ELIMINACJE SKILLED

OSOBY NIEZAKWALIFIKOWANE DO PÓŁFINAŁÓW
ImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćLiczba punktów
KrystianCmoczekSzkoła Podstawowa nr 25Sosnowiec14
PatrykBilskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański14
AndrzejSwatowski14
OliwiaMniszakPubliczna Szkoła Podstawowa w CzyżówceCzyżówka14
ElizaPodkulskaPubliczna Szkoła Podstawowa w CzyżówceCzyżówka14
MikołajSzymańskiZespół Szkół w KlęceKlęka14
KacperNalepaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice14
HubertTroczynski14
MateuszKazimierczak14
KacperLebidaSzkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w SierosławicachSierosławice14
GrzegorzKawulokSzkoła Podstawowa nr 2Koniaków14
kacperadamiecSzkoła Podstawowa w KurowieKurów14
AmeliaSzyszkaSzkoła Podstawowa w SławęcinieSławęcin14
WiktorPaluszkiewicz14
AdamAdamczakOlimpijczyk Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Przedszkole Szkoła Podstawowa PoznańPoznań14
MiloszKacki14
MikołajMazurZSZiO w KartuzachKartuzy14
PatrykSikoraZSZiO w KartuzachKartuzy14
JanSasinSzkoła Podstawowa nr 2Malbork14
OliwiaKapłanowskaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny14
RadosławŻołnaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola14
TomaszLechSzkoła podstawowa nr.159Kraków14
AntoniSyskaZS KostomłotyKostomłoty Drugie14
EwaKowalskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów14
MichałDylSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów14
SzymonGiemzaSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów14
JaninaCzubatySzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68Warszawa14
WiktorLautenbachZespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej w TczewieTczew14
BartekMierzwaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara14
MichałKopećSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok14
WiktoriaFiedorczykSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok14
MartaZielinkoSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok14
NorbertBrzustowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno14
VutaliiKubitskyiZESPÓŁ SZKÓŁ CHŁODNICZYCH I ELEKTRONICZNYCH w GDYNIGdynia14
ZuzannaRedzikSzkoła Podstawowa MileniumGniezno14
MateuszPokidanSzkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowie33-100 Tarnów14
LudwikBorkowski14
AdamRomanikSzkoła Podstawowa im Olimpijczyków Polskich w Rozborzu DługimRozbórz Długi14
juliagołębiowskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów14
NatanPartykaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola14
BartoszKośMiejski Zespół Szkół Nr 4Krosno14
MateuszWójtowicz14
ZofiaKlupaZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem14
KacperKołodko14
AleksanderGóraZSP BestwinaBestwina14
PawełStolarczykNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97Warszawa14
PatrycjaKosiakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów14
KarolCiszyński14
KrystianKurzawaSzkoła Podstawowa im Olimpijczyków Polskich w Rozborzu DługimRozbórz Długi14
SebastianOchalik14
MichałMielczarekMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów14
WiktorOchabZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław14
MateuszKujawiakSzkoła Podstawowa Nr 64Łódź14
JakubJasekSzkoła Podstawowa W WęgorzynieWęgorzyno14
WeronikaKrasuskaSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa14
MałgorzataKacperczykSzkoła Podstawowa nr 205Łódź14
AdamJakubowskiZespół Szkół im. Mikołaja KopernikaBełżyce14
WiktorMeyerSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin14
OlgaDrozdMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki14
AleksanderDomin14
MaciekIwanowskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach - KosachBorki - Kosy13
BartoszMalinowskiPubliczna Szkoła Podstawowa w CzyżówceCzyżówka13
AlicjaNapiontekSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard13
MarikaStruzikowskaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard13
KarolJazwinskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard13
IgorIdziaszek13
MateuszFlis13
KacperZającSzkoła Podstawowa nr2 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski13
KrzysztofRuszczyński13
WeronikaPałkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteStara Wieś13
MartynaMyślukSzkoła Podstawowa nr 9Legnica13
JustynaMrowiecZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna13
JakubGortatZespół Szkół w ZadzimiuZadzim13
MichałBaranowskiSzkoła Podstawowa nr 9Legnica13
ŁukaszBettoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów13
SandraWójcikowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica13
MikołajZdybiewski13
GrzegorzSawicki13
JakubJakubowskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard13
AntoniKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 231Warszawa13
ŁukaszOlszewskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki13
SzymonDmochowskiSzkoła Podstawowa Runowo PomorskieRunowo Pomorskie13
DanielRajSzkoła Podstawowa Runowo PomorskieRunowo Pomorskie13
MarlenaDyjachPSP 5Stalowa Wola13
AdriannaKruk13
OliwierPenkowskiZSZiO w KartuzachKartuzy13
PawełHincaZSZiO w KartuzachKartuzy13
MiłoszSarzyńskiSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary13
OskarMikluszkaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów13
WiktorNowickiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica13
BartłomiejGaikPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski13
AlbertKaczmarekPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski13
AlicjaStachowiakSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno13
SzymonGutkowski13
MajaAdamowiczSzkoła Podstawowa nr 48Szczecin13
JuliaPachnikSzkoła Podstawowa nr 4Mińsk Mazowiecki13
IgorPiekłoI Liceum Ogólnokształcące im Stanisława WyspiańskiegoKęty13
BartekTwardowskiSzkoła Podstawowa nr 143 w WarszawieWarszawa13
KrzyśCzostekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań13
TymoteuszKurasińskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań13
KlaudiaJarząbekSzkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałmi Integracyjnymi im Kornela MakuszyńskiegoBiałystok13
maxgrossDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań13
MatyldaTymmDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań13
EmmaUrbanDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań13
SzymonHalamaSzkoła Podstawowa Runowo PomorskieRunowo Pomorskie13
SzymonMenefelSzkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałmi Integracyjnymi im Kornela MakuszyńskiegoBiałystok13
KrzysztofWleklińskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem13
PawełMikołajczakSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew13
MarikaŁuczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno13
AmeliaZiółkowskaSzkoła PodstawowaPrzyłęk Duży13
PatrykSocha13
GrzegorzFabjanowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie13
MikołajMichalskiSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska13
ErykSarełoSzkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej w ChrzanowieChrzanów13
WeronikaMożuchSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz13
AntoniGraczyk13
SzymonRymarczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara13
ZuzannaSzczęśniakZespół Szkół Katolickich im. św. Jana BoskoSosnowiec13
SzymonMożuchSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz13
AnnaPietrykaSzkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary13
JoannaJamrozI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno13
PiotrJeleńSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa13
NataliaWysokińskaSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa13
MaciejFościakSzkoła podstawowa nr.159Kraków13
KornelPrzybyłekPubliczna Szkoła Podstawowa w DargobądzuDargobądz13
FilipLupa13
PatrykPalarz13
MateuszHocNiepubliczna Szkoła Podstawowa w MierkowieMierków13
HannaIwan13
AntoniIwan13
KrzysztofBogdanSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice12
MateuszLipski12
NataliaKlocek12
MichałPękalaSP 150Warszawa12
HubertKłósekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa12
AleksandraNowakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno12
MarcinKucharskiPubliczna Szkoła Podstawowa w CzyżówceCzyżówka12
GrzegorzŻakSzkoła Podstawowa Nr 6 w OlkuszuOlkusz12
pawelszponar12
MateuszPawłowski12
JakubJanikOgnisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w WarszawieWarszawa12
RafałGenejaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa12
WojciechPrzybyłowiczSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice12
AntoninaDąbkowskaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno12
WojciechBryjaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice12
ZuzannaBalińskaSzkoła Podstawowa w SławęcinieSławęcin12
KarolKuchtaCentrum Szkoleniowe Green PencilWyszków12
IgorWielgus12
JanDębowy12
MartaMajchrowiczSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź12
MateuszGort12
HubertMajkowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa12
PatrykSajak12
NatanWolskiZSZiO w KartuzachKartuzy12
RobertJereczekZSZiO w KartuzachKartuzy12
MaurycyBałakierSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok12
PatrykBronkZSZiO w KartuzachKartuzy12
KacperBarembruchZSZiO w KartuzachKartuzy12
AgataWojdaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz12
JAKUBSWIATEKSzkoła Podstawowa im, Miry i Tadeusza SygietyńskichProszenie12
KamilSzuraMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice12
TomaszLisSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź12
dominikwitkowskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec12
KacperWróbelSP im. Jana Pawła II w MikorzynieMikorzyn12
NikolaSzumskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna12
JanGrobelnySzkoła Podstawowa MIKRONŁódź12
SzymonSzlachtaMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice12
kacperzawadowiczMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice12
HubertGrzybowski12
SaraMleczkoZespół Szkół MuzycznychRadom12
HannaWysockaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław12
MateuszMagnierPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków12
MariaZawadowiczMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice12
KacperTessmerZespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej w TczewieTczew12
BartekArakSzkoła Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna12
jakubgajewski12
MateuszZiękiewiczSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce12
AleksandraZjawińska12
KubaBrzozaSzkoła Podstawowa w MienianachMieniany12
ArturMordarskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteStara Wieś12
JakubDudaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w BełchatowieBełchatów12
BartoszSkowrońskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w BełchatowieBełchatów12
AlbertAkievSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok12
KubaMuszyńskiSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok12
SzymonBukowskiSzkoła Podstawowa nr 3Pszów12
EwaCięciwa12
SzymonŻakSzkoła Podstawowa w RadoczyRadocza12
MichałKarkus-BladaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w BełchatowieBełchatów12
NataliaFolgaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów PolskichSzczecinek12
TymoteuszPtaszekSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń12
MichalinaPtaszekSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń12
PawełStruskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów12
WiktorHoffmannZespół Szkół Technicznych w PilePiła12
BlankaUrbanDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań12
BartoszBajerSzkoła Podstawowa nr 1Koluszki12
AdaKurekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama MickiewiczaRadom12
mateuszłozińskiZespół Szkół JezuitówGdynia12
AmeliaZnamirowskaZespół Szkół MuzycznychKrosno12
ŁukaszKuschelZespół Szkół MuzycznychKrosno12
HannaPieczykolan12
JakubOzimekSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno12
JuliaGajewskaSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin12
SzymonKocańdaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów12
EsteraSzymańskaCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoWarszawa12
MichałGrothSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo12
DominikaWolskaSzkoła Podstawowa nr 4Bytom12
CezaryZielińskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola12
JakubDymowskiSzkoła Podstawowa nr 38Poznań12
ZiemowitSzelugaSzkoła Podstwowa im. Jakuba WejheraGóra12
PaulinaGóralska11
JakubObarzanekPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin11
DominikBodzionySzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice11
RomanGranatZSiPP nr 3Ostrowiec Św11
PiotrKapitkowskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański11
MiłoszSobala11
JacekBogdanSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice11
TymekRyżakSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza11
TomekPiątkiewiczSzkoła Podstawowa Nr 17Poznań11
AlicjaMuchaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
RobertHawrylukSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
RadekAlabrudzinskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
ChairaTodorokiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteStara Wieś11
AdrianŁężnySP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
WiktorTomczakSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
FranciszekProcheraSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard11
DanielJakimiakSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa11
WeronikaPiwowarczyk11
SzymonLaskowski11
MikołajRudnickiZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz11
MichałTyczyńskiZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz11
DawidGoszZSZiO w KartuzachKartuzy11
SzymonStefaniakSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów11
PaulinaPawlikowskaSzkoła Podstaowa im. Stanisława KostkiKrauszów11
MagdaMaślankaSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała11
BartoszLamprycht11
SzymonGręda11
WiktorSielecki11
KamilSkładanek11
LauraAncygierSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty11
WiktorSałacińskiŁódzka Szkoła Robotyki azROBOTBrzeziny11
HubertEjsmontIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki11
ZuziaGielmudaSzkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała11
MateuszPietrzykowski11
MartaKrawczykSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk11
MajaBielSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała11
OliwerTurostowskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem11
JakubPrandziochSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec11
PiotrPardusSTOŁódź11
WojciechSzafrańskiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko11
JakubMłyńskiZSZiO w KartuzachKartuzy11
ŁukaszSeroczyńskiZSZiO w KartuzachKartuzy11
WeronikaPrekwaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz11
MonikaSigmanskaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny11
WiktorSzymonikSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz11
MateuszZblewskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew11
FilipSzczepanik11
IgorOlszewskiSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina11
BartoszWróbelSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina11
ArkadiuszLipiecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom11
kacperskitPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów11
MateuszJemielitySzkoła Podstawowa im. ppor. dh Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachKonarzyce11
ŁukaszPolichaSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1WDPLegionowo11
PiotrKrajewskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola11
NataliaTomalaZespół Szkół w OleśnieOlesno11
PawełLubkaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno11
JakubRaczyńskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w RogowieRogowo11
KornelStecSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia11
ZofiaPiątkowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica11
SalomeaRomatowskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardzowskiegoPrzyłęki11
DominikBajrak11
BartoszBąk11
ŁukaszStanek11
MartaGrzemskaSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo11
DariaGagatekSzkoła PodstawowaPowroźnik11
PrzemekGumiennyPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice11
ZosiaGrzeszczykZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo11
NataliaStaszakZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo11
NataliaWawrzyniakSzkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejZakrzewek11
MateuszMusiałPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin11
MarcelJurasikNiepubliczna Szkoła Podstawowa w MierkowieMierków11
HubertKrawczykMiejski Zespół Szkół Nr 4Krosno11
KacperMamakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteStara Wieś11
NikolaSroczyńskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno11
GabrielWołodźko11
EwelinaTopórSzkoła Podstaowa im. Stanisława KostkiKrauszów11
OskarNicpońSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów11
KorneliaKacprzakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek11
AgataKukułaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek11
NataliaKupińskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek11
RafałRombelSzkoła Podstawowa nr 1 im. KENSiedlce11
DawidZuchalskiZespół Szkolno-Przedszkolny w LegionowieLegionowo11
WanesaWojciechowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek11
HelenaWojtasSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo11
KatarzynaKlamaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień11
AleksandraKopacz11
MichałŻabaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin11
MateuszKostur11
MichałPietruszyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola11
NataliaMośSzkoła Podsatwowa w NiemczuNiemcz11
KacperGandea11
AleksandraBączekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych11
KamilPrzybyszewskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań11
AnnaCiepłaSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin11
RemigiuszMichnaZespół Szkół Ogólnokształcących w NysieNysa11
MichałBelniak11
MarcelZawadzkiSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów11
JulianJasiński11
DominikSolarzZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław11
OskarStankiewicz11
KacperChojnacki11
JanSzatanZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE11
HannaDoleckaSzkoła Podstawowa nr 51 z oddziałami integracyjnymiKatowice11
KarolCzachSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów11
KamilŁytekSzkoła Podstawowa w AlwerniAlwernia11
JakubBujowskiSzkoła Podstawowa w LubianieLubiana11
WojciechPieniakPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec11
AdamBurdyńskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo11
KacperDudaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice10
OskarGalińskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański10
BartoszRozmarynowicz10
JakubSkorczykZespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła IIŚrem10
GracjanSekuterskiZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski10
MichałZaikSzkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w LuszowicachLuszowice10
ErykMieczkowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIBażyny10
szymonnowackiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław10
adamkrzemieńPubliczna Szkoła Podstawowa w CzyżówceCzyżówka10
IgaStortaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard10
LenaOrlińskaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard10
KarolinaOlizerowiczSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard10
JuliaNowakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia10
MikołajMamak10
MichałJeż10
PiotrKaprońSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard10
MajaSmolewska10
MajaStępieńSzkoła Podstawowa nr 9Legnica10
WeronikaPatoraSzkoła Podstawowa nr 9Legnica10
JulianPiechŁódzka Szkoła Robotyki azROBOTBrzeziny10
RobertWasiakSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg10
KacperCiołekSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne10
PiotrKrechSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne10
MikołajKowalskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów10
IgorKoziołSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice10
JonaszBrezaZSZiO w KartuzachKartuzy10
MichałKukowskiZSZiO w KartuzachKartuzy10
MagdalenaStallingaSzkołą Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice10
OlgierdTadychSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo10
mikołajzmidzińskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo10
PaulinaIwanTAK OpoleOpole10
AdamWróbelSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo10
MikołajKamińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów10
PawełKamińskiSzkoła Podstawowa im. Noblistów PolskichSiostrzytów10
WiktoriaGarstkaPubliczna Szkoła Podstawowa KSW w PoznaniuPoznań10
KarolDroniaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec10
PiotrKowalczykSzkoła Podstawowa w DamicachDamice10
MateuszStolarczykZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce10
SzymonPrzybyłowski10
DominikRusz10
SzymonMastalerz10
MaciejCzerebiejSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza10
PiotrKrupiński10
KarolRynkiewiczPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski10
PawełCzesnakowskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec10
StasnisławMiklaszewski10
JuliaKowalewskaZespół Szkół EkonomicznychPiła10
aleksandrabieszczSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów10
MagdalenaJaśkiewiczSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz10
ZuzannaTomasikSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec10
JakubPędowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno10
OskarPopkoIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki10
FilipKowalewskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki10
KacperŚliwińskiIntegracyjna Szkoła Podstawowa w RadwanowicachRadwanowice10
MaciejGłowaniaSzkoła Podstawowa nr 231Warszawa10
PatrykOryniczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne10
IvanShapavalSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad WisłąCzerwińsk nad Wisłą10
WiktorJilkeSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny10
KrzysztofJanuszewskiSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny10
AlicjaKocjanSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała10
ŁukaszKartasińskiSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny10
BartekKołodaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej WoliCzerwona Wola10
dragonDardzińskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10
juliatyszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 1 w Bogatynibogatynia10
AleksandraMarcinkowskaSzkoła Podstawowa nr 1 w Bogatynibogatynia10
MateuszPiwowarskiZespół Szkół MuzycznychKrosno10
JakubDworskiSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice10
FilipKalandykSzkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała10
MarekMilczarekSP 3Bytom10
SzymonCzopurSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze10
KacperPykaczSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy10
MaciejAntoszczukSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów10
KalinaMaciejewskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów10
RadosławLejawaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna10
HaniaKryczkaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów10
TomaszStuhlSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica10
JuliaBzowaOlimpijczyk Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Przedszkole Szkoła Podstawowa PoznańPoznań10
PiotrNeubauerSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA10
PiotrStefańskiSzkoła Podstawowa w CiechowieCiechów10
MikołajFilapekZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne10
MichałMyjakSzkoła PodstawowaPowroźnik10
maciejwłosińskiSzkoła PodstawowaPowroźnik10
MarekPydychPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice10
MaciekniedzielaSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice10
SzymonMarciniakSzkoła Podstawowa w LubianieLubiana10
JonaszKubalskiSzkoła Podstawowa nr 42 im. Jana BrzechwyCzęstochowa10
TymonFroncSpołeczna JedynkaGdynia10
NinaMroczekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań10
IgorStanisławskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań10
IgnacyPałkowskiSzkoła podstawowa nr 39Gdańsk10
SzymonWojciechowskiSzkoła podstawowa nr 39Gdańsk10
KrzysztofZakrzewskiLiceum Ogólnokształcące Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ EłkEłk10
piotrzabieglińskiSzkoła Podstawowa nr 4Mińsk Mazowiecki10
DanielSzewczukSzkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałmi Integracyjnymi im Kornela MakuszyńskiegoBiałystok10
MartynaBieńSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno10
KrystianKowalczykZespół Szkolno-Przedszkolny nr1Radom10
KarolMałaczekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom10
MałgorzataBartkowiakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań10
dominiksokołowskiZespół Szkół MuzycznychKrosno10
MateuszWróbelSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów10
MarcelinaKołodziejczykSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń10
JuliaZawadzkaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała10
EmiliaDomaradzkaSzkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała10
FilipKrólSzkoła PodstawowaPowroźnik10
JuliaGumińskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań10
MariaMazurekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz10
JakubOlszewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. KENSiedlce10
BłażejKonopkaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław10
MikołajPiskorskiSzkoła Podstawowa im. Wandy DobaczewskiejGąsawa10
FranciszekWolskiZespół Szkół w KlęceKlęka10
PiotrGonsiorSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica10
MajaPodniesińskaSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin10
AnnaMajchrzakSP KamionkiKamionki10
KrzysztofSiczekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68Warszawa10
cyprianbukalaSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice10
PatrykWellaSzkoła Podstwowa Nr 6Tomaszów Mazowiecki10
MateuszMuszyńskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny10
AgataBartkowiakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno10
MateuszJażdżewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna10
MarcelDutkoIV Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaWarszawa10
AleksandraJakóbczak10
AnnaAdamkiewiczSzkoła Podstawowa im. Julisza Słowackiego w BystrejBystra10
KarolinaPopielaSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica10
DawidBorowiecSp Nietulisko DużeNietulisko Duże10
MagdalenaBrzeźniakPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin9
GrzegorzOstręgaSzkoła Podstawowa nr 14 w TychachTychy9
KrzysztofKaczmarek9
JanRzeźnikCogito Familijny PoznańPoznań9
AgataKołek9
BartłomiejMikulskiSzkoła Podstawowa nr 24Toruń9
MateuszSkrzypinskiII LO im. K. K. BaczyńskiegoKonin9
NadiaStawskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek9
MaciejChmura9
KrystianWarownyZSODęblin9
JakubŚledzik9
BartoszSchabekSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa9
FranzŁotockiSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa9
AnnaDałekV Liceum OgólnokształcąceGdańsk9
JakubTakorzPubliczna Szkoła Podstawowa w CzyżówceCzyżówka9
ZuziaMikołajczykSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard9
NorbertWąsowiczSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik9
DawidBałaSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik9
PiotrMorajkaSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik9
KacperMolendowskiSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa9
DominikaSzadkowskaTAK OpoleOpole9
MaciejWieseSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza9
AdrianMroczkowski9
aleksandraresztakSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny9
KarinaZającSzkoła Podstawowa nr2 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski9
NataliaJabłońska9
ArturParchem9
DawidJędrzejewskiSP 19Elblag9
JakubRzeźnikCogito Familijny PoznańPoznań9
NikodemChrostekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek9
KrzysztofPiętaSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa9
FilipKlasaZSZiO w KartuzachKartuzy9
JakubChudyczWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa9
JuliaRobakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań9
MatyldaBalcerowiakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań9
NadiaKotońskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań9
OliviaFernandesDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań9
JohnRoberts-MeierSzkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w LublinieLublin9
MichałPolokSzkoła Podstawowa nr 2Koniaków9
WiktorMatuszekSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała9
PiotrSochackiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek9
IgorRajSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz9
IgorBłażkówSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów9
MiłoszMikulskiSzkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w LuszowicachLuszowice9
SzymonStrycharskiSzkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w LuszowicachLuszowice9
KarolinaChowaniecSzkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w LuszowicachLuszowice9
AnnaMusiołSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała9
ZofiaBorkowskaSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin9
MariaStefańska9
NataliaGazarkiewiczSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny9
KacperBanaczekSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny9
MichałJankowskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz9
DavidĆwiekZespół Szkół nr 12Lublin9
BartłomiejWęgrzynSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia9
WiktorKogutSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów9
KacperMastejPubliczna Szkoła podstawowa w DobryniDobrynia9
JuliaMalinowskaSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo9
MarcinMigacz9
SzymonJakubeckiSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w BiałymstokuBiałystok9
bartekKasprzycki9
AntoninaMartykaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza9
PrzemekSiwekSzkoła Podstawowa w Nowej IwicznejNowa Iwiczna9
AnitaKrzewińskaSzkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w LublinieLublin9
NadiaKlimekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara9
ArturZysekTechnikum nr2Rybnik9
PiotrKrajzaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle9
mateuszjelonekSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec9
AmeliaWoźniakSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard9
HubertSzygalskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9
DanielKrukNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice9
JózefBurshtykZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne9
PiotrWiśniowskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo9
HubertJaworskiSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa9
JuliaKuternogaIntegracyjna Szkoła Podstawowa w RadwanowicachRadwanowice9
DominikKaletkaMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów9
KajetanDziadoszZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne9
JuliaJaniakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia9
JacekBubakZespół Szkuł Samorządowych w Sułkowicach-BolęcinieSułkowice9
SzymonZemstaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny9
MateuszPrądzińskiSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny9
AdrianSzepańskiSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny9
MartaŁakomaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz9
IgaPrzysieckaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w Piotrkowie Tryb.Piotrków Tryb.9
AleksandraMuzajSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców9
GabrielKornaśZespół Szkolno - Przedszkolny nr 11Kraków9
DawidBakotaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19Kędzierzyn-Koźle9
MikołajSzczęsny9
WeronikaMotałaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica9
antoniSzymańsloCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa9
BartoszGądekSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica9
KonradŁebekZespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej w TczewieTczew9
PiotrSzewczykMiejski Zespół Szkół Nr 4Krosno9
BartoszStochmalSzkola Podstawowa im. Orląt Lwowskich nr 9 w TarnowieTarnów9
JakubBiałekZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów9
JakubSzymańskiZespół Szkół nr 1Swarzędz9
KacperSłomińskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański9
DominikaDrozdKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków9
DominikTurPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola9
MateuszZającSzkoła podstawowa nr.159Kraków9
ŁukaszRóżewickiSzkoła Podstawowa nr 2Suchy Las9
JuliaFicSzkoła Podstawowa nr 114Warszawa9
StanisławSokołowskiZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz9
WojtekPiwekSzkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK w PawęzowiePawęzów9
WeronikaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno9
MałgorzataSumaPubliczna Szkoła Podstawowa w GieraszowicachGieraszowice9
AdamĆwiąkałaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa9
KamilTargoszSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn9
SzymonZiembowiczSzkoła PodstawowaPowroźnik9
PiotrSkibińskiZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo9
KarolJarosz9
MateuszKubackiZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo9
MikołajDurda9
BartoszMaruszczakSzkoła Podstawowa w StrachocinieStrachocin9
JakubJasiński9
BartłomiejGawiorSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny9
RadosławGawiorSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny9
KacperGórzyński9
KacperWesołowskiWSFiZ CEM LO im. mjr Władysława RaginisaEłk9
AgnieszkaŚlotałaZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem9
GabrielaKnigawkazpo w chotyłowieChotyłów9
KasiaMateusiakZespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku WielkimKlebark Wielki9
AleksandraPłoska9
ŁukaszRohdeV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk9
WiktoriaKunaSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy9
AdamDawidczykSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno9
JakubWilkZespół Szkolno-Przedszkolny w DąbiuDąbie9
MikołajBoczkowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9
DanielHeczko9
WiktoriaStęplewskaSzkoła Podstawowa w NiechcicachNiechice9
MiłoszStawiarskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów9
MichałSmerdzyńskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów9
MagdalenaSajdakI Liceum Ogólnokształcące im Stanisława WyspiańskiegoKęty9
JakubNowakSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka9
MAJAKRZEWICKASzkoła Podstawowa nr 205Łódź9
MichałPienieckiSzkoła Podstawowa w Sieniawie im. Tadeusza KościuszkiSieniawa9
KrystianSzumlasZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8Gdynia9
WojtekBruczyńskiSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny9
AleksandraIgnaczakI Liceum OgólnokształcąceSieradz9
NadiaSikorskaSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów9
KailaCzajkowskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów9
OLIWIAGIEDRYSSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała9
CezaryKostanekSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny9
PatrycjaNowickaSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce9
AmeliaPtakSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica9
IgorDyakSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina9
GrzegorzDyrekSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica9
ZuzannaJedruchniewiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski9
DanielBłajewskiZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce9
ZuzannaZnakSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj9
PatrycjaWalaszczykPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin8
KrystianGaikPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin8
KatarzynaBrzeźniakPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin8
FranciszekFurtokSzkoła Podstawowa nr 14 w TychachTychy8
DominikDaszkiewiczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne8
KasiaSzmaniaSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo8
JuliaSzczęsnaSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin8
FranciszekZarębaPrywatne Akademickie Liceum OgólnokształcącePiaseczno8
KarolJanuszSzkoła Podstawowa w Sieniawie im. Tadeusza KościuszkiSieniawa8
MateuszLendaKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków8
PiotrStefańskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew8
MichalinaRodziejczakPublivzna Szkoła Podstawowa nr 52 SpectoPoznań8
TymonZakaszewskiSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń8
OliwiaJurewiczSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia8
szymonpietrykowskiZSP KościelnikKościelnik8
KacperKuźniar8
AgnieszkaPrzeździeckaX Liceum OgólnokształcąceWarszawa8
bartoszbudnikSzkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w BrzozieBrzoza8
MatyldaMrozowskaZespół Szkół Katolickich im. św. Jana BoskoSosnowiec8
OliwiaMikołajukSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard8
MarysiaKuźmińskaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard8
KacperBikWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa8
PiotrStasiakWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa8
KarolinaSzyszkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów8
StanisławŚwiderskiZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk8
PiotrMalarzPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola8
MateuszPrzybyłoSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice8
JuliaOstapowiczPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok8
MaksKosmowski8
KarolPagórekSTOŁódź8
AmeliaKellerZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice8
AleksandraNorkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz8
JakubŚledźDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań8
JuliaWilkołazkaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara8
GabrielaPastuszakSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok8
MaciejDunianazarSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard8
JakubWesołowski8
WojciechZasadzkiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard8
FilipNawara8
JakubZawadzkiSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno8
PrzemysławMaślakSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne8
KacperSydorPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki8
RoksanaWosikZespół Szkół Rzemiosła i PrzedsiębiorczościKraków8
JuliaKamyszV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk8
TymonPikuła8
StanisławSzymańskiSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo8
MajaDumańskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta8
JakubBrożekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole8
AdrianPawlakAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź8
NikolaJamruszkaSP Cienin KościelnyCienin Kościelny8
PatrykGawendaIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk8
FranciszekDerżkoSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa8
LeonDeraZSZiO w KartuzachKartuzy8
BartoszRajczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola8
DominikKuchnowskiSP WerbliniaWerblinia8
NikodemGollaSP WerbliniaWerblinia8
NadiaDrożdżSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo8
WojtekKaminskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań8
SimoneFiorinaSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź8
BartoszCiszewiczZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem8
FilipImirowiczDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań8
PiotrKurekSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny8
MikołajLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica8
igorkurpasZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie OrnontowiceOrnontowice8
AlicjaCzerwieniecSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec8
PatrycjaJaworskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom8
MateuszSzymczakSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin8
AnielaMaruchaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek8
MaksymilianPatrośSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów8
MaksymilianPłonkaSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów8
MarcelCieślikSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina8
SewerynPiwowarekSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia '70 w ŁęgowieŁęgowo8
MateuszBednarczykZespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja KopernikaOlsztyn8
IGORŁawrynowiczSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina8
MiłoszSamotyjakZespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja KopernikaOlsztyn8
MichalKlepczynskiZespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja KopernikaOlsztyn8
KrzyśGłowacki8
WiktorStasikowskiSzkoła Podstawowa nr 2Małkinia Górna8
MikołajMakos8
LenaLubońskaSzkoła Podstawowa Nr 64Łódź8
PatrykPieńkosSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów8
WojtekŁukaszuk8
FranciszekWolskiSP 150Warszawa8
ArturKsiążekSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa8
DamianSikorskiSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MałkocinieMałkocin8
KonradOgorzałekSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza8
JakubFałowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza8
wojcechdziubaSzkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w JastkowieJastków8
MelaniaGnapZespół Szkół MuzycznychKrosno8
MarcelKortaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie8
NikolaPolskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta8
AleksanderMarekSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów8
BrunoBłaszczykSzkoła Podstawowa nr 66 im. Z. Herberta we WrocławiuWrocław8
MaksPawlikSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg8
PatrycjaBrodackaZespół Szkół w OleśnieOlesno8
SzymonWojtczakSzkoła Podstawowa Nr 64Łódź8
MalwinaKępowiczSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów8
JuliaKołaczkiewiczSzkoła Podstawowa w Nowej IwicznejNowa Iwiczna8
KingaGlinaSzkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w KsiążenicachKsiążenice8
JakubStrycharek8
MateuszWieczynski8
WiktoriaJasińskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz8
JustynKireszturaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne8
KacperKolbuchZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne8
MonikaRogalskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno8
JuliaWilmańskaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard8
PawelKirilowSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard8
BartoszWołyniecWSFiZ CEM LO im. mjr Władysława RaginisaEłk8
HubertMrózekZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna8
KrzysztofCzerneckiSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa8
LenaŻak8
JanSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin8
SzymonBielakPSP 5Stalowa Wola8
SzymonPolakSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska8
MateuszKijanka8
IgorKrawczyk8
GrzegorzGopsz8
KubaKotasSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą8
ZofiaZarembaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą8
MateuszPuzyniakSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno8
MichałGrąckiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko8
JulianPiecykSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko8
MaksymilianMuskałaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko8
MaciekStefaniakSzkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości PolskiKalinówka8
FilipSołtykiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola8
MateuszAndrzejewskiSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów8
KamilNowakowskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem8
MateuszHuchrakZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem8
ErikaGłogińskaZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem8
KacperLangeZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem8
HubertMielcarelZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem8
GracjanNadolskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem8
KamilJagielskiSp 5 im UNICEFKoszalin8
GabrielaMakowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany8
KingaKorsakSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa8
MateuszFilipkowskiZespół Szkolmo- Przedszkolny nr 1 w PiszuPisz8
kasiawiercigrochZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna8
WojciechKurowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom8
MateuszLiwakZSE w BydgoszczyBydgoszcz8
KrzysztofBorowiakSzkoła Podstawowa nr 34Poznań8
PiotrMatuszakSzkoła Podstawowa nr 34Poznań8
MaciejNowickiSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno8
KarolDrożdżSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń8
WiktorBernachZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów8
AntoniSibigaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola8
MikołajKmiecikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza8
michalinakosakowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle8
AleksanderGardockiZespół Szkolno - Przedszkolny w CedzynieCedzyna8
WojciechSwatekPubliczna Szkoła Podstawowa w GieraszowicachGieraszowice8
FranciszekWełnicSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno8
GabrielaMamaj - BabijczukCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa8
AgataChamerskaPubliczna Szkoła Podstawowa w GieraszowicachGieraszowice8
AnnaGabryśCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa8
KingaZegarSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa8
WeronikaDecykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstyniProstyń8
DawidGimińskiPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice8
KrzysztofWysockiSzkoła Podstawowa nr 143 w WarszawieWarszawa8
SzymonMatera8
KingaBartoszewskaPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin8
PaulinaFicSzkoła Podstawowa nr 114Warszawa8
DariaStyskunZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem8
ZuzannaCegielska8
AntoninaPrimowiczSzkoła Podstawowa nr 9 w TarnowieTarnów8
OliwierKarwowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA8
AdriannaSzyzdekSzkoła Podstawowa nr 9 w TarnowieTarnów8
TomaszMatysiakSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem8
KarolKaszanySzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne8
SzymonKibałoSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław8
AmelkaZegarSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa8
SzymonPiwowarczykPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny8
OskarMieszkowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa8
AdamMuchaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin8
NataliaPłazakPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków8
MagdalenaOleksiewiczZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława8
EmiliaCieślak8
JuliaJaniszewska8
KatarzynaZajdaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny8
NicolaSekułaSzkoła PodstawowaPowroźnik8
IzabellaDugaczI Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w PraszcePraszka8
JanCzembrowskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań8
ZuzinkaBębenDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań8
JuluśStaszczykDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań8
KlaraWiśniewskaSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki8
EmiliaŻmudzińskaSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki8
RamonaMielcarekSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew8
KacperUrwalskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr1Radom8
KarolSiciński8
IgorWachowiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów8
damiankaniaSzkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świetego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz8
IgaSzostakSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław8
KamilBuniowskiSzkoła Podstawowa w Sieniawie im. Tadeusza KościuszkiSieniawa8
ZuzannaWesołowskaSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice8
RobertJanickiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w MysłakowieMysłaków8
JulianKellerPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki8
KarolMarczakSzkoła Podstawowa nr 8 w SanokuSanok8
AmeliaFrieskeSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardzowskiegoPrzyłęki8
krzysztofszczepaniakSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków8
krystianpalacz8
MarcelPodymaSzkoła Podstawowa im. Jana JarczakaGaszyn8
MonikaLutkiewiczSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki8
MagdaWolskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Orląt LwowskichSkaryszew8
IgorCzajkaSzkoła Podstawowa nr 68Szczecin8
ArturCzaplaZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki8
KacperJurczyńskiZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski8
NataliaMiguńIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra8
KingaFałekSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź8
KlaudiaAlickaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno8
PatrycjaRębiszSzkoła Podstawowa w RaniżowieRaniżów8
ŁukaszCiostekMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów8
MateuszStefaniakZespół Szkolmo- Przedszkolny nr 1 w PiszuPisz8
mariahukSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów8
MagdalenaMalinowskaTechnikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuKatowice8
FranciszekCharzyńskiSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń8
MartynaMichalskaCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa8
ZofiaWadas8
RafałWalkowiakSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło8
JakubPanfilSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków8
SzymonRadwański8
MatyldaDankoSP 380Warszawa8
LenaKorzyckaSzkoła Podstawowa nr 34Poznań8
MaximilianCzechZespół Szkół w OleśnieOlesno7
AngelikaGradzińskaPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin7
TomaszKozarPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin7
WiktorGłowackiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski7
EliaszTuźnikPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów7
MartaMurdzaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów7
JoannaSłapekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów7
DominikaPodsiadłoPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów7
HubertDarońSzkoła Podstawowa nr 14 w TychachTychy7
BartoszChruścielSzkoła PodstawowaPrzyłęk Duży7
BartoszPilawskiSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin7
WiktoriaJucosZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7
BartekMarszałSzkoła Podstawowa nr 231Warszawa7
MichałPałuckiSP Cienin KościelnyCienin Kościelny7
TymoteuszKapturekZespół Szkół w KlęceKlęka7
BlazejJablonskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
ŁukaszMoczulskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
SebastianBugajskiSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg7
AdamMaśliński7
KajetanKrzymowskiSzkołaPodstawowa nr 356Warszawa7
MaciejGałganPrywatne Akademickie Liceum OgólnokształcącePiaseczno7
AntoniHadalski7
MateuszKulesza7
OliwiaStelmachPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara7
OliwiaSłowińskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara7
OliwiaPIñczukPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
MajaRudnickaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara7
MaciejWypychSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce7
NatanielSitarz7
JuliaDwornikSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko7
PrzemysławAfeltPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Świdwin7
KacperKozlukPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
BarbaraMroczkowskaSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo7
ErykRichterZE Podmokle MałePodmokle Małe7
ErykŚwidniakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica7
AniaCebulaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec7
MaksymilanKuligowskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec7
MateuszRadziochSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec7
MateuszOkońKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków7
KarolKudajSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko7
SzymonGłuchPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom7
KacperDulSzkoła Podstawowa w LaskuLasek7
ReginaMalanowiczKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków7
DominikSzymczakSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg7
AdamKłychSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów7
MartynaChojecka7
AmeliaPawlakSzkoła Podstawowa Nr 17Poznań7
ErykStężowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza7
MikołajŁukasikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza7
MaksLewandowiczDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań7
KamilKoszarekSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna7
JanFikusPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice7
MarcinKuzniackiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew7
KrzysztofGłowiakSzkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w GdowieGdów7
MikołajWąsikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza7
PiotrPotyralskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek7
SzymonTutajPSP nr 7Radomsko7
SzymonGrysiewiczIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk7
JoannaSzuraSzkoła Podstawowa w SzymbarkuSzymbark7
KacperLorencZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7
JanBorowskiIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk7
WeronikaBałdygaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna7
AnnaMalickaPSP114Warszawa7
MateuszFurmanczykSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard7
WeronikaSupeł7
KrystianPyzikiewiczZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec7
DominikaKostrzakSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin7
RadekSkibińskiSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin7
PiotrWalkowiakZespół Szkół w KlęceKlęka7
JuliaZajączkowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń7
JakubKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa7
ZuzannaMajewskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń7
JakubPisaniakSzkoła Podstawowa im. Jana StapińskiegoDługie7
KrystianGajdaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany7
PiotrHaręzaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany7
BłażejSzczugielSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn7
ZoeyAfzalSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard7
OlgaDejSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68Warszawa7
IgorSmolarekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia7
OktawianOszustSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia7
SebastianHedeszyńskiSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo7
JakubFabiśSzkoła PodstawowaPowroźnik7
dawidgłowiakZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne7
MikołajEibinZespół Szkół MuzycznychKrosno7
MateuszGołąbSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów7
JuliaBytnerSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno7
WiktorSarnackiSzkoła Podstawowa nr 14Olsztyn7
SebastianPokładekSzkoła Podstawowa nr 7Ostrów Wielkopolski7
GustawMencfelSzkoła Podstawowa nr 38Poznań7
ArkadiuszGomułkaSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3007
MikołajWłodowskiTAK OpoleOpole7
KrzysztofSotSalezjański Zespół Szkól Publicznych im. Dominika Savio w ZabrzuZabrze7
ZuzannaPerlińskaSP Cienin KościelnyCienin Kościelny7
StanisławRadecki7
JakubWawrzakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama MickiewiczaRadom7
EmiliaBłaszkiewicz7
KamilNowakSalezjański Zespół Szkól Publicznych im. Dominika Savio w ZabrzuZabrze7
IgorSkowrońskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec7
MACIEJGODULASzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin7
AlicjaBoguszszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław7
HubertBrodowskiSzkoła Podstawowa 162Łódź7
ZofiaOrszułZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne7
DominikOstrowskiSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice7
WiktorDąbrowskiSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice7
MateuszBajerDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań7
AmeliaGałowiczSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice7
JuliaZubekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów7
JerzyBoguszSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław7
JanHomoncikSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie PierwszymStanisławów Pierwszy7
OskarSikoraZSZiO w KartuzachKartuzy7
NataliaBogusPrywatne Liceum OgólnokształcącePiotrków Trybunalski7
wiktorkordylasińskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań7
OlgaGrześkowiakZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce7
BartekBrzyskiSzkoła Podstawowa w CieplicachCieplice 417
MichałWasikSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź7
JoannaSzydeł7
SzymonWlazełSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź7
HelenaPodzimskaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin7
GracjanKanarskiPSP SPS w BiskupowieBiskupów7
IzaStochłaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów7
PatrycjaChojnackaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów7
MichalinaKurzykSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki7
ŁukaszSojkaSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń7
MichalinaNalepaSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec7
AleksandraPaździórskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Orląt LwowskichSkaryszew7
SzymonFranczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów7
AleksandraPytlosSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława7
ArkadiuszMaziarzPSP 5Stalowa Wola7
KasiaKowalska7
PatrykKląskałaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski7
IgorKaczmarekSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina7
MaksymilianŻabski7
juliannaKubiakSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo7
MikołajGrygienczaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIBażyny7
KacperPankaninZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce7
lidkajeska7
MaciejMarkiewiczSzkoła Podstawowa nr 18 w KielcachKielce7
MichałŁysakowskiSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia7
CyprianDudzicSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardzowskiegoPrzyłęki7
DominikAdamSzkoła Podstawowa nr 3Sanok7
JakubZdanowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom7
NatanGłowacki7
Samirabelaid7
KatarzynaKamińska7
MateuszWalkowicz7
WojciechMarchwińskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań7
AntoniTekieńSP 380Warszawa7
AleksanderWirowski7
MateuszChomiczSzkoła Podstawowa w Sieniawie im. Tadeusza KościuszkiSieniawa7
PawełBrylSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce7
MaksymilianMikulskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań7
JanŚwierczyńskiSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź7
DominikOlechZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7
FabianRzepeckiSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź7
MaciejKuśSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno7
JakubKienigsmanSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno7
KingaSobkowiakZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo7
KarolinaOlczykSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko7
ErykKrzympiecSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko7
AgataWieczorekZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo7
KingaMisiakSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard7
AgataDekowskaZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo7
JustynaGórskaZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo7
JakubOkrojSzkoła Podstawowa nr 16 im. Orła BiałegoGdynia7
AdamFilipczakSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków7
OskarFlorekZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7
DominikMuszyñskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
AniaRypinskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
JuliaKalinkaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
JuliaMajewskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz7
MichałZbarackiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
JakubTomaszewski7
WiktoriaPękalaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
ZuzannaAdamczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
JakubPaskoPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
DominikaDrynio7
KorneliaMeczynskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
FranklinTurtlePubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
mikolajmeczynskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
JakubKurowskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
mikolajsiluszykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski7
KarinaStybakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa7
DominikMuszyńskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7
KacperKowalskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom7
DanielCempaSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3007
AgnieszkaWróbewskaSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3007
HubertMieszałaSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska7
PawełRatyńskiSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3007
KacperŻmijewskiSzkoła Podstawowa nr 33Sosnowiec7
MikołajLaszewiczSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3007
AntoniMacałkaSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3007
NadiaKlimekSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3007
NikodemMalecSzkoła Podstawowa im, Miry i Tadeusza SygietyńskichProszenie7
MilenaGórowskaSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3007
ZuzannaSkraburskaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha LipskiegoLewków7
SzymonZającSzkoła Podstawowa im. Wojciecha LipskiegoLewków7
WojciechRubasSzkoła Podstawowa im. Wojciecha LipskiegoLewków7
JakubBiałekSzkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości PolskiKalinówka7
TomaszGoździkSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin7
BorysFabiszakSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin7
KamilLebieckiZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE7
BartoszKowalczykSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko7
MichałMoreńSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko7
PawełKłodowskiSzkoła Podstawowa nr 3Sanok7
DominikaKarczmarzSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno7
PatrykWielgosikSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów7
PiotrSzarzyńskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem7
JakubRajchZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem7
NatanGraeflingZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem7
MagdalenaKubińskaSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna7
NinaCałaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno7
cezarymarciniakSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce7
KrystynaGuła7
AmeliaKowalikSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów7
WeronikaSamselSzkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w ŚwidnicyŚwidnica7
NikodemBrygołaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny7
MateuszAntkiewiczSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza7
FilipBachorzZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem7
SzymonPiaseckiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek7
DominikMałejkyjSP 19Elblag7
KacperBranicaZespół Szkół nr 41Warszawa7
JakubProtasewicz7
PatrykKaniaSzkoła Podstawowa nr 24Zabrze7
kacperrothkegelZespół Szkolno - Przedszkolny nr 11Kraków7
MiłoszMazurkiewiczZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo7
LindaNguyen7
DobrochnaKajaZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem7
MałgorzataWolnaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo7
MikołajGalicaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec7
WiktorCzarnyszewicz7
KacperMichalikSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów7
MateuszRyżewskiSzkoła Podstawowa w NiechcicachNiechice7
kamilBaran7
AdamRaczyńskiZSP, Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Budzisławiu KościelnymBudzisław Kościelny7
IgaPrzybycieńMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice7
RadekLubczykSzkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów PolskichSzczecinek7
DanielDylewskiSzkoła Podstawowa nr 2Małkinia Górna7
MichałSkrodziukSzkoła Podstawowa w Leśnej PodlaskiejLeśna Podlaska7
KesjaTomalikPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin7
MartynaTarsaMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice7
KarolinaNiemiecMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice7
KatarzynaMichalakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica7
WeronikaParzygnatSzkoła Podstawowa w LaskuLasek7
MajaGórskaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź7
JordanDrzewieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek7
SzymonGałusSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie PierwszymStanisławów Pierwszy7
EmiliaMuzykaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała7
BartoszKazaneckiSzkoła Podstawowa w HermanowieHermanów7
SzymonBudnerSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice7
TomaszPopielarczykZespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej w TczewieTczew7
MarekTomasPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19Kędzierzyn-Koźle7
ZosiaWasyl7
MateuszNagodzki7
MarcelinaSkotnickaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo7
MagdalenaPyznarskaSzkoła Podstawowa 162Łódź7
AleksandraPartycznySzkoła Podstawowa Nr 1 im. H. SienkiewiczaCzaniec7
JanWesołowskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne7
MateuszTraczukSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne7
KacperCzajkaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne7
ArturGierszewskiSzkoła PodstawowaPowroźnik7
WiktoriaDziedzicSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów7
SzymonPająkSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów7
MaciejMazurekSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów7
MATEUSZROKITASzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów7
GabrielLakowski7
MariaCyganPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara7
JulkaChromczakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara7
AdrianPuzio7
DominikCermanPubliczna Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Twardowskiego w JanuszkowicachJanuszkowice7
AmeliaMazurkiewicz7
NarinaSzczepaniakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów7
MariaKądzielTAK OpoleOpole7
PaulinaWieczorowskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań7
JuliaMichniewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów7
Kapi is crackedStaniakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań7
Palma is crackedUrbańskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań7
MichaelLiberskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań7
MarcelCzernikSzkoła Podstawowa Nr 1 im. H. SienkiewiczaCzaniec7
BłażejŚwiderekSzkoła PodstawowaPrzyłęk Duży7
KacperGoldasSzkoła PodstawowaPrzyłęk Duży7
JuliaMichalskaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą7
FabianHeljasińskiSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. KorczakaSochaczew7
HubertDrwalSzkola Podstawowa im. Orląt Lwowskich nr 9 w TarnowieTarnów7
JakubCierniakSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków7
michałKowalskiSP 150Warszawa7
MikołajKowalski7
MichałJackowskiSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica7
ZuzannaPaczkowskaSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice7
MikołajŚwiderSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław7
AnnaWęgrzynSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia7
AleksandraKłosowskaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia7
KamilaKwiatkowskaSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów7
KarolNowakSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce7
WeronikaJanickaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w MysłakowieMysłaków7
WojciechBulzackiZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice7
StanisławLewandowskiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaZielona Góra7
KarolinaJarmuszewiczSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica7
JakubMalcerSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIBoguszyce7
MaciejKacaSzkoła Podstawowa 162Łódź7
PaulinaJagielskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień7
KorneliaSzajdzińskaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno7
ErykStudnickiSzkoła Podstawowa w WoźnikachWoźniki7
AgataKienigsmanSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno7
KrzysztofSzuster7
KacperPrzebiędaSzkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK w PawęzowiePawęzów7
FilipŚwitalskiSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych SkalmierzycachNowe Skalmierzyce7
ameliastachera7
ŁukaszPajzertSP9Leszno7
KubaBiałas7
EmiliaNowickaSzkoła Podstawowa nr 4Praszka7
PatrykJaskierskiSzkoła Podstawowa nr 2 w JarocinieJarocin7
kingawarchołSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa7
MichalinaHrubySzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza7
KacperJańczakSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń7
JuliaMalczokSzkoła Podstawowa nr 3Pszów7
MikołajStępieńPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom7
MikołajRoeskeSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3007
JuliaŁuczakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica7
PatrykOstrowskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi7
LilianaBiedroń7
DominikStańczewskiSP 19Elblag7
AleksanderŁatka7
AdamKaczkan7
AdamFirekSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka7
KingaDworaczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień7
WiktorDzikowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA7
AleksandraKłodnicka7
ZuzannaSmyklaZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo7
WiktorMikołajewiczSzkoła Podstawowa nr 2Murowana Goślina7
ZofiaJackowskaSzkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała7
OliviaKrólSzkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała7
PiotrWytrzęśPSP 5Stalowa Wola7
SzymonBednarenkoSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów7
FilipNędziPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany7
JakubPrincZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański7
ŁukaszWiduliński7
ZofiaPająkiewiczSzkoła Podstawowa MileniumGniezno7
ZuzannaKrzanowska7
KacperPanfilSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków7
TymonPawlowskiMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice7
KasiaSkowrońskaSP 19Elblag7
BartłomiejKoczorowskiSzkoła Podstawowa nr 231Warszawa6
PawelRadzikDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
DominikDudekTAK OpoleOpole6
MaciejBączek6
ZuzannaGracakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów6
KlaudiaMajorPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów6
oliwiabłaszczykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
MartaKraskaSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń6
MateuszMikołajczykSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń6
ElizaSkibaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne6
CezaryKorabZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne6
MichałOskoripZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne6
ZuzannaOstrowskaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne6
martinmilewski6
PaulinaKowalczykZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne6
Radeksarnowski6
MichałSzczepańskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola6
KajetanGuzdaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice6
piotrdorobekSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce6
AntoniMikołajczykSzkoła Podstawowa nr 231Warszawa6
JuliaAtaszkiewiczZespół Szkół Nr1Ostrów Mazowiecka6
JanuszŁukasiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski6
SzymonKurendaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski6
Brajan LabelBrayanGENGSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
JanekMuszynskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski6
KarolBłądekSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo6
AntoniZawadzki6
OlafKuszPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień6
JakubBieleckiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie6
PiotrBekier6
WeronikaBurdzanowska6
JuliaRagusSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno6
KamilWolnik6
AgataWoźniakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara6
AnnaFrackiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski6
monikaoponowiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski6
OliwierLisSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MałkocinieMałkocin6
PaulinaSzczęchSalezjański Zespół Szkól Publicznych im. Dominika Savio w ZabrzuZabrze6
AndrzejSilińskiSzkoła Podstawowa nr 6Ostrów Wielkopolski6
OliwiaSiedleckaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno6
MariaOkrucińskaSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń6
KsaweryKazimierski6
JuliaWysockaSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej GórnejUstianowa Górna6
ZuzannaKieśZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków6
MajaKrauseSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg6
JakubStyśSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina6
ZuzannaStępczyńskaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko6
EwaŁotowskaSzkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza GdańskiegoMiłobądz6
AntoninaKamińskaSzkoła Postawowa ŹródłoKraków6
AnnaWójciakSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa6
EwaKozłowskaZespół Szkół w BoleszkowicachBoleszkowice6
AlicjaKosakowskaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza6
WiktoriaBoguckaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w MysłakowieMysłaków6
MałgorzataAntonikSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w RodakachRodaki6
MartynaAdamuszekSzkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w LuszowicachLuszowice6
KacperTrelaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź6
KatarzynaGalewskaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
PawełJanyszZespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku WielkimKlebark Wielki6
MaxOzga6
KamilRobakSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin6
NikolaBarańskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz6
JanŁaśSzkoła Podstawowa w TurzyTurza6
MateuszCieslikSzkoła Podstwowa Nr 6Tomaszów Mazowiecki6
KarolinaStępieńSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław6
HubertZającIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin6
KacperWasilukZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów6
JuliaSudołPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola6
KingaCeynowaSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo6
AmelkaSarnowska6
MagdalenaGeislerSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin6
RadekSikoraSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej WoliNowe Wola6
OlgierdRuszniakPrywatne Akademickie Liceum OgólnokształcącePiaseczno6
OliwiaSznajSzkoła Podstawowa w Sieniawie im. Tadeusza KościuszkiSieniawa6
JuliaStaniakSzkoła Podstawowa w Sieniawie im. Tadeusza KościuszkiSieniawa6
NadiaKowalczykSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń6
WiktorKwiekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa6
MaksymilianStelmachSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa6
BartekBieńczak6
AlbertDybowskiPSP114Warszawa6
IwoMiśkowiakSzkoła Podstawowa nr 1 w UstceUstka6
BryanKrusinskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara6
IgorSelmaSTOŁódź6
PatrycjaKostrzakSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin6
JerzyGóreckiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa6
BartoszPietruszkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola6
MichałJaneckiIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra6
igorziółkowskiPSP114Warszawa6
MagdalenaZalewskaPSP114Warszawa6
AntoninaJarzyńskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń6
JakubDrzałaSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów6
BartoszSłowikSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów6
krzysiudmytrakSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów6
NataliaWyłubSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów6
WiktoriaKolańskaSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów6
OlivierSowińskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń6
MateuszOrmanSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów6
AdamDrozdowskiSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów6
PiotrOlejniczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń6
JakubKasiorkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
JakubHeroplitańskiSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
WojciechOlejnikSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń6
FranekGogulskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
AleksanderNowakV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk6
RyuHanBritish International School of GdanskGdansk6
JuliaWacławikSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo6
LenaŁagodaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń6
MalwinaCzenkuszAkademicki Zespół Placówek OświatowychFijewo6
AmeliaJurkiewiczAkademicki Zespół Placówek OświatowychFijewo6
KonradCywińskiZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce6
AntoninaGrulkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna6
RoksanaSzadrynSP 380Warszawa6
PawełKocińskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk6
MateuszFilipiakAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź6
NataliaNiezgodaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg6
tomaszchamernikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów6
WojciechDyrałaSzkoła PodstawowaPrzyłęk Duży6
PiotrPykaTAK OpoleOpole6
MateuszMagieraZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna6
WeronikaWoźniakSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec6
MateuszLisieckiSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno6
NataliaPomorskaSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno6
GabrielaSzymczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek6
DorotaNowakSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin6
MateuszWojtalewiczSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg6
SzymonLeśkówZespół Szkół w BoleszkowicachBoleszkowice6
krzysztofpawelczyk6
MichałRymarzPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola6
JakubZdrojewskiSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin6
EmiliaNyga6
MałgorzataKrólSzkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w LublinieLublin6
KlaudiaGrzywa6
MikołajŻygadło6
ZofiaChryń6
KarolBlatkiewiczSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty6
JakubŁabońskiSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice6
DawidPilarski6
MartynaCupriakSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w InowrocławiuInowrocław6
KrzysztofKosowski6
BartoszAdamczykSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów6
TomaszBieraSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MichałowicachMichałowice6
IgnacyPelcNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice6
WeronikaAdamusSzkoła Podstawowa im. Wł. St. ReymontaRokiciny Kolonia6
AntoninaAdamowicz6
NikolaRównickaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów6
KrzysztofBorkowski6
SzymonSułkowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza6
ZosiaFilipowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama MickiewiczaRadom6
MichałSzumacher6
MaurycyBoroń6
AleksKulitaSzkoła Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna6
WiktorZakrzewskiPSP 5Stalowa Wola6
TomaszAndrzejakSP Cienin KościelnyCienin Kościelny6
NadiaKozłowskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
NinaOlszowiecDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
MateuszKamińskiZSZiO w KartuzachKartuzy6
GniewomirPałaszPSP114Warszawa6
WeronikaBalcerakSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice6
JULIASMOLAKSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
MichałMazurekSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce6
LenaGorczyńskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
PawełPiczSzkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika HoleszaŚwierklany6
OliwiaSzulcSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo6
OliwiaKurekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa6
NorbertBrośSp 5 im UNICEFKoszalin6
PawełPoszwaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
BłażejPindaraSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
GracjanChabzdaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
WojciechAmbrożySzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
MiłoszKałekSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
ŁukaszRolnikSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
MateuszAurzeckiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin6
JakubGłowikSP im. Jana Pawła II w MikorzynieMikorzyn6
JuliaLisiakIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin6
NinaKobierskaSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem6
FilipMałeckiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
KingaKwiatkowskaZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce6
PawełAdamiakTAK OpoleOpole6
GabrielaSzewczykSzkoła Podstawowa w MordarceMordarka6
JanAdamczykDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
kacperdziechciowskiSzkoła Podstawowa w MielnieMielno6
NataliaPadulaMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice6
MartynaWojciechowskaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą6
SzymonKozakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta6
MalwinaKołtunPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta6
MikołajDecykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstyniProstyń6
KamilaStasiakSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstyniProstyń6
MikołajPszonkaSzkoła Podstawowa nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w ŁańcucieŁańcut6
Melissa😀Szkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
JakubSarzyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała6
patrykxdSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
adamlizakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
JuliaPiątekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Orląt LwowskichSkaryszew6
AmeliaCzechPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec6
KacperNikielSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec6
WiktoriaSanetraSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec6
MaciejBaczyńskiSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec6
Michaelvan Heerden6
WojciechDmitriew6
AnnaGalińska6
MartaWojtasik6
WeronikaChomiakSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo6
AdrianMiłoszSzkoła Podstawowa nr 9 w SieradzuSieradz6
PiotrPlutaSzkoła Podstawowa nr 9 w SieradzuSieradz6
ArturMesSzkoła Podstawowa nr 9 w SieradzuSieradz6
KubaKołodziejekSzkoła im. św. Jana de La Salle w CzęstochowieCzęstochowa6
MałgorzataStryczekZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie OrnontowiceOrnontowice6
MartynaRutkaZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie OrnontowiceOrnontowice6
DawidPoprawskiSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin6
WeronikaMasłowskaMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice6
AlicjaGałązkaSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź6
KacperMomotSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina6
SzymonKabacińskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole6
KrzysztofPatulski6
BartoszŻugajZespół Szkół w BoleszkowicachBoleszkowice6
AleksanderKoźmiński6
MajaOlszewskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów6
AndrzejCzarnyPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola6
GabrielBarczakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów6
NicoleChęcikSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo6
JakubArmatysSzkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK w PawęzowiePawęzów6
KamilUlmanSzkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim6
IgorBednarzSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno6
HubertWrzesiński6
AleksanderDudekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6
SzymonDacków6
SzymonKluczyńskiSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec6
PAWEŁWŁOCHSzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty6
ŁukaszWrzesiński6
BartoszSkibiński6
KamilaIwaniecSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów6
NadiaSzewczykSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą6
MichałBarczykZespół Szkół w OleśnieOlesno6
KatarzynaPrykaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno6
AdamSimkowskiPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski6
KamilSadyśSzkoła Podstawowa im. R.W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl6
DominikaOlchawaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta6
LenaPiotrowskaSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo6
AniaStępieńPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi6
JakubMachnikSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec6
BryanOleśków6
JuliaPobruckaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz6
PawełGórskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne6
BartłomiejLoncZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne6
SaraZblewskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz6
PrzemysławMuskałaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko6
MiłoszMałofiejSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko6
WiktorWoźniakZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo6
WiktoriaKiczkaZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo6
NikolaJóźwiakZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo6
JakubStopyraSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany6
AntoninaPawłowskaZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo6
KacperMarchwickiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica6
ViktoriaDorodnykhSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6
BartoszDziałochaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68Warszawa6
DawidBudzyńskiSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów6
MarcelBartoszewiczSzkoła Podstawowa Runowo PomorskieRunowo Pomorskie6
KlaudiaTurońSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6
ŁukaszTwardzikZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Wodzisław Śląski6
KamilBertramCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa6
OwenŁukanowiczSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
WiktoriaBuczekSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
AleksandraKowalczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski6
WeronikaBońkowskaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
AmeliaKostunSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
PiotrIdryjanSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
JuliaDeskiewiczSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
ŁukaszZakrzewskiPSP 5Stalowa Wola6
NorbertJędrasZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków6
KrzysztoflewkowiczPSP 5Stalowa Wola6
KlaudiaMaruszak6
NataliaKrólikowskaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów6
FabianKowalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów6
JakubMidorSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec6
JakubCzebotar6
PatrycjaBogdańskaSzkoła PodstawowaPrzyłęk Duży6
NikolaStrzyżewskaSzkoła Podstawowa nr 1Julianów6
GabrielŚwiradPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom6
WiktoriaMakowieckaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice6
PiotrKlinkoszZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka6
SzymonRarataSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec6
BartłomiejRadeckiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec6
EwelinaOwczarekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz6
JuliaDrzymalskaZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka6
AlicjaBocianowskaSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce6
AdamSkąpskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha LipskiegoLewków6
MichałGrzybSzkoła Podstawowa im. Gustawa MorcinkaKolonia Poczesna6
ZuzannaJaskulskaSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin6
JuliuszGralaSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin6
JanŻygadłoSzkoła Podstawowa nr 4Mińsk Mazowiecki6
FranciszekKrawieckiSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce6
KrzysztofLizakSzkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w LublinieLublin6
JakubWośkoKatolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w Piotrkowie Tryb.Piotrków Tryb.6
FranciszekNowickiSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów6
AdrianCichoszSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała6
JulianZawadzkiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów6
IgnacyWojciechowski6
JakubDłużewskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem6
AgnieszkaGrzędaSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna6
ZofiaKramkowskaSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek im. Bł. Bolesławy Lament w BiałymstokuBiałystok6
KatarzynaDrozdowskaSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek im. Bł. Bolesławy Lament w BiałymstokuBiałystok6
patrykjarema6
NikodemSzaferSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica6
HubertUrbanZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo6
KamilRocheckiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań6
AdamMohamedX Liceum OgólnokształcąceWarszawa6
SzymonMickiewiczZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów6
KacperGerlachSP NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA W KROŚNIEKROSNO6
ErykSzewczakSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno6
WojciechKowalczykSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie6
StanisławJędrzejczakSpołeczne Liceum Startowa 4KWarszawa6
wiktoriatrybusMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice6
AleksandraPiecuchMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice6
WiktoriaRomanMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice6
KingaKaczorowskaSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola6
PawełSzymikowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza6
ZuzannakoronaSzkoła Podstawowa w StrachocinieStrachocin6
MikołajPolak6
NataliaPacuszka6
DianaSerjantZespół Szkół JezuitówGdynia6
SzymonStarobratZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów6
KrystianRaczkowskiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze6
KacperStrzelczykSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w MysłakowieMysłaków6
AnielaCiecierska6
NikodemBurczykZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański6
KatarzynaMajdakSzkoła Podstawowa w Nowej IwicznejNowa Iwiczna6
KrzysiekJachnikZespół Szkół Technicznych i Handlowych im. F. KępkiBielsko-Biała6
FranciszekDałkowskiSzkoła PodstawowaPrzyłęk Duży6
JakubGucwaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza6
JuliaKowalkowskaSzkoła Podstaowa im. Stanisława KostkiKrauszów6
PiotrSzyszkowskiPubliczna Szkoła PodstawowaBaborów6
MichałJagiełłaSzkoła Podstawowa 162Łódź6
MaciejHegerSzkoła Podstawowa Nr 5 w Nowej SoliNowa Sól6
AntoniKowalskiSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa6
olekPieniowskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
paulinaadamczykSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów6
NataliaMądrzejewska6
JuliaZapartSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów6
MateuszKuligZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo6
WeronikaBednarzSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno6
MateuszWojciaszekSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne6
GabrysiaBrowolejtSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica6
KacperPaluchSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa6
AmeliaKutaSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi6
JakubBiesiadaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo6
FranekKrollSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo6
MateuszWesołowskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo6
MajaSurmaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo6
MarcelWróbelSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn6
KonradSochaZespół Szkuł Samorządowych w Sułkowicach-BolęcinieSułkowice6
AmeliaSałacińskaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
DamianGawrylukSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
NazarHolovkevychSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów6
SzymonKula6
MiłoszMoritzZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański6
WiktorNorekSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów6
DominikModlińskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie6
MonikaSobkowiakZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo6
MiłoszPuzio6
AmeliaLis6
VictoriaFantauzzo6
VictoriaMalekPubliczna Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Twardowskiego w JanuszkowicachJanuszkowice6
AleksandraCzapelskaSzkoła Podstawowa w StrachocinieStrachocin6
OlaSzcześniak6
SzymonTrontIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra6
StanisławJuchkiewiczTAK OpoleOpole6
MilenaAtamanTAK OpoleOpole6
SebastianSzydłowskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów6
JakubLenarczykDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
JuliaOlejnikSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała6
wojciechwawroSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała6
KrzysztofWojdalSzkoła Podstawowa w RóżycyRóżyca6
KacperKimborowicz6
KarinaWadachSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała6
DominikCałkaSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoCzółna6
HubertWoźniak6
PiotrJankowskiSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów6
OskarJarochowiczSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów6
JuliaMarcińczykSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny6
wiktorklimczakSzkoła PodstawowaPowroźnik6
HubetŁyczkowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków6
JakubSkrzypczykSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoCzółna6
SzymonMagajSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
MateuszWiśniewski6
BartłomiejBednarczykSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoCzółna6
PrzemekGórzyński6
MateuszJatczakSzkoła Podstawowa nr 1Koluszki6
AgnieszkaŁugowskaSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce6
MichałGolewskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara6
JakubGrób6
JanPyndrykzpo w chotyłowieChotyłów6
RadosławHajdukSzkoła Podstawowa nr 3Sanok6
HonorataBednarekZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo6
GabrielaLuberdaSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna6
FilipMichalski6
JózefWieteskaSzkoła Podstawowa w Raszynie im. Cypriana GodebskiegoRaszyn6
IzabelaKaczorkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka SienkiewiczaMurowana Goślina6
WiktorWolińskiZespół Szkolno - PrzedszkolnyBudzisław Kościelny6
KrzysztofNurkowskiSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w BrzozieBrzoza 186
MateuszPoniatowskiSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo6
KarolJurzykSzkoła podstawowaGórzno6
MariaHatlińskaSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek6
MałgorzataRajska6
MartynaRadwanPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny6
MichałJańskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6
WeronikaPawlasI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystaw6
WeronikaGawędaSzkoła Podstawowa nr 29Bielsko-Biała6
GrzegorzJuszczakZespół Szkół Techniczno - Informatycznych w ElbląguElbląg6
AdrianPodkówkaZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo6
BlankaŻabaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin6
MartynaGrobelnaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
MartynaMaludzińskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów6
DawidIdzikSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w BrzozieBrzoza 186
MateuszDominiak6
JakubKwintaSzkoła Podstawowa w Nowej WsiNowa Wieś6
AniaPrzydróżna6
MarcelinaSzypułaZSP TomiceTomice6
TymoteuszFedioSP 150Warszawa6
TomaszMuchorowskiSzkoła Podstawowa nr 2Koniaków6
FiliplobodaSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów6
NikodemCzajkowskiSzkoła Podstawowa nr 16 im. Orła BiałegoGdynia6
AmeliaWojtaszekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno6
PiotrMachnioSzkoła Podstawowa w HermanowieHermanów6
AntekZatońPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Radomsko6
JakubJonas6
FranekRabskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec6
SzymonPopielskiSzkoła Podstawowa nr 24Zabrze6
OliwiaRemiszewska6
PatrycjaNahibowicz6
MateuszGoździkSzkoła Podstawowa nr 78 w KrakowieKraków6
AdamNowakowskiSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki6
SzymonKarnasMiejski Zespół Szkół Nr 4Krosno6
MarikaJaniszewskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6
JuliaKrężelSzkoła Podstawowa nr 4Praszka6
KingaHawrylukSzkoła Podstawowa nr 4Praszka6
SandraKarólskaSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo6
JustynaSuchtaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz6
AleksandraHegenbarthSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6
JuliaLaudySzkoła Podstawowa nr 4Mińsk Mazowiecki6
PatrykKonewkaSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia6
EmiliaKwasnySzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała6
MarekGagaczowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałbrzychuWałbrzych6
MiłoszZającPubliczna Szkoła Podstawowa KSW w PoznaniuPoznań6
WeronikaMazurkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców6
AdamBaćZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów5
MikołajJudaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów5
IgorZbrochSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice5
OliwiaZblewskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz5
JulianAdamczykZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo5
AmeliaTomczykZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo5
ZofiaDekowskaZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo5
KacperPawlakZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo5
MartynaJanuszkiewiczZespół Szkół w OleśnieOlesno5
AlicjaMatyjaZespół Szkół w OleśnieOlesno5
MagdalenaRzepkaZespół Szkół w OleśnieOlesno5
ArkadiuszJóźwiakSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
MichałMielęgowskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
KamilKrupaSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej GórnejUstianowa Górna5
WeronikaBanachSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
MagdalenaChamarczukSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
NikolaFliegerSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
NataliaSkwarekPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin5
TymonDylewiczSzkoła Podstawowa nr 62Poznań5
LiwiaSobalak5
IgorImbiorowiczSP Cienin KościelnyCienin Kościelny5
SzymonBrzózkaSzkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w LuszowicachLuszowice5
MateuszKosiarskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów5
KrzysztofKwiatkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów5
PatrykŚwiertaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów5
MaciejStępniarekSzkoła PodstawowaPrzyłęk Duży5
KrzysztofFlorekNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice5
ZofiaBanasiakSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina5
JakubWojdanPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola5
WiktorGawronPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola5
AdrianPiotrowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola5
ZofiaOlejniczakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań5
OskarJaroszewiczSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIBażyny5
WeronikaKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno5
MajaNalezińskaZespół Szkół w KlęceKlęka5
MichałKnurowskiSzkoła Podstawowa nr 7Głogów5
MagdalenaSprężakSzkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w SiamoszycachSiamoszyce5
KsawierPolnikSzkoła Podstawowa nr2 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski5
wiktorwolniewiczSP Cienin KościelnyCienin Kościelny5
MonikakaszubaSP Cienin KościelnyCienin Kościelny5
WiktoriaWojciechowskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań5
FilipBocianowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce5
NataliaCeliPubliczna Szkoła Podstawowa im. Orląt LwowskichSkaryszew5
DariuszKujawski5
JuliaSztubaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
JuliaKopackaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
filipdruciarekSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
PrzemekMichaluk5
BartoszZbarackiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski5
MateuszKurendaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski5
JakubKurenda5
kacpersłowikSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
DawidBanasiukPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski5
AlexKałużnyZespół Szkół w KlęceKlęka5
ZuzannaKarkula5
PatrykJakubasSzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty5
PatrykKozłowski5
JakubMendalka5
JakubBinkowski5
JakubJaskólski5
BartoszStachyraPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara5
JerzyKroplewski5
NataliaNowackaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara5
SzymonWojdak5
HaniaHalasaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski5
JuliaJedruchniewiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski5
RafałSzczodrowskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański5
PiotrKrukSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów5
OlaGryczkaZespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku WielkimKlebark Wielki5
MichałKowalskiSzkoła Podstawowa w LubianieLubiana5
AleksandraCzempińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5
ElżbietaSzymańskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku WielkimKlebark Wielki5
BartoszKawalecSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola5
RobertBabiarzSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew5
WiktoriaLudwiczakSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew5
MilenaBochniakSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew5
JuliaJaniec5
PawełStasiewiczSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna5
ZuzannaZdebskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M.M. KolbegoChmielnik5
MateuszKurekZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów5
ZuzannaGrodnerSzkoła Podstawowa nr 2Piaseczno5
OskarStromczyński5
dawidpałka5
MaksAbramczykSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina5
JakubPotykaMiedzynarodowa SPZabrze5
KorneliuszJędrasZespół Szkół Rzemiosła i PrzedsiębiorczościKraków5
MaciejGała5
JuliaRazikSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa5
DawidPodębskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek5
MaciejBentkowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica5
MajaŚcieraZSP TomiceTomice5
RobertKarczewskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo5
PaulinaMakówkaI Liceum OgólnokształcąceSieradz5
PaulinaMalecSzkoła Podstawowa w MordarceMordarka5
ArturSzymański5
AntoniWERESZCZYŃSKI5
AleksandraPaulSzkoła Podstawowa nr 18 w KielcachKielce5
MichałNajbergSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek5
OskarDańkoZespół Szkół w NehrybceNehrybka5
DanielAugusyńskiSzkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach DrugichSiedliska Drugie5
JakubTrojszczakI Liceum OgólnokształcąceSieradz5
JuliaWrzosekSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa5
AdaCzempińskaSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki5
OskarWójsSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza5
MaciejLawrencSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIBażyny5
SzymonJaworskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza5
FilipTomczakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica5
MichałKłosSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIAdamówka 1805
NikolaPaczkowskaSzkoła Podstawowa nr 4Mińsk Mazowiecki5
ZofiaCzechPSP 5Stalowa Wola5
MateuszNawrockiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole5
FranciszekBartkeSzkoła Podstawowa Nr 51Katowice5
WiktorWronaSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn5
KacperGorzelańczykZespół Szkolno-Przedszkolny w LegionowieLegionowo5
ZuzannaOrzołSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno5
Natalka1104JabłońskaSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice5
KarolinaBąbaZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w MechowcuMechowiec5
JoannaGuzekSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary5
ŁukaszSuleckiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów5
AdriannaNowak5
DamianRąkSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław5
KingaKaszniaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
SzymonLisowskiZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE5
MajaJackowskaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
AmeliaJaśkowiecSzkoła Podstawowa nr 8 w SanokuSanok5
SzymonCzembrowskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań5
MichałKudłacikSzkoła Podstawowa nr 29Bielsko-Biała5
JakubAdamczykSzkoła Podstawowa im. Wandy DobaczewskiejGąsawa5
AnielaKowalczykSzkoła Podstawowa nr 4Mińsk Mazowiecki5
MateuszSabat5
JakubOnaszVII Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz5
StanisławJagodzińskiSzkoła Podstawowa w RaniżowieRaniżów5
KlaraOgonek5
MatyldaPrzewoźnaOlimpijczyk Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Przedszkole Szkoła Podstawowa PoznańPoznań5
HubertDołemskiI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław5
DariaJargielaII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierz JagiellończykaElbląg5
KrzysztofBratkowskiSzkoła Podstawowa nr 24Toruń5
BartłomiejŚwiderski5
DawidLeśniakSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa5
szymonbillewiczSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5
IgorKłusekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa5
CyrylWinkowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5
natanielmalaraSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5
TomaszPietrzykPubliczna Szkoła Podstawowa w CzyżówceCzyżówka5
tymekboraczewskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5
WitoldLichaczPSP114Warszawa5
JakubJunikSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5
LeonardReszkaPSP114Warszawa5
MikołajRokickiSzkoła Podstawowa nr 1 w UstceUstka5
WiktorZwierzSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice5
HubertTorbaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola5
KacperPacholskiSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo5
MarekKaraszewskiSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice5
KonradKaziorSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice5
MaciejPoniatowskiSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo5
EmmaSzubertSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin5
WiktoriaGalonIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra5
OlaKisielSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard5
ZuzannaWiśniewskaSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin5
ZuzannaKozłowskaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard5
ŁukaszCieślakSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard5
NataliaStyńskaPSP114Warszawa5
DariaJakuszewaPSP114Warszawa5
MilenaSzubaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
OliwiaSinkowskaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
AdaRachańskaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
AmeliaSiewiczSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
WiktoriaPlucińskaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
JustynaRzepeckaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów5
OktawiaSochaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń5
AleksandraWasinkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń5
JuliaKaralusSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń5
DominikaStrojnaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń5
BarbaraNiedźwiadekV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk5
MateuszGawlikV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk5
amelkawolf5
OliwiaBursakowska5
haniasaczuk5
JakubMalikAkademicki Zespół Placówek OświatowychFijewo5
WeronikaCzykinowskaPSP SPS w BiskupowieBiskupów5
OliwiaHerzogSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
OliwiaBaginskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
KarolZamiaraSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
IwoSusczewiczIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra5
AgataToflińskaSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MałkocinieMałkocin5
LauraPietrzakSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
MiłoszSpruchMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów5
JuliaDębskaSzkoła Podstawowa im. Jana StapińskiegoDługie5
ZuzannaWiniarskaSzkoła Podstawowa im. Jana StapińskiegoDługie5
ArturSieczkowskiSzkoła Podstawowa im. Jana StapińskiegoDługie5
CristianTutak5
AdamSzemaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
NikolaKloseSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo5
WIKTORIAFRANKOWSKASzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo5
KamilSyniawaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
FranekŚwiertaTAK OpoleOpole5
BartoszWójcikSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów5
ŁukaszBurzmińskiTAK OpoleOpole5
KarolinaGładysLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice5
AntoniNowakowskiZespół Szkolno - PrzedszkolnyBudzisław Kościelny5
JanuszSobierajskiSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza5
KacperPłanetaZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo5
AlbertGutowskiSzkoła Podstawowa im. ppor. dh Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachKonarzyce5
MateuszDębekSzkoła Podstawowa im. ppor. dh Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachKonarzyce5
EmiliaKaczorPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany5
AlbertStankowskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany5
OskarAdamczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany5
PaulinaPiontkeSP WerbliniaWerblinia5
DanielaBizewskaSP WerbliniaWerblinia5
IrekPomichowskiSP WerbliniaWerblinia5
MajaLipińskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara5
MartaRadtkeSP WerbliniaWerblinia5
BartoszPszczółkaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany5
MagdalenaSawerskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara5
MalwinaMaciejewskaSzkoła PodstawowaPowroźnik5
PatrycjaMilewskaSzkoła PodstawowaPowroźnik5
bartoszkalisiak5
oskarjakubowskiSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno5
KlaudiaWizaPSP114Warszawa5
SzymonKuźniarSzkoła Podstawowa w CiechowieCiechów5
KorneliaGrzywnaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów5
KacperSzałańskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA5
MateuszNachyłaSp Nietulisko DużeNietulisko Duże5
NawojkaWojtasikSp Nietulisko DużeNietulisko Duże5
PiotrStachulecSzkoła Podstawowa nr 4Praszka5
PaulinaSzczerbakSzkoła Podstawowa Nr 5 w Nowej SoliNowa Sól5
AlicjaBogdańskaSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa5
MiłoszStarczałaSzkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w KsiążenicachKsiążenice5
JoannaCebulaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteStara Wieś5
FranciszekMirosławSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów5
ZuzannaKajmowiczSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa5
MaciejPogorzelskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno5
LeonZającSzkoła Podstawowa nr36Bytom5
BłażejOgielaZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo5
AmeliaPurczyńska5
szymonkopećSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza5
SebastianZawadaSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn5
ZuzannaBiałaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów5
PatrykŚcibikSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn5
PatrykJaskierski5
TomaszPawłowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza5
PaulinaPawęzkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama MickiewiczaRadom5
AleksanderKruszelnickiSzkoła Podstawowa nr 66 im. Z. Herberta we WrocławiuWrocław5
FILIPBARANOWSKISzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
OliwiaBodziuchSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej GórnejUstianowa Górna5
KingaNorowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice5
WojciechGuniaSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała5
AnnaZającNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław5
AmeliaKamińskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12Kędzierzyn-Koźle5
IgorKosmala5
JakubGwiździński5
KingaRachwałSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok5
JakubPłoszajSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie5
MaciekMalinowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle5
AdamBieleckiSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa5
MaciekFarbaniecZespół Szkół MuzycznychKrosno5
BartoszKoprowskiZSP, Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Budzisławiu KościelnymBudzisław Kościelny5
SzymonLihsSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaWapno5
WojciechNiedzielskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg5
MichałCisowskiSzkoła Podsatwowa w NiemczuNiemcz5
NikodemJażdżykZespół Szkół Salezjańskich Don Bosko WrocławWrocław5
AdrianGrześkowiakSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice5
AlicjaWcisłoSzkoła Podstawowa nr 143 w WarszawieWarszawa5
HubertFrontczakII LO im. K. K. BaczyńskiegoKonin5
AniaKartalBritish International School of GdanskGdansk5
MikołajŁukasikSzkoła Podstawowa nr 114Warszawa5
DominikWesołekSP Cienin KościelnyCienin Kościelny5
RafałLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg5
DominikSobczukSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany5
AlicjaPająkZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE5
MagdalenaGładyszSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników5
KrystianŁączSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany5
MichałGuzikSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany5
JakubMichalskiSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany5
FabianFlorekSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany5
WiktorMikszaSzkoła Podstawowa w MielnieMielno5
DamianBąbaSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi5
KatarzynaBłauciakZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo5
JakubJaroszekSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce5
JuliuszNorekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna5
MichalinaDziergwaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
MiloszNowakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
JulkaBajorekSzkoła Podstawowa nr 3 w SanokuSanok5
AniaBryłaSzkoła Podstawowa nr 3 w SanokuSanok5
piotrnowakowskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
MajaPytlowanySzkoła Podstawowa nr 3 w SanokuSanok5
OliwiaMatuszczakSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce5
NataliaTaciakSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
MaciejPuzioPubliczna Szkoła Podstawowa w KrzątceKrzątka 275
PatrykIgnasiakSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo5
MartynaTyborSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa5
ZosiaKorybalskaSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo5
BartłomiejPieńkosSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa5
JakubGąsiorSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
MikołajHukSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
PatrykMłyńczykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
MarcinKomarnickiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
GrzegorzkokosSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
OliwiaPoleszZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE5
BartekWójcikSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
K4CP3Rruraaaaaaa____DHSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
NikodemMalikZespół Szkół Rzemiosła i PrzedsiębiorczościKraków5
SzymonWydraSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice5
PatrykNowaczykSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno5
MajaKocotSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
MajaParadowskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
JulkaKitaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
WiktorKwiecieńSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów5
JędrzejSzachowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5
KrystianPisańskiSzkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u w SzczecinieSzczecin5
KacperSokołowskiSzkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u w SzczecinieSzczecin5
MaksymilianPogodaPSP 5Stalowa Wola5
JuliaSerekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań5
AmeliaLewkowiczDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań5
MagnusSawińskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
ZofiaGancarzZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów5
AdamWieściecińskiMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
JuliaMyśliwyMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
MilenaMikrutMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
SzczepanNowakSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie5
AdamJamroMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
KarolRączyZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów5
JulianSzczerbaMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
MagdaKuźniak5
PatrykKarsznia5
MagdalenaGratkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów5
ZuzannaTylutkiZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów5
AntekPietrasKatolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w Piotrkowie Tryb.Piotrków Tryb.5
MajaSzpalaSzkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary5
KamilAdamczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta5
AlanŚlimakPSP SPS w BiskupowieBiskupów5
MichałKsiądzSzkoła Podstawowa w Korchowie PierwszymKorchów Pierwszy5
PawełSupińskiPSP SPS w BiskupowieBiskupów5
AleksandraOpałkaMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
karolgrądalskiMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
MaciejNowakSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
JuliaPiechowiczMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
wiktoriaberdyszMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
OliwiaMarszałek5
JakubHulMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
MichalinaCzarneckaPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski5
MilenaDziekońSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
RozaliaKabat KaczmarekSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
MajaGrąsSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
KingaOlszewskaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź5
ZuzannaKalinowskaPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski5
WeronikaKrzysztofikPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski5
EmiliaKucabaSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów5
StanisławBellaSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki5
WeronikaPiątkowskaSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki5
KingaSłotaSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów5
NataliaStojanowskaSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała5
MajaGawłowskaSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki5
MateuszSiwekSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki5
MarlenaPudełkoSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec5
WojciechDróżdżPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski5
MaurycyBaranowski5
KarolKozyra5
ZosiaCieślińska5
GrzegorzOwczarek5
HaniaGrzywaczewska5
PolaOlszowiec5
AnnaPrzebiędaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa5
JakubDrągSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
BłażejGłówczewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz5
AdriannaKumor5
AntoninaMekwińskaPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski5
KajetanZygmuntPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski5
OskarLupaSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała5
JarekKulikowskiSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała5
KamilaWawryniukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5
PiotrBłaszczykSP JawidzJawidz5
PatrykRemiśkoSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard5
KasiaNog5
JustynaLisieckaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5
AlexanderKamińskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard5
FilipFamulskiPubliczna Szkoła Podstawowa w BrudzicachBrudzice5
KarolStacheckiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
NikolaAdamowiczSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce5
SylwiaKruszewskaSzkoła Podstawowa nr 205Łódź5
OskarSwarlikSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5
DawidTkaczSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5
AntekAndryszczakSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5
AleksandraKozakSzkoła Podstawowa w KurowieKurów5
MichałZbylutSzkoła Podstawowa w OsielskuOsielsko5
JakubRozmusSzkoła Podstawowa Nr 1 im. H. SienkiewiczaCzaniec5
SzymonPopielPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice5
OliwiaTarkowskaSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie5
EwaKlenkaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
KarolDziergasZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne5
KorneliaKasprowiakSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
PatrycjaStrzeleckaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica5
OliwiaPilarskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
JuliannaKukuła5
WeronikaWoźniakSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia5
KarolBandulikSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn5
PatrykMadejZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków5
MarcelinaWnętrzakSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki5
BorysBawerczykSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica5
WiktoriaMoraniecSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica5
LenaWięcekSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno5
PiotrFicekZespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w OlkuszuOlkusz5
AlicjaRychter5
KlaudiaBąkSzkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów PolskichSzczecinek5
MichałBitnerowski5
ZofiaPatoraSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno5
MaciejJankowskiZespół Szkół w OleśnieOlesno5
LauraLubasSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty w LegionowieLegionowo5
HubertStrankowskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów5
ŁukaszRokitaSzkoła Podstawowa im. lotników Alianckich w OstrowieOstrów5
EmilRybakI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystaw5
MartaWalkeZespół Szkolno-Przedszkolny nr4Gliwice5
FranciszekŻak5
KatarzynaKaczorSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa5
JoannaTarskaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj5
PawełPuchalikSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
KrzysztofDąbrowskiSP nr 2Piaseczno5
AlicjaŚpiewakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów5
AnnaSzenwaldZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz5
AdrianZacharkiewiczSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
KarolinaJarosińskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
GabrielaWiniarskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
JustynaKaczorSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
JuliannaAnglart5
MarcelKuklaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
AlicjaKinZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz5
AmeliaRostkowskaSzkoła Podstawowa nr 2Małkinia Górna5
SebastiankanafaSP Cienin KościelnyCienin Kościelny5
JuliaLeptuchZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne5
MalwinaPałkaSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów5
WeronikaMalinowskaSzkola Podstawowa im. Orląt Lwowskich nr 9 w TarnowieTarnów5
ZuziaChrzanSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard5
AntoniaOsówiecZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo5
PatrykGronowskiZSPiP w CzerninieCzernina5
AntoniRejekSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko5
AlicjaProksaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno5
OlaCzeremszyńskaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów5
AmeliaMindurSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów5
MartynaCieplakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów5
MichałKrakowskiSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów5
MartaLegutkiSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów5
RobertBrodawkaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski5
DominikWitkowskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski5
AdriannaGibkaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz5
RadekGrajekSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
JulitaBruśSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków5
JanaGrabiaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
GerardTomczykSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin5
korneliaszurekPSP 5Stalowa Wola5
SewerynDomagałaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków5
AmeliaKurasZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE5
KarolStecPSP 5Stalowa Wola5
KlaudiaRzekęćPSP 5Stalowa Wola5
AlicjaKuzioraPSP 5Stalowa Wola5
GrzegorzTaborPSP 5Stalowa Wola5
HaniaWanatSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
RadosławSanetraSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec5
MateuszSławskiZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE5
Natalia LenaTekieńLiceum Ogólnokształcące Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ EłkEłk5
zuziawajerZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka5
AdamStrużykSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5
olekolekSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5
krzysztofkrzysztofSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5
AleksandraRodzinkaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów5
MichałLekanSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary5
CzarekSmołkaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5
oskarflorczykSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5
BartoszJóźwiakSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka5
ZuzannaCupriakSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w InowrocławiuInowrocław5
JakubMikołajczukSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach - KosachBorki - Kosy5
LeonardPodosekSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3005
MateuszŁacinaSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska5
arturszeligaSzkoła Podstawowa w LaskuLasek5
GrzegorzOstolskiSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3005
JoannaKornakiewiczSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3005
MagdalenaKamińska`Szkoła Podstawowa w MichałowieMichałów5
BartoszBąk`Szkoła Podstawowa w MichałowieMichałów5
KatarzynaHajdukSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
MichałDruminskiSzkoła Podstawowa w Gortatowie z siedzibą w SzczuceSzczuka5
PatrykWawryniukSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja KopernikaŁosice5
ZuzannaBaranSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja KopernikaŁosice5
PaulaCzabajSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja KopernikaŁosice5
ElizaRadzikowskaSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja KopernikaŁosice5
PiotrKrawczykZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE5
BartoszGrabowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja KopernikaŁosice5
OliwierMakowskiZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE5
KacperCzmochSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja KopernikaŁosice5
JózefJarmułaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny5
JuliaMiedzińskaSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin5
WeronikaWasikSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów5
JacekGoneraSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz5
PiotrŚliwiński5
AdamWierzchowieckiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
NadiaKochnowiaczSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
MajaFiszSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów5
KlaudiaKrukSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstyniProstyń5
MajaPirogowiczSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn5
AlicjaRozmiarekZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem5
KingaMarkowskaSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia '70 w ŁęgowieŁęgowo5
MaciejŻukowskiSP LaskowiceLaskowice5
WiktorŁochowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów5
AleksandraPelcerSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń5
MateuszWieczorekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań5
JanLewicki5
MikołajMrózSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
MaksymilianPająkSzkoła Podstawowa nr 6Nowy Targ5
MarcelCelińskiLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice5
KewinKwiatkowski5
MichałKotulskiZST LeżajskLeżajsk5
SilviaZurek5
NikolaBaranowskaSzkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała5
OskarDeręgowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIBoguszyce5
DagmaraWonchockaSP 150Warszawa5
FilipDudkowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w MysłakowieMysłaków5
BartłomiejSzajnwskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w GdowieGdów5
MagdalenaNarlochSzkoła Podstawowa Nr 5 w Nowej SoliNowa Sól5
KubaEllwartIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk5
MichałGanczarskiSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław5
KajetanTatarzyckiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo5
BartoszSłabekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo5
LauraReszkaPSP114Warszawa5
WeronikaKukiełaPSP114Warszawa5
DominikWiśniewskiSzkoła Podstawowa w Gortatowie z siedzibą w SzczuceSzczuka5
JakubSzulcSzkoła Podstawowa im. R.W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl5
WiktoriaŚniegowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno5
EmiliaMiciudaSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław5
AlicjaNowickaSzkoła Podstawowa im K.K. Baczyńskiego w CzernikowieCzernikowo5
JakubLewandowskiOlimpijczyk Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Przedszkole Szkoła Podstawowa PoznańPoznań5
MagdalenaKamińskaSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica5
MajaGóreckaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
JoannaStańkowskaZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski5
AntoniAdamowiczSzkoła Podstawowa nr 143 w WarszawieWarszawa5
MAKSYMILIANANUSSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
OliwerJankowiakSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo5
JuliaUrbańczykSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek5
OliwiaKlukowskaMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice5
BorysZych5
MichałWronkaSzkoła Podstawowa w KurowieKurów5
FranciszekBuchholz5
JuliaHuczekSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
AdamPolowySzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne5
KacperDrapałaSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne5
hubertstepienSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne5
OliwierMilaniakSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne5
MateuszBukowskiSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne5
KatarzynaZgnilecSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne5
SzymonPonikiewskiPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice5
KonradKaczmarekZespół Szkół w KlęceKlęka5
FranekSkibaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
FilipFiorSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
MilanKoryluk5
GabrielaBrzozowskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica5
MaksymilianKalinowskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
AleksandraJurkaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków5
NikodemWiśniewski5
AnnaLisPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków5
WiktoriaMajcherczykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
KamilBergerSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
MichałĆwikliński5
MateuszBołdakSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów5
MikołajWiszZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów5
DanielKopyćSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów5
wojtekmajdaSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek5
RemigiuszBąkZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański5
KacperLodzińskiSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek5
EmiliaZiembaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów5
RadekDurkiewczSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek5
mateuszmajdaSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek5
MAJAPATERSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
JuliaDobrzańska5
IgaBednarczuk5
JędrzejRóżyckiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
MichałCzuczwaraSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
BognaWojtanowskaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków5
PatrykSamekPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków5
maksymilianziębaSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa5
NataliaAdamczak5
KamilFlohr5
JakubChaławaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo5
KonradHerka5
KatarzynaSzymańskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz5
TomaszKucharskiSzkoła Podstawowa nr 3Sanok5
MateuszPajdakSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica5
nataliaadamekTAK OpoleOpole5
RafałCzekałaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień5
HubertŻelichowskiSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
LenaSchramelPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków5
KarolinaWasiakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników5
MiłoszGładychSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno5
DamianStańczykSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników5
PiotrŚlęzakSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów5
MichałTarnowskiSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów5
MagdalenaSzymczakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników5
ZuzannaBartczakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników5
GabrysiaWcisłoPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków5
BorysTataraSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko5
OliwierSokolowskiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko5
KarolinaSzuraSzkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary5
SebastianZmysłowskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara5
ZuziaŚlusarskaSzkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary5
JakubRączkaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
NadiaKarszniaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
PaulinaPłonkaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
VolodymyrPetrenkoSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
ZuzannaMajcherSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5
AgnieszkaPolowczyk5
AmeliaStańczykSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników5
FilipBaranowskiZespół Szkół Techniczno - Informatycznych w ElbląguElbląg5
WiktoriaJaniec5
WiktoriaMoraczyńskaSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice5
SzymonSzczecińskiSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek5
PrzemysławKuś5
JakubklaczyńskiSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska5
GabrielaSpychała-Kij5
DamianKalacińskiSzkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w BrzozieBrzoza5
MagdalenaSkrzypiec5
OlgaKufelSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec5
AleksandraKunyszSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne5
OlgaKrukZSP TomiceTomice5
DawidNiechcialSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5
JuliaBabicaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica5
AdrianMisiakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa5
BartoszWołyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle5
AleksandraWacławskaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława5
KordianKrajewskiSzkoła Podstawowa nr 205Łódź5
IreneuszSochaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej WoliCzerwona Wola5
MikołajKołaszyńskiKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków5
EmiliaSzafraniec5
TeodorCzokPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice5
SebastianSkibniewskiSzkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w NiedźwiadnejNiedźwiadna5
MaxymilianMatoszukPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski5
MariaWaściszakowskaSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary5
JakubMajdańskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań5
ADAMMAGUSIAKSP 3Bytom5
JanMenetZespół Szkół MuzycznychKrosno5
PatrycjaKorczSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary5
NataliaPlewnickaZespół Szkół nr 41Warszawa5
AdrianSztuckiSzkoła Podstawowa nr 5 im. R. TrauguttaPoznań5
AgataRabiega5
MichałKlimekSzkoła Podstawowa nr 20 im. Mikołaja KopernikaSosnowiec5
RochPrzybylińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień5
OlivierNawalanySzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław5
AleksandraMalolepszyZespół Szkół w OleśnieOlesno5
SzymonPilarczykSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek5
MariannaKryzaSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami DwujęzycznymiWolsztyn5
TomaszSobaniak5
MałgorzataWoźniakSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk5
TymoteuszBielawskiSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy5
SzymonMatusiakSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola5
TadeuszZawisza5
TymoteuszWróbelSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki5
KacperKutaSzkoła Podstawowa im. Wł. St. ReymontaRokiciny Kolonia5
AleksandraZajdelMiejski Zespół Szkół Nr 4Krosno5
BartekNędziPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany5
MateuszŚcigałaSzkoła Podstawowa im. Jana JarczakaGaszyn5
MilenaRedka5
JakubweglarzZSP TomiceTomice5
PolinaKopylovaSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów5
OliwiaMionczyńska5
JakubSiudaSzkoła podstawowaGórzno5
AntoninaBawołZespół Szkół MuzycznychRadom5
TomaszKapczyńskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz5
AdamSalamonZespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w BełchatowieBełchatów5
RemigiuszMądrzyckiLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice5
AleksandraSoleckaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok5
AleksandraŁuczak5
JuliaSujkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom5
MarcinWąsowicz-PiekarskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Świdwin5
JoannaŻabierekIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin5
BartekGrzelczykSzkoła Podstawowa nr 9 w SieradzuSieradz5
MiriamMajewskaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg5
DanielKłodowskiSzkoła Podstawowa nr 3Sanok5
MaciekKobrynSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5
MarcinZwonek5
OliwiaGolwiejSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5
BarbaraPopisZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz4
RoksanaZagórnaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica4
OliwierGąsiorSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej GórnejUstianowa Górna4
RoksanaFabiśPublivzna Szkoła Podstawowa nr 52 SpectoPoznań4
KorneliaFabiśPublivzna Szkoła Podstawowa nr 52 SpectoPoznań4
JulitaWośSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie4
OliwiaBanachSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce4
MilenaKulczyńskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
FranciszekDobczykSzkoła Podstawowa nr 14 w TychachTychy4
JuliannaSzareckaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów4
AdamGruchała4
JakubSytaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów4
julaOtolińska4
Bartłomiej SolarzSolarz4
AgataŁabędzkaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
AleksanderMichalskiSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń4
JakubMilińskiSzkoła Podstawowa w Wodzinie PrywatnymTuszyn4
MajkaŁabędzkaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
wiktorkunkaSzkoła PodstawowaPrzyłęk Duży4
MalwinaWitekSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina4
OliwiaZielińskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
lordwafelSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
KacperKorczakSP Cienin KościelnyCienin Kościelny4
MariaBinczykSzkoła Podstawowa w SłosinkuSłosinko4
AleksandraDubielisPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara4
OliwiaŁuczakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań4
CezaryJońskiSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce4
wiktorjastrzebskiSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce4
MateuszJastrzębskiSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce4
KubaDreszerSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce4
MagdalenaKucharczykSzkoła Podstawowa w TurzyTurza4
ŁucjaWszołekSzkoła Podstawowa w TurzyTurza4
DominikMarkowiczSzkoła Podstawowa w TurzyTurza4
OliwierNowackiSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów4
AnnaBepirszczSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów4
krystianwagaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów4
KacperSłowikSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów4
PawełSłowikSzkoła Podstawowa w TurzyTurza4
BartoszSapetaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno4
MonikaBurkotSzkoła Podstawowa w TurzyTurza4
DominikKurczykSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno4
BARTOSZDRAMIŃSKISzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty4
JudytaBoguckaSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej GórnejUstianowa Górna4
AmadeusŁyssowskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań4
JakubGlabus4
WojciechGąbkaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara4
HaniaŻurekSzkoła Podstawowa w DamicachDamice4
MariuszZapartySzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica4
MarekDziedzic4
JuliaLaskowskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica4
BartoszSzczerbaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza4
MonikaKorzusSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4
LenaNaporowskaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4
OliwiaZawadaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4
ALICJANOWOSIELSKAPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski4
DominikaDomañska4
NataliaKapicaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4
JuliaSowaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4
JuliaGawronSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4
NataliaStrużynaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle4
DawidRdestSzkoła Podstawowa Nr 17Poznań4
NataliaZawadowskaSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów4
MateuszŻmudzińskiSzkoła Podstawowa Nr 17Poznań4
HubertMirota4
RozaliaSkibińskaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko4
NataliaJędrzejewskaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko4
ZuzannaKirsteinAkademicki Zespół Placówek OświatowychFijewo4
NikodemAugustinAkademicki Zespół Placówek OświatowychFijewo4
JulianBanakPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice4
ZuziaBakalarzPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice4
MiłoszDziurdziaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława4
JeremiaszKoniecznySzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica4
AdrianaJuranek4
MiłoszDerbichSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew4
BartoszMolińskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew4
PiotrKopij4
JeremiaszTurekAmerykańska Szkoła PodstawowaGdynia4
BartoszRóżyckiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła IIStargard4
AgnieszkaFreitagSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów4
MagdalenaGadowskaSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała4
JakubMajcherSZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ORŁA BIAŁEGOSOSNOWIEC4
KlaudiaMargańskaZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w MechowcuMechowiec4
AgataSikorskaSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo4
OliwiaWięcekSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiŁętowice4
WiktorKowalskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek4
MaciejŚmieszekSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica4
WojtekAraszkiewicz4
StaśDybekSzkoła Podstawowa nr 2Suchy Las4
JakubSieniak4
KacperGabryelskiZespół Szkół TechnicznychGrodzisk Wielkopolski4
AnnaKowalczykSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica4
KacperPiekarczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek4
MajaKrzywomosSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne4
DominikMiedzianowskiSzkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach DrugichSiedliska Drugie4
MateuszDenkiewicz4
oskarpałkaSzkoła Podstawowa nr 51 z oddziałami integracyjnymiKatowice4
MaciekBochnakSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok4
MajaOlszewskaZespół Szkół Katolickich im. św. Jana BoskoSosnowiec4
JakubSiwczyńskiSzkoła Podstawowa Nr 10 w ToruniuToruń4
MateuszDanielewski4
AntoniSitarzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa4
MichałHarko4
JanJażdżewskiTechnikum im.Stefana BieszkaChojnice4
KatarzynaŚnieżkoZespół Szkolno-Przedszkolny w LegionowieLegionowo4
AnnaGolecSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w InowrocławiuInowrocław4
WiktoriaCeglarskaSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w InowrocławiuInowrocław4
AdrianaŻydekSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin4
OleksandrKozhukhovskyi16 Liceum OgólnokształcąceSzczecin4
olagrabowska4
MaciejPaluchPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski4
AnnaKopiecSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok4
JakubTrelaSzkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach DrugichSiedliska Drugie4
MichałPodsiadłySzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy4
AnitaSobiesiakSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w MysłakowieMysłaków4
PaulinaBłaszczykSzkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła IIStargard4
PiotrTalagaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski4
NikolaOwsiankaSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia4
AleksPudzianowskiSzkoła Podstawowe Nr 31Zabrze4
WiktoriaSojkaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno4
MartynaOrzełSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo4
MonikaTrybulecSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa4
JakubPalonekSzkoła Podstawowa z Oddziałami DwujęzycznymiOpalenica4
CezaryImińskiSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk4
weronikałankutSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów4
oliwiadąbrowskaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów4
RadomiłKacprzakZespół Szkół w ZadzimiuZadzim4
WiktorWoroninSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk4
DariaOlechSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo4
PawełKarbowiakSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk4
AntoniSzachowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław4
PawełMichalikSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław4
AntoninaSzpakPSP114Warszawa4
andrzejlichaczPSP114Warszawa4
MichałZalewskiPSP114Warszawa4
zofiaradzikowskaPSP114Warszawa4
FilipZapartSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa4
OskarJaroszPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola4
WiktorWywiórski4
AntekSpór4
CzarekPiasta4
SzymonFaryńskiSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo4
KacperŚmigielskiSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo4
KrzysztofKwiatkowskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice4
ZofiaKubiakSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard4
MarcelSiborowskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard4
KorneliaDobrzanskaSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard4
antekdobrekSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard4
MałgorzataMalkoSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard4
MaksymilianKarszniaSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo4
IgorŁośSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymiu im. Powstanców WielkopolskichWolsztyn4
KacperLangeSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo4
KamilKanarekSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice4
MariaRadolińskaPSP114Warszawa4
PolaHeleutPSP114Warszawa4
MartaZarembaPSP114Warszawa4
AleksanderBednarek4
JakubChrzanowskiSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo4
JędrzejSroczyńskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń4
MonikaPiątekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń4
MateuszKaszkowiakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń4
EmilJończyZespół Szkuł Samorządowych w Sułkowicach-BolęcinieSułkowice4
JanWojtkowiak4
JeremiaszNowakSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymiu im. Powstanców WielkopolskichWolsztyn4
EmilkaZającSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów4
NikolaGibułaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów4
MateuszMasternakSzkoła Podstawowa nr 4Pruszcz Gdański4
wojtekwiszniewski4
WłodarWSzkoła Podstawowa nr 4Pruszcz Gdański4
JakubDąbrowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk4
MichałWojciechowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk4
MikołajJaworskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk4
PiotrNiedzielskiZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice4
FABIANPotrykusZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice4
DominikLisZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice4
KamilSamburskiIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra4
ninaostrowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń4
FilipKorotczukIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra4
ZuzannaSliwaSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica4
ZuzannaAugustisV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk4
NikolaBotkiewiczSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w MałkocinieMałkocin4
EmanuelStarck-KaszubaSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica4
MagdalenaHaliszSzkoła Podstawowa im. Jana StapińskiegoDługie4
DominikaŁopatkaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna4
NikolaSokSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów4
NatanBiadałaSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów4
BrunoPodejko-Coutinho4
BłażejCzajkowskiSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów4
JuliaGładysiewiczSzkoła Podstawowa im. Jana StapińskiegoDługie4
LenaMankaSzkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w KsiążenicachKsiążenice4
JakubKrzysiekPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków4
EmilBenzSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo4
JuliaCzudajTAK OpoleOpole4
KamilWójcikSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów4
JulianaStudzińskaZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice4
RafałGolaSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty4
AleksnaderGrobelnySP9Leszno4
AntoniSałekSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty4
FilipMaksymiukZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel4
FilipSzwedaSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza4
DominikaKubackaSzkoła Podstawowa 162Łódź4
MarcinTulejSzkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich OlimpijczykówSulęcin4
KarolinaBukalskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany4
JakubSładekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika HoleszaŚwierklany4
DorianMłodawskiSzkoła Podstawowa w LubianieLubiana4
WeronikawwSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
OliwiaMłynekSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze4
SzymonSowaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki4
NelaTołwińska4
LiviaStrączyńskaPSP114Warszawa4
WiktoriaDmows,ka4
BeataLaskaZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE4
KonradRadkeSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo4
JakubKaczmarek4
jakubwysmulski4
RozaliaTrockaSzkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałmi Integracyjnymi im Kornela MakuszyńskiegoBiałystok4
JakubSokołowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka4
MikołajSzarekSzkoła Podstawowa nr 8 w SanokuSanok4
JagodaStrękSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w InowrocławiuInowrocław4
KrzysztofRadzimskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w PaprotniPaprotnia4
OliwiaTkaczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardzowskiegoPrzyłęki4
JuliaUrba4
KamilKolanoSzkoła Podstawowa w RaniżowieRaniżów4
AleksanderWojtkiewicz4
DanielGórgulSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza4
MikołajJaromirskiSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź4
WiktoriaCzyżakSzkoła Podstawowa Nr 5 w Nowej SoliNowa Sól4
OliwierSaganSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno4
MariaOrlińskaSzkoła Podstawowa Nr 17Poznań4
KostantynKholiavaZespół Szkół EkonomicznychPiła4
HubertŁątkaSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik4
KingaBanaśSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin4
IgorDembowskiSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin4
IgorMisaczekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa4
KatarzynaPituchaSzkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach DrugichSiedliska Drugie4
MalwinaSłotaZespół Szkolno - PrzedszkolnyJadowniki4
JakubStożekNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice4
kamilcieślarZespół Szkół SpołecznychŻory4
NikolaJóźwiak4
JakubZołaSzkoła Podstawowa w DuląbceDuląbka4
EmiliaZarembaZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki4
MateuszKozaTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa4
JakubSawczyszynSzkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz4
RadosławKaczmarczykSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSzczyrzyc4
FilipPrzeczekZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE4
MikołajMaćkowiakSzkoła Podstawowa MileniumGniezno4
MateuszKołodziejczyk4
RafałLipZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie OrnontowiceOrnontowice4
KarolKamyszekPubliczna Szkoła Podstawowa w GieraszowicachGieraszowice4
JustynaGrzywaczSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów4
WojciechKunikowskiSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa4
JakubKuczajPubliczna Szkoła podstawowa w DobryniDobrynia4
WiktoriaJaniakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań4
KacperZiembińskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań4
MajaZiółkowskaPSP114Warszawa4
JakubZonzelSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
KamilBorkowskiSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin4
DawidSzymczakSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce4
KarolinaBagińskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
BartekKlimczakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
FilipSurdykSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie PierwszymStanisławów Pierwszy4
RafałTrawińskiSzkoła Podstawowa w WitaszycachWitaszyce4
AdamRadomskiSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo4
KubaMockiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
mikolajgaweckiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
antekpichalSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
KrystianHawroSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany4
RoksanaKordekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa4
RobertSzołdraSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
ErykMajkaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów4
JarosławOlszewskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
KacperBigosSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa4
TomaszKuchtaZespół Szkół Rzemiosła i PrzedsiębiorczościKraków4
WiktoriaBudziakPubliczna Szkoła podstawowa w DobryniDobrynia4
JakubŁabusinskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem4
SzymonKolekSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec4
WeronikaStabachMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice4
MaksymilianSaganPrywatne Liceum OgólnokształcącePiotrków Trybunalski4
gftyiyftyftvghfggy4
WiktoriaMikrutaMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice4
ZuziaBurkotMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice4
franekglowskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań4
JuliaPodciborskaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą4
KamilKopećPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta4
BłażejAugustyniakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta4
NicolaNiemiecPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice4
WojciechGrockiSzkoła Podstawowa w KoniuszyKoniusza4
MarcelinaPaterkaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica4
OliwiaKrzekotowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica4
MichałChomickiSzkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w JastkowieJastków4
KacperNowakPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski4
MartynaDziomdzioraPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski4
TomekPajorSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce4
RoksanaWojtaszakSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce4
KorneliaKorbanekSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce4
OlekKretkiewiczKatolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w Piotrkowie Tryb.Piotrków Tryb.4
NorbertMatyszkiewiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w BełchatowieBełchatów4
FilipTyrkaSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów4
MilenaJurćZespół Szkół w RzepinieRzepin4
BartekSynowieckiZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo4
SzymonKosińskiIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk4
MateuszNocońZespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo4
michałHnatyszynSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
KorneliaDziwińskaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki4
GabrielaRybaczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki4
PrzemysławMuskała4
PiotrPłomińskiPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski4
DominikaDołotoSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki4
AdamSzczerecki4
WiktorKarnaczSzkoła Podstawowa w SławęcinieSławęcin4
NorbertKikolski4
BłażejZaborowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz4
KamilKruszynskiPubliczna Szkoła Podstawowa w BrudzicachBrudzice4
JakubKubicaSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice4
oliwiergoreckiSzkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK w PawęzowiePawęzów4
BartłomiejZiembaSzkoła Podstawowa w NiechcicachNiechice4
JakubKałuzińskiSzkoła Podstawowa w NiechcicachNiechice4
NicoleŻurawskaCogito Familijny PoznańPoznań4
StanisławKozakSzkoła Podstawowa w KurowieKurów4
KacperRydelSzkoła Podstawowa w NasiadkachNasiadki4
SzymonRajdokSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4
GrzegorzOsińskiLiceum Ogólnokształcące Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ EłkEłk4
PiotrWołyńskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4
GrzegorzRusekSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina4
WeronikaBekieszczukSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina4
KingaPacynaSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław4
IgorCierpickiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica4
MaksymilianMakos4
MagdalenaWolskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle4
ŁukaszSkwarekSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary4
AdaRogaczewskaPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin4
MarikaKęskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice4
MateuszTomczakSzkoła Podstawowa nr 6Ostrów Wielkopolski4
ŁukaszPrzybycieńZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków4
LIWIAPIWOWARCZYKSzkoła Podstawowa Nr 5 w Nowej SoliNowa Sól4
KlaudiaPrygielZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice4
MikołajLorkiewiczZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków4
KamilDubiela4
KingaPrzybyszSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia4
MilenaTudrujPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara4
PatrykGajewskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew4
ŁukaszDemski4
FilipPruchnickiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara4
WojciechCzaplińskiSp nr 52 w BiałymstokuBiałystok4
KatarzynaKrawczyk4
GrzegorzKlimczak4
FilipGąstoł4
TomaszDudek4
ameliawoźniakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
WeronikaWódczak4
SzymonCharecki4
StefanJanowski4
kajtekbieniek4
NataszaMarkiewka4
KingaGałekZespół Szkół Rzemiosła i PrzedsiębiorczościKraków4
KlaraKiszkaZespół Szkół Katolickich im. św. Jana BoskoSosnowiec4
MikołajDżuganSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok4
SzymonJarosz4
AnnaUlmanSzkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim4
CezaryKotowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie4
PiotrWłochSzkoła Podstawowa nr 4Praszka4
FranciszekLorencSzkoła Podstawowa nr 62Kraków4
PiotrBadziakSzkoła Podstawowa w Nowej IwicznejNowa Iwiczna4
KsaweryKapłanekMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów4
olivierjarczewskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
BrianOsiadaczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
jakubleszczyńskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
DariaFredaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz4
MaciejPereśluchaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
AleksanderStebnickiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
MateuszKoncewiczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4
PawełMyszkowskiSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów4
FilipPobruckiZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz4
KlaudiaRozbickaSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów4
JanŁopionSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
WojtekSzczepański4
IzabelaBrenkSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski4
WiktorChudyPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Radomsko4
EmiliaDingesSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów4
ZuzannaCiborskaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
FilipPaklesaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków4
AlanSkoczylas4
PawełBojarskiZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE4
StasiuSłowińskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków4
wiktorsitarekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków4
MarcinGilCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa4
MarcelinaFaraśPSP 5Stalowa Wola4
MateuszRejmanSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska4
PatrykGeltzSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem4
GrzegorzSerafinZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w MechowcuMechowiec4
MateuszNagórskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BobowieBobowo4
JakubGudzioSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska4
SewerynSielskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4
ZuzannaWiniarczykZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka4
SzymonAdamskiTAK OpoleOpole4
AntoniKmiecikSzkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz, 33-3004
MikołajRatajczykZespół Szkół w MarzeninieMarzenin4
AntekGierakZespół Szkół w MarzeninieMarzenin4
MałgorzataŁukomskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom4
MarekGreńSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała4
SofijaNastiuk4
MonikaTopolska4
AdamŁugowskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach - KosachBorki - Kosy4
PiotrMarciszSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno4
JuliaPrybaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny4
KacperKostkowskiSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny4
KacperJasińskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach - KosachBorki - Kosy4
AdamZaródZespół Szkół Katolickich im. św. Jana BoskoSosnowiec4
StanisławLemańskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław4
KrzysztofKacperekSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko4
KarolinaNadolskaSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo4
AntoninaKochnowiczSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
SzymonBednarzSzkoła Podstawowa nr 3Sanok4
JakubDzierzęcki4
NataszaDudziakSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem4
DominikSuchomskiSP LaskowiceLaskowice4
KacperRochowiczSzkoła Podstawowa nr 4Pruszcz Gdański4
AmeliaBielachSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w BiałymstokuBiałystok4
LiwiaKotyńskaSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice4
JakubSawkoZespół Szkół SamorzadowychStare Juchy4
AlexWojciechowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań4
FilipSelkeSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk4
kacperczajkaSzkoła Podstawowa im. R.W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl4
LenaCangeSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok4
MateuszBaranowskiSzkoła Podstawowa nr 16 im. Orła BiałegoGdynia4
JakubChabraszewskiSzkoła Podstawowa nr 34Poznań4
PatrykSzczepańskiSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok4
KacperPiechSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów4
KacperMastalerzSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica4
FranciszekPaściakSzkoła Podstawowa nr 5Tarnowskie Góry4
KarolStachurskiSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa4
EwaOstapowiczSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa4
EwaTerebińskaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica4
RozaliaRedmanSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno4
OskarWarmijakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice4
HubertNakoniecznySzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy4
MartynaFrankSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo4
PatrykWieremczukSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty w LegionowieLegionowo4
KazimierzSzyszkowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk4
BartoszZakurzewskiSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza4
KarolWęglarz4
KarolMichalikPubliczna Szkoła podstawowa w DobryniDobrynia4
MagdalenaGierekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów4
DominikaKobielaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo4
EmiliaStanisławskaTAK OpoleOpole4
WiktoriaTolkoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze4
KubaŻygiełoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze4
KarolKulińskiZespół Szkół Salezjańskich Don Bosko WrocławWrocław4
KonradMiszczakSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia4
magdalenajarzębakSzkoła PodstawowaPowroźnik4
NikolaWolakSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica4
KalinaBłaszczykSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica4
KacperTomiłoSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne4
WiktorPawelczykSzkoła Podstawowa w NasiadkachNasiadki4
FilipGolly4
KacperDziubaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
AdamMalczenkoSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi4
BartłomiejBanaśSzkoła Podstawowa w RadoczyRadocza4
julekkolendoSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
MariaBartkowiakSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
GabrysiakirychSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
MaciejMarcinkowski4
MariaRożekPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków4
WiktorSzawerdaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce4
MichałMichniewiczZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów4
TymosławZawadaSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska4
WeronikaSzałataSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce4
OlivierPałysSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
MatreuszDorociakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4
DominikaKogutSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie4
GracjanGajdaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno4
WiktoriaCiborskaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo4
HubertŻuberekSzkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w BrzozieBrzoza4
AdamTrybałaSzkoła Podstawowa nr 3Sanok4
NataliaKsiądz4
AgataŁabudzińskaTAK OpoleOpole4
MateuszWłodarczak4
KrzysztofMarcinkowski4
antekMichalak4
GrzegorzPiwowarczykPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny4
IgnacyMikulski4
WojciechKowalczykEuropejska Szkoła PrzyszłościWarszawa4
DamianPyrkaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany4
IgorTokarzTAK OpoleOpole4
ErykNadolskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno4
WeronikaFraczkowskaSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów4
HubertGilewskiSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo4
KingaUbikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteStara Wieś4
AmandaJaskotSzkoła Podstawowa w RaniżowieRaniżów4
FilipDąbrowskiZespół Szkół Techniczno - Informatycznych w ElbląguElbląg4
KacperBorszewskiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława4
AleksanderHandzlikSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała4
SzymonPiotrowskiSzkoła Podstawowa nr 1Swarzędz4
TomaszSimkiewicz4
MichałTkoczSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała4
NikolaMolendaSzkoła Podstawowa nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w ŁańcucieŁańcut4
FranciszekKowalskiZS KostomłotyKostomłoty Drugie4
NataliaSawickaSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze4
AgataChebelZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki4
KingaKalisiewiczSzkoła Podstawowa w Grądach WonieckoGrądy Woniecko4
SzymonKowalSzkoła Podstawowa nr 3Sanok4
KatarzynaGorzkiewiczSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza4
MichałJańczukSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne4
AntoniLewecki4
EmiliaKurkowskaZSP nr 3Chojnice4
MagdalenaMętelSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie4
HelenaKornowska4
MartynaMarszałek4
PatrykOch4
ZuziaKmiecikSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała4
DariaPrzeszlakiewiczSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica4
aleksandrakocańda4
OliwierTomaszewski4
AdamWojciechowskiZespół Szkół w BoleszkowicachBoleszkowice4
BartłomiejBrodawkaPrywatne Gimnazjum nr 2 "Szkoła Marzeń"Piaseczno4
AleksandraKulińskaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź4
LenaBerezińskaSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy4
WiktoriaSzułczyńska4
MateuszBieleński4
KarolinaLuchowskaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj4
KacperNalepaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj4
AmeliaMazurkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców4
MiłoszBaczyńskiZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce4
HugoGawronSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica4
JanPituchaSzkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach DrugichSiedliska Drugie4
KarolWłodarczykSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa4
NikodemMazgajSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów4
JuliaWójcikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle4
IgorZborochSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg4
KacperTyszkaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg4
AlexandreBłaszczakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola4
NataliaŁazarekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa4
KlaudiaSawkaSzkoła Podstawowa nr 33 im. 27. WDPAKLublin4
AlanBastekTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa4
KacperWójcikSzkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach DrugichSiedliska Drugie3
KlaudiaNatkaniecSzkoła Podstawowa w DamicachDamice3
MilenaKosmowskaZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo3
MartaNowickaZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo3
JakubMarzecTAK OpoleOpole3
igorwoszto3
agataDróżdżSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce3
EwelinaWrzeszczSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów3
LenaZającSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
HannaMichalak3
AdamSzkołaSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski3
PaulinaBodzioch3
AleksanderRychterSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów3
DawidSzeflińskiSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów3
KonradBrusikSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski3
majakowalczyk3
PatrycjaDębowskaSP Cienin KościelnyCienin Kościelny3
dominikaciupa3
MajaZiółkowskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań3
PiotrKowalczykZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka3
JulaPiech3
NadiaKrawczykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
MartynaOstrowskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań3
AdamHermanDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań3
DominikaDorosSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina3
EmiliaPitachSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
TomaszurbanPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola3
JakubChmielDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań3
MichałGłusekSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce3
JakubWróblewskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
AlanŁukanowiczSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów3
kacperpalicaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów3
MartynaBiernackaSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka3
KubaKiełtykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów3
AmeliaKirschnerovaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
KrystianBurczyk3
KacperNiedźwiedź3
MichałCzubek3
MikołajKujawskiSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno3
PrzemekŁugowskiZespół Szkół w Klonowej im. ks. J. DalakaKlonowa3
DariaLisSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo3
KlaudiaBaranSzkoła Podstawowa w DamicachDamice3
WeronikaLeleńSzkoła Podstawowa w DamicachDamice3
ŁukaszRyndakSzkoła Podstawowa w TurzyTurza3
NikodemKleszykSzkoła Podstawowa w TurzyTurza3
SaraMoskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów3
KAMILAFRANCISZOKSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec3
AlicjaBernaciakSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia3
AnnaPodgajnaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMiędzyrzec Podlaski3
JędrzejSzewczykSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski3
BartoszOrzołZespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku WielkimKlebark Wielki3
SzymonRogoziński3
MarcinSzwałekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew3
ŁukaszWoźnicaPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice3
DominikPoloczekPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice3
maksymilianpawlakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica3
NinaKuberackaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew3
BartekCieślakPubliczna Szkoła Podstawowa w ZSS im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu MałymZałęcze Małe3
KamilKowalczykSzkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach DrugichSiedliska Drugie3
GracjanPawlakZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów3
DominikLembiczSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo3
NorbertSobczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek3
KrzysztofLalaAmerykańska Szkoła PodstawowaGdynia3
IgorRogowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno3
BartłomiejŁuczak3
MichalinaŁukaszykSzkoła Podstawowa nr 5 im. R. TrauguttaPoznań3
AdamCiupaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów3
MariannaSierackaSzkoła Podstawowa w OsielskuOsielsko3
MichałTokarczykSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza3
DominikTokarczykSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza3
GrzegorzChudzikSzkoła Podstawowa nr 42 im. Jana BrzechwyCzęstochowa3
NikolaGęborskaSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn3
SzymonOlszewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów3
DawidLewczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki3
PatrykPieczulSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów3
AleksanderCieślikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza3
MajaLipniackaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle3
DominikaMiturska3
MartynaDąbrowskaSzkoła Podstawowa w LaskuLasek3
MariaRymarZespół Szkół MuzycznychKrosno3
AdrianSojkaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno3
FilipPaszewski3
WeronikaWiśniewskaSzkoła Podstawowa im K.K. Baczyńskiego w CzernikowieCzernikowo3
kasiaSójkaSzkoła Podstawowa w OsielskuOsielsko3
PatrycjaCzerwińska3
JuliaSzmydZespół Szkół MuzycznychKrosno3
NorbertTrzeciak3
PatrycjaDębińskaSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn3
MajaKędzierskaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła IIStargard3
DominikaWójcik3
korneliapaszyńskaZespół Szkół MuzycznychKrosno3
Kacperwilman3
OliwiaKłusekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa3
NikolaLisowskaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa3
SzymonJasielskiSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa3
JanGresztaSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław3
KarolKolasaSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk3
MichałMinorSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław3
DawidKopećSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów3
JakubCybulskiPSP114Warszawa3
JakubPiątyszekZE Podmokle MałePodmokle Małe3
PawełKościańskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław3
MaciekTrojniakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław3
JakubFajkaZespół Szkół w ZadzimiuZadzim3
LenaStaniszSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno3
AntoniBurdzySzkoła Podstawowa ISKRYWrocław3
MateuszPiotrzkowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w UstceUstka3
KajtekBieniek3
MilenaNowakSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa3
HubertWolniewiczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
NikodemSokołowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w UstceUstka3
KubaOlechPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola3
JacekKopyśćPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Świdwin3
OliwierKądziołkaSzkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz3
SebastianSzaubSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól3
KarolinaStaranowiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola3
JagnaJanowskaSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin3
BłażejOsińskiSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice3
SophieKaczyńskaSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo3
MajaRusinowskaPSP114Warszawa3
MariannaBocheńskPSP114Warszawa3
szymongazdecki3
GabrielaWrębelSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
JędrekGrajekSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
KacperKamzaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
OskarZającAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź3
BartłomiejBromblikAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź3
MartynaŁukomskaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź3
AntoninaStasinowskaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź3
MatyldaDzienieckaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź3
OlaKarpeta3
MateuszFidlerZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów3
EwaNaumiecIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra3
KacperBielawskiSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica3
OliwiaRatajczykIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra3
KrzysztofWośIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra3
MartynaWiśniewskaIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra3
NinaWysoczańskaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
WiktoriaKamińskaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
BartoszBuchSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica3
BartłomiejJaszczSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica3
MagdalenaBrychcyZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne3
MarcelWoźniakSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów3
PiotrHulbojSzkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w KsiążenicachKsiążenice3
MaurycyCzarneckiSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo3
BartekBasikSzkoła Podstawowa nr 4Ziębice3
JulaZiębaSzkoła Podstawowa nr 4Ziębice3
MikołajWoźniakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia3
JanCiszewskiSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaWapno3
PatrykRybińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany3
AmeliaBegradPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany3
KacperMałecki3
NikolaSkwarczyńskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia3
NicolaMalicka3
AnnaSielewiczSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec3
KarolNowakSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec3
MateuszSzafranSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec3
FilipKościstySzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia3
WiktorPelczarskiSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice3
JakubWójcickiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany3
OliwiaFormelaSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie3
SzymonWorkuSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin3
JuliaPełkaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów3
AleksanderArcimowicz3
OliwiaSzelągPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle3
BeniaminSzczerbowicz3
EmiliaDylSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej GórnejUstianowa Górna3
EmilLoranc3
JarekKycSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary3
OskarStępieńZespół Szkół w TarnówceTarnówka3
JakubSzmigielskiSzkoła Podstawowa nr 42 im. Jana BrzechwyCzęstochowa3
DitmarBrolPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień3
MiłoszPodlaskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno3
EmiliaZwiechTAK OpoleOpole3
OliwiaMaćkowiakSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo3
oliwierponieważSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin3
RafałSokołowskiSzkoła Podstawowa nr 1Julianów3
PiotrMarszałekZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie OrnontowiceOrnontowice3
AntoniZiębaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna3
OktawiaDrzałSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3
EmanuelKlocSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3
JakubAbramczykSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników3
OliwierDoardoSzkoła Podstawowe Nr 31Zabrze3
OlgaSrockaSzkoła Podstawowa MileniumGniezno3
TomaszStańczykSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników3
MonikaAdamczykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
MajaMuszyńskaSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn3
GrzegorzGołębiewskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3
TymoteuszMiszczukSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3
JakubŚwiergielSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3
JakubKuryśSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3
WiktoriaSzczęsnaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3
MateuszHruszowiczSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
LauraKaczmarekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa3
jakubniedzialkaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
patrykbrzyskiSzkoła Podstawowa w CieplicachCieplice 413
AdrianStawarzZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów3
PatrykKarnabalSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
JakubKaczmarekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
JakubPrystupaSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany3
KacperWitekSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia3
DanielMichalikSP 3Bytom3
AleksanderKostanciakIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin3
JustynaGąsiorSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa3
AnetaCichy3
ErykDziekanowiczIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin3
MIŁOSZGRABOŃSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław3
AgataWojciechowskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
NataliaPostawaZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce3
KalinaLewandowskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
KubaMonczakowskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
DominikFrysztakSzkoła Podstawowa w TurzyTurza3
OliwierHajdukMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice3
IgaSzadkowskaMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice3
BorysKurtiakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń3
ZofiaSkupniewiczSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
MikołajRoszykSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica3
JakubSkowronSzkoła Podstawowa w MielnieMielno3
WojciechBodyłSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica3
HubertBaszaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica3
NataliaChciukPSP 5Stalowa Wola3
NataliaWłodarczykSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie3
PatrykSzynczewskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3
PaulinaSzewczykSzkoła Podstawowa w MordarceMordarka3
DawidWasileniaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3
AntoniZagórowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza3
NIkodemMoranskiSzkoła PodstawowaPowroźnik3
OliwierKwaśnySP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała3
KarolŚpiewak3
MichałGierełoSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
JakubSekułaSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec3
WiktorSkowróńskiSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą3
SzymonOlasPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski3
dawidstefanowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz3
StanisławKlemarczyk3
FilipJanowskiPubliczna Szkoła Podstawowa w BrudzicachBrudzice3
KubaPiotrowskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard3
ŁukaszBurakPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice3
MarcelPiechotaSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice3
KatarzynaKępaPubliczna Szkoła Podstawowa w BrudzicachBrudzice3
ŁukaszŚcibiorSzkoła Podstawowa w KurowieKurów3
KingaMiętusSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3
KasjopeaOrłowskaSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń3
GrzegorzBrzóska3
MikołajPocztarekSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica3
DariuszStolarski3
WiktorSolskiSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. KorczakaSochaczew3
LauraNocońZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki3
MateuszBarański3
TomaszGołębiowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica3
MateuszWalczakZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków3
AntoniPaździochSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68Warszawa3
SzymonBroczkowskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków3
DominikMikosSzkoła Podstawowa nr 66 im. Z. Herberta we WrocławiuWrocław3
MonikaSzachniewiczZespół Szkół DrzewnychBydgoszcz3
KamilFrontzekZespół Szkół w OleśnieOlesno3
AntoniŻyjewskiSzkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów PolskichSzczecinek3
AleksanderDyrekSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica3
PatrykMólSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza3
ZuzannaKowalczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Radomsko3
SamantaKaczorSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica3
TomaszMicherdaSzkoła Podstawowa w WoźnikachWoźniki3
NadiaBraunSzkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku WielkopolskimGrodzisk Wielkopolski3
PaulinaLuźnaIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin3
Łukasz AntoniSawickiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze3
KacperKubackiSP nr 2Piaseczno3
KamilPatlaZespół Szkół MuzycznychKrosno3
MaciejKlocSzkoła Podstawowa nr 48Szczecin3
MartynaWojciechowskaSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo3
FranciszekDrozdZespół Placówek Oświatowych w DysieDys3
OskarJażdż3
AdrianTomaszewskiZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo3
JacekKorucZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE3
EmiliaGóralSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne3
ŁukaszRabiegaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
mr. gastele3Szkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
OlivierKoziołZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE3
JędrzejPilchZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
FilipChmuraSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
FiliprogalskiSzkoła Podstawowa nr 9 w TarnowieTarnów3
PaulinaGóralSzkola Podstawowa im. Orląt Lwowskich nr 9 w TarnowieTarnów3
KatarzynaDwornikSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko3
MajaAugustyńczykSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko3
CyprianKurasPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Radomsko3
NatanDębskiZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce3
AdrianPojasekZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce3
piotrjanikowskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
KatarzynaKozuńPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin3
MiłoszMaroszek3
PatrykSłupekZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3
FiilipWysoczański3
KacperSkuzaSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia3
AmeliaGronowiczSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo3
PatrykWasikZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem3
AleksandraZielińskaLiceum Ogólnokształcące Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ EłkEłk3
JakubPietraszekZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków3
OskarJereczekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna3
MateuszKrawczykSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała3
JacekRudzkiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna3
OlivierJereczekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna3
PatrykWiewióraSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec3
AgnieszkaChrószcz-FujaSzkoła Podstawowa nr 3Pszów3
MikołajLippSzkoła Podstawowa nr 3Pszów3
TomaszGriegerZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE3
HubertPowroźnikSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica3
DawidWięcekSzkoła Podstawowa nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w ŁańcucieŁańcut3
KonstantyBulczak3
SzymonMichalikSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn3
StanisławKostkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna3
KonradSawiczZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce3
AgataRzeszowskaSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn3
NikolaNiewiadomskaZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE3
NicolaMazurkiewiczSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą3
PawełDzienisiewiczSzkoła Podstawowa Sportowa nr 6Ełk3
WojtekStefaniukSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja KopernikaŁosice3
AleksanderKamińskiZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE3
MichałKamiński`Szkoła Podstawowa w MichałowieMichałów3
juliaolechowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów3
DominikaLudwinPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Radomsko3
OliwiaMüllerSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów3
JakubDollaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław3
stanisławmalinowski3
JózefinaErbelSzkoła Podstawowa nr 1 w UstceUstka3
WiktorFogielmanPSP nr 7Radomsko3
JakubStarzakSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne3
PatrykJuszczykZSP KościelnikKościelnik3
JustynaChachułaPubliczna Szkoła Podstawowa w BrudzicachBrudzice3
AleksandraNowackaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin3
wojtekszynalSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIAdamówka 1803
JakubWolkiewiczSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec3
MikołajChlebowskiSzkoła Podstawowa im. R.W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl3
PaulinaRychter3
AleksandraWołekSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów3
PatrykŁabajSzkoła Podstawowa w WoźnikachWoźniki3
JuliaŚwitałaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardzowskiegoPrzyłęki3
NikolaTolkoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze3
OlgaOlgaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj3
MarcelGośniak3
BartoszKonieckiZespół Szkół w OleśnieOlesno3
TomaszCzarneckiSzkoła Podstawowa Nr 5 w Nowej SoliNowa Sól3
AlanSzkurłat3
SzymonJabłońskiSzkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w BłędowieBłędów3
MichałGurgulZespół Szkół w KlęceKlęka3
MaksBrykaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
KacperZadoraSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
KsaweryRurańskiGminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Rębielicach KrólewskichRębielice Królewskie3
BartłomiejKawalecGminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Rębielicach KrólewskichRębielice Królewskie3
RobertGorzulaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny3
MaciekRomaniuk3
PiotrGruszczynskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
tomekwąsik3
JakubDziadekZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne3
filipskoczylasOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaZielona Góra3
BarbaraBanasiakEuropejska Szkoła PrzyszłościWarszawa3
FilipZablockiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
KamilSzeligaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów3
AleksandraRubiśPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków3
JakubBurczyńskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański3
MarekAdamskiSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek3
WiktorGołdykaSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek3
PiotrRosaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów3
JakubŚrodeckiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3
MateuszWilkSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3
MarcinŚwiderski3
MaciejGrzelakSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo3
NataliaBęben3
KacperSzelachowski3
HannaBarańskaSP9Leszno3
AdriannaMrózSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica3
MichałFabrowiczSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec3
mikołajlinkeSP9Leszno3
KorneliaUrbanSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica3
AmeliaCieślak3
MiloszKaliszewskiSzkoła Podstawowa w Gortatowie z siedzibą w SzczuceSzczuka3
JakubSzymańskiSzkoła Podstawowa w Gortatowie z siedzibą w SzczuceSzczuka3
PawełMateckiSP13Leszno3
DariaChodoszyTAK OpoleOpole3
KarinaGawlakSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów3
MonikaBłachowiczSzkoła Podstawowa nr 14Olsztyn3
WiktoriaSoszkaZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne3
PawełKilianSzkoła Podstawowa w RydzowieMielec3
KubaKlimczyk3
MajaTomalak3
PaskalCzubacki3
KarolKleinszmidtZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz3
damiankokitkoZespół Szkół Techniczno - Informatycznych w ElbląguElbląg3
MaksymSzultaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz3
JuliaPiteraSzkoła Podstawowa Nr 1 w DomaradzuDomaradz3
ErykMazurSzkoła Podstawowa nr 16Grudziądz3
MikołajMiernikSzkoła Podstawowa im. Józefa Kassolika w MiędyrzeczuMiędzyrzecze3
PatrykWróblewskiPSP nr 7Radomsko3
PiotrekRatajczykSzkoła Podstawowa nr 2Suchy Las3
WojtekStojanovskiSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn3
EwaOstrowskaPubliczna Szkoła Podstawowa w DargobądzuDargobądz3
NataliaŻurekSzkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary3
AnielaKuligSzkoła PodstawowaLeśnica3
MateuszRompa3
PaulinaKubisPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki3
AldonaBastrzykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica3
SzymonPażyraSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie3
PaulinaManczikowskaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny3
WiktoriaRusinowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi3
KamilBaraniakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w KielnieKielno3
PatrykAdamiecSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia3
MikołajGrabiaSzkoła Podstawowa Im. M. KopernikaCielce3
WojciechOlbrotPixBlocksPoznań3
MateuszMichalakSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami DwujęzycznymiWolsztyn3
WiktorSteffen3
DamianWójciuk3
KrystianChwalZSP LipieLipie3
KamilKulak3
KamilWSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice3
JuliaZych3
WiktoriaBanaszakSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec3
TymonSikoraSzkoła Podstawowa nr 16 im. Orła BiałegoGdynia3
HannaBielańskaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów2
HannaPartykaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów2
MichałMarczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz2
OlgaNidzinska2
GabrielaKarolczakSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce2
MartynaLepka2
OliwiaMuszyńskaPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin2
AmandaQuirelaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2
JanJetkowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo2
KatarzynaKozłowskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań2
PaulinaNawrotSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2
AgataOpielaSzkoła Podstawowa w SłosinkuSłosinko2
DominikBorysiewiczSzkoła Podstawowa w SłosinkuSłosinko2
WiktoriaCzarnockaSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce2
SzymonBarczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów2
KacperTeodorczykSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo2
JulitaJagodzińskaSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo2
EmiliaJóźwiakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany2
AnnaPiątekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany2
MikołajGrewlingSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaWapno2
MartaMakowskaSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo2
WiktorSkwierawskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz2
SzymonSzultkZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz2
WojciechBandykSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski2
PatrykPalacSzkoła Podstawowa nr 4Ziębice2
wojciechTurczunNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław2
WiktorTruchlinskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański2
PatrykZawadzkiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański2
JanZaranekSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów2
SzymonBregułaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec2
PawełWachowskiPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice2
FilipPoradaPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice2
KacperŁakomskiPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice2
MajaLiberackaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew2
AgataRudaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew2
KarolinaSzczepańskaSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary2
OliwiaKuzia2
NADIAWRZOSEKOlimpijczyk Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Przedszkole Szkoła Podstawowa PoznańPoznań2
KacperBilmon-PaulSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek2
EwaBiedrawaSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymiu im. Powstanców WielkopolskichWolsztyn2
stefanlenarczykSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń2
IgorPrzeździęk2
FilipWójcicki2
AleksBartoszewiczSzkoła Podstawowa w Psarach im. J.P.IIPsary2
OskarMarciniakSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski2
AmeliaKowalczykSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno2
OliwiaKandybowiczSzkoła Podstawowa w NasiadkachNasiadki2
MartynaKaczmarczykSzkoła Podstawowa w LaskuLasek2
KarolKokiećSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa2
KacperKisielewski2
AlekPtakSzkoła Podstawowa nr 38Poznań2
AntekWłodarczyk2
NikolaGamońSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica2
KacperLeszczyński2
JakubKlimiukSzkoła Podstawowa nr 38Poznań2
AdamMokrzyckiSzkoła Podstawowa nr 8 w SanokuSanok2
JanWantusiak2
DamianKowalczykSzkoła Podstawowa nr 5 im. R. TrauguttaPoznań2
OliwierKrystekSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno2
NikolaZegar2
KingaSówka2
JuliaBagińskaSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów2
WiktoriaGrobysZE Podmokle MałePodmokle Małe2
JagodaLewandowskaZE Podmokle MałePodmokle Małe2
MarikaGrobysZE Podmokle MałePodmokle Małe2
kubakrólSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2
ZofiaKubiakZE Podmokle MałePodmokle Małe2
MarikaKorytkowskaPSP114Warszawa2
JuliaJelińskaSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno2
maksmarcinkiewicz2
oleklewicki2
KonradSzczukaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów2
NorbertRaźnySzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo2
JakubDrozdowski2
JakubMotoszko2
KacperDużyk2
hannaogiela2
milapasiar2
milenaopas2
BartekWarychSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard2
JuliaLipińskaIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra2
PatrycjaMickiewiczIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra2
KacperDybizbanski2
ZuzannaMacheraSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa2
KrzysztofŚwistowskiSzkoła Podstawowa nr 4Pruszcz Gdański2
DominikHeropolitańskiSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów2
MichałWieczorekAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź2
robertzerzonSzkoła Podstawowa nr2 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski2
MiłoszKlingerZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice2
SzymonNorwiński2
HaniaWojtakowska2
AlanKlasZespół Szkół JezuitówGdynia2
JuliaŚcisłaIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra2
JakubMalcherSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica2
MagdalenaBudźkoV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk2
SzymonKochański2
KatarzynaSosnowskaSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów2
AmeliaSkałaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań2
SzymonPiaseckiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia2
KacperDąbrowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia2
BartoszSokołowskiSP WerbliniaWerblinia2
KlemensCzokPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice2
DamianLewickiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze2
JuliaWagnerSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec2
TomaszPrzychodzkiPSP114Warszawa2
OliwiaWitkowska2
aleksanderrylskiPSP114Warszawa2
MikołajWszołaPSP114Warszawa2
AntoninaKędzierskaPSP114Warszawa2
MaciejSurdykSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec2
LeopoldKaniewski2
KacperMańczakSzkoła Podstawowa Nr 5 w Nowej SoliNowa Sól2
KingaKuczkowskaSzkoła Podstawowa nr 33 im. 27. WDPAKLublin2
JakubŚpiołekSzkoła Podstawowa nr 5Wisła2
AngelikaKołodaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj2
BartoszSitkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów2
JanWlazłoSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno2
JakubRzymekSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia2
FilipWoźniakowskiSzkoła Podstawowa nr 2Piaseczno2
KacperPawlakZespół Szkół nr 1Swarzędz2
KorneiaMarchlewskaSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń2
SzymonKullaSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie2
JuliaGodlewska2
AlicjaKozakCogito Familijny PoznańPoznań2
SzymonMakowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica2
AnnaHapunowiczSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa2
BartoszRodzinkaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów2
aleksanderdevirionPSP114Warszawa2
JagodaŚniadeckaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2
NikolaStelmachSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa2
MichalinaMurzynSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce2
PatrykFurmanZSZiO w KartuzachKartuzy2
SebastianKłosowskiIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk2
MichałMargasSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2
BlankaSkibaZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów2
KubaGajdaSzkoła Podstawowa nr2 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski2
JanSzychowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2
mikołajmadejaSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź2
ANIANOWAKSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2
MateuszLenkiewiczSzkoła Podstawowa Runowo PomorskieRunowo Pomorskie2
WiktoriaFidlerZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów2
MaciejStróżakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń2
michałkulczewskiSzkoła Podstawowa Runowo PomorskieRunowo Pomorskie2
MaksymilianŁuczyńskiSzkoła PodstawowaWola Władysławowska2
KacperSrebniakZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów2
DawidCzyżSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica2
KamilKrajewskiMiejski Zespół Szkół nr 1 w GorlicachGorlice2
WiktorJankowiakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica2
JoannaJągPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski2
WeronikaMazurPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych2
JakubKamińskiSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń2
BartoszZabłocki2
NatanMisztaPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski2
WojtekWołowiecSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława2
IgorBarański2
hubertwilczyńskiSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard2
AdamKlotzelSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieKowalew2
PatrykPolakPSP nr 2 im. Artura Gadzińskiego w ZdzieszowicachZdzieszowice2
OlivierNowakZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków2
NataliaBłońskaSzkoła Podstawowa im. Piotra KulasińskiegoTrzcianka2
WiktorHincSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo2
MikołajSikoraZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków2
RemigiuszBabinZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz2
MichałKrywultSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała2
janekDąbrowski2
MichałSzczuchniakZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy2
LauraKiżewska2
NikolaKroplewskaSzkoła Podstawowa w CzernikowieCzernikowo2
WiktoriaPająkSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki2
WiktoriaKowalewska2
AdamPiechota2
FranciszekJakubczak2
AntoniKrzyżak2
MaCiekZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2
MaciejMałekCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa2
PolaSkrężynaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów2
JuliaWlaźlakSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo2
DominikkukurykaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin2
PatrycjaKowalskaZespół Szkolno - PrzedszkolnyBudzisław Kościelny2
AleksanderBrandtCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa2
EmiliaKowalczykZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE2
AleksyMaslanka-Ishida2
LiwiaPerlińskaZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka2
JuliaCiach2
SzymonBąk`Szkoła Podstawowa w MichałowieMichałów2
KingaNaszkiewiczZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce2
MikołajCaparSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w StróżachZakliczyn2
KonradGolasSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska2
MaciejKohlmanSzkoła Podstawowa Sportowa nr 6Ełk2
AleksanderSowaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna2
SylwesterRóżańskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna2
PatrycjaGlocSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice2
kamilpatury2
RemigiuszKochanSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów2
JanPrzyślewiczSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo2
LenaZającDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań2
MichałWilczyńskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica2
AntoniMizeraSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo2
AdamJeździkowskiSzkoła Podstawowa im. Wandy DobaczewskiejGąsawa2
AylinBerberZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem2
JanKowalik2
ZuzannaKokotSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała2
MateuszGołackiZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce2
RadosławBośSzkoła Podstawowa Nr 5 w Nowej SoliNowa Sól2
AleksandraJankowskaSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w InowrocławiuInowrocław2
AnnaParadowskaSP 19Elblag2
BrunoOwadiukZespół Szkół w RzepinieRzepin2
MichałMazurkiewiczSzkoła Podstawowa w OsielskuOsielsko2
MichałKotPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Świdwin2
MichałBłaszkowskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański2
kacperdrausSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów2
LenaKubówSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów2
DawidSinchinowSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów2
NinaKopećZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów2
OliwiaReszczyńska2
MichaelCieśla2
ZosiaGandecka2
DominikNazwiskoSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica2
MichałSzczepańskiZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów2
AntoniBalcerzak2
ArturChmielewskiSzkoła Podstawowa nr 16 im. Orła BiałegoGdynia2
JakubUjazdowskiZespół Szkół w BogusławicachBogusławice2
OktawianWitekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom2
JulianJakubiakSzkoła Podstawowa nr 6 im.Tadusza KościuszkiCiechanów2
AleksanderSkibaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w SosnowcuSosnowiec2
FranekRudzkiSzkoła Podstawowa im. Karola Miarki w PielgrzymowicachPielgrzymowice2
RoksanaZwolanowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejMogilno2
BartekKowalczykI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystaw2
MichałWilkoszKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków2
JeremiPopławskiZespół Szkół SamorzadowychStare Juchy2
ŁukaszLechoszestPubliczna Szkoła PodstawowaBaborów2
MariaDubielSzkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w SosnowcuSosnowiec2
ZofiaKrzysztyniakZespół Szkół MuzycznychRadom2
DominikaSnochowska2
JakubPetlicZespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w OlkuszuOlkusz2
OlgaBaćmagaZespół Szkół MuzycznychRadom2
MaciejNowickiI Liceum ogólnokształcąceElbląg2
KrystianSzponarSzkoła Podstawowa w Korchowie PierwszymKorchów Pierwszy2
MaciejKmitaSzkoła Podstawowa w DamicachDamice1
MilenaDobrowolskaSzkoła Podstawowa nr 2Małkinia Górna1
PaulinaKuziaSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice1
FabianCebulaTAK OpoleOpole1
MichałCynkaZespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w ŚremieŚrem1
KubaSkóraSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów1
JuliaCiupa1
BartoszBajak1
AntoniMrózPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIStalowa Wola1
EwelinaCzerwińskaSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1WDPLegionowo1
BartekZarębaZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka1
PolaNowakSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło1
AniaNiemiecSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło1
AnnaLorencZespół Szkół w KlęceKlęka1
MarcinSzafoniSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo1
DawidAntosikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów1
WiktorBojarczuk1
BłażejKubiakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulęcin1
FilipCieślakSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec1
MarcelJaruzalSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaWapno1
MichałJanuchowskiSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec1
aa1
KlaudiaMielcarekSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo1
MateuszMakowiec1
MariaŚlaskaSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów1
KacperSzerszeńSzkoła Podstawowa nr 3Blachownia1
AnnaWarychSzkoła Podstawowa w LubianieLubiana1
JagodaPierzakSzkoła Podstawowa nr 4Ziębice1
KarolinaKowalikSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok1
MaksymilianZimnochSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68Warszawa1
AdamPotrzebkaSzkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w ZabrzuZabrze1
SzymonLachowskiPSP 5Stalowa Wola1
OliwiaDobrzańskaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec1
KarolKokosza1
BartekKuczerSzkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach DrugichSiedliska Drugie1
RadekSzymończykSzkoła Podstawowa nr 1Mierzęcice1
MateuszCieślikPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom1
BartłomiejKalickiSzkoła Podstawowa im. ppłk Stefana SkoczylasaRossosz1
DianaJeleńskaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec1
SzymonCiechowiczSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek1
KorneliuszTryzna1
JakubDzióbSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów1
KamilMorawskiZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk1
MikołajWizerSzkoła Podstawowa Nr 17Poznań1
ZofiaWojtasikSp Nietulisko DużeNietulisko Duże1
KingaZapałaZS KostomłotyKostomłoty Drugie1
PiotrRoguskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w SzczecinieSzczecin1
MichałLipiński1
MikołajKuźmicz1
KrzysztofWietrzyńskiSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa1
DorotaCisońSzkoła Podstaowa im. Stanisława KostkiKrauszów1
OleksiiBudnikBritish International School of GdanskGdansk1
LauraMielniczukSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WiszniowieWiszniów1
WiktoriaKuroszSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuSanok1
AdamDucherSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SomoninieSomonino1
DariaGargulaSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary1
KacperStachuraZespół Szkuł Samorządowych w Sułkowicach-BolęcinieSułkowice1
SebastianLitarowiczZespół Szkół MuzycznychKrosno1
AmeliaOstrowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno1
KorneliaKosmalaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka1
VivienTworkSzkoła Podstawowa nr 2Władysławowo1
StanisławBasiorSZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ORŁA BIAŁEGOSOSNOWIEC1
AmeliaSławskaZespół Szkolno - Przedszkolny w CedzynieCedzyna1
AdamSynowiecPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków1
AdamBorkowskiSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło1
KlaudiaAdamczykSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów1
KlaudiaKotSzkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów1
KarolWiszniowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1
KacperWołekZE Podmokle MałePodmokle Małe1
KamilTrocholepszyZE Podmokle MałePodmokle Małe1
FilipRychłyZE Podmokle MałePodmokle Małe1
PawełJudtZE Podmokle MałePodmokle Małe1
ZuzannaWyrwaZE Podmokle MałePodmokle Małe1
AnnaPodstawskaPSP114Warszawa1
AntoniCzekierdaSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1
NikolaOlszewskaSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno1
OliwiaKociołekSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno1
zuzannatrojanSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno1
KacperKazmierczakSzkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w ParkowieParkowo1
AleksandraChrzuszczSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek1
ZofiaWaszakSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów1
MichałSzyndlarewiczSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard1
NicoleTurnerSzkoła Podstawowa nr 4Pruszcz Gdański1
DominikNiezgodaSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia1
PatrykBieszczadSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała1
PaulaOłpińska1
BlankaMilskaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź1
JadziaSzewczykAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź1
KlaudiaSowińska1
JanKuczajSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia1
AntoniSpychałaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1
KubaKurowiakSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1
MikołajMichalskiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1
macieknadstogaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1
KacperHajdukPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany1
MikołajKacprzykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany1
PatrykKochajkiewiczTAK OpoleOpole1
WojtekSteckiewicz1
juliaczubek1
WiktorPewniakSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia1
LeaSuszniak1
ViktoriiaYatsenkoSzkoła Podstawowa im. ppor. dh Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w KonarzycachKonarzyce1
maksymilianmatuszakSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaWapno1
BartoszBaranSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik1
ŁucjaKorczPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany1
NataliaBieryło1
PawełDiakówTAK OpoleOpole1
LidiaRadzikowskaPSP114Warszawa1
HannaSarnaZespół Szkolno-Przedszkolny nr w MysłowicachMysłowice1
WiktoriaKoziołPSP114Warszawa1
AmeliaPiniarskaSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec1
KamilDuszynskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica1
JakubMinorczykZespół Szkół TechnicznychTarnów1
MichałOlszakSzkoła Podstawowa 162Łódź1
KacperMichalskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardzowskiegoPrzyłęki1
HubertGonera1
FilipSmugowskiSzkoła Podstawowa nr 4Praszka1
DominikMisiuta1
NorbertPucekSzkoła Podstawowa im.Bolesława Prusa w Wólce RokickiejWólka Rokicka1
KrzysztofSzygendaPubliczna Szkoła Podstawowa KSW w PoznaniuPoznań1
SanisławJeziorowskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska1
OliwiaSiewierskaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w MysłakowieMysłaków1
PiotrDems1
AdamTeperSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno1
MartynaChmielewskaSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1WDPLegionowo1
BartoszJarnickiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława1
KrystianWiecheć1
SzymekKosibaMiejski Zespół Szkół Nr 4Krosno1
JakubDyjakSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany1
OliwiaNędzaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa1
IgorRadziochSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1
DagmaraMastejPubliczna Szkoła podstawowa w DobryniDobrynia1
WiktoriaMikołajczykPubliczna Szkoła podstawowa w DobryniDobrynia1
WiktoriaChatałaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa1
JustynaWarszawskaZSP KościelnikKościelnik1
nataliatokarskaZSP KościelnikKościelnik1
AlaSadowskaZSP KościelnikKościelnik1
JakubIngerZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów1
ErykNiziołZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów1
joannapodbornyZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13KATOWICE1
KacperheblikSP 3Bytom1
OskarBudziszSP WerbliniaWerblinia1
ŁukaszWolańskiSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa1
JuliaLudkiewiczZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem1
RadekOlechowskiSzkoła Podstawowa nr2 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski1
MaksmilianNiechciałSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1
JędrzejPacyna1
BartekDerewońkoSP nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiStargard1
AleksandraPietrzakSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica1
MateuszPiekarzSzkoła Podstawowa w TurzyTurza1
BarbaraStrzeleckaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1
MichałRabiaszSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą1
WiktorRysa1
SebastianBielecZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4Rzeszów1
MarysiaPołudniakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1
PatrycjaNolbertSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1
TomekTyrańskiSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki1
AnnaBeściakSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa1
NataliaNowakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1
KarolŻmudaSzkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała1
MikołajLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała1
NataliaGumienniczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki1
WiktoriaBuczekSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa1
JuliaWolskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1
MiłoszĆwikłaPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski1
TymoteuszMarczewskiPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec1
HelenaJóźwikSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia1
WiktorPowąskiPrywatna Szkoła Podstawowa BELWARDPoznań1
adamtuzimekSzkoła Podstawowa w KurowieKurów1
AleksandraNeumanSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1
JanSkrzypczak1
JakubOlearnik1
WiktoriaZachuraSzkoła Podstawowa nr 2Małkinia Górna1
MarcinKulas1
DawidFlakZespół Szkół w OleśnieOlesno1
MichałPrzeniosłoZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1
PiotrWójcikZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1
TomaszSzczockiOgnisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w WarszawieWarszawa1
MarcinMalikMiejski Zespół Szkół Nr 4Krosno1
PawełChorobaZSO nr 1 im. Mikołaja Kopernika w KatowicachKatowice1
MaciejPotęga1
wiktorrolnik1
LiliiaVarlamovaBritish International School of GdanskGdansk1
MichałRzepiński1
JakubOsesek1
KacperRobaszewskiSzkoła Podstawowa nr 231Warszawa1
BartekGorzawski1
MateuszMacedoński1
WiktoriaNawrockaSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów1
WojtekBednarskiSzkola Podstawowa im Orła Białego w LubieszowieLubieszów1
SzymonKordjalikSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników1
MikołajChalimoniukWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa1
AdamSochaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1
MartynaPolakSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała1
AlfredChodorowskiCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa1
MichałMirkowski1
AleksandraStasiakSzkoła Podstawowa w ŁuczywnieŁuczywo1
AdrianArak1
WojciechSkibaSzkoła Podstawowa nr 3Pszów1
AndżelikaDudkiewicz`Szkoła Podstawowa w MichałowieMichałów1
jakubfras1
JuliaMarcinkowskaZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce1
BiankaMączkaZespół Szkolno-PrzedszkolnyBoguszów-Gorce1
JuliaJankowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Radomsko1
DawidWójcikSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce1
JakubSumeraSzkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej w ChrzanowieChrzanów1
juliawdowickaZespół Szkół Katolickich im. św. Jana BoskoSosnowiec1
JakubZamojski1
JakubOrłowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów1
WeronikaWitkowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów1
NadiaDomżalskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaChorzów1
IgorLewkowiczKatolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w Piotrkowie Tryb.Piotrków Tryb.1
MichalWierzchowieckiSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1
KarolinaŻuchowska1
JakubDzijaSzkoła Podstawowa nr 3Sanok1
PatrykBartkowiakSzkoła Podstawowa nr 1 w KościanieKościan1
DominikaPiotowskaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1
PiotrTerczewskiSzkoła Podstawowa nr 1 w KościanieKościan1
AlicjaHolak1
KrzysztofWalerczycz1
MariaOlędzka1
AdamRaźniewskSzkoła Podstawowa nr 9 w SieradzuSieradz1
KacperMarkiewiczSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec1
JakubKomorowicz1
XymenaMusiałkiewiczSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek1
PiotrSzpatuśkoCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoWarszawa1
ZuzannaKazimierczykSzkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w SosnowcuSosnowiec1
JuliaChmielewska1
PiotrDrabikZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki1
MarcinWtorekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji NarodowejJędrzejów1
ZuzannaMamak1
MaksymŚlugajskiZespół Szkół EkonomicznychPiła1
LenaPaszkowskaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68Warszawa1
GabrielSalaSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia1
TomaszZipserZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne1
SewerynTańczyk1
KarolMakowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki1
kacperrzepkaZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
KarolinaMrukSzkoła Podstawowa w TurzyTurza1
IgorNapierałaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1
ZofiaKisielewskaTAK OpoleOpole1
AleksandraRaszkiewiczSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica1
EmiliaLetkiewiczSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica1
VincentKleczkowskiChrześcijańska SzkołaPodstawowaStarogard Gdański1
KarolSiwakSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica1
OliviaBialkowska1
JanAugustynTAK OpoleOpole1
EmiliaKordzikowskaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza1
KarolinaMakoszSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1
EwelinaSasinPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejMazowszany1
AntoniStompórSzkoła Podstawowa nr 1Koluszki1
KacperReszczynskiZespół Szkół EkonomicznychStarogard Gdański1
SZYMONWALASSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa1
SylwiaWróbelSzkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary1
ZiemowitSzeluga1
ZuzannaZimnySzkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary1
DamianJeżewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz1
SaraBielawskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz1
DominikSularzSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa1
BartekDomalikSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa1
KaterynaVerboloz1
JuliaKujawskaSzkoła Podstawowa nr 6 w Zielonej GórzeZielona Góra1
TymoteuszLorekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1
WitKovčin1
KsaweryMakowskiZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1
MaksymMargachowSzkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u w SzczecinieSzczecin1
FilipSalomonSzkoła Podstawowa im.Orła Białego w SamoklęskachSamoklęski1
MichałKucek1
LenaLyskoSzkoła Podstawowa im. Józefa Kassolika w MiędyrzeczuMiędzyrzecze1
AleksandraPilarczyk1
MariaMajsnerowskaZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem1
MilenaPiszczekSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn1
BartoszSobieckiAzymutPruszków1
MaicejPacynaSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa1
JakubKołataSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce1
InezGdowskaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiŁętowice1
PawełTrafnyZespół Szkół w BogusławicachBogusławice1
LauraChmielSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców1