fbpx

PÓŁFINAŁY

ROOKIE

ImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyCzasFinały
KrzyśBiedrońZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki2001:23:05zakwalifikowany/a
StanisławKaczmarek2001:42:05zakwalifikowany/a
GabrielSabiszSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa2001:46:55zakwalifikowany/a
MiłoszGraszaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno2001:59:05zakwalifikowany/a
PiotrGabańskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa2002:14:20zakwalifikowany/a
AlicjaDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk2002:21:45zakwalifikowany/a
IgnacyLesiakSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg2002:26:07zakwalifikowany/a
JanAndrzejczak2002:27:10zakwalifikowany/a
StanisławMarcinowski2002:32:59zakwalifikowany/a
AdamPiotrowskiSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź2002:35:16zakwalifikowany/a
NikolaTarczyńskaSP nr 2Piaseczno2002:43:05zakwalifikowany/a
StanisławSzymczakSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań2002:50:41zakwalifikowany/a
FilipTolarzZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Wodzisław Śląski2002:51:35zakwalifikowany/a
FranciszekKrowickiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa2002:51:39zakwalifikowany/a
MiaParzonkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych2002:56:05zakwalifikowany/a
JanMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów2002:58:23zakwalifikowany/a
DamianPierskallaPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki2002:59:24zakwalifikowany/a
PawełKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice2002:59:30zakwalifikowany/a
JulianZiniewiczSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa2002:59:33zakwalifikowany/a
IdaMostekSzkoła Podstawowa nr 4Kraków2003:00:16zakwalifikowany/a
AnielaSzareckaSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska2003:05:22zakwalifikowany/a
KaterynaKoziySzkoła Podstawowa Da Vinci w KrakowieKraków2003:05:22zakwalifikowany/a
DawidGłębowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2003:07:31zakwalifikowany/a
maksymiliandavidekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2003:07:32zakwalifikowany/a
KingaKucharska2003:10:08zakwalifikowany/a
EwelinaMichałowskaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im.T.Kościuszki w PułtuskuPułtusk2003:10:54zakwalifikowany/a
MieszkoFusZespół Szkół w JerzmanowicachJerzmanowice2003:12:37zakwalifikowany/a
AdamKujawaSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca2003:16:00zakwalifikowany/a
HannaKarpińska2003:19:55zakwalifikowany/a
MichałKarasińskiZKiW w StężycyStężyca2003:21:13zakwalifikowany/a
PaulinaBerlińskaSzkoła Podstawowa nr 38Poznań2003:24:26niezakwalifikowany/a
FilipMarkiewicz2003:25:09niezakwalifikowany/a
AntoniKnyczZespół Szkół w Klonowej im. ks. J. DalakaKlonowa2003:25:10niezakwalifikowany/a
JuliaSkulimowska2003:25:13niezakwalifikowany/a
GabrielKnyczZespół Szkół w Klonowej im. ks. J. DalakaKlonowa2003:26:06niezakwalifikowany/a
KubaTolarzSzkoła Podstawowa nr 15Wodzisław Śląski2003:32:51niezakwalifikowany/a
FranciszekRygielski2003:41:27niezakwalifikowany/a
MarcelPieczaraSzkoła PodstawowaJaworzno2003:43:51niezakwalifikowany/a
JulianObuchowiczSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa2003:45:35niezakwalifikowany/a
MikołajKaczmarczykSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa2003:47:36niezakwalifikowany/a
EwelinaWlodarskaSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin2003:47:53niezakwalifikowany/a
CyprianMachałaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów2003:50:58niezakwalifikowany/a
DawidGłowackiSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca2003:54:11niezakwalifikowany/a
KrzysztofObuchowiczSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa2003:56:39niezakwalifikowany/a
AnnaKudziaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów2003:57:19niezakwalifikowany/a
OlgaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2003:58:42niezakwalifikowany/a
ErnestMachałaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów2003:58:57niezakwalifikowany/a
TomekRoszakSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań2004:01:48niezakwalifikowany/a
RafałMichałowskiPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im.T.Kościuszki w PułtuskuPułtusk2004:02:16niezakwalifikowany/a
BartoszSzkibiel2004:04:19niezakwalifikowany/a
BartłomiejWróbel2004:04:40niezakwalifikowany/a
MaciejKubiczekSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno2004:04:55niezakwalifikowany/a
WiktorGatnerSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław2004:10:46niezakwalifikowany/a
JusufErichaZespół Szkół MuzycznychKrosno2004:27:40niezakwalifikowany/a
NataliaGut2004:32:46niezakwalifikowany/a
JulianMaciejewskiSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz2004:34:55niezakwalifikowany/a
KarolFrąszczakSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław2004:35:39niezakwalifikowany/a
AlicjaStachońZespół Szkół MuzycznychKrosno2004:37:37niezakwalifikowany/a
BartłomiejSobczukZSO im. Marii DabrowskiejKomrów2004:38:49niezakwalifikowany/a
MaciejMączka2004:38:53niezakwalifikowany/a
AlicjaKempińska2004:40:32niezakwalifikowany/a
PiotrMarcinkowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem2004:41:35niezakwalifikowany/a
PawełPietrzakSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź2004:44:27niezakwalifikowany/a
MałgorzataChmielewskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2004:49:24niezakwalifikowany/a
WiktoriaMolendowska2004:50:51niezakwalifikowany/a
PrzemysławCzaplaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów2004:53:12niezakwalifikowany/a
FranciszekMolendowski2004:53:56niezakwalifikowany/a
WiktorZiembaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów2004:54:16niezakwalifikowany/a
HannaHełkaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice2004:54:49niezakwalifikowany/a
KrzysztofMichulecSzkoła Podstawowa nr 10Tychy2004:56:14niezakwalifikowany/a
MikołajKlimkiewiczTAK OpoleOpole1902:45:39niezakwalifikowany/a
JuliaWąsikAzymutPruszków1902:46:50niezakwalifikowany/a
VincentWotzkaTAK OpoleOpole1902:48:48niezakwalifikowany/a
NataliaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1902:56:25niezakwalifikowany/a
KarolCzołombitkoSP42Białystok1903:06:08niezakwalifikowany/a
ŁukaszBartnikPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok1903:11:33niezakwalifikowany/a
IgnacyŁatuszkoSP nr 2Piaseczno1903:16:22niezakwalifikowany/a
MikołajMuras1903:22:50niezakwalifikowany/a
OskarSowa1903:24:27niezakwalifikowany/a
MałgorzataPłachtijSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań1903:48:03niezakwalifikowany/a
elizakurpiersTAK OpoleOpole1903:49:46niezakwalifikowany/a
DawidFrąszczakSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1903:58:31niezakwalifikowany/a
KrystynaBaszyńskaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań1903:59:14niezakwalifikowany/a
MikołajTkaliński1904:02:16niezakwalifikowany/a
wojtekstaszewSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola1904:04:22niezakwalifikowany/a
ŁukaszJezierskiSzkoła Podstawowa 33 w KrakowieKraków1904:05:55niezakwalifikowany/a
DorotaKoperskaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków1904:06:54niezakwalifikowany/a
JulianSkaradzińskiZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1904:10:13niezakwalifikowany/a
AntoniŁyszczek1904:10:38niezakwalifikowany/a
JakubJannyPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań1904:13:12niezakwalifikowany/a
HelenaSawalaSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń1904:17:44niezakwalifikowany/a
MichałWojtasiukSzkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w SkierbieszowieSkierbieszów1904:18:19niezakwalifikowany/a
RadosławPaszkoSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji SzkolnejWarszawa1904:23:17niezakwalifikowany/a
IzaBoryckaNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa1904:29:35niezakwalifikowany/a
JanŚwiderskiSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin1904:34:05niezakwalifikowany/a
AlicjaWolakSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg1904:34:13niezakwalifikowany/a
TomaszKarkowskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1904:34:59niezakwalifikowany/a
MarcinKrakowiak1904:37:18niezakwalifikowany/a
AntoninaKwiatkowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa1904:37:43niezakwalifikowany/a
MichałSzarataKatolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra SkargiWarszawa1904:42:18niezakwalifikowany/a
JanDzieńkowskiTAK OpoleOpole1904:43:39niezakwalifikowany/a
MichałKosylak1904:44:25niezakwalifikowany/a
NatanaelBąk1904:45:36niezakwalifikowany/a
FilipMiłostanSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1904:46:15niezakwalifikowany/a
AlicjaBłoniarzSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów1904:46:55niezakwalifikowany/a
AdamKrzyżaniakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica1904:48:24niezakwalifikowany/a
AnnaMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1904:51:37niezakwalifikowany/a
FranciszekTywanekSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa1904:52:32niezakwalifikowany/a
AgataMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1904:54:54niezakwalifikowany/a
AnielaLichotaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno1904:55:33niezakwalifikowany/a
MichalinaBrzezińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1904:55:58niezakwalifikowany/a
AlicjaSkowrońskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1904:56:24niezakwalifikowany/a
OliwiaZamojskaSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz1904:56:45niezakwalifikowany/a
AleksandraCieplińskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo1904:57:09niezakwalifikowany/a
AntoniBinkiewicz1801:42:11niezakwalifikowany/a
MarcellinaSiwek1802:14:27niezakwalifikowany/a
TymonZiółkowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2Kartuzy1802:20:37niezakwalifikowany/a
WitoldKułachSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów1802:30:34niezakwalifikowany/a
KatarzynaVolkov1802:31:08niezakwalifikowany/a
WeronikaFąfaraSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa1802:44:54niezakwalifikowany/a
TobiaszMatandaZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1802:55:00niezakwalifikowany/a
TymonMatandaZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1803:17:51niezakwalifikowany/a
SzymonFergiński1803:35:22niezakwalifikowany/a
FranciszekKwiendaczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik1803:36:40niezakwalifikowany/a
MaciejPielaSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin1803:40:38niezakwalifikowany/a
WojciechParuch1803:43:17niezakwalifikowany/a
ZuzannaMilewiczSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław1803:46:48niezakwalifikowany/a
JanBieńkowski1803:47:45niezakwalifikowany/a
BartoszModrzejewskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin1803:47:48niezakwalifikowany/a
WiktorKrygerSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew1803:50:51niezakwalifikowany/a
MarceliKozickiSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1803:52:03niezakwalifikowany/a
JanKobierski1803:56:22niezakwalifikowany/a
JowitaHebdowskaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1804:02:31niezakwalifikowany/a
NikodemJakubiakSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa1804:03:27niezakwalifikowany/a
JulianKlinSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1804:08:41niezakwalifikowany/a
JurekChałupski1804:09:07niezakwalifikowany/a
KonradKulczyckiPSP7 Zielona GóraZielona Góra1804:11:52niezakwalifikowany/a
NinaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno1804:12:14niezakwalifikowany/a
MateuszŻelechowski1804:12:40niezakwalifikowany/a
PrzemekKowalewiczSzkoła PodstawowaTurośń Dolna1804:19:41niezakwalifikowany/a
BarbaraCiemieckaSzkoła Podstawowa im. Leona WyczółkowskiegoWtelno1804:22:25niezakwalifikowany/a
MiłoszĆwikliński1804:22:32niezakwalifikowany/a
ignacychodarcewicz1804:26:07niezakwalifikowany/a
IgnacyKrólikiewiczSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków1804:26:13niezakwalifikowany/a
ArturJaniec1804:27:10niezakwalifikowany/a
WiktoriaKasprzykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec1804:31:34niezakwalifikowany/a
ZuziaLyubashenkoSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa1804:34:46niezakwalifikowany/a
IgnacyWąsikowski1804:38:12niezakwalifikowany/a
MichałMajewskiSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin1804:41:01niezakwalifikowany/a
MichałMiszczakMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki1804:41:29niezakwalifikowany/a
JakubOlewińskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBochnia1804:42:11niezakwalifikowany/a
WiktorMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1804:42:45niezakwalifikowany/a
MałgorzataPawelecSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz1804:47:48niezakwalifikowany/a
ZuzannaDworakPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski1804:48:47niezakwalifikowany/a
FranciszekChrzanowski1804:51:24niezakwalifikowany/a
WeronikaPlutaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj1804:51:50niezakwalifikowany/a
JakubMarkowski1701:13:37niezakwalifikowany/a
TomaszGrelewiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz1701:53:13niezakwalifikowany/a
MichałZajkowski1701:56:15niezakwalifikowany/a
KrzysztofPlenikSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa1702:07:20niezakwalifikowany/a
IgorMarczak1702:15:03niezakwalifikowany/a
OliwiaCiesielskaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew1702:23:57niezakwalifikowany/a
AnnaMajchrzakSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy1702:26:13niezakwalifikowany/a
DamianKwiecieńZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Sosnowiec1702:44:45niezakwalifikowany/a
PiotrMadalski1702:50:36niezakwalifikowany/a
WładysławBaszyńskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań1702:56:16niezakwalifikowany/a
MarcelinaDominZespół Szkół im. o. M. ŻelazkaChludowo1703:06:50niezakwalifikowany/a
GustawWolny1703:09:39niezakwalifikowany/a
AntoniStefko1703:23:16niezakwalifikowany/a
KrzysztofDziewulakSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki1703:23:49niezakwalifikowany/a
KsaweryTyszerSzkoła Podstawowa nr 3Swarzędz1703:24:27niezakwalifikowany/a
mateuszkyćSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań1703:32:44niezakwalifikowany/a
LidiaDeorowiczSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze1703:37:22niezakwalifikowany/a
ZofiaKimel1703:37:45niezakwalifikowany/a
AlanMarciszSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa1703:38:43niezakwalifikowany/a
SzymonPołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1703:40:25niezakwalifikowany/a
AsiaWłodarska1703:43:07niezakwalifikowany/a
BorysKurczewski1703:45:05niezakwalifikowany/a
EmiliaHuzarska1703:48:51niezakwalifikowany/a
MichałJanoszka1703:51:37niezakwalifikowany/a
SzymonGrabanSzkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. AndersenaOlsztyn1703:55:16niezakwalifikowany/a
IgnacyMaruszakZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów1703:59:45niezakwalifikowany/a
NikodemStachańczykSzkoła PodstawowaJaworzno1704:00:49niezakwalifikowany/a
JakubPyraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1704:02:20niezakwalifikowany/a
AntoninaKlepacka1704:05:09niezakwalifikowany/a
JuliaMrózSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1704:06:03niezakwalifikowany/a
JerzyZdrenkaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań1704:06:17niezakwalifikowany/a
NataliaAdamiecKatolicka Szkoła Podstawowa nr 7Warszawa1704:13:35niezakwalifikowany/a
WojciechŁakomySzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec1704:14:19niezakwalifikowany/a
JakubStopaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1704:17:15niezakwalifikowany/a
NataliaWojewnik1704:17:22niezakwalifikowany/a
TymoteuszFornalSzkoła Podstawowa nr 1Kolbuszowa1704:17:47niezakwalifikowany/a
PiotrGębczyk1704:33:04niezakwalifikowany/a
JacekGorski1704:34:02niezakwalifikowany/a
OlgaBerkan1704:40:35niezakwalifikowany/a
MichałTrojanowskiSzkoła Podstawowa nr 10Tychy1704:41:25niezakwalifikowany/a
MarysiaKurowska1704:43:14niezakwalifikowany/a
YehorGoroshenkoZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1704:45:35niezakwalifikowany/a
AdamSwoszowskiSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1704:49:00niezakwalifikowany/a
WojciechWawak1704:50:10niezakwalifikowany/a
JoannaUrbanekSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice1704:50:17niezakwalifikowany/a
EmiliaSzymańska1704:50:51niezakwalifikowany/a
OliwierWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1704:51:24niezakwalifikowany/a
MajaFlorczykNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1704:51:46niezakwalifikowany/a
AleksanderCzasDwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w ŁodziŁódź1704:52:24niezakwalifikowany/a
OliwiaAndrzejewskaSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo1704:52:32niezakwalifikowany/a
MichałWnuk1704:52:45niezakwalifikowany/a
AleksanderUrbanSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk1704:53:07niezakwalifikowany/a
ErykRossmann1704:54:52niezakwalifikowany/a
KamilRadomski1704:56:30niezakwalifikowany/a
MateuszBorwinSzkoła Podstawowa 162Łódź1704:57:27niezakwalifikowany/a
MikołajRutkowskiSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa1704:57:36niezakwalifikowany/a
MariaWnuk1705:00:09niezakwalifikowany/a
MieszkoGawałkiewicz1601:07:28niezakwalifikowany/a
TymonKukulskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica1601:20:56niezakwalifikowany/a
LenaKabacińskaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec1602:00:34niezakwalifikowany/a
MaksymilianCzużPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków1602:20:19niezakwalifikowany/a
HUBERTKWIATKOWSKI1602:24:21niezakwalifikowany/a
AleksanderRamsZespół Szkolno - PrzedszkolnyJadowniki1602:43:09niezakwalifikowany/a
AmeliaKrajewskaSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń1602:46:25niezakwalifikowany/a
StanisławJaśkowskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1602:51:13niezakwalifikowany/a
PiotrekMazurowskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk1602:52:34niezakwalifikowany/a
StanisławTackaSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1603:02:24niezakwalifikowany/a
SzymonMaciułaSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto1603:02:51niezakwalifikowany/a
BartoszPilszakSzkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice1603:03:34niezakwalifikowany/a
JakubSkrzypczakZespół Szkolno-Przedszkolny w GierałtowicachGierałtowice1603:05:41niezakwalifikowany/a
BartoszHryckiewiczSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn1603:13:08niezakwalifikowany/a
BlankaŻółkiewiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów1603:20:14niezakwalifikowany/a
IgnacyBorońskiSzkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice1603:21:49niezakwalifikowany/a
MartaRadziejewskaPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań1603:29:18niezakwalifikowany/a
OlgaMachel1603:30:54niezakwalifikowany/a
MatyldaPiłat1603:33:58niezakwalifikowany/a
FranciszekPiłat1603:39:19niezakwalifikowany/a
SzymonSkóraSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik1603:40:33niezakwalifikowany/a
PaulinaOlechSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew1603:42:45niezakwalifikowany/a
MarcelPiecuchZespół Szkół im. Józefa Czyżewskiego w OpaleniuOpalenie1603:44:50niezakwalifikowany/a
MagdalenaGosztyłaZespół Szkół MuzycznychKrosno1603:45:19niezakwalifikowany/a
agataadamiakSzkoła Podstawowa nr 2 w KraśnikuKraśnik1603:47:57niezakwalifikowany/a
TymonSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 24Toruń1603:51:00niezakwalifikowany/a
AleksanderHojdusZespół Edukacyjny nr 1Świebodzin1603:52:05niezakwalifikowany/a
PiotrekDomoń1603:53:53niezakwalifikowany/a
BrunoKruszewskiSzkoła Podstawowa Sportowa nr 6Ełk1604:01:14niezakwalifikowany/a
KarolBasaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew1604:01:19niezakwalifikowany/a
JanekOgrodowczykFundacja Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele"Wołomin1604:01:49niezakwalifikowany/a
AntekBasaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew1604:03:39niezakwalifikowany/a
ARTURDĘBSKISzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska1604:03:58niezakwalifikowany/a
WojciechBączekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych1604:03:59niezakwalifikowany/a
KubaJaworskiDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa NovumWołomin1604:05:15niezakwalifikowany/a
ErwinRodziewiczSzkoła Podstawowa nr 1Kielce1604:11:31niezakwalifikowany/a
SzymonCisiński1604:13:08niezakwalifikowany/a
MichałMatczakSzkoła Podstawowa nr 97 we WrocławiuWrocław1604:13:30niezakwalifikowany/a
OliwiaStopaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1604:13:48niezakwalifikowany/a
TadekKiełczykowskiSP nr 2Piaseczno1604:17:39niezakwalifikowany/a
JakubMichalakSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń1604:31:49niezakwalifikowany/a
MajaJeziorskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława1604:36:37niezakwalifikowany/a
WiktorNowak1604:38:08niezakwalifikowany/a
SabinaPrzybyszPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole1604:42:56niezakwalifikowany/a
MichałBachtaSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec1604:49:36niezakwalifikowany/a
SzymonCzajkowskiPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski1604:50:43niezakwalifikowany/a
JAKUBWACYRAPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski1604:53:04niezakwalifikowany/a
KrzysztofMączkaSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny1604:53:06niezakwalifikowany/a
MariaCzerwińskaSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska1604:53:34niezakwalifikowany/a
SzymonRynasiewiczSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1604:55:20niezakwalifikowany/a
FlorianPiekarzPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski1604:57:28niezakwalifikowany/a
MałgorzataOrepukSP nr 2Piaseczno1604:57:31niezakwalifikowany/a
OskarMajewski-KrakowskiPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia1604:58:16niezakwalifikowany/a
TomaszStrączekSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1605:00:14niezakwalifikowany/a
JerzyDański1501:31:41niezakwalifikowany/a
SzymonŁapiński1501:57:29niezakwalifikowany/a
ZosiaZielińska1502:17:31niezakwalifikowany/a
JoannaMachel1502:45:19niezakwalifikowany/a
NataliaPiwońska1502:45:39niezakwalifikowany/a
MajaJózwik1502:46:47niezakwalifikowany/a
JakubSzydełSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań1502:50:54niezakwalifikowany/a
StanisławZduńczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi1502:54:37niezakwalifikowany/a
ZofiaTopolskaSzkoła Podstawowa MIKRONŁódź1502:57:39niezakwalifikowany/a
ALEKSANDRAWOJTCZAKPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi1502:58:09niezakwalifikowany/a
KonradLasek1503:15:02niezakwalifikowany/a
NataliaCzurejnoSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty1503:15:38niezakwalifikowany/a
JacekPółrolniczakPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań1503:20:37niezakwalifikowany/a
ZuziaBilwinSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1503:20:44niezakwalifikowany/a
Szymonvan der LindenSP im. Tytusa i Jana DziałyńskichPlewiska1503:24:15niezakwalifikowany/a
AnnaGalekSzkoła Podstawowa w Rudzie ŁańcuckiejRuda Łańcucka1503:33:20niezakwalifikowany/a
EmilŁapińskiSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna1503:34:17niezakwalifikowany/a
OlgaMierzwińskaZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo1503:52:30niezakwalifikowany/a
WincentyMyjakSzkoła Podstawowa nr 69Warszawa1504:03:09niezakwalifikowany/a
SebastianJaworskiSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna1504:06:10niezakwalifikowany/a
JakubBibułowiczSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna1504:06:26niezakwalifikowany/a
MaksymMysiaraSzkoła Podstawowa im. W. PiotrowskiegoCiechocinek1504:07:35niezakwalifikowany/a
AgnieszkaFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań1504:11:37niezakwalifikowany/a
FilipWidera1504:21:06niezakwalifikowany/a
IgorGłowienka1504:21:58niezakwalifikowany/a
AdelaGrzegorczyk1504:25:02niezakwalifikowany/a
MichałWindakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1504:28:16niezakwalifikowany/a
JuliuszOliwa1504:29:02niezakwalifikowany/a
SzymonMazur1504:29:07niezakwalifikowany/a
NicolePojmanGO4Robot ŁódźŁowicz1504:29:10niezakwalifikowany/a
FilipPerelaSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica1504:30:06niezakwalifikowany/a
MateuszNędzaSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków1504:30:33niezakwalifikowany/a
AleksandraKwaśnikSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański1504:36:47niezakwalifikowany/a
HaniaMuchaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1504:40:08niezakwalifikowany/a
OlafMuszSzkoła PodstawowaSarnów1504:43:58niezakwalifikowany/a
JakubKurowskiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg1504:46:35niezakwalifikowany/a
WiktorOsadnikSzkoła Podstawowa nr 17 im .Jana Pawła IIChorzów1504:49:21niezakwalifikowany/a
IgnacyPelcNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1504:51:44niezakwalifikowany/a
JanWonsSzkoła Podstawowa nr 1Czersk1504:53:22niezakwalifikowany/a
JacekRegułaSzkoła Podstawowa nr 3Pszów1504:54:37niezakwalifikowany/a
ŁucjaStaszkówSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1504:57:21niezakwalifikowany/a
MikołajSadowskiSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa1504:57:22niezakwalifikowany/a
WojciechTalagaSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem1504:58:25niezakwalifikowany/a
MariaDaciówSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka1504:58:28niezakwalifikowany/a
MateuszSerafińskiSzkoła Podstawowa nr 358 w Warszawie im. hetmana Jana ZamoyskiegoWarszawa1504:59:16niezakwalifikowany/a
FranciszekKryciński1505:00:15niezakwalifikowany/a
AdamSzlaskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa1400:37:07niezakwalifikowany/a
ZofiaJurczak1401:37:36niezakwalifikowany/a
LiwiaKałużnaSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1401:47:51niezakwalifikowany/a
PatrykKuśnierzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1402:02:27niezakwalifikowany/a
PiotrEstkoPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle1402:12:47niezakwalifikowany/a
MiłoszMatyjaZespół Szkolno - Przedszkolny w HerbachHerby1402:18:52niezakwalifikowany/a
malwinkaszczotokZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1402:41:07niezakwalifikowany/a
NorbertPietrzakSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1402:50:50niezakwalifikowany/a
MagdalenanawrockaPrywatne Szkoły imienia Cecylii Pater - ZyberkównyWarszawa1402:55:52niezakwalifikowany/a
ZofiaBułtralikZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1402:56:16niezakwalifikowany/a
UrszulaBułtralikZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1403:05:13niezakwalifikowany/a
IgnacyGałązkaSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź1403:05:44niezakwalifikowany/a
RafałStaneckiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków1403:06:11niezakwalifikowany/a
MaciejTatarczakSzkoła Podstawowa nr 22Lublin1403:23:43niezakwalifikowany/a
JerzyKozłowskiSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk1403:26:11niezakwalifikowany/a
FilipLach1403:30:51niezakwalifikowany/a
GrzegorzGocNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"Warszawa1403:52:26niezakwalifikowany/a
FilipKubatyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1403:52:32niezakwalifikowany/a
BartoszRachwalskiSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa1403:54:44niezakwalifikowany/a
LeonPawlikSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź1404:08:11niezakwalifikowany/a
TymoteuszKańskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1404:10:17niezakwalifikowany/a
TomaszMikrutSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica1404:21:45niezakwalifikowany/a
FilipSzajdaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice1404:22:26niezakwalifikowany/a
JagnaJurdziakSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław1404:22:50niezakwalifikowany/a
UlaMalinowskaSzkoła Podstawowa nr 4Luboń1404:28:38niezakwalifikowany/a
SzymonWalendzewicz1404:31:59niezakwalifikowany/a
BorysCinalSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków1404:32:03niezakwalifikowany/a
BartoszMuszyńskiSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin1404:35:40niezakwalifikowany/a
KasiaJodkoSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1404:43:22niezakwalifikowany/a
EmilReichelSzkoła Podstawowa nr 89 w GdańskuGdańsk1404:46:05niezakwalifikowany/a
MichałSodkiewicz1404:49:42niezakwalifikowany/a
JanZawadzkiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków1404:50:15niezakwalifikowany/a
FranekGórczyńskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1404:51:16niezakwalifikowany/a
LenaUrbanowiczSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa1404:56:21niezakwalifikowany/a
SzymonKaiserZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1404:57:45niezakwalifikowany/a
PatrykWycinekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9Sopot1404:59:08niezakwalifikowany/a
WiktoriaDrzymałaZE BrójceBrójce1300:35:58niezakwalifikowany/a
AlicjaDemsSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-OświatowegoŁódź1301:03:28niezakwalifikowany/a
DominikKaźmierczyk1301:16:08niezakwalifikowany/a
MaciejPawlickiZespół Szkół w LuboniuLuboń1301:36:42niezakwalifikowany/a
RafalCempelSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1302:16:34niezakwalifikowany/a
FilipGóralikSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków1302:35:46niezakwalifikowany/a
IgaDombrowskaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie03-185 Warszawa1302:36:01niezakwalifikowany/a
UrszulaGągała1302:36:21niezakwalifikowany/a
HannaSkowrońska1302:48:18niezakwalifikowany/a
DominikBryckiPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa1302:53:02niezakwalifikowany/a
DominikSosnowskiSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo1303:00:02niezakwalifikowany/a
NataliaZarychtaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1303:04:02niezakwalifikowany/a
HannaLampowskaSp 5 im UNICEFKoszalin1303:04:26niezakwalifikowany/a
TymoteuszKucSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków1303:07:01niezakwalifikowany/a
piotrkalbarczykSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa1303:26:38niezakwalifikowany/a
MaksBaśSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1303:28:20niezakwalifikowany/a
BartoszAdamkiewiczSzkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. AndersenaOlsztyn1303:31:33niezakwalifikowany/a
FranciszekMałekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie03-185 Warszawa1303:38:24niezakwalifikowany/a
StanisławPłatekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1303:55:46niezakwalifikowany/a
JuliaChwałZespół Szkolno - Przedszkolny w HerbachHerby1303:59:56niezakwalifikowany/a
BartoszWojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice1304:03:32niezakwalifikowany/a
PatrykBrychSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice1304:05:09niezakwalifikowany/a
FilipPodwalnyAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1304:15:01niezakwalifikowany/a
JanDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk1304:16:39niezakwalifikowany/a
AmeliaWasik1304:19:42niezakwalifikowany/a
MartynaGrzesikSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec1304:29:13niezakwalifikowany/a
WiktoriaGołaszewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki1304:35:18niezakwalifikowany/a
MajaFudala1304:35:31niezakwalifikowany/a
MarcinGaca1304:36:08niezakwalifikowany/a
NikolaOziębałaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1304:36:21niezakwalifikowany/a
KlaudiaJaroniekSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice1304:42:21niezakwalifikowany/a
AndrzejWoźniczakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1304:44:49niezakwalifikowany/a
WiktorŁubkowskiSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka1304:47:14niezakwalifikowany/a
AmeliaHolewińskaSzkoła PodstawowaJaworzno1304:49:52niezakwalifikowany/a
PiotrCejnóg1304:54:13niezakwalifikowany/a
IgorOratowski1201:14:00niezakwalifikowany/a
HannaLipiec1201:22:17niezakwalifikowany/a
ZofiaWypuszczSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski1201:24:20niezakwalifikowany/a
MichałOwsianyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1201:24:42niezakwalifikowany/a
LenaWojdałaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski1201:26:44niezakwalifikowany/a
MikołajGłowacki1201:27:23niezakwalifikowany/a
TymonZiniewiczSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa1201:39:53niezakwalifikowany/a
JEREMIASZSMAGAAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź1201:41:45niezakwalifikowany/a
MagdalenaRąpałaZespół Szkół MuzycznychKrosno1201:45:46niezakwalifikowany/a
WiktorKobyłkiewicz1201:50:03niezakwalifikowany/a
NikodemMichalskiSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno1202:12:00niezakwalifikowany/a
MariaWaligórskaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań1202:15:40niezakwalifikowany/a
MarcelJanowski1202:23:27niezakwalifikowany/a
AgataRamczykSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska1202:25:34niezakwalifikowany/a
AleksanderBryłkowskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań1202:42:38niezakwalifikowany/a
MajaJabłońskaPCEN w Rzeszowie Oddział w KrośnieKrosno1202:52:06niezakwalifikowany/a
OliwerPojawa1202:55:02niezakwalifikowany/a
MarcelBiczyskoPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa1202:57:03niezakwalifikowany/a
KrzysztofJaśkowskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1202:58:04niezakwalifikowany/a
MichałGrela1203:05:12niezakwalifikowany/a
JakubOstrowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1203:12:29niezakwalifikowany/a
MarysiaZarębaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska1203:16:27niezakwalifikowany/a
FilipStacheckiSzkoła Podstawowa nr 4 im. prof. A. WodziczkiLuboń1203:19:23niezakwalifikowany/a
Miłosz MikołajŚrodaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin1203:20:49niezakwalifikowany/a
KubaCzyżewskiSzkoła Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna1203:33:07niezakwalifikowany/a
KrystianSocikSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi1203:41:53niezakwalifikowany/a
LeszekKliberSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań1203:43:23niezakwalifikowany/a
KrzysztofGąsikSzkoła Podstawowa nr 22Lublin1203:45:26niezakwalifikowany/a
KlaudiaCzyszkaSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń1203:50:16niezakwalifikowany/a
EwaBoguśSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin1203:57:51niezakwalifikowany/a
MichałGajak1204:01:58niezakwalifikowany/a
TymoteuszNijakiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec1204:03:50niezakwalifikowany/a
KingaOpolskaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1204:04:54niezakwalifikowany/a
JessicaFrydlewskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno1204:10:26niezakwalifikowany/a
AgataNowakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1204:11:15niezakwalifikowany/a
SzymonMąkaSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań1204:20:01niezakwalifikowany/a
GabrielaGrylewiczSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg1204:22:25niezakwalifikowany/a
JakubPtaszyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 w KościanieKościan1204:26:51niezakwalifikowany/a
KrzysztofŚwierczekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle1204:29:40niezakwalifikowany/a
AntoninaWensławZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w GdyniGdynia1204:30:31niezakwalifikowany/a
IgaBeszczyńskaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik1204:31:34niezakwalifikowany/a
WiktoriaBożekszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław1204:32:30niezakwalifikowany/a
SebastianRóżSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1204:33:12niezakwalifikowany/a
EwelinaDzikowicz1204:33:23niezakwalifikowany/a
IgaMazurSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń1204:48:12niezakwalifikowany/a
KacperTopórSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń1204:50:16niezakwalifikowany/a
BartłomiejSkibaPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników1204:51:56niezakwalifikowany/a
AdrianWitek1204:55:59niezakwalifikowany/a
MaciejRuszałaZespół Szkół MuzycznychKrosno1204:56:10niezakwalifikowany/a
JakubHaciaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1204:59:56niezakwalifikowany/a
SzymonKrzywdaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole1100:57:23niezakwalifikowany/a
IrminaSamelska1101:04:37niezakwalifikowany/a
JanDomagała1101:14:18niezakwalifikowany/a
KazimierzHenclewski1101:22:32niezakwalifikowany/a
MaciejPrugar1101:29:08niezakwalifikowany/a
RadomirRutkowskiSzkoła Podstawowa nr 2Tuszyn1101:29:13niezakwalifikowany/a
JulitaDuszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1101:41:14niezakwalifikowany/a
MaciejAugustowskiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg1101:45:13niezakwalifikowany/a
NikodemSerockiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg1101:56:03niezakwalifikowany/a
StanisławGauraSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław1101:59:37niezakwalifikowany/a
OliwiaKorzeniowskaSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin1102:44:59niezakwalifikowany/a
MartynaMajewskaSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin1102:53:38niezakwalifikowany/a
MateuszAntoszczykSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa1102:53:54niezakwalifikowany/a
ZuzannaAdamczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle1102:58:07niezakwalifikowany/a
ZuziaPilarczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych1103:07:06niezakwalifikowany/a
AgataAntonowicz1103:10:24niezakwalifikowany/a
SzymonJóźwikSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa1103:16:23niezakwalifikowany/a
NataszaBołdakSzkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra WysockiegoWarszawa1103:22:05niezakwalifikowany/a
JakubBrzezińskiZSP KościelnikKościelnik1103:32:21niezakwalifikowany/a
PiotrSmentek1103:32:24niezakwalifikowany/a
DominikPietrykowskiZSP KościelnikKościelnik1103:50:03niezakwalifikowany/a
WojciechWahlichSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno1103:53:25niezakwalifikowany/a
AntoniStecSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin1103:53:38niezakwalifikowany/a
DawidKlakPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w KrakowieKraków1103:59:48niezakwalifikowany/a
PrzemysławStępnikowski1104:02:33niezakwalifikowany/a
BarbaraGębczyk1104:27:38niezakwalifikowany/a
AntoninaSikoraSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków1104:31:30niezakwalifikowany/a
FranekPopardowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1104:41:32niezakwalifikowany/a
MaksymilianŚnieć1104:53:29niezakwalifikowany/a
JuliaBraksatorZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka1104:57:28niezakwalifikowany/a
PatrykGęborysSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary1000:24:02niezakwalifikowany/a
WojciechSośnickiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz1000:55:46niezakwalifikowany/a
HelenkaLoeschSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1000:55:47niezakwalifikowany/a
JakubKuźniarekSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec1001:07:24niezakwalifikowany/a
AnnaBłaszczyk1001:08:11niezakwalifikowany/a
MarekCeynowa1001:13:39niezakwalifikowany/a
MarcelinaKaniaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1001:20:14niezakwalifikowany/a
PatrykKachniarzSzkoła Podstawowa nr 28Toruń1001:32:13niezakwalifikowany/a
JanKorbacz1001:41:55niezakwalifikowany/a
MarekOtrembaSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice1001:48:08niezakwalifikowany/a
WiktoriaAdamkiewicz1001:55:58niezakwalifikowany/a
AleksanderSzyszkoSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg1001:59:27niezakwalifikowany/a
PatrykDługozimaSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa1002:00:13niezakwalifikowany/a
StanisławChmielnickiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów1002:06:43niezakwalifikowany/a
PolaBartodziejSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź1002:33:34niezakwalifikowany/a
AnnaAdamkiewiczSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawa1002:38:53niezakwalifikowany/a
TymoteuszOtolski1003:14:38niezakwalifikowany/a
MichałSikoraPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski1003:20:08niezakwalifikowany/a
AleksandraKominiarczykSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie1003:31:30niezakwalifikowany/a
IwoSiatkaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków1004:32:10niezakwalifikowany/a
ZofiaGogolczykSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź1004:42:48niezakwalifikowany/a
KacperFrątczakSzkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w ModlnejModlna1004:51:37niezakwalifikowany/a
KarolinaGumułka1004:52:51niezakwalifikowany/a
MarcelLipińskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1004:55:14niezakwalifikowany/a
WiktorBalonekZespół Szkoły i Szkolnego Schroniska MłodzieżowegoGrodzisko1004:55:23niezakwalifikowany/a
PiotrCząstkiewicz1004:56:23niezakwalifikowany/a
FranekLalSzkoła Podstawowa nr 22Lublin1004:57:25niezakwalifikowany/a
WiktorSłowikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza900:43:01niezakwalifikowany/a
FranciszekKopyt900:47:12niezakwalifikowany/a
MichałDomagałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice901:07:16niezakwalifikowany/a
EmilMasternakSzkoła podstawowa nr 39Gdańsk901:08:40niezakwalifikowany/a
AdamMaternaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów901:42:23niezakwalifikowany/a
MilenaChudaszekSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów901:44:49niezakwalifikowany/a
WojciechSzymczakSP nr 2Piaseczno901:47:55niezakwalifikowany/a
SzymonCapigaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec901:58:06niezakwalifikowany/a
IgnacyGawrońskiSzkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa MorcinkaGdańsk902:08:02niezakwalifikowany/a
AdamKozubSzkoła PodstawowaTurośń Dolna902:43:02niezakwalifikowany/a
MateuszPalkaSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice902:50:34niezakwalifikowany/a
TomaszBisSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów902:51:01niezakwalifikowany/a
JanMituraSzkoła Podstawowa nr 22Lublin902:51:12niezakwalifikowany/a
AnatolKordos902:57:17niezakwalifikowany/a
FilipTkaczPSP7 Zielona GóraZielona Góra903:01:50niezakwalifikowany/a
MatyldaSzmytSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław903:39:21niezakwalifikowany/a
JuliaŚramaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno903:47:08niezakwalifikowany/a
AleksKędraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa903:50:16niezakwalifikowany/a
KlaraBiernat904:09:38niezakwalifikowany/a
MaciejZdanowiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź904:10:45niezakwalifikowany/a
OskarEisopSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec904:18:54niezakwalifikowany/a
HaniaRóżańskaSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin904:21:11niezakwalifikowany/a
SzymonMargielewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce904:21:50niezakwalifikowany/a
StanisławKucharczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle904:29:35niezakwalifikowany/a
FranekWojtkiewiczSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska904:32:49niezakwalifikowany/a
BartoszDomagałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice904:38:13niezakwalifikowany/a
SzymonLedzionSzkoła PodstawowaJaworzno904:51:26niezakwalifikowany/a
PiotrBarcikSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów904:53:14niezakwalifikowany/a
ViktorKonyushenkoASWWROCŁAW904:57:18niezakwalifikowany/a
EmiliaBałaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów800:30:00niezakwalifikowany/a
StanisławWoźniak800:35:00niezakwalifikowany/a
MikołajPakułaSzkołą Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo800:52:42niezakwalifikowany/a
KorneliaOchałSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska800:56:04niezakwalifikowany/a
FilipSzczęśniewskiSP 368Warszawa801:09:29niezakwalifikowany/a
JanMarcinkiewiczSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza801:11:15niezakwalifikowany/a
MikołajMokrzyckiNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice801:12:30niezakwalifikowany/a
IgorZapartSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków801:19:11niezakwalifikowany/a
TadekBryłaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle801:29:24niezakwalifikowany/a
MateuszSajdakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice801:29:50niezakwalifikowany/a
JakubBąkZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo801:46:52niezakwalifikowany/a
JakubStępakZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo801:56:41niezakwalifikowany/a
JuliaStępieńZespół Szkół w Klonowej im. ks. J. DalakaKlonowa802:03:51niezakwalifikowany/a
ŁukaszLechSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki802:06:27niezakwalifikowany/a
JeremiaszWenckaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno802:34:39niezakwalifikowany/a
HannaLisowskaSzkoła Podstawowa im.Bogdana JańskiegoKraków802:35:54niezakwalifikowany/a
BarbaraRabsztyn802:51:51niezakwalifikowany/a
BartekKordek802:51:54niezakwalifikowany/a
MagdalenaPelcPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki802:54:23niezakwalifikowany/a
AlexanderZając803:05:08niezakwalifikowany/a
juliabąkZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo803:20:09niezakwalifikowany/a
ElizaWójtowiczSzkoła PodstawowaJaworzno803:20:56niezakwalifikowany/a
PiotrBytnarSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków803:21:40niezakwalifikowany/a
DariaWitkowskaSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin803:42:27niezakwalifikowany/a
MateuszKomorek803:51:58niezakwalifikowany/a
OlafMarkowskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa804:31:29niezakwalifikowany/a
JuliaGaraśDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań804:48:37niezakwalifikowany/a
ZofiaGaraśDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań804:49:47niezakwalifikowany/a
FilipJakubikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik804:58:30niezakwalifikowany/a
CyprianKowalskiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec700:27:31niezakwalifikowany/a
KasjanLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg700:30:07niezakwalifikowany/a
MarcelKłosSzkoła Podstawowa Nr 29 im. J.KorczakaBielsko-Biała700:45:14niezakwalifikowany/a
NIKODEMwojnickiSzkoła Podstawowa nr 1Kołobrzeg700:46:01niezakwalifikowany/a
NataliaKisielSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik700:50:54niezakwalifikowany/a
MateuszParczSzkoła Podstawowa WierchyKraków701:17:54niezakwalifikowany/a
StanisławŻurek701:28:34niezakwalifikowany/a
PatrykPabisPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych701:57:49niezakwalifikowany/a
ZuzannaKorzeniewska702:00:37niezakwalifikowany/a
SewerynKorzeniewski702:02:15niezakwalifikowany/a
DawidFormellaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański702:05:17niezakwalifikowany/a
MilenaKordys702:16:24niezakwalifikowany/a
MikołajKordysSzkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w SosnowcuSosnowiec702:16:30niezakwalifikowany/a
KamilSmolińskiSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty702:18:13niezakwalifikowany/a
SzymonStrojeckiSP nr 2Piaseczno702:30:26niezakwalifikowany/a
AntoniZnojek702:32:55niezakwalifikowany/a
IgorSirySzkoła Podstawowa nr 2Legionowo702:49:56niezakwalifikowany/a
JanPuchalskiASP GalileoWrocław703:09:58niezakwalifikowany/a
AleksanderPiaseckiSzkoła Podstawowa nr 9Wrocław703:10:09niezakwalifikowany/a
MaciejJuniewiczZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo703:11:16niezakwalifikowany/a
FilipMazurSzkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami IntegracyjnymiŻory703:16:15niezakwalifikowany/a
RoxanaMydłowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka703:55:54niezakwalifikowany/a
PiotrTwardowski703:59:08niezakwalifikowany/a
StaśSafiańczuk704:03:42niezakwalifikowany/a
MikołajKusztalSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków704:06:35niezakwalifikowany/a
AleksanderKaszlewiczSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec704:18:22niezakwalifikowany/a
DominikJakubiak704:22:17niezakwalifikowany/a
AnnaPiotrPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie704:51:16niezakwalifikowany/a
AnnaPrzybylskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice704:59:19niezakwalifikowany/a
TymonDobrogowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. RaczyńskiegoPoznań600:15:22niezakwalifikowany/a
KacperKrzywdaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole600:31:35niezakwalifikowany/a
JerzyWachowicz600:32:19niezakwalifikowany/a
HaniaRawecka600:33:51niezakwalifikowany/a
OskarBłazenekSzkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - ZarembinySkidziń600:40:54niezakwalifikowany/a
MajaLeśniakSzkoła PodstawowaSarnów600:44:31niezakwalifikowany/a
SzymonBaranSzkoła Podstawowa w WysocicachGołcza601:12:32niezakwalifikowany/a
DamianNiemiecSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza601:23:19niezakwalifikowany/a
SaraFrątczakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew601:23:35niezakwalifikowany/a
ZuzannaKiełbasaPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów601:29:06niezakwalifikowany/a
IgnacyZaranekSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów601:45:48niezakwalifikowany/a
JakubChojnackiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite601:47:13niezakwalifikowany/a
AntoniBartosikSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite601:48:02niezakwalifikowany/a
OlafZwiernikSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj602:06:04niezakwalifikowany/a
ZuziaBrzezińska603:06:27niezakwalifikowany/a
MateuszDuda604:01:38niezakwalifikowany/a
NicoleStrzelecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-LaskowicachJelcz-Laskowice604:32:13niezakwalifikowany/a
KrzysztofRomekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz500:20:24niezakwalifikowany/a
KrystianBuczyńskiSzkoła Podstawowa nr 3Kudowa-Zdrój500:43:57niezakwalifikowany/a
PawełKoziarski500:59:20niezakwalifikowany/a
LenaGłowienka501:03:29niezakwalifikowany/a
KacperŚwiderski501:21:43niezakwalifikowany/a
MałgorzataRomanowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol501:30:57niezakwalifikowany/a
MichałCzyżowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów501:31:54niezakwalifikowany/a
MarcelDudziński502:03:34niezakwalifikowany/a
ViktoriaPodgórskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce504:30:25niezakwalifikowany/a
TadeuszPaplińskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa400:11:56niezakwalifikowany/a
TymonBaronSzkoła Podstawowa nr 1Kielce400:17:07niezakwalifikowany/a
JakubMunteanSzkoła Podstawowa nr 114Kraków400:26:28niezakwalifikowany/a
JuliaKłosSzkoła Podstawowa nr 12Gdańsk400:30:08niezakwalifikowany/a
MilenaMarcyniukSP JawidzJawidz400:48:07niezakwalifikowany/a
AdamChłopaśSP JawidzJawidz400:50:23niezakwalifikowany/a
MaksymilianSkorupaSP 19Elblag400:55:05niezakwalifikowany/a
JuliaWysowskaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza401:07:21niezakwalifikowany/a
MagdalenaLechSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki401:41:07niezakwalifikowany/a
WiktoriaWichaSzkoła Podstawowa nr 1Kielce401:47:01niezakwalifikowany/a
KamilNazzalSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin404:07:36niezakwalifikowany/a
filipgradzewiczZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel300:25:41niezakwalifikowany/a
PiotrCzerkasSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr MisjonarekBiałystok300:41:19niezakwalifikowany/a
PolaKubieńSzkoła PodstawowaSarnów301:31:46niezakwalifikowany/a
ZofiaPowideł301:44:53niezakwalifikowany/a
KlaraLewickaSP nr 2Piaseczno304:53:00niezakwalifikowany/a
OliwierHutyra200:06:06niezakwalifikowany/a
JuliaBrykarzSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno200:10:21niezakwalifikowany/a
AntoninaBabiarzSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa200:20:54niezakwalifikowany/a
NataszaBorowskaSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo200:26:43niezakwalifikowany/a
PiotrParaWieliczka Montessori SchoolWieliczka200:37:55niezakwalifikowany/a
JakubKempiński200:44:09niezakwalifikowany/a
MajaSlawniakDwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w WilanowieWarszawa201:22:04niezakwalifikowany/a
ArturCieszyńskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska202:09:23niezakwalifikowany/a
AntoniGarstkaSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań202:45:32niezakwalifikowany/a
MikołajSchoenknecht202:53:12niezakwalifikowany/a
ZuzannaSokołowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w OpoluOpole203:38:32niezakwalifikowany/a
MajaCentkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie203:49:43niezakwalifikowany/a
HannaKujawskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków100:08:16niezakwalifikowany/a
MichałZiajorSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin100:17:20niezakwalifikowany/a
UlianaPanasiukSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań100:28:16niezakwalifikowany/a
MajaGrabowskaSzkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w DrążdżewieDrążdżewo100:52:16niezakwalifikowany/a
KacperKwiatekSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie101:16:34niezakwalifikowany/a
MagdalenaAdamczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle101:40:48niezakwalifikowany/a
JanDominSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów101:42:30niezakwalifikowany/a
KacperKwiatkowski102:17:35niezakwalifikowany/a
ORGANIZATOR:
SPONSORZY:
PATRONI HONOROWI:
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY:

Copyright © 2020 PixBlocks sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED