fbpx

ELIMINACJE

SKILLED

ImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyPółfnały
PatrykKwaśniok20zakwalifikowany/a
OlimpiaŁokuciejewskaZespół Szkół Ogólnokształcących im. K. JagiellończykaLidzbark Warmiński20zakwalifikowany/a
AdamSzymaszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 48Szczecin20zakwalifikowany/a
WojciechTomaszewski20zakwalifikowany/a
WiktoriaJaniecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole20zakwalifikowany/a
TymoteuszStępkowskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń20zakwalifikowany/a
AdamGąsienica-Samek20zakwalifikowany/a
PawełPodolak20zakwalifikowany/a
mikołajchajewski20zakwalifikowany/a
WiktorPolanowskiZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk20zakwalifikowany/a
AleksanderDomin20zakwalifikowany/a
AdamForteckiSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
StanislavBudzynskyiSzkoła podstawowa nr 6 w RumiRumia20zakwalifikowany/a
AndrzejJodkoSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław20zakwalifikowany/a
PiotrMatusiewiczAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów20zakwalifikowany/a
SzymonŚwiderski20zakwalifikowany/a
JanGórskiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń20zakwalifikowany/a
AleksanderChrzanowskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk20zakwalifikowany/a
MartaŁopusiewiczVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań20zakwalifikowany/a
SzymonSkonieczkaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno20zakwalifikowany/a
MaciejŻuchowskiSzkoła podstawowa nr 6 w RumiRumia20zakwalifikowany/a
MarcinKozaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
MagdalenaKicińska20zakwalifikowany/a
MirosławKoziakZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2Przemyśl20zakwalifikowany/a
BolesławWójcikPubliczna Szkoła Podstawowa im. Poskich Noblistów w WalimiuWalim20zakwalifikowany/a
KamilLenczewskiSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna20zakwalifikowany/a
AdamStanochSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica20zakwalifikowany/a
SzymonSzlichcińskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁazachŁazy20zakwalifikowany/a
KamilKuczerowski20zakwalifikowany/a
ŁukaszOsmańskiZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń20zakwalifikowany/a
JakubMazurZSEiO nr 5 w KrośnieKrosno20zakwalifikowany/a
MarcelParzyszekZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń20zakwalifikowany/a
MarekZając20zakwalifikowany/a
MariaOstrowska20zakwalifikowany/a
JakubWilczopolskiZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń20zakwalifikowany/a
KacperMirowskiZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń20zakwalifikowany/a
SamantaBoguszSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie20zakwalifikowany/a
JakubNokielskiZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów20zakwalifikowany/a
HubertSzymikZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice20zakwalifikowany/a
MateuszPokornieckiZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń20zakwalifikowany/a
AleksanderPorębny20zakwalifikowany/a
RobertWoronin20zakwalifikowany/a
MarcinGórkiewiczSzkoła Podstawowa nr 41Kraków20zakwalifikowany/a
JakubPasińskiZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice20zakwalifikowany/a
HubertŁukasikVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań20zakwalifikowany/a
MaksymilianKarbasz20zakwalifikowany/a
AntoniNawrockiZSMEiEToruń20zakwalifikowany/a
MateuszKubikSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol20zakwalifikowany/a
AntekSuszkoPrywatne Szkoły imienia Cecylii Pater - ZyberkównyWarszawa20zakwalifikowany/a
KacperWęgrzynSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce20zakwalifikowany/a
FranciszekBiernatZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała20zakwalifikowany/a
KubaKuczyński20zakwalifikowany/a
KrystianPrusekSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów20zakwalifikowany/a
MichałLichańskiSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim20zakwalifikowany/a
DamianBiernatII Liceum Ogólnokształcące im C.K.NorwidaOstrołęka20zakwalifikowany/a
AnnaCzarneckaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
MaksymilianSzudrowiczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki20zakwalifikowany/a
KarolZgraja20zakwalifikowany/a
MikołajJarosSamorządowa Szkoła Podstawowa w PałecznicyPałecznica20zakwalifikowany/a
MałgorzataMilejczakI Liceum Ogólnokształcące w ZabrzuZabrze20zakwalifikowany/a
MiłoszPawelecPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im.Jana Pawła II w RadomiuRadom20zakwalifikowany/a
GracjanSekuterskiZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski20zakwalifikowany/a
MarcelMichalikSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
IgaDomagałaSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo20zakwalifikowany/a
BartłomiejCynarZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
ZuzannaBocianZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20zakwalifikowany/a
MichałOżdżyńskiSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
StanisławPrzyborowski20zakwalifikowany/a
SzymonBamberskiSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
FabianRzepeckiSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
AndrzejMickiewicz20zakwalifikowany/a
ŁukaszZalewski20zakwalifikowany/a
AleksyPorębaSzkoła PodstawowaSarnów20zakwalifikowany/a
LenaIdczakSzkoła Podstawowa nr 38Poznań20zakwalifikowany/a
TymonMickiewiczCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa20zakwalifikowany/a
DawidAntczakSzkoła Podstawowa im. Józefa JagielskiegoMiędzyborów20zakwalifikowany/a
PiotrBielaSzkoła Podstawowa nr 11 im. gen. S. Maczka w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
MikołajSzydłowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg20zakwalifikowany/a
MonikaStrzelecSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów20zakwalifikowany/a
EmilSkrzydeł20zakwalifikowany/a
MartaWiśniewskaZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski20zakwalifikowany/a
WojciechBulzackiZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice20zakwalifikowany/a
PiotrRaczek20zakwalifikowany/a
BarbaraBłoszyk20zakwalifikowany/a
OliwiaGrzempaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała20zakwalifikowany/a
OskarPietyraSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim20zakwalifikowany/a
PavelVorozhtsovSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław20zakwalifikowany/a
PiotrKowalczykVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań20zakwalifikowany/a
WiktorPiórkowski20zakwalifikowany/a
AndrzejFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20zakwalifikowany/a
DawidGutSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik20zakwalifikowany/a
KarolWolińskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w WarszawieWarszawa20zakwalifikowany/a
KarolinaŁakomyZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
JustynaBieleckaZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja20zakwalifikowany/a
AgnieszkaNowisSzkoła Podstawowa im. J.A. Maklakiewicza w MszczonowieMszczonów20zakwalifikowany/a
JoannaLisowska20zakwalifikowany/a
SzymonWiktorski20zakwalifikowany/a
AlicjaJaworskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów20zakwalifikowany/a
AngelikaKołodaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj20zakwalifikowany/a
MałgorzataRabsztyn20zakwalifikowany/a
DominikMałejkyjII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierz JagiellończykaElbląg20zakwalifikowany/a
PiotrTabaczyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań20zakwalifikowany/a
ZofiaGągała20zakwalifikowany/a
StanisławŁatuszkoSP nr 2Piaseczno20zakwalifikowany/a
KrzysztofGargaszZespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z SanokaSanok20zakwalifikowany/a
MaksymilianGrzyb20zakwalifikowany/a
KacperBłoszkoSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
JakubStęchłyZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
JanGargaszZespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z SanokaSanok20zakwalifikowany/a
ErykMarszałkowskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
PiotrRakI Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. LipskiegoOstrów Wielkopolski20zakwalifikowany/a
KingaFałekSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
NoelStaniewskiSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola20zakwalifikowany/a
FranciszekLiszkaSzkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w GdowieGdów20zakwalifikowany/a
MichałWasyluk20zakwalifikowany/a
MarekLibera20zakwalifikowany/a
GabrielMarkowskiLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice20zakwalifikowany/a
MaksymilianGalaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
PiotrKaszubaZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
HubertWalaszekZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
KlaudiaWiejaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała20zakwalifikowany/a
DominikKutSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
ZuzannaWaszczukCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa20zakwalifikowany/a
WiktoriaWęgrzynSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce20zakwalifikowany/a
PawełMichałowski20zakwalifikowany/a
TomaszForyśI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KołobrzeguKołobrzeg20zakwalifikowany/a
PawełStenzelZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
GrzegorzKawulokSzkoła Podstawowa nr 2 w KoniakowieKoniaków20zakwalifikowany/a
MarekMachińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań20zakwalifikowany/a
AntoniKosickiSzkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego KukuczkiPoznań20zakwalifikowany/a
JustynaSzumczykV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
ZygmuntBaranowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
KatarzynaDałekV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
TyberiuszKonieczkaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
HannaStankiewiczV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
MarcinMorawiecZespół Szkół Elektronicznych i InformatycznychSosnowiec20zakwalifikowany/a
IzabellaSiwkaSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno20zakwalifikowany/a
MikołajWiewióraZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna20zakwalifikowany/a
KatarzynaKraskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna20zakwalifikowany/a
MartaStasicaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna20zakwalifikowany/a
RadosławLejawaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna20zakwalifikowany/a
WiktoriaTolkoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
FilipWrzosek20zakwalifikowany/a
FranciszekBiałkowskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie20zakwalifikowany/a
JakubKraskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna20zakwalifikowany/a
KrystianMozalewskiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
WiktorKotala20zakwalifikowany/a
KamilKuźnikZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna20zakwalifikowany/a
NataliaSawickaSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
OskarKrólSzkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała20zakwalifikowany/a
RóżaKozickaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
MichałKondratSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
MarcinKondratLiceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w SokółceSokółka20zakwalifikowany/a
NataliaZubielikSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
AnastazjaKrawczykSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin20zakwalifikowany/a
KatarzynaKuzoraV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
JakubKapiduraZespół Szkół Technicznych w PilePiła20zakwalifikowany/a
MilenaNowosad20zakwalifikowany/a
StanisławKrygowskiSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin20zakwalifikowany/a
SzymonPrzybyłoV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
JakubKowalskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
JakubŚledzikV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
JakubFraśZespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Szkoła Podstawowa nr 5 w GliwicachGliwice20zakwalifikowany/a
MartynaWielgosikSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów20zakwalifikowany/a
KlaudiaRychterowiczSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów20zakwalifikowany/a
WeronikaSzacka20zakwalifikowany/a
JuliaKłysińska20zakwalifikowany/a
JuliaRymarskaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20zakwalifikowany/a
JagodaKreczkoZespół Szkół w RzepinieRzepin20zakwalifikowany/a
ŁukaszWiatrowskiSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów20zakwalifikowany/a
AmeliaRekowskaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny20zakwalifikowany/a
OliverKozłowskiSzkoła Podstawowa nr 2Murowana Goślina20zakwalifikowany/a
KarolKKrólSzkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała20zakwalifikowany/a
KarolSzwarcSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn20zakwalifikowany/a
PawełDombekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień20zakwalifikowany/a
PiotrDombekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień20zakwalifikowany/a
MikołajŻuber20zakwalifikowany/a
JakubSieradz20zakwalifikowany/a
AntoninaŁaniecka20zakwalifikowany/a
NikitaKochuroSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin20zakwalifikowany/a
AdamRafałowski20zakwalifikowany/a
AleksandraBusłowskaSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
EmiliaBeruśSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
SzymonSzwingePSP im. Stanisława Rosponda ŻyrowejŻyrowa20zakwalifikowany/a
KarolPodgórski20zakwalifikowany/a
SzymonWylegała20zakwalifikowany/a
MichałBloch20zakwalifikowany/a
MajaJasPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin20zakwalifikowany/a
KingaTrzeciakSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny20zakwalifikowany/a
HubertHaładyjI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystaw20zakwalifikowany/a
MichałMielęgowskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce20zakwalifikowany/a
StefanGajda20zakwalifikowany/a
JakubWcisłoSzkoła Podstawowa nr 4Praszka20zakwalifikowany/a
MateuszSikora20zakwalifikowany/a
MateuszGrygolecSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA20zakwalifikowany/a
MichałRoguzSzkoła Podstawowa Nr 79Łódź20zakwalifikowany/a
PixBlocksPoradnik20zakwalifikowany/a
SewerynŚwiechSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w BrzozieBrzoza 1820zakwalifikowany/a
PiotrKrechlo ustrzyki dolneUstrzyki Dolne20zakwalifikowany/a
DominikSzymańskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów20zakwalifikowany/a
JuliaGołębiowskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów20zakwalifikowany/a
KrzysztofAksamitII Liceum OgólnokształcąceTarnów20zakwalifikowany/a
MichałŁysiakV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
IgorWulkowiczII Liceum OgólnokształcąceTarnów20zakwalifikowany/a
MiłoszFeculakZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne20zakwalifikowany/a
KacperLaskowskiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
JózefFilochaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
DawidKrawczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała20zakwalifikowany/a
AleksandraMuzajSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców20zakwalifikowany/a
RafałTumaszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa20zakwalifikowany/a
IgorWiwatowskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki20zakwalifikowany/a
MatyldaStankeSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki20zakwalifikowany/a
RyszardKołaczkowskiSzkoła Podstawowa nr 4Kołobrzeg20zakwalifikowany/a
DawidRydzSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy20zakwalifikowany/a
MaksymilianGawinSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
NikodemMordarskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
PawełPorté3Szkoła Podstawowa nr 16Gdynia20zakwalifikowany/a
MikołajWłodowskiTAK OpoleOpole20zakwalifikowany/a
NadiaLubockaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20zakwalifikowany/a
ZofiaMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów20zakwalifikowany/a
BartoszKrzemińskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20zakwalifikowany/a
StanisławŚwiderski20zakwalifikowany/a
RafałRawskiSzkoła Podstawowa nr 312Warszawa20zakwalifikowany/a
SamuelDańkówSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice20zakwalifikowany/a
AmeliaChłusSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
ŁukaszSawickiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
NikolaJuniewiczSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno20zakwalifikowany/a
PolaJuniewiczSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno20zakwalifikowany/a
BrunoMiszkiewiczWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa20zakwalifikowany/a
MariaGrulkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna20zakwalifikowany/a
TymoteuszBemZespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, Szkoła Podstawowa nr 25Wrocław20zakwalifikowany/a
SzymonGrech20zakwalifikowany/a
MaciejOrepukSzkoła Podstawowa nr 2Piaseczno20zakwalifikowany/a
WIKTORIAMIZERAZespół Szkół MuzycznychRadom20zakwalifikowany/a
WiktorSucharaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin20zakwalifikowany/a
MikołajPukalski-PukałaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin20zakwalifikowany/a
PawełDeorowiczSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze20zakwalifikowany/a
ArturSzałańskiSzkoła Podstawowa Nr 205 im. św. Jadwigi Królowej PolskiŁódź20zakwalifikowany/a
MagdalenaMikulskaSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
makscyganSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko20zakwalifikowany/a
MaciejPietrzyk20zakwalifikowany/a
KajetanZielińskiSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice20zakwalifikowany/a
JuliaŻarkowskaSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin20zakwalifikowany/a
AleksandraPlutaSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław20zakwalifikowany/a
KubaSzałańskiSzkoła Podstawowa nr 205Łódź20zakwalifikowany/a
NataliaNiezgodaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg20zakwalifikowany/a
AdrianMalinowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
MaksymilianŁękawaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław20zakwalifikowany/a
AlicjaTomaszekSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica20zakwalifikowany/a
JuliaŁupińska20zakwalifikowany/a
NikodemGroszZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
BeniaminDunstZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
KacperKorzeniewski20zakwalifikowany/a
LeonardDomachowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
OskarWiczlingZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
SzymonPogonowskiSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa20zakwalifikowany/a
SylwesterPółtorakZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
MariaKoczorowskaSzkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego KukuczkiPoznań20zakwalifikowany/a
KlaudiaLaskowskaSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
Maksymilian DawidSawickiUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń20zakwalifikowany/a
mateuszwilkSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki20zakwalifikowany/a
AdriannaWierzchowskaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
FilipNowackiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20zakwalifikowany/a
KrzysiaHertaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów20zakwalifikowany/a
MagdalenaCiuchnoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
MikołajKamińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów20zakwalifikowany/a
KacperSkitPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów20zakwalifikowany/a
KacperKurganZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec20zakwalifikowany/a
HubertPoterajSzkoła Podstawowa nr 12Łódź20zakwalifikowany/a
OliwiaLeśnyPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice20zakwalifikowany/a
JakubPieczyńskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20zakwalifikowany/a
JanBorowiakSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin20zakwalifikowany/a
JuliaZubielikSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
MarcelinaDrohomireckaZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce20zakwalifikowany/a
DominikWitkowskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
FranciszekWąsikowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA20zakwalifikowany/a
StefanSłomianSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań20zakwalifikowany/a
HannaSowaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
NataliaSzczepkowskaZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica20zakwalifikowany/a
BartoszChmuraPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin20zakwalifikowany/a
TymonPaterekZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków20zakwalifikowany/a
InesUlmanPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec20zakwalifikowany/a
WiktoriaSmoterIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin20zakwalifikowany/a
KonradPierzchałaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec20zakwalifikowany/a
MarcelinaKurczychSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno20zakwalifikowany/a
ZuzannaWykaZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja20zakwalifikowany/a
MarcelinaKlocekZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja20zakwalifikowany/a
AngelikaKleczkowskaSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno20zakwalifikowany/a
MajaDziadczykSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź20zakwalifikowany/a
WiktorWykurzPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec20zakwalifikowany/a
DawidFrątczakSzkoła PodstawowaTurek20zakwalifikowany/a
MarcinMargolI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj20zakwalifikowany/a
TymonFroncSpołeczna JedynkaGdynia20zakwalifikowany/a
StanisławPieczyńskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20zakwalifikowany/a
TymoteuszChmuraMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów20zakwalifikowany/a
SebastianKopiećSzkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świetego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz20zakwalifikowany/a
UrszulaHołowniaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20zakwalifikowany/a
MichałHewkoPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin20zakwalifikowany/a
IrekDawidowicz20zakwalifikowany/a
MaciejPłoski20zakwalifikowany/a
DamianStec20zakwalifikowany/a
MarcinTuliszkaSzkoła Podstawowa nr 10Poznań20zakwalifikowany/a
HaniaKordekpsp10 opoleopole20zakwalifikowany/a
KacperPiętkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w OlkuszuOlkusz20zakwalifikowany/a
RafałCzyżZespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w OlkuszuOlkusz20zakwalifikowany/a
RóżaStolarczykZespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w OlkuszuOlkusz20zakwalifikowany/a
WojciechKrawczykSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
SzymonKędraSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
AleksanderBednarekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów20zakwalifikowany/a
NataliaJackowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława BroniewskiegoŚwidnik20zakwalifikowany/a
WiktorAdamiec20zakwalifikowany/a
KacperTomiłoSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne20zakwalifikowany/a
MajaZiętaraSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol20zakwalifikowany/a
OliwiaPrusekSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol20zakwalifikowany/a
MikołajNadolskiIX Liceum w GdańskuGdańsk20zakwalifikowany/a
EsteraTanaśSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno20zakwalifikowany/a
MarcinGórowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
AnnaSzczepaniakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek20zakwalifikowany/a
MartynaBobykMiędzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski" w LublinieLublin20zakwalifikowany/a
MiłoszSarzyńskiSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary20zakwalifikowany/a
GabrielMiś20zakwalifikowany/a
GabrielŁokuciejewskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. I. KrasickiegoLidzbark Warmiński20zakwalifikowany/a
AnnaŻarówSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
WojciechBryjaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice20zakwalifikowany/a
WiktoriaJaremaZespół Szkół Mechaniczo - ElektrycznychTarnów20zakwalifikowany/a
MajaRadochońskaSzkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice20zakwalifikowany/a
StanisławSztrajtZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz20zakwalifikowany/a
MarcinKubiakZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz20zakwalifikowany/a
MaciejGoroszewskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok20zakwalifikowany/a
BrunonPrzybylskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław20zakwalifikowany/a
MichałPrekielSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka20zakwalifikowany/a
ZuzannaApelskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w PułtuskuPułtusk20zakwalifikowany/a
AlicjaPestkaSzkoła Podstawowa nr 1Czersk20zakwalifikowany/a
AgataPestkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaCzersk20zakwalifikowany/a
JędrzejĆwiklińskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza MazowieckiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
FranekSygułaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁazachŁazy20zakwalifikowany/a
AlicjaRychterSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie20zakwalifikowany/a
AmeliaRostkowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka ChopinaMałkinia Górna20zakwalifikowany/a
MateuszPępekSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa20zakwalifikowany/a
MiłoszMarekSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław20zakwalifikowany/a
EmilkaJarógSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa20zakwalifikowany/a
AnnaFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20zakwalifikowany/a
KacperKuczmarskiSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa20zakwalifikowany/a
AleksandraOlszewskaIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra20zakwalifikowany/a
PawełSpirydowicz20zakwalifikowany/a
OlafKliber20zakwalifikowany/a
AntoniChorążyczewski20zakwalifikowany/a
PawełKatarzyńskiSzkoła PodstawowaZłotoria20zakwalifikowany/a
JanUlbrychI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski20zakwalifikowany/a
JulaSzymańskaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie20zakwalifikowany/a
AmeliaStaszewskaSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno20zakwalifikowany/a
PiotrDąbkowskiSzkoła Podstawowa w PogorzałkachPogorzałki20zakwalifikowany/a
SzymonWentaZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
JanJabłońskiSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
JanKantorekSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
KlaudiaGołkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20zakwalifikowany/a
PiotrŻywiołekSzkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w GdowieGdów20zakwalifikowany/a
PiotrTurowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
MajaBorekLiceum OgólnokształcąceCzłuchów20zakwalifikowany/a
EmiliaMalewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20zakwalifikowany/a
MateuszMostowskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski20zakwalifikowany/a
DominikMostowskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski20zakwalifikowany/a
EwelinaRogowskaSP42Białystok20zakwalifikowany/a
JuliaStankiewiczLO GóraGóra20zakwalifikowany/a
FranciszekMajewski20zakwalifikowany/a
WiktorMantiukSP42Białystok20zakwalifikowany/a
DawidKruszewskiSP42Białystok20zakwalifikowany/a
AleksanderMarekSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
FilipMajSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
HubertSawalaSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń20zakwalifikowany/a
KlaudiaKwaśniakSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza20zakwalifikowany/a
JakubDojnikowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
OliwiaChachajNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław20zakwalifikowany/a
MateuszWójcińskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w GazomiGazomia Stara20zakwalifikowany/a
TobianaTyczyńskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław20zakwalifikowany/a
MaciejSzymczyk20zakwalifikowany/a
MarcinKrysiakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa20zakwalifikowany/a
KacperPrzybylskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień20zakwalifikowany/a
MaximilianZając20zakwalifikowany/a
RyszardDembczyńskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań20zakwalifikowany/a
SzymonSawickiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów20zakwalifikowany/a
MateuszGorczowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
TomaszPlaczke20zakwalifikowany/a
CezaryRębiśZespół Szkół ElektronicznychRadom20zakwalifikowany/a
DanielPardejSzkoła Podstawowa nr 205Łódź20zakwalifikowany/a
JanMacugowskiZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice20zakwalifikowany/a
PawełKowalskiSzkoła Podstawowa nr 2 w ZalasewieZalasewo20zakwalifikowany/a
DominikPaterekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych20zakwalifikowany/a
AntoniWąchała20zakwalifikowany/a
AdamKlepackiSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław20zakwalifikowany/a
SzymonKotyński20zakwalifikowany/a
KrystynaKrowicka20zakwalifikowany/a
AntoniKowalski20zakwalifikowany/a
JuliaBabicaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica20zakwalifikowany/a
KacperZawadka20zakwalifikowany/a
WiktoriaJaniecSzkoła PodstawowaKostomłoty20zakwalifikowany/a
MateuszZimniewiczZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz20zakwalifikowany/a
AmeliaDrogoszLO GóraGóra20zakwalifikowany/a
MateuszŁakomy20zakwalifikowany/a
NataliaGradońska20zakwalifikowany/a
WiktoriaGórska20zakwalifikowany/a
GrzegorzKozaczykSzkoła Podstawowa im.T.Banachiewicza w PorębiePoręba20zakwalifikowany/a
ŁukaszCherekSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława20zakwalifikowany/a
AnnaWeberZespół Szkół w OleśnieOlesno20zakwalifikowany/a
PatrykDynowskiSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica20zakwalifikowany/a
KonradMysłekLiceum OgólnokształcąceCzłuchów20zakwalifikowany/a
BarnabaBujak20zakwalifikowany/a
KrzysztofWójcicki20zakwalifikowany/a
OlivierPokrzywniak20zakwalifikowany/a
ZuzannaTalaśkaSzkoła Podstawowa nr 16Gdynia20zakwalifikowany/a
KacperChorążewiczSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice20zakwalifikowany/a
DominikaGałeckaSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola20zakwalifikowany/a
LeonPrzybylskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław20zakwalifikowany/a
FilipSkop20zakwalifikowany/a
SzymonKiernerSzkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusza w WarszawieWarszawa20zakwalifikowany/a
JulitaGołdowskaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20zakwalifikowany/a
AleksandraBachulaSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa20zakwalifikowany/a
MałgorzataBednarzSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice20zakwalifikowany/a
KacperSzewczykSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa20zakwalifikowany/a
AdamZarębskiMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów20zakwalifikowany/a
MarcinSchoenknechtZespól Szkół w Tulcach63-004 Tulce20zakwalifikowany/a
RafałChlebbaZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
OskarWiktorowicz20zakwalifikowany/a
OliwierMichalikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów20zakwalifikowany/a
JakubBliźniewskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
StanisławDramińskiZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk20zakwalifikowany/a
KacperMichalczykPSP w JurkowieJurkow20zakwalifikowany/a
RafałFilipczakSzkoła Podstawowa nr 28Toruń20zakwalifikowany/a
FranciszekMarcinowski20zakwalifikowany/a
OliwiaOstrowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna20zakwalifikowany/a
GabrielaGoleszI Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
FranekJakuboze20zakwalifikowany/a
ŁukaszWójtSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice20zakwalifikowany/a
MagdalenaWyrzykowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych20zakwalifikowany/a
JakubSakowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki20zakwalifikowany/a
DavidMajewskiSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne20zakwalifikowany/a
KonradKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź20zakwalifikowany/a
NataliaMajewskaZSP KrasneKrasne20zakwalifikowany/a
MichałSzolcSzkoła Podstawowa nr 1 w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
ZuzannaBrzęczekI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiMysłowice20zakwalifikowany/a
BartłomiejSzubertSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne20zakwalifikowany/a
RadosławSzilderSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice20zakwalifikowany/a
WiktorKnap20zakwalifikowany/a
FilipKapałaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
KarolinaSzczygiełSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica20zakwalifikowany/a
SzymonJez20zakwalifikowany/a
JoannaLudwickaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama MickiewiczaRadom20zakwalifikowany/a
JustynaKlonekSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń20zakwalifikowany/a
ZuzannaZapałaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski20zakwalifikowany/a
PaulinaKlonekSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń20zakwalifikowany/a
JuliaMichalskaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą20zakwalifikowany/a
ZofiaZarembaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą20zakwalifikowany/a
HubertPułkownik20zakwalifikowany/a
AntekPatschekSzkoła Podstawowa nr 4Bytom20zakwalifikowany/a
KamilBućkoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
KrystianSzelestI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski20zakwalifikowany/a
JakubMajdański20zakwalifikowany/a
JakubMuszyńskiSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice20zakwalifikowany/a
LenaMarkiewicz20zakwalifikowany/a
MichałMajchrzakSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy20zakwalifikowany/a
BartłomiejSuszekZespół Szkół EkonomicznychPiła20zakwalifikowany/a
StanisławPior-KucińskiSzkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa MorcinkaGdańsk20zakwalifikowany/a
MichałFudali20zakwalifikowany/a
DawidKwietniewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań20zakwalifikowany/a
MonikaWiniarska20zakwalifikowany/a
TeofilStefkoSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań20zakwalifikowany/a
KamilKoman20zakwalifikowany/a
MaksymilianKroehnkeSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin20zakwalifikowany/a
MajaMiłostan20zakwalifikowany/a
TymonTłuczekSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo20zakwalifikowany/a
MikołajBaduraSP Nr 79 w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
KacperDuraSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka20zakwalifikowany/a
pancytrynka20zakwalifikowany/a
KrzysztofRodzinkaAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów20zakwalifikowany/a
LiliaMularska20zakwalifikowany/a
NataliaMietelska20zakwalifikowany/a
JuliaDziewieckaZSiPP nr 3Ostrowiec Św20zakwalifikowany/a
MaksymilianKaczmarek20zakwalifikowany/a
JakubFrąckowiak20zakwalifikowany/a
WojciechWłodarskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź20zakwalifikowany/a
PiotrKonickiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań20zakwalifikowany/a
BeataRogozińskaLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice20zakwalifikowany/a
RafałNiedźwiedzki20zakwalifikowany/a
MaciejRawickiZespół Szkół EkonomicznychPiła20zakwalifikowany/a
EvgeniiBulykoSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica20zakwalifikowany/a
WojtekGładyszSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin20zakwalifikowany/a
BartekGładyszSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin20zakwalifikowany/a
RadosławLenczewskiZSP7 w PoznaniuPoznań20zakwalifikowany/a
JuliaCebulaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów20zakwalifikowany/a
JoannaŻakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
WeronikaSperkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice20zakwalifikowany/a
KingaDworaczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień20zakwalifikowany/a
JustynaPawliottiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań20zakwalifikowany/a
MateuszOleksySzkoła Podstawowa nr 3 im. I. KrasickiegoLidzbark Warmiński20zakwalifikowany/a
SzymonHuczZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów20zakwalifikowany/a
PatrykGeltzSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem20zakwalifikowany/a
JanAntczakZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań20zakwalifikowany/a
IwoMikusek-WindlochPrywatne Szkoły imienia Cecylii Pater - ZyberkównyWarszawa20zakwalifikowany/a
TytusMajewskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w WarszawieWarszawa20zakwalifikowany/a
AntekTorbickiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20zakwalifikowany/a
MariaHatlińskaSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek20zakwalifikowany/a
PiotrGałanSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin20zakwalifikowany/a
SzymonBonarekSzkoła Podstawowa nr 12Piotrków Trybunalski20zakwalifikowany/a
AnnaMajchrzakSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo20zakwalifikowany/a
WiktorBudny20zakwalifikowany/a
NataliaZganiaczSzkoła Podstawowa nr 48Szczecin20zakwalifikowany/a
SaraAzizAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź20zakwalifikowany/a
WiktoriaBurniakZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk20zakwalifikowany/a
JakubGrądekSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w SzabdzieSzabda20zakwalifikowany/a
NowakowskiPiotrSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
BartoszZatońPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie20zakwalifikowany/a
MichałGurzyńskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański20zakwalifikowany/a
AlicjaGemza-PtaśSzkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w ZabrzuZabrze20zakwalifikowany/a
PiotrBaranCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoWarszawa20zakwalifikowany/a
MiłoszWypchłoSP im. Jana Pawła II w MikorzynieMikorzyn20zakwalifikowany/a
MaciejRdzak20zakwalifikowany/a
BartoszCzubińskiSzkoła Podstawowa nr 28Poznań20zakwalifikowany/a
IgorDzido20zakwalifikowany/a
KrzysztofMichałekCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa20zakwalifikowany/a
GabrielaSkockaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
FilipKubiczekSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze20zakwalifikowany/a
MaciejKrólZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo20zakwalifikowany/a
MarcinLaskowski20zakwalifikowany/a
SzymonCiupińskiSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
JuliaKardasz20zakwalifikowany/a
TomaszWiatrSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto20zakwalifikowany/a
IgorHajkowski20zakwalifikowany/a
MichałMikłuszkaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec20zakwalifikowany/a
HubertGłuchowskiSP 19Elblag20zakwalifikowany/a
NataliaPolańskaAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów20zakwalifikowany/a
MichałMuchaLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała20zakwalifikowany/a
AleksGrzelakSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg20zakwalifikowany/a
ErykStaluszkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań20zakwalifikowany/a
ZuzannaSzczur20zakwalifikowany/a
PawełSłonka20zakwalifikowany/a
KalinaRachwałSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia20zakwalifikowany/a
FabianNaderZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
JuliaPlichtaZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
FabianKazimierowskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
MajaPodniesińskaSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin20zakwalifikowany/a
HannaPodgajnaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj20zakwalifikowany/a
HubertZychSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno20zakwalifikowany/a
PiotrRadlińskiSzkoła Podstawowa nr 4Kraków20zakwalifikowany/a
AdrianOzimowskiSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia20zakwalifikowany/a
JuliaJanuszSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny20zakwalifikowany/a
TomaszOlchowySzkoła Podsatwowa w NiemczuNiemcz20zakwalifikowany/a
WiktoriaSzczur20zakwalifikowany/a
EwaGrajekSzkoła Podstawowa nr 2 w ZalasewieZalasewo20zakwalifikowany/a
KamilŚwięchSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów20zakwalifikowany/a
OliwierKarwowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA20zakwalifikowany/a
WiktorHołowniaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20zakwalifikowany/a
KarolRakowskiPrywatne Szkoły imienia Cecylii Pater - ZyberkównyWarszawa20zakwalifikowany/a
SzymonGórskiPubliczna Szkoła Podstawowa im.Batalionów Chlopskich w Zawadach StaarychZawady Stare20zakwalifikowany/a
MajaMacheraSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol20zakwalifikowany/a
MichałWojewnikOgnisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w WarszawieWarszawa20zakwalifikowany/a
MaciejWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin20zakwalifikowany/a
BernadettaWoźniak20zakwalifikowany/a
KacperPalij20zakwalifikowany/a
LilianaDubasSzkoła Podstawowa nr 27Kraków20zakwalifikowany/a
JakubGawędaZespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i MechanicznychBielsko-Biała20zakwalifikowany/a
MieszkoButkiewiczSzkoła Podstawowa nr 11 w SuwałkachSuwałki20zakwalifikowany/a
HaniaJasekSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź20zakwalifikowany/a
MaksymilianKwiatkowskiAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów20zakwalifikowany/a
ArturŻebrowskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń20zakwalifikowany/a
KacperŻebrowskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń20zakwalifikowany/a
TadeuszGajdaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice20zakwalifikowany/a
AntoniKopećSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź20zakwalifikowany/a
NataliaMroczkowska20zakwalifikowany/a
TomaszMarciniakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych20zakwalifikowany/a
JuliaKicińskaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź20zakwalifikowany/a
PiotrPrzytarskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
MateuszWernickiSzkoła Podstawowa nr 382Warszawa20zakwalifikowany/a
DawidHalatSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa20zakwalifikowany/a
BartoszZamirskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole20zakwalifikowany/a
TymekWawrzyńczakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
OliwerCzubalaSzkoła Podstawowa Nr 3Choszczno20zakwalifikowany/a
KacperHendrykZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
DamianBerkan20zakwalifikowany/a
BartłomiejMarszałekOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopniaPłock20zakwalifikowany/a
AdrianMazurekSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto20zakwalifikowany/a
AnnaMiranowskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań20zakwalifikowany/a
OskarGarulaSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
FranciszekTorbickiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20zakwalifikowany/a
WojciechMałychaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz20zakwalifikowany/a
WojciechŻarnowskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoBydgoszcz20zakwalifikowany/a
MagdaPąśkoSzkoła Podstawowa nr 199Łódź20zakwalifikowany/a
MartaNadajewskaSzkoła Podstawowa nr 12Piotrków Trybunalski20zakwalifikowany/a
MikołajŚwiderskiSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin20zakwalifikowany/a
AlicjaDubasSzkoła Podstawowa nr 27Kraków20zakwalifikowany/a
WeronikaHołowieniecSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa20zakwalifikowany/a
RobertSikora20zakwalifikowany/a
KacperWróbel20zakwalifikowany/a
MarcinKawalaSpołeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Amigo"Wrocław20zakwalifikowany/a
JakubKarpierzSzkoła Podstawowa w ObidowejObidowa20zakwalifikowany/a
AdamAltmanSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie20zakwalifikowany/a
KonradWrzesieńSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Starym PoluStare Pole20zakwalifikowany/a
AntoniSobczakSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa20zakwalifikowany/a
MartaSzulcaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
ŁukaszSmalecSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Starym PoluStare Pole20zakwalifikowany/a
MarcelinaOlenderSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk20zakwalifikowany/a
MaciejKopczykSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław20zakwalifikowany/a
JulianWięckowskiSzkoła Podstawowa nr330Warszawa20zakwalifikowany/a
DominikWłodarczykSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice20zakwalifikowany/a
MichałMarcholewskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
SzymonLasota20zakwalifikowany/a
AntoniSiwiecSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin20zakwalifikowany/a
JuliaKopytSzkoła Podstawowa nr 2 im. księżnej Eleonory CzartoryskiejRadzymin20zakwalifikowany/a
AniaBłaszczykSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg20zakwalifikowany/a
EmiliaZygor20zakwalifikowany/a
JuliaSmoterSzkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w SłupcySłupca20zakwalifikowany/a
KacperTrębaczZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków20zakwalifikowany/a
IgorPudłoSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
AmeliaMideraSzkoła Podstawowa im, Miry i Tadeusza SygietyńskichProszenie20zakwalifikowany/a
AdamCzerwonkaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
OlaChruścińskaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź20zakwalifikowany/a
NikodemWiśniewskiSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice20zakwalifikowany/a
JulianJasekSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź20zakwalifikowany/a
PawełWojciechowskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
MałgorzataPustelnikSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź20zakwalifikowany/a
NataliaKrehlikSzkoła Podstawowa nr 4Kraków20zakwalifikowany/a
IgorSzymańskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
FranciszekCuperSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa20zakwalifikowany/a
FranciszekSzarekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław20zakwalifikowany/a
AlanWaśkiewiczSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto20zakwalifikowany/a
KingaCeynowaI Liceum OgólnokształcąceRumia20zakwalifikowany/a
AntoniWęgrzynZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica20zakwalifikowany/a
AleksandraMarciniakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów20zakwalifikowany/a
KamilSmolarskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
TomaszStuhlSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica20zakwalifikowany/a
KlaudiaGiełażynZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20zakwalifikowany/a
StanisławŁaznowskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin20zakwalifikowany/a
JakubŚlęzakSzkoła Podstawowa nr 199Łódź20zakwalifikowany/a
JoannaWasilewskaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski20zakwalifikowany/a
AdamAngielskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
LenaKołachaSzkoła Podstawowa nr 4Praszka20zakwalifikowany/a
KarolinaJarosińskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica20zakwalifikowany/a
TomaszZwaraZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
MaksymilianSosnowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań20zakwalifikowany/a
GrzegorzHorbaczewskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
SzymonStawskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań20zakwalifikowany/a
OliwiaOstrowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec20zakwalifikowany/a
NataliaRodakowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
MarekPilśniakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20zakwalifikowany/a
ZuzannaSoszyńskaSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź20zakwalifikowany/a
DawidŻychskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń20zakwalifikowany/a
Estela-HannaUlianiuk20zakwalifikowany/a
StefanKozek20zakwalifikowany/a
PaulinaPiwońskaSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól20zakwalifikowany/a
MarcinAdamekSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź20zakwalifikowany/a
JakubBigusZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
MichalinaWiwatowskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki20zakwalifikowany/a
FabianJaneczkoZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń20zakwalifikowany/a
IgorNiedzielskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w GazomiGazomia Stara20zakwalifikowany/a
PawełKleinV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk20zakwalifikowany/a
JuliaIrzykSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń20zakwalifikowany/a
NataliaNowak20zakwalifikowany/a
AleksandraWeissZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20zakwalifikowany/a
DominikCiarcińskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc20zakwalifikowany/a
AntekDziwiszSzkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka DąbrowskiegoKraków20zakwalifikowany/a
OliwerGierszewskiZespół Szkół w BrusachBrusy20zakwalifikowany/a
julaJackiewiczSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze20zakwalifikowany/a
MichałRumińskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno20zakwalifikowany/a
AleksandraŁopińskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20zakwalifikowany/a
Pro ZygmuntFilipSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa20zakwalifikowany/a
WojciechLeszewskiSzkoła Podstawowa nr 357Warszawa20zakwalifikowany/a
OskarLesiak20zakwalifikowany/a
EwaOstapowiczSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa20zakwalifikowany/a
WiktorRadzikowskiSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa20zakwalifikowany/a
PiotrDomaniuk20zakwalifikowany/a
JanTomaszyk20zakwalifikowany/a
JakubKamińskiZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
MarcelRoszkowskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk20zakwalifikowany/a
TymonDeraZSZiO w KartuzachKartuzy20zakwalifikowany/a
PiotrPorzucekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole20zakwalifikowany/a
AleksanderIgłowski20zakwalifikowany/a
NarekSergeyanIX Liceum Ogólnokształcące im. Z. Wróblewskiego w KrakowieKraków20zakwalifikowany/a
MaksStelmachSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa20zakwalifikowany/a
NikolaStelmach20zakwalifikowany/a
NataliaOlaszSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina20zakwalifikowany/a
SzymonNowackiSzkoła Podstawowa nr 41Kraków20zakwalifikowany/a
KatarzynaChmielewskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20zakwalifikowany/a
RafałKlimczakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20zakwalifikowany/a
WojciechDrążekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych20zakwalifikowany/a
SzymonMichaldoKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków20zakwalifikowany/a
WiktoriaBłaszczykDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań20zakwalifikowany/a
MateuszSzydłowskiSzkoła Podstawowa nr 27Kraków20zakwalifikowany/a
PatrykAdamiecSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia20zakwalifikowany/a
ZbyszekHertaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów20zakwalifikowany/a
MateuszLendaKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków20zakwalifikowany/a
AdamKurzakKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków20zakwalifikowany/a
DominikaDrozdKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków20zakwalifikowany/a
GabrielaStopińska20zakwalifikowany/a
JuliaKalbarczykSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
MateuszPrzytyłaSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce20zakwalifikowany/a
MichałWilkoszKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków20zakwalifikowany/a
EwaSzczygiełSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
MaciejStępieńSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola20zakwalifikowany/a
TobiaszStojakSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec20zakwalifikowany/a
AlicjaStaniaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w ZawierciuZawiercie20zakwalifikowany/a
MaksymilianKaszkowiakZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań20zakwalifikowany/a
AlbertSępiołSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny20zakwalifikowany/a
PawełPranicaSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa20zakwalifikowany/a
ZuzannaPolakPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom20zakwalifikowany/a
SebastianNaporaSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa20zakwalifikowany/a
KacperKopećZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20zakwalifikowany/a
WojtekKłosSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia20zakwalifikowany/a
TymonMazurekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrasnymstawieKrasnystaw20zakwalifikowany/a
AmeliaZnamirowskaZespół Szkół MuzycznychKrosno20zakwalifikowany/a
AmeliaKertzSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów20zakwalifikowany/a
WiktoriaWnukZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława20zakwalifikowany/a
ŁukaszPoplewskiSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne20zakwalifikowany/a
KamilThom20zakwalifikowany/a
KrzysztofMężyńskiMultischool International School Szkoła PodstawowaWarszawa20zakwalifikowany/a
KarolBąbikMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki20zakwalifikowany/a
MartaGabrielSzkoła Podstawowa w NieżywięciuNieżywięć20zakwalifikowany/a
MateuszMajewskiZespół Szkół TechnicznychMielec20zakwalifikowany/a
MikołajSaliński20zakwalifikowany/a
KacperPulitSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20zakwalifikowany/a
JanAndrzejewskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 7Zielona Góra20zakwalifikowany/a
ZuzannaDąbrowskaSzkoła Podstawowa w PogorzałkachPogorzałki20zakwalifikowany/a
SzymonDetlafSzkoła podstawowa nr 6 w RumiRumia20zakwalifikowany/a
MartynaSzymańskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów20zakwalifikowany/a
MiłoszBednarzSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20zakwalifikowany/a
OliwiaZatońPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie20zakwalifikowany/a
OlgaWięcławSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław20zakwalifikowany/a
JaromirMucaSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów20zakwalifikowany/a
ZofiaSilbernagelZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice20zakwalifikowany/a
MarcelLemańskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka20zakwalifikowany/a
HannaKoziełłoSzkoła Podstawowa nr 28Poznań20zakwalifikowany/a
NikodemWalkowiak20zakwalifikowany/a
PiotrAnielakSzkoła Podstawowa nr 3Kudowa-Zdrój20zakwalifikowany/a
AdamSiwekSzkoła Podstawowa nr 38Poznań20zakwalifikowany/a
MarysiaArsobaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału PomorskiegoSzczecinek20zakwalifikowany/a
MateuszArsobaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału PomorskiegoSzczecinek20zakwalifikowany/a
MajaArsobaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału PomorskiegoSzczecinek20zakwalifikowany/a
DawidBaszczyszynSzkoła Podstawowa nr 3Kudowa-Zdrój20zakwalifikowany/a
JulianSzaciłowskiSzkoła Podstawowa w PogorzałkachPogorzałki20zakwalifikowany/a
AdamMachnikSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice19zakwalifikowany/a
TamaraZagovoraZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa19zakwalifikowany/a
StefanBorawski19zakwalifikowany/a
PatrycjaLudwińska19zakwalifikowany/a
WojtekMączkaSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny19zakwalifikowany/a
ZofiaStefańskaSzkoła Podstawowa 162Łódź19zakwalifikowany/a
BarbaraMaletaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19zakwalifikowany/a
JanOgazaSP 3Bytom19zakwalifikowany/a
PatrycjaPtasińskaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew19zakwalifikowany/a
WiktoriaMocnaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew19zakwalifikowany/a
MateuszDwojakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów19zakwalifikowany/a
MiłoszGruźlewskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski19zakwalifikowany/a
MarcinPaździerskiSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz19zakwalifikowany/a
KamilBortnikZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski19zakwalifikowany/a
TimMitAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów19zakwalifikowany/a
MariaGłódSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław19zakwalifikowany/a
BrajanCielochSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń19zakwalifikowany/a
GabrielBajsarowiczZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław19zakwalifikowany/a
KaceprNitkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów19zakwalifikowany/a
AdrianHalcarzZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków19zakwalifikowany/a
MikołajBuliczSzkoła Podstawowa w BukowinieBukowina19zakwalifikowany/a
WojciechKazanieckiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk19zakwalifikowany/a
MaksymilianŚniguckiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle19zakwalifikowany/a
TymonPlaskiewiczZSMEiEToruń19zakwalifikowany/a
JuliaChlebnaSzkoła Podstawowa nr 9 w PruszkowiePruszków19zakwalifikowany/a
KacperPieczurSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna19zakwalifikowany/a
KubaZimnochSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna19zakwalifikowany/a
KrzysztofKumorX Liceum OgólnokształcąceToruń19zakwalifikowany/a
MartaPelcPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki19zakwalifikowany/a
MateuszLitwinZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa19zakwalifikowany/a
MagdalenaGąciarzSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa19zakwalifikowany/a
KarolBiałas19zakwalifikowany/a
OliwiaNędzaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa19zakwalifikowany/a
DamianMolczykZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa19zakwalifikowany/a
JakubMarkowski19zakwalifikowany/a
MateuszMuszyńskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny19zakwalifikowany/a
MateuszMarciniak19zakwalifikowany/a
szymonziembaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa19zakwalifikowany/a
ZuzannaDeptułaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno19zakwalifikowany/a
BartoszDołżyńskiI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w WejherowieWejherowo19zakwalifikowany/a
AdrianGałajSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie19zakwalifikowany/a
AgataSłodkowskaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź19zakwalifikowany/a
19zakwalifikowany/a
TymoteuszGizaSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała19zakwalifikowany/a
BłażejGizaSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała19zakwalifikowany/a
TomaszMuszyńskiSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin19zakwalifikowany/a
MajaGruszeckaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice19zakwalifikowany/a
ŁucjaWąsikowskaSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA19zakwalifikowany/a
NikolaTolkoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze19zakwalifikowany/a
ErykJachimiakPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników19zakwalifikowany/a
PrzemekGumiennyPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice19zakwalifikowany/a
EmilBrugnaraZSZiO w KartuzachKartuzy19zakwalifikowany/a
MaciejPawlaczyk19zakwalifikowany/a
KrzysztofChęcińskiEdukacja domowaZbludza19zakwalifikowany/a
JakubLesiukZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce19zakwalifikowany/a
DawidGierZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław19zakwalifikowany/a
DominikZającI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski19zakwalifikowany/a
AleksHyske vel HeskeSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź19zakwalifikowany/a
NinaMisiekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19zakwalifikowany/a
MarcelWronaSp 5 im UNICEFKoszalin19zakwalifikowany/a
KrzysKozyraSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów19zakwalifikowany/a
AngelikaGarbacikSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny19zakwalifikowany/a
AleksandraSkuzaZespół Szkolno-Przedszkolny w LubochniLubochnia19zakwalifikowany/a
WojciechMachelPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań19zakwalifikowany/a
MichałCzyżewskiSzkoła Podstawowa w CzernikowieCzernikowo19zakwalifikowany/a
PawełLatosińskiSzkoła Podstawowa nr 10Tychy19zakwalifikowany/a
ŁukaszJurek19zakwalifikowany/a
KacperDrożdżSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza19zakwalifikowany/a
MiłoszObiałaSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie19zakwalifikowany/a
KacperKraweckiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce19zakwalifikowany/a
ZuzannaHałasSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie19zakwalifikowany/a
KamilGałązkaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny19zakwalifikowany/a
AlanKozikSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa19zakwalifikowany/a
MikołajChudziakSzkoła Podstawowa w MąkolnieMąkolno19zakwalifikowany/a
NataliaMurzaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów19zakwalifikowany/a
MarcelFormelaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska19zakwalifikowany/a
pawełJurczyńskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska19zakwalifikowany/a
LenaMalesaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew19zakwalifikowany/a
KingaMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew19zakwalifikowany/a
AleksandraPodkowaZespół Szkół ElektronicznychRadom19zakwalifikowany/a
OliwiaFalkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom19zakwalifikowany/a
DominikaSzubiakSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj19zakwalifikowany/a
AleksanderJarkuszewicz19zakwalifikowany/a
MiłoszCzarnikSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa19zakwalifikowany/a
HannaZarzyckaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź19zakwalifikowany/a
SamantaParzychZespół Szkół Techniczno - Informatycznych w ElbląguElbląg19zakwalifikowany/a
MałgorzataGąsiorPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle19zakwalifikowany/a
JuliaPochopieńPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice19zakwalifikowany/a
KacperKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice19zakwalifikowany/a
OliwierKlamannZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna19zakwalifikowany/a
JakubŚwitońSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin19zakwalifikowany/a
DominikDanilewiczSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło19zakwalifikowany/a
BartoszWiszniewskiSzkoła Podstawowa nr 357Warszawa19zakwalifikowany/a
WitoldBałamutZespół Szkolno - Przedszkolny im. Janusza KorczakaSobótka19zakwalifikowany/a
DominikaBombaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań19zakwalifikowany/a
AdrianBiałekSzkoła Podstawowa nr 125 w ŁodziŁódź19zakwalifikowany/a
PiotrDarkowskiSzkoła Podstawowa Nr 4 w ŁomzyŁomża19zakwalifikowany/a
ŁukaszKozik19zakwalifikowany/a
WiktorBerłowskiZSP KrasneKrasne19zakwalifikowany/a
JakubWajdaLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała19zakwalifikowany/a
kasperkucharczykSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawa19zakwalifikowany/a
MartaCzupajłoPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre19zakwalifikowany/a
DominikGarbaczSzkoła Podstawowa nr 7 w ŚwidnikuŚwidnik19zakwalifikowany/a
JakubKomanderaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich w ImielinieImielin19zakwalifikowany/a
JakubCzajkaSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola19zakwalifikowany/a
SzymonJuchaSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów19zakwalifikowany/a
AdamJakubowskiZespół Szkół im. Mikołaja KopernikaBełżyce19zakwalifikowany/a
KrzysztofWojda19zakwalifikowany/a
AleksandraOstrowskaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź19zakwalifikowany/a
StanisławZielińskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin19zakwalifikowany/a
WiktorFajkowskiSzkoła Podstawowa im. Leona WyczółkowskiegoWtelno19zakwalifikowany/a
ZuzannaKokotSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała19zakwalifikowany/a
OliwierKądziołkaZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz19zakwalifikowany/a
MajaWiewióraSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała19zakwalifikowany/a
PiotrKałmukSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław19zakwalifikowany/a
GabrielaKorzeniewska19zakwalifikowany/a
FilipMagaZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk19zakwalifikowany/a
StanisławMiklaszewski19zakwalifikowany/a
NikolaGajosSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów19zakwalifikowany/a
ZuzannaMocnaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew19zakwalifikowany/a
EwaKlenkaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała19zakwalifikowany/a
KarolinaGwiżdżSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała19zakwalifikowany/a
HubertHasse19zakwalifikowany/a
DagmaraLubeckaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów19zakwalifikowany/a
MaksymilianKorwielII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierz JagiellończykaElbląg19zakwalifikowany/a
KacperChlipałaSzkoła Podstawowa w ObidowejObidowa19zakwalifikowany/a
EwelinaPłochockaSzkoła Podstawowa nr 21Zabrze19zakwalifikowany/a
SzymonJanoszka19zakwalifikowany/a
SzymonJagusztynPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom19zakwalifikowany/a
MagdalenaJaśkiewiczSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz19zakwalifikowany/a
WiktoriaWiszkowskaSzkoła Podstawowe Nr 31Zabrze19zakwalifikowany/a
HubertMajkowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa19zakwalifikowany/a
ZuziaGłuchowskaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki19zakwalifikowany/a
MatyldaOtolskaSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa19zakwalifikowany/a
AlexFreestonePSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w RadomiuRadom19zakwalifikowany/a
NikodemMaciejewskiZSZiO w KartuzachKartuzy19zakwalifikowany/a
ZofiaKurowskaSzkoła Podstawowa im. B PrusaKałuszyn19zakwalifikowany/a
ZuzannaStachowiakSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz19zakwalifikowany/a
IzabelaGadeckaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski19zakwalifikowany/a
JakubWłodaraPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie19zakwalifikowany/a
LauraAncygierSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty19zakwalifikowany/a
AleksandraWłodaraPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie19zakwalifikowany/a
MateuszRompaSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoSzczytna19zakwalifikowany/a
PawełRompaSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoSzczytna19zakwalifikowany/a
ŁukaszKiełtZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław19zakwalifikowany/a
ZuzannaKrzanowska19zakwalifikowany/a
KarolZiębaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław19zakwalifikowany/a
SzymonBiałyZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław19zakwalifikowany/a
VladyslavBuriachokZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław19zakwalifikowany/a
FranciszekGorskiZespół Szkół Salezjańskich Don Bosko WrocławWrocław19zakwalifikowany/a
KingaMaciejewskaSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi19zakwalifikowany/a
TobiaszLiszkaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław19zakwalifikowany/a
BlankaPiotrowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława19zakwalifikowany/a
szymonklawikowskiPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia19zakwalifikowany/a
OliwiaHyżaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź19zakwalifikowany/a
karolinacupiałKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec19zakwalifikowany/a
PawełKaraszewskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk19zakwalifikowany/a
MateuszDominiak19zakwalifikowany/a
OliwiaPilarskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica19zakwalifikowany/a
KarolinaJarmuszewicz19zakwalifikowany/a
IgnacyDraczyńskiSzkoła Montessori w Pruszczu GdanskimPruszcz Gdański19zakwalifikowany/a
AdamJarosSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec19zakwalifikowany/a
KlaraStadyk19zakwalifikowany/a
RafałRussekSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec19zakwalifikowany/a
AdamRompaSzkoła Podstwowa im. Jakuba WejheraGóra19zakwalifikowany/a
BartoszMichalakNiepubliczna Szkoła Podstawowa PraxisŁąki19zakwalifikowany/a
WojciechSzymczyk19zakwalifikowany/a
JakubZając19zakwalifikowany/a
ZofiaKonieczkaSzkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoBydgoszcz19zakwalifikowany/a
WiktorMichalskiSzkoła Podstawowa nr 114Kraków19zakwalifikowany/a
RoksanaUsykSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków19zakwalifikowany/a
AnnaHapunowiczSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa19zakwalifikowany/a
szymonsiudaSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek18zakwalifikowany/a
MichałRuszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław18zakwalifikowany/a
WeronikaWódczakSzkoła Podstawowa nr 27Kraków18zakwalifikowany/a
MateuszWłodarczykSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki18zakwalifikowany/a
AlaTargosz18zakwalifikowany/a
MateuszNikielSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna18zakwalifikowany/a
MarcinMalinowskiSzkoła Podstawowa nr 8Malbork18zakwalifikowany/a
MateuszBudnikSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno18zakwalifikowany/a
MartynaGacekSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna18zakwalifikowany/a
LenaKończykSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko18zakwalifikowany/a
JakubWideraSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy w KatowicachKatowice18zakwalifikowany/a
PatrykSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg18zakwalifikowany/a
PatrykCieliczkaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław18zakwalifikowany/a
KamilKwiecieńZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław18zakwalifikowany/a
PaulinaChorążySzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna18zakwalifikowany/a
KacperBarembruchZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
HubertBieleckiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław18zakwalifikowany/a
KamilKujdaZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
OskarKrawczykPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników18zakwalifikowany/a
KarinaRapaczSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna18zakwalifikowany/a
NataliaPiękniewskaZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka18zakwalifikowany/a
DawidRzeszutekSzkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice18zakwalifikowany/a
EmiliaKlimaszSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa18zakwalifikowany/a
JanMrotekSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk18zakwalifikowany/a
martynaRóżańskaSzkoła Podstawowa nr 9 w PruszkowiePruszków18zakwalifikowany/a
FranciszekDerżkoSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa18zakwalifikowany/a
PatrykMożdżeńSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna18zakwalifikowany/a
BartoszKoziarskiLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice18zakwalifikowany/a
MichałWawrzyniecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom18zakwalifikowany/a
PawełPlutaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie18zakwalifikowany/a
SzymonAmbrozik18zakwalifikowany/a
MateuszAmbrozik18zakwalifikowany/a
MalwinaMatysiak18zakwalifikowany/a
MichalinaPasikowska18zakwalifikowany/a
AdamGrochulskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice18zakwalifikowany/a
NikolaBanasiakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew18zakwalifikowany/a
PatrykMierzyńskiZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława18zakwalifikowany/a
AmeliaPasławskaZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja18zakwalifikowany/a
MaciejSokołowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław18zakwalifikowany/a
AdranLewek18zakwalifikowany/a
NataliaKamińskaSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin18zakwalifikowany/a
JakubMazurczykSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze18zakwalifikowany/a
MateuszRudź18zakwalifikowany/a
SzymonDomańskiII Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w LublinieLublin18zakwalifikowany/a
NataliaAntosikSzkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III SobieskiegoBielsko-Biała18zakwalifikowany/a
WojciechSzczepaniakSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo18zakwalifikowany/a
OliwiaBorowiakSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno18zakwalifikowany/a
PatrykPujanekSzkoła Podstawowa im. Polonii Amerykańskiej w GulczuGulcz18zakwalifikowany/a
JanHanulewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole18zakwalifikowany/a
FilipŁącznySzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo18zakwalifikowany/a
FilipmichalskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska18zakwalifikowany/a
FranekŁagaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska18zakwalifikowany/a
NatanielPowidełSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska18zakwalifikowany/a
ZofiaAndersonSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno18zakwalifikowany/a
JakubPotoczakZespół Szkolno-Przedszkolny w Ścinawce DolnejŚcinawka Dolna18zakwalifikowany/a
MałgorzataRajskaSzkoła PodstawowaKostomłoty18zakwalifikowany/a
DominikaKrajewskaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska18zakwalifikowany/a
AleksanderJasinskiZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski18zakwalifikowany/a
JanKosiorowskiSzkoła Podstawowa nr 67Kraków18zakwalifikowany/a
NataliaSterkowiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoBydgoszcz18zakwalifikowany/a
JuliaSterkowiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz18zakwalifikowany/a
KarolinaMichalik18zakwalifikowany/a
HubertMałkowskiZSMEiEToruń18zakwalifikowany/a
StanisławWojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń18zakwalifikowany/a
MaksymilianMielczarek18zakwalifikowany/a
MiłoszKrzakSzkoła Podstawowa nr 27Kraków18zakwalifikowany/a
JakubDrapałaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław18zakwalifikowany/a
WiktoriaKowalSzkoła Podstawowa nr 33Sosnowiec18zakwalifikowany/a
BartoszDziedzicZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław18zakwalifikowany/a
MateuszPiotrowskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki18zakwalifikowany/a
PiotrPustołaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta W WarszawieWarszawa18zakwalifikowany/a
AdamPiekaraAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów18zakwalifikowany/a
NikodemDobersztynSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca18zakwalifikowany/a
KonradSękowskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica18zakwalifikowany/a
BrianOlszowyZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica18zakwalifikowany/a
JoannaBłażejczakIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra18zakwalifikowany/a
KarolJazwinskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo18zakwalifikowany/a
MariaLegatDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań18zakwalifikowany/a
KatarzynaBarczykSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza18zakwalifikowany/a
MateuszMatusiakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew18zakwalifikowany/a
MariaDylewiczV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk18zakwalifikowany/a
JuliaSorSamorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w ZgierzuZgierz18zakwalifikowany/a
WiktorCaputaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska18zakwalifikowany/a
MartynaWoźniakZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica18zakwalifikowany/a
WojciechSkibaSzkoła Podstawowa nr 3 w PszowiePszów18zakwalifikowany/a
MaciejBagińskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie18zakwalifikowany/a
KrzysztofMierzowski18zakwalifikowany/a
MarcinBryłkaSzkoła Podstawowa nr 8 im. Jana III SobieskiegoŚwiętochłowice18zakwalifikowany/a
AleksandraKonickaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza18zakwalifikowany/a
WeronikaDubielSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek18zakwalifikowany/a
WeronikaŁuczakIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin18zakwalifikowany/a
BartoszSzczepanekSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg18zakwalifikowany/a
KarolinaPartykaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta18zakwalifikowany/a
MikołajDaćkusZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań18zakwalifikowany/a
SzymonSzczepańczykSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko18zakwalifikowany/a
PiotrZaranekSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów18zakwalifikowany/a
MarcelFrączakSzkoła Podstawowa im. Jana Długosza w RzgowieRzgów18zakwalifikowany/a
FILIPSŁODKISzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka18zakwalifikowany/a
MarcinWójcickiSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała18zakwalifikowany/a
MałgorzataŁukasikSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo18zakwalifikowany/a
WojtekGawrysiakSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź18zakwalifikowany/a
WiktorBaraniewicz18zakwalifikowany/a
NatanSłomka vel SłomińskiSzkoła Podstawowa nr 199Łódź18zakwalifikowany/a
SzymonStalSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko18zakwalifikowany/a
ZuzannaBuczkowskaSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice18zakwalifikowany/a
WeronikaTraczSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów18zakwalifikowany/a
HannaKobierska18zakwalifikowany/a
KarolWojtuńZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław18zakwalifikowany/a
DawidDrobSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo18zakwalifikowany/a
JeremiHebdowskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno18zakwalifikowany/a
MagdalenaBogaczSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice18zakwalifikowany/a
KacperKuśmierczyk18zakwalifikowany/a
BartoszFaderewskiSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka18zakwalifikowany/a
AdrianKnapińskiSzkoła Podstawowa nr 16Gdynia18zakwalifikowany/a
SzymonHorniak18zakwalifikowany/a
MaciejKacaSzkoła Podstawowa 162Łódź18zakwalifikowany/a
KamilSzostakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa18zakwalifikowany/a
AmeliaGromczakSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa18zakwalifikowany/a
AnitaCisłoSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa18zakwalifikowany/a
EmmaSzubertIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin18zakwalifikowany/a
LauraNocońZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki18zakwalifikowany/a
KonradRapalaZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa18zakwalifikowany/a
ŁukaszTalagaLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III im. Adama MickiewiczaWrocław18zakwalifikowany/a
ŁukaszKlisowskiSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz18zakwalifikowany/a
StanisławLech18zakwalifikowany/a
BartoszPrzesłańskiSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice18zakwalifikowany/a
ZuzannaSzwebs18zakwalifikowany/a
AleksandraMałolepszyZespół Szkół w OleśnieOlesno18zakwalifikowany/a
JakubKussowski18zakwalifikowany/a
MateuszRosołowski18zakwalifikowany/a
AgataNaworskaII LO w KoninieKonin18zakwalifikowany/a
ZuzannaRedzikI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno18zakwalifikowany/a
KrzysztofDydziakSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa18zakwalifikowany/a
JuliaZawadzkaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała18zakwalifikowany/a
MilenaGacaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza18zakwalifikowany/a
FilipGucwa18zakwalifikowany/a
OliwiaPlutaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno18zakwalifikowany/a
JoannaRumińskaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą18zakwalifikowany/a
JustynaPiątekPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów18zakwalifikowany/a
MaksymilianPakuła18zakwalifikowany/a
AleksanderFilipkowskiSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w SzabdzieSzabda18zakwalifikowany/a
ElizaĆmielSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów18zakwalifikowany/a
DominikaAdamowskaSzkoła Podstawowa nr 29 w GdyniGdynia18zakwalifikowany/a
ZuzannaKujawaSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca18zakwalifikowany/a
KorneliaBernatowiczSzkoła Podstawowa nr 29 w GdyniGdynia18zakwalifikowany/a
MartynaPasierbSp LeckaLecka18zakwalifikowany/a
MiłoszMościckiZSU RybnikRybnik18zakwalifikowany/a
MateuszLachtaraZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica18zakwalifikowany/a
JustynaKęskaPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników18zakwalifikowany/a
KingaSiejakowskaSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo18zakwalifikowany/a
EmiliaRosółZespół Szkół w OleśnieOlesno18zakwalifikowany/a
PiotrKaczorZespół Placówek Oświatowych nr 1Włoszczowa18zakwalifikowany/a
KingaPłusaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice18zakwalifikowany/a
FilipKokowskiSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin18zakwalifikowany/a
MikołajOstojski18zakwalifikowany/a
KlaudiaŁukaszewska18zakwalifikowany/a
KarolPalarczykZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój18zakwalifikowany/a
ZofiaRachwalskaSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa18zakwalifikowany/a
AntoniRudnickiSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka18zakwalifikowany/a
JuliaHuczekSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała18zakwalifikowany/a
PiotrPrądzinskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice18zakwalifikowany/a
FilipGmyrekZespół Szkół w StrzegomiuStrzegom18zakwalifikowany/a
EwelinaPradelokSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec18zakwalifikowany/a
KajaKołodziejczykSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów18zakwalifikowany/a
MałgorzataWąsińskaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań18zakwalifikowany/a
IgorBilskiSzkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice18zakwalifikowany/a
AntoninaHołodyPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów18zakwalifikowany/a
SaraBilskaSzkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice18zakwalifikowany/a
SzymonBoruckiSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk18zakwalifikowany/a
OskarŁamejkoZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica18zakwalifikowany/a
KarolOrlikowskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów18zakwalifikowany/a
AleksandraMajdanikSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów18zakwalifikowany/a
OlgaGołąb18zakwalifikowany/a
MariaKędzierskaSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc18zakwalifikowany/a
FilipSłoniakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów18zakwalifikowany/a
HubertJerzak18zakwalifikowany/a
BartoszKozłowski18zakwalifikowany/a
MateuszZdrojewskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec18zakwalifikowany/a
JanWiśliński18zakwalifikowany/a
JacekBac18zakwalifikowany/a
MateuszJóźwiakSzkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w LublinieLublin18zakwalifikowany/a
KarolKaszanySzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne18zakwalifikowany/a
KacperBojanowskiSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica18zakwalifikowany/a
KorneliaBatolikSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź18zakwalifikowany/a
KasperSzubskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w WarszawieWarszawa18zakwalifikowany/a
JuliaMomotSzkoła Podstawowa nr 27Kraków18zakwalifikowany/a
JakubJewiarzSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew18zakwalifikowany/a
OlaGrabowska18zakwalifikowany/a
MateuszMatysik18zakwalifikowany/a
MałgorzataKwaśniewskaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk18zakwalifikowany/a
DawidStrukowskiSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław18zakwalifikowany/a
WiktorAlischSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec18zakwalifikowany/a
JakubSzreterZSZiO w KartuzachKartuzy18zakwalifikowany/a
DawidPrzybyłowiczSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice18zakwalifikowany/a
AdamKłychSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów18zakwalifikowany/a
KamilKachniarz18zakwalifikowany/a
PatrycjaKostrzakRenata BojarKonin18zakwalifikowany/a
MichałGucwa18zakwalifikowany/a
ZuzannaMosakowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Pułtusk18zakwalifikowany/a
MałgorzataMarczakSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa18zakwalifikowany/a
MikolajStefanskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań18zakwalifikowany/a
KarolSosnowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów18zakwalifikowany/a
AgnieszkaSkokSzkoła Podstawowa nr 8Malbork18zakwalifikowany/a
DominikSadowski18zakwalifikowany/a
FranekDługopolskiSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów18zakwalifikowany/a
KacperCzajkaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew18zakwalifikowany/a
MartynaPiekiełkoSzkoła Podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w ZaborzuZaborze18zakwalifikowany/a
WeronikaSzulcSzkoła Podstawowa nr 199Łódź18zakwalifikowany/a
PiotrJeleńSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa18zakwalifikowany/a
JakubWilochSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin18zakwalifikowany/a
AleksandraSadowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice18zakwalifikowany/a
KrzysztofPatalasNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin18zakwalifikowany/a
LenaMikołajczykSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław18zakwalifikowany/a
MariaWięcławSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław18zakwalifikowany/a
JakubWielgusZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk17zakwalifikowany/a
BlankaBlejaSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie17zakwalifikowany/a
AmeliaOsowskaSzkoła Podstawowa nr 29 w GdyniGdynia17zakwalifikowany/a
AdrianModlińskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki17zakwalifikowany/a
MaksymilianMuskałaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko17zakwalifikowany/a
OskarOkońSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko17zakwalifikowany/a
BartoszPuwertSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko17zakwalifikowany/a
OliwierŁazukaSzkoła Podstawowa w MielnieMielno17zakwalifikowany/a
DawidJędrzejewskiSP 19Elblag17zakwalifikowany/a
JakubMigasZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój17zakwalifikowany/a
TomaszPolejowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz17zakwalifikowany/a
KacperSikoraSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków17zakwalifikowany/a
MarcinPiaseckiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIKazimierz Biskupi17zakwalifikowany/a
WiktoriaCechMarek KozakLubień17zakwalifikowany/a
MaciejLipińskiSzkoła Podstawowa nr 13Toruń17zakwalifikowany/a
KamilPiszczała17zakwalifikowany/a
SzymonGręda17zakwalifikowany/a
JanRabsztyn17zakwalifikowany/a
NikolaPietrasiukSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin17zakwalifikowany/a
NorbertMlekodajZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój17zakwalifikowany/a
RafałGórskiZSZiO w KartuzachKartuzy17zakwalifikowany/a
HubertBorkowskiZespół Szkół TechnicznychTurek17zakwalifikowany/a
FrancziszekManowskiSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin17zakwalifikowany/a
KasiaPorebskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów17zakwalifikowany/a
MateuszSzymczakSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin17zakwalifikowany/a
WeronikaWróblewskaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew17zakwalifikowany/a
DominikFus17zakwalifikowany/a
KrystianSzumlasZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8Gdynia17zakwalifikowany/a
KamilZapałaZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój17zakwalifikowany/a
BartoszZiębaZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój17zakwalifikowany/a
BartłomiejKlocSzkoła Podstawowa "Edukator"Polanica-Zdrój17zakwalifikowany/a
JuliaKitaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów17zakwalifikowany/a
KrzysiekŁuniewskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA17zakwalifikowany/a
JędrzejKuśmierczykSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza KorczakaSochaczew17zakwalifikowany/a
AntoniŻuchowskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny17zakwalifikowany/a
JanBorkowskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny17zakwalifikowany/a
DawidWałęgaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska17zakwalifikowany/a
JagodaKrzymińska17zakwalifikowany/a
MikołajOlewnickiSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa17zakwalifikowany/a
AlicjaBoguszszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław17zakwalifikowany/a
MichałGrabińskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec17zakwalifikowany/a
JanPawlikowskiCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa17zakwalifikowany/a
RadosławCieślakSzkoła Podstawowa nr 4Praszka17zakwalifikowany/a
HubertSzymanekSzkoła Podstawowa nr 2 w PuławachPuławy17zakwalifikowany/a
DawidPerzyńskiLO GóraGóra17zakwalifikowany/a
ŁukaszWidzII Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w LublinieLublin17zakwalifikowany/a
MikołajPawelecSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny17zakwalifikowany/a
AleksanderOrłowskiSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin17zakwalifikowany/a
AleksandraBromberekZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie17zakwalifikowany/a
AntoninaGardzielewska17zakwalifikowany/a
PawełKromkaZespół Szkół EnergetycznychKraków17zakwalifikowany/a
HannaDolecka17zakwalifikowany/a
PawełZbyszyńskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica17zakwalifikowany/a
KarolKudajSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko17zakwalifikowany/a
AnastazjaLesiukZespól Szkół w Tulcach63-004 Tulce17zakwalifikowany/a
DorianWalentynowiczSzkoła Podstawowa nr 8Malbork17zakwalifikowany/a
JakubTrafny17zakwalifikowany/a
ZuzannaPartykaSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze17zakwalifikowany/a
OskarKulinczikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom17zakwalifikowany/a
StanisławWoelkeWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa17zakwalifikowany/a
JuliaKaweckaSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce17zakwalifikowany/a
MilenaPędziwiatrSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim17zakwalifikowany/a
MateuszStokłosaSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia17zakwalifikowany/a
Marek JanTomasII Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaKędzierzyn-Koźle17zakwalifikowany/a
tymekzieleńSzkoła Podstawowa nr6 w Nowym SączuNowy Sącz17zakwalifikowany/a
JakubPawelecSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin17zakwalifikowany/a
KlaudiaAlickaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno17zakwalifikowany/a
AlicjaMachońSzkoła Podstawowa w Szaniawach-MatysachSzaniawy-Matysy17zakwalifikowany/a
FranciszekHenclewski17zakwalifikowany/a
KarolAndryjanowiczMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów17zakwalifikowany/a
MalwinaWandzelPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice17zakwalifikowany/a
AnnaDelkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice17zakwalifikowany/a
JuliaDelkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice17zakwalifikowany/a
jakubwasilewskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań17zakwalifikowany/a
KrzysztofPatulski17zakwalifikowany/a
ZofiaLenarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew17zakwalifikowany/a
PiotrŚmieszekZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój17zakwalifikowany/a
JanBurnos17zakwalifikowany/a
SzymonMajdaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa17zakwalifikowany/a
MateuszGoszykNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice17zakwalifikowany/a
AdrianMichniukIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki17zakwalifikowany/a
AgataGoryńskaIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra17zakwalifikowany/a
JakubGawrysiakI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz17zakwalifikowany/a
HubertRadzewiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki17zakwalifikowany/a
DawidWęgrowskiLiceum Ogólnokształcące Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ EłkEłk17zakwalifikowany/a
KacperHołaLO GóraGóra17zakwalifikowany/a
KarolKrawczyk17zakwalifikowany/a
HubertJandzińskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław17zakwalifikowany/a
JakubTrębaczSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka17zakwalifikowany/a
MichałWrzesińskiSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń17zakwalifikowany/a
MichałGrąckiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko17zakwalifikowany/a
IgorNadkierniczny17zakwalifikowany/a
AnnaŁysyganiczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne17zakwalifikowany/a
KrzysztofLaszczyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin17zakwalifikowany/a
LilianaWojtyńskaSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie17zakwalifikowany/a
JuliaJóźwiakZE BrójceBrójce17zakwalifikowany/a
ArkadiuszJóźwiakSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce17zakwalifikowany/a
TeresaDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk17zakwalifikowany/a
JuliaJaroniekSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice17zakwalifikowany/a
IzabelaBrzozowskaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź17zakwalifikowany/a
AnnaSzubiakSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj17zakwalifikowany/a
JanBieniekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów17zakwalifikowany/a
ŁucjaLimonka17zakwalifikowany/a
AlicjaLimonka17zakwalifikowany/a
ŁucjaJustynaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza17zakwalifikowany/a
AlicjaJustynaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza17zakwalifikowany/a
PawełKrużelSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów17zakwalifikowany/a
KatarzynaHajdukSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała17zakwalifikowany/a
GizelleMaryaPrywatna Szkoła Podstawowa Happy KidsKościerzyna17zakwalifikowany/a
KAROLINATORUŃCZAKPrywatna Szkoła Podstawowa Happy KidsKościerzyna17zakwalifikowany/a
17zakwalifikowany/a
WojciechKołodziejczykII Liceum Ogólnikształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w LegnicyLegnica17zakwalifikowany/a
WiktorMłodawski17zakwalifikowany/a
MilenaSojaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław17zakwalifikowany/a
KatarzynaKamykSzkoła Podstawowa w TurzyTurza17zakwalifikowany/a
MagdalenaSiewielecSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk17zakwalifikowany/a
IzabelaJajeśniakSzkoła Podstawowa nr 78 w KrakowieKraków17zakwalifikowany/a
MateuszKoselnikSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo17zakwalifikowany/a
AdrianKamińskiZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz17zakwalifikowany/a
SzymonZaparucha17zakwalifikowany/a
ZuzannaOssesSzkoła Podstawowa nr 5 im. R. TrauguttaPoznań17zakwalifikowany/a
StaśSkoczylas17zakwalifikowany/a
NikolaLeciejSzkoła Podstawowa im. Ks. Abp. A. BaraniakaMchy17zakwalifikowany/a
FilipSzorcz17zakwalifikowany/a
OliwiaSkuzaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański17zakwalifikowany/a
DominikKaczorPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów17zakwalifikowany/a
KamilSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg17zakwalifikowany/a
MagdalenaZganiaczSzkoła Podstawowa nr 48Szczecin17zakwalifikowany/a
AmeliaZegarZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa17zakwalifikowany/a
kingazegarZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa17zakwalifikowany/a
FabianMisztelaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza17zakwalifikowany/a
JakubChlebny17zakwalifikowany/a
IgaNikolowSzkoła Podstawowa nr 93 im. L. RydlaKraków17zakwalifikowany/a
MarcinKukurowskiSzkoła Podstawowa w JenińcuJeniniec17zakwalifikowany/a
PawełSzarataKatolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra SkargiWarszawa17zakwalifikowany/a
BartoszBryńczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki17zakwalifikowany/a
TomaszCabaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice17zakwalifikowany/a
FilipSkoczkowskiSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka17zakwalifikowany/a
TymoteuszGauraSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław17zakwalifikowany/a
WojciechFrancDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań17zakwalifikowany/a
OskarŚledźPubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie SpytkowskiejPoręba Spytkowska17zakwalifikowany/a
DominikMaciejewskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi17zakwalifikowany/a
SzymonMaciejwskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi17zakwalifikowany/a
PaulinaPawlikowskaSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów17zakwalifikowany/a
HannaDotaSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo17zakwalifikowany/a
DawidFranczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki17zakwalifikowany/a
AntoniMajkaSzkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice17zakwalifikowany/a
WiktorMachSzkoła Podstawowa nr 2Legionowo17zakwalifikowany/a
OdoCzech17zakwalifikowany/a
TomaszNiemcewicz17zakwalifikowany/a
SebastianZwaraPrywatna Szkoła Podstawowa Happy KidsKościerzyna17zakwalifikowany/a
PiotrBadełekZespół Szkolno-Przedszkolny w LubochniLubochnia17zakwalifikowany/a
ŁukaszRaźniak17zakwalifikowany/a
TomekFilipczukPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice17zakwalifikowany/a
OlekCholewaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań17zakwalifikowany/a
PiotrSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1WDPLegionowo17zakwalifikowany/a
WeronikaRadkiewiczZespół Edukacyjny nr 1Świebodzin17zakwalifikowany/a
SandraPłusaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice17zakwalifikowany/a
MartynaHadasikZespół Szkół w OleśnieOlesno17zakwalifikowany/a
LauraGosztyłaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków17zakwalifikowany/a
FilipPachołekZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica17zakwalifikowany/a
AlicjaRumowicz17zakwalifikowany/a
StefanGraefling17zakwalifikowany/a
GabrielaZyburaKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków17zakwalifikowany/a
DominikaKostrzakIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin17zakwalifikowany/a
WeronikaDziamska17zakwalifikowany/a
MariaMaciasSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź17zakwalifikowany/a
MarcelinCiechanowskiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo17zakwalifikowany/a
PiotrAndrzejewski17zakwalifikowany/a
AdamSochaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne17zakwalifikowany/a
DamianGlinickiPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk17zakwalifikowany/a
KalinaTyszkiewiczSzkoła podstawowa nr 39Gdańsk17zakwalifikowany/a
MikołajRyńskiSzkoła Podstawowa w OstaszewieOstaszewo17zakwalifikowany/a
MichałWojciechowskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań17zakwalifikowany/a
AleksandraGałkowska17zakwalifikowany/a
HannaRóżyckaSzkoła Podstawowa nr 10Tychy17zakwalifikowany/a
BartoszPoznańSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo17zakwalifikowany/a
AlicjaGałązkaSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź17zakwalifikowany/a
AnnaGrelewiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz17zakwalifikowany/a
IgorWoźniak17zakwalifikowany/a
SzymonJabłoński17zakwalifikowany/a
KamilTalagaSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem17zakwalifikowany/a
MACIEJNIEŚCIÓRSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa17zakwalifikowany/a
LauraBaśSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków17zakwalifikowany/a
RadosławSkóraSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków17zakwalifikowany/a
GabrielaGolińskaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew17zakwalifikowany/a
JoannaHaberkoSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków17zakwalifikowany/a
KarolBlatkiewiczSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty17zakwalifikowany/a
MarysiaBlatkiewiczSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty17zakwalifikowany/a
PatrykWasikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom17zakwalifikowany/a
KajaGrodzickaSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa17zakwalifikowany/a
FilipWojciechowiczV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk17zakwalifikowany/a
MagdalenaSkieraSzkoła Podstawowa im. Ks. Abp. A. BaraniakaMchy17zakwalifikowany/a
MaksymilianKlamaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów17zakwalifikowany/a
BartekDębickiSzkoła Podstawowa nr 4Bytom17zakwalifikowany/a
MichałSzporSzkoła Podstawowa nr 41Kraków17zakwalifikowany/a
FilipMielczarekSzkoła Podstawowa nr 205Łódź17zakwalifikowany/a
SzymonFranczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów17zakwalifikowany/a
OlaPietrońPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara17zakwalifikowany/a
FranciszekBogaczSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica17zakwalifikowany/a
SzymonMionczyńskiKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków17zakwalifikowany/a
BłażejJarembaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie17zakwalifikowany/a
DawidPietrzakSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki17zakwalifikowany/a
MajaNowak17zakwalifikowany/a
KubaMichalskiSzkoła Podstawowa im. Marii Patyk w Sławsku WielkimSławsk Wielki17zakwalifikowany/a
AmeliaŚmietanaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków17zakwalifikowany/a
wiktorszelezinNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice17zakwalifikowany/a
AldonaBastrzykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica17zakwalifikowany/a
KonradTalkowskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski17zakwalifikowany/a
JakubOlędzkiSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa17zakwalifikowany/a
IgaWróblewskaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź17zakwalifikowany/a
MajaKocottSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów17zakwalifikowany/a
AniaWachulecSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce17zakwalifikowany/a
JuliaSzajerZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa17zakwalifikowany/a
MaciejRomekSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów17zakwalifikowany/a
KacperWitkowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie17zakwalifikowany/a
MaciejStasiak17zakwalifikowany/a
NataliaPrzybyszSzkoła Podstawowa nr 7 w ŚwidnikuŚwidnik16zakwalifikowany/a
ŁukaszŚwięcickiSzkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie im Janusza KorczakaSzprotawa16zakwalifikowany/a
BartoszFrydelTAK OpoleOpole16zakwalifikowany/a
StanisławPąśkoSzkoła Podstawowa 162Łódź16zakwalifikowany/a
TymonDoboszSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo16zakwalifikowany/a
DanielBłajewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce16zakwalifikowany/a
KacperZdrodowskiSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa16zakwalifikowany/a
AdamWasiakZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa16zakwalifikowany/a
NicoleMarszałaZSZiO w KartuzachKartuzy16zakwalifikowany/a
KamilMaciążkaZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój16zakwalifikowany/a
FilipPerlińskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek16zakwalifikowany/a
JakubBartoszSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka16zakwalifikowany/a
DominikaBartoszSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka16zakwalifikowany/a
MaciejCydejkoSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty w LegionowieLegionowo16zakwalifikowany/a
BłażejSzelągII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków16zakwalifikowany/a
MateuszSobczakZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój16zakwalifikowany/a
HannaGrelaZespół Szkolno-Przedszkolny nr4Gliwice16zakwalifikowany/a
MateuszRek-MorawskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń16zakwalifikowany/a
KlaudiaRekSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec16zakwalifikowany/a
PawełMigdalczykSzkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice16zakwalifikowany/a
SandraPokorskaSzkoła Podstawowa nr 205Łódź16zakwalifikowany/a
KacperBiniakiewiczMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów16zakwalifikowany/a
MateuszBasaSzkoła Podstawowa im. Marii Patyk w Sławsku WielkimSławsk Wielki16zakwalifikowany/a
AntoniJachniewiczSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa16zakwalifikowany/a
TomaszChodarcewicz16zakwalifikowany/a
PiotrFudalewiczSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów16zakwalifikowany/a
EmilkaKwaśnySzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała16zakwalifikowany/a
JulianZadrożnySzkoła Podstawowa nr 356Warszawa16zakwalifikowany/a
ErykMichalakZespół Szkół TechnicznychTurek16zakwalifikowany/a
NinaRybackaSzkoła Podstawowa nr 205Łódź16zakwalifikowany/a
PiotrGórecki16zakwalifikowany/a
JakubBasiakSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA16zakwalifikowany/a
SerafinBrucheiser16zakwalifikowany/a
AniaRaczek16zakwalifikowany/a
JakubJelińskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska16zakwalifikowany/a
ZuzannaDudekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki16zakwalifikowany/a
FilipSzałekSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk16zakwalifikowany/a
MariaMikiciukSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław16zakwalifikowany/a
AleksandraHegenbarthSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce16zakwalifikowany/a
JanBrzezińskiZespół Szkół EkonomicznychPiła16zakwalifikowany/a
JuliaSłojewskaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice16zakwalifikowany/a
HubertJaworskiSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16zakwalifikowany/a
HubertKuśnierzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16zakwalifikowany/a
FabianMisztela16zakwalifikowany/a
PawełSokołowskiZSZiO w KartuzachKartuzy16zakwalifikowany/a
JakubKołataSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce16zakwalifikowany/a
KarolByczkowskiZSZiO w KartuzachKartuzy16zakwalifikowany/a
BartoszMaciągPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski16zakwalifikowany/a
KatarzynaHałońSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16zakwalifikowany/a
JanLangierI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski16zakwalifikowany/a
MartynaCzerw16zakwalifikowany/a
AntoniKurasiewiczI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski16zakwalifikowany/a
MarcelinaGrandickaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska16zakwalifikowany/a
JakubKrzemińskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń16zakwalifikowany/a
MateuszJóźwiakSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola16zakwalifikowany/a
JakubJudaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń16zakwalifikowany/a
IgorKryńskiSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce16zakwalifikowany/a
MichalinaMichtaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica16zakwalifikowany/a
JuliaHassaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce16zakwalifikowany/a
JakubRaczyński16zakwalifikowany/a
JessicaSojkaSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze16zakwalifikowany/a
MikołajKordysSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice16zakwalifikowany/a
NataliaBembenekPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków16zakwalifikowany/a
JustynaKocurSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała16zakwalifikowany/a
NikodemBannaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce16zakwalifikowany/a
MateuszDemidowskiI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj16zakwalifikowany/a
MaksChalimoniuk16zakwalifikowany/a
AntoninaMartykaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza16zakwalifikowany/a
AmeliaSałacińskaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce16zakwalifikowany/a
AleksanderDramski16zakwalifikowany/a
SandraKowalczyk16zakwalifikowany/a
DamianDańkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów16zakwalifikowany/a
MałgorzataLewickaSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów16zakwalifikowany/a
GabrielaHołowieszkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów16zakwalifikowany/a
JakubDobroćSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce16zakwalifikowany/a
KrzysztofCałkaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno16zakwalifikowany/a
KacperStankiewiczSzkoła Podstawowa w MąkolnieMąkolno16zakwalifikowany/a
NikolaAdamowiczSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce16zakwalifikowany/a
SzymonCimochowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki16zakwalifikowany/a
ŁukaszSułkowskiSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica16zakwalifikowany/a
KacperGórski16zakwalifikowany/a
DawidGutowskiSzkoła Podstawowa w Rakowie-BoginiachRakowo-Boginie16zakwalifikowany/a
GrzegorzTereszkiewiczSP42Białystok16zakwalifikowany/a
AnnaGrosiakPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski16zakwalifikowany/a
PiotrPiśkoZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna16zakwalifikowany/a
PiotrCarPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole16zakwalifikowany/a
JakubFurmanekSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj16zakwalifikowany/a
PatrykDerbaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław16zakwalifikowany/a
MaciejTryndaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w ZłotoryiZłotoryja16zakwalifikowany/a
PiotrFranc16zakwalifikowany/a
WiktorWieczorekIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin16zakwalifikowany/a
PatrycjaRębiszSzkoła Podstawowa im. Świetego Jana Pawła II w RaniżowieRaniżów16zakwalifikowany/a
KarolZielińskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców16zakwalifikowany/a
MonikaIzworskaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław16zakwalifikowany/a
MikołajIgnaczyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w BełżycachBełżyce16zakwalifikowany/a
PawełPoszwaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce16zakwalifikowany/a
KatarzynaGalewskaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce16zakwalifikowany/a
janszostekZespół Szkół Salezjańskich Don Bosko WrocławWrocław16zakwalifikowany/a
JakubKrajewskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w KutnieKutno16zakwalifikowany/a
AdamPieślakSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin16zakwalifikowany/a
WojciechSzymczakSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań16zakwalifikowany/a
KrzysztofŁuczakSzkoła Podstawowa nr 1 w KościanieKościan16zakwalifikowany/a
PiotrGóreckiSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza16zakwalifikowany/a
AnnaAdamkiewicz16zakwalifikowany/a
MichałŚwitałaSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa16zakwalifikowany/a
JuliaNagnajewiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów16zakwalifikowany/a
KacperWięzikZespół Szkolno-PrzedszkolnyMazańcowice16zakwalifikowany/a
SebastianWilkSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16zakwalifikowany/a
JanuszDziklińskiSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi16zakwalifikowany/a
OliwiaKarpikSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary16zakwalifikowany/a
WadimBurekZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce16zakwalifikowany/a
MateuszPiwowarskiZespół Szkół MuzycznychKrosno16zakwalifikowany/a
KamilGwozdekSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów16zakwalifikowany/a
PiotrSosnowski16zakwalifikowany/a
AntoniJanaszak16zakwalifikowany/a
KatarzynaKaczorSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16zakwalifikowany/a
MagdalenaKapkaSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary16zakwalifikowany/a
MaksymilianKorzystkaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań16zakwalifikowany/a
DominikaKochSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo16zakwalifikowany/a
AdamFranaszekSzkoła prezentekKraków16zakwalifikowany/a
KamilPłoszaj16zakwalifikowany/a
RafałGrzeszczak16zakwalifikowany/a
KarolinaPajorSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj16zakwalifikowany/a
MartynaButurlaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg16zakwalifikowany/a
LeonZakrzewskiPubliczna Szkoła Podstawowa im.Batalionów Chlopskich w Zawadach StaarychZawady Stare16zakwalifikowany/a
PiotrMarciniakSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń16zakwalifikowany/a
JakubCuryłoSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń16zakwalifikowany/a
SandraSerowieckaSP 19Elblag16zakwalifikowany/a
KatarzynaSkowrońskaSP 19Elblag16zakwalifikowany/a
AdamSygułaSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska16zakwalifikowany/a
IgorMilewskiSzkoła Podstawowa nr 4Bytom16zakwalifikowany/a
milenaOpasSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów16zakwalifikowany/a
KajetanWystępekSP NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA W KROŚNIEKROSNO16zakwalifikowany/a
NataliaKrawczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała16zakwalifikowany/a
SimonaFamulskaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza16zakwalifikowany/a
ArieVan NiekerkLiceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w PłockuPłock16zakwalifikowany/a
JakubMrozek16zakwalifikowany/a
JoannaSzydelSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań16zakwalifikowany/a
KrystianZarachZSZiO w KartuzachKartuzy16zakwalifikowany/a
OliwiaSzewczykSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki16zakwalifikowany/a
OlgaZiarekPSP 5Stalowa Wola16zakwalifikowany/a
MiłoszKocik16zakwalifikowany/a
PiotrKocórSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16zakwalifikowany/a
FilipGórskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków16zakwalifikowany/a
PatrykKoziarSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów16zakwalifikowany/a
OlafBrzozowskiSzkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczoznej EuropyGdańsk16zakwalifikowany/a
JakubOlstowskiZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława16zakwalifikowany/a
KarolZiętkiewiczSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica16zakwalifikowany/a
MaciejUłanowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok16zakwalifikowany/a
BartoszSmutZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława16zakwalifikowany/a
JuliaTycZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna16zakwalifikowany/a
KatarzynaMarchlik16zakwalifikowany/a
DawidTrzpilSzkoła Podstawowa w OstaszewieOstaszewo16zakwalifikowany/a
AlexKondrackiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce16zakwalifikowany/a
JustynaMeierZespół Szkół w OleśnieOlesno16zakwalifikowany/a
UrszulaJaśkowska16zakwalifikowany/a
NataliaRyczkoPSP 5Stalowa Wola16zakwalifikowany/a
PawełZaleśny16zakwalifikowany/a
JoannaDoroszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa16zakwalifikowany/a
PiotrNiemcewicz16zakwalifikowany/a
MartynaDziuraSzkoła Podstawowa nr 4Kraśnik16zakwalifikowany/a
MichałPietrzykZespół Szkół EkonomicznychPiła16zakwalifikowany/a
kacpergrech16zakwalifikowany/a
KrzysztofPrzepiórkaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno16zakwalifikowany/a
MateuszZielińskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa16zakwalifikowany/a
KacperJańczakSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń16zakwalifikowany/a
KacperWysockiSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław16zakwalifikowany/a
RadosławKaliszuk16zakwalifikowany/a
ArkadiuszGlinianowiczZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk16zakwalifikowany/a
KubaEbertowskiPrywatna Szkoła Podstawowa Happy KidsKościerzyna16zakwalifikowany/a
HannaWysockaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław16zakwalifikowany/a
JakubSochalSzkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w JastkowieJastków16zakwalifikowany/a
TomaszKoślaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków16zakwalifikowany/a
AlanMejszutowicz16zakwalifikowany/a
AdamMellerSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc16zakwalifikowany/a
MichałBrdakSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc16zakwalifikowany/a
SzymonBulzakElitarne Liceum Ogólnokstałcące im. Jana III SobieskiegoNowy Sącz16zakwalifikowany/a
PawełJeżewskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc16zakwalifikowany/a
BartłomiejPiekarzPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków16zakwalifikowany/a
AdrianMroczek16zakwalifikowany/a
NataliaFedeczkoSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza16zakwalifikowany/a
AdriannaNowakZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy16zakwalifikowany/a
BartoszPiotrowskiSzkoła Podstawowa nr 28Poznań16zakwalifikowany/a
JanSafiańczukSP 150Warszawa16zakwalifikowany/a
JanSobkowskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń16zakwalifikowany/a
KarolinaDziąbaSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów16zakwalifikowany/a
AntekMazurSP nr 35 im. Adeli KorczyńskiejKatowice16zakwalifikowany/a
FranciszekLewinskiDwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w WilanowieWarszawa16zakwalifikowany/a
JulkaSochaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie16zakwalifikowany/a
KamilRyczekSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń16zakwalifikowany/a
BartoszNichthauser16zakwalifikowany/a
PatrykJaskierskiSzkoła Podstawowa nr 2 w JarocinieJarocin16zakwalifikowany/a
OliwiaKonopińskaSzkoła Podstawowa im. R. W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl16zakwalifikowany/a
AntoninaOleśkiewiczSzkoła Podstawowa nr 358 w Warszawie im. hetmana Jana ZamoyskiegoWarszawa16zakwalifikowany/a
AleksandraPłoska16zakwalifikowany/a
ZofiaSujataSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko16zakwalifikowany/a
FilipKurpiewskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica16zakwalifikowany/a
FranciszekGołuński16zakwalifikowany/a
JanLechoszestPubliczna Szkoła PodstawowaBaborów16zakwalifikowany/a
MajaKlimekSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń16zakwalifikowany/a
MartynaKaszubaSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo16zakwalifikowany/a
SzymonTomczykSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo16zakwalifikowany/a
HannaBułatSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w TenczynkuTenczynek16zakwalifikowany/a
MartynaKasprzak16zakwalifikowany/a
AnielaWięcekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew16zakwalifikowany/a
OliwierNiedźwiadekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, Szkoła Podstawowa nr 25Wrocław16zakwalifikowany/a
MarcinCzembrowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, Szkoła Podstawowa nr 25Wrocław16zakwalifikowany/a
BartoszCieszyńskiSzkoła Podstawowa w OstaszewieOstaszewo16zakwalifikowany/a
OliwierMeslinZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz16zakwalifikowany/a
ZofiaMajkaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków16zakwalifikowany/a
MateuszPęksaSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów16zakwalifikowany/a
WiktoriaGlombZespół Szkół w OleśnieOlesno16zakwalifikowany/a
ZuzannaLatkaLO GóraGóra16zakwalifikowany/a
TomaszMichalski16zakwalifikowany/a
WiktoriaFrąckowiakZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy16zakwalifikowany/a
LidiaBoruchSzkoła Podstawowa nr 68 w Szczecinie im. 12 Pułku Ułanów PodolskichSzczecin16zakwalifikowany/a
PatrycjaOkamferSzkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w SosnowcuSosnowiec16zakwalifikowany/a
MaciejKum16zakwalifikowany/a
WeronikaJakubikLO GóraGóra16zakwalifikowany/a
JakubDrabszkoła podstawowaMaszewo Lęborskie16zakwalifikowany/a
WeronikaMichalewskaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź16zakwalifikowany/a
SzymonPustelakSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów16zakwalifikowany/a
filipWiktorskiPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin16zakwalifikowany/a
KonstantyKonopkaPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia16zakwalifikowany/a
AdamGawlikowskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław16zakwalifikowany/a
AnnaKlocek16zakwalifikowany/a
SzymonPalickiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań16zakwalifikowany/a
ErykKopciuchZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław16zakwalifikowany/a
JanTalarekZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój16zakwalifikowany/a
JakubGilSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków16zakwalifikowany/a
KatarzynaPedyk16zakwalifikowany/a
FranekWawrzonekSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź16zakwalifikowany/a
AntoniRadkeSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów16zakwalifikowany/a
ZuzannaStępieńSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice16zakwalifikowany/a
TomaszGoździkSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin16zakwalifikowany/a
BorysFabiszakSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin16zakwalifikowany/a
MikołajKolaszyńskiKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków16zakwalifikowany/a
SzymonSzczypiorowskiSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola16zakwalifikowany/a
MikiłajŁukasikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza16zakwalifikowany/a
JuliaKądziołkaSzkoła Podstawowa nr 8Malbork16zakwalifikowany/a
JakubWanicSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów16zakwalifikowany/a
MaciejBaranSzkoła Podstawowa im. K. GórskiegoWierzbica16zakwalifikowany/a
boryssoleckiDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa NovumWołomin16zakwalifikowany/a
MateuszChrobakSzkoła Podstawowa nr 3Nysa16zakwalifikowany/a
JakubGórskiZespół Szkół w LuboniuLuboń16zakwalifikowany/a
JuliaStępniakSzkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w SkierbieszowieSkierbieszów16zakwalifikowany/a
PiotrJaśkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 7Zielona Góra16zakwalifikowany/a
MieszkoZwierzyckiPSP i PLO KSW w PoznaniuPoznań16zakwalifikowany/a
PolaNnowickaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń16zakwalifikowany/a
kamilbocianskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów16zakwalifikowany/a
JarekMatyjasikSzkoła Podstawowa im. Marii Patyk w Sławsku WielkimSławsk Wielki16zakwalifikowany/a
OliwierMakarskiSzkoła Podstawowa nr 16Gdynia16zakwalifikowany/a
JakubSilbernagelZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice16zakwalifikowany/a
MarcelKościuczykSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin16zakwalifikowany/a
FranciszekKądziołkaSzkoła Podstawowa nr 8Malbork16zakwalifikowany/a
HannaPieczykolanSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów16zakwalifikowany/a
BartoszJezusek16zakwalifikowany/a
KamilKowalczykZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój15zakwalifikowany/a
JuliaMilewskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica15zakwalifikowany/a
KarolKapelZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków15zakwalifikowany/a
KacperPachlaSP 380Warszawa15zakwalifikowany/a
NataliaBakalarskaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice15zakwalifikowany/a
AnastazjaKrólak15zakwalifikowany/a
WojtekŻyłaSzkoła PodstawowaWerbkowice15zakwalifikowany/a
EwelinaBaranZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów15zakwalifikowany/a
MagdalenaCzyżewskaPSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w RadomiuRadom15zakwalifikowany/a
ZuzannaBaranowskaSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa15zakwalifikowany/a
RozaliaKabat-KaczmarekSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce15zakwalifikowany/a
AleksandraCzempińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew15zakwalifikowany/a
WiktoriaKasprzakSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki15zakwalifikowany/a
SamuelŚwierczekSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice15zakwalifikowany/a
IgnacyRosadaI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz15zakwalifikowany/a
SzymonŁawniczakI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz15zakwalifikowany/a
KamilRobakSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin15zakwalifikowany/a
RoksanaWojtaszakSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce15zakwalifikowany/a
TymoteuszMazurkiewiczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki15zakwalifikowany/a
JakubMazurkiewiczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki15zakwalifikowany/a
MikołajTomalaSzkoła Podstawowa nr 8Malbork15zakwalifikowany/a
DariaUrodaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne15zakwalifikowany/a
PiotrGonsior15zakwalifikowany/a
AleksandraBartoszukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki15zakwalifikowany/a
IgorBartosPubliczna Szkoła Podstawowa im.Batalionów Chlopskich w Zawadach StaarychZawady Stare15zakwalifikowany/a
LauraPilśniakZespół Szkół w OleśnieOlesno15zakwalifikowany/a
MariaSzeligaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg15zakwalifikowany/a
YehorPoliatykinPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków15zakwalifikowany/a
KatarzynaSienkiewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów15zakwalifikowany/a
JakubKopiecSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa15zakwalifikowany/a
WiktorStasikowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka ChopinaMałkinia Górna15zakwalifikowany/a
MikołajMaćkowiakSzkoła Podstawowa MileniumGniezno15zakwalifikowany/a
MaciejTomczykI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski15zakwalifikowany/a
DominikKozłowskiSP42Białystok15zakwalifikowany/a
PatrycjaGrosiakPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski15zakwalifikowany/a
MichałSzymańskiNSP DaVinciBielsko-Biała15zakwalifikowany/a
ZosiaKamińskaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź15zakwalifikowany/a
OlafDuczmalV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk15zakwalifikowany/a
PawełCieślawskiNSP DaVinciBielsko-Biała15zakwalifikowany/a
MateuszRachwałPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara15zakwalifikowany/a
FilipZiębaSzkoła Podstawowa nr 25Bielsko-Biała15zakwalifikowany/a
KonradKwiatkowski15zakwalifikowany/a
NataliaOpalaI Liceum OgólnokształcąceRumia15zakwalifikowany/a
JanGać15zakwalifikowany/a
OlaBrochockaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź15zakwalifikowany/a
AntoniKarwowskiSp 5 im UNICEFKoszalin15zakwalifikowany/a
OliwiaGierlotka14niezakwalifikowany/a
KarolinaPykaSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała14niezakwalifikowany/a
WojciechCzardybonSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy14niezakwalifikowany/a
KrzysztofCzerneckiZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa14niezakwalifikowany/a
AlicjaMilewskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica14niezakwalifikowany/a
OliwiaŁodzianaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice14niezakwalifikowany/a
JuliaSmykSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź14niezakwalifikowany/a
DominikKwidzińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w WejherowieWejherowo14niezakwalifikowany/a
TomekKraskaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków14niezakwalifikowany/a
BarbaraRzepkaSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów14niezakwalifikowany/a
BartsoszOssowskiZespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w TczewieTczew14niezakwalifikowany/a
MariaMagieraPSP nr 21 w RadomiuRadom14niezakwalifikowany/a
Artur PioPłóciennikSzkoła Podstawowa w LewkowieLewków14niezakwalifikowany/a
PawełRomanikSzkoła Podstawowa im Olimpijczyków Polskich w Rozborzu DługimRozbórz Długi14niezakwalifikowany/a
KingaWarchołZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa14niezakwalifikowany/a
OlimpiaSłabekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo14niezakwalifikowany/a
MichałMałyskoIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14niezakwalifikowany/a
KacperProtasiewiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki14niezakwalifikowany/a
MariaBrodowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka14niezakwalifikowany/a
MiłoszKałekSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce14niezakwalifikowany/a
BartoszMaruszczakSzkoła Podstawowa w StrachocinieStrachocin14niezakwalifikowany/a
RadekAdamiecChrześcijańska Szkoła Podstawowa SamuelWarszawa14niezakwalifikowany/a
MichałLekanSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary14niezakwalifikowany/a
MikolajLechSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka14niezakwalifikowany/a
MateuszŁagoźnySzkoła Podstawowa nr 7 w ŚwidnikuŚwidnik14niezakwalifikowany/a
AntoniMaciejskiSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. KorczakaSochaczew14niezakwalifikowany/a
MichałBartosikSzkoła PodstawowaSarnów14niezakwalifikowany/a
ArkadiuszZającNoworudzka Szkoła TechnicznaNowa Ruda14niezakwalifikowany/a
PiotrLankaufZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń14niezakwalifikowany/a
AureliaKosowiczSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin14niezakwalifikowany/a
ErykMichalczyk14niezakwalifikowany/a
KacperSroka14niezakwalifikowany/a
TymonMajerczakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków14niezakwalifikowany/a
OliwiaCzarnockaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki14niezakwalifikowany/a
TatianaUkuś14niezakwalifikowany/a
WiktoriaJeżSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice14niezakwalifikowany/a
BartoszLamprycht14niezakwalifikowany/a
BarbaraNogiećSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków14niezakwalifikowany/a
AmeliaMusiałSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk14niezakwalifikowany/a
SebastianBugajskiSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg14niezakwalifikowany/a
GabrielDzikASWWROCŁAW14niezakwalifikowany/a
MAKSYMILIANCIEŚLAASWWROCŁAW14niezakwalifikowany/a
EmiliaDworzańskaSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów13niezakwalifikowany/a
AmeliaSzirchZespół Szkół w OleśnieOlesno13niezakwalifikowany/a
RafałSłodyczkaSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna13niezakwalifikowany/a
JuliaŁuniewskaI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w WejherowieWejherowo13niezakwalifikowany/a
KamilTargoszSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn13niezakwalifikowany/a
13niezakwalifikowany/a
WiktorGawrtylczykSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg13niezakwalifikowany/a
HannaFluderZespół Szkół im. Św. Jadwigi ŚląskiejWleń13niezakwalifikowany/a
CezaryMilczarski13niezakwalifikowany/a
JuliaPachuraPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice13niezakwalifikowany/a
MilenaMarkówPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice13niezakwalifikowany/a
PawełPorębaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice13niezakwalifikowany/a
OlafKwiecieńZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków13niezakwalifikowany/a
KarolSzkodońZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków13niezakwalifikowany/a
KamilMusiałZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków13niezakwalifikowany/a
BartłomiejBieńkowskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków13niezakwalifikowany/a
DawidGruszeckiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków13niezakwalifikowany/a
MaciejNowakZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków13niezakwalifikowany/a
BartoszPazdurZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków13niezakwalifikowany/a
PatrykKopećZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków13niezakwalifikowany/a
WojciechStasiakSzkoła Podstawowa w JenińcuJeniniec13niezakwalifikowany/a
MajaMrukSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław13niezakwalifikowany/a
JacekGerlachSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk13niezakwalifikowany/a
WeronikaSzałataSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce13niezakwalifikowany/a
MartaCzajkaSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo13niezakwalifikowany/a
JacekRudzkiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna13niezakwalifikowany/a
MagdalenaĆwikłaZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna13niezakwalifikowany/a
KasiaZielińskaSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem13niezakwalifikowany/a
MaciejManiakowski13niezakwalifikowany/a
DominikCińcioSzkoła Podstawowa nr 3Kudowa-Zdrój13niezakwalifikowany/a
ZuzannaKordzikowskaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza13niezakwalifikowany/a
EmiliaKordzikowskaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza13niezakwalifikowany/a
BernardNowińskiSzkoła Podstawowa Nr 17Poznań13niezakwalifikowany/a
MarcelZiółekZespół Szkół OgólnokształcącychDęblin13niezakwalifikowany/a
AnnaPrzydróżna13niezakwalifikowany/a
PatrycjaBorowskaSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna13niezakwalifikowany/a
KlaudiaMalekSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice13niezakwalifikowany/a
PiotrWytrzęśPSP 5Stalowa Wola13niezakwalifikowany/a
DawidSocha13niezakwalifikowany/a
AntekSpórSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów13niezakwalifikowany/a
MartynaSiuciakZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja13niezakwalifikowany/a
JakubNowakSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka13niezakwalifikowany/a
OliwiaSemczak13niezakwalifikowany/a
MateuszWaśniewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań13niezakwalifikowany/a
WiktorJilkeSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny13niezakwalifikowany/a
JakubKrzysztofkaZespół Szkolno Przedszkolny im.KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo13niezakwalifikowany/a
AleksanderZahradnikSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin13niezakwalifikowany/a
JuliaRyśZSP KrasneKrasne13niezakwalifikowany/a
LenaMunasingheSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów13niezakwalifikowany/a
NikolaKrupkaSzkoła Podstawowa nr 2 w KraśnikuKraśnik13niezakwalifikowany/a
MikołajSchillerSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo13niezakwalifikowany/a
WeronikaMazurPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych13niezakwalifikowany/a
MariaKalinowskaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki13niezakwalifikowany/a
DawidRekowskiZespół Szkół w BrusachBrusy13niezakwalifikowany/a
MichalinaZotovSzkoła Podstawowa i Liceum SAPERE AUDERajszew13niezakwalifikowany/a
FranciszekJurSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo13niezakwalifikowany/a
PatrycjaPettkeSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew13niezakwalifikowany/a
MariaHukSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów13niezakwalifikowany/a
AnnaBadylaSzkoła Podstawowa im. J.Lompy w WoźnikachWoźniki13niezakwalifikowany/a
BartłomiejGruszkaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec13niezakwalifikowany/a
SolenaRenaultAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew13niezakwalifikowany/a
MajaKaniaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew13niezakwalifikowany/a
KrzysztofCieślaSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice13niezakwalifikowany/a
ZiemowitSzelugaSzkoła Podstwowa im. Jakuba WejheraGóra13niezakwalifikowany/a
JacekBerezaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław13niezakwalifikowany/a
KrzysztofGnieciakSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy13niezakwalifikowany/a
HubertKluzAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów12niezakwalifikowany/a
DawidPiaskowskiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite12niezakwalifikowany/a
JarekCąbrowskiSzkoła Podstatowa nr 4Grudziądz12niezakwalifikowany/a
LeonPotapowSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo12niezakwalifikowany/a
LenaLipskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań12niezakwalifikowany/a
OskarWojciechowskiI Liceum OgólnokształcąceRumia12niezakwalifikowany/a
AmelkaSochackaSpołeczna JedynkaGdynia12niezakwalifikowany/a
AntoniZarzyckiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w GdyniGdynia12niezakwalifikowany/a
WojciechCzaplińskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów12niezakwalifikowany/a
KacperCzajka12niezakwalifikowany/a
JakubCackowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok12niezakwalifikowany/a
KamilSanockiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów12niezakwalifikowany/a
MateuszZawiłaZespół Szkół w StrzegomiuStrzegom12niezakwalifikowany/a
KarolMikZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów12niezakwalifikowany/a
MarcinZatońSzkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w CzęstochowieCzęstochowa12niezakwalifikowany/a
WiktorSielecki12niezakwalifikowany/a
RafałGolaSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty12niezakwalifikowany/a
LeszekKluszczunskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław12niezakwalifikowany/a
JakubJarczyńskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce12niezakwalifikowany/a
KrystianBąkSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce12niezakwalifikowany/a
NataliaMiler12niezakwalifikowany/a
MaksymilianIdzikPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków12niezakwalifikowany/a
MaciejPawlikowskiSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk12niezakwalifikowany/a
AdrianChyłaSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno12niezakwalifikowany/a
MichałOprochaSzkoła Podstawowa nr 27Kraków12niezakwalifikowany/a
MaksymilianRudzkiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna12niezakwalifikowany/a
JakubBureszSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko12niezakwalifikowany/a
SzymonKinderSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy12niezakwalifikowany/a
WeronikaOkraszewskaSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk12niezakwalifikowany/a
CezaryKostanekSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny12niezakwalifikowany/a
NikodemWolniczakSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice12niezakwalifikowany/a
MikołajCzajkaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne12niezakwalifikowany/a
LenaNowickaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo12niezakwalifikowany/a
MichałRakocySzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów12niezakwalifikowany/a
WiktorZawalskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź12niezakwalifikowany/a
JuliannaOgrodowskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki12niezakwalifikowany/a
DominikaSzadkowskaTAK OpoleOpole12niezakwalifikowany/a
NataliaJanuszPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice12niezakwalifikowany/a
KacperZdanowiczSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin12niezakwalifikowany/a
LauraFilipiakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
ZuzannaJanuszAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
SzymonKonikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
AllanPaluszkiewiczI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz12niezakwalifikowany/a
MajaKarczewskaSP42Białystok12niezakwalifikowany/a
HannaSołtysikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
HendKakaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
MaciejRudnickiSzkoła Podstawowa nr 27Kraków12niezakwalifikowany/a
EmilJończyZespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-BolęcinieSułkowice12niezakwalifikowany/a
MichałDziubanSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247Warszawa12niezakwalifikowany/a
JacekGauraSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław12niezakwalifikowany/a
PiotrPihanSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce12niezakwalifikowany/a
OliwiaGiedrysSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała12niezakwalifikowany/a
DorianKorzebSzkoła PodstawowaSarnów12niezakwalifikowany/a
JakubWadasZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica12niezakwalifikowany/a
WeronikaStachurskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice12niezakwalifikowany/a
KacperTrykaczZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. M. G. Bublewicza w OlsztynieOlsztyn12niezakwalifikowany/a
AdrianWiskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. M. G. Bublewicza w OlsztynieOlsztyn12niezakwalifikowany/a
KarolDinh ManhZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław12niezakwalifikowany/a
SzymonStankiewiczOśrodek Języków Obcych PerfectKaleń12niezakwalifikowany/a
NataliaWójtowiczSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk12niezakwalifikowany/a
JuliaWójtowiczSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk12niezakwalifikowany/a
KarolinaFenioZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja12niezakwalifikowany/a
AdamZapałaZS nr 4 RCKU w wałczuWałcz12niezakwalifikowany/a
PiotrHryniakZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja12niezakwalifikowany/a
JuliaLipniakZespół Placówek Oświatowych nr 1Włoszczowa12niezakwalifikowany/a
AleksanderDudekSzkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza MazowieckiegoGdańsk12niezakwalifikowany/a
JuliaĆwikłaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre12niezakwalifikowany/a
AdrianSzmytSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem12niezakwalifikowany/a
GabrielGutowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik12niezakwalifikowany/a
TomaszPrugar12niezakwalifikowany/a
ZuzannaNiksińska12niezakwalifikowany/a
AnnaMetkowska12niezakwalifikowany/a
StsanisławOwczarekSP nr 2Piaseczno12niezakwalifikowany/a
KaterynaKovalZespół Szkół Salezjańskich Don Bosko WrocławWrocław12niezakwalifikowany/a
MichałWachowicz12niezakwalifikowany/a
JakubGołaszewskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański12niezakwalifikowany/a
BartoszWolniewiczSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno12niezakwalifikowany/a
juliasmelaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź12niezakwalifikowany/a
AdamLipskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów12niezakwalifikowany/a
AntoniZajączkowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno12niezakwalifikowany/a
DamianGawrylukSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce12niezakwalifikowany/a
KarolPodsiadłySP im. bł. ks. Wł. BukowińskiegoLubicz Dolny12niezakwalifikowany/a
JuliaPrzydatekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12niezakwalifikowany/a
OliviaVillar Rabanal12niezakwalifikowany/a
FranciszekSzydziszSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica12niezakwalifikowany/a
OskarWitwickiSzkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejNowa Wieś Wielka12niezakwalifikowany/a
AdrianZbuckiSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa12niezakwalifikowany/a
EmiliaHresiukiewicz12niezakwalifikowany/a
MichałCiołekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa12niezakwalifikowany/a
EmiliaSzulcPSP i PLO KSW w PoznaniuPoznań12niezakwalifikowany/a
KrzysztofSiczekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68Warszawa12niezakwalifikowany/a
SzymonŚwiderskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin12niezakwalifikowany/a
JuliaKorneckaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława11niezakwalifikowany/a
SandraSpychała11niezakwalifikowany/a
SzymonPatalitaZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój11niezakwalifikowany/a
SzymonMolendaSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite11niezakwalifikowany/a
KarolŁukaszewskiZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna11niezakwalifikowany/a
henrykboguszSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław11niezakwalifikowany/a
MaciejWieseSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza11niezakwalifikowany/a
FilipSkawickiSzkoła Podstawowa nr 10Tychy11niezakwalifikowany/a
MałgorzataMikułowska11niezakwalifikowany/a
MarikaKieraSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk11niezakwalifikowany/a
JakubCzajkaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne11niezakwalifikowany/a
FilipPawłowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia11niezakwalifikowany/a
KamilChmielowskiZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój11niezakwalifikowany/a
MagdalenaDrabikNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice11niezakwalifikowany/a
BartoszPerkowskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec11niezakwalifikowany/a
michałmikołajczykSzkoła Podstawowa nr330Warszawa11niezakwalifikowany/a
MagdaMikołajczyk11niezakwalifikowany/a
MateuszGórskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew11niezakwalifikowany/a
DominikaGłupczyńskaZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka11niezakwalifikowany/a
MaksymilianPłockiZespół Szkolno - Przedszkolny w JeżowieJeżów11niezakwalifikowany/a
KatarzynaJęchorekSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo11niezakwalifikowany/a
JerzyBoguszSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław11niezakwalifikowany/a
mikołajDrechnyZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków11niezakwalifikowany/a
KacperŻyłaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków11niezakwalifikowany/a
DawidStachowskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków11niezakwalifikowany/a
WiktorKaczmarczykZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków11niezakwalifikowany/a
MajaGrąsSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce11niezakwalifikowany/a
KonradŁawczysSZS nr 1 im. A. MickiewiczaChełmek11niezakwalifikowany/a
JanKrzosMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki11niezakwalifikowany/a
JakubZaczykTAK OpoleOpole11niezakwalifikowany/a
FranciszekWcisłoZSP KrasneKrasne11niezakwalifikowany/a
WiktorKuś11niezakwalifikowany/a
maksymiliandardzińskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11niezakwalifikowany/a
KamilGuniaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała11niezakwalifikowany/a
OliwiaBanachSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce11niezakwalifikowany/a
WeronikaBanachSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce11niezakwalifikowany/a
PatrykPływaczSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń11niezakwalifikowany/a
DominikSłonina11niezakwalifikowany/a
NikolaRombelSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki11niezakwalifikowany/a
FilipKozakSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała11niezakwalifikowany/a
ZofiaGórskaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew11niezakwalifikowany/a
NorbertKowalSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik11niezakwalifikowany/a
RoksnaKryszakZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo11niezakwalifikowany/a
WojciechParulis-WojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański11niezakwalifikowany/a
RamonaMielcarek11niezakwalifikowany/a
KarolinaSerafinSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia11niezakwalifikowany/a
WiktoriaŻemojdukSP42Białystok11niezakwalifikowany/a
weronikakruszewskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11niezakwalifikowany/a
AmeliaSławskaZespół Szkolno - Przedszkolny w CedzynieCedzyna11niezakwalifikowany/a
JakubSamelskiSP 2 BiskupiecBiskupiec11niezakwalifikowany/a
KingaSzafarynAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11niezakwalifikowany/a
MaciekOślizłoZespół Szkolno - Przedszkolny Nr 10Rzeszów11niezakwalifikowany/a
MichałCiołekSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki11niezakwalifikowany/a
JakubUrbaniakSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiChodecz11niezakwalifikowany/a
KacperPiękośSzkoła Postawowa w RogachRogi11niezakwalifikowany/a
MateuszKandeferSzkoła Postawowa w RogachRogi11niezakwalifikowany/a
KingaKarnabolSzkoła Podstawowa nr 28Poznań11niezakwalifikowany/a
JacekWiliński11niezakwalifikowany/a
FedericoPytlikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11niezakwalifikowany/a
AuroraPytlikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11niezakwalifikowany/a
MaciejWypychSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce11niezakwalifikowany/a
ViktorijaRamancikSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice11niezakwalifikowany/a
ZuzannaBarańskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz11niezakwalifikowany/a
PatrycjaZawadzka11niezakwalifikowany/a
IgorPopowskiMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów11niezakwalifikowany/a
MajaKlepczarekSzkoła Podstawowa nr 199Łódź11niezakwalifikowany/a
NataszaKaczmarczykSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno11niezakwalifikowany/a
BłażejPindaraSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce11niezakwalifikowany/a
MaksymilianSłowakiewiczSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa11niezakwalifikowany/a
AntoniHulKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec11niezakwalifikowany/a
JakubKursaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków11niezakwalifikowany/a
IgorRajSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz11niezakwalifikowany/a
HubertUliaszSzkoła Postawowa w RogachRogi11niezakwalifikowany/a
OliwiaKasperekSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała11niezakwalifikowany/a
TymoteuszJóźwiakZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice11niezakwalifikowany/a
DariaBrasławska11niezakwalifikowany/a
OskarHutyra11niezakwalifikowany/a
WeronikaMichałowska11niezakwalifikowany/a
MaciejWajszczykSzkoła Podstawowa nr 199Łódź11niezakwalifikowany/a
SzymonAdamekAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź11niezakwalifikowany/a
MikołajMieszkowski11niezakwalifikowany/a
MaciejHofmanSzkoła PodstawowaTurek11niezakwalifikowany/a
TomaszBoruszewskiZespół Edukacyjny nr 1Świebodzin11niezakwalifikowany/a
AnnaGurgulSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków11niezakwalifikowany/a
NikolaWójcikSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin11niezakwalifikowany/a
MateuszKoneckiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź11niezakwalifikowany/a
MagdalenaMielnikSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary11niezakwalifikowany/a
KarolMaklesLO GóraGóra11niezakwalifikowany/a
KacperSitarekLO GóraGóra11niezakwalifikowany/a
NatanKokocinskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce11niezakwalifikowany/a
JakubStrawa11niezakwalifikowany/a
MikołajJurekSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk11niezakwalifikowany/a
MajaKosiorekSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew11niezakwalifikowany/a
MaciejKorolkoPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo11niezakwalifikowany/a
GracjanChabzdaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce11niezakwalifikowany/a
OliwiaBłaszczykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów11niezakwalifikowany/a
jakubszalZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz11niezakwalifikowany/a
MACIEJSĘKOWSKISzkoła Podstawowa Nr 66 im.ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa11niezakwalifikowany/a
MateuszZblewskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew11niezakwalifikowany/a
JakubRaj11niezakwalifikowany/a
AntoninaChałupkaPSP i PLO KSW w PoznaniuPoznań11niezakwalifikowany/a
KamilBuniowskiAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów10niezakwalifikowany/a
PatrycjaDecSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała10niezakwalifikowany/a
AlexWojtkowiakZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań10niezakwalifikowany/a
AnnaHusSp LeckaLecka10niezakwalifikowany/a
SzymonDudkaSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim10niezakwalifikowany/a
MateuszGułowskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków10niezakwalifikowany/a
JakubPokropskiI Liceum OgólnokształcąceRumia10niezakwalifikowany/a
GrzegorzWelcI Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów10niezakwalifikowany/a
AdamTeperSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno10niezakwalifikowany/a
BartoszCzaderskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków10niezakwalifikowany/a
IreneuszKrawiecSzkoła Podstawowa nr 114Warszawa10niezakwalifikowany/a
JakubMachnikSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec10niezakwalifikowany/a
HubertSzymanek10niezakwalifikowany/a
MikołajPolak10niezakwalifikowany/a
DominikFilistyńskiSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty10niezakwalifikowany/a
AgataGrelaZespół Szkół w BrusachBrusy10niezakwalifikowany/a
AlanKozubSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo10niezakwalifikowany/a
MichałWiznerZespół Szkolno-PrzedszkolnyMazańcowice10niezakwalifikowany/a
WiktorNowicki10niezakwalifikowany/a
JakubFiałkiewiczSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław10niezakwalifikowany/a
StanisławFilipekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków10niezakwalifikowany/a
StanisławRajewskiSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź10niezakwalifikowany/a
MonikaMerchelZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna10niezakwalifikowany/a
NataliaKrólSzkoła Podstawowa nr 2 w PuławachPuławy10niezakwalifikowany/a
ZuzannaStasiakSzkoła Podstawowa w JenińcuJeniniec10niezakwalifikowany/a
AgataKukułaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek10niezakwalifikowany/a
AnatolStolarzSzkoła Podstawowa nr 312Warszawa10niezakwalifikowany/a
PiotrCzyżSzkoła PodstawowaSarnów10niezakwalifikowany/a
NadiaGolecSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki10niezakwalifikowany/a
MajkaFrycSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów10niezakwalifikowany/a
MateuszJasekSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie10niezakwalifikowany/a
AdamHaddobII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków10niezakwalifikowany/a
OliwierTomczakSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem10niezakwalifikowany/a
KacperWałęgaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza10niezakwalifikowany/a
RadosławFruczekSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk10niezakwalifikowany/a
BartekArakSzkołą Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna10niezakwalifikowany/a
DavidĆwiekZespół Szkół nr 12Lublin10niezakwalifikowany/a
AntoninaChromiecSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki10niezakwalifikowany/a
BartoszPodgórskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów10niezakwalifikowany/a
ZofiaSłottaSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław10niezakwalifikowany/a
JuliaPiekarskaSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice10niezakwalifikowany/a
SzymonDziwińskiZespół Szkolno Przedszkolny im.KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo10niezakwalifikowany/a
MagdalenaMikołajewskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych10niezakwalifikowany/a
AleksanderDudekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
PiotrKamińskiSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie10niezakwalifikowany/a
DawidMazurekZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce10niezakwalifikowany/a
IgorKlimaszewskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów10niezakwalifikowany/a
MateuszTurczyniakSzkoła Podstawowa nr330Warszawa10niezakwalifikowany/a
PatrykMłyńczykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów10niezakwalifikowany/a
MichałKopiel10niezakwalifikowany/a
GabrielMatysZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów10niezakwalifikowany/a
franciszekundakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław10niezakwalifikowany/a
KingaMendykaZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem10niezakwalifikowany/a
MiłoszBembnowiczZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław10niezakwalifikowany/a
MarekCichońPSP 5Stalowa Wola10niezakwalifikowany/a
NataliaWłodarskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
ŁukaszKruczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
FilipProkopiakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin10niezakwalifikowany/a
NinaHaciaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
ZofiaFiczygowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
lenakosedaPrywatna Szkoła Podstawowa Happy KidsKościerzyna10niezakwalifikowany/a
PrzemysławPilackiZespół Szkół w BrusachBrusy10niezakwalifikowany/a
AlicjaRębaczSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary10niezakwalifikowany/a
TomaszJurek10niezakwalifikowany/a
OlaHrymajło10niezakwalifikowany/a
AnastazjaWoźniak10niezakwalifikowany/a
WiktorGleń10niezakwalifikowany/a
IzabelaPańczakSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów10niezakwalifikowany/a
DawidPożyczkaPSP nr 21 w RadomiuRadom10niezakwalifikowany/a
PiotrPisańskiZE 4Zielona Góra10niezakwalifikowany/a
MarcinSawczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki10niezakwalifikowany/a
DominikWojtanowskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław10niezakwalifikowany/a
SzymonAlgrzymSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź10niezakwalifikowany/a
WiktorGieruszczakSzkoła Podstawowa nr 2 w AndrychowieAndrychów10niezakwalifikowany/a
WeronikaMajdakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice10niezakwalifikowany/a
MaciejWardachSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary10niezakwalifikowany/a
MiłoszKuźmiczSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin10niezakwalifikowany/a
AnastazjaKrólSzkoła Podstawowa nr 12Piotrków Trybunalski10niezakwalifikowany/a
SzymonStachowiczSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów10niezakwalifikowany/a
MaciejJuniewiczZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo10niezakwalifikowany/a
MajaMrzygłódZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja10niezakwalifikowany/a
EmiliaNowickaSzkoła Podstawowa nr 4Praszka10niezakwalifikowany/a
MilenaDziekońSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce10niezakwalifikowany/a
GabrielNabitSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin10niezakwalifikowany/a
KacperZającSzkoła Podstawowa w OstaszewieOstaszewo10niezakwalifikowany/a
MajaFormaSzkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III SobieskiegoBielsko-Biała10niezakwalifikowany/a
KlaraKiszkaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec10niezakwalifikowany/a
AmelkaWajszczykSzkoła Podstawowa nr 199Łódź10niezakwalifikowany/a
ZofiaJanickaSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo10niezakwalifikowany/a
RadosławBiedroń10niezakwalifikowany/a
AdamGrodzki10niezakwalifikowany/a
AnastazjaGrodzka10niezakwalifikowany/a
ErykDopierałaSzkoła Podstawowa nr 70 im. Mikołaja Kopernika w PoznaniuPoznań10niezakwalifikowany/a
DominikDopierała10niezakwalifikowany/a
KingaBurczykSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew10niezakwalifikowany/a
MateuszWcisłoSzkoła Podstawowa nr 143 w WarszawieWarszawa10niezakwalifikowany/a
JagodaKurowskaZSP7 w PoznaniuPoznań10niezakwalifikowany/a
JacekSzpor10niezakwalifikowany/a
CyprianGuzSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew10niezakwalifikowany/a
JuliaOstrowskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki10niezakwalifikowany/a
NataliaKłosekSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki10niezakwalifikowany/a
FranciszekZającSzkoła Podstawowa nr 10Tychy10niezakwalifikowany/a
LenaSobczakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów10niezakwalifikowany/a
KarolKontekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław10niezakwalifikowany/a
DawidTomaszewskiSamorządowa Szkoła Podstawowa w ChwalibogowieChwalibogowo10niezakwalifikowany/a
JuliaMarzecAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10niezakwalifikowany/a
KarolinaGołdynSzkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi KrólowejKlimontów10niezakwalifikowany/a
AntoniGraczykSamorządowa Szkoła Podstawowa w ChwalibogowieChwalibogowo10niezakwalifikowany/a
AlanJarmużewskiDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa NovumWołomin10niezakwalifikowany/a
KajaLenarczykSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica10niezakwalifikowany/a
JakubKaszuckiPROGRAMUS Szkoła ProgramowaniaSrokowo10niezakwalifikowany/a
dawidkacprzakPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo10niezakwalifikowany/a
BartoszAdamczykSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów10niezakwalifikowany/a
PiotrWilczyński10niezakwalifikowany/a
TeresaMilbałerKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków10niezakwalifikowany/a
JakubPasternakSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów10niezakwalifikowany/a
FilipKucałaSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik10niezakwalifikowany/a
PiotrŁękawa9niezakwalifikowany/a
ImmanuelBąkSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin9niezakwalifikowany/a
MateuszDublanicaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław9niezakwalifikowany/a
KamilJarmińskiSp nr 52 w BiałymstokuBiałystok9niezakwalifikowany/a
MarcelChlipałaSzkoła Podstawowa nr 27Kraków9niezakwalifikowany/a
KatarzynaKaralusZespół Szkół Urszulańskich w PoznaniuPoznań9niezakwalifikowany/a
igorcichyZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa9niezakwalifikowany/a
AnastazjaBrodowskaSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo9niezakwalifikowany/a
AleksandraPytlosSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława9niezakwalifikowany/a
MichałChrząstekPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec9niezakwalifikowany/a
WeronikaNowakZespół Szkolno - PrzedszkolnyJadowniki9niezakwalifikowany/a
ZofiaOstrowskaSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek9niezakwalifikowany/a
JuliaJakubowska9niezakwalifikowany/a
KacperJurczyńskiZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski9niezakwalifikowany/a
BartoszKamińskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc9niezakwalifikowany/a
AleksandraJuchnikSzkoła Podstawowa nr 68 w Szczecinie im. 12 Pułku Ułanów PodolskichSzczecin9niezakwalifikowany/a
ŁucjaGrzybZespół Szkół MuzycznychRadom9niezakwalifikowany/a
NikodemPiszkoSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo9niezakwalifikowany/a
BartoszPółrolniczakSZKOŁA PODSTAWOWA FUNDACJI "ELEMENTARZ" z Oddziałem Przedszkolnym w SiamoszycachSiamoszyce9niezakwalifikowany/a
AlanKachelzs 6Wrocław9niezakwalifikowany/a
ZuzannaPatuszyńskaZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków9niezakwalifikowany/a
ErykTkaczykZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław9niezakwalifikowany/a
AmeliaZawadzkaSzkoła Podstawowa nr 9 w PruszkowiePruszków9niezakwalifikowany/a
OlgaKraszewskaZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw9niezakwalifikowany/a
MaciejJaneczekZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
AleksandraPrykaSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice9niezakwalifikowany/a
AleksandraSzczepaniakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa9niezakwalifikowany/a
JakubKurzydłoZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
BarbaraWiślicka9niezakwalifikowany/a
AleksanderLisZSZiO w KartuzachKartuzy9niezakwalifikowany/a
mikołajwłochSzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty9niezakwalifikowany/a
BartoszRudnickiSzkoła Podstawowa nr 27Kraków9niezakwalifikowany/a
JakubPrandziochSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec9niezakwalifikowany/a
GrzegorzKulpa9niezakwalifikowany/a
WeronikaGustowska9niezakwalifikowany/a
OliwiaAdamczyk9niezakwalifikowany/a
PaulinaGustowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek9niezakwalifikowany/a
KamilGałekSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław9niezakwalifikowany/a
KrzysztofKowalikSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin9niezakwalifikowany/a
BartłomiejChyłaSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin9niezakwalifikowany/a
JulkaTuźnikPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów9niezakwalifikowany/a
JakubPopisSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo9niezakwalifikowany/a
DawidSzynaka9niezakwalifikowany/a
JakubPoliwodzińskiSzkoła Podstawowa im.Ziemi Chełmińskiej w PodwieskuPodwiesk9niezakwalifikowany/a
FilipRadkeZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań9niezakwalifikowany/a
NataliaLigenzaSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk9niezakwalifikowany/a
ZygmuntSzulcAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź9niezakwalifikowany/a
HubertFejkielZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów9niezakwalifikowany/a
OlgaGórnaSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami IntegracyjnymiGiżycko9niezakwalifikowany/a
KacperPietrzykSzkoła Podstawowa nr 205Łódź9niezakwalifikowany/a
KamilLisZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne9niezakwalifikowany/a
FilipKawońSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów9niezakwalifikowany/a
JakubRozwadowski9niezakwalifikowany/a
MariaKolasińskaSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań9niezakwalifikowany/a
MagdalenaSłowikPubliczna Szkoła Podstawowa im. Polskich NoblistówWalim9niezakwalifikowany/a
MikolajBoczkowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9niezakwalifikowany/a
KacperKosińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Ścinawce DolnejŚcinawka Dolna9niezakwalifikowany/a
KonradBehnke-BorowczykSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań9niezakwalifikowany/a
IgorZborochSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg9niezakwalifikowany/a
AntekWysockiZespół Szkół MuzycznychKrosno9niezakwalifikowany/a
JakubNogaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik9niezakwalifikowany/a
KamilRumszusZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
ŁukaszStokłosaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
MikołajJaromirskiSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź9niezakwalifikowany/a
AntoninaGrulkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna9niezakwalifikowany/a
JuliaPłachetaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice9niezakwalifikowany/a
WikktorBojarczukSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów9niezakwalifikowany/a
MarekKłaputSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków9niezakwalifikowany/a
MonikaZborochSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg9niezakwalifikowany/a
PawełKrzysztofikSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica9niezakwalifikowany/a
MikołajPiotrowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych9niezakwalifikowany/a
ZuzannaSikorskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki9niezakwalifikowany/a
BarbaraMichalskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka9niezakwalifikowany/a
SzymonWernerSzkoła Podstawowa w OstaszewieOstaszewo9niezakwalifikowany/a
PawełPodolakZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław9niezakwalifikowany/a
SzymonKocańdaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów9niezakwalifikowany/a
SzymonLigęzaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno9niezakwalifikowany/a
MateuszPelsZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław9niezakwalifikowany/a
AntoniSitarzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa9niezakwalifikowany/a
MateuszZatorskiSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza9niezakwalifikowany/a
MikołajKadulaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław9niezakwalifikowany/a
MikołajDubowskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów9niezakwalifikowany/a
TolaPlutaPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka9niezakwalifikowany/a
AleksandraNorkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz9niezakwalifikowany/a
AleksanderPaluszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów9niezakwalifikowany/a
MateuszSromekLO GóraGóra9niezakwalifikowany/a
JuliaSzymańskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9niezakwalifikowany/a
MagdalenaKuśSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów9niezakwalifikowany/a
HubertSzygalskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9niezakwalifikowany/a
PawełPawlakSzkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława KomorowskiegoGDAŃSK9niezakwalifikowany/a
HubertBrodowskiSzkoła Podstawowa 162Łódź9niezakwalifikowany/a
MateuszPiekarzSzkoła Podstawowa w TurzyTurza9niezakwalifikowany/a
KrystianLewickiSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo9niezakwalifikowany/a
FranciszekSikorskiSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w TenczynkuTenczynek9niezakwalifikowany/a
KacperGrześlakSzkoła Podstawowa nr 357Warszawa9niezakwalifikowany/a
AlicjaBanaszewskaSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław9niezakwalifikowany/a
AdamMiksiewiczZespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z SanokaSanok9niezakwalifikowany/a
AleksandraNowakSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń9niezakwalifikowany/a
AntekLubiński9niezakwalifikowany/a
PatrykMaliszczakSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia9niezakwalifikowany/a
mikolajkmiecikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza9niezakwalifikowany/a
MiłoszMindaPSP nr 21 w RadomiuRadom9niezakwalifikowany/a
KarolGajdaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice9niezakwalifikowany/a
MichałKrubaSzkoła Podstawowa nr 12Elbląg9niezakwalifikowany/a
JerzyMisztelaSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź9niezakwalifikowany/a
DorotaDzikowskaSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA9niezakwalifikowany/a
KamilaChojeckaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice9niezakwalifikowany/a
OliwiaStelmachSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź9niezakwalifikowany/a
MaksymilianCieślikPSP nr 21 w RadomiuRadom9niezakwalifikowany/a
StanisławJagodzińskiSzkoła Podstawowa im. Świetego Jana Pawła II w RaniżowieRaniżów9niezakwalifikowany/a
JuliuszNorekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna9niezakwalifikowany/a
MateuszPrądzińskiSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny9niezakwalifikowany/a
MarekGłowackiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń9niezakwalifikowany/a
MalwinaKlimekSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń9niezakwalifikowany/a
MichalinaTwarowskaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń9niezakwalifikowany/a
DominikAdamczykSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki9niezakwalifikowany/a
JuliaKaczmarekSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny9niezakwalifikowany/a
DominikSchinohlZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój9niezakwalifikowany/a
AlanŁozińskiSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała9niezakwalifikowany/a
FilipKuchtaSzkoła Podstawowa Nr 3Choszczno9niezakwalifikowany/a
IgnacyKrysaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin9niezakwalifikowany/a
MajaPrzywoźnyAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9niezakwalifikowany/a
MikołajKaraśkiewicz9niezakwalifikowany/a
NikolaStrzyżewska9niezakwalifikowany/a
GabrielGorajSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów9niezakwalifikowany/a
PiotrWócickiPubliczna Szkoła PodstawowaBaborów9niezakwalifikowany/a
ZuzannaJereczekSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice9niezakwalifikowany/a
AleksandraBilskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9niezakwalifikowany/a
PrzemekGadeckiSzkoła Podstawowa nr 9 w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna9niezakwalifikowany/a
MarcinDrzewieckiZespół Szkół Technicznych w PilePiła9niezakwalifikowany/a
adrianczulekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9niezakwalifikowany/a
KarolinaPopielaSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica9niezakwalifikowany/a
DominikaBączkiewiczIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin9niezakwalifikowany/a
MarcelinaKołodziejczykSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń9niezakwalifikowany/a
KonradLangeSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól9niezakwalifikowany/a
KrysiaSyguła9niezakwalifikowany/a
KorneliaKorbanekSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce9niezakwalifikowany/a
maksymilianmalakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa9niezakwalifikowany/a
SzymonStachuraZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8Gdynia9niezakwalifikowany/a
LeonFischerSportowa Szkoła Podstawowa nr 72Wrocław9niezakwalifikowany/a
WojtekBryłowski9niezakwalifikowany/a
AlanBieszkoZespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-BolęcinieSułkowice9niezakwalifikowany/a
AmeliaOchlanekSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź9niezakwalifikowany/a
AleksanderWasilczyk9niezakwalifikowany/a
AmeliaPtakSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica9niezakwalifikowany/a
WiktoriaKlimczkaSzkoła Podstawowa nr190Łódź9niezakwalifikowany/a
Szymon PiotrZęgotaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno9niezakwalifikowany/a
AdamWalkowiakSzkoła Podstawowa im. R. W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl9niezakwalifikowany/a
IgorOlechnySzkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK w PawęzowiePawęzów9niezakwalifikowany/a
AntoniObaraSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w WarszawieWarszawa9niezakwalifikowany/a
PatrycjaBajorSzkoła Podstawowa im. Piotra KulasińskiegoTrzcianka9niezakwalifikowany/a
KarolinaCielecka9niezakwalifikowany/a
DawidSzmytSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem9niezakwalifikowany/a
AnnaSiberaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław9niezakwalifikowany/a
MajaWilk9niezakwalifikowany/a
PiotrRorotPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań9niezakwalifikowany/a
KrzysztofPolowiec9niezakwalifikowany/a
HannaChorzępaMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki9niezakwalifikowany/a
KrzysztofGłowiak9niezakwalifikowany/a
MAKSYMILIANANUSSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała9niezakwalifikowany/a
JakubBanasiak9niezakwalifikowany/a
FilipNowakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle9niezakwalifikowany/a
JakubBiołyZespół Szkół w OleśnieOlesno9niezakwalifikowany/a
MateuszPajzertSP9Leszno9niezakwalifikowany/a
JuliaKandulskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica9niezakwalifikowany/a
AdamUczułkaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów9niezakwalifikowany/a
AntoniDolińskiSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław9niezakwalifikowany/a
MaciejPopławskiSzkoła Podstawowa w KożuchachKożuchy9niezakwalifikowany/a
ZuzannaPiekarskaSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice9niezakwalifikowany/a
MarekJanickiZespół Szkół w OleśnieOlesno9niezakwalifikowany/a
DawidBułkaSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie9niezakwalifikowany/a
KarolinaMomotZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie9niezakwalifikowany/a
JakubOsesek9niezakwalifikowany/a
JakubSzczyrbakZespół Szkół PublicznychKonarzyny9niezakwalifikowany/a
OskarNiezbeckiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów9niezakwalifikowany/a
PiotrNogaSPLuszowice9niezakwalifikowany/a
JuliaMomotZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie9niezakwalifikowany/a
EwelinaTopórSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów9niezakwalifikowany/a
IgorGawor9niezakwalifikowany/a
GosiaStefanikSzkoła Podstawowa nr 10Tychy9niezakwalifikowany/a
NatanielGórowski9niezakwalifikowany/a
AmeliaPiastaPSP nr 21 w RadomiuRadom9niezakwalifikowany/a
BartoszRaszewskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica9niezakwalifikowany/a
SzymonKrzymińskiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite9niezakwalifikowany/a
FilipMajkutZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław9niezakwalifikowany/a
KarolinaBalaga9niezakwalifikowany/a
MajaBrzozowskaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg9niezakwalifikowany/a
DamianKaniaSzkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świetego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz9niezakwalifikowany/a
MałgorzataMusiałaSzkoła Podstawowa nr 10Bydgoszcz9niezakwalifikowany/a
KarolDerendalSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów9niezakwalifikowany/a
AnetaStęchły9niezakwalifikowany/a
MarekSiemaszkiewicz9niezakwalifikowany/a
MikołajKozickiSzkoła Podstawowa w KożuchachKożuchy9niezakwalifikowany/a
MichałSkrzelaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice9niezakwalifikowany/a
JakubŁabońskiSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice9niezakwalifikowany/a
dominikkwiecieńSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Armii Krajowej w TychachTychy9niezakwalifikowany/a
WiktoriaWoźniakSzkoła Podstawowa nr 205Łódź9niezakwalifikowany/a
DominikKochalskiSzkoła Podstawowa nr 4Praszka8niezakwalifikowany/a
JakubRóżańskiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite8niezakwalifikowany/a
TomaszMatysiakSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem8niezakwalifikowany/a
OliwiaBorowiakSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno8niezakwalifikowany/a
JakubSawickiSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek im. Bł. Bolesławy Lament w BiałymstokuBiałystok8niezakwalifikowany/a
MichałKoniarek8niezakwalifikowany/a
FilipBobakowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne8niezakwalifikowany/a
BartłomiejUlatowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce8niezakwalifikowany/a
PatrykLiszewskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń8niezakwalifikowany/a
PrzemekFeliniak8niezakwalifikowany/a
AdamMalczenko8niezakwalifikowany/a
KubaOwczarekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz8niezakwalifikowany/a
MajaStasiakSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz8niezakwalifikowany/a
FranciszekSzepelSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń8niezakwalifikowany/a
RafałWójcik8niezakwalifikowany/a
MelaniaGnapZespół Szkół MuzycznychKrosno8niezakwalifikowany/a
JanKaszubaSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim8niezakwalifikowany/a
JanŁęgowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno8niezakwalifikowany/a
ZuzannaZającSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki8niezakwalifikowany/a
FilipKijankaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław8niezakwalifikowany/a
IgnacySzczęsnySzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło8niezakwalifikowany/a
PiotrKosińskiSzkoła Podstawowa nr 13Toruń8niezakwalifikowany/a
EmiliaMroczkowska8niezakwalifikowany/a
HannaPomirskaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk8niezakwalifikowany/a
DamianScheibeZSZiO w KartuzachKartuzy8niezakwalifikowany/a
MikołajĆwiertniaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków8niezakwalifikowany/a
FabianZielenkiewiczSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze8niezakwalifikowany/a
StasiuBrzezickiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów8niezakwalifikowany/a
ZuzannaGałęziowskaSzkoła Podstawowa nr 4Bytom8niezakwalifikowany/a
AntekStasiak8niezakwalifikowany/a
ZofiaDećSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin8niezakwalifikowany/a
DominikDałek8niezakwalifikowany/a
FilipBąk8niezakwalifikowany/a
MartynaSzymaniakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew8niezakwalifikowany/a
BartekKoniorSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała8niezakwalifikowany/a
WiktorGłowackiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski8niezakwalifikowany/a
FilipKoniewskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo8niezakwalifikowany/a
MikołajTurlejSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg8niezakwalifikowany/a
WiktorFlorea8niezakwalifikowany/a
KlaudiaKoperSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice8niezakwalifikowany/a
TamaraWichmannSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew8niezakwalifikowany/a
WeronikaBoguckaSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź8niezakwalifikowany/a
stefanminasowicz8niezakwalifikowany/a
GabrielaHaberSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów8niezakwalifikowany/a
MariaWróbelSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko8niezakwalifikowany/a
MariaTyszkiweiczPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk8niezakwalifikowany/a
PawełBuchholzZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków8niezakwalifikowany/a
PrzemekKopski8niezakwalifikowany/a
SaraNazzalSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin8niezakwalifikowany/a
maciejzielińskiSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław8niezakwalifikowany/a
MikołajChyb8niezakwalifikowany/a
ZofiaPająkiewiczSzkoła Podstawowa MileniumGniezno8niezakwalifikowany/a
AleksandraNakoniecznaSzkoła Podstawowa im. K. GórskiegoWierzbica8niezakwalifikowany/a
KacperNalepaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice8niezakwalifikowany/a
HubertŁach8niezakwalifikowany/a
MariannaKoniecznaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno8niezakwalifikowany/a
JakubJasińskiSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice8niezakwalifikowany/a
MaksymilianMudaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj8niezakwalifikowany/a
KacperSmokZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne8niezakwalifikowany/a
PawełNawrockiSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk8niezakwalifikowany/a
marekgaborZespół Szkolno-Przedszkolny w GierałtowicachGierałtowice8niezakwalifikowany/a
TomaszKreftSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo8niezakwalifikowany/a
SzymonKudeńSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin8niezakwalifikowany/a
SzymonOrchowskiSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie8niezakwalifikowany/a
BartłomiejStolarzAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów8niezakwalifikowany/a
MikołajWołowiczLO GóraGóra8niezakwalifikowany/a
AleksandraDasiukiewiczSzkoła PodstawowaWyrzysk8niezakwalifikowany/a
WojciechPolekSzkoła Podstawowa im. św Jana Kantego i św. Jana Pawła IIZrecin8niezakwalifikowany/a
DominikTrybusSzkoła Podstawowa im. św Jana Kantego i św. Jana Pawła IIZrecin8niezakwalifikowany/a
MarcelinaZalewskaZespół Placówek Oświatowych nr 1Włoszczowa8niezakwalifikowany/a
AleksandraKopaczSzkoła PodstawowaKostomłoty8niezakwalifikowany/a
NatanielSiembrzuchPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom8niezakwalifikowany/a
AnnaBożykSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki8niezakwalifikowany/a
AnnaBanaszakSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno8niezakwalifikowany/a
PawełKuczeraSzkoła Podstawowa nr 3Świebodzice8niezakwalifikowany/a
KingaRokitaPSP nr 21 w RadomiuRadom8niezakwalifikowany/a
PiotrGoździejewskiSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Starym PoluStare Pole8niezakwalifikowany/a
KacperBrzękowskiSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź8niezakwalifikowany/a
MajaSzpalaSzkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary8niezakwalifikowany/a
WojtekSidak8niezakwalifikowany/a
HelenaKwasekNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice8niezakwalifikowany/a
janmilbałer8niezakwalifikowany/a
PiotrFerNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice8niezakwalifikowany/a
JakubKlimczakNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice8niezakwalifikowany/a
ZiemowitSzydłowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny8niezakwalifikowany/a
MilenaRogalińskaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne8niezakwalifikowany/a
boryspisarekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew8niezakwalifikowany/a
ClaudiaPyłkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów8niezakwalifikowany/a
AgataZielonkaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska8niezakwalifikowany/a
ZuzannaKorzeniakNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice8niezakwalifikowany/a
NikitaDyrczNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice8niezakwalifikowany/a
EmiliaGernandZespół Szkół w OleśnieOlesno8niezakwalifikowany/a
wiktorjastrzębowskiI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz8niezakwalifikowany/a
GaiaBranciforteSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice8niezakwalifikowany/a
aleksandrakocańdaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów8niezakwalifikowany/a
EmiliaSikorskaZespół Szkół ElektronicznychRadom8niezakwalifikowany/a
MichałKisielewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom8niezakwalifikowany/a
Juliamańkowska8niezakwalifikowany/a
MichałBryłowski8niezakwalifikowany/a
JanPrzydróżnySzkoła Podstawowa ISKRYWrocław8niezakwalifikowany/a
JuliaBurzyńśkaNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa8niezakwalifikowany/a
JulianZientkowskiSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo8niezakwalifikowany/a
FranciszekBuchtaSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice8niezakwalifikowany/a
PawełWoszczynaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk8niezakwalifikowany/a
KorneliaSzwajcaSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim8niezakwalifikowany/a
FilipŁukasikSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin8niezakwalifikowany/a
JuliaCepakSzkoła Podstawowa im.T.Banachiewicza w PorębiePoręba8niezakwalifikowany/a
AntoniKordos8niezakwalifikowany/a
SzymonOstafińskiSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne8niezakwalifikowany/a
PatrykBoguszSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów8niezakwalifikowany/a
JakubPawłowskiSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo8niezakwalifikowany/a
ŁucjaWcisłoKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków8niezakwalifikowany/a
BartłomiejCwilPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo8niezakwalifikowany/a
NataliaBucz8niezakwalifikowany/a
KatarzynaSzewczykI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj8niezakwalifikowany/a
JakubOlszewskiZespół Szkolno - Przedszkolny w HerbachHerby8niezakwalifikowany/a
JacekPetruczynik8niezakwalifikowany/a
JakubMatusiewiczZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok8niezakwalifikowany/a
JuliaMurawaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź8niezakwalifikowany/a
KrystianMatejaZespół Szkół w OleśnieOlesno8niezakwalifikowany/a
ErykSzewczakSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno8niezakwalifikowany/a
JakubDepowskiSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów8niezakwalifikowany/a
AnnaKrakowiakI Liceum OgólnokształcąceRumia8niezakwalifikowany/a
BartekKarpierzSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne8niezakwalifikowany/a
MałgorzataWoźniakSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk8niezakwalifikowany/a
KarolinaLampowskaSp 5 im UNICEFKoszalin8niezakwalifikowany/a
JuliaKrzyżaniak8niezakwalifikowany/a
WiktoriaWojciechowskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica8niezakwalifikowany/a
AntoninaKrzepczakKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec8niezakwalifikowany/a
PawełKaziródSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik8niezakwalifikowany/a
MateuszWosztoSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice8niezakwalifikowany/a
KamilBednarzSzkoła PodstawowaPowroźnik8niezakwalifikowany/a
WojtekPieniakPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec8niezakwalifikowany/a
EmiliaWęgrzynPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice8niezakwalifikowany/a
OlgaZiajaZSP KrasneKrasne8niezakwalifikowany/a
MariaMilkeSzkoła Podstawowa nr 1Czersk8niezakwalifikowany/a
LenaMianowskaZespół Szkół w CewicachCewice8niezakwalifikowany/a
SebastianLeszczyńskiSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki8niezakwalifikowany/a
PatrykKlementowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie8niezakwalifikowany/a
DominikDernałowicz8niezakwalifikowany/a
NataliaKuzdakSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź8niezakwalifikowany/a
MichałkęderPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych8niezakwalifikowany/a
MariaBiałous8niezakwalifikowany/a
FilipSadowiakSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki8niezakwalifikowany/a
WiktorGołębiowskiSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze8niezakwalifikowany/a
LenaPlotkeSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo8niezakwalifikowany/a
StanisławKnećSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław8niezakwalifikowany/a
grzegorzperuckipsp10 opoleopole8niezakwalifikowany/a
KarolBłaszczyszyn8niezakwalifikowany/a
PawełPoteraZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław8niezakwalifikowany/a
moustafakakaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew8niezakwalifikowany/a
OlivierJereczekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna8niezakwalifikowany/a
AnnaGrycPubliczna Szkoła Podstawowa nr 12Kędzierzyn-Koźle8niezakwalifikowany/a
DanielKołodziejczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 7Zielona Góra8niezakwalifikowany/a
FranciszekSobotkowskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa8niezakwalifikowany/a
MarcinKrychSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów8niezakwalifikowany/a
PatrykHoroszkiewiczSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo8niezakwalifikowany/a
NikodemTenenbaumPubliczna Szkoła Podstawowa nr 7Zielona Góra8niezakwalifikowany/a
KarolJarnot8niezakwalifikowany/a
WitoldNajmanDwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. A. BućkoWasilków8niezakwalifikowany/a
CyprianPawłowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w ZłotoryiZłotoryja8niezakwalifikowany/a
AmeliaKubiakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre8niezakwalifikowany/a
DawidLubińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce7niezakwalifikowany/a
KacperOliszewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce7niezakwalifikowany/a
IgorĆwiękałaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik7niezakwalifikowany/a
BłażejBileckiZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Wodzisław Śląski7niezakwalifikowany/a
SzymonSkwara7niezakwalifikowany/a
BartoszPawłowski7niezakwalifikowany/a
AntoniBąkPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom7niezakwalifikowany/a
MIchałWrońskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce7niezakwalifikowany/a
SzymonDerengowskiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite7niezakwalifikowany/a
OtyliaJarógSzkoła Podstawowa w ObidowejObidowa7niezakwalifikowany/a
PiotrSosnowskiSzkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w ŻórawinieŻórawina7niezakwalifikowany/a
BartekStatkiewiczZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław7niezakwalifikowany/a
ErykBaranZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław7niezakwalifikowany/a
AleksandraMisztaSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice7niezakwalifikowany/a
PatrycjuszSobańskiZespół Szkół EkonomicznychPiła7niezakwalifikowany/a
HubertDaraszZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław7niezakwalifikowany/a
antonikurpikMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki7niezakwalifikowany/a
JuliaSzczęchSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów7niezakwalifikowany/a
WeronikaKlawikowskaI Liceum OgólnokształcąceRumia7niezakwalifikowany/a
TomaszŚledźSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski7niezakwalifikowany/a
TomaszMelonekSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk7niezakwalifikowany/a
DawidMusiałDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań7niezakwalifikowany/a
AniaRośSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w ZłotoryiZłotoryja7niezakwalifikowany/a
WitoldKwidzińskiI Liceum OgólnokształcąceRumia7niezakwalifikowany/a
OskarLissSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice7niezakwalifikowany/a
GrzegorzStachaSzkoła Podstawowa nr 18Tychy7niezakwalifikowany/a
MateuszKuziaSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice7niezakwalifikowany/a
PaulinaPiechZespół Szkolno-PrzedszkolnyMazańcowice7niezakwalifikowany/a
AniaDomańskaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki7niezakwalifikowany/a
AlesandraKapustaZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce7niezakwalifikowany/a
ArkadiuszKowalczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom7niezakwalifikowany/a
AdrianGrześkowiakSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice7niezakwalifikowany/a
MarekKaraszewskiSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice7niezakwalifikowany/a
PiotrBobińskiSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki7niezakwalifikowany/a
PiotrPanko7niezakwalifikowany/a
RemigiuszDudekSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin7niezakwalifikowany/a
TymoteuszKoziarekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w PiastowiePiastów7niezakwalifikowany/a
KrzysztofZakrzewskiLiceum Ogólnokształcące Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ EłkEłk7niezakwalifikowany/a
HubertOlszak7niezakwalifikowany/a
BartoszBUŁATZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków7niezakwalifikowany/a
MateuszAndrzejewskiSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów7niezakwalifikowany/a
WiktorRosomackiSzkoła Podstawowa nr 97 we WrocławiuWrocław7niezakwalifikowany/a
MagdaRepuchoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze7niezakwalifikowany/a
MartynaFiluszPSP im. Stanisława Rosponda ŻyrowejŻyrowa7niezakwalifikowany/a
MaksymilianGusarskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna7niezakwalifikowany/a
WiktorRatajczyk7niezakwalifikowany/a
MaksymilianMachowiecSzkoła Podstawowa w Szaniawach-MatysachSzaniawy-Matysy7niezakwalifikowany/a
ŁukaszPajzert7niezakwalifikowany/a
KacperSmerżaZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice7niezakwalifikowany/a
MateuszŁuczakSzkoła Podstawowa w OkonkuOkonek7niezakwalifikowany/a
MariaLebiockaSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin7niezakwalifikowany/a
KarolinaRadzikSzkoła Podstawowa nr 27Kraków7niezakwalifikowany/a
EwaMerchelskazs 6Wrocław7niezakwalifikowany/a
TymonMynarekSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko7niezakwalifikowany/a
BartoszSkibiński7niezakwalifikowany/a
MarekMilczarekSP 3Bytom7niezakwalifikowany/a
JagodaBukowieckaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew7niezakwalifikowany/a
KrzysztofMatysekSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin7niezakwalifikowany/a
WiktorPiwowarczykSzkoła Podstawowa nr 27Kraków7niezakwalifikowany/a
FilipLupaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów7niezakwalifikowany/a
MajaChoinaMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki7niezakwalifikowany/a
IwonaMąkosaSzkoła Podstawowa nr 12Gdańsk7niezakwalifikowany/a
KamilaJaśkiewiczZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec7niezakwalifikowany/a
BartoszFalejczykZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8Gdynia7niezakwalifikowany/a
JanPszczołaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin7niezakwalifikowany/a
PrzemekPietrzakSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski7niezakwalifikowany/a
SzymonMarkowskiMontessoriiWarszawa7niezakwalifikowany/a
RadekCieślikZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków7niezakwalifikowany/a
MichałBaniakZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie7niezakwalifikowany/a
MateuszDzięgielZespół Szkolno - Przedszkolny Nr 10Rzeszów7niezakwalifikowany/a
NinaZapora7niezakwalifikowany/a
KrystianDrągSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice7niezakwalifikowany/a
WeronikaMazurkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców7niezakwalifikowany/a
GabrielaZdziarstekSzkoła Podstawowa im. Piotra KulasińskiegoTrzcianka7niezakwalifikowany/a
KacperDuchnowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GłuchołazachGłuchołazy7niezakwalifikowany/a
KamilKrawczyk7niezakwalifikowany/a
WiktoriaNowickaSzkoła Podstawowa nr 6 w KoninieKonin7niezakwalifikowany/a
DagmaraŻabowskaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg7niezakwalifikowany/a
RafałTylZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław7niezakwalifikowany/a
KonradMaruszczykSzkoła Podstawowa im. J.Lompy w WoźnikachWoźniki7niezakwalifikowany/a
FilipTrybaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna7niezakwalifikowany/a
igorszwedSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki7niezakwalifikowany/a
FranekPileckiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława BroniewskiegoTrzcianka7niezakwalifikowany/a
MartynaTalarowska7niezakwalifikowany/a
ErykRymarowiczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7niezakwalifikowany/a
KacperPucykZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7niezakwalifikowany/a
JakubBuziewiczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7niezakwalifikowany/a
HubertBulwanZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7niezakwalifikowany/a
ŁukaszMajewskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiChodecz7niezakwalifikowany/a
MarcelKuklaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów7niezakwalifikowany/a
MaksymilianPogodaPSP 5Stalowa Wola7niezakwalifikowany/a
JacekKmiotekLO GóraGóra7niezakwalifikowany/a
KarolinaKosińskaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin7niezakwalifikowany/a
DawidGrochociniski7niezakwalifikowany/a
MartynaRudnickaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą7niezakwalifikowany/a
DominikStanek7niezakwalifikowany/a
OliwiaKaniewska7niezakwalifikowany/a
MilenaRedka7niezakwalifikowany/a
AntoniKiełtuckiPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec7niezakwalifikowany/a
AleksanderNiemczukPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom7niezakwalifikowany/a
GabrielaTrybusSzkoła Podstawowa nr 27Kraków7niezakwalifikowany/a
KorneliuszKamińskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w BełżycachBełżyce7niezakwalifikowany/a
PatrykGrygaSzkoła Podstawowa nr 1Czersk7niezakwalifikowany/a
AmeliaWawrzyniakIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra7niezakwalifikowany/a
PiotrGontarzSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin7niezakwalifikowany/a
JuliaLamparskaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin7niezakwalifikowany/a
IwonaCzarnockaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki7niezakwalifikowany/a
WeronikaBroda7niezakwalifikowany/a
KlaudiaKrasSzkoła Podstawowa im. Świetej Jadwigi KrólowejChojnik7niezakwalifikowany/a
PatrycjaOślizłoSzkoła Podstawowa im. Świetej Jadwigi KrólowejChojnik7niezakwalifikowany/a
KrystianBurakZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów7niezakwalifikowany/a
IgnacyGrzybekSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała7niezakwalifikowany/a
AmeliaChwedorczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki7niezakwalifikowany/a
MajaSuboczSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica7niezakwalifikowany/a
ZofiaSubocz7niezakwalifikowany/a
MagdalenaŚwiderskaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec7niezakwalifikowany/a
WiktorPawelczykSzkoła Podstawowa w NasiadkachNasiadki7niezakwalifikowany/a
BartoszPiechowiczSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w ZawierciuZawiercie7niezakwalifikowany/a
JakubGórskiCentrum Szkoleniowe Green PencilWyszków7niezakwalifikowany/a
JanGoneraSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków7niezakwalifikowany/a
KacperCieślaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała7niezakwalifikowany/a
PaulinaKuziaSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice7niezakwalifikowany/a
NataliaJabłońskaSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice7niezakwalifikowany/a
BartłomiejCzerwiecNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice7niezakwalifikowany/a
MateuszIskraSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo7niezakwalifikowany/a
BartoszGęstwaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń7niezakwalifikowany/a
PrzemysławMaślak7niezakwalifikowany/a
MonikaSigmanskaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny7niezakwalifikowany/a
DanielSiechSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo7niezakwalifikowany/a
WiktorJoppek7niezakwalifikowany/a
MaciejFlisZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne7niezakwalifikowany/a
OIlekMiłaszewiczPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice7niezakwalifikowany/a
wiktoriaciosekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
PrzemysławJaroszAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
robertSzołdraSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów7niezakwalifikowany/a
PiotrKopećIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki7niezakwalifikowany/a
JędrzejŻukowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki7niezakwalifikowany/a
JarekMarkiewiczI Liceum OgólnokształcąceRumia7niezakwalifikowany/a
MarcelMuszyńskiI Liceum OgólnokształcąceRumia7niezakwalifikowany/a
AleksandraŻmijewskaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów7niezakwalifikowany/a
KostiaAndruszczyszen7niezakwalifikowany/a
mateuszMaślankaSzkoła Podstawowa w TurzyTurza7niezakwalifikowany/a
FlorentynaFrejNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice7niezakwalifikowany/a
JakubGatlikSP3 w MyślenicachMyślenice7niezakwalifikowany/a
JagnaJanowskaIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin7niezakwalifikowany/a
MaksymilianJakóbiakPSP nr 21 w RadomiuRadom7niezakwalifikowany/a
IgnacyWłodarskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
MatyldaAdamiakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
bartekpszczółkowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
ZuzannaMatusiakSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Starym PoluStare Pole7niezakwalifikowany/a
DominikTomalaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
BarbaraLeśniowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
BenjaminPero7niezakwalifikowany/a
PawełPuchalikSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała7niezakwalifikowany/a
JanWrzosSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin7niezakwalifikowany/a
GabrielChackoPubliczna Szkoła PodstawowaBaborów7niezakwalifikowany/a
ŁukaszRolnikSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce7niezakwalifikowany/a
KrzysztofKaźmierskiSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń7niezakwalifikowany/a
OlgaKalinowskaPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk7niezakwalifikowany/a
KacperŁachZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna7niezakwalifikowany/a
KacperJajeśnicaSzkoła Podstawowa nr 28Poznań7niezakwalifikowany/a
ZosiaJakubowskaSzkoła Podstawowa im. R. W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl7niezakwalifikowany/a
PawełGieraninSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa7niezakwalifikowany/a
PiotrWatrasSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie7niezakwalifikowany/a
MarcinBłaszczykSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników7niezakwalifikowany/a
TomaszZyskowskiSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie7niezakwalifikowany/a
BartłomiejGesing7niezakwalifikowany/a
WiktoriaGęstwaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski7niezakwalifikowany/a
PiotrTalagaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski7niezakwalifikowany/a
ZuzannaMurdziaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław7niezakwalifikowany/a
PiotrGałkiewiczSzkoła Podstawowa im. Jana Długosza w RzgowieRzgów7niezakwalifikowany/a
AntoniHeliaszPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo7niezakwalifikowany/a
AgataWojciechowskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów7niezakwalifikowany/a
JagnaAdamczakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów7niezakwalifikowany/a
MateuszJusińskiPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im.T.Kościuszki w PułtuskuPułtusk7niezakwalifikowany/a
MKSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź7niezakwalifikowany/a
NicoleZgrzebniakSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny7niezakwalifikowany/a
MikołajKrupiakSzkoła Podstawowa nr 199Łódź7niezakwalifikowany/a
StasioJakubczakSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów7niezakwalifikowany/a
AleksandraSkowronSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w StolcuStolec7niezakwalifikowany/a
LilianaBiedroń7niezakwalifikowany/a
NataszaWiechaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów7niezakwalifikowany/a
MarcelBartelaZespół Szkół w OleśnieOlesno7niezakwalifikowany/a
AdriannaSzczepańskaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj7niezakwalifikowany/a
AleksandraGórska7niezakwalifikowany/a
NataliaKsiądz7niezakwalifikowany/a
KrzysztofWierzejskiSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa7niezakwalifikowany/a
PolaBarulZespół Szkolno Przedszkolny im.KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo7niezakwalifikowany/a
MaciejBentkowski7niezakwalifikowany/a
HannaWanatSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica7niezakwalifikowany/a
JagodaŁata7niezakwalifikowany/a
TomaszGrązZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław7niezakwalifikowany/a
MaksymilianChilmonPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych7niezakwalifikowany/a
KacperBilmon-PaulSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek7niezakwalifikowany/a
KonradMuczke7niezakwalifikowany/a
KarolWierzejskiSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa7niezakwalifikowany/a
NataliaNIemiec7niezakwalifikowany/a
TomaszRębaczSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary7niezakwalifikowany/a
AleksanderMurawskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki7niezakwalifikowany/a
AleksandraKłodnicka7niezakwalifikowany/a
GabrielaKarczewskaSzkoła Podstawowa Nr 66 im.ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa7niezakwalifikowany/a
JakubMarciniakZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem7niezakwalifikowany/a
PiotrLecykSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław7niezakwalifikowany/a
BrunoOwSzkoła Podstawowa w RzepinieRzepin7niezakwalifikowany/a
MichałGłowacz7niezakwalifikowany/a
GabrielaWiniarskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica7niezakwalifikowany/a
WiktoriaZawadzkaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7niezakwalifikowany/a
MarcelMaślakSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław7niezakwalifikowany/a
ZuzannaWyderkiewiczSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin7niezakwalifikowany/a
MajaPulutZespół Szkolno - Przedszkolny w CedzynieCedzyna7niezakwalifikowany/a
OliwiaCzappSzkoła Podstwowa im. Jakuba WejheraGóra7niezakwalifikowany/a
DagmaraWonchockaSP 150Warszawa7niezakwalifikowany/a
BartoszKościakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów7niezakwalifikowany/a
AleksanderMorawskiSzkoła Podstawowa w CiechowieCiechów7niezakwalifikowany/a
HubertStrankowskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów7niezakwalifikowany/a
MarcinMrózZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów7niezakwalifikowany/a
JoannaPindelSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa7niezakwalifikowany/a
SzymonSiekPSP nr 21 w RadomiuRadom7niezakwalifikowany/a
JoannaFrączyńskaSzkoła Podstawowa Nr 66 im.ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa7niezakwalifikowany/a
adamjaniszewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel6niezakwalifikowany/a
MilanBondarenkoSzkoła Podstawowa nr 48Szczecin6niezakwalifikowany/a
MateuszGalant6niezakwalifikowany/a
JulianZawadzkiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów6niezakwalifikowany/a
SzymonBorkowskiZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń6niezakwalifikowany/a
StanisławMalinowskiZespół Szkół MuzycznychKrosno6niezakwalifikowany/a
BarbaraWojnarSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław6niezakwalifikowany/a
OliwiaTkaczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki6niezakwalifikowany/a
BartoszDitrichZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław6niezakwalifikowany/a
GabrielKlonowski6niezakwalifikowany/a
MelaniaBartkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań6niezakwalifikowany/a
JulekDwojakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów6niezakwalifikowany/a
GabrielaMajchrzakZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice6niezakwalifikowany/a
SzymonSokółZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica6niezakwalifikowany/a
MikołajGodzwonKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec6niezakwalifikowany/a
MajaBielawskaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec6niezakwalifikowany/a
MaksymilianRowinskiSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą6niezakwalifikowany/a
NataliaDadejSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków6niezakwalifikowany/a
MateuszOsiewałaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew6niezakwalifikowany/a
BartoszBrożekSzkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w SiamoszycachSiamoszyce6niezakwalifikowany/a
KarolCieplińskiZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój6niezakwalifikowany/a
KacperKrukSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne6niezakwalifikowany/a
KrystianKaczmarzyk6niezakwalifikowany/a
PiotrCzajaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów6niezakwalifikowany/a
DawidZabłockiSzkoła Podstawowa nr 12 im. K. MakuszyńskiegoPiotrków Trybunalski6niezakwalifikowany/a
AdrianGamracyZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław6niezakwalifikowany/a
BartoszChorążykSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól6niezakwalifikowany/a
MajaCegielska6niezakwalifikowany/a
MaksymilianKuligowskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec6niezakwalifikowany/a
IgorKozubZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków6niezakwalifikowany/a
TomaszKrawczakSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska6niezakwalifikowany/a
JasminaChmielSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska6niezakwalifikowany/a
NorbertKarskiAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź6niezakwalifikowany/a
SzymonKortaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków6niezakwalifikowany/a
AdrianGancarzSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin6niezakwalifikowany/a
BartłomiejPilawaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec6niezakwalifikowany/a
mateuszhunekSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin6niezakwalifikowany/a
NikodemKiżewskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice6niezakwalifikowany/a
lailabalazs6niezakwalifikowany/a
JuliaKujawaSzkoła Podstawowa nr 10Bydgoszcz6niezakwalifikowany/a
MarcinCzarneckiSzkoła Podstawowa w CzernikowieCzernikowo6niezakwalifikowany/a
GabrielaBartoszukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki6niezakwalifikowany/a
WiktoriaWierzejskaSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa6niezakwalifikowany/a
PiotrekPowroźnikZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań6niezakwalifikowany/a
OlekKruszelnickiZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw6niezakwalifikowany/a
WeronikaKrsuskaSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa6niezakwalifikowany/a
DorotaNowak6niezakwalifikowany/a
TomaszBravo ChuraSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań6niezakwalifikowany/a
JakubPająkSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6niezakwalifikowany/a
MichałDereszkiewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów6niezakwalifikowany/a
MateuszJelskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów6niezakwalifikowany/a
MartynaSzwedSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice6niezakwalifikowany/a
JakubŻygiełoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze6niezakwalifikowany/a
HubertŁątkaSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GromnikuGromnik6niezakwalifikowany/a
ŁukaszOkońSzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice6niezakwalifikowany/a
VladNovokhatskyiSzkoła Podstawowa nr 10Poznań6niezakwalifikowany/a
ErykOttoSzkoła Podstawowa nr 28Poznań6niezakwalifikowany/a
IgnacyKrąglakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław6niezakwalifikowany/a
AniaPlacekzs 6Wrocław6niezakwalifikowany/a
KacperOlszewskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń6niezakwalifikowany/a
KamilCyganZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków6niezakwalifikowany/a
WojtekKrajewski6niezakwalifikowany/a
MajaSmolisSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno6niezakwalifikowany/a
JakubMagleckiZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica6niezakwalifikowany/a
PaulinaStefańskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań6niezakwalifikowany/a
JakubWojtowiczZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław6niezakwalifikowany/a
MajaZacharzewskaSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów6niezakwalifikowany/a
PatrykWawreńczukZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław6niezakwalifikowany/a
MiłoszPieprzykSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa6niezakwalifikowany/a
MarcinChudyZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne6niezakwalifikowany/a
BorysJastrzębskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa6niezakwalifikowany/a
AdamĆwiąkałaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa6niezakwalifikowany/a
AmeliaMotoszkoSzkoła PodstawowaTurośń Dolna6niezakwalifikowany/a
ZuzannaŚlązakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin6niezakwalifikowany/a
BłażejRutkiewiczSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica6niezakwalifikowany/a
IgnacyŁuczkowskiKolegium EuropejskieKraków6niezakwalifikowany/a
OliwiaKwokaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6niezakwalifikowany/a
EmiliaZubekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6niezakwalifikowany/a
IgaCytowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6niezakwalifikowany/a
AleksandraKowalewska6niezakwalifikowany/a
AleksanderDudekSzkoła Podstawowa w Szaniawach-MatysachSzaniawy-Matysy6niezakwalifikowany/a
RóżaWireckaSzkoła Podstawowa nr 4Kraków6niezakwalifikowany/a
MajaFornalskaPSP nr 21 w RadomiuRadom6niezakwalifikowany/a
SzymonKonieczny6niezakwalifikowany/a
MAŁGORZATADRYJSKAPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec6niezakwalifikowany/a
DominikaAndrosiukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki6niezakwalifikowany/a
TomaszCzwarnógSzkoła Podstawowa 162Łódź6niezakwalifikowany/a
EwaLaskowiecka6niezakwalifikowany/a
JakubFrejerZespół Szkół nr 12Lublin6niezakwalifikowany/a
ZuzannaGawełZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów6niezakwalifikowany/a
NadiaJakubowskaSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź6niezakwalifikowany/a
JuliaŚwistunSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna6niezakwalifikowany/a
KarolinaKordasiewiczSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec6niezakwalifikowany/a
WilsonGuerrieroZespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z SanokaSanok6niezakwalifikowany/a
GrzegorzBieńczakZespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z SanokaSanok6niezakwalifikowany/a
AntoninaSikoraKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków6niezakwalifikowany/a
MateuszMikołajczykSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy6niezakwalifikowany/a
GabrielRadomskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo6niezakwalifikowany/a
MichałBrudeckiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6niezakwalifikowany/a
AgnieszkaJabłońskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice6niezakwalifikowany/a
KacperNowakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6niezakwalifikowany/a
LenaKosowickaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec6niezakwalifikowany/a
AmeliaRutkowskaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń6niezakwalifikowany/a
AdamSzymańskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice6niezakwalifikowany/a
KrystianGronuśNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice6niezakwalifikowany/a
AdamGulińskiSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów6niezakwalifikowany/a
NicolKowejszaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów6niezakwalifikowany/a
KingaSmug6niezakwalifikowany/a
PaulinaPieciulZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów6niezakwalifikowany/a
JakubPurtaSzkoła Podstawowa w PogorzałkachPogorzałki6niezakwalifikowany/a
MajaRaszewskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica6niezakwalifikowany/a
KarolPraweckiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław6niezakwalifikowany/a
majaPastuszkaSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice6niezakwalifikowany/a
FranciszekGrosickiSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice6niezakwalifikowany/a
KrzysztofNowackiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań6niezakwalifikowany/a
BartoszKopyraI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz6niezakwalifikowany/a
DominikaDołotoSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki6niezakwalifikowany/a
MikołajMusiałSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław6niezakwalifikowany/a
MiłoszOlszewskiSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki6niezakwalifikowany/a
KarolinaGraszaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj6niezakwalifikowany/a
KatarzynaKrawczykSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź6niezakwalifikowany/a
MikolajsniadeckiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6niezakwalifikowany/a
SewerynWołkowycki6niezakwalifikowany/a
NatanielGierszewskiZespół Szkół w BrusachBrusy6niezakwalifikowany/a
ZofiaWróbelSzkoła Mistrzostwa Sportowego TychyTychy6niezakwalifikowany/a
FranekKolanoZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów6niezakwalifikowany/a
WiktoriaBorowiecSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów6niezakwalifikowany/a
AleksanderCzajkaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin6niezakwalifikowany/a
MichałJańskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6niezakwalifikowany/a
OliwierRzepkoSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów6niezakwalifikowany/a
NikolaPliszkaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów6niezakwalifikowany/a
WiktoriaKałaszSzkoła Podstawowa Nr 66 im.ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa6niezakwalifikowany/a
KarolPawlak6niezakwalifikowany/a
FabianaSmolakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin6niezakwalifikowany/a
AlicjaHolak6niezakwalifikowany/a
MarcelinaMalinowskaSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo6niezakwalifikowany/a
AdrianMisiewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów6niezakwalifikowany/a
MikołajPaprockiSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce6niezakwalifikowany/a
JuliaKrawczykLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice6niezakwalifikowany/a
EwaMackiewicz6niezakwalifikowany/a
DawidBieresniewiczSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica6niezakwalifikowany/a
BartłomiejSałandyk6niezakwalifikowany/a
PaulinaBravo ChuraSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań6niezakwalifikowany/a
MateuszLutoZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków6niezakwalifikowany/a
NataliaKrupińskaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec6niezakwalifikowany/a
KubaChmielZespół Szkół i Placówek nr 2Katowice6niezakwalifikowany/a
OliwierKozikowski6niezakwalifikowany/a
kubaobrępalski6niezakwalifikowany/a
MateuszMakowiecSzkoła Podstawowa w TurzyTurza6niezakwalifikowany/a
KosmaGrzesikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów6niezakwalifikowany/a
MarcelinaSojaSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów6niezakwalifikowany/a
ZOFIABARTOSSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź6niezakwalifikowany/a
HannaWójcikZespół Szkolno - Przedszkolny Nr 10Rzeszów6niezakwalifikowany/a
MaciejMalinowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle6niezakwalifikowany/a
VanessaStawarzSzkoła Podstawowa nr 36Bytom6niezakwalifikowany/a
HannaDrozdSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów6niezakwalifikowany/a
JuliaKrawczykSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń6niezakwalifikowany/a
AleksandraSzymkowiakSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław6niezakwalifikowany/a
ZofiaStecSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa6niezakwalifikowany/a
OliwiaGilewskaSp nr 52 w BiałymstokuBiałystok6niezakwalifikowany/a
GustawGralakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6niezakwalifikowany/a
MikołajMrózSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica6niezakwalifikowany/a
CzarekOrlikowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6niezakwalifikowany/a
JakubZieliński6niezakwalifikowany/a
SzymonSzyszkoSzkoła Podstawowa w RzepinieRzepin6niezakwalifikowany/a
LilaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w PuławachPuławy6niezakwalifikowany/a
MaciejNowakSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce6niezakwalifikowany/a
EwaHalickaKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków6niezakwalifikowany/a
KorneliaGarstkaSzkoła Podstwowa im. Jakuba WejheraGóra6niezakwalifikowany/a
KamilPawłowskiSzkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach.Dobczyce6niezakwalifikowany/a
BartoszLipkowskiSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk6niezakwalifikowany/a
WojciechMikołajczukSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa6niezakwalifikowany/a
AleksandraKołaczSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa6niezakwalifikowany/a
MaciekKawskiPSP nr 21 w RadomiuRadom6niezakwalifikowany/a
FabianKaminskiSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Armii Krajowej w TychachTychy6niezakwalifikowany/a
MalwinaMajchrzakSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca6niezakwalifikowany/a
MilenaGrześkowicz6niezakwalifikowany/a
RemigiuszMrozowiczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki5niezakwalifikowany/a
KacperZuziakSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo5niezakwalifikowany/a
TomaszBudzikSzkoła Podstawowa nr 9 w TarnowieTarnów5niezakwalifikowany/a
KatarzynaPałach5niezakwalifikowany/a
StanisławKonarskiSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań5niezakwalifikowany/a
KingaDronkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów5niezakwalifikowany/a
KrzysztofKosibaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków5niezakwalifikowany/a
zuzannamichalska5niezakwalifikowany/a
TymonKulikSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA5niezakwalifikowany/a
MaciejOleksySzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa5niezakwalifikowany/a
KubaFrąckowiakZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie5niezakwalifikowany/a
NikodemNokielSzkoła Podstawowa nr 2 w KępnieKępno5niezakwalifikowany/a
AmeliaMazurekSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary5niezakwalifikowany/a
MikołajKujawskiSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno5niezakwalifikowany/a
StanisławLorenc5niezakwalifikowany/a
MikołajGumiennySzkoła Podstawowa nr 71Wrocław5niezakwalifikowany/a
SzymonRak5niezakwalifikowany/a
KsaweryTalarZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie5niezakwalifikowany/a
TomaszFydaSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno5niezakwalifikowany/a
KacperRyde;Szkoła Podstawowa w NasiadkachNasiadki5niezakwalifikowany/a
AleksandraCzyrnekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań5niezakwalifikowany/a
LenaGąsiorowskaZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków5niezakwalifikowany/a
KacperGogolin5niezakwalifikowany/a
marcelZajączkowskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń5niezakwalifikowany/a
SzymonSypieńSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów5niezakwalifikowany/a
PiotrWiatrakDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa NovumWołomin5niezakwalifikowany/a
KamilFrańZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław5niezakwalifikowany/a
MichałKaźmierczakSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo5niezakwalifikowany/a
PatrykLekowskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław5niezakwalifikowany/a
WojciechWołowiecSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława5niezakwalifikowany/a
MajaKrauseZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów5niezakwalifikowany/a
AnnaSkibaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów5niezakwalifikowany/a
AleksandraKołodziejczyk5niezakwalifikowany/a
MaciejSłowikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II w RadomiuRadom5niezakwalifikowany/a
BarbaraLatosińskaSzkoła Podstawowa nr 27Kraków5niezakwalifikowany/a
DominikaBielińskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki5niezakwalifikowany/a
AdamMaciejczukAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok5niezakwalifikowany/a
MariannaKryzaSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami DwujęzycznymiWolsztyn5niezakwalifikowany/a
MiłoszGregorczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom5niezakwalifikowany/a
SzymonGrześkowiakSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń5niezakwalifikowany/a
NikolaKomanSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław5niezakwalifikowany/a
KarolOmilianowskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków5niezakwalifikowany/a
PawełCzumajSzkoła Podstawowa nr 358 w Warszawie im. hetmana Jana ZamoyskiegoWarszawa5niezakwalifikowany/a
DawidKańczuckiSzkoła Podstawowa nr 27Kraków5niezakwalifikowany/a
RafałCzekałaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień5niezakwalifikowany/a
JukaKocobolskaZespół Szkół w MarzeninieMarzenin5niezakwalifikowany/a
MaciejKołakowskiI Liceum OgólnokształcąceRumia5niezakwalifikowany/a
MateuszKwiatkowskiSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź5niezakwalifikowany/a
MaciejBańkaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec5niezakwalifikowany/a
JakubGórnySzkoła Podstawowa nr 27 KatowiceKatowice5niezakwalifikowany/a
PatrykPodgrórskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław5niezakwalifikowany/a
JudytaStybakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa5niezakwalifikowany/a
DanielNowicki5niezakwalifikowany/a
SzymonBudnerSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice5niezakwalifikowany/a
KarolLibszSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin5niezakwalifikowany/a
KacperRomuk5niezakwalifikowany/a
RafałZyskZespół Szkół w StrzegomiuStrzegom5niezakwalifikowany/a
WiktoriaKołodziejSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstyniProstyń5niezakwalifikowany/a
TomekKutrzubaSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary5niezakwalifikowany/a
KajtekBieniekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
TomaszStefaniukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5niezakwalifikowany/a
WiktorSzymanek5niezakwalifikowany/a
MikołajNajdekZespół Szkół Technicznych w PilePiła5niezakwalifikowany/a
AntoniZacholskiZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo5niezakwalifikowany/a
DamianBuławskiSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5niezakwalifikowany/a
JuliaJaniakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia5niezakwalifikowany/a
RafałWalkowiak5niezakwalifikowany/a
PatrykKosałka5niezakwalifikowany/a
KamilGibasSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5niezakwalifikowany/a
MartynaGdowskaSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice5niezakwalifikowany/a
MajaKopysteckaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą5niezakwalifikowany/a
DawidLewczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5niezakwalifikowany/a
KrzysztofJanuszewskiSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny5niezakwalifikowany/a
kamilcholaSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko5niezakwalifikowany/a
KingaOlszewskaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź5niezakwalifikowany/a
MiłoszMalawskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków5niezakwalifikowany/a
DawidPersanowskiSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoKurowice5niezakwalifikowany/a
OliwiaKościańskaSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno5niezakwalifikowany/a
PiotrKaźmierakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników5niezakwalifikowany/a
AdamBacherSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin5niezakwalifikowany/a
KacperŁucynSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin5niezakwalifikowany/a
MiłoszParolSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin5niezakwalifikowany/a
AdamBednarek5niezakwalifikowany/a
KacperMaceluch5niezakwalifikowany/a
LuizaHordejukSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin5niezakwalifikowany/a
LenaCzużSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2Sarnaki5niezakwalifikowany/a
KacperKrawczykSzkoła Podstawowa nr 36Częstochowa5niezakwalifikowany/a
JakubGrudnikZespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w WieluniuWielun5niezakwalifikowany/a
NataliaWiewióraZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna5niezakwalifikowany/a
PiotrTyrnaSZS nr 1 im. A. MickiewiczaChełmek5niezakwalifikowany/a
KamilForyś5niezakwalifikowany/a
AlanJezierskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce5niezakwalifikowany/a
BartłomiejAndrzejewskiZespół Szkolno - PrzedszkolnyJadowniki5niezakwalifikowany/a
BartoszWieczorekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień5niezakwalifikowany/a
JakubSemeniukSzkoła PodstawowaKurów5niezakwalifikowany/a
GabrielStefaniuk5niezakwalifikowany/a
NadiaKowalczykSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń5niezakwalifikowany/a
PaulinaRubajczykSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca5niezakwalifikowany/a
JakubGlocSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice5niezakwalifikowany/a
ŁukaszBukowieckiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew5niezakwalifikowany/a
BartekŁazutaZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce5niezakwalifikowany/a
FranciszekDąbrowski5niezakwalifikowany/a
FilipCikaczSzkoła Podstawowa im. św. Jadwigi ŚląskiejDziałoszyn5niezakwalifikowany/a
MelissaBarazSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
PatrycjaMogilskaSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno5niezakwalifikowany/a
ZofiaCzarniecka-Dampc5niezakwalifikowany/a
LilianaStawiarz5niezakwalifikowany/a
KacperTaisnerSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań5niezakwalifikowany/a
JuliaŚwitałaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki5niezakwalifikowany/a
PiotrMantorski5niezakwalifikowany/a
TomaszRaszewskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
AntoniSołtysikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5niezakwalifikowany/a
RemigiuszFykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
NikolaPolskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta5niezakwalifikowany/a
NelaGlapiakSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą5niezakwalifikowany/a
JanStybakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa5niezakwalifikowany/a
AleksanderSzymuraSzkoła Podstawowa nr 4 im. prof. A. WodziczkiLuboń5niezakwalifikowany/a
RadosławKaczmarczykSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSzczyrzyc5niezakwalifikowany/a
KrzysztofbregułaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5niezakwalifikowany/a
MajaPtaszyńskaMontessoriiWarszawa5niezakwalifikowany/a
TimofeiKniukSzkoła Podstawowa nr 97 we WrocławiuWrocław5niezakwalifikowany/a
JulianPiecykSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko5niezakwalifikowany/a
Sofiade Oliveira Engel VieiraChrześcijańska Szkoła Podstawowa SamuelWarszawa5niezakwalifikowany/a
JanMakowskiSzkoła Podstawowa Da VinciPoznań5niezakwalifikowany/a
JakubGramzZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo5niezakwalifikowany/a
RozaliaPawlik5niezakwalifikowany/a
SebastianLichońZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica5niezakwalifikowany/a
MaksMilerSP13Leszno5niezakwalifikowany/a
NataliaMądrzejewskaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą5niezakwalifikowany/a
KarolinaPłatekSzkoła podstawowa nr.159Kraków5niezakwalifikowany/a
MichałTargońskiSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki5niezakwalifikowany/a
MateuszGrubaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa5niezakwalifikowany/a
MikołajSzafrańskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń5niezakwalifikowany/a
TobiaszBujakPSP nr 21 w RadomiuRadom5niezakwalifikowany/a
AndrzejJabłońskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice5niezakwalifikowany/a
JakubOstrowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki5niezakwalifikowany/a
TymoteuszFaberskiSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin5niezakwalifikowany/a
AnielkaDudzińskaSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa5niezakwalifikowany/a
FilipRadomiakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów5niezakwalifikowany/a
WojciechMrozekZespół Szkół w OleśnieOlesno5niezakwalifikowany/a
MateuszKosiarskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów5niezakwalifikowany/a
KrzysztofKwiatkowskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów5niezakwalifikowany/a
kacperkajdaszSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy5niezakwalifikowany/a
ameliawolfSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
KacperMastejPubliczna Szkoła podstawowa w DobryniDobrynia5niezakwalifikowany/a
JakubMrozikSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin5niezakwalifikowany/a
IgorDolatowskiLO GóraGóra5niezakwalifikowany/a
JulianSujak5niezakwalifikowany/a
MajaKomorowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5niezakwalifikowany/a
AnnaBaksalarySzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
DawidPrenetaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów5niezakwalifikowany/a
JuliaWesołowskaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą5niezakwalifikowany/a
AlicjaJanickaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów5niezakwalifikowany/a
AdamKowalskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów5niezakwalifikowany/a
MartynaZuńSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów5niezakwalifikowany/a
KlaudiaKarczZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w GdyniGdynia5niezakwalifikowany/a
PaulinaManczikowskaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny5niezakwalifikowany/a
MaciejGwarekSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki5niezakwalifikowany/a
BartoszZwoliński5niezakwalifikowany/a
AntoniZiębaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna5niezakwalifikowany/a
TymonMalinowski5niezakwalifikowany/a
MaksymilianMajkowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w BełżycachBełżyce5niezakwalifikowany/a
KacperOssowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w GdyniGdynia5niezakwalifikowany/a
AlexCuginiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg5niezakwalifikowany/a
ŁukaszOlech5niezakwalifikowany/a
MichałKrywultSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5niezakwalifikowany/a
GrzegorzMazurSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin5niezakwalifikowany/a
MaciejChorośZespół Szkolno-Przedszkolny nr1Radom5niezakwalifikowany/a
KasiaKośniewskaTAK OpoleOpole5niezakwalifikowany/a
AmeliaGrabskaSzkoła Podstawowa w OsiuOsie5niezakwalifikowany/a
DawidMatusikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza5niezakwalifikowany/a
SzymonCzarnockiSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5niezakwalifikowany/a
MartynaJaskulskaSzkoła Podstawowa im K.K. Baczyńskiego w CzernikowieCzernikowo5niezakwalifikowany/a
BrunonMajkaSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty5niezakwalifikowany/a
PiotrGregorczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5niezakwalifikowany/a
HubertHeresztynAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź5niezakwalifikowany/a
JanOsesekSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki5niezakwalifikowany/a
TymekWielgośSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
WiktoriaSamuelSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec5niezakwalifikowany/a
MateuszJaroszewskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń5niezakwalifikowany/a
BarbaraGiedziun5niezakwalifikowany/a
patrykdybowskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
MateuszKucharski5niezakwalifikowany/a
ZuzannaBukowskaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w GdyniGdynia5niezakwalifikowany/a
MateuszSochackiSzkoła Podstawowa nr 199Łódź5niezakwalifikowany/a
JakubBystrowskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków5niezakwalifikowany/a
PawełPastwaI Liceum OgólnokształcąceRumia5niezakwalifikowany/a
MichałTrynkaSzkoła Podstawowa nr 89 w GdańskuGdańsk5niezakwalifikowany/a
YaseminKarademirAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź5niezakwalifikowany/a
JanTyrpaSzkoła prezentekKraków5niezakwalifikowany/a
AgnieszkaRopkaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice5niezakwalifikowany/a
adamsałacinskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5niezakwalifikowany/a
OskarWiejas ZiętekPubliczna Szkoła Podstawowa im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KorzeckuKorzecko5niezakwalifikowany/a
ZofiaJanikZespół Szkolno Przedszkolny im.KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo5niezakwalifikowany/a
SzymonMizuraSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy5niezakwalifikowany/a
FilipTarnopolskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
WiktorNowakSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno5niezakwalifikowany/a
MaciejKaczmarczyk5niezakwalifikowany/a
MajaPorębska5niezakwalifikowany/a
WiktoriaDewerendaPubliczna Szkoła Podstawowa im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KorzeckuKorzecko5niezakwalifikowany/a
ArkadiuszKoćSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice5niezakwalifikowany/a
AlicjaKellerZespół Szkół w CewicachCewice5niezakwalifikowany/a
PiotrRohatynskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
ZuzannaKurczakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin5niezakwalifikowany/a
dagmaramayerZespół Szkół PublicznychKonarzyny5niezakwalifikowany/a
MichałKlawikowskiSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice5niezakwalifikowany/a
MartynaStolpeSzkoła Podstawowa nr 28Poznań5niezakwalifikowany/a
MartynaPolakSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5niezakwalifikowany/a
MichałJakielSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice5niezakwalifikowany/a
DawidMarchutZespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w WieluniuWieluń5niezakwalifikowany/a
TeodorKrasickiKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec5niezakwalifikowany/a
DawidMioduszewskiSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne5niezakwalifikowany/a
WiktorTurkiewiczI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz5niezakwalifikowany/a
LilaLewkowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5niezakwalifikowany/a
AnteklewandowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5niezakwalifikowany/a
MichałWardynZespół Szkół w BrusachBrusy5niezakwalifikowany/a
MikołajKorczSzkoła PodstawowaKostrzyn5niezakwalifikowany/a
MartynaNiewiadomaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
KacperSkrzypczykSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim5niezakwalifikowany/a
JuliaMoćkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów5niezakwalifikowany/a
maciekbiedrzyckiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze5niezakwalifikowany/a
JuliaStachowiczSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5niezakwalifikowany/a
ZuzannaTadlaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów5niezakwalifikowany/a
KarolMatlakowskiSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin5niezakwalifikowany/a
MagdalenaKempińska5niezakwalifikowany/a
JakubSzwajkowskiZespół Szkół w CewicachCewice5niezakwalifikowany/a
KajetanNadstawnySzkoła Podstawowa w OstaszewieOstaszewo5niezakwalifikowany/a
PatrykŚwiertaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów5niezakwalifikowany/a
EmiliaKImborowiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów5niezakwalifikowany/a
ZuzannaUlmanSzkoła Podstawowa nr 3 w PcimiuPcim5niezakwalifikowany/a
ŁukaszJackiewiczSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze5niezakwalifikowany/a
MajaCzopurSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze5niezakwalifikowany/a
wiktoriaFamułaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
AlicjaFilipekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów5niezakwalifikowany/a
KonradSerafinZespół Szkolno - Przedszkolny nr 11Kraków5niezakwalifikowany/a
JakubMazurkiewiczSzkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w SkierbieszowieSkierbieszów5niezakwalifikowany/a
TymekKałużnyNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław5niezakwalifikowany/a
FilipChmuraSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
MałgorzataSokółSzkoła Podstawowa w AlwerniAlwernia5niezakwalifikowany/a
StefanPiotrowskiSP 19Elblag5niezakwalifikowany/a
ZuzannaSuskaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg5niezakwalifikowany/a
WiktorDolińskiSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim5niezakwalifikowany/a
BartłomiejLachowskiPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk5niezakwalifikowany/a
TymekBogalskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań5niezakwalifikowany/a
OliwiaSzelągPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle5niezakwalifikowany/a
MariaStefanska5niezakwalifikowany/a
SoniaDenisiewiczSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
AleksandraDziwińskaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki5niezakwalifikowany/a
KrzysztofKozakSzkoła Podstawowa nr 1 im. por. Jana Bałdy w ChmielnikuChmielnik5niezakwalifikowany/a
szymoncyganSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko5niezakwalifikowany/a
WeronikaKonarzewska5niezakwalifikowany/a
SzymonOzimińskiSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko5niezakwalifikowany/a
MarekWizaSzkoła Podstawowa nr 38Poznań5niezakwalifikowany/a
WiktorZakrzewskiPSP 5Stalowa Wola5niezakwalifikowany/a
ŁukaszZakrzewskiPSP 5Stalowa Wola5niezakwalifikowany/a
MateuszMaciejewskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo5niezakwalifikowany/a
ArturKownackiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo5niezakwalifikowany/a
JuliaFijałkowskaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź5niezakwalifikowany/a
PiotrRonowskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza MazowieckiegoGdańsk5niezakwalifikowany/a
BartłomiejCynk5niezakwalifikowany/a
WeronikaPotasiakSzkoła Podstawowa im. J.A. Maklakiewicza w MszczonowieMszczonów5niezakwalifikowany/a
AmeliaBernacikPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników5niezakwalifikowany/a
KarolinaKobiellaI Liceum OgólnokształcąceRumia5niezakwalifikowany/a
KlaudiaTymczynaSzkoła Podstawowa im. św. Jadwigi ŚląskiejDziałoszyn5niezakwalifikowany/a
KonradSzkupL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice5niezakwalifikowany/a
NicoleStasinski5niezakwalifikowany/a
TymonBuczkowskiSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz5niezakwalifikowany/a
JakubChądzyński5niezakwalifikowany/a
AdamSzkołaSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski5niezakwalifikowany/a
KsaweryStarostaASWWROCŁAW5niezakwalifikowany/a
OlivierSzylkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych5niezakwalifikowany/a
OliwierJanaszakSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca5niezakwalifikowany/a
SzymonKrólSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała5niezakwalifikowany/a
AntoniNettikSzkoła Podstawowa im. Jana Długosza w RzgowieRzgów5niezakwalifikowany/a
JuliaSzlagorZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna5niezakwalifikowany/a
HubertGrencelSzkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława BroniewskiegoTrzcianka5niezakwalifikowany/a
karolinapietruszkaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów5niezakwalifikowany/a
WiktoriaGolusPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom5niezakwalifikowany/a
PiotrLasekSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc5niezakwalifikowany/a
JakubWielkopolanSzkoła Podstawowa nr 199Łódź5niezakwalifikowany/a
SzymonMorackiSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź5niezakwalifikowany/a
MartynkaKamieniarzSzkoła Podstawowa nr 27Kraków5niezakwalifikowany/a
KamilFrancusSzkoła Podstawowa nr 3 w PszowiePszów5niezakwalifikowany/a
HubertDańkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów5niezakwalifikowany/a
MaksymilianModrzejewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna5niezakwalifikowany/a
MichalinaRoszakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice5niezakwalifikowany/a
PatrykFijałkowski5niezakwalifikowany/a
KarolSchubertI Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. LipskiegoOstrów Wielkopolski5niezakwalifikowany/a
PiotrBrandys5niezakwalifikowany/a
MiłoszGrzywaczPijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w ŁowiczuŁowicz5niezakwalifikowany/a
PawełJarysz5niezakwalifikowany/a
HannaDobakSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski5niezakwalifikowany/a
AgataSpychałaSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin5niezakwalifikowany/a
KajaBieleszSzkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Armii Krajowej w TychachTychy5niezakwalifikowany/a
WiktorCzasławskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w ZłotoryiZłotoryja5niezakwalifikowany/a
JakubKaczmarekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5niezakwalifikowany/a
DamianCzaporZespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z SanokaSanok5niezakwalifikowany/a
DominikWoźniakPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów5niezakwalifikowany/a
KarolMałekPubliczna Szkoła Podsatwowa im. Jana Pawła II w PotoczkuPotoczek5niezakwalifikowany/a
michałdobrzańskiZespół Szkolno - Przedszkolny Nr 10Rzeszów5niezakwalifikowany/a
KrzysztofPełtak5niezakwalifikowany/a
PatrykDudzinskiSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa5niezakwalifikowany/a
ErykFabiszewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna5niezakwalifikowany/a
PatrykPaszkowskiSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne4niezakwalifikowany/a
MichałZielińskiZespół Szkół Technicznych w PilePiła4niezakwalifikowany/a
LeonRaszkaZespół Szkół RCKUBielsko-Biała4niezakwalifikowany/a
KubaŚliwińskiKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków4niezakwalifikowany/a
TobiaszKozłowiczSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź4niezakwalifikowany/a
KAROLZARZYCKISzkoła Podstawowa w Szaniawach-MatysachSzaniawy-Matysy4niezakwalifikowany/a
AntoniKrukSzkoła Podstawowa nr 2 w PuławachPuławy4niezakwalifikowany/a
WojciechŻółtekSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa4niezakwalifikowany/a
KacperMolski4niezakwalifikowany/a
OliwiaKilanZSP LipieLipie4niezakwalifikowany/a
AdrianWieczorekSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń4niezakwalifikowany/a
AdrianSadowskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń4niezakwalifikowany/a
DanielBielkaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław4niezakwalifikowany/a
MaciejFornasZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław4niezakwalifikowany/a
SebastianCzerniszZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław4niezakwalifikowany/a
KarolinaCichońKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków4niezakwalifikowany/a
julialaskowskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki4niezakwalifikowany/a
MałgorzataMichmiel4niezakwalifikowany/a
MateuszOlejniczakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie4niezakwalifikowany/a
KatarzynaSkałeckaSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów4niezakwalifikowany/a
OliwkaŻerebiecSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary4niezakwalifikowany/a
MarcelBetańskiZespół Szkół Technicznych w PilePiła4niezakwalifikowany/a
MajaOlszewskaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec4niezakwalifikowany/a
OlekPółtorakKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec4niezakwalifikowany/a
ŁukaszSeroczyńskiZSZiO w KartuzachKartuzy4niezakwalifikowany/a
KacperBąkSzkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w SiamoszycachSiamoszyce4niezakwalifikowany/a
MaksymilianKunikowskiI Liceum OgólnokształcąceRumia4niezakwalifikowany/a
PatriciaSobolewskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław4niezakwalifikowany/a
WiktorGóreckiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki4niezakwalifikowany/a
MateuszNocońZespół Szkolno Przedszkolny im.KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo4niezakwalifikowany/a
HelenaKryczkaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
MagdaKuźniakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
WojciechKamińskiX Liceum OgólnokształcąceWarszawa4niezakwalifikowany/a
oliwiadarczukSzkoła Podstawowa w ObidowejObidowa4niezakwalifikowany/a
OlivierMarszałkowskiZSZiO w KartuzachKartuzy4niezakwalifikowany/a
AmeliaStańczykSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników4niezakwalifikowany/a
GabrielMytychSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice4niezakwalifikowany/a
OliwierOciepkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia4niezakwalifikowany/a
MaksymilianCuperAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź4niezakwalifikowany/a
GustawBajcar4niezakwalifikowany/a
GracjanGajdaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno4niezakwalifikowany/a
AleksandraKorowajczukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki4niezakwalifikowany/a
MajaŚwirbut4niezakwalifikowany/a
SzymonPaterewiczSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4niezakwalifikowany/a
KacperSkowrońskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec4niezakwalifikowany/a
MaciekMalusSzkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w LuszowicachLuszowice4niezakwalifikowany/a
ZuzannaDaniewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów4niezakwalifikowany/a
HubertDereszkiewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów4niezakwalifikowany/a
MajaSpychalskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz4niezakwalifikowany/a
AleksanderGrobelnySP9Leszno4niezakwalifikowany/a
AlanSzkurłatSzkołą Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna4niezakwalifikowany/a
NataszaRegińskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom4niezakwalifikowany/a
PaulinaPempuśSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
weronikafredaZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym KlinczuNowy Klincz4niezakwalifikowany/a
JanBorowiecSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa4niezakwalifikowany/a
PawełMostowiec4niezakwalifikowany/a
StanisławPtasińskiSzkoła Podstawowa nr 28Poznań4niezakwalifikowany/a
WojciechSzczerczowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców4niezakwalifikowany/a
PrzemekKabat4niezakwalifikowany/a
KacperKarpiarzSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki4niezakwalifikowany/a
JakubGudzioSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska4niezakwalifikowany/a
KarolinaNadstazikSzkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału PomorskiegoSzczecinek4niezakwalifikowany/a
JanTamborskiSTOŁódź4niezakwalifikowany/a
ArkadiuszTeskowski4niezakwalifikowany/a
ArkadiuszTeskowskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
JakubWróblewskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
AntoniFurmanSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
WiktoriaKolańskaIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra4niezakwalifikowany/a
JedrekGlodSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
jakubleszczyńskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
OlivierJarczewskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
KacperHankus4niezakwalifikowany/a
MartynaInglotSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów4niezakwalifikowany/a
MateuszMarus4niezakwalifikowany/a
AmeliaMatuszewskaSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa4niezakwalifikowany/a
KrzysztofWawrzakSzkoła PodstawowaSarnów4niezakwalifikowany/a
MichałLechowiczSzkoła Podstawowa w TurzyTurza4niezakwalifikowany/a
OlaKasprzakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom4niezakwalifikowany/a
IgorMarkuszewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w BełżycachBełżyce4niezakwalifikowany/a
PiotrMaliszewskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk4niezakwalifikowany/a
WiktoriaWędrychowiczSzkoła Podstawowa w TurzyTurza4niezakwalifikowany/a
PiotrKosiński4niezakwalifikowany/a
KacperDziubakSzkoła Podstawowa w OstaszewieOstaszewo4niezakwalifikowany/a
MaksymilianJastrzębskiSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów4niezakwalifikowany/a
TaneeshMogaveeraBritish International School of GdanskGdansk4niezakwalifikowany/a
KingaJakubińskaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki4niezakwalifikowany/a
KacperCygertSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie4niezakwalifikowany/a
OlaBrykałaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń4niezakwalifikowany/a
KamilKolanoSzkoła Podstawowa im. Świetego Jana Pawła II w RaniżowieRaniżów4niezakwalifikowany/a
UrszulaSkotniZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne4niezakwalifikowany/a
BartłomiejSzlagSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno4niezakwalifikowany/a
ZofiaJackowskaSzkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała4niezakwalifikowany/a
KacperKlamaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy WielkiejWręczyca Wielka4niezakwalifikowany/a
JarosławOlszewskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
PiotrGruszczyńskiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
NikolaPetrończakSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice4niezakwalifikowany/a
SzymonRaczkowskiSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice4niezakwalifikowany/a
LenaPirógSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin4niezakwalifikowany/a
MatueszTelkaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica4niezakwalifikowany/a
DariaNiciejewskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
MilenaDębskaSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Starym PoluStare Pole4niezakwalifikowany/a
WiktoriaMiłkowskaSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki4niezakwalifikowany/a
SzymonPietrykowskiZSP KościelnikKościelnik4niezakwalifikowany/a
JuliaKrawczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom4niezakwalifikowany/a
AlanDębowskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc4niezakwalifikowany/a
AlicjaWęgrzynSzkoła Podstawowa im.T.Banachiewicza w PorębiePoręba4niezakwalifikowany/a
WiktoriaDziuraSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary4niezakwalifikowany/a
IgorKotłowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk4niezakwalifikowany/a
GabrielaPukaPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów4niezakwalifikowany/a
DominikPotterSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec4niezakwalifikowany/a
NinaPieczykolanSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
MajaKadłuczkaSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w TenczynkuTenczynek4niezakwalifikowany/a
JulkaZabłockaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
PaulinaCzyżewskaPSP nr 21 w RadomiuRadom4niezakwalifikowany/a
JanReligaSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec4niezakwalifikowany/a
JuliaJuszczykSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała4niezakwalifikowany/a
AdamPolowyZSP KrasneKrasne4niezakwalifikowany/a
MilenaPołećSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław4niezakwalifikowany/a
KamilKoziołZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów4niezakwalifikowany/a
MaciekRomaniukSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
KonradSzatybełkoSzkoła Podstawowa nr 28Poznań4niezakwalifikowany/a
TymoteuszFink4niezakwalifikowany/a
KonradNowińskiSzkoła Podstawowa nr 199Łódź4niezakwalifikowany/a
natanduszaSpołeczna Szkoła Podstawowa STO w SiedlcachSiedlce4niezakwalifikowany/a
BartoszKielarZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica4niezakwalifikowany/a
JuliuszZającZespół Szkolno-PrzedszkolnyKraszkowice4niezakwalifikowany/a
ZuzannaKieśZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków4niezakwalifikowany/a
KajetanMarciniak4niezakwalifikowany/a
JoannaBoberSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim4niezakwalifikowany/a
KrzysiekMoczulskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica4niezakwalifikowany/a
GabrielaBrzozowskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica4niezakwalifikowany/a
MateuszCicheckiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów4niezakwalifikowany/a
AMELIAKAPUŚCIŃSKASzkoła Podstawowa nr 21Wrocław4niezakwalifikowany/a
KarolParysZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica4niezakwalifikowany/a
KarolinaNadolskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo4niezakwalifikowany/a
GabrielLiczbińskiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite3niezakwalifikowany/a
PawełPiechotaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
NikolaBrzezińskaSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów3niezakwalifikowany/a
KajetanTurski3niezakwalifikowany/a
MaciejJaniecSzkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w SiamoszycachSiamoszyce3niezakwalifikowany/a
AndrzejBudziakSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa3niezakwalifikowany/a
JakubBrzękSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek3niezakwalifikowany/a
MiłoszKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w ZłotoryiZłotoryja3niezakwalifikowany/a
DominikPańczakSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów3niezakwalifikowany/a
KarolWłodarczykSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków3niezakwalifikowany/a
WiktorBździuchSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów3niezakwalifikowany/a
KarolinaMaciołSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa3niezakwalifikowany/a
TomaszSmogurNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sokrates w GdańskuGdańsk3niezakwalifikowany/a
MateuszWieczorekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań3niezakwalifikowany/a
KajaKieferlingSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków3niezakwalifikowany/a
KamilPsykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień3niezakwalifikowany/a
IgorSkowronekKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec3niezakwalifikowany/a
PiotrGajdaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław3niezakwalifikowany/a
RafałSmolińskiSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary3niezakwalifikowany/a
WeronikaCiuchnoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze3niezakwalifikowany/a
AntoninaRodowskaZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo3niezakwalifikowany/a
AleksanderFabianczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3niezakwalifikowany/a
RoksanaLisSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa3niezakwalifikowany/a
FabianPotrykusZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice3niezakwalifikowany/a
PaulinaKaczmarczykzespół szkolno-przedszkolny nr3Nowy Sacz3niezakwalifikowany/a
JakubWilkSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary3niezakwalifikowany/a
JędrzejNadarzewskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki3niezakwalifikowany/a
NataliaDmowskaSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze3niezakwalifikowany/a
AntekNoszczykPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków3niezakwalifikowany/a
CiwanAndrysiak-KutluAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź3niezakwalifikowany/a
AnnaKalmusSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa3niezakwalifikowany/a
3niezakwalifikowany/a
SzymonBronowskiSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała3niezakwalifikowany/a
StanisławKostkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna3niezakwalifikowany/a
OliwierSłomkaZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa3niezakwalifikowany/a
JanCzubSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała3niezakwalifikowany/a
OliwiaSzymańskaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa3niezakwalifikowany/a
KalinaMaciejewskaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
LenaZającSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
MartynaLepkaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
JerzyWasilewski3niezakwalifikowany/a
LilianaRomanowskaSzkoła Podstawowa nr 381 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w WarszawieWarszawa3niezakwalifikowany/a
AdrianKunickiSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy3niezakwalifikowany/a
SzymonSzymankiewiczSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice3niezakwalifikowany/a
MartaSzczerbińskaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław3niezakwalifikowany/a
HannaMichalakSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
MaciekWyrwałSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3niezakwalifikowany/a
JakubWoźniakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice3niezakwalifikowany/a
FilipSzkatulskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów3niezakwalifikowany/a
HaniaMolskaSzkoła Podstawowa nr 10Bydgoszcz3niezakwalifikowany/a
MarcelCPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa3niezakwalifikowany/a
marcelzakretaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
RobertSiwińskiPSP nr 21 w RadomiuRadom3niezakwalifikowany/a
KacperTarnawskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław3niezakwalifikowany/a
PatrycjaStockingerlo ustrzyki dolneUstrzyki Dolne3niezakwalifikowany/a
BartoszDrozdowskiSzkoła PodstawowaTurośń Dolna3niezakwalifikowany/a
AdamTesterI Liceum OgólnokształcąceRumia3niezakwalifikowany/a
AntoniStanczewski3niezakwalifikowany/a
BartłomiejŻmudaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3niezakwalifikowany/a
NikodemSulinowskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie3niezakwalifikowany/a
FilipSkoczeńSzkoła Podstawowa w TurzyTurza3niezakwalifikowany/a
MichałSamsonSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem3niezakwalifikowany/a
KacperWalaSzkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Jagiełły43-100 Tychy3niezakwalifikowany/a
PatrykWojtkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KorzeckuKorzecko3niezakwalifikowany/a
MarcinMarchewiczI Liceum OgólnokształcąceRumia3niezakwalifikowany/a
BartoszGorgońSzkoła Podstawowa nr 21Zabrze3niezakwalifikowany/a
KacperRabołSzkoła Podstawowa im Olimpijczyków Polskich w Rozborzu DługimRozbórz Długi3niezakwalifikowany/a
KlaudiaBugaraSzkkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMogilno3niezakwalifikowany/a
RafałŚredniawaSzkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami IntegracyjnymiŻory3niezakwalifikowany/a
GrzegorzGołębiewskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce3niezakwalifikowany/a
NicolaBudnikSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki3niezakwalifikowany/a
IzabelaBrenkSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski3niezakwalifikowany/a
MatteoPaglianiNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice3niezakwalifikowany/a
KacperZacharekSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń3niezakwalifikowany/a
JuliaSztangerskaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń3niezakwalifikowany/a
NataliaKonczalskaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń3niezakwalifikowany/a
RadekMroczkowskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń3niezakwalifikowany/a
JustynaKonkelSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń3niezakwalifikowany/a
ZofiaMikaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń3niezakwalifikowany/a
hannagernandNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice3niezakwalifikowany/a
JanKiełbusSzkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława KomorowskiegoGDAŃSK3niezakwalifikowany/a
MateuszWójcikZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne3niezakwalifikowany/a
BartoszBinkowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3niezakwalifikowany/a
GabryśPIasecki3niezakwalifikowany/a
FranciszekBoraczewskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław3niezakwalifikowany/a
FilipPyzińskiZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica3niezakwalifikowany/a
JakubCzajkaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3niezakwalifikowany/a
JuliaMasaSzkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława KomorowskiegoGDAŃSK3niezakwalifikowany/a
BartoszKondracikSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice3niezakwalifikowany/a
AdmWiczkowskiSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice3niezakwalifikowany/a
RozaliaBryckaSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
HannaGardyńskaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin3niezakwalifikowany/a
OlekSuśniakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie03-185 Warszawa3niezakwalifikowany/a
KarolinaNowakSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola3niezakwalifikowany/a
aleksanderlewickiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
KrystianSzokalukSzkoła PodstawowaKostomłoty3niezakwalifikowany/a
BartoszDecV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk3niezakwalifikowany/a
AdrianSchmidtSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
KlaudiaŚwist3niezakwalifikowany/a
MarikaRatajczakZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie3niezakwalifikowany/a
krzysztofKacperekSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko3niezakwalifikowany/a
ErykMalakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa3niezakwalifikowany/a
MartynaTabaSzkoła Podstawowa nr 89 w GdańskuGdańsk3niezakwalifikowany/a
SzymonGrzeszkiewiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź3niezakwalifikowany/a
PaulinaPrzeszłoSzkoła Podstawowa w BabicachBabice3niezakwalifikowany/a
FranciszekSerwatkoKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków3niezakwalifikowany/a
NataliaCzopurSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze3niezakwalifikowany/a
JanPutonPSP nr 21 w RadomiuRadom3niezakwalifikowany/a
GracjanRafalskiZespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z SanokaSanok3niezakwalifikowany/a
MaciejSkwarekSzkoła Podstawowa nr 2 w PuławachPuławy3niezakwalifikowany/a
StanRogyz3niezakwalifikowany/a
KingaCypryło3niezakwalifikowany/a
kamilkaszniaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica3niezakwalifikowany/a
HelenaFolwarskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań3niezakwalifikowany/a
MateuszMicałZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów3niezakwalifikowany/a
KamilSyniawaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica3niezakwalifikowany/a
WiktoriaBryśZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów3niezakwalifikowany/a
ZuzannaLewicka3niezakwalifikowany/a
MaciekKacySzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec3niezakwalifikowany/a
KarolZalewskiOgnisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w WarszawieWarszawa3niezakwalifikowany/a
AlanBudykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w GłuchołazachGłuchołazy3niezakwalifikowany/a
NicholasChmaraSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3niezakwalifikowany/a
GracjanNastSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2niezakwalifikowany/a
JanNojszewskiZespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w ŚremieŚrem2niezakwalifikowany/a
ArsenStasiakSzkoła Podstawowa nr 4Praszka2niezakwalifikowany/a
SzymonKrólSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa2niezakwalifikowany/a
MagdalenaUrbańskaZespół Szkół w OleśnieOlesno2niezakwalifikowany/a
PiotrRachwalskiI Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. LipskiegoOstrów Wielkopolski2niezakwalifikowany/a
AntekGierakZespół Szkół w MarzeninieMarzenin2niezakwalifikowany/a
MikołajRatajczykZespół Szkół w MarzeninieMarzenin2niezakwalifikowany/a
PatrykWdowiakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice2niezakwalifikowany/a
FilipKosińskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław2niezakwalifikowany/a
KaiaBarczykSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza2niezakwalifikowany/a
KunegundaOsmańska2niezakwalifikowany/a
GabrielaChojeckaSzkoła Podstawowa w KwaskowieKwaskow2niezakwalifikowany/a
BartoszPękalskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce2niezakwalifikowany/a
AlicjaJunak2niezakwalifikowany/a
WojtekGałążewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań2niezakwalifikowany/a
JuliaKrzemieńSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2niezakwalifikowany/a
AgataLamentSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew2niezakwalifikowany/a
OlgaRenczmińZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna2niezakwalifikowany/a
DamianDobrowolskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole2niezakwalifikowany/a
AleksandraSzotaSzkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w SiamoszycachSiamoszyce2niezakwalifikowany/a
FilipKamińskiSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą2niezakwalifikowany/a
KonradKaziorSzkoła Podstawowa im.Władysława BroniewskiegoJaksice2niezakwalifikowany/a
JakubNowakZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój2niezakwalifikowany/a
PaulinaNowakZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo2niezakwalifikowany/a
DominikaRefermatZespół Szkół im. Jana Pawła IIZasutowo2niezakwalifikowany/a
WojtekPawelusAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź2niezakwalifikowany/a
MariuszGierszewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w SiemirowicachSiemirowice2niezakwalifikowany/a
KacperWęderlichSzkoła Podstawowa w CzernikowieCzernikowo2niezakwalifikowany/a
KacperSzczepaniakSzkoła Podstawowa nr 7Szczecinek2niezakwalifikowany/a
MikołajKalupaSzkoła podstawowa nr 6 w RumiRumia2niezakwalifikowany/a
SzymonJaroszSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała2niezakwalifikowany/a
MartynaZasańskaSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty2niezakwalifikowany/a
kacperczajkaSzkoła Podstawowa im. R.W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl2niezakwalifikowany/a
JanStadnickiSzkoła Podstawowa nr 43 im. J. KochanowskiegoGdańsk2niezakwalifikowany/a
NataliaStrużynaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle2niezakwalifikowany/a
maciektkaczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom2niezakwalifikowany/a
KarolStachurskiSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa2niezakwalifikowany/a
AgataLipskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaCzersk2niezakwalifikowany/a
AlicjaRostankowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaCzersk2niezakwalifikowany/a
PatrycjaJędrusiakSzkoła Podstawowa w TurzyTurza2niezakwalifikowany/a
KrzysztofCzarnotaSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy2niezakwalifikowany/a
SewerynGadeckiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec2niezakwalifikowany/a
AlanWaszkowiakSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców2niezakwalifikowany/a
StanisławDąbrowskiChrześcijańska Szkoła Podstawowa SamuelWarszawa2niezakwalifikowany/a
JanKralkaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko2niezakwalifikowany/a
BryanOleśkówSzkoła PodstawowaKostomłoty2niezakwalifikowany/a
KarolPieczykolan2niezakwalifikowany/a
KamilaKosekSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna2niezakwalifikowany/a
JakubStanisławski2niezakwalifikowany/a
DariaKopylovaAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź2niezakwalifikowany/a
NikolaRzewuskaSzkoła Podstawowa nr 21Zabrze2niezakwalifikowany/a
SandraPastuszkaPSP nr 21 w RadomiuRadom2niezakwalifikowany/a
WojciechKarolczukZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów2niezakwalifikowany/a
SzymonRosińskiLO GóraGóra2niezakwalifikowany/a
MaciejJakimiakSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa2niezakwalifikowany/a
NadiaKrawczykSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2niezakwalifikowany/a
AgataWilkSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów2niezakwalifikowany/a
AnnaRudnickaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów2niezakwalifikowany/a
BartekDębińskiTAK OpoleOpole2niezakwalifikowany/a
AniaFranaszekSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2niezakwalifikowany/a
FilipKuźniaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów2niezakwalifikowany/a
AleksandraCzapelskaSzkoła Podstawowa w StrachocinieStrachocin2niezakwalifikowany/a
MichałSplittSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza2niezakwalifikowany/a
WiktoriaTekielakSzkoła Podstawowa nr 21Zabrze2niezakwalifikowany/a
MikołajMądrySzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki2niezakwalifikowany/a
JuliuszBobulaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo2niezakwalifikowany/a
RóżaSiebertSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo2niezakwalifikowany/a
DominikMuchaSamorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w ZgierzuZgierz2niezakwalifikowany/a
alekjankiSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2niezakwalifikowany/a
LauraTomasikSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń2niezakwalifikowany/a
MichałFitakZespół Szkolno Przedszkolny im.KEN w Bardzie z Filią w PrzyłękuBardo2niezakwalifikowany/a
MateuszHildebrandtI Liceum OgólnokształcąceRumia2niezakwalifikowany/a
WiktoriaGalbierzSzkoła PodstawowaKobiór2niezakwalifikowany/a
NicolKrólSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa2niezakwalifikowany/a
HubertOlechSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa2niezakwalifikowany/a
MateuszKopećPubliczna Szkoła Podstawowa im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KorzeckuKorzecko2niezakwalifikowany/a
IgaStaniszewska2niezakwalifikowany/a
KacperCieciura2niezakwalifikowany/a
BrunoBłeszńskiZSP7 w PoznaniuPoznań2niezakwalifikowany/a
zosialisowska2niezakwalifikowany/a
IgorPilisSzkoła PodstawowaKroczyce2niezakwalifikowany/a
JakubSzwedSzkoła Podstawowa im. Ks. Jana TwardowskiegoOsiny2niezakwalifikowany/a
szymonkobielaZespół Szkół w CewicachCewice2niezakwalifikowany/a
ZuzannaPieniakSzkoła Podstawowa w Leśnicach im. Leśników PolskichLeśnice2niezakwalifikowany/a
LauraSzewczukSzkoła Podstaowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2niezakwalifikowany/a
OlgaKonowalskaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa2niezakwalifikowany/a
antonikniecSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola2niezakwalifikowany/a
KacperBrożyna2niezakwalifikowany/a
PatrykWyrostekZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce2niezakwalifikowany/a
PatrykWojciechowskiSzkoła PodstawowaKroczyce2niezakwalifikowany/a
BartoszWołyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle2niezakwalifikowany/a
SzymonGościcki2niezakwalifikowany/a
KarolKokoszkiewiczSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa2niezakwalifikowany/a
JuliaWąsowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów2niezakwalifikowany/a
HannaSiekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom2niezakwalifikowany/a
AnnaStępkowskaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo2niezakwalifikowany/a
DominikaKowalikSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała2niezakwalifikowany/a
JakubGrochalaI Liceum OgólnokształcąceRumia2niezakwalifikowany/a
NikodemOlejniczakSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź2niezakwalifikowany/a
MaciejTulejaSzkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza SołtysikaGdańsk2niezakwalifikowany/a
SzymonKubakSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa2niezakwalifikowany/a
NataliaMantajSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin2niezakwalifikowany/a
ORGANIZATOR:
SPONSORZY:
PATRONI HONOROWI:
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY:

Copyright © 2020 PixBlocks sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED