Wyniki kwalifikacji

Grupa wiekowa:

Klasy 7-8

Data publikacji:

07.06.2022

Konkurs:

PixBlocks Programming Challenge 2022

Uwaga!

Jeśli nie widzisz swoich danych, napisz do nas:

ImięNazwiskoSzkołaMiastoLiczba wykonanych zadańZakwalifikowany/a
MichałBartkiewiczSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń20tak
MikołajSzczęsnySP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno20tak
AntoniBielSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała20tak
MikołajKamińskiPubliczna Szkoła Podstawowa w Gronowie GórnymGronowo Górne20tak
StanisławKozłowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok20tak
MarcinKrysiakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa20tak
MateuszBarzakBrakBrak20tak
KonradPierzchałaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec20tak
MiloszGruźlewskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski20tak
MarekWałęgaSzkoła Podstawowa nr 78 w KrakowieKraków20tak
FranekSygułaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁazachŁazy20tak
RafałAdamskiSP SzkodnaSzkodna20tak
SamuelŚcierskiBrakBrak20tak
AnnaFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20tak
KacperKubackiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno20tak
MarcinSokołowskiBrakBrak20tak
DominikKutSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów20tak
PiotrKwapińskiSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki20tak
WojciechSzczepaniakSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki20tak
StefanBorawskiBrakBrak20tak
OskarGBrakBrak20tak
PiotrFlagaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów20tak
mateuszstatkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin20tak
MikołajUziembłoZSSLegionowo20tak
MaciejZielińskiBrakBrak20tak
LudwikGoclikSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20tak
RafałWoźniakZespół Szkół w LuboniuLuboń20tak
AlicjaGemza-PtaśSzkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w ZabrzuZabrze20tak
FryderykWojciechowskiBrakBrak20tak
AdamMachnikSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice20tak
DawidHalatSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa20tak
DawidOtrębaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów20tak
ZofiaKurowskaSzkoła Podstawowa im. B PrusaKałuszyn20tak
MariaDrągowskaBrakBrak20tak
AnnaCzurakBrakBrak20tak
FilipProkopiakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin19tak
DominikaBombaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań19tak
KsaweryBęśBrakBrak19tak
GabrielaRusinekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka19tak
MiłoszSarzyńskiSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary19tak
MikołajBaduraSP Nr 79 w ŁodziŁódź19tak
AnastazjaKrawczykSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin19tak
BartoszStarobratBrakBrak19tak
MichałPapugaSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała19tak
DamianDrzewieckiBrakBrak19tak
TomaszStuhlSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica19tak
KacperBojanowskiSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica19tak
ZuzannaRożekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka19tak
MiłoszBednarzSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów19tak
JoannaHaberkoSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków19tak
KarolMajewskiSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała19tak
BłażejRutkiewiczSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica19tak
OliwiaChachajNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław19tak
JakubKuziemskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w ŻarachŻary19tak
DawidPielaSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary19tak
WojciechSobczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów19tak
FryderykWiszniewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice19tak
OskarGawrychSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów19tak
MarcinKrzemińskiSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny19tak
TymonWMSP9 im. M. KonopnickiejKnurów19tak
PiotrKrólakBrakBrak19tak
IgorSańko-SawczenkoBrakBrak18tak
AlicjaPiłatBrakBrak18tak
szymonnowackiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław18tak
KonradMakowskiIII LO w GdańskuGdańsk18tak
JanGaćSzkoła Podstawowa 162Łódź18tak
WiktorGębarowskiSzkoła Podstawowa 162Łódź18tak
SerhiiBahriiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice18tak
WiktorGłowackiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski18tak
KrzysztofKistelaAkademia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Politechnice OpolskiejOpole18tak
AlexSzymańskiPSP w BezrzeczuBezrzecze18tak
KarolRyznarSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów18tak
MikołajJarosSamorządowa Szkoła Podstawowa w PałecznicyPałecznica18tak
AdamZMSP9 im. M. KonopnickiejKnurów18tak
JakubGilSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków18tak
TomaszZającSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław18tak
JakubMuszyńskiSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice18tak
MarcinWójcickiSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała18tak
WasiakRobertSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg18tak
CyprianSkrzyńskiSzkoła Podstawowa 162Łódź18tak
MichałWartaczSP 150Warszawa18tak
WiktorBudnyBrakBrak18tak
ŁukaszKonsencjuszPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin18tak
WiktorSucharaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin18tak
AdamStanochSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica18tak
Alicja JuliaRychterSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie18tak
BlankaPiotrowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława18tak
FranciszekChomiczSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa18tak
KarolGajdaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice18tak
KacperCzajkaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew18tak
KrzysztofGórnisiewiczSzkoła Podstawowa nr 50 w PoznaniuPoznań18tak
KacperKultysSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa18tak
SewerynSzlósarczykSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała17tak
TomaszFilipczukPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice17tak
JakubSemikSzkoła Podstawowa nr 7Głogów17tak
IgorJurewiczZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok17tak
DominikStoińskiBrakBrak17tak
MałgorzataMichnoSzkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w CzarnejCzarna Górna17tak
JuliaMajochPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice17tak
MateuszMuszyńskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny17tak
MaksymilianStrugSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin17tak
DariaSmazaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka17tak
BartekDMSP9 im. M. KonopnickiejKnurów17tak
BartoszCieślaZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie OrnontowiceOrnontowice17tak
ZuzannaNalepaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice17tak
FabianHalamusSzkoła Podstawowa w GniewkówcuGniewkowiec17tak
MaciejMrówkaZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice17tak
FilipKobusSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki17tak
MajaGodlewskaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków17tak
AlicjaCholewaSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów17tak
AndrzejJodkoSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław17tak
FranciszekBiałkowskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie17tak
TobianaTyczyńskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław17tak
IgnacyStarczewskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie17tak
KingaMaciejewskaSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi17tak
FranciszekPrzybylskiZespół Szkolno-Przedszkolny w SerbachSerby17tak
MagdalenaIwańskaBrakBrak16tak
ErykŁońskiBrakBrak16tak
JakubDzierzęckiSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa16tak
MaciejWardachSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary16tak
MichałKarpiukZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok16tak
MateuszMatułaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów16tak
TymekHaratykBrakBrak16tak
AlanKozikSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16tak
AnitaCisłoSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16tak
MichałLekanSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary16tak
MartaKonopkaSzkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w CzarnejCzarna Górna16tak
AmeliaHutyraPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice16tak
JuliaBatyraBrakBrak16tak
MichałMaciołSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna16tak
OliwiaPrusekSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol16tak
MikołajFilapekZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne16tak
BartoszKacaSzkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn16tak
KarolŻeleźnikSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław16tak
AntoniRadkeSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów16tak
AmeliaStacheraPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka16tak
MaciejProkopowiczSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz16tak
NataliaBlochSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław16tak
PiotrPiśkoZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna16tak
KarolKazulaMiejska Szkoła Podstawowa nr 7 w KnurowieKnurów16tak
KrystianSzumlasZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8Gdynia16tak
FilipMagieraPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka16tak
DanielGrontkowskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie16tak
ZofiaRachwalskaSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa16tak
KatarzynaHałońSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16tak
AntoniSitarzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16tak
WojciechMałychaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz16tak
AleksanderDembowskiBrakBrak16tak
FilipKorgólSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol16tak
KamilaIwaniecSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów16tak
AntoniBanachBrakBrak16tak
AntoniSuchodolskiPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w KrakowieKraków16tak
MateuszSporekSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała16tak
JoannaDoroszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa16tak
KacperLisiakBrakBrak16tak
StanisławMiłoszewskiBrakBrak16tak
KrzysztofLaszczyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin16tak
SebastianRomanowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w GdańskuGdańsk16tak
GrzegorzWojciukZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok16tak
AdrianBednarzSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów16tak
WiktorPszczółkowskiSzkoła PodstawowaPrzecław16tak
AleksanderSylwestrzakSzkoła PodstawowaPrzecław16tak
MiłoszCzarnikSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16tak
KostiaAndruszczyszenZespół Szkół w LuboniuLuboń16tak
IlonaRokowskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka16tak
GrzegorzRybakBrakBrak16tak
KarolKamińskiBrakBrak16tak
KingaDrobekPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice16tak
DawidWłodarskiSzkoła Podstawowa 162Łódź16tak
PavloRysievBrakBrak16tak
JakubZiarkowskiSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany16tak
MichałAndrzejewskiSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki16tak
DawidStanisławskiBrakBrak16tak
ZofiaAndersonSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno16tak
PawełKukowskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca16tak
BartoszGruchałaZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca16tak
OliwiaBorowiakSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno16tak
WiktorŚmiarowskiAkademia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Politechnice OpolskiejOpole16tak
MaciejSadowskiWieliczka Montessori SchoolWieliczka16tak
TomaszWojcikBrakBrak16tak
WiktoriaKrólSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny16tak
LidkaJeszkaSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk16tak
TolaPlutaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka16tak
KatarzynaKaczorSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16tak
ŁukaszTrybekSzkoła PodstawowaPrzecław16tak
JakubWilkZespół Szkolno-Przedszkolny w DąbiuDąbie16tak
BrunonPrzybylskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław16tak
TomaszPlaczkeSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola16tak
IgnacyEkiertBrakBrak16tak
ErykLeśniewskiWieliczka Montessori SchoolWieliczka16tak
WeronikaWierzbickaBrakBrak16tak
AntekCzajkowskiWieliczka Montessori SchoolWieliczka16tak
AndrzejNowakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie16tak
JakubKryszczuk 9Szkoła Podstawowa w NadarzynieNadarzyn16tak
MateuszPłechaZSSLegionowo16tak
MaksymilianSzudrowiczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki15nie
OliwiaFrochBrakBrak15nie
OskarPodstawekPSP nr 21 w RadomiuRadom15nie
MartynaSiekPSP nr 21 w RadomiuRadom15nie
SzymonSiekPSP nr 21 w RadomiuRadom15nie
IgorSkalnySzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała15nie
StanisławŁaznowskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin15nie
WiktorBaraniewiczBrakBrak14nie
DominikOleksyPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny14nie
KonradDąbrowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LucynowieLucynów14nie
MichałWilkoszKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków14nie
IgorPoźniakMiejska Szkoła Podstawowa nr 7 w KnurowieKnurów14nie
SzymonChoinaSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoCzółna14nie
KarinaRapaczSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna14nie
NataliaOsmołaBrakBrak13nie
ArturLahorzhevskyiSzkoła Podstawowa nr 53 w SzczecinieSzczecin13nie
JakubMendakBrakBrak13nie
SzymonHansenBrakBrak13nie
OliwiaCichońPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jubileuszu 2000-lecia Chrześcijaństwa w SzarwarkuSzarwark13nie
ŁukaszBystrekPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk13nie
MartynaMarkowskaSzkoła Podstawowa im. B.Prusa w PoświętnemPoświętne13nie
AnnaBrzozowskaSzkoła Podstawowa im. B.Prusa w PoświętnemPoświętne13nie
KarolZawiszewskiSzkoła Podstawowa nr 1Czersk13nie
IgorJakubiakBrakBrak13nie
RobertGorzulaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny13nie
IgorSzpakPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny13nie
KatarzynaKuźmaZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice13nie
PrzemysławPielakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LucynowieLucynów13nie
KasiaPorebskaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów12nie
SebastianDemczukBrakBrak12nie
PatrykSkupieńSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów12nie
PatrykGrudzieńSzkoła Podstawowa w KlementowicachKlementowice12nie
MarczakMałgorzataSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa12nie
BorkowskaKatarzynaSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa12nie
KarolBombaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów12nie
HubertJędrzejczykBrakBrak12nie
MateuszKłosowskiSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany12nie
MichałWawrzyniecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom12nie
AnetaDecSzkoła Podstawowa w BabicachBabice11nie
AnnaZającBrakBrak11nie
AdamSienkiewiczZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok11nie
NataliaLollSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo11nie
KacperBłoszkoSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów11nie
JakubTomaszewskiSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin11nie
RóżaDrzewniakBrakBrak11nie
KarolinaEigenfeldPSP nr 21 w RadomiuRadom11nie
JakubMarkowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GrodziszczuGrodziszcze11nie
AniaFrołowBrakBrak11nie
SzymonKołodziejSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany11nie
ZuzannaSikorskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki11nie
MateuszPęksaSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów11nie
AntoniWarchołPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom11nie
JakubKozłowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom11nie
DanielaSwatBrakBrak11nie
JanGwiaździńskiBrakBrak10nie
AleksanderRolewiczMiejska Szkoła Podstawowa nr 7 w KnurowieKnurów10nie
ZofiaBurenkowSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza10nie
PiotrKrukSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów10nie
AmeliaWrzesińskaSzkoła Podstawowa w KlementowicachKlementowice10nie
KacperJarominSzkoła Podstawowa nr 53 w SzczecinieSzczecin10nie
KonradBrzeżańskiSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów10nie
KrzysztofLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław10nie
JakubTabiszBrakBrak10nie
DianaKoszelaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów10nie
DominikKoziatekBrakBrak10nie
BasajMiłoszSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin10nie
AntoniRudnickiSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka10nie
MarcelŚwięszekSzkoła Podstawowa w AlwerniAlwernia10nie
KacperJaskulskiBrakBrak10nie
FilipPuparSzkoła Podstawowa nr 25Bielsko-Biała9nie
OliwiaSuchoraBrakBrak9nie
patrycjaChmielewskaBrakBrak9nie
WojciechGilBrakBrak9nie
DawidGniewekSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów9nie
MichałHewkoPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin9nie
KacperMazurSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w ZłotoryiZłotoryja9nie
HannaReichelBrakBrak9nie
AgnieszkaMrożekSzkoła PodstawowaGrabie9nie
MaciejKobylarzSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin9nie
KamilŁytekSzkoła Podstawowa w AlwerniAlwernia9nie
SzymonPiwowarczykPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny9nie
AlanŁozińskiBrakBrak9nie
JakubKussowskiBrakBrak8nie
TymekRyżakBrakBrak8nie
BartoszWasiukSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów8nie
ŁukaszLaskowskiBrakBrak8nie
JuliaGodlewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki8nie
IgnacySMSP9 im. M. KonopnickiejKnurów8nie
MaksZmysłowskiSzkoła Podstawowa nr 381 w WarszawieWarszawa8nie
EmilianPyrkaSzkoła Podstawowa w AlwerniAlwernia8nie
NataliaWerdoniSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok8nie
PaulinaChorążySzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna8nie
PatrykMożdżeńSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna7nie
JakubSiudaSzkoła podstawowaGórzno7nie
HubertJaworskiSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa7nie
MichałNichnerowiczBrakBrak7nie
PiotrPańkoSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościouszki w HusynnemHusynne7nie
JoannaSzydełSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań7nie
DanielObuchowskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec7nie
WojciechWysoczańskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice7nie
filipgrolewskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice7nie
HannaBorsiakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki7nie
MartynaDziuraBrakBrak7nie
PatrykWinklerNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice7nie
BartekTurskiBrakBrak7nie
TomaszKuraczykSzkoła podstawowa nr 6 w RumiRumia7nie
AmeliaKrzanowskaSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany7nie
MartaPałkaSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany7nie
DominikKlaczyńskiSp 5 im UNICEFKoszalin7nie
PiotrStrzeleckiSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany7nie
MałgorzataDybkaMiejska Szkoła Podstawowa nr 7 w KnurowieKnurów6nie
JuliaSkowronekBrakBrak6nie
KacperKornatSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa6nie
DawidGórskiBrakBrak6nie
KarolinaGrolewskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice6nie
GabrysiaGrolewskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice6nie
GorzochStanisławZespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów6nie
MateuszMikułaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec6nie
JakubJaskólskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz6nie
ReginaMalanowiczKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków6nie
OskarLabaSzkoła Podstawowa nr 25Bielsko-Biała6nie
JuliaOlszakBrakBrak6nie
kacpergrechBrakBrak6nie
JanKuczajSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia6nie
YuriiIshmatovPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin6nie
AlicjaDoboszSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin6nie
PiotrPaluszkiewiczSzkoła Podstawowa w RogachRogi6nie
MajaKozłowskaZespół Szkół SalezjańskichPoznań6nie
MarcinPiaseckiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIKazimierz Biskupi6nie
MichałCiołekSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki6nie
MateuszKubikSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol6nie
AdamSzymoniakSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol6nie
JakubWrzeszczBrakBrak5nie
AronKatafiaszSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk5nie
KarolStockiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok5nie
KacperJanuszkiewiczZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok5nie
MaciejBagińskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie5nie
MateuszBagińskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok5nie
tymekboraczewskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
MarcinLesiakSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin5nie
MichałDyłaBrakBrak5nie
NatanDziadekPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb5nie
JanSmoczyńskiBrakBrak5nie
JuliaPęciakBrakBrak5nie
KamilWątorowskiSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza5nie
AleksJamrózPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara5nie
PiotrBieniekKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków5nie
ZuziaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 3Stargard5nie
DanielSzewczukSzkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela MakuszyńskiegoBiałystok5nie
KacperSzewczykZespół Szkolno- PrzedszkolnySieniawa5nie
MateuszGórskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew5nie
MałgorzataSokółSzkoła Podstawowa w AlwerniAlwernia5nie
NataliaOlaszSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina5nie
SzymonDorszBrakBrak4nie
MaciejGoroszewskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok4nie
PawełKryszewskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. Jana III SobieskiegoSosnowiec4nie
ZosiaDerenczSzkoła Podstawowa im św.WojciechaWlodowice4nie
KacperGarbaczBrakBrak4nie
TymonPrzybyłowskiSzkoła Podstawowa 162Łódź4nie
AdamPilarskiBrakBrak4nie
JakubCackowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok4nie
KajetanZielińskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice4nie
WiktoriaGrzybowskaBrakBrak4nie
EmiliaKwaśnySzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała4nie
JakubUjazdowskiZespół Szkół w BogusławicachBogusławice4nie
MateuszBulikSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin4nie
MarcelMichalikSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów4nie
FilipMaksymiakKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków4nie
HubertLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów4nie
AndrzejBajSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto4nie
JakubPacholczykXV LOBydgoszcz4nie
OskarZagórnyBrakBrak4nie
KlaudiaSottopietraSzkoła Podstawowa w TuplicachTuplice4nie
MichałBaciaSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna4nie
JakubKnapekSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany4nie
GabrielaKiełkuckaSzkoła Podstawowa im. B.Prusa w PoświętnemPoświętne4nie
AndrzejGrzelakZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice4nie
KarolDakowiczZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok3nie
JanCzubSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała3nie
RadekAdamiecChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum SamuelWarszawa3nie
MartaMajchrowiczSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź3nie
JakubStuczyńskiSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz3nie
PatrycjaRębiszSzkoła Podstawowa nr 8Malbork3nie
MaciejCesnowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok3nie
NicolaOleszczykMiejska Szkoła Podstawowa nr 7 w KnurowieKnurów3nie
NataliaKamińskaBrakBrak3nie
OliwierKoscielniakPSP nr 21 w RadomiuRadom3nie
PatrickAndersonZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok3nie
AdamMosiekBrakBrak3nie
BartoszŚwitowskiBrakBrak3nie
SandraSpychałaSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie3nie
KacperPawlakSzkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w WojanowieWojanowo3nie
MajaGruszeckaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice3nie
KarolSzwarcSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn3nie
EmiliaSzumickaZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice3nie
AdamRojekPSP nr 21 w RadomiuRadom3nie
MartaJędzuraBrakBrak3nie
KajetanPapugaSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała3nie
maksymiliandardzińskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3nie
MartynaWielekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka3nie
MikolajChybSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń3nie
AntoniHulKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec3nie
JuliaMaliszewskaSzkoła Podstawowa w KlementowicachKlementowice3nie
KacperPietrzakZespół Szkół w BogusławicachBogusławice3nie
MichałKrywultSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała3nie
michałgodawskiBrakBrak3nie
PiotrMaliszewskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk3nie
KacperDąbrowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia3nie
ignacycholewaBrakBrak3nie
PrzemysławGumiennyPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice3nie
NikolaRzeszotekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec3nie
JakubSochalSzkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w JastkowieJastków3nie
MałgosiaMłynarskaBrakBrak3nie
AlicjaGałązkaBrakBrak3nie
JulianRosołowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok2nie
AlicjaKosakowskaBrakBrak2nie
BartoszLipkowskiSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk2nie
BeniaminKonopkoZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok2nie
TomaszSkrzydłowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin2nie
CyprianSMSP9 im. M. KonopnickiejKnurów2nie
FilipWoźniakSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów2nie
JuliaChlebnaBrakBrak2nie
AniaRaczekBrakBrak2nie
MaciejPapiewskiPSP nr 21 w RadomiuRadom2nie
BartoszListewnikPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BobowieBobowo2nie
HelenaJarzyńskaBrakBrak2nie
KrystianKorwin-SzymanowskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów2nie
TeresaDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk2nie
OktawiaCzapłowskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
ZuzannaPatrzykBrakBrak2nie
TomaszChojnackiPSP nr 21 w RadomiuRadom2nie
EmilZborowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w SerbachSerby2nie
AmandaDziubalaBrakBrak2nie
KacperWójtowiczSzkoła Podstawowa nr1 w SokółceSokółka2nie
OliwiaStańczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki2nie
OliwiaKarpikSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary2nie
TobiaszWróbelKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków2nie
GrzegorzCzarnyBrakBrak2nie
PiotrJarochaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie2nie
MaksymilianDziokBrakBrak2nie
FilipKulasaBrakBrak2nie
AleksandraPytlosSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława2nie
OliwiaLęcznarSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów2nie
emilia2Szkoła Podstawowa w WojniczuWojnicz2nie
WojciechŻarnowskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoBydgoszcz2nie
AntekPatschekSzkoła Podstawowa nr 4Bytom2nie
AlbertSępiołSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny2nie
NataliaBetiukPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara2nie
LucjanJedlińskiZSSLegionowo2nie
OliwiaStaszkiewiczSzkoła Podstawowa w BabicachBabice2nie
BartoszBudnikSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza1nie
JarosławPiwkoSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin1nie
MaksymilianMajdakSzkoła Podstawowa nr 25Bielsko-Biała1nie
ArtemStarostenkoSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty1nie
MarcelinaSojaSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów1nie
AleksandraTygielskaSzkoła Podstawowa nr 3Stargard1nie
LilianaBiedrońBrakBrak1nie
AleksanderPiotrowskiDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1nie
MaksymilianKlamaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1nie
ZofiaŚwiderskaBrakBrak1nie
AdrianCzajkaBrakBrak1nie
ZofiaRaczyńskaZSSLegionowo1nie
HonorataĆwiklińskaBrakBrak1nie
JakubGrzelakSzkoła Podstawowa nr 3Stargard1nie
PiotrWócickiPubliczna Szkoła PodstawowaBaborów1nie
ZofiaFrontczakSzkoła Podstawowa 162Łódź1nie
MateuszGórskiBrakBrak1nie
MariaSzumińskaZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok1nie
SebastianRoszkowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok1nie
polapZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok1nie
KrzesimirKudajSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik1nie
PatrykSobalSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1nie
BartoszGorajBrakBrak1nie
IgorKijowskiSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk1nie
PuzioAnnaZespół Kształcenia i Wychowania w StężycyStężyca1nie
AdamZamoraSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1nie
FilipLaszczakZSP GoświnowiceGoświnowice1nie
NataliaDębskaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno1nie
OskarKorzeniowskiBrakBrak1nie
LilianaBiedrońSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1nie
JakubNiestrojZespół Szkolno-Przedszkolny w IstebnejIstebna1nie
FabianPawłowskiZespół Kształcenia i Wychowania w StężycyStężyca1nie
KrystianLepakZespół Kształcenia i Wychowania w StężycyStężyca1nie
RamonaMielcarekBrakBrak1nie
NataliaGelgerBrakBrak1nie
MarcelMłynarczykDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1nie
EmmaGodziekBrakBrak1nie
AlanBorowiecSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol1nie
HannaCiesielskaBrakBrak1nie
KacperOssowskiSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia1nie
SzymonStankowiakSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1nie
KrzysztofPiętaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w PiastowiePiastów1nie
JacekTietzPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
AdrianKurzawaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
AleksandraŻelaznaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
LauraChotowickaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
NataliaGrzankaBrakBrak1nie
SzymonPolańskiSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary1nie
AnastazjaGumińskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
ZuzannaRzymińskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
AleksŻurowskiSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany1nie
AlaMajcherBrakBrak1nie
oskarolejnikPubliczna Szkoła Podstawowa w KowalowejKowalowa1nie
KamilDąbekAkademia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Politechnice OpolskiejOpole1nie
AdamPuchowskiSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki1nie
MateuszOgrodowskiAkademia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Politechnice OpolskiejOpole1nie
KarolŻurawskiSzkoła Podstawowa w BabicachBabice1nie
ŁukaszKurganSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec1nie
FilipBrzeźniakiewiczSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica1nie
IzabelaDziadzioZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie1nie
WiktorTworkowskiBrakBrak1nie
MajaKaniaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1nie
JakubOkuńskiZespół Szkół w BogusławicachBogusławice1nie
MikołajŚwięckiSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin1nie
JanJaworskiBrakBrak1nie
KlaudiaGorgoszZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie1nie
WiktorJarzynaZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie1nie
WojtekŻyłaSzkoła PodstawowaWerbkowice1nie
OlgaPiwońskaPSP nr 21 w RadomiuRadom1nie
PatrycjaKiżewskaSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice1nie
PiotrPrądzinskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice1nie
AlanDomżalskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice1nie
ZofiaJażdżewskaSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice1nie
MichałLedaSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice1nie
MikołajKwiatkowskiSzkoła Podstawowa im. Piotra KulasińskiegoTrzcianka1nie
JakubSynakSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice1nie
FilipCzyszczońSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna1nie
WeronikaBoguszSzkoła Podstawowa nr 41Łódź1nie
MarceliStaneckiBrakBrak1nie
KacperChwaliszBrakBrak1nie
MałgorzataKaliszZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie1nie
MałgorzataBednarzSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice1nie
asiabałdaBrakBrak1nie
JacekRudzkiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1nie
OskarJereczekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1nie
NikodemSłomińskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1nie
JanMarchewiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1nie
OliwiaOstrowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1nie
MichałRychterSzkoła Podstawowa 33 w KrakowieKraków1nie
AdamMajtaSzkoła Podstawowa 33 w KrakowieKraków1nie
MikołajMuchaBrakBrak1nie
JuliaLaskowskaZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1nie
DariaKowalczykBrakBrak1nie
JustynaCalikSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany1nie