Nr 79 w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
BartłomiejSkibaPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników20zakwalifikowany/a
PrzemysławCzaplaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
FranciszekChrzanowski20zakwalifikowany/a
NikolaTarczyńskaSP nr 2Piaseczno20zakwalifikowany/a
KaterynaKoziySzkoła Podstawowa Da Vinci w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
RadosławPaszkoSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji SzkolnejWarszawa20zakwalifikowany/a
NataliaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa20zakwalifikowany/a
ErykRossmann20zakwalifikowany/a
MichałKrawczyk20zakwalifikowany/a
LidiaDeorowiczSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze20zakwalifikowany/a
IgnacyMaruszakZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
AdamPiotrowskiSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
MikołajGłowacki20zakwalifikowany/a
MiłoszGraszaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno20zakwalifikowany/a
AgnieszkaFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20zakwalifikowany/a
TomekDziedziulSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki20zakwalifikowany/a
ARTURDĘBSKISzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20zakwalifikowany/a
AnnaMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów20zakwalifikowany/a
WiktorMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów20zakwalifikowany/a
JanMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów20zakwalifikowany/a
filipgradzewiczZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel20zakwalifikowany/a
NikolaOziębałaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie20zakwalifikowany/a
BartłomiejSobczukZSO im. Marii DabrowskiejKomrów20zakwalifikowany/a
MikołajKlimkiewiczTAK OpoleOpole20zakwalifikowany/a
GabrielKnyczZespół Szkół w Klonowej im. ks. J. DalakaKlonowa20zakwalifikowany/a
BarbaraCiemieckaSzkoła Podstawowa im. Leona WyczółkowskiegoWtelno20zakwalifikowany/a
MaciejMączka20zakwalifikowany/a
FranciszekRygielski20zakwalifikowany/a
KasiaJodkoSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław20zakwalifikowany/a
JakubPyraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa20zakwalifikowany/a
KrzysztofMichulecSzkoła Podstawowa nr 10Tychy20zakwalifikowany/a
WiktorZiembaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
ErwinRodziewiczSzkoła Podstawowa nr 1Kielce20zakwalifikowany/a
AnielaLichotaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno20zakwalifikowany/a
HannaHełkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice20zakwalifikowany/a
MiaParzonkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych20zakwalifikowany/a
AlicjaStachońZespół Szkół MuzycznychKrosno20zakwalifikowany/a
SzymonCzajkowskiPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski20zakwalifikowany/a
JAKUBWACYRAPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski20zakwalifikowany/a
JulianMaciejewskiSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz20zakwalifikowany/a
IgnacyŁatuszko20zakwalifikowany/a
JakubJannyPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań20zakwalifikowany/a
AnnaKudziaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
NataliaGut20zakwalifikowany/a
JakubMichalakSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń20zakwalifikowany/a
StanisławSzymczakSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań20zakwalifikowany/a
DominBryPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa20zakwalifikowany/a
UrszulaGągała20zakwalifikowany/a
AdamMakulecNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa20zakwalifikowany/a
ŁukaszLechSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki20zakwalifikowany/a
MagdalenaLechSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki20zakwalifikowany/a
JakubSkrzypczakZespół Szkolno-Przedszkolny w GierałtowicachGierałtowice20zakwalifikowany/a
MikołajMuras20zakwalifikowany/a
JanAndrzejczak20zakwalifikowany/a
MichałSzarataKatolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra SkargiWarszawa20zakwalifikowany/a
AlicjaBłoniarzSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów20zakwalifikowany/a
FranciszekKrowickiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa20zakwalifikowany/a
PiotrGabańskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa20zakwalifikowany/a
WiktoriaKasprzykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec20zakwalifikowany/a
DominikSosnowskiSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo20zakwalifikowany/a
NinaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno20zakwalifikowany/a
BartłomiejWróbel20zakwalifikowany/a
WeronikaFąfaraSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa20zakwalifikowany/a
DawidKlakSzkoła prezentekKraków20zakwalifikowany/a
MichałSodkiewicz20zakwalifikowany/a
MarcellinaSiwek20zakwalifikowany/a
DariaWitkowskaSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin20zakwalifikowany/a
HaniaRóżańskaSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin20zakwalifikowany/a
ZuzannaŻochowskaSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin20zakwalifikowany/a
WIKTORIABATORSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin20zakwalifikowany/a
IgorOratowski20zakwalifikowany/a
SzymonKaiserZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna20zakwalifikowany/a
FranekPopardowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
JanMarcinkiewiczSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
JuliaWysowskaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
JakubKulakSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
ArturJaniec20zakwalifikowany/a
FilipSzajdaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice20zakwalifikowany/a
AleksanderHojdusZespół Edukacyjny nr 1Świebodzin20zakwalifikowany/a
AleksandraCieplińskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo20zakwalifikowany/a
PatrykWycinekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9Sopot20zakwalifikowany/a
JanKoczanZespół Szkolno-Przedszkolny w PiaseczniePiaseczno20zakwalifikowany/a
KrzysztofGąsikSzkoła Podstawowa nr 22Lublin20zakwalifikowany/a
TymonKukulskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica20zakwalifikowany/a
ZuziaLyubashenkoSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa20zakwalifikowany/a
AnnaPrzybylskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice20zakwalifikowany/a
HannaKarpińska20zakwalifikowany/a
NicoleStrzelecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice20zakwalifikowany/a
ErnestMachałaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
CyprianMachałaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
MałgorzataOrepukSP nr 2Piaseczno20zakwalifikowany/a
UrszulaBułtralikZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw20zakwalifikowany/a
SzymonMaciułaSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto20zakwalifikowany/a
AnnaPiotrPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie20zakwalifikowany/a
HelenaSawalaSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń20zakwalifikowany/a
PawełSawala20zakwalifikowany/a
KlaraLewickaSP nr 2Piaseczno20zakwalifikowany/a
OlgaMierzwińskaZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo20zakwalifikowany/a
PiotrMadalski20zakwalifikowany/a
MichałSikoraPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski20zakwalifikowany/a
BartoszPilszakSzkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice20zakwalifikowany/a
FlorianPiekarzPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski20zakwalifikowany/a
HelaLoeschSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
AmeliaKrajewskaSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń20zakwalifikowany/a
WojciechZwolenikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
JanŚwiderskiSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin20zakwalifikowany/a
HannaLisowskaSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków20zakwalifikowany/a
TymoteuszKucSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków20zakwalifikowany/a
IgnacyKrólikiewiczSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków20zakwalifikowany/a
MateuszNędzaSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków20zakwalifikowany/a
OliwiaKorzeniowskaSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin20zakwalifikowany/a
MarysiaZarębaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20zakwalifikowany/a
KorneliaOchałSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20zakwalifikowany/a
ZofiaPowideł20zakwalifikowany/a
AgataRamczykSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20zakwalifikowany/a
ŁukaszBartnikPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok20zakwalifikowany/a
WiktorSłowikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
PaulinaBerlińskaSzkoła Podstawowa nr 38Poznań20zakwalifikowany/a
PiotrekDomoń20zakwalifikowany/a
NorbertPietrzakSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
KarolBasaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew20zakwalifikowany/a
AntekBasaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew20zakwalifikowany/a
ŁukaszSzymikowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
DamianNiemiecSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
WiktorBalonekZespół Szkoły i Szkolnego Schroniska MłodzieżowegoGrodzisko20zakwalifikowany/a
MichałMatczakSzkoła Podstawowa nr 97 we WrocławiuWrocław20zakwalifikowany/a
YehorGoroshenkoZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw20zakwalifikowany/a
KsaweryTyszerSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz20zakwalifikowany/a
JanKorbacz20zakwalifikowany/a
JanekOgrodowczykFundacja Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele"Wołomin20zakwalifikowany/a
ArturCieszyńskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20zakwalifikowany/a
MieszkoFusZespół Szkół w JerzmanowicachJerzmanowice20zakwalifikowany/a
FilipMarkiewicz20zakwalifikowany/a
MikołajKaczmarczykSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa20zakwalifikowany/a
BartoszMuszyńskiSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin20zakwalifikowany/a
SzymonGrabanSzkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. AndersenaOlsztyn20zakwalifikowany/a
WeronikaPlutaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj20zakwalifikowany/a
MajaFlorczykNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice20zakwalifikowany/a
SzymonWojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w KościanieKościan20zakwalifikowany/a
RoxanaMdłowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka20zakwalifikowany/a
MarcelBiczyskoPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa20zakwalifikowany/a
JakubStępakZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo20zakwalifikowany/a
JakubBąkZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo20zakwalifikowany/a
ZofiaBułtralikZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw20zakwalifikowany/a
wojtekstaszewSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola20zakwalifikowany/a
SzymonJóźwikSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa20zakwalifikowany/a
PatrykKachniarzSzkoła Podstawowa nr 28Toruń20zakwalifikowany/a
EwelinaWlodarskaSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin20zakwalifikowany/a
ZofiaJurczak20zakwalifikowany/a
GabrielaGolaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice20zakwalifikowany/a
KarolSkockiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
AlicjaDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk20zakwalifikowany/a
JulianObuchowiczSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa20zakwalifikowany/a
JanKobierski20zakwalifikowany/a
LeszekKliberSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań20zakwalifikowany/a
JerzyDański20zakwalifikowany/a
SzymonRynasiewiczSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
FilipLach20zakwalifikowany/a
IzaBoryckaNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa20zakwalifikowany/a
JakubOstrowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna20zakwalifikowany/a
StanisławMarcinowski20zakwalifikowany/a
JulianKlinSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno20zakwalifikowany/a
JuliuszOliwa20zakwalifikowany/a
MajaJabłońskaPCEN w Rzeszowie Oddział w KrośnieKrosno20zakwalifikowany/a
JanZawadzkiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
LenaKabacińskaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec20zakwalifikowany/a
PiotrBytnarSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
KlaudiaCzyszkaSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń20zakwalifikowany/a
SzymonCisiński20zakwalifikowany/a
FranciszekKwiendaczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik20zakwalifikowany/a
FilipGóralikSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków20zakwalifikowany/a
KrystynaBaszyńskaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań20zakwalifikowany/a
MariaWaligórskaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań20zakwalifikowany/a
FranciszekTywanekSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa20zakwalifikowany/a
RafałMichałowskiPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im.T.Kościuszki w PułtuskuPułtusk20zakwalifikowany/a
MajaDobrzyńskaSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi20zakwalifikowany/a
JoannaMachel20zakwalifikowany/a
AgataMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20zakwalifikowany/a
AlicjaSkowrońskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20zakwalifikowany/a
FilipMiłostanSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań20zakwalifikowany/a
SzymonPołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów20zakwalifikowany/a
JulianSkaradzińskiZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw20zakwalifikowany/a
MaciejJuniewiczZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo20zakwalifikowany/a
PiotrekMazurowskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk20zakwalifikowany/a
MateuszBorwinSzkoła Podstawowa 162Łódź20zakwalifikowany/a
JakubSzydeł20zakwalifikowany/a
MarcelPiecuchZespół Szkół im. Józefa Czyżewskiego w OpaleniuOpalenie20zakwalifikowany/a
LeonPawlikSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź20zakwalifikowany/a
IgnacyBorońskiSzkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice20zakwalifikowany/a
FranekGórczyńskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20zakwalifikowany/a
AsiaWłodarska20zakwalifikowany/a
KrzysztofDziewulakSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki20zakwalifikowany/a
AnielaSzareckaSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska20zakwalifikowany/a
MarcelPieczaraSzkoła PodstawowaJaworzno20zakwalifikowany/a
NataliaCzurejnoSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty20zakwalifikowany/a
KacperŚwiderski20zakwalifikowany/a
MateuszSerafińskiSzkoła Podstawowa nr 358 w Warszawie im. hetmana Jana ZamoyskiegoWarszawa20zakwalifikowany/a
MichałMiszczakMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki20zakwalifikowany/a
WitoldKułachSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów20zakwalifikowany/a
MichałMajewskiSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin20zakwalifikowany/a
BorysCinalSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków20zakwalifikowany/a
AlanMarciszSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa20zakwalifikowany/a
MartynaMajewskaSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin20zakwalifikowany/a
AnnaMajchrzakSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy20zakwalifikowany/a
IgorZapartSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków20zakwalifikowany/a
JulianZiniewicz20zakwalifikowany/a
BartoszHryckiewiczSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn20zakwalifikowany/a
AlicjaKempińska20zakwalifikowany/a
SzymonKrzywdaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole20zakwalifikowany/a
DorotaKoperskaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków20zakwalifikowany/a
AdrianWitek20zakwalifikowany/a
WojciechTalagaSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem20zakwalifikowany/a
EwelinaMichałowskaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im.T.Kościuszki w PułtuskuPułtusk20zakwalifikowany/a
AleksanderUrbanSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk20zakwalifikowany/a
DawidGłębowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław20zakwalifikowany/a
GustawWolny20zakwalifikowany/a
OliwierWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin20zakwalifikowany/a
AleksanderBryłkowskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań20zakwalifikowany/a
KonradLasek20zakwalifikowany/a
SebastianRóż20zakwalifikowany/a
AlicjaWolakSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg20zakwalifikowany/a
BartoszModrzejewskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin20zakwalifikowany/a
LenaUrbanowiczSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa20zakwalifikowany/a
MariaCzerwińskaSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska20zakwalifikowany/a
MarcelinaDomin20zakwalifikowany/a
AntoniGarstkaSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań20zakwalifikowany/a
MarceliKozickiSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno20zakwalifikowany/a
JuliaMrózSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów20zakwalifikowany/a
KarolinaGumułka20zakwalifikowany/a
AntoniStecSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin20zakwalifikowany/a
WiktorKrygerSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew20zakwalifikowany/a
KrzysztofObuchowiczSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa20zakwalifikowany/a
LiwiaKałużnaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo20zakwalifikowany/a
AnatolKordos20zakwalifikowany/a
WiktoriaGołaszewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki20zakwalifikowany/a
MichałKarasińskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
MichałJanoszka20zakwalifikowany/a
ŁukaszJezierskiSzkoła Podstawowa 33 w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
AntoniŁyszczek20zakwalifikowany/a
MarcelinaKaniaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
IgaBeszczyńskaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik20zakwalifikowany/a
MaciejTatarczakSzkoła Podstawowa nr 22Lublin20zakwalifikowany/a
MarcinGaca20zakwalifikowany/a
JerzyKozłowskiSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk20zakwalifikowany/a
BarbaraGębczyk20zakwalifikowany/a
NataszaBorowskaSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo20zakwalifikowany/a
TomekRoszakSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań20zakwalifikowany/a
PiotrGębczyk20zakwalifikowany/a
PiotrMarcinkowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem20zakwalifikowany/a
NataliaWojewnik20zakwalifikowany/a
MichałZajkowski20zakwalifikowany/a
MikołajKowalczyk20zakwalifikowany/a
NicolePojmanGO4Robot ŁódźŁowicz20zakwalifikowany/a
HelenaSieniawska20zakwalifikowany/a
EwaBoguśSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin20zakwalifikowany/a
KrzysztofPlenikSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa20zakwalifikowany/a
AleksanderNadolnySzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
MateuszŻelechowski20zakwalifikowany/a
ZofiaWypuszczSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski20zakwalifikowany/a
OskarSowa20zakwalifikowany/a
DominikJakubiak20zakwalifikowany/a
FranciszekKopyt20zakwalifikowany/a
LenaWojdałaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski20zakwalifikowany/a
MałgorzataPłachtijSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań20zakwalifikowany/a
TymonSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 24Toruń20zakwalifikowany/a
MajaJózwik20zakwalifikowany/a
AntoninaKwiatkowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa20zakwalifikowany/a
MichałWnuk20zakwalifikowany/a
AntoninaBabiarzSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa20zakwalifikowany/a
LenaGłowienka20zakwalifikowany/a
JanDzieńkowskiTAK OpoleOpole20zakwalifikowany/a
IgorGłowienka20zakwalifikowany/a
SzymonWalendzewicz20zakwalifikowany/a
AdelaGrzegorczyk20zakwalifikowany/a
PrzemysławStępnikowski20zakwalifikowany/a
OlgaBerkan20zakwalifikowany/a
JakubKuźniarekSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec20zakwalifikowany/a
StanisławKaczmarek20zakwalifikowany/a
MariaWnuk20zakwalifikowany/a
WojciechŁakomySzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec20zakwalifikowany/a
JaśminaGrabiasZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw20zakwalifikowany/a
PiotrCząstkiewicz20zakwalifikowany/a
AdamKrzyżaniakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica20zakwalifikowany/a
OskarBłazenekSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń20zakwalifikowany/a
ZofiaKimel20zakwalifikowany/a
PaulinaOlechSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew20zakwalifikowany/a
KingaKucharska20zakwalifikowany/a
IgaPasela20zakwalifikowany/a
FranekLalSzkoła Podstawowa nr 22Lublin20zakwalifikowany/a
OskarEisopSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
MiłoszĆwikliński20zakwalifikowany/a
AleksanderKaszlewiczSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
MikołajSadowskiSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa20zakwalifikowany/a
JuliaGrzonkaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
HaniaSegetSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
juliabąk20zakwalifikowany/a
TadekKiełczykowskiSP nr 2Piaseczno20zakwalifikowany/a
BorysKurczewski20zakwalifikowany/a
WiktorGatnerSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław20zakwalifikowany/a
FranciszekKryciński20zakwalifikowany/a
WiktoriaMolendowska20zakwalifikowany/a
FranciszekMolendowski20zakwalifikowany/a
SzymonFergiński20zakwalifikowany/a
NataliaPiwońska20zakwalifikowany/a
HUBERTKWIATKOWSKI20zakwalifikowany/a
JerzyZdrenkaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań20zakwalifikowany/a
IgnacyLesiakSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg20zakwalifikowany/a
WiktoriaBożekszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław20zakwalifikowany/a
MagdalenaRąpałaZespół Szkół MuzycznychKrosno19zakwalifikowany/a
MaciejKubiczekSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno19zakwalifikowany/a
AdamKujawaSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca19zakwalifikowany/a
JuliaWąsikAzymutPruszków19zakwalifikowany/a
JuliaSkulimowska19zakwalifikowany/a
MaciejPielaSzkoła Podstawowa nr 48Szczecin19zakwalifikowany/a
MarcelJanowski19zakwalifikowany/a
NatanaelBąk19zakwalifikowany/a
FilipKołtuniukSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław19zakwalifikowany/a
JowitaHebdowskaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno19zakwalifikowany/a
StanisławTackaSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań19zakwalifikowany/a
AmeliaHolewińskaSzkoła PodstawowaJaworzno19zakwalifikowany/a
TymonMatandaZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice19zakwalifikowany/a
TobiaszMatandaZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice19zakwalifikowany/a
MikołajRutkowskiSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa19zakwalifikowany/a
mateuszkyćSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań19zakwalifikowany/a
malwinkaszczotokZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw19zakwalifikowany/a
FilipKubatyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice19zakwalifikowany/a
OliwiaStopaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie19zakwalifikowany/a
TomaszKarkowskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków19zakwalifikowany/a
MarekOtrembaSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice19zakwalifikowany/a
MałgorzataRomanowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol19zakwalifikowany/a
TymonZiółkowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2Kartuzy19zakwalifikowany/a
PiotrEstkoPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle19zakwalifikowany/a
FilipTkaczPSP7 Zielona GóraZielona Góra19zakwalifikowany/a
MikołajAdamiec19zakwalifikowany/a
WojciechSzymczakSP nr 2Piaseczno19zakwalifikowany/a
EmiliaHuzarska19zakwalifikowany/a
MagdalenaGosztyłaZespół Szkół MuzycznychKrosno19zakwalifikowany/a
MagdalenanawrockaPrywatne Szkoły imienia Cecylii Pater - ZyberkównyWarszawa19zakwalifikowany/a
WiktorNowak19zakwalifikowany/a
WiktorOsadnikSzkoła Podstawowa nr 17 im .Jana Pawła IIChorzów19zakwalifikowany/a
MichałJurzykSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów spod DarnicyPiastów19zakwalifikowany/a
UlaMalinowskaSzkoła Podstawowa nr 4Luboń19zakwalifikowany/a
OlgaMachel19zakwalifikowany/a
KonradKulczyckiPSP7 Zielona GóraZielona Góra19zakwalifikowany/a
WładysławBaszyńskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań19zakwalifikowany/a
Szymonvan der LindenSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska19zakwalifikowany/a
HannaLipiec19zakwalifikowany/a
FranciszekPiłat19zakwalifikowany/a
KacperKrzywdaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole19zakwalifikowany/a
MatyldaPiłat19zakwalifikowany/a
OliwiaAndrzejewskaSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo19zakwalifikowany/a
OliwiaCiesielskaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew19zakwalifikowany/a
MaksymMysiaraSzkoła Podstawowa im. W. PiotrowskiegoCiechocinek19zakwalifikowany/a
AntoninaKlepacka19zakwalifikowany/a
KingaItrichSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska19zakwalifikowany/a
TymoteuszKańskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno19zakwalifikowany/a
JulitaDuszkiewicz19zakwalifikowany/a
ZuzannaAdamczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle19zakwalifikowany/a
NataliaAdamiecKatolicka Szkoła Podstawowa nr 7Warszawa19zakwalifikowany/a
agataadamiakSzkoła Podstawowa nr 2 w KraśnikuKraśnik19zakwalifikowany/a
KacperKwiatkowski19zakwalifikowany/a
MajaFilipczukWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa19zakwalifikowany/a
NikodemMichalskiSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno19zakwalifikowany/a
OliwerPojawa19zakwalifikowany/a
AleksanderCzasDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź19zakwalifikowany/a
JacekGorski19zakwalifikowany/a
AnnaBłaszczyk19zakwalifikowany/a
IgnacyWąsikowski19zakwalifikowany/a
ElizaWójtowiczSzkoła PodstawowaJaworzno19zakwalifikowany/a
ZuzannaDworakPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski19zakwalifikowany/a
ViktorKonyushenkoASWWROCŁAW19zakwalifikowany/a
xMarcinx12Krakowiak19zakwalifikowany/a
ZuzannaMilewiczSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław19zakwalifikowany/a
RafałStaneckiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków19zakwalifikowany/a
BartekKordek19zakwalifikowany/a
HaniaMuchaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice19zakwalifikowany/a
IwoSiatkaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków19zakwalifikowany/a
FilipSzczęśniewskiSP 368Warszawa19zakwalifikowany/a
JeremiaszMatanda19zakwalifikowany/a
StanisławWoźniak19zakwalifikowany/a
SzymonMąkaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań19zakwalifikowany/a
MichałWojtasiukSzkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w SkierbieszowieSkierbieszów19zakwalifikowany/a
SzymonLedzionSzkoła PodstawowaJaworzno19zakwalifikowany/a
EmiliaSzymańska19zakwalifikowany/a
EwelinaDzikowicz19zakwalifikowany/a
BrunoKruszewskiSzkoła Podstawowa Sportowa nr 6Ełk19zakwalifikowany/a
ZuziaBrzezińska19zakwalifikowany/a
SewerynKorzeniewski19zakwalifikowany/a
ZuzannaKorzeniewska19zakwalifikowany/a
maksymiliandavidekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew18zakwalifikowany/a
KrzysztofMączkaSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny18zakwalifikowany/a
PatrycjaRosińskaSzkoła Podstawowa w ŚwiętemŚwięte18zakwalifikowany/a
HannaSkowrońska18zakwalifikowany/a
TymoteuszFornalSzkoła Podstawowa nr 1Kolbuszowa18zakwalifikowany/a
MaksymilianCzużPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków18zakwalifikowany/a
MateuszParczSzkoła Podstawowa WierchyKraków18zakwalifikowany/a
MaciejRuszałaZespół Szkół MuzycznychKrosno18zakwalifikowany/a
BartoszWojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice18zakwalifikowany/a
WojciechWawak18zakwalifikowany/a
SzymonŁapiński18zakwalifikowany/a
SzymonBaranSzkoła Podstawowa w WysocicachGołcza18zakwalifikowany/a
IgnacyGałązkaSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź18zakwalifikowany/a
DominikKaźmierczyk18zakwalifikowany/a
TomaszGrelewiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz18zakwalifikowany/a
JakubMarkowski18zakwalifikowany/a
KarolCzołombitkoSP42Białystok18zakwalifikowany/a
JanPuchalskiASP GalileoWrocław18zakwalifikowany/a
JakubSzkutnikSP JawidzJawidz18zakwalifikowany/a
MilenaMarcyniukSP JawidzJawidz18zakwalifikowany/a
AdamChłopaśSP JawidzJawidz18zakwalifikowany/a
TadeuszPaplińskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa18zakwalifikowany/a
DamianKwiecieńZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec18zakwalifikowany/a
SzymonMotasSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska18zakwalifikowany/a
ŁucjaStaszkówSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków18zakwalifikowany/a
MartaDrywaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska18zakwalifikowany/a
TymoteuszNijakiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec18zakwalifikowany/a
MartynaGrzesikSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec18zakwalifikowany/a
JanDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk18zakwalifikowany/a
IdaMostekSzkoła Podstawowa nr 4Kraków18zakwalifikowany/a
AleksandraKwaśnikSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański18zakwalifikowany/a
OlafMuszSzkoła PodstawowaSarnów18zakwalifikowany/a
AleksanderPiaseckiSzkoła Podstawowa nr 9Wrocław18zakwalifikowany/a
KacperFrątczakSzkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w ModlnejModlna18zakwalifikowany/a
KasjanLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg18zakwalifikowany/a
PrzemekKowalewiczSzkoła PodstawowaTurośń Dolna18zakwalifikowany/a
AleksanderRamsZespół Szkolno - PrzedszkolnyJadowniki18zakwalifikowany/a
EmiliaBałaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów18zakwalifikowany/a
JuliaKłosSzkoła Podstawowa nr 12Gdańsk18zakwalifikowany/a
SzymonMazur18zakwalifikowany/a
MichałBachtaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec18zakwalifikowany/a
StanisławPłatekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków18zakwalifikowany/a
MartynaKucharskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle18zakwalifikowany/a
JanWonsSzkoła Podstawowa nr 1Czersk18zakwalifikowany/a
JakubOlewińskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia18zakwalifikowany/a
NikodemJakubiakSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa18zakwalifikowany/a
AnnaGalekSzkoła Podstawowa w Rudzie ŁańcuckiejRuda Łańcucka18zakwalifikowany/a
HannaLampowskaSp 5 im UNICEFKoszalin18zakwalifikowany/a
ZuzannaSokołowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w OpoluOpole18zakwalifikowany/a
KrzysztofŚwierczekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle18zakwalifikowany/a
OskarMajewski-KrakowskiPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia18zakwalifikowany/a
ZosiaZielińska18zakwalifikowany/a
JacekPółrolniczakPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań18zakwalifikowany/a
MajaJeziorskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława18zakwalifikowany/a
SabinaPrzybyszPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole18zakwalifikowany/a
MikołajKusztalSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków18zakwalifikowany/a
MajaFudala18zakwalifikowany/a
MagdalenaAdamczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle18zakwalifikowany/a
FilipPodwalnyAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew18zakwalifikowany/a
JakubPtaszyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 w KościanieKościan18zakwalifikowany/a
MałgorzataChmielewskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew18zakwalifikowany/a
KatarzynaVolkov18zakwalifikowany/a
EmilMasternakSzkoła podstawowa nr 39Gdańsk18zakwalifikowany/a
JakubStopaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie18zakwalifikowany/a
AdamSzlaski18zakwalifikowany/a
FranciszekMałekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie03-185 Warszawa18zakwalifikowany/a
SzymonStrojeckiSP nr 2Piaseczno18zakwalifikowany/a
IgaDombrowska18zakwalifikowany/a
WojciechWahlichSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno18zakwalifikowany/a
AdamSwoszowskiSzkoła Podstawowa nr 114Kraków18zakwalifikowany/a
Miłosz MikołajŚrodaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin18zakwalifikowany/a
StanisławKuczałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice18zakwalifikowany/a
StanisławZduńczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi18zakwalifikowany/a
UlianaPanasiukSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań18zakwalifikowany/a
RadomirRutkowskiSzkoła Podstawowa nr 2Tuszyn17zakwalifikowany/a
AntoniWitkowskiSzkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w WojanowieWojanowo17zakwalifikowany/a
MariaDaciówSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka17zakwalifikowany/a
MiłoszMatyjaZespół Szkolno - Przedszkolny w HerbachHerby17zakwalifikowany/a
ALEKSANDRAWOJTCZAKPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi17zakwalifikowany/a
MikołajMokrzyckiNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice17zakwalifikowany/a
AgataAntonowicz17zakwalifikowany/a
GrzegorzDziedziul17zakwalifikowany/a
JessicaFrydlewskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno17zakwalifikowany/a
KubaJaworskiDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa NovumWołomin17zakwalifikowany/a
PatrykPabisPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych17zakwalifikowany/a
PawełKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice17zakwalifikowany/a
MilenaChudaszekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów17zakwalifikowany/a
HannaKujawskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków17zakwalifikowany/a
MichałOwsianyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice17zakwalifikowany/a
JakubZiębaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w CzasławiuCzasław17zakwalifikowany/a
PiotrSmentek17zakwalifikowany/a
JakubBrzezińskiZSP KościelnikKościelnik17zakwalifikowany/a
HubertKulszewiczZSP KościelnikKościelnik17zakwalifikowany/a
WojtekMikulski17zakwalifikowany/a
AnnaAdamkiewiczSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawa17zakwalifikowany/a
AntoniZnojek17zakwalifikowany/a
FaustynaŁucyków17zakwalifikowany/a
MaksymilianŚnieć17zakwalifikowany/a
PawełGontarzSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin17zakwalifikowany/a
ZuziaBilwinSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów17zakwalifikowany/a
NikodemStachańczykSzkoła PodstawowaJaworzno17zakwalifikowany/a
TymonBaronSzkoła Podstawowa nr 1Kielce17zakwalifikowany/a
AlicjaDemsSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-OświatowegoŁódź17zakwalifikowany/a
AntekLesniakSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza17zakwalifikowany/a
OlgaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków17zakwalifikowany/a
CyprianKowalskiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec17zakwalifikowany/a
MieszkoGawałkiewicz17zakwalifikowany/a
MichałTrojanowski17zakwalifikowany/a
JanDomagała17zakwalifikowany/a
WojciechBączekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych17zakwalifikowany/a
FilipPerelaSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica17zakwalifikowany/a
ZuziaPilarczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych17zakwalifikowany/a
OliwierHutyra17zakwalifikowany/a
ZofiaTopolskaSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź17zakwalifikowany/a
MichałWindakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków17zakwalifikowany/a
BlankaŻółkiewiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów17zakwalifikowany/a
EmilReichelSzkoła Podstawowa nr 89 w GdańskuGdańsk17zakwalifikowany/a
StanisławJaśkowski17zakwalifikowany/a
FilipJakubikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik17zakwalifikowany/a
KrystianSocikSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi17zakwalifikowany/a
TymonBilickiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec17zakwalifikowany/a
JagnaJurdziakSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław17zakwalifikowany/a
AleksandraKról17zakwalifikowany/a
WiktorKobyłkiewicz17zakwalifikowany/a
AleksanderSzyszkoSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg17zakwalifikowany/a
JanBieńkowski17zakwalifikowany/a
WojciechSośnickiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz17zakwalifikowany/a
OliwiaOrzechowskaSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław17zakwalifikowany/a
JusufErichaZespół Szkół MuzycznychKrosno16zakwalifikowany/a
WiktoriaAdamkiewicz16zakwalifikowany/a
WiktorŁubkowskiSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka16zakwalifikowany/a
PiotrCejnóg16zakwalifikowany/a
AgataNowakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie16zakwalifikowany/a
StanisławŻurek16zakwalifikowany/a
IgorSirySzkoła Podstawowa nr 2Legionowo16zakwalifikowany/a
VincentWotzkaTAK OpoleOpole16zakwalifikowany/a
JEREMIASZSMAGAAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź16zakwalifikowany/a
PatrykKuśnierzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16zakwalifikowany/a
LenaWilkSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo16zakwalifikowany/a
MarekCeynowa16zakwalifikowany/a
MichałGrela16zakwalifikowany/a
JurekChałupski16zakwalifikowany/a
MaciejAugustowskiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg16zakwalifikowany/a
IgorMarczak16zakwalifikowany/a
KazimierzHenclewski16zakwalifikowany/a
MagdaWójcikSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska16zakwalifikowany/a
WincentyMyjakSzkoła Podstawowa nr 69Warszawa16zakwalifikowany/a
WojciechParuch16zakwalifikowany/a
BarbaraRabsztyn16zakwalifikowany/a
SzymonCapigaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec16zakwalifikowany/a
PatrykGęborysSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary16zakwalifikowany/a
DominikPietrykowskiZSP KościelnikKościelnik16zakwalifikowany/a
PawełPietrzakSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź16zakwalifikowany/a
FilipStacheckiSzkoła Podstawowa nr 4 im. prof. A. WodziczkiLuboń16zakwalifikowany/a
JakubMunteanSzkoła Podstawowa nr 114Kraków16zakwalifikowany/a
PatrykDługozimaSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa16zakwalifikowany/a
MarysiaKurowska16zakwalifikowany/a
AntoninaWensławZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w GdyniGdynia16zakwalifikowany/a
OlafMarkowskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa16zakwalifikowany/a
AntoniStefko16zakwalifikowany/a
MarcelKłosSzkoła Podstawowa Nr 29 im. J.KorczakaBielsko-Biała16zakwalifikowany/a
TomaszStrączek16zakwalifikowany/a
JuliaŚramaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno16zakwalifikowany/a
JacekRegułaSzkoła Podstawowa nr 3Pszów16zakwalifikowany/a
WiktoriaWichaSzkoła Podstawowa nr 1Kielce16zakwalifikowany/a
DariaZlotSzkoła PodstawowaKurów16zakwalifikowany/a
piotrkalbarczykSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa16zakwalifikowany/a
MikołajPakułaSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo16zakwalifikowany/a
PiotrCzerkasSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr MisjonarekBiałystok16zakwalifikowany/a
HubertFrommholz16zakwalifikowany/a
MalinaTerkaSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź16zakwalifikowany/a
MichałGajak16zakwalifikowany/a
MateuszDuda16zakwalifikowany/a
MajaCentkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie16zakwalifikowany/a
SaraFrątczakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew16zakwalifikowany/a
StanisławChmielnickiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów16zakwalifikowany/a
SzymonKalinowski16zakwalifikowany/a
MartaRadziejewskaPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań16zakwalifikowany/a
MaksymilianSkorupaSP 19Elblag16zakwalifikowany/a
MatyldaSzmytSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław16zakwalifikowany/a
MichałZiajorSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin16zakwalifikowany/a
NataszaBołdakSzkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra WysockiegoWarszawa16zakwalifikowany/a
AleksandraKominiarczykSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie16zakwalifikowany/a
SzymonSkóraSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik16zakwalifikowany/a
MaciejPawlickiZespół Szkół w LuboniuLuboń16zakwalifikowany/a
TymoteuszOtolski16zakwalifikowany/a
ArturDąbrowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów16zakwalifikowany/a
KlaudiaJaroniekSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice16zakwalifikowany/a
wiktorglinicki16zakwalifikowany/a
OlafZwiernikSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj16zakwalifikowany/a
JuliaStępieńZespół Szkół w Klonowej im. ks. J. DalakaKlonowa16zakwalifikowany/a
MateuszAntoszczykSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa16zakwalifikowany/a
PolaKubieńSzkoła PodstawowaSarnów16zakwalifikowany/a
IgnacyZaranekSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów16zakwalifikowany/a
AleksKędraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16zakwalifikowany/a
KacperKwiatekSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie16zakwalifikowany/a
KrzysztofRomekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz16zakwalifikowany/a
MichałCzyżowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów16zakwalifikowany/a
SebastianRaczko16zakwalifikowany/a
MilenaKordys16zakwalifikowany/a
ZuzannaKiełbasaPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów16zakwalifikowany/a
TadekBryłaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle16zakwalifikowany/a
NataliaZarychtaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów16zakwalifikowany/a
MagdalenaPelcPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki16zakwalifikowany/a
StanisławGauraSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław16zakwalifikowany/a
AndrzejWoźniczakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań16zakwalifikowany/a
AntoniBartosikSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite15zakwalifikowany/a
JakubChojnackiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite15zakwalifikowany/a
EmilŁapińskiSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna15zakwalifikowany/a
JakubBibułowiczSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna15zakwalifikowany/a
BorysZelichSzkoła Podstawowa Nr 205 im. św. Jadwigi Królowej PolskiŁódź15zakwalifikowany/a
HaniaRawecka15zakwalifikowany/a
MałgorzataPawelecSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz15zakwalifikowany/a
SebastianJaworskiSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna15zakwalifikowany/a
MichałDomagałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice15zakwalifikowany/a
IgnacyPelcNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice15zakwalifikowany/a
StanisławKucharczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle15zakwalifikowany/a
ignacychodarcewicz15zakwalifikowany/a
BartoszDomagałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice15zakwalifikowany/a
JuliaChwałZespół Szkolno - Przedszkolny w HerbachHerby15zakwalifikowany/a
PatrykBrychSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice15zakwalifikowany/a
MateuszRulewskiSzkoła Podstawowa nr 28Toruń15zakwalifikowany/a
WiktorKornaszSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo15zakwalifikowany/a
NataliaKisielSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik15zakwalifikowany/a
GrzegorzGocNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa15zakwalifikowany/a
elizakurpiersTAK OpoleOpole15zakwalifikowany/a
GabrielaGrylewiczSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg15zakwalifikowany/a
AntoniBinkiewicz15zakwalifikowany/a
AntoninaSikoraSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków15zakwalifikowany/a
ZofiaTwardowska15zakwalifikowany/a
FilipMazurSzkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami IntegracyjnymiŻory15zakwalifikowany/a
KamilRadomskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec15zakwalifikowany/a
RafalCempelSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków15zakwalifikowany/a
JakubHaciaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew15zakwalifikowany/a
JoannaUrbanekSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice15zakwalifikowany/a
MikołajKordysSzkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w SosnowcuSosnowiec15zakwalifikowany/a
KatarzynaKłosekSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki15zakwalifikowany/a
KlaraBiernat15zakwalifikowany/a
IgnacyGawrońskiSzkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa MorcinkaGdańsk15zakwalifikowany/a
KrzysztofJaśkowski15zakwalifikowany/a
MajaLeśniakSzkoła PodstawowaSarnów15zakwalifikowany/a
PiotrBarcikSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów15zakwalifikowany/a
JanDominSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów15zakwalifikowany/a
MajaSlawniakDwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w WilanowieWarszawa15zakwalifikowany/a
JakubChuchraZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce15zakwalifikowany/a
JeremiaszWenckaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno15zakwalifikowany/a
KamilSmolińskiSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty15zakwalifikowany/a
KarolJakubowski15zakwalifikowany/a
PiotrTwardowski15zakwalifikowany/a
IgaMazurSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń15zakwalifikowany/a
RafałDrabikNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice15zakwalifikowany/a
KrystianBuczyńskiSzkoła Podstawowa nr 3Kudowa-Zdrój15zakwalifikowany/a
TymonDobrogowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań15zakwalifikowany/a
PawełDrabikNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice15zakwalifikowany/a
AmeliaWasik15zakwalifikowany/a
ZofiaGaraśDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań15zakwalifikowany/a
JuliaGaraśDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań15zakwalifikowany/a
AdamMaternaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów15zakwalifikowany/a
JakubKempiński15zakwalifikowany/a
SzymonMargielewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce15zakwalifikowany/a
BartoszRachwalskiSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa15zakwalifikowany/a
JuliaBraksatorZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka15zakwalifikowany/a
TomaszMikrutSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica15zakwalifikowany/a
MikołajGłowacki15zakwalifikowany/a
NikodemSerockiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg15zakwalifikowany/a
MaciejPrugar15zakwalifikowany/a
AdamKozubSzkoła PodstawowaTurośń Dolna15zakwalifikowany/a
AlexanderZając15zakwalifikowany/a
WiktoriaDrzymałaZE BrójceBrójce15zakwalifikowany/a
TymonZiniewicz15zakwalifikowany/a
OliwiaZamojskaSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz15zakwalifikowany/a
MaciejZdanowiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź15zakwalifikowany/a
KamilNazzalSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin15zakwalifikowany/a
NIKODEMwojnickiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg15zakwalifikowany/a
MateuszKomorek15zakwalifikowany/a
BartoszAdamkiewiczSzkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. AndersenaOlsztyn15zakwalifikowany/a
ViktoriaPodgórskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce15zakwalifikowany/a
ZofiaGogolczykSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź15zakwalifikowany/a
FranekWojtkiewiczSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska15zakwalifikowany/a
MarcelLipińskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań15zakwalifikowany/a
JakubKurowskiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg15zakwalifikowany/a
MajaGrabowskaSzkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w DrążdżewieDrążdżewo15zakwalifikowany/a
KacperTopórSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń15zakwalifikowany/a
KingaOpolskaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów15zakwalifikowany/a
OliwierKurka15zakwalifikowany/a
MikołajSchoenknecht15zakwalifikowany/a
PawełKoziarski15zakwalifikowany/a
IrminaSamelska15zakwalifikowany/a
FilipWidera15zakwalifikowany/a
DawidFormellaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański15zakwalifikowany/a
JuliaBrykarzSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno15zakwalifikowany/a
JanMituraSzkoła Podstawowa nr 22Lublin15zakwalifikowany/a
IgorKarczewski15zakwalifikowany/a
MichalinaBrzezińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew15zakwalifikowany/a
StanisławJurzyk15zakwalifikowany/a
Zofia MariaJurzyk15zakwalifikowany/a
MateuszPalkaSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice15zakwalifikowany/a
MateuszSajdakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice15zakwalifikowany/a
MarcelDudziński15zakwalifikowany/a
JerzyWachowicz15zakwalifikowany/a
AntoniCyniak15zakwalifikowany/a
PolaBartodziejSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź15zakwalifikowany/a
StaśSafiańczuk15zakwalifikowany/a
TomaszBisSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów15zakwalifikowany/a
PiotrParaWieliczka Montessori SchoolWieliczka15zakwalifikowany/a
MaksBaśSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków15zakwalifikowany/a
AdrianPiszkoSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo14niezakwalifikowany/a
MateuszOleksySzkoła Podstawowa nr 3 im. I. KrasickiegoLidzbark Warmiński14niezakwalifikowany/a
KamilWawrzyniakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec14niezakwalifikowany/a
BartoszFolejewski14niezakwalifikowany/a
AdamSłoninaZespół Szkół w JerzmanowicachJerzmanowice14niezakwalifikowany/a
JakubAnderszSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno14niezakwalifikowany/a
AdrianKapuścińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Poskich Noblistów w WalimiuWalim14niezakwalifikowany/a
KrzysztofNowakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów14niezakwalifikowany/a
MichałBąbkaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice14niezakwalifikowany/a
AmeliaMazurekSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto14niezakwalifikowany/a
GrzegorzGalewskiZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw14niezakwalifikowany/a
MajaKrólSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite14niezakwalifikowany/a
AlekFirlejSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów14niezakwalifikowany/a
SzymonWiśniewskiMiędzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski" w LublinieLublin14niezakwalifikowany/a
AntoniLewandowskiSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź14niezakwalifikowany/a
karolkulik13niezakwalifikowany/a
TymoteuszBujak13niezakwalifikowany/a
WojtekIzworski13niezakwalifikowany/a
StanisławAuguściakSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk13niezakwalifikowany/a
JakubUchronskiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko13niezakwalifikowany/a
MichalinaBzdegaSzkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w SiamoszycachSiamoszyce13niezakwalifikowany/a
DorianKaźmierczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno13niezakwalifikowany/a
HannaKaczmarekSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych SkalmierzycachNowe Skalmierzyce13niezakwalifikowany/a
AdrianKarczewskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo13niezakwalifikowany/a
PiotrKłaputSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków13niezakwalifikowany/a
MarceliMaciejewski13niezakwalifikowany/a
KajaZdanowiczSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin13niezakwalifikowany/a
MateuszKowalskiSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź13niezakwalifikowany/a
MilenkaŁękawa13niezakwalifikowany/a
BartłomiejBuczkoSzkoła Podstawowa nr 35Gdynia13niezakwalifikowany/a
AdaŁęczyckaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno13niezakwalifikowany/a
JanWasila13niezakwalifikowany/a
SzymonIzdebskiMiędzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski" w LublinieLublin13niezakwalifikowany/a
HubertFlorczykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KupiskachNowe Kupiski13niezakwalifikowany/a
ALLANMADEJASzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz13niezakwalifikowany/a
KatarzynaWiśniewskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława13niezakwalifikowany/a
PatrykSmolarekSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń13niezakwalifikowany/a
HannaPaszkowiakSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem13niezakwalifikowany/a
LeonOlszewskiSzkoła Podstawowa nr 4Luboń13niezakwalifikowany/a
FilipHałatSzkoła Podstawowa w WysocicachGołcza13niezakwalifikowany/a
NataliaNicewiczSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław13niezakwalifikowany/a
KubaKonopinski13niezakwalifikowany/a
MałgorzataKrukSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne13niezakwalifikowany/a
JuliaGrucelSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów13niezakwalifikowany/a
WiktorSmelkaSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo13niezakwalifikowany/a
MikołajStaruk13niezakwalifikowany/a
AleksanderBarakomski12niezakwalifikowany/a
ŁukaszTajerSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy12niezakwalifikowany/a
KingaZającPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice12niezakwalifikowany/a
KrzysztofDominoSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin12niezakwalifikowany/a
BarbaraWernerSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin12niezakwalifikowany/a
jakubmisiakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew12niezakwalifikowany/a
ŁukaszSidorukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok12niezakwalifikowany/a
AlanMiśZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec12niezakwalifikowany/a
OlekAndrzejewskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
WeronikaBąbczyńskaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec12niezakwalifikowany/a
MariaFilipekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków12niezakwalifikowany/a
SzymonBomanSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa12niezakwalifikowany/a
MateuszBrząkałaSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin12niezakwalifikowany/a
MałgorzataStankiewiczOśrodek Języków Obcych PerfectKaleń12niezakwalifikowany/a
SzymonStan12niezakwalifikowany/a
StaśWachowiakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań12niezakwalifikowany/a
FranciszekBorysNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa12niezakwalifikowany/a
JędrzejŁącznyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice12niezakwalifikowany/a
SzczepanKataniakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów12niezakwalifikowany/a
AdamGniłkaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków12niezakwalifikowany/a
WiktoriaWronowskaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne12niezakwalifikowany/a
KrzysztofOwczarczykSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa12niezakwalifikowany/a
OliwiaWypierowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
MaxGocałAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
MilenaKapralAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
MILANCIEŚLAASWWROCŁAW12niezakwalifikowany/a
JuliaTomanek12niezakwalifikowany/a
KrystianStępieńSzkoła Podstawowa nr 4Kraków12niezakwalifikowany/a
MarcelBuczkowskiSzkoła podstawowa nr 39Gdańsk11niezakwalifikowany/a
AdamZalejski11niezakwalifikowany/a
JanLekarczykSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań11niezakwalifikowany/a
JakubWiechećZespół Szkoły i Szkolnego Schroniska MłodzieżowegoGrodzisko11niezakwalifikowany/a
HannaMalecNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice11niezakwalifikowany/a
KrzysztofMościbrodaMiędzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski" w LublinieLublin11niezakwalifikowany/a
KsaweryKrawczykWieliczka Montessori SchoolWieliczka11niezakwalifikowany/a
MateuszPłotastZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel11niezakwalifikowany/a
JakubGalimskiWieliczka Montessori SchoolWieliczka11niezakwalifikowany/a
FilipKampkaSzkoła Podstawowe Nr 31Zabrze11niezakwalifikowany/a
VeronicaPytlikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11niezakwalifikowany/a
JuliaOlechnoSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr MisjonarekBiałystok11niezakwalifikowany/a
TomekNowak11niezakwalifikowany/a
FranciszekJaśkiewiczSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław11niezakwalifikowany/a
NikodemHerczyńskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań11niezakwalifikowany/a
ZofiaGuzikSSP nr 3 im. Mikołaja KopernikaWrześnia11niezakwalifikowany/a
MajaUlrichSzkoła Podstawowa nr 1Kielce11niezakwalifikowany/a
KorneliaMajewskaSzkoła Podstawowa nr 28Toruń11niezakwalifikowany/a
MariaNowak11niezakwalifikowany/a
StanisławBałdys11niezakwalifikowany/a
DominikFikSzkoła Podstawowa im. UNICEF-u w SzczecinieSzczecin11niezakwalifikowany/a
BiankaAbramekSzkoła PodstawowaKurów11niezakwalifikowany/a
AntoniGościejNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice11niezakwalifikowany/a
FilipWieczorekSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi11niezakwalifikowany/a
StefanGołębiewskiSzkoła Podstawowa nr 23 w ToruniuToruń11niezakwalifikowany/a
KarinaJanaszakSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca11niezakwalifikowany/a
MaksymilianMierzwa11niezakwalifikowany/a
Ulawudarczyk11niezakwalifikowany/a
KalinaPiszewskaRCREOpole11niezakwalifikowany/a
JakubPoraj11niezakwalifikowany/a
MiriamLiszkaNSP DaVinciBielsko-Biała11niezakwalifikowany/a
ZuzannaKwiatkowskaKatolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra SkargiWarszawa11niezakwalifikowany/a
JakubPieniazekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11niezakwalifikowany/a
JuliaNowakowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11niezakwalifikowany/a
GabrysiaWudarczyk11niezakwalifikowany/a
KamilGarwolińskiSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki11niezakwalifikowany/a
JakubJeziorskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława11niezakwalifikowany/a
AleksandraCiszewskaZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków10niezakwalifikowany/a
szymonzarembaZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki10niezakwalifikowany/a
AlicjaByczkowska10niezakwalifikowany/a
FilipJędrasikSP nr 2Piaseczno10niezakwalifikowany/a
NikolaKowalecSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie10niezakwalifikowany/a
JanWiercimakSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice10niezakwalifikowany/a
AdamWiszniowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław10niezakwalifikowany/a
DawidGierdziejewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna10niezakwalifikowany/a
Anna-MariasłońSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków10niezakwalifikowany/a
DominikLipińskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew10niezakwalifikowany/a
SzymonKwedyczenkoSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w CzasławiuCzasław10niezakwalifikowany/a
CyprianStawiarskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin10niezakwalifikowany/a
WojciechAndrzejczakSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem10niezakwalifikowany/a
AlicjaDerżko10niezakwalifikowany/a
EmiliaStadnickaSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk10niezakwalifikowany/a
JakubMurawskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II w RadomiuRadom10niezakwalifikowany/a
StanisławŻółtek10niezakwalifikowany/a
HubertWykaRCREOpole10niezakwalifikowany/a
PawełAltmajerSzkoła Podstawowa nr 2Legionowo10niezakwalifikowany/a
JózefGoneraSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków10niezakwalifikowany/a
IzabelaLichwałaSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa10niezakwalifikowany/a
NATALIAHUTASzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk10niezakwalifikowany/a
TeresaMuszyńskaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław10niezakwalifikowany/a
MajaSzklarczykSP nr 2Piaseczno10niezakwalifikowany/a
MarcelLubikowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
KajetanRaduchowski10niezakwalifikowany/a
JędrzejSzymczyk10niezakwalifikowany/a
WiktorKaczmarekSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin10niezakwalifikowany/a
ZuzannaSokołowska10niezakwalifikowany/a
PatrycjaRzeczycka10niezakwalifikowany/a
PrzemysławPazeraSzkoła Podstawowa w AlwerniAlwernia10niezakwalifikowany/a
GabrielLeusSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin10niezakwalifikowany/a
AntoninaSkowronek10niezakwalifikowany/a
MajaJuńczykSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława10niezakwalifikowany/a
LeonRapiorZSP7 w PoznaniuPoznań10niezakwalifikowany/a
NikodemMaćkowiak10niezakwalifikowany/a
WojciechŚledźSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca10niezakwalifikowany/a
KingaMach10niezakwalifikowany/a
AdamLenarczyk10niezakwalifikowany/a
ZofiaSadowskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław10niezakwalifikowany/a
PiotrKnapikSzkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice10niezakwalifikowany/a
ZuzannaLaskiewiczSzkoła Podstawowa im. UNICEF-u w SzczecinieSzczecin10niezakwalifikowany/a
JolaTęcza10niezakwalifikowany/a
MichałDziórawiecSzkoła Podstawowa nr 12Gdańsk10niezakwalifikowany/a
MariannaImalskaSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń10niezakwalifikowany/a
JanKalisiakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
JanMatelaSP nr 2Piaseczno10niezakwalifikowany/a
JuliaBłaszczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
ErykSkowroński10niezakwalifikowany/a
EmiliaGeremekSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo10niezakwalifikowany/a
PolaMalesaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
ZuzannaŻywickaSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk10niezakwalifikowany/a
AmeliaKotwicaSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk10niezakwalifikowany/a
NataliaCzernelSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów10niezakwalifikowany/a
BłażejMotyl10niezakwalifikowany/a
JanKuśmirekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz9niezakwalifikowany/a
ErikaKiknavelidze9niezakwalifikowany/a
MATEUSZSŁAWIŃSKISzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie9niezakwalifikowany/a
DawidPiaseckiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite9niezakwalifikowany/a
NadiaKiedasSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów9niezakwalifikowany/a
PatrycjaPająkSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków9niezakwalifikowany/a
DominikaKlakSzkoła prezentekKraków9niezakwalifikowany/a
AmeliaWolakSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg9niezakwalifikowany/a
OliwiaMarciniakSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz9niezakwalifikowany/a
MartaŻuber9niezakwalifikowany/a
FranciszekKrólSTOŁódź9niezakwalifikowany/a
TymekMazurWieliczka Montessori SchoolWieliczka9niezakwalifikowany/a
BlankaStybakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa9niezakwalifikowany/a
MarcelGurskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława9niezakwalifikowany/a
Patrykwarchoł9niezakwalifikowany/a
StefanPerekDwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w WilanowieWarszawa9niezakwalifikowany/a
MartaFrukaczAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9niezakwalifikowany/a
JędrzejOstręgaSP nr 2Piaseczno9niezakwalifikowany/a
IgorTarasewiczTAK OpoleOpole9niezakwalifikowany/a
MichałSoliwodzkiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie03-185 Warszawa9niezakwalifikowany/a
HelenaMalewickaSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa9niezakwalifikowany/a
MajaDomaniukSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz9niezakwalifikowany/a
DominikAugustyniakSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie9niezakwalifikowany/a
KrzysztofRaczyński9niezakwalifikowany/a
JanGrąckiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko9niezakwalifikowany/a
MichałPaykowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo9niezakwalifikowany/a
PatrycjaWarzochaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa9niezakwalifikowany/a
DominikaMajchrzakZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice9niezakwalifikowany/a
NataliaNycSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg9niezakwalifikowany/a
NadiaKościółekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów9niezakwalifikowany/a
RafałRągAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9niezakwalifikowany/a
JuliaBimkiewiczZespól Szkół w Tulcach63-004 Tulce9niezakwalifikowany/a
NataliaMrozińskaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa9niezakwalifikowany/a
JagodaMajchrzakSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca9niezakwalifikowany/a
AmeliaMuszyńskaSzkoła Podstawowa nr 10Lubin9niezakwalifikowany/a
JuliaTrzcińskaSP nr 2Piaseczno9niezakwalifikowany/a
RafałJurzyk9niezakwalifikowany/a
MichałBiadaszSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca9niezakwalifikowany/a
LeonGłowacki9niezakwalifikowany/a
OskarBartosiewiczSzkoła Podstawowa nr 96Warszawa9niezakwalifikowany/a
ZosiaIwanowskaSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg9niezakwalifikowany/a
KrzysztofJanikowskiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń9niezakwalifikowany/a
AleksanderMurawskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin9niezakwalifikowany/a
MariaWieruszewskaASWWROCŁAW9niezakwalifikowany/a
MartaSzwed9niezakwalifikowany/a
MaksymilianZawodnySzkoła Podstawowa im. R. W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl9niezakwalifikowany/a
DominikKrogulec9niezakwalifikowany/a
BartoszMalinowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle9niezakwalifikowany/a
LenaLechańskaSP nr 2Piaseczno9niezakwalifikowany/a
HubertPyrkaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9niezakwalifikowany/a
SzymonPolańskiSzkoła PodstawowaPowroźnik9niezakwalifikowany/a
JanekLorekSzkoła PodstawowaPowroźnik9niezakwalifikowany/a
martakulik9niezakwalifikowany/a
WiktorOsmólskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec9niezakwalifikowany/a
OleksandrPozniakASWWROCŁAW9niezakwalifikowany/a
MichałSzczęsnyMiędzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski" w LublinieLublin9niezakwalifikowany/a
KarolinaGreszczukSzkoła Podstawowa nr 3Nysa9niezakwalifikowany/a
MaciejRoszkoSzkoła Podstawowa im. Sybiraków w Dolistowie StarymDolistowo Stare9niezakwalifikowany/a
GabrysiaŻurekSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów9niezakwalifikowany/a
JuliaOsiewałaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew8niezakwalifikowany/a
StanisławMaterniakZespół Szkół MuzycznychKrosno8niezakwalifikowany/a
AleksandraSmolińskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów8niezakwalifikowany/a
JanKossowski8niezakwalifikowany/a
MajaKilanZSP LipieLipie8niezakwalifikowany/a
KacperPycińskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice8niezakwalifikowany/a
MarcelinaSękalskaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała8niezakwalifikowany/a
AmeliaKatanSzkoła Podstawowa w Jawtach WielkichJawty Wielkie8niezakwalifikowany/a
SzymonWitczakSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie8niezakwalifikowany/a
alekskaczmarczykPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków8niezakwalifikowany/a
KarolWozowiczNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice8niezakwalifikowany/a
MikołajKwaśnickiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza8niezakwalifikowany/a
TymonLewkowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew8niezakwalifikowany/a
MaciejPlaskotaSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi8niezakwalifikowany/a
WiktorŻujewskiSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin8niezakwalifikowany/a
MaurycyNiezgodaSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa8niezakwalifikowany/a
KacperKorcikSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik8niezakwalifikowany/a
jakubSikoraAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew8niezakwalifikowany/a
NataliaKozaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec8niezakwalifikowany/a
KatarzynaZającNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław8niezakwalifikowany/a
KarinaMarczyńskaSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie8niezakwalifikowany/a
CecyliaŁośPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań8niezakwalifikowany/a
MaciekSzczesniakSzkoła Podstawowa 162Łódź8niezakwalifikowany/a
HaniaAugustyniakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych8niezakwalifikowany/a
MaksymilianJandaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica8niezakwalifikowany/a
OliwiaTrojanowskaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa8niezakwalifikowany/a
krzysztofdobrzyckiPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice8niezakwalifikowany/a
MikołajGraffMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki8niezakwalifikowany/a
WojciechBednarek8niezakwalifikowany/a
filiprosaSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki8niezakwalifikowany/a
KacperKoziełZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec8niezakwalifikowany/a
OliwiaŚliwaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg8niezakwalifikowany/a
JuliaSobczakSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo8niezakwalifikowany/a
AndrianaSomlyvaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew8niezakwalifikowany/a
GabrielSzwedPubliczna Szkoła Podstawowa im. Poskich Noblistów w WalimiuWalim8niezakwalifikowany/a
GabiJurzyk8niezakwalifikowany/a
HannaWszołekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów8niezakwalifikowany/a
MichałŚlasSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie8niezakwalifikowany/a
TymoteuszMosińskiSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy8niezakwalifikowany/a
PaulinaBieleckaSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki8niezakwalifikowany/a
WojciechKogutSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska8niezakwalifikowany/a
TymoteuszFroelichTAK OpoleOpole8niezakwalifikowany/a
AmeliaMichnikSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec8niezakwalifikowany/a
PawełStokłosaSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w TenczynkuTenczynek8niezakwalifikowany/a
JANMICHALSKISzkoła Podstawowa nr 4Luboń8niezakwalifikowany/a
ŁukaszSzelaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa8niezakwalifikowany/a
KamilGrabowskiSzkoła Podstaowa nr 8Świdnica8niezakwalifikowany/a
KrzysztofBrylińskiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec8niezakwalifikowany/a
JuliaKęsySzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIPępowo8niezakwalifikowany/a
SYLWESTERLIPKASzkoła Podstawowa im. H. SienkiewiczaBogdaniec8niezakwalifikowany/a
KacperKuczeraSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w ZawierciuZawiercie8niezakwalifikowany/a
SalmaChlastawaSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg8niezakwalifikowany/a
AdamKamińskiSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska8niezakwalifikowany/a
BartekRoszewskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno8niezakwalifikowany/a
Julia♥♥MuszkoSzkoła Podstawowa w TurzyTurza8niezakwalifikowany/a
ZofiaPodborączyńskaPSP7 Zielona GóraZielona Góra8niezakwalifikowany/a
BartoszGębczyk8niezakwalifikowany/a
JanMac8niezakwalifikowany/a
KacperPejkaSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo8niezakwalifikowany/a
AleksanderKłos8niezakwalifikowany/a
OskarMilerSzkoła PodstawowaPowroźnik8niezakwalifikowany/a
AdamBielówkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych8niezakwalifikowany/a
JacekRusnrczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w WałbrzychuWałbrzych8niezakwalifikowany/a
AmeliaRusinekSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów8niezakwalifikowany/a
DamianMajewskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów8niezakwalifikowany/a
DamianLubińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce8niezakwalifikowany/a
IgorSkałeckiSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów8niezakwalifikowany/a
FranciszekRóżyckiSzkoła Postawowa w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą7niezakwalifikowany/a
MIKOŁAJMIHUNIEWICZSzkoła Podstawowa 162Łódź7niezakwalifikowany/a
JuliaSmolińskaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec7niezakwalifikowany/a
MarcinMężykSzkoła PodstawowaPowroźnik7niezakwalifikowany/a
CyprianSzymańskiSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza7niezakwalifikowany/a
WojtekKottus7niezakwalifikowany/a
AleksanderNowakSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty7niezakwalifikowany/a
TomaszZblewskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew7niezakwalifikowany/a
StanisławRachowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno7niezakwalifikowany/a
OskarStachowiakSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska7niezakwalifikowany/a
BartoszMisiakSzkoła Podstawowa w SernikachSerniki7niezakwalifikowany/a
GracjanDębskiSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne7niezakwalifikowany/a
AntoninaPaluchSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin7niezakwalifikowany/a
DominikBiedrzyckiSzkoła Podstawowa Nr 205 im. św. Jadwigi Królowej PolskiŁódź7niezakwalifikowany/a
tymonkorolewskiSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko7niezakwalifikowany/a
filipbaranowskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska7niezakwalifikowany/a
AdamWekwertSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska7niezakwalifikowany/a
NikolaMaciejakSzkoła Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi w MarkachMarki7niezakwalifikowany/a
RadekBatkoSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza7niezakwalifikowany/a
KubaStyrankaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza7niezakwalifikowany/a
AlaSprężakSzkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w SiamoszycachSiamoszyce7niezakwalifikowany/a
KacperWiśniewskiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg7niezakwalifikowany/a
FranciszekSmolińskiSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno7niezakwalifikowany/a
MikołajGruźlewskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski7niezakwalifikowany/a
SandraFarbiszewskaSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin7niezakwalifikowany/a
EmilKowalskiSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk7niezakwalifikowany/a
gabrieljanickiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin7niezakwalifikowany/a
ZofiaSienickaSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr MisjonarekBiałystok7niezakwalifikowany/a
AmeliaŻelechowskaDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa NovumWołomin7niezakwalifikowany/a
AntoniŻelechowskiDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa NovumWołomin7niezakwalifikowany/a
JulianNorekPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec7niezakwalifikowany/a
NataliaMielczarekSzkoła Podstawowa 162Łódź7niezakwalifikowany/a
RafałCichońSzkoła PodstawowaPowroźnik7niezakwalifikowany/a
MarcinSzubaSzkoła Podstawowa nr 23 w ToruniuToruń7niezakwalifikowany/a
PawełPorębaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice7niezakwalifikowany/a
MichałWłosińskiSzkoła PodstawowaPowroźnik7niezakwalifikowany/a
LenaCieślakSzkoła Podstawowa nr 4Praszka7niezakwalifikowany/a
MateuszMokrzanowskiSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi7niezakwalifikowany/a
JaromirStecSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa7niezakwalifikowany/a
LenaKulczycka7niezakwalifikowany/a
KarolKucharskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce7niezakwalifikowany/a
sławomirStachSzkoła Podstawowa w ChechleChechło7niezakwalifikowany/a
FranekPaczwaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj7niezakwalifikowany/a
JakubTkaczykZespół Edukacyjny nr 1Świebodzin7niezakwalifikowany/a
FilipOlbrachtSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów7niezakwalifikowany/a
BartekRadziszewskiSzkoła Podstawowa w PogorzałkachPogorzałki7niezakwalifikowany/a
SebastianŁopataSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin7niezakwalifikowany/a
StanisławGetlerSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań7niezakwalifikowany/a
AdriannaOlchowySzkoła Podstawowa nr 89 w GdańskuGdańsk7niezakwalifikowany/a
ZofiaOlszewskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława7niezakwalifikowany/a
AmeliaLeśniowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole7niezakwalifikowany/a
JakubHajdukPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa7niezakwalifikowany/a
TomaszKurowskiSP 368Warszawa7niezakwalifikowany/a
StefanNajmanDwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. A. BućkoWasilków7niezakwalifikowany/a
JakubKogutSzkoła PodstawowaSarnów7niezakwalifikowany/a
FabianRylSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik7niezakwalifikowany/a
SzymonZaborniak7niezakwalifikowany/a
LenaRenaultAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
MaksmilianAngermanSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg7niezakwalifikowany/a
ZofiaOsińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
HelenaGardyńskaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin7niezakwalifikowany/a
TymekMarkizańskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin7niezakwalifikowany/a
StanisławPlenikSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa7niezakwalifikowany/a
TymoteuszGałekSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary7niezakwalifikowany/a
LenaMatysiakSzkoła Podstawowa w CzernikowieCzernikowo7niezakwalifikowany/a
JanObryckiSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty7niezakwalifikowany/a
NataliaJanekSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg7niezakwalifikowany/a
igorpołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów7niezakwalifikowany/a
HalinaKosmalaSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg7niezakwalifikowany/a
OlgierdSiemkoSzkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława CzechaWarszawa7niezakwalifikowany/a
AgataKurzynogaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź7niezakwalifikowany/a
JuliaChałasSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów7niezakwalifikowany/a
StanisławWojciechowskiSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo7niezakwalifikowany/a
PiotrZydlewskiSP 19Elblag7niezakwalifikowany/a
MagdalenaTargońskaSzkoła Podstawowa w CzernikowieCzernikowo7niezakwalifikowany/a
IgorŻeśkoSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew7niezakwalifikowany/a
MartynaHaremza7niezakwalifikowany/a
JędrzejNiksiński7niezakwalifikowany/a
BartoszNowakSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa7niezakwalifikowany/a
MarysiaSadeckaSzkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w ModlnejModlna7niezakwalifikowany/a
AgataSzafranekSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaWapno7niezakwalifikowany/a
KrzysztofSygnowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów7niezakwalifikowany/a
SaraBanaś7niezakwalifikowany/a
JakubLipka7niezakwalifikowany/a
klaradavidekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
KacperCichońskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik7niezakwalifikowany/a
EmiliaSyjutSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy7niezakwalifikowany/a
AgataPołniakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik7niezakwalifikowany/a
WojtekFaronSzkoła PodstawowaPowroźnik7niezakwalifikowany/a
adambilskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
FilipOrlowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
DawidZalewskiSzkoła Podstawowa w Szaniawach-MatysachSzaniawy-Matysy7niezakwalifikowany/a
KarolZychSzkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w ŁańcucieŁańcut7niezakwalifikowany/a
KamilKozińskiSzkoła Podstawowa nr 2 w PuławachPuławy7niezakwalifikowany/a
AleksanderNiemiecASWWROCŁAW7niezakwalifikowany/a
PiorMajewski7niezakwalifikowany/a
GabrielGul-SalamonSzkoła Podstawowa nr 1Kolbuszowa7niezakwalifikowany/a
PatrycjaKawaSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite6niezakwalifikowany/a
AleksandraKowalikNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice6niezakwalifikowany/a
OliwierZąbek6niezakwalifikowany/a
PatrykBanasiakSzkoła Podstawowa 162Łódź6niezakwalifikowany/a
HannaKurzykPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia6niezakwalifikowany/a
AleksanderKierepkaSzkoła Podstawowa w Jawtach WielkichJawty Wielkie6niezakwalifikowany/a
ZofiaPietkiewiczSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg6niezakwalifikowany/a
BŁAŻEJSIKORSKIPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Pułtusk6niezakwalifikowany/a
DariaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa6niezakwalifikowany/a
WeronikaBąbikMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki6niezakwalifikowany/a
BartoszDadaczSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice6niezakwalifikowany/a
AmeliaLewandowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych6niezakwalifikowany/a
MajaPioruńskaSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki6niezakwalifikowany/a
PatrykJokszSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo6niezakwalifikowany/a
DamianCiesielskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIPępowo6niezakwalifikowany/a
KsaweryTworzydłoDwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w WilanowieWarszawa6niezakwalifikowany/a
MaciejSzczepańskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj6niezakwalifikowany/a
TomaszKrólSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik6niezakwalifikowany/a
BłażejJaroszZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w GdyniGdynia6niezakwalifikowany/a
MarcelKmiecikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza6niezakwalifikowany/a
PiotrSzewczykSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza6niezakwalifikowany/a
AleksanderMieczkowski6niezakwalifikowany/a
jakubsurażyńskiZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice6niezakwalifikowany/a
LenaCzechowicz6niezakwalifikowany/a
WiktorAndrzejewski6niezakwalifikowany/a
PawełGajak6niezakwalifikowany/a
WeronikaBaranSzkoła PodstawowaJaworzno6niezakwalifikowany/a
TymonWagnerSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin6niezakwalifikowany/a
DominikaKłysSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin6niezakwalifikowany/a
ArturWciśliński6niezakwalifikowany/a
EwaSurowiecSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki6niezakwalifikowany/a
HubertJakubowskiSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6niezakwalifikowany/a
OliwierOlszanowskiSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi6niezakwalifikowany/a
FilipWykaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice6niezakwalifikowany/a
NorbertChrzanowskiSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa6niezakwalifikowany/a
damianjankowski6niezakwalifikowany/a
LauraWronaWieliczka Montessori SchoolWieliczka6niezakwalifikowany/a
SzymonMakowieckiPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice6niezakwalifikowany/a
LauraBorowiecSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa6niezakwalifikowany/a
TymoteuszGaca6niezakwalifikowany/a
AmeliaWarmińskaSzkoła Podstawowa 162Łódź6niezakwalifikowany/a
AmeliaCiesielczykSzkoła Podstawowa 162Łódź6niezakwalifikowany/a
MiłoszKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno6niezakwalifikowany/a
AntoniaStepinskaSzkoła Podstawowa w CzernikowieCzernikowo6niezakwalifikowany/a
AlperErdoganSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa6niezakwalifikowany/a
AdamJędryczkaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec6niezakwalifikowany/a
KacperBuczkowskiSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno6niezakwalifikowany/a
ZuzannaRębaMiędzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski" w LublinieLublin6niezakwalifikowany/a
SzymonWróblewski6niezakwalifikowany/a
JerzyBoguszSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław6niezakwalifikowany/a
NataliaDudekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6niezakwalifikowany/a
AleksanderKowalczyk6niezakwalifikowany/a
TymoteuszKowalczyk6niezakwalifikowany/a
JanLisiusSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa6niezakwalifikowany/a
DawidWoźnyPubliczna Szkoła Podstawowa im. Poskich Noblistów w WalimiuWalim6niezakwalifikowany/a
RomaMorawskaPSP7 Zielona GóraZielona Góra6niezakwalifikowany/a
JanOlejnikTAK OpoleOpole6niezakwalifikowany/a
BartłomiejSzwajkowskiZespół Szkół w CewicachCewice6niezakwalifikowany/a
MieszkoAbramowski6niezakwalifikowany/a
MarekŁukasikSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin6niezakwalifikowany/a
GabrielaChmielnicka6niezakwalifikowany/a
BartoszBujoczek6niezakwalifikowany/a
AdamGalkiewicz6niezakwalifikowany/a
NikolaJasińskaSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg6niezakwalifikowany/a
DawidKowalczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała6niezakwalifikowany/a
NataliaSękala6niezakwalifikowany/a
OlaKasprzykSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin6niezakwalifikowany/a
OliwiaUrbaniakSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiChodecz6niezakwalifikowany/a
gregorzKuleszaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6niezakwalifikowany/a
MajaBakunSzkoła Podstawowa nr 15Elblag6niezakwalifikowany/a
ZuzannaLewandowskaSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice6niezakwalifikowany/a
GrzegorzPełtak6niezakwalifikowany/a
DawidZazulakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6niezakwalifikowany/a
MałgorzataMuszyńskaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław6niezakwalifikowany/a
JózefPlechawskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków6niezakwalifikowany/a
NikolaSzatanSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków6niezakwalifikowany/a
NikodemLudkaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału PomorskiegoSzczecinek6niezakwalifikowany/a
EwaJarnot6niezakwalifikowany/a
KacperFigielSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów6niezakwalifikowany/a
TomaszLatała5niezakwalifikowany/a
EwaWachowiakSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem5niezakwalifikowany/a
MajaJankowskaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów5niezakwalifikowany/a
KacperDziobak5niezakwalifikowany/a
NataliaMatusewiczSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg5niezakwalifikowany/a
AmeliaŁakomickaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew5niezakwalifikowany/a
AnielaBrzoskowskaSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk5niezakwalifikowany/a
HelenaZającNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław5niezakwalifikowany/a
MagdalenaBawełkiewiczTAK OpoleOpole5niezakwalifikowany/a
IgnacyKuźniarZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów5niezakwalifikowany/a
KrystianKalwakSzkoła Podstawowa nr 4Praszka5niezakwalifikowany/a
HubertFoltyn5niezakwalifikowany/a
RyzsardBiałogrodzkiSP nr 2Piaseczno5niezakwalifikowany/a
fabianbarańskiSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy5niezakwalifikowany/a
WeronikaPopławskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów5niezakwalifikowany/a
NadiaGrabowskaSZS nr 1 im. A. MickiewiczaChełmek5niezakwalifikowany/a
MichalinaSłomianaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5niezakwalifikowany/a
MagdaMarczyńskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole5niezakwalifikowany/a
JuliaChojnackaSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin5niezakwalifikowany/a
OlafKubiatowiczSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno5niezakwalifikowany/a
KubaRaduchowski5niezakwalifikowany/a
janwiderowskiSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy5niezakwalifikowany/a
AleksanderCichońskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa5niezakwalifikowany/a
AdamKowalskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów5niezakwalifikowany/a
MaksymilianJędrzejewskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5niezakwalifikowany/a
franciszekkociołekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5niezakwalifikowany/a
AleksandraTomalaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5niezakwalifikowany/a
BlankaSzczepockaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska5niezakwalifikowany/a
AnnaNogieć5niezakwalifikowany/a
ZuzannaJanickaSzkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk5niezakwalifikowany/a
MarcelRutkowski5niezakwalifikowany/a
KajaRyciukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok5niezakwalifikowany/a
MikołajNiechciałSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5niezakwalifikowany/a
MilenaBogdańskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIPępowo5niezakwalifikowany/a
MajaKaźmierowskaZE BrójceBrójce5niezakwalifikowany/a
PolaGronka5niezakwalifikowany/a
StanisławMichalskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań5niezakwalifikowany/a
GabrielKurzydłoNiepubliczna Szkoła Podstawowa w MierkowieMierków5niezakwalifikowany/a
FranekOlejnikTAK OpoleOpole5niezakwalifikowany/a
AmeliaKluchSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów5niezakwalifikowany/a
NikodemWasyl5niezakwalifikowany/a
MichałCygan5niezakwalifikowany/a
yunsungjungASWWROCŁAW5niezakwalifikowany/a
LeonPołeć5niezakwalifikowany/a
JanSzkuatSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Armii Krajowej w TychachTychy5niezakwalifikowany/a
WiktorWolskiSzkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w SiamoszycachSiamoszyce4niezakwalifikowany/a
AdamKita4niezakwalifikowany/a
DodatkowyUczenSzkoła PodstawowaPowroźnik4niezakwalifikowany/a
HannaMalinowskaZespół Szkół MuzycznychKrosno4niezakwalifikowany/a
MagdaKubatyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice4niezakwalifikowany/a
AlanJarmużewskiDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa NovumWołomin4niezakwalifikowany/a
AleksRybarskiZespół Szkoły i Szkolnego Schroniska MłodzieżowegoGrodzisko4niezakwalifikowany/a
WiktorFlak4niezakwalifikowany/a
MikołajFlak4niezakwalifikowany/a
JustynaTrząska4niezakwalifikowany/a
PatrykBlokSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów4niezakwalifikowany/a
JakubGrelaWieliczka Montessori SchoolWieliczka4niezakwalifikowany/a
JANNOWAKZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków4niezakwalifikowany/a
OliwiaOlenderZE BrójceBrójce4niezakwalifikowany/a
KubaWojtasiewiczWieliczka Montessori SchoolWieliczka4niezakwalifikowany/a
KasiarzepkaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza4niezakwalifikowany/a
PatrykTrojanowski4niezakwalifikowany/a
RyszardKasprzykSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza4niezakwalifikowany/a
EwaTokarskaSzkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK w PawęzowiePawęzów4niezakwalifikowany/a
ZofiaPałkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów4niezakwalifikowany/a
AmeliaRóżańskaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica4niezakwalifikowany/a
MilenaDerendalSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów4niezakwalifikowany/a
JacekMachiński4niezakwalifikowany/a
JustynaGałkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów4niezakwalifikowany/a
DominikaLepakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa4niezakwalifikowany/a
MateuszJaroszAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew4niezakwalifikowany/a
SzymonSkwierawskiSP RuśRuś4niezakwalifikowany/a
monikatokarskaSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków4niezakwalifikowany/a
KarolKisielSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik4niezakwalifikowany/a
MajaSłomianaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew4niezakwalifikowany/a
MichałKałaszSzkoła Podstawowa Nr 66 im.ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa4niezakwalifikowany/a
JuliaKorzebSzkoła PodstawowaSarnów4niezakwalifikowany/a
SzymonKołodziejSzkoła Podstawowa w Korchowie PierwszymKorchów Pierwszy4niezakwalifikowany/a
PaulinaMikołajczykSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy4niezakwalifikowany/a
JanekPrzybyszSzkoła Podstawowa 162Łódź4niezakwalifikowany/a
TymoteuszFabiańczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew4niezakwalifikowany/a
KarolinaBorowiecSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica4niezakwalifikowany/a
MichałKopećSzkoła Podstaowa nr 8Świdnica4niezakwalifikowany/a
BartoszGrybośSzkoła Podstawowa w TurzyTurza4niezakwalifikowany/a
SebastianWiśniewskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Pułtusk4niezakwalifikowany/a
helenarakowska4niezakwalifikowany/a
NathanielDzikASWWROCŁAW4niezakwalifikowany/a
MateuszLenartSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice4niezakwalifikowany/a
AntoninaGorczycaSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin4niezakwalifikowany/a
HasanKakaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew4niezakwalifikowany/a
stanislawmuszynskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew4niezakwalifikowany/a
PawełKorbacz4niezakwalifikowany/a
FranekDomagałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa4niezakwalifikowany/a
JanDomagałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa4niezakwalifikowany/a
MichałKogutSzkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w SkierbieszowieSkierbieszów4niezakwalifikowany/a
WojciechSmarżewskiSzkoła Podstawowa w Szaniawach-MatysachSzaniawy-Matysy4niezakwalifikowany/a
PatryciaSłomkaSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki3niezakwalifikowany/a
PrzemysławRosatiWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa3niezakwalifikowany/a
ZuzannaKubackaZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka3niezakwalifikowany/a
MartaDomiszewskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca3niezakwalifikowany/a
SzymonJarzyńskiSzkoła Podstawowa nr 38Poznań3niezakwalifikowany/a
DariaBiałousSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna3niezakwalifikowany/a
szymonwojda3niezakwalifikowany/a
BiankaPlezia3niezakwalifikowany/a
IgnacyStrózik3niezakwalifikowany/a
MartynaMaziarzZespół Szkół MuzycznychKrosno3niezakwalifikowany/a
RenataFlis-CylnaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych3niezakwalifikowany/a
FilipBierdaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych3niezakwalifikowany/a
OliwiaJaworskaSP nr 2Piaseczno3niezakwalifikowany/a
OlekBielickiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3niezakwalifikowany/a
RadosławWojtowiczSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa3niezakwalifikowany/a
MikołajJadczakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3niezakwalifikowany/a
AgnieszkaKatarzyńskaSzkoła PodstawowaZłotoria3niezakwalifikowany/a
AnnaŁozaSzkoła Podstawowa im. K. GórskiegoWierzbica3niezakwalifikowany/a
JanNowakowskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski3niezakwalifikowany/a
HubertZaborowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo3niezakwalifikowany/a
JózefPutekNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice3niezakwalifikowany/a
AntoninaBydłowskaSzkoła Podstawowa nr 3Świebodzice3niezakwalifikowany/a
TymonGurskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława3niezakwalifikowany/a
MajaStaszkowskaSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg3niezakwalifikowany/a
ŁukaszKrólSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik3niezakwalifikowany/a
LilianaJonkiszSzkoła Podstawowa Nr 29 im. J.KorczakaBielsko-Biała3niezakwalifikowany/a
AleksandraBratoszewskaSzkoła Podstawowa nr 2 w PuławachPuławy3niezakwalifikowany/a
SebastianCzajakSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów3niezakwalifikowany/a
OliwiaPrzybyszSP nr 2Piaseczno3niezakwalifikowany/a
AdamSojczukSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin3niezakwalifikowany/a
TomekGrzebieniowski3niezakwalifikowany/a
PawełPiotrowskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin3niezakwalifikowany/a
AlanZielińskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie3niezakwalifikowany/a
JakubNastarowskiSp 5 im UNICEFKoszalin3niezakwalifikowany/a
BartłomiejWesołowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w WałbrzychuWałbrzych3niezakwalifikowany/a
TycjanDrzewuckiSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk3niezakwalifikowany/a
KlaudiaPietrzakSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki3niezakwalifikowany/a
WiktorDąbrowskiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg3niezakwalifikowany/a
KacperBłażej3niezakwalifikowany/a
IllyaPlakhotnikASWWROCŁAW3niezakwalifikowany/a
AlanDługajczykZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec2niezakwalifikowany/a
AntoninaDoniekZespół Szkół MuzycznychKrosno2niezakwalifikowany/a
NikodemMarszałkowskiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite2niezakwalifikowany/a
SebastianKrólSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin2niezakwalifikowany/a
ZofiaWcisłoZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw2niezakwalifikowany/a
MaksymilianKajSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski2niezakwalifikowany/a
WeronikaLewandowskaZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel2niezakwalifikowany/a
MajaMrukSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław2niezakwalifikowany/a
AntoniLewińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel2niezakwalifikowany/a
FilipWaleskaPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa2niezakwalifikowany/a
MarcelNiebelskiSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice2niezakwalifikowany/a
JakubRękiewiczSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz2niezakwalifikowany/a
AntoniSuprewiczSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2niezakwalifikowany/a
WojciechFijałkowskiSzkoła Podstawowa 162Łódź2niezakwalifikowany/a
AleksanderJarzynaWieliczka Montessori SchoolWieliczka2niezakwalifikowany/a
PawełGrzesikPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa2niezakwalifikowany/a
WeronikaKonikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2niezakwalifikowany/a
filipsołtysiakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2niezakwalifikowany/a
MarysiaSkibaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2niezakwalifikowany/a
JuliaRanosSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice2niezakwalifikowany/a
EmiliaSosnowskaSzkoła Podstawowa nr 4Lubliniec2niezakwalifikowany/a
KatarzynaMarkuszewskaSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo2niezakwalifikowany/a
LudwikZynekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2niezakwalifikowany/a
ZofiaKot2niezakwalifikowany/a
MaksSobolewskiSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa2niezakwalifikowany/a
WiktorBrózda2niezakwalifikowany/a
StanisławPastwaPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia2niezakwalifikowany/a
SzymonKowalkowskiSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów2niezakwalifikowany/a
LenaKrupińskaZespół Szkolno - Przedszkolny w HerbachHerby2niezakwalifikowany/a
MarcinRekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2niezakwalifikowany/a
SebastianŚwiderSzkoła Podstawowa nr 10Tychy2niezakwalifikowany/a
ZofiaTymickaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2niezakwalifikowany/a
AntoninaWójcikZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce2niezakwalifikowany/a
JakubDoroszSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica2niezakwalifikowany/a
AleksanderKielerSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie2niezakwalifikowany/a
MariaHurnikSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2niezakwalifikowany/a
JAKUBSOWAZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów2niezakwalifikowany/a
MaksymilianLabocha2niezakwalifikowany/a
ZuziaKrawczyk2niezakwalifikowany/a
TobiaszKonikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2niezakwalifikowany/a
AlicjaStecSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa2niezakwalifikowany/a
TymoteuszDemichowicz2niezakwalifikowany/a
LudwikWłodekSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2niezakwalifikowany/a
JanNowaczyński2niezakwalifikowany/a
WojciechKwaczSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2niezakwalifikowany/a
AntekFagasinskiDwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w WilanowieWarszawa2niezakwalifikowany/a
AnnaKupka2niezakwalifikowany/a
JakubCzechSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź2niezakwalifikowany/a
pawełdawidziukSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska2niezakwalifikowany/a
MarcelPiekunkoSzkoła Podstawowa Nr 205 im. św. Jadwigi Królowej PolskiŁódź2niezakwalifikowany/a
KarolZarzyckiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie2niezakwalifikowany/a
MikołajKamyczuraSzkoła Podstawowa im.T.Banachiewicza w PorębiePoręba2niezakwalifikowany/a
marianogowczyk2niezakwalifikowany/a
AleksandraDybowskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice2niezakwalifikowany/a
KarolDemkowskiSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne2niezakwalifikowany/a
MilenaŁozaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów2niezakwalifikowany/a
JAKUBRYBCZAKZespół Szkół MuzycznychKrosno2niezakwalifikowany/a
WojciechKaczyńskiSzkoła Podstawowa nr 1Kolobrzeg2niezakwalifikowany/a
BabaraGajdaSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi2niezakwalifikowany/a
StaśWermuthSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi2niezakwalifikowany/a
HubertPodkańskiSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi2niezakwalifikowany/a
OlivierBarchanowiczSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi2niezakwalifikowany/a
WojciechKacprzakSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi2niezakwalifikowany/a
MajaRuszczakSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi2niezakwalifikowany/a
JakubKaczyński2niezakwalifikowany/a
HannaJakubczakSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów2niezakwalifikowany/a
TomekTępczykSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi2niezakwalifikowany/a
AdamPawłowskiSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi2niezakwalifikowany/a
EwelinaJurkowskaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa2niezakwalifikowany/a
AntoniZynekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2niezakwalifikowany/a
OliwierMałkoSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2niezakwalifikowany/a
RayanNoakSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno2niezakwalifikowany/a
JakubHabowskiSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków2niezakwalifikowany/a
KarolBrodaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza2niezakwalifikowany/a
JuliaPoliwodzińskaSzkoła Podstawowa im.Ziemi Chełmińskiej w PodwieskuPodwiesk2niezakwalifikowany/a
HugoKielanowski2niezakwalifikowany/a
WeronikaKowalewiczSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo2niezakwalifikowany/a
NadiaUrbańskaSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin2niezakwalifikowany/a
KarinaWarzochaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa2niezakwalifikowany/a
MikołajDobrzyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa w SielcuSielec2niezakwalifikowany/a
DawidFudali2niezakwalifikowany/a
FranciszekOlechowski2niezakwalifikowany/a
JakubMokijewskiSzkoła Podstawowa nr 3Bartoszyce2niezakwalifikowany/a
MikołajKotEuropejska Szkoła Podstawowa,Gimnazjum i LiceumZielona Góra2niezakwalifikowany/a
RóżaBudnikSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi2niezakwalifikowany/a
ZuzannaKuneckaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew2niezakwalifikowany/a
WiktorŚwieckiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg2niezakwalifikowany/a
NikolaNaczkZespół Szkół w CewicachCewice2niezakwalifikowany/a
ZosiaChołujSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy2niezakwalifikowany/a
EmiliaSzeipukDwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w WilanowieWarszawa2niezakwalifikowany/a
KrzysztofkozłowskiDwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w WilanowieWarszawa2niezakwalifikowany/a
BlankaBienekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik2niezakwalifikowany/a
FilipSokołowskiZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo2niezakwalifikowany/a
JanSzczepańskiSzkoła Podstawowa nr 89 w GdańskuGdańsk2niezakwalifikowany/a
DarynaPonomarchukSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów2niezakwalifikowany/a
ZuzannaMiszczakZespół Szkolno - Przedszkolny w HerbachHerby2niezakwalifikowany/a
MonikaMąsiorSZS nr 1 im. A. MickiewiczaChełmek2niezakwalifikowany/a
AdrianKuśmierczakSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie2niezakwalifikowany/a
KarolinaKocykPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk2niezakwalifikowany/a
AmeliaProćPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa2niezakwalifikowany/a
MateuszStrzeleckiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa2niezakwalifikowany/a
TytusŻółtyZespół Szkolno - PrzedszkolnyJadowniki2niezakwalifikowany/a
GabrielSzczęsnySzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów2niezakwalifikowany/a
ŁukaszPiątkowstki2niezakwalifikowany/a
LenaZimnaSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaWapno2niezakwalifikowany/a
NataliaRoszak2niezakwalifikowany/a
AnnaMiąskowskaSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w TenczynkuTenczynek2niezakwalifikowany/a
NikodemBaranowski2niezakwalifikowany/a
JanBałaś2niezakwalifikowany/a
KsaweryKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno2niezakwalifikowany/a
LauraPaczkowskaASWWROCŁAW2niezakwalifikowany/a
MarcelWojtysiakSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem2niezakwalifikowany/a
LauraRusinSzkoła Podstawowa Nr 29 im. J.KorczakaBielsko-Biała2niezakwalifikowany/a
AlicjaGasztkaSzkoła Podstawowa im. UNICEF-u w SzczecinieSzczecin2niezakwalifikowany/a
FranekJędras2niezakwalifikowany/a
JakubSagan2niezakwalifikowany/a
ErykTchórzewski2niezakwalifikowany/a
KajetanBlokowskiSzkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk2niezakwalifikowany/a
MateuszCisińskiZespół Szkół w OleśnieOlesno2niezakwalifikowany/a
GabrielaMurdzia2niezakwalifikowany/a
NataliaWawerskaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów2niezakwalifikowany/a
WojciechGumułka2niezakwalifikowany/a
SergeyManokhaASWWROCŁAW2niezakwalifikowany/a
WooriSeoASWWROCŁAW2niezakwalifikowany/a
AlinaWarowickaSP nr 2Piaseczno2niezakwalifikowany/a
MaksymilianŚródaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań2niezakwalifikowany/a
PatrykKoselSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg2niezakwalifikowany/a
AtlasCOSKUNCAYASWWROCŁAW2niezakwalifikowany/a
MalwinaJasiurkaSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w TenczynkuTenczynek2niezakwalifikowany/a
FilipGirekASWWROCŁAW2niezakwalifikowany/a
KubaIrlikSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń2niezakwalifikowany/a
dongukcheonASWWROCŁAW2niezakwalifikowany/a
DawidKurzawaSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik2niezakwalifikowany/a
RADOSŁAWMIKOŁAJCZAKSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem2niezakwalifikowany/a
maciejherbanWieliczka Montessori SchoolWieliczka2niezakwalifikowany/a
JuliuszGrzegorzWieliczka Montessori SchoolWieliczka2niezakwalifikowany/a
siyunleeASWWROCŁAW2niezakwalifikowany/a
JakubKowalczykSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów2niezakwalifikowany/a
BartoszDrążekSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg2niezakwalifikowany/a
MaksymilianStrzeleckiSzkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejTarnawa Dolna2niezakwalifikowany/a
AlicjaMaćkowiakSSP nr 3 im. Mikołaja KopernikaWrześnia2niezakwalifikowany/a
FranekWiśniewskiSzkoła Podstawowa nr 373Warszawa2niezakwalifikowany/a
ZuzannaMaciążkaSzkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejTarnawa Dolna2niezakwalifikowany/a
JakubChochowskiSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin2niezakwalifikowany/a
PATRYKKOPERSKISzkoła Postawowa w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą2niezakwalifikowany/a
KacperUlicznySzkoła Podstawowa nr 373Warszawa2niezakwalifikowany/a
MalwinaFlisSzkoła Podstawowa nr 4Kraśnik2niezakwalifikowany/a
AntekKocełak2niezakwalifikowany/a
JuliaPopko1niezakwalifikowany/a
DominikKamionkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice1niezakwalifikowany/a
AgataPukMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1niezakwalifikowany/a
JuliaBułhakSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa1niezakwalifikowany/a
LeonWysockiZespół Szkół MuzycznychKrosno1niezakwalifikowany/a
ZuzannaMroziewiczSzkoła Podstawowa nr 4Lubliniec1niezakwalifikowany/a
EmiliaŁyczbaSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice1niezakwalifikowany/a
ZosiaEhmkeSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa1niezakwalifikowany/a
KsaweryZalewski1niezakwalifikowany/a
RadekChmura1niezakwalifikowany/a
SzymonMichalakSzkoła Podstawowa im. św. Jadwigi ŚląskiejDziałoszyn1niezakwalifikowany/a
AntoniKossowski1niezakwalifikowany/a
MichałWeremczukSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1niezakwalifikowany/a
KatarzynaJareckaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1niezakwalifikowany/a
KamilDudaSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik1niezakwalifikowany/a
ZuzannaSperzyńskaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica1niezakwalifikowany/a
PatrykPiorunSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi1niezakwalifikowany/a
ZuzannaKołodziejskaSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi1niezakwalifikowany/a
WiktoriaBorkowskaSP nr 2Piaseczno1niezakwalifikowany/a
alicjabolewiczSSP nr 3 im. Mikołaja KopernikaWrześnia1niezakwalifikowany/a
XaweryKłopotowskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa1niezakwalifikowany/a
KorneliaWalerowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica1niezakwalifikowany/a
FilipZelmaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława1niezakwalifikowany/a
GabrielaPołatyńskaSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie1niezakwalifikowany/a
OskarMichalak1niezakwalifikowany/a
TamaraGnyśSzkoła Podstawowa nr 1 w KościanieKościan1niezakwalifikowany/a
AleksandraPiśko1niezakwalifikowany/a
MaciejWojgianicaSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa1niezakwalifikowany/a
BartłomiejLubińskiZespół Szkół w CewicachCewice1niezakwalifikowany/a
ZuzannaParadyszSzkoła Podstawowa nr 69Warszawa1niezakwalifikowany/a
KacperStypułkowskiSzkoła PodstawowaTurośń Dolna1niezakwalifikowany/a
ZuzannaBaran1niezakwalifikowany/a
MajaJabłońskaSzkoła Podstawowa Nr 11 w PrzemyśluPrzemyśl1niezakwalifikowany/a
MichałKarońskiPrywatna Szkola Podstawowa nr 1Biedrusko1niezakwalifikowany/a
NikolawydraZE BrójceBrójce1niezakwalifikowany/a
IgnacyPopłońskiSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa1niezakwalifikowany/a
IgorWiczkowskiZespół Szkół w CewicachCewice1niezakwalifikowany/a
JanNiemyjskiFundacja Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele"Wołomin1niezakwalifikowany/a
GracjanRasmus1niezakwalifikowany/a
maksymilianmikulakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1niezakwalifikowany/a
SzymonZdrojewskiZespół Szkół w CewicachCewice1niezakwalifikowany/a
szymonOr.1niezakwalifikowany/a
AdamWięckowskiSzkoła Podstawowa nr 89 w GdańskuGdańsk1niezakwalifikowany/a
MikołajSprada1niezakwalifikowany/a
AmeliaDudaSzkoła Podstawowa im. św. Jadwigi ŚląskiejDziałoszyn1niezakwalifikowany/a
ZuzannaAdamczykSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1niezakwalifikowany/a
AlekWielądek1niezakwalifikowany/a
RadekGorzędowski1niezakwalifikowany/a
WojtekWacławskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława1niezakwalifikowany/a
MikołajLehunTAK OpoleOpole1niezakwalifikowany/a
LivLipska LarsenASWWROCŁAW1niezakwalifikowany/a
igorkrólSzkoła PodstawowaPowroźnik1niezakwalifikowany/a
JakubSławińskiZespół Szkół im. Józefa Czyżewskiego w OpaleniuOpalenie1niezakwalifikowany/a
TymoteuszDudczakSzkoła PodstawowaPowroźnik1niezakwalifikowany/a
HannaKwiatkowska1niezakwalifikowany/a
AnitaKrajewska1niezakwalifikowany/a
OlehBurlachenkoASWWROCŁAW1niezakwalifikowany/a
SzymonBujak19zakwalifikowany/a
DawidGłowackiSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca20zakwalifikowany/a
ORGANIZATOR:
SPONSORZY:
PATRONI HONOROWI:
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY:

Copyright © 2020 PixBlocks sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED