fbpx

PÓŁFINAŁY

MASTER

ImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyCzasFinały
FranekWitt2001:39:57zakwalifikowany/a
DamianSawkoI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno2001:48:08zakwalifikowany/a
AleksanderIwicki2002:03:52zakwalifikowany/a
AdamJelińskiUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń2002:14:45zakwalifikowany/a
KajetanLewandowski2002:14:54zakwalifikowany/a
AdamHybszZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski2002:18:41zakwalifikowany/a
MaciejKaszkowiakZespół Szkół nr 1 im. Powstańców WielkopolskichWronki2002:56:01zakwalifikowany/a
MateuszFlisZespół Szkół ElektrycznychKielce2002:57:00zakwalifikowany/a
JakubGronostajZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk2002:58:14zakwalifikowany/a
BartekKrawiszV Liceum OgólnokształcąceGdańsk2002:58:21zakwalifikowany/a
KacperBagińskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki2003:32:42zakwalifikowany/a
JakubMikłasz2003:42:15zakwalifikowany/a
BartoszSójkaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk2004:05:59zakwalifikowany/a
PawełSadowskiZespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w TczewieTczew2004:07:49zakwalifikowany/a
PawełBogdanowiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki2004:17:21zakwalifikowany/a
RadosławMalecIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami DwujęzycznymiRzeszów2004:39:57zakwalifikowany/a
TomaszSrokaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice2004:47:07zakwalifikowany/a
MarcinKapiszewski2004:48:37zakwalifikowany/a
MateuszNaklicki2005:00:11zakwalifikowany/a
PawełKrólVI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta w BiałymstokuBiałystok1901:58:17zakwalifikowany/a
MichałJaskułowski1904:07:11zakwalifikowany/a
WiktorRożnowskiIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami DwujęzycznymiRzeszów1904:15:22zakwalifikowany/a
JuliaKamyszV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1904:26:13zakwalifikowany/a
DominikKiełbowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław1904:32:34zakwalifikowany/a
KrzysztofSłonka1904:33:26zakwalifikowany/a
JakubKuryłoI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław1904:43:32zakwalifikowany/a
SebastianMarczakOgólnokształcaca Szkola Muzyczna I i II st. im. H.Wieniawskiego w ŁodziŁódź1904:44:33zakwalifikowany/a
JakubSusZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów1904:45:01zakwalifikowany/a
MaciejPieniążek1802:52:12zakwalifikowany/a
AdrianMarkowski1803:00:00zakwalifikowany/a
AleksanderCzerwionka1803:11:01niezakwalifikowany/a
MiłoszJachyraLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała1803:49:07niezakwalifikowany/a
MichałBiegajII Liceum Ogólnikształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w LegnicyLegnica1803:57:40niezakwalifikowany/a
MateuszKwiatkowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice1804:01:42niezakwalifikowany/a
JeremiaszŚliwińskiZespół Szkół Mechaniczo - ElektrycznychTarnów1804:11:56niezakwalifikowany/a
DominikFajferI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1804:32:25niezakwalifikowany/a
PiotrSobota1804:36:16niezakwalifikowany/a
IgorOchockiZespół Szkół im. Jędrzeja ŚniadeckiegoPionki1804:41:22niezakwalifikowany/a
MonikaZarudzka1804:43:07niezakwalifikowany/a
KarolRybskiZespół Szkół ElektronicznychRadom1804:47:24niezakwalifikowany/a
JakubStępkowskiZSMEiEToruń1804:49:10niezakwalifikowany/a
AdamMenkielCKZiUMysłowice1805:00:15niezakwalifikowany/a
ŁukaszSkabowskiZespół Szkół TechnicznychGrudziądz1701:52:48niezakwalifikowany/a
MichałDybka1702:31:55niezakwalifikowany/a
JanCieślIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin1703:12:03niezakwalifikowany/a
BartoszOperaczIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin1703:13:42niezakwalifikowany/a
MichałKaimZespół Szkół EnergetycznychKraków1703:35:51niezakwalifikowany/a
GabrielBrzoskwiniaZespół Szkół EnergetycznychKraków1703:37:46niezakwalifikowany/a
MaciejStryjewskiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok1703:45:56niezakwalifikowany/a
AntoniGórskiIV Liceum OgólnokształcąceToruń1704:03:48niezakwalifikowany/a
KarolZwierzUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń1704:04:05niezakwalifikowany/a
SzymonJóźwiakUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń1704:04:44niezakwalifikowany/a
JakubStefańskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w TurkuTurek1704:05:42niezakwalifikowany/a
TomaszOszczypkoCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1Przemyśl1704:12:40niezakwalifikowany/a
JakubMarchutZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa1704:25:46niezakwalifikowany/a
ŁukaszPysznyAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w RybnikuRybnik1704:29:18niezakwalifikowany/a
FilipAntoniakZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz1704:30:20niezakwalifikowany/a
GrażynaWyrtkiAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w RybnikuRybnik1704:30:35niezakwalifikowany/a
KamilCzapla1704:31:00niezakwalifikowany/a
MarcinBihunZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1704:32:31niezakwalifikowany/a
KonstantySośnierz1704:38:17niezakwalifikowany/a
HubertNowak1704:42:55niezakwalifikowany/a
MiłoszKrajczokAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w RybnikuRybnik1704:44:28niezakwalifikowany/a
MarekTutkaZST LeżajskLeżajsk1704:44:31niezakwalifikowany/a
MaksymilianGrabowy1704:45:39niezakwalifikowany/a
FilipBiałokozowiczZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok1704:48:05niezakwalifikowany/a
SzymonFrączek1704:48:52niezakwalifikowany/a
KrzysztofNiemiec1704:48:53niezakwalifikowany/a
JakubChruścikX Liceum OgólnokształcąceToruń1704:49:09niezakwalifikowany/a
AdamJuchniewicz1704:49:13niezakwalifikowany/a
MartynaWittX Liceum OgólnokształcąceToruń1704:49:41niezakwalifikowany/a
ŁukaszGłazikZESPÓŁ SZKÓŁ CHŁODNICZYCH I ELEKTRONICZNYCH w GDYNIGdynia1704:51:00niezakwalifikowany/a
PrzemysławBogdańskiLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III im. Adama MickiewiczaWrocław1704:52:51niezakwalifikowany/a
DominikWłodarczykZST LeżajskLeżajsk1704:55:14niezakwalifikowany/a
MichałKarteczkaZespół Szkół Mechaniczo - ElektrycznychTarnów1704:59:56niezakwalifikowany/a
WiktorKryziaZespół Szkół TechnicznychTarnów1601:52:42niezakwalifikowany/a
MichałRedmer1602:12:55niezakwalifikowany/a
FilipKopyt1603:00:36niezakwalifikowany/a
MikołajNogieć1603:01:34niezakwalifikowany/a
BartekPacynaZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń1603:51:01niezakwalifikowany/a
JakubGrychZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1603:51:03niezakwalifikowany/a
AleksanderStanochZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1603:52:14niezakwalifikowany/a
JakubKośmiderZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń1603:52:28niezakwalifikowany/a
AdrianSobielaZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń1603:53:05niezakwalifikowany/a
PatrykIgnasiakZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń1603:54:32niezakwalifikowany/a
KacperMaciejewskiZespół Szkół nr2 im.Jana Długosza w WieluniuWieluń1603:54:33niezakwalifikowany/a
JakubWięcekZespół Szkół TechnicznychTarnów1604:13:08niezakwalifikowany/a
JanNapieralskiZSMEiEToruń1604:19:25niezakwalifikowany/a
OskarKosobuckiZSMEiEToruń1604:19:41niezakwalifikowany/a
MateuszTargońskiZSMEiEToruń1604:20:26niezakwalifikowany/a
EmiliaSkopZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń1604:20:57niezakwalifikowany/a
MichałKrause1604:24:48niezakwalifikowany/a
JakubBliźniukZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa1604:31:01niezakwalifikowany/a
JędrzejSobkówZespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w LegnicyLegnica1604:32:18niezakwalifikowany/a
ArturBieniekVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz1604:34:56niezakwalifikowany/a
ZofiaLenartII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków1604:37:40niezakwalifikowany/a
RafałPiwowarII Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w RzeszowieRzeszów1604:44:56niezakwalifikowany/a
MichałSkorykZespół Szkół EnergetycznychKraków1604:45:52niezakwalifikowany/a
JanKuffelVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz1604:46:08niezakwalifikowany/a
KacperKryłowicz1604:47:26niezakwalifikowany/a
PatrykJaniak1604:49:59niezakwalifikowany/a
MarcelSłotwińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań1604:50:51niezakwalifikowany/a
PatrycjaWeselakZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk1604:58:22niezakwalifikowany/a
NikodemDejaZespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w TczewieTczew1604:59:00niezakwalifikowany/a
MateuszMączkaZST LeżajskLeżajsk1604:59:05niezakwalifikowany/a
MarcinNogaj1502:28:02niezakwalifikowany/a
SzymonPietrzakZespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w WieluniuWieluń1502:28:16niezakwalifikowany/a
PatrykKlatka1503:03:24niezakwalifikowany/a
TomaszMłodziankiewiczZSMEiEToruń1503:08:18niezakwalifikowany/a
MateuszBartczakZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława1503:13:47niezakwalifikowany/a
MarcinKondeuszZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna1503:31:24niezakwalifikowany/a
MaksymilianMielczarekZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski1503:41:14niezakwalifikowany/a
ŁukaszCzapskiZSMEiEToruń1503:51:39niezakwalifikowany/a
JakubFrommholzWojskowe Ogólnokształcące Liceum InformatyczneWarszawa1504:02:05niezakwalifikowany/a
MikołajWinieckiZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski1504:07:59niezakwalifikowany/a
PawełKempaZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski1504:09:27niezakwalifikowany/a
KamilPaczkowskiZSMEiEToruń1504:19:13niezakwalifikowany/a
AdamKaźmierczak1504:21:08niezakwalifikowany/a
DawidBłaszczykZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz1504:26:00niezakwalifikowany/a
MateuszProwansV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama AsnykaSzczecin1504:26:10niezakwalifikowany/a
FranciszekMartykaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1504:33:48niezakwalifikowany/a
MateuszGieszczykZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz1504:34:11niezakwalifikowany/a
DamianSmykZespół Szkół nr 3Łuków1504:34:30niezakwalifikowany/a
AdamWilczyńskiV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama AsnykaSzczecin1504:39:34niezakwalifikowany/a
KacperKustraZespół Szkół ElektronicznychRadom1504:41:00niezakwalifikowany/a
DawidKrok1504:42:42niezakwalifikowany/a
TomaszDyrkaI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj1504:43:29niezakwalifikowany/a
MateuszWójcikZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki1504:43:55niezakwalifikowany/a
JakubWengrzyn1504:44:45niezakwalifikowany/a
MichałMiziołekII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków1504:47:25niezakwalifikowany/a
OskarRadziewicz1504:48:50niezakwalifikowany/a
MateuszKusionowicz1504:49:49niezakwalifikowany/a
SławomirHaberI Liceum Ogólnokształcące w ŚwieciuŚwiecie1504:53:21niezakwalifikowany/a
MateuszMazurekZschieGdynia1504:55:07niezakwalifikowany/a
MichałWlazłoCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoWarszawa1402:53:43niezakwalifikowany/a
DanielKozdrowskiZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1403:03:57niezakwalifikowany/a
JakubWarzychPowiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego WitosaŚroda Śląska1403:09:36niezakwalifikowany/a
FilipKrzyżanowski1403:15:40niezakwalifikowany/a
DamianFiguraZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1403:17:50niezakwalifikowany/a
JakubLehnhardt1403:19:23niezakwalifikowany/a
SebastianGolbaZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec1403:45:49niezakwalifikowany/a
BartoszWójcikI Liceum Ogólnokształcące im. T. KościuszkiBusko-Zdrój1403:48:29niezakwalifikowany/a
JakubKataZespół Szkół nr 2 im. Bartosza GłowackiegoKrasnystaw1403:57:41niezakwalifikowany/a
WojciechBogacz1404:16:09niezakwalifikowany/a
JakubJuchaSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin1404:23:42niezakwalifikowany/a
MichałSosnowskiZespół Szkół w OleśnieOlesno1404:23:48niezakwalifikowany/a
BartoszPalmowski1404:39:02niezakwalifikowany/a
DominikPiestrzyńskiZespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w WieluniuWieluń1404:42:08niezakwalifikowany/a
KacperPotaczałaZST LeżajskLeżajsk1404:44:04niezakwalifikowany/a
BartłomiejZygmuntZST LeżajskLeżajsk1404:46:13niezakwalifikowany/a
MarcinAlchimowiczSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin1404:48:34niezakwalifikowany/a
KonradBryłowski1404:51:03niezakwalifikowany/a
AndrzejDziałakIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin1404:51:56niezakwalifikowany/a
DawidStasiakSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin1404:55:53niezakwalifikowany/a
MaciejJałochaZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa1404:56:14niezakwalifikowany/a
WojciechZawistowskiPowiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w OświęcimiuOświęcim1404:57:37niezakwalifikowany/a
JuliaKucharskaLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice1404:58:42niezakwalifikowany/a
KacperStarońI Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuBiłgoraj1302:06:12niezakwalifikowany/a
JakubKluwaZKiW w StężycyStężyca1302:08:06niezakwalifikowany/a
KrzysztofMarchlik1302:44:45niezakwalifikowany/a
JanChojnackiZespół Szkół ElektrycznychKielce1302:46:54niezakwalifikowany/a
DominikGodekZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec1303:04:25niezakwalifikowany/a
AdrianMaterskiZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w KolbuszowejKolbuszowa1303:20:20niezakwalifikowany/a
SzymonKurda1303:20:45niezakwalifikowany/a
KonradSekułaPowiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w SzczucinieSzczucin1303:33:24niezakwalifikowany/a
MikołajBadylPowiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w SzczucinieSzczucin1303:34:00niezakwalifikowany/a
OleksanderWiśniewskiZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec1303:36:53niezakwalifikowany/a
PawełKołaciński1303:44:08niezakwalifikowany/a
BeataKołodziejczyk1304:08:07niezakwalifikowany/a
KacperRakowskiZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno1304:14:11niezakwalifikowany/a
MateuszGolisz1304:14:36niezakwalifikowany/a
KonradCzubińskiII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierz JagiellończykaElbląg1304:14:38niezakwalifikowany/a
PatrykSerwatkaII Liceum OgólnokształcąceTarnów1304:16:17niezakwalifikowany/a
HubertWasilewskiZschieGdynia1304:17:59niezakwalifikowany/a
AntoniGrzegorek1304:21:24niezakwalifikowany/a
MaciejKrzyżanowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice1304:22:13niezakwalifikowany/a
BartłomiejWaliłkoI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj1304:30:27niezakwalifikowany/a
RafałJaniakZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz1304:30:31niezakwalifikowany/a
JacekŚwiątkoZespół Szkół EnergetycznychKraków1304:32:05niezakwalifikowany/a
MateuszStanek1304:32:24niezakwalifikowany/a
MichałJaworskiZespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej WoliZduńska Wola1304:34:26niezakwalifikowany/a
HubertKlonowskiZSMEiEToruń1304:34:50niezakwalifikowany/a
AleksanderSzymborskiZSMEiEToruń1304:35:55niezakwalifikowany/a
AdamWróbel1304:36:50niezakwalifikowany/a
PiotrDomagalski1304:38:14niezakwalifikowany/a
MilenaRuszyncewI Liceum Ogólnokształcące im. T. KościuszkiBusko-Zdrój1304:38:22niezakwalifikowany/a
BartłomiejCentkowskiZSMEiEToruń1304:44:29niezakwalifikowany/a
TomaszMarekI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystaw1304:46:23niezakwalifikowany/a
DominikSłomińskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1304:46:27niezakwalifikowany/a
MikołajCichockiZSMEiEToruń1304:47:25niezakwalifikowany/a
ŁukaszPiwowarZespół Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w DębicyDębica1304:48:49niezakwalifikowany/a
BłażejKruszkaZespół Szkół im. Józefa Wybickiego w RatajachRataje1304:48:54niezakwalifikowany/a
NataliaLewosińska26 LO w ŁodziŁódź1304:49:37niezakwalifikowany/a
MichałPiwowarczykPowiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w OświęcimiuOświęcim1304:59:41niezakwalifikowany/a
RafałJasionowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki1202:01:28niezakwalifikowany/a
KrzysztofHagerZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława1202:33:19niezakwalifikowany/a
JakubŚwirkZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława1202:33:35niezakwalifikowany/a
MichałStraszyńskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława1202:35:26niezakwalifikowany/a
DominikMosońZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1202:35:56niezakwalifikowany/a
AnnaJaroszyńskaZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk1202:38:51niezakwalifikowany/a
DawidSzymonik1202:48:27niezakwalifikowany/a
AdamOllerZSMEiEToruń1202:51:11niezakwalifikowany/a
SewerynFroncZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk1202:56:48niezakwalifikowany/a
PiotrGórajLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice1203:10:31niezakwalifikowany/a
AdrianZakrzewskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława1203:11:14niezakwalifikowany/a
FranciszekKępski1203:13:40niezakwalifikowany/a
KrzysztofZabierowskiZespół Szkół EnergetycznychKraków1203:15:59niezakwalifikowany/a
PatrykJurkiewiczLO GóraGóra1203:18:40niezakwalifikowany/a
SzymonMrowickiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami DwujęzycznymiPłock1203:20:00niezakwalifikowany/a
MichałGołdaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1203:20:53niezakwalifikowany/a
NatanGrajczykZSMEiEToruń1203:39:27niezakwalifikowany/a
RemigiuszFischerZSMEiEToruń1203:39:37niezakwalifikowany/a
KacperCichorskiZSMEiEToruń1203:41:01niezakwalifikowany/a
SzymonBanaszekZSMEiEToruń1203:43:25niezakwalifikowany/a
JakubDuplaga1203:44:30niezakwalifikowany/a
KamilKopaczewskiZSMEiEToruń1203:46:16niezakwalifikowany/a
TomaszSmyda1203:56:15niezakwalifikowany/a
KonradCeglarskiZSETLeszno1203:56:58niezakwalifikowany/a
KacperŁawniczakL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice1204:05:56niezakwalifikowany/a
WojciechGolaZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława1204:07:37niezakwalifikowany/a
JakubSeligaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice1204:07:57niezakwalifikowany/a
AgataJabłońskaZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława1204:08:35niezakwalifikowany/a
RadosławIskra1204:08:56niezakwalifikowany/a
MateuszJasinaZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec1204:12:59niezakwalifikowany/a
KamilJekiełekPowiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w OświęcimiuOświęcim1204:35:30niezakwalifikowany/a
KonradKaczmarekZespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w KłodawieKłodawa1204:53:36niezakwalifikowany/a
MateuszSzulcCLX LOWarszawa1100:46:24niezakwalifikowany/a
MaciejPadulaZSETLeszno1101:17:41niezakwalifikowany/a
TomaszPałuszs 6Wrocław1101:27:54niezakwalifikowany/a
RafałWochnaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieOława1101:31:30niezakwalifikowany/a
DawidBaskaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki1101:35:37niezakwalifikowany/a
SzymonKarpAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów1101:45:44niezakwalifikowany/a
KacperMiklaszewskiZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz1101:52:26niezakwalifikowany/a
BartoszMazurkiewiczSamorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w ZgierzuZgierz1101:53:53niezakwalifikowany/a
MiłoszGondorekZespół Szkół Elektronicznych i InformatycznychSosnowiec1102:04:27niezakwalifikowany/a
JakubSelonkeZESPÓŁ SZKÓŁ CHŁODNICZYCH I ELEKTRONICZNYCH w GDYNIGdynia1102:07:00niezakwalifikowany/a
WiktorZielińskiZKiW w StężycyStężyca1102:18:16niezakwalifikowany/a
MateuszJamrózTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa1102:23:36niezakwalifikowany/a
PatrykHarasikZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1102:27:15niezakwalifikowany/a
JakubMłynarczykZS nr 4 RCKUWałcz1102:35:05niezakwalifikowany/a
SzymonLiszewskiIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiToruń1102:39:49niezakwalifikowany/a
MiłoszMazurewiczZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława1102:41:10niezakwalifikowany/a
JuliaWoźniakLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice1102:41:35niezakwalifikowany/a
GrzegorzBrzóskaZespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja KopernikaOlsztyn1102:42:08niezakwalifikowany/a
MiłoszKlimZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań1103:14:08niezakwalifikowany/a
ArkadiuszSerafinZespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w KolbuszowejKolbuszowa1103:19:46niezakwalifikowany/a
PaulinaDorobisII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków1103:29:13niezakwalifikowany/a
KamilLachowicz1103:32:27niezakwalifikowany/a
MiłoszSkrzypczak1103:35:15niezakwalifikowany/a
KonradPłóciennik1103:36:19niezakwalifikowany/a
BartoszRydzewskiZespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSKGrajewo1103:42:54niezakwalifikowany/a
JanSkowronekZespół Szkół EnergetycznychKraków1103:44:43niezakwalifikowany/a
FranciszekBiałkowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice1103:56:12niezakwalifikowany/a
WitoldKubisiakL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice1104:01:17niezakwalifikowany/a
KarolWolaninZespół Szkół nr 2 im. Bartosza GłowackiegoKrasnystaw1104:02:06niezakwalifikowany/a
KacperCisekZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk1104:02:42niezakwalifikowany/a
WojciechRączkaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1104:05:21niezakwalifikowany/a
AdamWasiakZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa1104:11:34niezakwalifikowany/a
MichałZielińskiZespół Szkół Technicznych w PilePiła1104:14:24niezakwalifikowany/a
JakubŁotyszZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń1104:16:35niezakwalifikowany/a
GabrielaMakowksa1104:17:56niezakwalifikowany/a
SebastianGomolec1104:18:11niezakwalifikowany/a
WiktoriaSzczepańskaI Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Carolinum w NysieNysa1104:18:40niezakwalifikowany/a
MaciejBartko1104:20:40niezakwalifikowany/a
DanielIgnasiak1104:26:02niezakwalifikowany/a
JakubGrzelakZespół Szkół TechnicznychTurek1104:27:00niezakwalifikowany/a
DagmaraJamróg1104:28:33niezakwalifikowany/a
HubertNiepomnikI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w WejherowieWejherowo1104:29:31niezakwalifikowany/a
AnnaKrzywiecka1104:29:56niezakwalifikowany/a
MiłoszSzwedAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów1104:29:57niezakwalifikowany/a
MateuszRyszAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów1104:31:27niezakwalifikowany/a
AndrzejPuzanowskiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok1104:41:03niezakwalifikowany/a
KamilLewandowskiAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów1104:42:11niezakwalifikowany/a
ŁukaszNowakowski1104:43:58niezakwalifikowany/a
BłażejSkrzekut1104:48:25niezakwalifikowany/a
RafałRyskeZespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w KłodawieKłodawa1104:55:45niezakwalifikowany/a
JakubKarcz1104:58:47niezakwalifikowany/a
AlanPietraszZespół Szkół w OleśnieOlesno1104:58:55niezakwalifikowany/a
DamianSroczyńskiIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin1000:52:35niezakwalifikowany/a
AdrianKowalczykZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica1000:56:26niezakwalifikowany/a
PatrycjaMłynarskaZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna1000:56:43niezakwalifikowany/a
AdrianMeredykZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica1000:57:03niezakwalifikowany/a
MiłoszWojtaszewskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica1000:57:52niezakwalifikowany/a
MichałMichalskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica1000:57:53niezakwalifikowany/a
WojciechWlukaTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa1001:09:04niezakwalifikowany/a
FilipGołaś1001:09:50niezakwalifikowany/a
MarceliPlewaZS nr 4 RCKUWałcz1001:14:01niezakwalifikowany/a
PatrykTrojakLO GóraGóra1001:19:09niezakwalifikowany/a
AdrianDanekZespół Szkół TechnicznychTarnów1001:23:34niezakwalifikowany/a
ŁukaszGajewskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn1001:25:16niezakwalifikowany/a
MaciejStempniak!%& LO im M Skłodowskiej CurieWarszawa1001:28:17niezakwalifikowany/a
KrzysztofSzymskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn1001:29:48niezakwalifikowany/a
JakubWojdziakZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski1001:30:47niezakwalifikowany/a
PatrykRadkowskiZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski1001:32:28niezakwalifikowany/a
KacperKordalskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn1001:43:16niezakwalifikowany/a
TomaszKusznierZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok1001:43:25niezakwalifikowany/a
DawidFlisIII Liceum Ogólnokształcące im. dra Wł. BiegańskiegoCzęstochowa1001:47:58niezakwalifikowany/a
DawidBarańskiZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn1001:48:59niezakwalifikowany/a
PawełKamińskiZespół Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka w RyglicachRyglice1001:51:43niezakwalifikowany/a
DamianWiśniowskiZespół Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka w RyglicachRyglice1001:52:03niezakwalifikowany/a
KamilWieczorekZschieGdynia1001:52:05niezakwalifikowany/a
KamilaTrafna1001:59:47niezakwalifikowany/a
DawidChmielI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1002:00:15niezakwalifikowany/a
MateuszSwędraI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1002:01:27niezakwalifikowany/a
JoannaMędraśZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1002:06:54niezakwalifikowany/a
JakubZnojekZespół Szkół ElektrycznychKielce1002:10:54niezakwalifikowany/a
AdrianKostyraZST LeżajskLeżajsk1002:29:06niezakwalifikowany/a
WojciechDąbek1002:42:11niezakwalifikowany/a
MichałDworniczakI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj1002:49:49niezakwalifikowany/a
MaciejKraśnickiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok1002:52:52niezakwalifikowany/a
MaciejBratkoPowiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego WitosaŚroda Śląska1002:54:22niezakwalifikowany/a
DanielKorbielZespół Szkół EnergetycznychKraków1002:54:35niezakwalifikowany/a
JakubMalinowskiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok1002:59:19niezakwalifikowany/a
KacperPrzybyłaZespół Szkół ZawodowychWolsztyn1002:59:37niezakwalifikowany/a
FilipSzpuleckiZespół Szkół ZawodowychWolsztyn1003:00:03niezakwalifikowany/a
PiotrBalonI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KołobrzeguKołobrzeg1003:05:33niezakwalifikowany/a
BartłomiejLisZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica1003:06:24niezakwalifikowany/a
IgnacySokalski1003:08:21niezakwalifikowany/a
PawełSzczęsnyIV Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaWarszawa1003:18:07niezakwalifikowany/a
AdamDybcioZSMEiEToruń1003:18:56niezakwalifikowany/a
OskarFus1003:20:54niezakwalifikowany/a
AdrianRyckowskiZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice1003:28:07niezakwalifikowany/a
ŁukaszGola1003:28:47niezakwalifikowany/a
SergiuszUrbaniakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1003:36:10niezakwalifikowany/a
GracjanGrothZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice1003:38:42niezakwalifikowany/a
DawidKaczmarzyk1003:38:56niezakwalifikowany/a
MaciejTarasiuk1003:41:53niezakwalifikowany/a
JózefinaMłynarskaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków1003:46:09niezakwalifikowany/a
MagdalenaJanowskaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków1003:46:10niezakwalifikowany/a
MaksymilianMazurZespół Szkół TechnicznychTarnów1003:53:55niezakwalifikowany/a
TobiaszLuszowski1003:57:33niezakwalifikowany/a
KarolAmbrozińskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica1003:58:17niezakwalifikowany/a
JakubBarrekZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn1003:59:02niezakwalifikowany/a
JanWołowskiI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj1004:08:27niezakwalifikowany/a
MarcelBetańskiZespół Szkół Technicznych w PilePiła1004:27:58niezakwalifikowany/a
FilipGackowskiI Liceum Ogólnokształcące w ŚwieciuŚwiecie1004:30:38niezakwalifikowany/a
MaksymJermolonekZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz1004:32:17niezakwalifikowany/a
PawełWitkoLiceum Ogólokształcące im. Tadeusza KościuszkiLubaczów1004:46:44niezakwalifikowany/a
RobertCisłoIV Liceum Ogólnokształcące im. E. Sczanieckiej w ŁodziŁódź1004:52:54niezakwalifikowany/a
FilipStoltman1004:54:35niezakwalifikowany/a
MichałWąsińskiZespół Szkół w OleśnieOlesno1004:54:52niezakwalifikowany/a
JanBoruńI Liceum OgólnokształcąceSieradz1004:57:16niezakwalifikowany/a
JanPokrywczyńskiIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin900:35:30niezakwalifikowany/a
JakubSałataZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań900:43:07niezakwalifikowany/a
JakubSamekZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki900:45:10niezakwalifikowany/a
KacperKrólakZespół Szkół nr 1 im. Kazimierza WielkiegoMińsk Mazowiecki900:53:44niezakwalifikowany/a
MateuszMaźII Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w RzeszowieRzeszów900:55:42niezakwalifikowany/a
AdamMazurakZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk901:09:34niezakwalifikowany/a
ErykGrzywaczZespół Szkół Nr 3Wyszków901:14:18niezakwalifikowany/a
PatrykMigajZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski901:16:43niezakwalifikowany/a
FilipJuchnowicz901:18:12niezakwalifikowany/a
EmilianKraskaI Liceum ogólnokształcąceElbląg901:25:22niezakwalifikowany/a
KatarzynaStępieńKatolickie Liceum Ogólnokształcące SPSKCzęstochowa901:30:02niezakwalifikowany/a
MichałZawadzkiZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa901:31:04niezakwalifikowany/a
AnastasiiaBabkoZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa901:46:52niezakwalifikowany/a
MichałŁajczakTechniczne Zakłady NaukoweDąbrowa Górnicza901:53:41niezakwalifikowany/a
MaciejNowickiI Liceum ogólnokształcąceElbląg902:10:15niezakwalifikowany/a
KatarzynaGoździewskaZST LeżajskLeżajsk902:29:54niezakwalifikowany/a
HubertWójcikZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec902:30:16niezakwalifikowany/a
KacperWronaII Liceum OgólnokształcąceTarnów902:33:06niezakwalifikowany/a
KrystianPałaczyński902:42:17niezakwalifikowany/a
KamilChajII Liceum Ogólnikształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w LegnicyLegnica902:45:33niezakwalifikowany/a
JuliaBednarskaZSMEiEToruń902:58:16niezakwalifikowany/a
DominikCzyrnyZespół Szkoł Zawodowych im. Józefa LompyOlesno903:02:24niezakwalifikowany/a
DawidWołekZespół Szkół TechnicznychTarnów903:16:44niezakwalifikowany/a
KingaŁukiewiczCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoWarszawa903:30:01niezakwalifikowany/a
KamilKrawczykZespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej WoliZduńska Wola903:40:48niezakwalifikowany/a
KrystianMichalskiCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1Przemyśl904:13:09niezakwalifikowany/a
PawełKociucki904:17:14niezakwalifikowany/a
AdamMaciejczukAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok904:20:45niezakwalifikowany/a
AmeliaJurekZespół Szkół Technicznych w PilePiła904:36:11niezakwalifikowany/a
WojciechKazimierski904:37:31niezakwalifikowany/a
FilipCzyrny904:43:13niezakwalifikowany/a
IgnacyOziero904:45:49niezakwalifikowany/a
JagodaBobińska904:50:48niezakwalifikowany/a
PawełPrzybyła904:51:01niezakwalifikowany/a
PawełLendzionZespół Szkół nr 3Łuków800:18:12niezakwalifikowany/a
MałgorzataDrągZespół Szkół w PołańcuPołaniec800:18:32niezakwalifikowany/a
NikodemTargielZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoPuławy800:22:41niezakwalifikowany/a
PatrykFigielLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice800:25:01niezakwalifikowany/a
KrzysztofGorgoń800:27:57niezakwalifikowany/a
DanielStudziennyZST LeżajskLeżajsk800:35:56niezakwalifikowany/a
JarosławKadecki800:36:44niezakwalifikowany/a
SebastianKlocZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica800:37:01niezakwalifikowany/a
AleksandraKowalskaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki800:40:32niezakwalifikowany/a
AleksandraNowakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno800:41:53niezakwalifikowany/a
JuliuszCzechuraZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica800:51:01niezakwalifikowany/a
BeataPłóciennikZespół Szkół TechnicznychOstrów Wielkopolski800:51:17niezakwalifikowany/a
PiotrGałkaZespół Szkół Elektronicznych i InformatycznychSosnowiec801:02:05niezakwalifikowany/a
WojciechGosZespół Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke BosakaKielce801:07:34niezakwalifikowany/a
NikodemKot801:12:28niezakwalifikowany/a
KrystianPietrzakLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło801:20:57niezakwalifikowany/a
JakubWydrowski801:22:41niezakwalifikowany/a
SamuelPraźmoZS nr 4 RCKUWałcz801:26:15niezakwalifikowany/a
RozaliaNowicka801:28:14niezakwalifikowany/a
OskarHampelII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaTarnowskie Góry801:29:36niezakwalifikowany/a
JakubWódzikZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa801:34:09niezakwalifikowany/a
RafałSuchorskiZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa801:36:00niezakwalifikowany/a
ArturGwoździkII Liceum Ogólnokształcące z DNJBHajnówka801:53:47niezakwalifikowany/a
AleksanderPanasiuk801:58:24niezakwalifikowany/a
JakubGodulaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków802:02:19niezakwalifikowany/a
ŁukaszWojasZespół Szkół im. Jędrzeja ŚniadeckiegoPionki802:09:49niezakwalifikowany/a
DominikFarynaZespół Szkół Nr 1 w KwidzynieKwidzyn802:10:29niezakwalifikowany/a
NataliaKosteckaSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin802:16:48niezakwalifikowany/a
ZuzannaWyszogrodzkaLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice802:20:59niezakwalifikowany/a
NataliaWiśniewskaZespół Szkół EkonomicznychPiła802:21:53niezakwalifikowany/a
JoachimUrbanZSMEiEToruń802:23:05niezakwalifikowany/a
MateuszZaniewskiZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w BiałymstokuBiałystok802:42:47niezakwalifikowany/a
PiotrStrzyżewskiZespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej WoliZduńska Wola802:48:49niezakwalifikowany/a
KarolPanekZST LeżajskLeżajsk802:54:17niezakwalifikowany/a
WiktorMarkiewiczZespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w OlkuszuOlkusz802:57:06niezakwalifikowany/a
EwelinaZielińska803:54:21niezakwalifikowany/a
BartoszWłodarczakZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno803:54:57niezakwalifikowany/a
DariaPrusak803:55:59niezakwalifikowany/a
MariuszJacekZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec804:06:04niezakwalifikowany/a
DenisJabłońskiZSMEiEToruń804:12:11niezakwalifikowany/a
DominikŚwitlikSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin804:43:57niezakwalifikowany/a
DawidKrzysiak700:20:49niezakwalifikowany/a
ArturKręgiel700:25:47niezakwalifikowany/a
TomaszPakułaZespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w WieluniuWieluń700:26:37niezakwalifikowany/a
PatrykRogala700:28:13niezakwalifikowany/a
KornelSierszyński700:30:06niezakwalifikowany/a
FilipKalinowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w TurkuTurek700:37:05niezakwalifikowany/a
DamianBobkowskiZKiW w StężycyStężyca700:40:29niezakwalifikowany/a
HubertBłaszczykIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin700:41:34niezakwalifikowany/a
KamilOlejnikZespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoLeszno700:44:47niezakwalifikowany/a
MichałBabińczukAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok700:48:35niezakwalifikowany/a
KacperSzczesnyZespół Szkół nr 1 im. Kazimierza WielkiegoMińsk Mazowiecki700:50:33niezakwalifikowany/a
IgorCiżewskiZSMEiEToruń700:51:59niezakwalifikowany/a
BartoszWiszowatyAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok701:06:46niezakwalifikowany/a
KatarzynaGołębiewskaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno701:09:07niezakwalifikowany/a
MichałFierkaZKiW w StężycyStężyca701:10:59niezakwalifikowany/a
MateuszKrólII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków701:14:51niezakwalifikowany/a
DominikJaworskiLO GóraGóra701:28:31niezakwalifikowany/a
MiłoszBorowieckiZespół Szkół Elektronicznych i InformatycznychSosnowiec701:29:57niezakwalifikowany/a
KarolinaLaska701:53:40niezakwalifikowany/a
MałgorzataZamorskaTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa703:02:11niezakwalifikowany/a
AleksanderBrzykcyI Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuBiłgoraj704:14:05niezakwalifikowany/a
MateuszWagaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków704:33:30niezakwalifikowany/a
CezaryCzubała704:45:12niezakwalifikowany/a
DamianKuberskiZSMEiEToruń704:47:55niezakwalifikowany/a
KrystianJankowskiLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza KościuszkiGostynin704:48:05niezakwalifikowany/a
KarolLuksZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń704:51:06niezakwalifikowany/a
AlicjaKowalskaZespół Szkół OgólnokształcącychKluczbork704:55:55niezakwalifikowany/a
AdamBydłowski600:30:39niezakwalifikowany/a
FilipSzczepanowski600:35:38niezakwalifikowany/a
IgorRudolf600:38:52niezakwalifikowany/a
ŁukaszŁapińskiAkademickie Liceum Ogólnokształcace Politechniki BiałostockiejBiałystok600:48:42niezakwalifikowany/a
KamilKordecki600:56:27niezakwalifikowany/a
KrystianFrąszczakI LO im. O. Kolberga w KościanieKościan601:06:19niezakwalifikowany/a
MichałKwaśniewskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo602:05:11niezakwalifikowany/a
KacperNiezgodaLO GóraGóra602:18:38niezakwalifikowany/a
KonradCichoszZKiW w StężycyStężyca603:26:06niezakwalifikowany/a
AmadeuszNadolnyI LO im. O. Kolberga w KościanieKościan501:25:34niezakwalifikowany/a
HubertBaranowskiZgierski Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawla IIZgierz503:20:01niezakwalifikowany/a
JanRochmińskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice503:52:24niezakwalifikowany/a
KarolinaDuńczykZSMEiEToruń504:50:14niezakwalifikowany/a
MichałZygmuntZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna400:19:19niezakwalifikowany/a
BartoszSzymekLO GóraGóra400:21:16niezakwalifikowany/a
MagdalenaKorczAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów400:49:52niezakwalifikowany/a
AlicjaNowakZS nr 4 RCKUWałcz400:51:47niezakwalifikowany/a
KrzysztofPośpiechPowiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego WitosaŚroda Śląska400:55:18niezakwalifikowany/a
SebastianJankowskiZKiW w StężycyStężyca401:04:31niezakwalifikowany/a
MateuszKawalecZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica402:52:19niezakwalifikowany/a
ŁukaszCzapla402:59:42niezakwalifikowany/a
MichałPędziwiatr403:00:28niezakwalifikowany/a
ŁukaszGrabarskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Zabrze404:32:37niezakwalifikowany/a
WiktorWłoczewskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica404:57:34niezakwalifikowany/a
OskarDołkowskiZSMEiEToruń405:00:07niezakwalifikowany/a
300:08:26niezakwalifikowany/a
WojciechKowalskiIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin300:41:50niezakwalifikowany/a
BartłomiejGuźZespół Szkół nr 1 w GoleniowieGoleniów301:03:45niezakwalifikowany/a
WojciechPastuszczak301:05:34niezakwalifikowany/a
JakubSkibaLO GóraGóra301:24:53niezakwalifikowany/a
JakubKurcLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała301:41:07niezakwalifikowany/a
LauraTabaczyńska302:46:50niezakwalifikowany/a
CezaryWojciechowskiI LO im. O. Kolberga w KościanieKościan303:49:07niezakwalifikowany/a
MateuszMiśZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec303:58:08niezakwalifikowany/a
SebastianŚwiderekZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki304:36:12niezakwalifikowany/a
JustynaMocholLO GóraGóra200:18:55niezakwalifikowany/a
WiktoriaDurtanIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki200:20:30niezakwalifikowany/a
AdrianRzeszutekZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec200:24:37niezakwalifikowany/a
SebastianKostrubiecI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KołobrzeguKołobrzeg200:48:41niezakwalifikowany/a
KonradKutyłoIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki200:53:20niezakwalifikowany/a
IgaAntonikII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków201:24:37niezakwalifikowany/a
TomaszPreś204:47:17niezakwalifikowany/a
PatrykMagońTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa204:58:49niezakwalifikowany/a
PawełIszczukZespół Szkół nr 42Warszawa100:02:04niezakwalifikowany/a
DanielKomorowskiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo100:11:01niezakwalifikowany/a
MichałBrzezińskiZSMEiEToruń101:01:49niezakwalifikowany/a
OliwierBłochPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo101:38:27niezakwalifikowany/a
PiotrGościniecPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo101:50:21niezakwalifikowany/a
BartoszPieczekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław101:51:07niezakwalifikowany/a
PaulinaBogusZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa102:11:28niezakwalifikowany/a
jakubSolarzZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków103:55:38niezakwalifikowany/a
MikołajRóżalskiZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań104:19:26niezakwalifikowany/a
GreygWładysiakZespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań104:19:32niezakwalifikowany/a
BartoszRedeckiZSMEiEToruń104:37:57niezakwalifikowany/a
PiotrGajewskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki104:43:59niezakwalifikowany/a
ORGANIZATOR:
SPONSORZY:
PATRONI HONOROWI:
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY:

Copyright © 2020 PixBlocks sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED