fbpx

PÓŁFINAŁY

SKILLED

ImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćPunktyCzasFinały
JakubMazurZSEiO nr 5 w KrośnieKrosno2000:52:09zakwalifikowany/a
DamianBiernatII Liceum Ogólnokształcące im C.K.NorwidaOstrołęka2001:03:18zakwalifikowany/a
MikołajNadolskiIX Liceum w GdańskuGdańsk2001:11:29zakwalifikowany/a
KacperKorzeniewskiUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń2001:12:50zakwalifikowany/a
TymoteuszStępkowskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń2001:25:22zakwalifikowany/a
PiotrFranc2001:27:44zakwalifikowany/a
PatrykKwaśniok2001:28:53zakwalifikowany/a
JanGórskiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń2001:41:26zakwalifikowany/a
OliwierMichalikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów2001:42:39zakwalifikowany/a
MarcinMorawiecZespół Szkół Elektronicznych i InformatycznychSosnowiec2001:45:31zakwalifikowany/a
WiktorKotala2001:47:47zakwalifikowany/a
FilipKapałaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków2001:49:02zakwalifikowany/a
HubertSzymikZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice2001:55:15zakwalifikowany/a
SzymonWiktorski2001:58:24zakwalifikowany/a
PawełDeorowiczSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze2002:04:34zakwalifikowany/a
AntoniChorążyczewski2002:04:54zakwalifikowany/a
OlimpiaŁokuciejewskaZespół Szkół Ogólnokształcących im. K. JagiellończykaLidzbark Warmiński2002:13:04zakwalifikowany/a
MarekMachińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań2002:15:10zakwalifikowany/a
mikołajchajewski2002:16:36zakwalifikowany/a
PawełKatarzyńskiSzkoła PodstawowaZłotoria2002:18:04zakwalifikowany/a
StanislavBudzynskyiSzkoła podstawowa nr 6 w RumiRumia2002:20:02zakwalifikowany/a
JakubPasińskiZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice2002:22:23zakwalifikowany/a
GabrielŁokuciejewskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. I. KrasickiegoLidzbark Warmiński2002:22:58zakwalifikowany/a
KarolinaŁakomyZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław2002:24:47zakwalifikowany/a
DawidHalatSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa2002:30:45zakwalifikowany/a
WiktorPolanowskiZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk2002:32:36zakwalifikowany/a
OskarPietyraSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim2002:32:49zakwalifikowany/a
AdamGąsienica-Samek2002:33:02zakwalifikowany/a
CezaryRębiśZespół Szkół ElektronicznychRadom2002:36:53zakwalifikowany/a
KrzysztofWójcicki2002:38:25zakwalifikowany/a
AdamSzymaszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin2002:39:37niezakwalifikowany/a
WIKTORIAMIZERAZespół Szkół MuzycznychRadom2002:48:07niezakwalifikowany/a
KamilKoman2002:49:48niezakwalifikowany/a
JanMacugowskiZespół Szkół w Chojnicach, Technikum im. Stefana BieszkaChojnice2002:51:47niezakwalifikowany/a
DawidKrawczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała2002:55:43niezakwalifikowany/a
KonradMysłekLiceum OgólnokształcąceCzłuchów2003:00:33niezakwalifikowany/a
DawidGutSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik2003:01:15niezakwalifikowany/a
KrzysztofMichałekCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa2003:01:25niezakwalifikowany/a
AdamRafałowski2003:03:40niezakwalifikowany/a
StanisławDramińskiZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk2003:05:55niezakwalifikowany/a
StefanSłomianSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań2003:07:49niezakwalifikowany/a
PiotrBiela2003:08:47niezakwalifikowany/a
MiłoszPawelecPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im.Jana Pawła II w RadomiuRadom2003:09:53niezakwalifikowany/a
WiktorPiórkowskiZespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w PoznaniuPoznań2003:11:34niezakwalifikowany/a
TomaszForyśI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KołobrzeguKołobrzeg2003:15:55niezakwalifikowany/a
MartaŁopusiewiczVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań2003:17:06niezakwalifikowany/a
AndrzejMickiewicz2003:17:47niezakwalifikowany/a
AntoniNawrockiZSMEiEToruń2003:21:25niezakwalifikowany/a
ZuzannaBocianZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań2003:23:16niezakwalifikowany/a
TomaszOlchowySzkoła Podsatwowa w NiemczuNiemcz2003:24:23niezakwalifikowany/a
AdamMachnikSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice2003:24:34niezakwalifikowany/a
StefanGraefling2003:26:49niezakwalifikowany/a
KacperPulitSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza2003:27:10niezakwalifikowany/a
NataliaMietelska2003:29:33niezakwalifikowany/a
MaksymilianKarbasz2003:30:22niezakwalifikowany/a
MałgorzataRabsztyn2003:32:52niezakwalifikowany/a
FranekJakuboze2003:33:58niezakwalifikowany/a
MikołajŻuber2003:48:08niezakwalifikowany/a
AntoninaGardzielewska2003:49:07niezakwalifikowany/a
MilenaNowosad2003:49:19niezakwalifikowany/a
PawełPorté3Szkoła Podstawowa nr 16Gdynia2003:49:37niezakwalifikowany/a
DominikPaterekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych2003:53:05niezakwalifikowany/a
JanUlbrychI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski2003:54:38niezakwalifikowany/a
PawełKromkaZespół Szkół EnergetycznychKraków2003:55:04niezakwalifikowany/a
MaciejPietrzykI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski2003:55:57niezakwalifikowany/a
FranciszekLiszkaSzkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w GdowieGdów2003:57:54niezakwalifikowany/a
KatarzynaChmielewskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2003:58:32niezakwalifikowany/a
AleksandraCzempińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2003:59:20niezakwalifikowany/a
PawełMichałowski2003:59:23niezakwalifikowany/a
HubertŁukasikVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań2004:00:17niezakwalifikowany/a
StefanGajda2004:01:02niezakwalifikowany/a
ZuzannaWaszczukCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa2004:04:37niezakwalifikowany/a
OliverKozłowskiSzkoła Podstawowa nr 2Murowana Goślina2004:04:56niezakwalifikowany/a
PatrykCieliczkaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław2004:05:01niezakwalifikowany/a
HubertGłuchowskiSP 19Elblag2004:05:03niezakwalifikowany/a
NataliaKrawczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała2004:11:51niezakwalifikowany/a
VladyslavBuriachokZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław2004:19:04niezakwalifikowany/a
MiłoszFeculakZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2004:19:44niezakwalifikowany/a
MariaOstrowska2004:20:03niezakwalifikowany/a
KamilKwiecieńZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław2004:22:39niezakwalifikowany/a
DariaUrodaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2004:26:14niezakwalifikowany/a
DawidAntczakSzkoła Podstawowa im. Józefa JagielskiegoMiędzyborów2004:26:25niezakwalifikowany/a
MajaBorekLiceum OgólnokształcąceCzłuchów2004:27:19niezakwalifikowany/a
PiotrRaczek2004:28:26niezakwalifikowany/a
MiłoszWypchłoSP im. Jana Pawła II w MikorzynieMikorzyn2004:29:11niezakwalifikowany/a
AleksanderBednarekSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów2004:29:44niezakwalifikowany/a
WiktoriaBurniakZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk2004:29:49niezakwalifikowany/a
AlanWaśkiewiczSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto2004:31:59niezakwalifikowany/a
AlbertSępiołSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny2004:31:59niezakwalifikowany/a
SebastianNaporaSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa2004:32:18niezakwalifikowany/a
MateuszSikora2004:32:37niezakwalifikowany/a
MichałWasyluk2004:33:57niezakwalifikowany/a
PiotrTabaczyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań2004:34:08niezakwalifikowany/a
MarcelLemańskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka2004:34:37niezakwalifikowany/a
AmeliaOsowskaSzkoła Podstawowa nr 29 w GdyniGdynia2004:34:54niezakwalifikowany/a
SebastianWilkSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa2004:35:08niezakwalifikowany/a
AgataNaworskaIII LO w KoninieKonin2004:35:14niezakwalifikowany/a
JoannaBłażejczakIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra2004:35:46niezakwalifikowany/a
MarcinKondratLiceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w SokółceSokółka2004:36:08niezakwalifikowany/a
PawełPranicaSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa2004:38:46niezakwalifikowany/a
DominikaAdamowskaSzkoła Podstawowa nr 29 w GdyniGdynia2004:40:07niezakwalifikowany/a
OliwierKarwowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA2004:40:19niezakwalifikowany/a
SzymonTomczykSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo2004:40:34niezakwalifikowany/a
KarolZiębaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław2004:40:47niezakwalifikowany/a
HubertBieleckiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław2004:41:38niezakwalifikowany/a
AmeliaDrogoszLO GóraGóra2004:41:49niezakwalifikowany/a
LilianaDubasSzkoła Podstawowa nr 27Kraków2004:43:20niezakwalifikowany/a
MikołajKamińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów2004:44:51niezakwalifikowany/a
AlicjaDubasSzkoła Podstawowa nr 27Kraków2004:46:05niezakwalifikowany/a
AmeliaPasławskaZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja2004:46:22niezakwalifikowany/a
LauraAncygierSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty2004:46:23niezakwalifikowany/a
KorneliaBernatowiczSzkoła Podstawowa nr 29 w GdyniGdynia2004:46:48niezakwalifikowany/a
KacperHendrykZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków2004:48:51niezakwalifikowany/a
JoannaLudwickaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama MickiewiczaRadom2004:49:07niezakwalifikowany/a
MichałKondratSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze2004:49:14niezakwalifikowany/a
OliwierKądziołkaZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz2004:50:19niezakwalifikowany/a
MichałWojewnikOgnisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w WarszawieWarszawa2004:50:32niezakwalifikowany/a
MichałMikłuszkaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec2004:51:42niezakwalifikowany/a
MarcelinaKlocekZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja2004:51:52niezakwalifikowany/a
AnnaŁysyganiczZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne2004:52:18niezakwalifikowany/a
WeronikaSzacka2004:52:38niezakwalifikowany/a
ZofiaMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów2004:52:38niezakwalifikowany/a
MarcelinaDrohomireckaZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce2004:52:58niezakwalifikowany/a
JuliaRymarskaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów2004:53:43niezakwalifikowany/a
PaulinaKlonekSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń2004:55:48niezakwalifikowany/a
RobertWoronin2004:56:12niezakwalifikowany/a
WojciechLeszewskiSzkoła Podstawowa nr 357Warszawa2004:56:22niezakwalifikowany/a
WeronikaDziamska2004:56:41niezakwalifikowany/a
KamilKuczerowski2004:57:18niezakwalifikowany/a
WiktoriaTolkoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze2004:58:59niezakwalifikowany/a
KacperKuczmarskiSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa2004:59:56niezakwalifikowany/a
LenaIdczakSzkoła Podstawowa nr 38Poznań2004:59:59niezakwalifikowany/a
JoannaLisowska1902:38:22niezakwalifikowany/a
KarolWojtuńZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1903:20:58niezakwalifikowany/a
MarcinGórkiewiczSzkoła Podstawowa nr 41Kraków1903:30:44niezakwalifikowany/a
MałgorzataPustelnikSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź1903:31:48niezakwalifikowany/a
AnnaŻarówSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1903:35:19niezakwalifikowany/a
MiłoszSarzyńskiSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary1903:44:30niezakwalifikowany/a
JakubGawędaZespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i MechanicznychBielsko-Biała1903:54:24niezakwalifikowany/a
PawełSłonka1903:56:49niezakwalifikowany/a
PiotrMatusiewiczAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów1904:08:10niezakwalifikowany/a
FranciszekMarcinowski1904:09:28niezakwalifikowany/a
RafałKlimczakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1904:10:11niezakwalifikowany/a
KarolinaSzczygiełSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica1904:11:43niezakwalifikowany/a
NowakowskiPiotrSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1904:16:11niezakwalifikowany/a
StanisławKrygowskiSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin1904:16:25niezakwalifikowany/a
MichałFudali1904:18:33niezakwalifikowany/a
WiktoriaGórska1904:23:14niezakwalifikowany/a
SamantaParzychZespół Szkół Techniczno - Informatycznych w ElbląguElbląg1904:31:53niezakwalifikowany/a
TytusMajewskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w WarszawieWarszawa1904:32:38niezakwalifikowany/a
MałgorzataBednarzSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice1904:34:52niezakwalifikowany/a
KacperWróbel1904:35:48niezakwalifikowany/a
AntoniSobczakSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa1904:37:43niezakwalifikowany/a
JustynaBieleckaZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja1904:37:50niezakwalifikowany/a
MikołajBaduraSP Nr 79 w ŁodziŁódź1904:41:39niezakwalifikowany/a
JustynaKlonekSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń1904:42:32niezakwalifikowany/a
OliwiaGrzempaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała1904:42:37niezakwalifikowany/a
UrszulaHołowniaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów1904:43:01niezakwalifikowany/a
BrunoMiszkiewiczWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa1904:43:09niezakwalifikowany/a
MichałHewkoPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1904:46:17niezakwalifikowany/a
OlgaWięcławSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław1904:48:07niezakwalifikowany/a
AgnieszkaNowisSzkoła Podstawowa im. J.A. Maklakiewicza w MszczonowieMszczonów1904:48:19niezakwalifikowany/a
JakubFrąckowiak1904:50:25niezakwalifikowany/a
MarcinKozaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec1904:51:15niezakwalifikowany/a
HubertHaładyjI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystaw1904:51:29niezakwalifikowany/a
KlaudiaLaskowskaSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1904:52:44niezakwalifikowany/a
TymonMazurekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrasnymstawieKrasnystaw1904:53:09niezakwalifikowany/a
OlivierPokrzywniak1904:54:50niezakwalifikowany/a
KacperSkitPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów1904:55:33niezakwalifikowany/a
JuliaJaroniekSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice1904:56:34niezakwalifikowany/a
PavelVorozhtsovSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław1904:56:44niezakwalifikowany/a
KlaudiaWiejaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała1904:56:57niezakwalifikowany/a
ZuzannaWykaZespół Szkół i Placówek w WołkowyiWołkowyja1904:59:44niezakwalifikowany/a
MichałRoguzSzkoła Podstawowa Nr 79Łódź1802:06:54niezakwalifikowany/a
JuliaKardasz1802:53:49niezakwalifikowany/a
AntekPatschekSzkoła Podstawowa nr 4Bytom1803:11:21niezakwalifikowany/a
KrzysztofRodzinkaAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów1803:15:10niezakwalifikowany/a
MarcinWójcickiSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała1803:32:23niezakwalifikowany/a
MałgorzataMilejczakI Liceum Ogólnokształcące w ZabrzuZabrze1803:46:00niezakwalifikowany/a
MateuszMostowskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski1803:46:07niezakwalifikowany/a
DominikMostowskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski1803:53:24niezakwalifikowany/a
SzymonKiernerSzkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusza w WarszawieWarszawa1803:56:41niezakwalifikowany/a
JuliaDziewieckaZSiPP nr 3Ostrowiec Św1804:06:01niezakwalifikowany/a
MichałGurzyńskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański1804:20:48niezakwalifikowany/a
PiotrBaranCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoWarszawa1804:22:02niezakwalifikowany/a
filipWiktorskiPubliczna Szkoła Podstawowa w KietlinieKietlin1804:23:13niezakwalifikowany/a
MarcinMargolI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj1804:26:44niezakwalifikowany/a
MariaHatlińskaSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek1804:29:38niezakwalifikowany/a
TymonMickiewiczCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa1804:35:12niezakwalifikowany/a
KarolSzwarcSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w CieszynieCieszyn1804:38:16niezakwalifikowany/a
MateuszJóźwiakSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola1804:39:10niezakwalifikowany/a
KacperLaskowskiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1804:40:06niezakwalifikowany/a
OliwerCzubalaSzkoła Podstawowa Nr 3Choszczno1804:41:02niezakwalifikowany/a
NataliaZubielikSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1804:41:16niezakwalifikowany/a
JuliaZubielikSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1804:41:24niezakwalifikowany/a
KamilLenczewskiSzkoła Podstawowa w Turośni KościelnejTurośń Kościelna1804:46:04niezakwalifikowany/a
AleksanderPorębny1804:46:53niezakwalifikowany/a
PiotrTurowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki1804:47:19niezakwalifikowany/a
NataliaJackowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława BroniewskiegoŚwidnik1804:47:44niezakwalifikowany/a
DominikSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1804:48:20niezakwalifikowany/a
MartynaWielgosikSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów1804:51:09niezakwalifikowany/a
KlaudiaRychterowiczSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów1804:51:15niezakwalifikowany/a
GracjanSekuterskiZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski1804:53:27niezakwalifikowany/a
TymoteuszBemZespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, Szkoła Podstawowa nr 25Wrocław1804:53:31niezakwalifikowany/a
DawidStrukowskiSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław1804:53:37niezakwalifikowany/a
AgataGoryńskaIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra1804:54:12niezakwalifikowany/a
JuliaCebulaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1804:54:33niezakwalifikowany/a
MaciejStasiak1804:54:40niezakwalifikowany/a
KamilBortnikZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski1804:55:22niezakwalifikowany/a
SzymonSkonieczkaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1804:55:51niezakwalifikowany/a
MichałWrzesińskiSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń1804:59:13niezakwalifikowany/a
JakubMuszyńskiSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice1804:59:17niezakwalifikowany/a
ŁukaszZalewski1701:19:01niezakwalifikowany/a
TymonFroncSpołeczna JedynkaGdynia1701:39:05niezakwalifikowany/a
MaciejRawickiZespół Szkół EkonomicznychPiła1702:30:42niezakwalifikowany/a
JakubWajdaLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała1702:46:00niezakwalifikowany/a
PiotrGałanSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin1703:01:45niezakwalifikowany/a
SzymonBiałyZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1703:02:56niezakwalifikowany/a
KubaKuczyński1703:28:35niezakwalifikowany/a
KamilSzostakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa1703:30:45niezakwalifikowany/a
MarcinKrysiakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa1703:30:54niezakwalifikowany/a
KarolRakowskiPrywatne Szkoły imienia Cecylii Pater - ZyberkównyWarszawa1703:44:07niezakwalifikowany/a
BarnabaBujak1704:01:44niezakwalifikowany/a
PiotrDąbkowskiSzkoła Podstawowa w PogorzałkachPogorzałki1704:08:40niezakwalifikowany/a
ZuzannaDąbrowskaSzkoła Podstawowa w PogorzałkachPogorzałki1704:19:53niezakwalifikowany/a
WojciechBulzackiZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice1704:31:20niezakwalifikowany/a
StanisławŁaznowskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin1704:31:21niezakwalifikowany/a
KrzysztofWojda1704:32:13niezakwalifikowany/a
NikodemWalkowiak1704:40:17niezakwalifikowany/a
ZofiaKurowskaSzkoła Podstawowa im. B PrusaKałuszyn1704:40:54niezakwalifikowany/a
DanielPardejSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1704:42:03niezakwalifikowany/a
MajaRadochońskaSzkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice1704:42:19niezakwalifikowany/a
MarcelinCiechanowskiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo1704:49:44niezakwalifikowany/a
SzymonGrech1704:49:58niezakwalifikowany/a
LeonPrzybylskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław1704:51:34niezakwalifikowany/a
RóżaKozickaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1704:51:44niezakwalifikowany/a
KrystynaKrowicka1704:52:50niezakwalifikowany/a
BarbaraBłoszyk1704:52:53niezakwalifikowany/a
LenaMarkiewicz1704:53:05niezakwalifikowany/a
BrunonPrzybylskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław1704:55:32niezakwalifikowany/a
JakubZając1704:56:00niezakwalifikowany/a
BeataRogozińskaLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice1704:56:36niezakwalifikowany/a
JuliaGołębiowskaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1704:56:41niezakwalifikowany/a
ŁucjaWąsikowskaSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA1704:57:59niezakwalifikowany/a
KacperZawadka1704:58:18niezakwalifikowany/a
MateuszPokornieckiZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń1704:58:58niezakwalifikowany/a
MirosławKoziakZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2Przemyśl1602:31:05niezakwalifikowany/a
OliwiaKonopińskaSzkoła Podstawowa im. R. W. Berwińskiego w ZaniemyśluZaniemyśl1602:32:29niezakwalifikowany/a
MartynaBobykMiędzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski" w LublinieLublin1602:41:11niezakwalifikowany/a
MaciejKum1602:54:44niezakwalifikowany/a
TymonDeraZKiW w StężycyStężyca1602:54:59niezakwalifikowany/a
JanAndrzejewskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 7Zielona Góra1602:59:19niezakwalifikowany/a
KrzysztofLaszczyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1603:00:36niezakwalifikowany/a
ErykŁoński1603:02:23niezakwalifikowany/a
WiktorSucharaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1603:03:52niezakwalifikowany/a
MateuszKubikSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol1603:04:45niezakwalifikowany/a
TobiaszLiszkaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1603:14:31niezakwalifikowany/a
SzymonNowackiSzkoła Podstawowa nr 41Kraków1603:31:46niezakwalifikowany/a
OliwiaPrusekSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol1603:33:24niezakwalifikowany/a
JakubWcisłoSzkoła Podstawowa nr 4Praszka1603:38:08niezakwalifikowany/a
GabrielaGoleszI Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów1603:39:10niezakwalifikowany/a
FranciszekSzarekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1603:41:02niezakwalifikowany/a
JakubMarkowski1603:42:03niezakwalifikowany/a
AdamZarębskiMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1603:43:02niezakwalifikowany/a
KarolBlatkiewiczSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty1603:47:51niezakwalifikowany/a
KrzysztofMężyńskiMultischool International School Szkoła PodstawowaWarszawa1603:47:58niezakwalifikowany/a
SebastianKopiećSzkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świetego Jana Pawła II w Nowym SączuNowy Sącz1603:50:56niezakwalifikowany/a
SzymonSzlichcińskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁazachŁazy1603:51:55niezakwalifikowany/a
PatrykGeltzSzkoła Podstawowa nr 1 w ŚremieŚrem1603:52:14niezakwalifikowany/a
MajaMacheraSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol1603:54:40niezakwalifikowany/a
WiktorBudny1603:58:23niezakwalifikowany/a
MajaZiętaraSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol1604:02:05niezakwalifikowany/a
PiotrKrechlo ustrzyki dolneUstrzyki Dolne1604:02:08niezakwalifikowany/a
KrzysztofAksamitII Liceum OgólnokształcąceTarnów1604:03:09niezakwalifikowany/a
AdrianKnapińskiSzkoła Podstawowa nr 16Gdynia1604:06:22niezakwalifikowany/a
OliwierMakarskiSzkoła Podstawowa nr 16Gdynia1604:07:07niezakwalifikowany/a
JuliaKopytSzkoła Podstawowa nr 2 im. księżnej Eleonory CzartoryskiejRadzymin1604:09:52niezakwalifikowany/a
RafałFilipczakSzkoła Podstawowa nr 28Toruń1604:10:50niezakwalifikowany/a
MarcelParzyszekZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń1604:11:22niezakwalifikowany/a
FabianJaneczkoZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń1604:13:00niezakwalifikowany/a
KacperMirowskiZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń1604:13:21niezakwalifikowany/a
PiotrSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1WDPLegionowo1604:13:26niezakwalifikowany/a
ZygmuntBaranowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1604:14:43niezakwalifikowany/a
JakubWilczopolskiZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń1604:14:46niezakwalifikowany/a
ŁukaszOsmańskiZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń1604:16:21niezakwalifikowany/a
IgorWulkowiczII Liceum OgólnokształcąceTarnów1604:16:26niezakwalifikowany/a
MaciejOrepukSzkoła Podstawowa nr 2Piaseczno1604:19:12niezakwalifikowany/a
JuliaSzajerZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1Warszawa1604:19:38niezakwalifikowany/a
LeonardDomachowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1604:20:09niezakwalifikowany/a
JakubKowalskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1604:23:18niezakwalifikowany/a
MikołajSzydłowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg1604:26:36niezakwalifikowany/a
AdriannaWierzchowskaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1604:27:46niezakwalifikowany/a
FranekSygułaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁazachŁazy1604:30:04niezakwalifikowany/a
MajaJasPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1604:34:02niezakwalifikowany/a
PiotrDomaniuk1604:35:09niezakwalifikowany/a
AleksandraBusłowskaSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1604:36:44niezakwalifikowany/a
JoannaHaberkoSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1604:37:31niezakwalifikowany/a
YehorPoliatykinPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków1604:40:39niezakwalifikowany/a
BolesławWójcikPubliczna Szkoła Podstawowa im. Poskich Noblistów w WalimiuWalim1604:41:16niezakwalifikowany/a
JakubŚwitońSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin1604:42:34niezakwalifikowany/a
ZuzannaPartykaSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1604:44:17niezakwalifikowany/a
AlicjaTomaszekSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica1604:46:51niezakwalifikowany/a
MichałSzolcSzkoła Podstawowa nr 1 w JarosławiuJarosław1604:46:57niezakwalifikowany/a
WojtekMączkaSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny1604:47:12niezakwalifikowany/a
NikolaTolkoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1604:48:56niezakwalifikowany/a
KonradPierzchałaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec1604:49:13niezakwalifikowany/a
OliwerGierszewskiZespół Szkół w BrusachBrusy1604:50:31niezakwalifikowany/a
OliwiaHyżaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź1604:50:34niezakwalifikowany/a
AleksanderChrzanowskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk1604:51:42niezakwalifikowany/a
AleksandraOstrowskaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź1604:52:54niezakwalifikowany/a
PatrycjaPtasińskaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew1604:53:05niezakwalifikowany/a
EwaGrajekSzkoła Podstawowa nr 2 w ZalasewieZalasewo1604:53:06niezakwalifikowany/a
JoannaŻakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1604:53:46niezakwalifikowany/a
MaciejSzymczyk1604:53:54niezakwalifikowany/a
IgaNikolowSzkoła Podstawowa nr 93 im. L. RydlaKraków1604:54:22niezakwalifikowany/a
MagdalenaCiuchnoSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1604:54:24niezakwalifikowany/a
AniaBłaszczykSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg1604:55:17niezakwalifikowany/a
BartoszKozłowskiSzkoła Podstawowa nr 293Warszawa1604:55:22niezakwalifikowany/a
SamantaBoguszSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie1604:55:29niezakwalifikowany/a
AdamKlepackiSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław1604:55:35niezakwalifikowany/a
WojciechSzymczyk1604:56:13niezakwalifikowany/a
KonradWrzesieńSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Starym PoluStare Pole1604:56:19niezakwalifikowany/a
MajaKlimekSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń1604:56:56niezakwalifikowany/a
TadeuszGajdaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice1604:58:08niezakwalifikowany/a
ŁukaszCherekSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława1604:59:13niezakwalifikowany/a
BartoszFrydelTAK OpoleOpole1604:59:24niezakwalifikowany/a
MarcelinaOlenderSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk1604:59:31niezakwalifikowany/a
JuliaKłysińska1605:00:19niezakwalifikowany/a
TymonPaterekZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków1605:00:24niezakwalifikowany/a
SzymonŚwiderski1500:44:34niezakwalifikowany/a
MateuszWernickiSzkoła Podstawowa nr 382Warszawa1501:03:55niezakwalifikowany/a
DamianStec1502:00:12niezakwalifikowany/a
FilipSzorcz1502:07:16niezakwalifikowany/a
SzymonKędraSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów1502:13:32niezakwalifikowany/a
ŁukaszKiełtZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1502:26:51niezakwalifikowany/a
MichałSzporSzkoła Podstawowa nr 41Kraków1502:28:07niezakwalifikowany/a
KacperKurganZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec1502:31:01niezakwalifikowany/a
WiktoriaWiszkowskaSzkoła Podstawowe Nr 31Zabrze1502:31:26niezakwalifikowany/a
PiotrKowalczykVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań1502:31:40niezakwalifikowany/a
AdamStanochSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica1502:40:02niezakwalifikowany/a
Maksymilian DawidSawickiUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń1502:57:34niezakwalifikowany/a
IrekDawidowicz1502:57:44niezakwalifikowany/a
JakubCuryłoSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń1502:57:48niezakwalifikowany/a
FranciszekBiernatZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała1503:01:41niezakwalifikowany/a
JulianSzaciłowskiSzkoła Podstawowa w PogorzałkachPogorzałki1503:01:44niezakwalifikowany/a
PiotrMarciniakSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń1503:02:42niezakwalifikowany/a
KarolWolińskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w WarszawieWarszawa1503:04:02niezakwalifikowany/a
MaksymilianKorwielII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierz JagiellończykaElbląg1503:04:40niezakwalifikowany/a
TymonDoboszSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo1503:08:53niezakwalifikowany/a
JakubNokielskiZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1503:12:58niezakwalifikowany/a
SzymonJanoszka1503:14:06niezakwalifikowany/a
HannaGrelaZespół Szkolno-Przedszkolny nr4Gliwice1503:14:55niezakwalifikowany/a
ZuzannaDudekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki1503:15:15niezakwalifikowany/a
NataliaSawickaSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1503:19:14niezakwalifikowany/a
BartłomiejSzubertSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne1503:26:33niezakwalifikowany/a
Pro ZygmuntFilipSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa1503:27:19niezakwalifikowany/a
DominikDanilewiczSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło1503:33:52niezakwalifikowany/a
JuliaKicińskaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź1503:39:53niezakwalifikowany/a
AleksHyske vel HeskeSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź1503:42:58niezakwalifikowany/a
EmiliaBeruśSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1503:46:23niezakwalifikowany/a
JakubWielgusZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk1503:46:38niezakwalifikowany/a
PatrykWasikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom1503:48:52niezakwalifikowany/a
MagdalenaMikulskaSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów1503:49:12niezakwalifikowany/a
OskarKulinczikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom1503:55:58niezakwalifikowany/a
MikołajPukalski-PukałaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1503:56:50niezakwalifikowany/a
TeofilStefkoSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1503:57:10niezakwalifikowany/a
JakubGilSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1503:58:54niezakwalifikowany/a
NikitaKochuroSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin1504:00:00niezakwalifikowany/a
MaciejGoroszewskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok1504:01:26niezakwalifikowany/a
MagdaPąśkoSzkoła Podstawowa nr 199Łódź1504:06:54niezakwalifikowany/a
BartoszChmuraPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1504:10:42niezakwalifikowany/a
AleksanderIgłowski1504:15:33niezakwalifikowany/a
JanPawlikowskiCLV LO im. Bohaterek Powstania WarszawskiegoWarszawa1504:17:54niezakwalifikowany/a
RadosławCieślakSzkoła Podstawowa nr 4Praszka1504:18:39niezakwalifikowany/a
RafałNiedźwiedzki1504:19:10niezakwalifikowany/a
HannaPodgajnaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj1504:20:15niezakwalifikowany/a
HubertSawalaSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń1504:25:47niezakwalifikowany/a
JakubŚledzikV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1504:26:42niezakwalifikowany/a
SewerynŚwiechSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w BrzozieBrzoza 181504:29:05niezakwalifikowany/a
FranciszekBiałkowskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie1504:30:41niezakwalifikowany/a
KarolKaszanySzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne1504:30:47niezakwalifikowany/a
MikołajPawelecSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny1504:31:24niezakwalifikowany/a
KacperPiętkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w OlkuszuOlkusz1504:33:25niezakwalifikowany/a
MichalinaPasikowskaSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1504:34:08niezakwalifikowany/a
MalwinaMatysiakSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1504:34:24niezakwalifikowany/a
MonikaWiniarska1504:35:28niezakwalifikowany/a
RóżaStolarczykZespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w OlkuszuOlkusz1504:36:26niezakwalifikowany/a
MikołajOlewnickiSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa1504:37:24niezakwalifikowany/a
TymekWawrzyńczakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1504:38:43niezakwalifikowany/a
JakubŚlęzakSzkoła Podstawowa nr 199Łódź1504:38:59niezakwalifikowany/a
NinaRybackaSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1504:39:39niezakwalifikowany/a
StaśSkoczylas1504:40:06niezakwalifikowany/a
PiotrDombekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień1504:42:11niezakwalifikowany/a
PawełDombekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień1504:43:17niezakwalifikowany/a
BartłomiejSuszekZespół Szkół EkonomicznychPiła1504:44:20niezakwalifikowany/a
HannaDolecka1504:46:09niezakwalifikowany/a
HannaZarzyckaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź1504:47:08niezakwalifikowany/a
WiktoriaJaniecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole1504:48:06niezakwalifikowany/a
MiłoszKocik1504:48:27niezakwalifikowany/a
AgataSłodkowskaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź1504:48:29niezakwalifikowany/a
KacperPalij1504:48:39niezakwalifikowany/a
KonradKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź1504:49:06niezakwalifikowany/a
IzabelaBrzozowskaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź1504:49:17niezakwalifikowany/a
FilipMielczarekSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1504:49:55niezakwalifikowany/a
RafałCzyżZespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w OlkuszuOlkusz1504:50:04niezakwalifikowany/a
OlaChruścińskaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź1504:53:41niezakwalifikowany/a
WiktoriaJaremaZespół Szkół Mechaniczo - ElektrycznychTarnów1504:54:51niezakwalifikowany/a
KamilSmolarskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1504:55:00niezakwalifikowany/a
StanisławŁatuszkoSP nr 2Piaseczno1504:55:20niezakwalifikowany/a
FilipNowackiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań1504:55:36niezakwalifikowany/a
WojtekGładyszSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin1504:56:11niezakwalifikowany/a
EvgeniiBulykoSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica1504:56:53niezakwalifikowany/a
MariaKoczorowskaSzkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego KukuczkiPoznań1504:57:01niezakwalifikowany/a
KarolJazwinskisp5 w poznaniu im. Norberta-disaPoznań1504:57:49niezakwalifikowany/a
SandraPokorskaSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1504:57:52niezakwalifikowany/a
BartekGładyszSP 30 im. Króla Kazimierza WielkiegoLublin1504:57:57niezakwalifikowany/a
MartaWiśniewskaZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski1504:59:40niezakwalifikowany/a
Estela-HannaUlianiuk1505:00:02niezakwalifikowany/a
FranciszekBogaczSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica1505:00:36niezakwalifikowany/a
WojciechSkibaSzkoła Podstawowa nr 3 w PszowiePszów1400:56:25niezakwalifikowany/a
WiktorAlischSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec1401:38:24niezakwalifikowany/a
KamilKujdaZKiW w StężycyStężyca1401:46:49niezakwalifikowany/a
PawełPodolak1401:52:01niezakwalifikowany/a
MagdalenaKicińska1402:02:25niezakwalifikowany/a
AleksandraMuzajSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców1402:02:39niezakwalifikowany/a
NataliaOlaszSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina1402:03:57niezakwalifikowany/a
AdamAltmanSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1402:07:51niezakwalifikowany/a
JakubOlędzkiSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa1402:26:01niezakwalifikowany/a
SzymonKotyński1402:38:37niezakwalifikowany/a
MiłoszObiałaSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie1402:45:43niezakwalifikowany/a
HubertKuśnierzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1402:50:29niezakwalifikowany/a
KamilŚwięchSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów1402:51:06niezakwalifikowany/a
MarcinLaskowski1402:54:05niezakwalifikowany/a
JakubStęchłyZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1402:54:25niezakwalifikowany/a
NarekSergeyanIX Liceum Ogólnokształcące im. Z. Wróblewskiego w KrakowieKraków1402:57:07niezakwalifikowany/a
MarcinPiaseckiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIKazimierz Biskupi1402:57:55niezakwalifikowany/a
MariaGłódSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław1403:01:00niezakwalifikowany/a
DominikZającI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski1403:03:09niezakwalifikowany/a
TomaszKoślaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków1403:04:13niezakwalifikowany/a
FilipSkop1403:06:11niezakwalifikowany/a
WojciechKołodziejczykII Liceum Ogólnikształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w LegnicyLegnica1403:09:01niezakwalifikowany/a
WojciechSzymczakSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań1403:14:28niezakwalifikowany/a
JanAntczakZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań1403:17:06niezakwalifikowany/a
EmiliaKlimaszSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1403:18:28niezakwalifikowany/a
ErykStaluszkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań1403:18:46niezakwalifikowany/a
MaksymilianKaszkowiakZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań1403:19:03niezakwalifikowany/a
JakubGrądekSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w SzabdzieSzabda1403:19:14niezakwalifikowany/a
JuliaChlebnaSzkoła Podstawowa nr 9 w PruszkowiePruszków1403:22:43niezakwalifikowany/a
ZuzannaRedzikI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1403:23:02niezakwalifikowany/a
ZofiaLenarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1403:26:50niezakwalifikowany/a
MarcinGórowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1403:31:04niezakwalifikowany/a
OliwiaPlutaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGniezno1403:34:15niezakwalifikowany/a
martynaRóżańskaSzkoła Podstawowa nr 9 w PruszkowiePruszków1403:34:52niezakwalifikowany/a
MikołajWłodowskiTAK OpoleOpole1403:38:30niezakwalifikowany/a
HaniaKordekpsp10 opoleopole1403:41:11niezakwalifikowany/a
ŁukaszWiatrowskiSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w ZagórowieZagórów1403:42:18niezakwalifikowany/a
MateuszMuszyńskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny1403:47:12niezakwalifikowany/a
EmilSkrzydeł1403:47:58niezakwalifikowany/a
BartoszDołżyńskiI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w WejherowieWejherowo1403:50:25niezakwalifikowany/a
AdamGrochulskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice1403:54:25niezakwalifikowany/a
MichałBloch1403:56:31niezakwalifikowany/a
JakubMajdańskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań1404:01:28niezakwalifikowany/a
MikołajŚwiderskiSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin1404:01:43niezakwalifikowany/a
AntoniJachniewiczSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa1404:02:19niezakwalifikowany/a
KatarzynaKaczorSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1404:02:38niezakwalifikowany/a
AntoniKosickiSzkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego KukuczkiPoznań1404:04:51niezakwalifikowany/a
AnnaMiranowskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1404:08:37niezakwalifikowany/a
AnitaCisłoSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1404:11:31niezakwalifikowany/a
ArturSzałańskiSzkoła Podstawowa Nr 205 im. św. Jadwigi Królowej PolskiŁódź1404:12:50niezakwalifikowany/a
KatarzynaHałońSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1404:13:06niezakwalifikowany/a
PiotrNiemcewiczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin1404:15:41niezakwalifikowany/a
WojciechŻarnowskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoBydgoszcz1404:16:35niezakwalifikowany/a
DominikWłodarczykSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice1404:16:46niezakwalifikowany/a
AndrzejJodkoSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1404:18:38niezakwalifikowany/a
TomaszNiemcewiczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin1404:19:22niezakwalifikowany/a
NikodemWiśniewskiSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice1404:24:16niezakwalifikowany/a
KacperWęgrzynSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce1404:24:18niezakwalifikowany/a
WiktoriaWęgrzynSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce1404:25:55niezakwalifikowany/a
KingaSiejakowskaSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo1404:26:56niezakwalifikowany/a
AntoninaŁanieckaSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1404:29:19niezakwalifikowany/a
DominikCiarcińskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc1404:31:30niezakwalifikowany/a
KarolBąbikMICHALICKIE SZKOŁY W MARKACHMarki1404:32:38niezakwalifikowany/a
JakubChlebny1404:33:03niezakwalifikowany/a
ZofiaRachwalskaSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa1404:36:56niezakwalifikowany/a
AnastazjaKrawczykSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1404:37:39niezakwalifikowany/a
KrystianPrusekSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów1404:38:48niezakwalifikowany/a
AleksandraMajdanikSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1404:41:41niezakwalifikowany/a
NataliaBembenekPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków1404:42:32niezakwalifikowany/a
NataliaPolańskaAkademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów1404:44:29niezakwalifikowany/a
DominikaBartoszSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka1404:45:00niezakwalifikowany/a
KacperKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1404:46:55niezakwalifikowany/a
JakubKapiduraZespół Szkół Technicznych w PilePiła1404:47:54niezakwalifikowany/a
JakubBartoszSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka1404:48:05niezakwalifikowany/a
JeremiHebdowskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1404:49:57niezakwalifikowany/a
WeronikaSzulcSzkoła Podstawowa nr 199Łódź1404:50:22niezakwalifikowany/a
BartłomiejPiekarzPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2Kraków1404:52:42niezakwalifikowany/a
KrystianSzelestI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski1404:53:56niezakwalifikowany/a
AleksandraWeissZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań1404:54:34niezakwalifikowany/a
NataliaRodakowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1404:55:33niezakwalifikowany/a
PawełKowalskiSzkoła Podstawowa nr 2 w ZalasewieZalasewo1404:56:31niezakwalifikowany/a
FilipMagaZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk1404:56:40niezakwalifikowany/a
MonikaStrzelecSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów1404:56:45niezakwalifikowany/a
OliwiaSzewczykSzkoła Podstawowa nr 9Tomaszów Mazowiecki1404:57:44niezakwalifikowany/a
NikolaGajosSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów1404:57:54niezakwalifikowany/a
KubaSzałańskiSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1404:58:36niezakwalifikowany/a
WojciechKrawczykSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1405:00:23niezakwalifikowany/a
TeresaDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk1405:00:32niezakwalifikowany/a
BartłomiejCynarZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1300:51:21niezakwalifikowany/a
KrzysztofPatulski1300:55:39niezakwalifikowany/a
MaciejPłoski1300:59:30niezakwalifikowany/a
DominikKutSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów1301:02:44niezakwalifikowany/a
TymonTłuczekSzkoła Podstawowa im. gen Józefa Dowbora Muśnickiego w LusowieLusowo1301:06:51niezakwalifikowany/a
DawidFrątczakSzkoła PodstawowaTurek1301:24:33niezakwalifikowany/a
NataliaKrehlikSzkoła Podstawowa nr 4Kraków1301:29:50niezakwalifikowany/a
MaximilianZając1301:32:56niezakwalifikowany/a
MichałWawrzyniecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w RadomiuRadom1301:34:28niezakwalifikowany/a
MarcinPaździerskiSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz1301:34:31niezakwalifikowany/a
KarolAndryjanowiczMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1301:36:55niezakwalifikowany/a
GrzegorzKawulokSzkoła Podstawowa nr 2 w KoniakowieKoniaków1301:37:49niezakwalifikowany/a
IgorHajkowski1301:41:31niezakwalifikowany/a
MartaSzulcaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1301:41:57niezakwalifikowany/a
HannaKoziełłoSzkoła Podstawowa nr 28Poznań1301:46:05niezakwalifikowany/a
AdamSiwekSzkoła Podstawowa nr 38Poznań1301:54:52niezakwalifikowany/a
AntekSuszkoPrywatne Szkoły imienia Cecylii Pater - ZyberkównyWarszawa1301:56:36niezakwalifikowany/a
WojciechFrancDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1301:56:42niezakwalifikowany/a
MagdalenaWyrzykowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych1301:57:19niezakwalifikowany/a
MikołajIgnaczyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w BełżycachBełżyce1301:57:45niezakwalifikowany/a
HubertZychSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno1301:57:57niezakwalifikowany/a
DominikaBombaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1301:58:00niezakwalifikowany/a
MiłoszGruźlewskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski1301:58:06niezakwalifikowany/a
MałgorzataGąsiorPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle1302:01:51niezakwalifikowany/a
FilipWrzosek1302:05:42niezakwalifikowany/a
MartynaPiekiełkoSzkoła Podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w ZaborzuZaborze1302:05:55niezakwalifikowany/a
MikołajSaliński1302:06:24niezakwalifikowany/a
mateuszwilkSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki1302:11:14niezakwalifikowany/a
StanisławPieczyńskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań1302:13:39niezakwalifikowany/a
JakubPieczyńskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań1302:15:41niezakwalifikowany/a
OlekCholewaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań1302:16:52niezakwalifikowany/a
SzymonBonarekSzkoła Podstawowa nr 12Piotrków Trybunalski1302:21:42niezakwalifikowany/a
MieszkoButkiewiczSzkoła Podstawowa nr 11 w SuwałkachSuwałki1302:23:27niezakwalifikowany/a
JanBorowiakSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin1302:24:08niezakwalifikowany/a
MariaMikiciukSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław1302:25:09niezakwalifikowany/a
MateuszMatysik1302:38:32niezakwalifikowany/a
StanisławSztrajtZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz1302:41:35niezakwalifikowany/a
MarcinKubiakZespół Szkół Technicznych Diecezji KaliskiejKalisz1302:45:16niezakwalifikowany/a
AdamAngielskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1302:48:23niezakwalifikowany/a
IgaDomagałaSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo1302:51:29niezakwalifikowany/a
KacperMichalczykPSP w JurkowieJurkow1302:57:04niezakwalifikowany/a
SzymonMichaldoKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków1302:57:53niezakwalifikowany/a
EmiliaRosółZespół Szkół w OleśnieOlesno1302:57:56niezakwalifikowany/a
wiktorszelezinNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice1303:00:50niezakwalifikowany/a
AnnaWeberZespół Szkół w OleśnieOlesno1303:01:11niezakwalifikowany/a
BartoszZatońPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1303:01:46niezakwalifikowany/a
KacperZdrodowskiSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa1303:01:53niezakwalifikowany/a
NikolaJuniewiczSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno1303:03:47niezakwalifikowany/a
PolaJuniewiczSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno1303:06:20niezakwalifikowany/a
KacperHołaLO GóraGóra1303:06:35niezakwalifikowany/a
AntoniWęgrzynZespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1303:09:22niezakwalifikowany/a
AleksandraBartoszukSzkoła Podstawowa im. bohaterów Akcji V2 w SarnakachSarnaki1303:10:13niezakwalifikowany/a
JakubFurmanekSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj1303:14:32niezakwalifikowany/a
TymoteuszGauraSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław1303:14:37niezakwalifikowany/a
FranciszekMajewski1303:15:31niezakwalifikowany/a
JuliaBabicaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica1303:17:22niezakwalifikowany/a
MaksymilianSzudrowiczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki1303:20:53niezakwalifikowany/a
ZuzannaKujawaSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca1303:21:20niezakwalifikowany/a
AnnaCzarneckaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec1303:25:33niezakwalifikowany/a
MiłoszMarekSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1303:26:16niezakwalifikowany/a
FilipKokowskiSzczecinskie Collegium InformatyczneSzczecin1303:29:41niezakwalifikowany/a
NataliaZganiaczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin1303:30:53niezakwalifikowany/a
WojciechTomaszewski1303:34:53niezakwalifikowany/a
KrzysztofGargaszZespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z SanokaSanok1303:38:06niezakwalifikowany/a
SamuelDańkówSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice1303:39:52niezakwalifikowany/a
JanGargaszZespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z SanokaSanok1303:41:14niezakwalifikowany/a
ŁukaszPoplewskiSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne1303:42:31niezakwalifikowany/a
EwaOstapowiczSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa1303:50:37niezakwalifikowany/a
WiktorRadzikowskiSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa1303:51:02niezakwalifikowany/a
RadosławSzilderSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w DominikowicachDominikowice1303:55:52niezakwalifikowany/a
ŁukaszWójtSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice1303:58:01niezakwalifikowany/a
HubertJerzak1303:58:17niezakwalifikowany/a
AlicjaPestkaSzkoła Podstawowa nr 1Czersk1303:58:30niezakwalifikowany/a
AgataPestkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaCzersk1303:58:56niezakwalifikowany/a
PiotrKocórSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1304:02:17niezakwalifikowany/a
ArturŻebrowskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń1304:05:00niezakwalifikowany/a
ZuzannaBrzęczekI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiMysłowice1304:07:17niezakwalifikowany/a
MariaGrulkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1304:11:16niezakwalifikowany/a
KingaDworaczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień1304:11:19niezakwalifikowany/a
KacperŻebrowskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń1304:12:31niezakwalifikowany/a
SzymonJagusztynPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15Radom1304:14:23niezakwalifikowany/a
SzymonSzwingePSP im. Stanisława Rosponda ŻyrowejŻyrowa1304:15:09niezakwalifikowany/a
BartoszMichalakNiepubliczna Szkoła Podstawowa PraxisŁąki1304:15:14niezakwalifikowany/a
JakubSakowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki1304:17:07niezakwalifikowany/a
AdrianMazurekSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto1304:18:28niezakwalifikowany/a
DamianBerkan1304:18:51niezakwalifikowany/a
AleksandraPodkowaZespół Szkół ElektronicznychRadom1304:19:21niezakwalifikowany/a
TyberiuszKonieczkaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1304:20:19niezakwalifikowany/a
EwelinaRogowskaSP42Białystok1304:24:47niezakwalifikowany/a
WiktoriaJaniecSzkoła PodstawowaKostomłoty1304:26:12niezakwalifikowany/a
KajetanZielińskiSzkoła Podstawowa nr 19 w KatowicachKatowice1304:27:00niezakwalifikowany/a
TomaszMarciniakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych1304:31:03niezakwalifikowany/a
AleksanderDomin1304:32:03niezakwalifikowany/a
NataliaNiezgodaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg1304:33:18niezakwalifikowany/a
JuliaSmoterSzkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w SłupcySłupca1304:35:56niezakwalifikowany/a
AnnaKlocek1304:36:38niezakwalifikowany/a
MikołajJarosSamorządowa Szkoła Podstawowa w PałecznicyPałecznica1304:36:53niezakwalifikowany/a
WojciechWłodarskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź1304:37:48niezakwalifikowany/a
WiktoriaSmoterIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin1304:39:34niezakwalifikowany/a
SzymonZaparucha1304:42:24niezakwalifikowany/a
WiktorBaraniewicz1304:43:00niezakwalifikowany/a
WojciechSzczepaniakSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo1304:43:03niezakwalifikowany/a
MikołajTomalaSzkoła Podstawowa nr 8Malbork1304:43:13niezakwalifikowany/a
DorianWalentynowiczSzkoła Podstawowa nr 8Malbork1304:43:47niezakwalifikowany/a
WiktorKnap1304:44:19niezakwalifikowany/a
JagodaKreczkoZespół Szkół w RzepinieRzepin1304:46:05niezakwalifikowany/a
MateuszJóźwiakSzkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w LublinieLublin1304:46:42niezakwalifikowany/a
DominikKaczorPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów1304:47:56niezakwalifikowany/a
KacperKuśmierczyk1304:48:53niezakwalifikowany/a
KacperDuraSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka1304:49:29niezakwalifikowany/a
ZuzannaPolakPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom1304:50:03niezakwalifikowany/a
PiotrRadlińskiSzkoła Podstawowa nr 4Kraków1304:51:27niezakwalifikowany/a
OliwiaLeśnyPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice1304:52:40niezakwalifikowany/a
MaciejWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1304:54:09niezakwalifikowany/a
JanOgazaSP 3Bytom1304:55:55niezakwalifikowany/a
AdamJarosSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec1304:56:20niezakwalifikowany/a
AmeliaZnamirowskaZespół Szkół MuzycznychKrosno1304:56:29niezakwalifikowany/a
MariaLegatDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1304:58:18niezakwalifikowany/a
MiłoszBednarzSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1304:59:06niezakwalifikowany/a
AdrianMalinowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki1200:35:29niezakwalifikowany/a
KrystianSzumlasZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8Gdynia1200:35:29niezakwalifikowany/a
MaksymilianGrzyb1200:38:45niezakwalifikowany/a
NataliaMroczkowska1200:39:25niezakwalifikowany/a
ErykMarszałkowskiZKiW w StężycyStężyca1200:50:04niezakwalifikowany/a
BartekDębickiSzkoła Podstawowa nr 4Bytom1200:50:18niezakwalifikowany/a
MaksymilianMuskałaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko1200:52:30niezakwalifikowany/a
IgorWiwatowskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki1200:53:08niezakwalifikowany/a
JuliaPlichtaZKiW w StężycyStężyca1200:53:49niezakwalifikowany/a
SzymonLasota1200:57:59niezakwalifikowany/a
BrajanCielochSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń1200:58:05niezakwalifikowany/a
JakubWilochSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1200:59:50niezakwalifikowany/a
MiłoszCzarnikSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1201:01:03niezakwalifikowany/a
MaksymilianGalaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1201:01:30niezakwalifikowany/a
AdamForteckiSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź1201:04:28niezakwalifikowany/a
KarolBiałas1201:04:32niezakwalifikowany/a
SzymonWylegała1201:05:01niezakwalifikowany/a
MichałLichańskiSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim1201:05:36niezakwalifikowany/a
KarolPodgórski1201:06:43niezakwalifikowany/a
OliwiaChachajNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław1201:07:26niezakwalifikowany/a
MateuszWójcińskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w GazomiGazomia Stara1201:07:53niezakwalifikowany/a
DawidŻychskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń1201:08:51niezakwalifikowany/a
MichalinaMichtaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica1201:09:21niezakwalifikowany/a
KlaudiaAlickaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno1201:09:52niezakwalifikowany/a
MateuszRudź1201:11:14niezakwalifikowany/a
GabrielMarkowskiLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice1201:11:20niezakwalifikowany/a
DominikMałejkyjII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierz JagiellończykaElbląg1201:11:21niezakwalifikowany/a
WojciechBryjaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice1201:11:58niezakwalifikowany/a
MariaKędzierskaSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc1201:12:40niezakwalifikowany/a
SzymonDomańskiII Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w LublinieLublin1201:14:00niezakwalifikowany/a
KamilZapałaZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój1201:15:53niezakwalifikowany/a
MaciejŻuchowskiSzkoła podstawowa nr 6 w RumiRumia1201:16:02niezakwalifikowany/a
KarolPalarczykZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój1201:16:58niezakwalifikowany/a
JakubMigasZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój1201:17:04niezakwalifikowany/a
MateuszSobczakZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój1201:17:11niezakwalifikowany/a
KamilMaciążkaZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój1201:17:21niezakwalifikowany/a
JakubKraskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna1201:19:09niezakwalifikowany/a
MateuszMarciniak1201:20:38niezakwalifikowany/a
PiotrŚmieszekZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój1201:21:11niezakwalifikowany/a
BartoszPuwertSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko1201:21:54niezakwalifikowany/a
TymoteuszChmuraMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1201:25:13niezakwalifikowany/a
MateuszSzydłowskiSzkoła Podstawowa nr 27Kraków1201:28:12niezakwalifikowany/a
RafałTumaszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa1201:29:18niezakwalifikowany/a
AlanKozikSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1201:32:10niezakwalifikowany/a
AdamKłychSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów1201:34:12niezakwalifikowany/a
SzymonFranczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów1201:35:17niezakwalifikowany/a
MikołajWiewióraZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna1201:35:32niezakwalifikowany/a
MartaStasicaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna1201:36:53niezakwalifikowany/a
WiktorStasikowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka ChopinaMałkinia Górna1201:37:14niezakwalifikowany/a
KacperTomiłoSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiHusynne1201:38:57niezakwalifikowany/a
AdrianOzimowskiSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia1201:39:02niezakwalifikowany/a
KarinaRapaczSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna1201:39:31niezakwalifikowany/a
MaksymilianŚniguckiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle1201:40:22niezakwalifikowany/a
WojtekKłosSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia1201:40:25niezakwalifikowany/a
AnnaGrelewiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz1201:41:04niezakwalifikowany/a
PatrykMożdżeńSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna1201:42:25niezakwalifikowany/a
MatyldaStankeSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki1201:42:43niezakwalifikowany/a
PatrykAdamiecSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia1201:43:47niezakwalifikowany/a
ZofiaGągała1201:45:06niezakwalifikowany/a
TobianaTyczyńskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław1201:46:36niezakwalifikowany/a
KacperBłoszkoSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów1201:48:03niezakwalifikowany/a
PaulinaChorążySzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna1201:48:52niezakwalifikowany/a
AntoniKowalski1201:55:30niezakwalifikowany/a
MarcelRoszkowskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk1201:56:01niezakwalifikowany/a
AleksanderFilipkowskiSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w SzabdzieSzabda1201:58:55niezakwalifikowany/a
ŁukaszSmalecSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Starym PoluStare Pole1202:00:03niezakwalifikowany/a
MichałOżdżyńskiSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź1202:02:31niezakwalifikowany/a
SzymonBamberskiSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź1202:03:12niezakwalifikowany/a
MaksymilianGawinSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź1202:03:23niezakwalifikowany/a
ElizaĆmielSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów1202:05:24niezakwalifikowany/a
JulianWięckowskiSzkoła Podstawowa nr330Warszawa1202:05:33niezakwalifikowany/a
MałgorzataŁukasikSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo1202:11:13niezakwalifikowany/a
AleksanderMarekSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów1202:14:02niezakwalifikowany/a
MariaWięcławSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław1202:14:44niezakwalifikowany/a
OlgaGołąb1202:15:32niezakwalifikowany/a
GabrielaStopińska1202:18:26niezakwalifikowany/a
BlankaPiotrowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława1202:18:52niezakwalifikowany/a
RadosławLenczewskiZSP7 w PoznaniuPoznań1202:20:46niezakwalifikowany/a
MichałŁysiakV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1202:21:13niezakwalifikowany/a
AdrianMroczek1202:25:27niezakwalifikowany/a
AleksandraMarciniakSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1202:32:18niezakwalifikowany/a
KatarzynaKraskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna1202:33:04niezakwalifikowany/a
JuliaŻarkowskaSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin1202:37:34niezakwalifikowany/a
KarolZgrajaPubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie SpytkowskiejPoręba Spytkowska1202:38:37niezakwalifikowany/a
JanTalarekZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój1202:38:46niezakwalifikowany/a
MikołajKordysSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice1202:39:45niezakwalifikowany/a
szymonklawikowskiPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia1202:40:59niezakwalifikowany/a
RyszardKołaczkowskiSzkoła Podstawowa nr 4Kołobrzeg1202:41:55niezakwalifikowany/a
MaciejCydejkoSzkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty w LegionowieLegionowo1202:47:13niezakwalifikowany/a
MikołajBuliczSzkoła Podstawowa w BukowinieBukowina1202:47:32niezakwalifikowany/a
MarcelMichalikSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów1202:48:47niezakwalifikowany/a
StanisławPrzyborowski1202:55:04niezakwalifikowany/a
MaksymilianŁękawaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław1202:57:56niezakwalifikowany/a
AntoniSiwiecSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1203:01:11niezakwalifikowany/a
KalinaRachwałSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia1203:03:04niezakwalifikowany/a
HubertBorkowskiZespół Szkół TechnicznychTurek1203:03:33niezakwalifikowany/a
MilenaGacaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1203:03:51niezakwalifikowany/a
LenaKołachaSzkoła Podstawowa nr 4Praszka1203:05:13niezakwalifikowany/a
KacperChorążewiczSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice1203:07:13niezakwalifikowany/a
OliwiaOstrowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1203:12:21niezakwalifikowany/a
NataliaOpalaI Liceum OgólnokształcąceRumia1203:13:06niezakwalifikowany/a
NataliaSzczepkowskaZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica1203:14:04niezakwalifikowany/a
MichałMajchrzakSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy1203:17:14niezakwalifikowany/a
ŁukaszWidzII Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w LublinieLublin1203:19:30niezakwalifikowany/a
SzymonGórskiPubliczna Szkoła Podstawowa im.Batalionów Chlopskich w Zawadach StaarychZawady Stare1203:20:28niezakwalifikowany/a
AdrianLewekSP im. Jana Pawła II w MikorzynieMikorzyn1203:22:32niezakwalifikowany/a
DawidJędrzejewskiSP 19Elblag1203:27:16niezakwalifikowany/a
AlexFreestonePSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w RadomiuRadom1203:27:38niezakwalifikowany/a
NataliaPrzybyszSzkoła Podstawowa nr 7 w ŚwidnikuŚwidnik1203:30:59niezakwalifikowany/a
MałgorzataLewickaSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów1203:32:04niezakwalifikowany/a
WiktoriaWnukZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława1203:32:05niezakwalifikowany/a
ZuzannaSzwebs1203:32:27niezakwalifikowany/a
FranekDługopolskiSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów1203:32:44niezakwalifikowany/a
NikodemMordarskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1203:34:13niezakwalifikowany/a
WeronikaHołowieniecSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa1203:36:59niezakwalifikowany/a
AnnaSzczepaniakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek1203:38:06niezakwalifikowany/a
JoannaDoroszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa1203:44:01niezakwalifikowany/a
MajaPodniesińskaSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin1203:46:56niezakwalifikowany/a
WiktoriaMocnaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew1203:48:05niezakwalifikowany/a
PawełLatosińskiSzkoła Podstawowa nr 10Tychy1203:54:56niezakwalifikowany/a
AleksandraOlszewskaIV Liceum OgólnokształcąceZielona Góra1203:55:47niezakwalifikowany/a
DawidFranczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki1203:55:55niezakwalifikowany/a
MateuszChrobakSzkoła Podstawowa nr 3Nysa1203:58:03niezakwalifikowany/a
IzabellaSiwkaSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno1203:59:21niezakwalifikowany/a
AnnaMajchrzakSP Kamionki i SP RobakowoKamionki/Robakowo1203:59:38niezakwalifikowany/a
MateuszSzymczakSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin1204:03:42niezakwalifikowany/a
EmiliaZygor1204:05:02niezakwalifikowany/a
MikolajStefanskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1204:06:05niezakwalifikowany/a
MaksymilianKroehnkeSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1204:07:27niezakwalifikowany/a
IgorDzido1204:09:03niezakwalifikowany/a
AdamJakubowskiZespół Szkół im. Mikołaja KopernikaBełżyce1204:12:34niezakwalifikowany/a
MarcinTuliszkaSzkoła Podstawowa nr 10Poznań1204:13:32niezakwalifikowany/a
StanisławWojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń1204:13:41niezakwalifikowany/a
KamilKowalczykZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój1204:13:56niezakwalifikowany/a
JakubWideraSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy w KatowicachKatowice1204:24:15niezakwalifikowany/a
KalinaTyszkiewiczSzkoła podstawowa nr 39Gdańsk1204:24:31niezakwalifikowany/a
AndrzejFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań1204:25:00niezakwalifikowany/a
KrzysiaHertaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów1204:25:37niezakwalifikowany/a
PiotrŻywiołekSzkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w GdowieGdów1204:27:52niezakwalifikowany/a
BartłomiejMarszałekOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopniaPłock1204:31:27niezakwalifikowany/a
PawełSzarataKatolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra SkargiWarszawa1204:34:59niezakwalifikowany/a
WiktorHołowniaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów1204:35:01niezakwalifikowany/a
KasiaPorebskaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1204:35:05niezakwalifikowany/a
RafałRussekSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec1204:35:12niezakwalifikowany/a
HaniaJasekSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź1204:36:29niezakwalifikowany/a
JulianJasekSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź1204:37:40niezakwalifikowany/a
AntoniKopećSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź1204:38:26niezakwalifikowany/a
KrzysztofPatalasNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin1204:38:34niezakwalifikowany/a
MaciejRdzak1204:42:52niezakwalifikowany/a
AntekMazurSP nr 35 im. Adeli KorczyńskiejKatowice1204:43:00niezakwalifikowany/a
GabrielaGolińskaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew1204:44:37niezakwalifikowany/a
OliwierNiedźwiadekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, Szkoła Podstawowa nr 25Wrocław1204:45:27niezakwalifikowany/a
MarcinCzembrowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, Szkoła Podstawowa nr 25Wrocław1204:46:53niezakwalifikowany/a
JanJabłońskiSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź1204:47:15niezakwalifikowany/a
MarcinAdamekSzkoła Podstawowa nr 169 im. Marii DąbrowskiejŁódź1204:47:28niezakwalifikowany/a
MarcinKawalaSpołeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Amigo"Wrocław1204:47:29niezakwalifikowany/a
KrzysiekŁuniewskiSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA1204:48:22niezakwalifikowany/a
JanHanulewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole1204:49:04niezakwalifikowany/a
JakubKrzemińskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń1204:52:51niezakwalifikowany/a
WiktorBerłowskiZSP KrasneKrasne1204:56:53niezakwalifikowany/a
JanWiśliński1204:58:33niezakwalifikowany/a
HannaPieczykolanSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1204:59:07niezakwalifikowany/a
AdamSochaZespół Szkół LicealnychUstrzyki Dolne1205:00:21niezakwalifikowany/a
makscyganSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko1100:25:04niezakwalifikowany/a
GabrielBajsarowiczZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław1100:33:01niezakwalifikowany/a
PiotrKałmukSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1100:37:41niezakwalifikowany/a
PiotrBadełekZespół Szkolno-Przedszkolny w LubochniLubochnia1100:46:50niezakwalifikowany/a
ZofiaStefańskaSzkoła Podstawowa 162Łódź1100:47:03niezakwalifikowany/a
MaksymilianPakuła1100:49:28niezakwalifikowany/a
SzymonHorniak1100:50:42niezakwalifikowany/a
HannaKobierska1100:51:26niezakwalifikowany/a
NataliaSterkowiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoBydgoszcz1100:54:03niezakwalifikowany/a
WiktorWykurzPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec1100:55:17niezakwalifikowany/a
FabianNaderZKiW w StężycyStężyca1100:58:42niezakwalifikowany/a
RafałRawskiSzkoła Podstawowa nr 312Warszawa1100:59:06niezakwalifikowany/a
OliwierKlamannZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1100:59:27niezakwalifikowany/a
MaciejSokołowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1101:00:08niezakwalifikowany/a
BartoszZiębaZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój1101:00:54niezakwalifikowany/a
ArieVan NiekerkLiceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w PłockuPłock1101:02:14niezakwalifikowany/a
OlgaZiarekPSP 5Stalowa Wola1101:02:50niezakwalifikowany/a
MikołajChudziakSzkoła Podstawowa w MąkolnieMąkolno1101:03:09niezakwalifikowany/a
ŁukaszSułkowskiSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica1101:03:24niezakwalifikowany/a
OskarOkońSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko1101:03:48niezakwalifikowany/a
SzymonMajdaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1101:03:51niezakwalifikowany/a
KacperCzajkaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew1101:04:47niezakwalifikowany/a
MikołajRyńskiSzkoła Podstawowa w OstaszewieOstaszewo1101:04:49niezakwalifikowany/a
ŁukaszRaźniak1101:04:56niezakwalifikowany/a
MateuszGrygolecSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA1101:06:22niezakwalifikowany/a
IgorNadkierniczny1101:07:08niezakwalifikowany/a
NataliaRyczkoPSP 5Stalowa Wola1101:07:13niezakwalifikowany/a
JuliaSterkowiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz1101:07:37niezakwalifikowany/a
SzymonŁawniczakI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz1101:08:34niezakwalifikowany/a
MiłoszKrzakSzkoła Podstawowa nr 27Kraków1101:08:52niezakwalifikowany/a
szymonsiudaSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek1101:08:55niezakwalifikowany/a
JarekMatyjasikSzkoła Podstawowa im. Marii Patyk w Sławsku WielkimSławsk Wielki1101:09:17niezakwalifikowany/a
MaciejPawlaczyk1101:09:32niezakwalifikowany/a
OliwierŁazukaSzkoła Podstawowa w MielnieMielno1101:18:01niezakwalifikowany/a
StanisławPior-KucińskiSzkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa MorcinkaGdańsk1101:24:10niezakwalifikowany/a
SzymonBulzakElitarne Liceum Ogólnokstałcące im. Jana III SobieskiegoNowy Sącz1101:25:09niezakwalifikowany/a
JakubGawrysiakI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz1101:28:35niezakwalifikowany/a
JuliaKądziołkaSzkoła Podstawowa nr 8Malbork1101:32:23niezakwalifikowany/a
JakubKrajewskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w KutnieKutno1101:34:48niezakwalifikowany/a
MartynaGacekSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna1101:35:35niezakwalifikowany/a
AngelikaKołodaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj1101:40:09niezakwalifikowany/a
JanBurnos1101:41:06niezakwalifikowany/a
MaksymilianMielczarek1101:44:44niezakwalifikowany/a
BartoszBryńczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki1101:49:01niezakwalifikowany/a
ZuzannaZapałaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski1101:53:35niezakwalifikowany/a
BarbaraMaletaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek1101:56:36niezakwalifikowany/a
AlicjaMachońSzkoła Podstawowa w Szaniawach-MatysachSzaniawy-Matysy1101:59:33niezakwalifikowany/a
IgorMilewskiSzkoła Podstawowa nr 4Bytom1102:02:09niezakwalifikowany/a
BartoszPoznańSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo1102:03:31niezakwalifikowany/a
WeronikaŁuczakIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin1102:04:40niezakwalifikowany/a
KingaMaciejewskaSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi1102:13:06niezakwalifikowany/a
KamilKachniarz1102:16:41niezakwalifikowany/a
MateuszWłodarczykSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki1102:18:08niezakwalifikowany/a
KacperBiniakiewiczMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1102:18:16niezakwalifikowany/a
GrzegorzKozaczykSzkoła Podstawowa im.T.Banachiewicza w PorębiePoręba1102:18:21niezakwalifikowany/a
KlaudiaKwaśniakSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza1102:28:03niezakwalifikowany/a
PawełKleinV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1102:32:41niezakwalifikowany/a
TomaszMuszyńskiSzkoła Podstawowa nr 42Szczecin1102:36:20niezakwalifikowany/a
MateuszArsobaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału PomorskiegoSzczecinek1102:37:54niezakwalifikowany/a
MartynaKaszubaSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo1102:39:28niezakwalifikowany/a
FranciszekGołuński1102:39:33niezakwalifikowany/a
MarysiaArsobaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału PomorskiegoSzczecinek1102:40:09niezakwalifikowany/a
MajaArsobaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału PomorskiegoSzczecinek1102:40:14niezakwalifikowany/a
WiktorMichalskiSzkoła Podstawowa nr 114Kraków1102:43:43niezakwalifikowany/a
KlaudiaRekSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec1102:44:17niezakwalifikowany/a
ZofiaKonieczkaSzkoła Podstawowa Towarzystwa SalezjańskiegoBydgoszcz1102:51:19niezakwalifikowany/a
TymoteuszMazurkiewiczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki1102:52:12niezakwalifikowany/a
PiotrKaczorZespół Placówek Oświatowych nr 1Włoszczowa1102:58:15niezakwalifikowany/a
MagdalenaKapkaSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary1103:04:11niezakwalifikowany/a
GrzegorzHorbaczewskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1103:04:13niezakwalifikowany/a
EwelinaPłochockaSzkoła Podstawowa nr 21Zabrze1103:06:21niezakwalifikowany/a
HubertMajkowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa1103:09:42niezakwalifikowany/a
MateuszPrzytułaSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce1103:11:07niezakwalifikowany/a
PawełPoszwaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce1103:12:06niezakwalifikowany/a
ErykJachimiakPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników1103:12:30niezakwalifikowany/a
FabianMisztelaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza1103:13:36niezakwalifikowany/a
JakubMazurkiewiczSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki1103:14:18niezakwalifikowany/a
AleksandraMałolepszyZespół Szkół w OleśnieOlesno1103:14:45niezakwalifikowany/a
KatarzynaGalewskaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce1103:15:35niezakwalifikowany/a
BernadettaWoźniak1103:23:52niezakwalifikowany/a
IgorBartosPubliczna Szkoła Podstawowa im.Batalionów Chlopskich w Zawadach StaarychZawady Stare1103:24:59niezakwalifikowany/a
JakubMrozek1103:28:18niezakwalifikowany/a
MateuszPiwowarskiZespół Szkół MuzycznychKrosno1103:29:18niezakwalifikowany/a
FranciszekKądziołkaSzkoła Podstawowa nr 8Malbork1103:29:25niezakwalifikowany/a
PaulinaPawlikowskaSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów1103:32:48niezakwalifikowany/a
KarolinaDziąbaSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów1103:34:09niezakwalifikowany/a
JakubWłodaraPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1103:36:42niezakwalifikowany/a
ZuzannaSoszyńskaSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź1103:43:04niezakwalifikowany/a
OskarGarulaSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź1103:45:45niezakwalifikowany/a
HubertHasse1103:46:16niezakwalifikowany/a
DominikaSzubiakSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj1103:50:15niezakwalifikowany/a
AleksandraPłoska1103:55:41niezakwalifikowany/a
StanisławLech1103:59:29niezakwalifikowany/a
LeonZakrzewskiPubliczna Szkoła Podstawowa im.Batalionów Chlopskich w Zawadach StaarychZawady Stare1104:00:13niezakwalifikowany/a
KingaMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1104:01:20niezakwalifikowany/a
UrszulaJaśkowska1104:03:19niezakwalifikowany/a
OliwiaZatońPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie1104:09:01niezakwalifikowany/a
AleksandraGałkowska1104:09:15niezakwalifikowany/a
PiotrZaranekSzkoła Podstawowa nr4 w GoleniowieGoleniów1104:09:23niezakwalifikowany/a
MateuszRompaSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoSzczytna1104:12:03niezakwalifikowany/a
MajaWiewióraSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała1104:15:25niezakwalifikowany/a
KarolZiętkiewiczSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica1104:16:05niezakwalifikowany/a
OliwiaOstrowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec1104:18:22niezakwalifikowany/a
MagdalenaSiewielecSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk1104:18:25niezakwalifikowany/a
MateuszLachtaraZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica1104:25:16niezakwalifikowany/a
MartynaPasierbSp LeckaLecka1104:28:17niezakwalifikowany/a
AntekTorbickiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska1104:28:55niezakwalifikowany/a
FranciszekTorbickiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska1104:28:59niezakwalifikowany/a
RobertSikora1104:32:06niezakwalifikowany/a
JędrzejĆwiklińskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza MazowieckiegoGdańsk1104:35:06niezakwalifikowany/a
PiotrAnielakSzkoła Podstawowa nr 3Kudowa-Zdrój1104:37:59niezakwalifikowany/a
ZuzannaKokotSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała1104:39:11niezakwalifikowany/a
JuliaSłojewskaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice1104:40:30niezakwalifikowany/a
LiliaMularska1104:43:21niezakwalifikowany/a
FilipSzałekSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk1104:43:32niezakwalifikowany/a
AdamKurzakKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków1104:45:20niezakwalifikowany/a
MichalinaWiwatowskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki1104:47:15niezakwalifikowany/a
SaraAzizAnglojęzyczna Szkoła PodstawowaŁódź1104:48:43niezakwalifikowany/a
WiktorMachSzkoła Podstawowa nr 2Legionowo1104:49:35niezakwalifikowany/a
AlicjaStaniaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w ZawierciuZawiercie1104:51:01niezakwalifikowany/a
DominikaDrozdKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków1104:52:05niezakwalifikowany/a
PatrycjaGrosiakPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski1104:52:21niezakwalifikowany/a
PiotrFudalewiczSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów1104:52:36niezakwalifikowany/a
BartoszMaciągPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski1104:53:10niezakwalifikowany/a
KarolZielińskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców1104:54:09niezakwalifikowany/a
JuliaStankiewiczLO GóraGóra1104:54:38niezakwalifikowany/a
BartoszFaderewskiSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka1104:55:25niezakwalifikowany/a
AnnaGrosiakPubliczna Szkoła PodstawowaMajdan Królewski1104:55:30niezakwalifikowany/a
SzymonDetlafSzkoła podstawowa nr 6 w RumiRumia1104:55:41niezakwalifikowany/a
PiotrPorzucekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole1104:55:46niezakwalifikowany/a
karolinacupiałKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec1104:59:04niezakwalifikowany/a
julaJackiewiczSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze1104:59:35niezakwalifikowany/a
SerafinBrucheiser1000:17:33niezakwalifikowany/a
KingaCeynowaI Liceum OgólnokształcąceRumia1000:28:07niezakwalifikowany/a
MichałGrabińskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec1000:29:29niezakwalifikowany/a
DominikGarbaczSzkoła Podstawowa nr 7 w ŚwidnikuŚwidnik1000:30:08niezakwalifikowany/a
DamianDańkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów1000:30:10niezakwalifikowany/a
MaciejRomekSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1000:33:51niezakwalifikowany/a
SzymonSawickiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1000:33:56niezakwalifikowany/a
StanisławZielińskiSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin1000:34:51niezakwalifikowany/a
LidiaBoruchSzkoła Podstawowa nr 68 w Szczecinie im. 12 Pułku Ułanów PodolskichSzczecin1000:43:46niezakwalifikowany/a
MaciejUłanowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok1000:45:04niezakwalifikowany/a
AnnaAdamkiewicz1000:46:46niezakwalifikowany/a
FranciszekDerżkoSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa1000:47:23niezakwalifikowany/a
SzymonJuchaSzkołą Podstawowa nr 8Rzeszów1000:48:08niezakwalifikowany/a
RafałChlebbaZKiW w StężycyStężyca1000:53:20niezakwalifikowany/a
MaksChalimoniuk1000:53:31niezakwalifikowany/a
TomaszStuhlSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica1000:53:56niezakwalifikowany/a
KrzysztofMierzowski1000:59:55niezakwalifikowany/a
MichałRuszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1001:00:09niezakwalifikowany/a
FilipGucwa1001:01:02niezakwalifikowany/a
JakubTrębaczSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka1001:01:58niezakwalifikowany/a
KacperPrzybylskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień1001:02:24niezakwalifikowany/a
DanielBłajewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce1001:03:00niezakwalifikowany/a
WeronikaTraczSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów1001:06:47niezakwalifikowany/a
MaciejBaranSzkoła Podstawowa im. K. GórskiegoWierzbica1001:06:54niezakwalifikowany/a
NinaMisiekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek1001:07:37niezakwalifikowany/a
JakubLesiukZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce1001:11:07niezakwalifikowany/a
JanRabsztyn1001:12:43niezakwalifikowany/a
DavidMajewskiSzkoła Podstawowa w KrasnemKrasne1001:13:12niezakwalifikowany/a
KarolKapelZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w KrakowieKraków1001:14:07niezakwalifikowany/a
RyszardDembczyńskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1001:17:52niezakwalifikowany/a
AmeliaRostkowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka ChopinaMałkinia Górna1001:19:50niezakwalifikowany/a
TomekFilipczukPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice1001:22:39niezakwalifikowany/a
AdrianModlińskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki1001:22:49niezakwalifikowany/a
FILIPSŁODKISzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka1001:25:34niezakwalifikowany/a
PatrycjaLudwińska1001:25:59niezakwalifikowany/a
SzymonHuczZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1001:29:07niezakwalifikowany/a
MateuszZimniewiczZS nr 4 RCKUWałcz1001:29:16niezakwalifikowany/a
PiotrDarkowskiSzkoła Podstawowa Nr 4 w ŁomzyŁomża1001:40:23niezakwalifikowany/a
ZbyszekHertaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów1001:49:24niezakwalifikowany/a
KajaGrodzickaSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa1001:57:43niezakwalifikowany/a
HannaRóżyckaSzkoła Podstawowa nr 10Tychy1002:01:32niezakwalifikowany/a
BłażejJarembaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie1002:02:48niezakwalifikowany/a
LauraPilśniakZespół Szkół w OleśnieOlesno1002:04:01niezakwalifikowany/a
BartoszWiszniewskiSzkoła Podstawowa nr 357Warszawa1002:04:41niezakwalifikowany/a
kacpergrech1002:08:02niezakwalifikowany/a
JakubDojnikowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki1002:15:17niezakwalifikowany/a
ZuzannaMocnaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew1002:16:20niezakwalifikowany/a
WojciechMachelPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań1002:22:11niezakwalifikowany/a
AlanMejszutowicz1002:24:23niezakwalifikowany/a
HannaStankiewiczV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk1002:25:53niezakwalifikowany/a
AntoniJanaszak1002:28:09niezakwalifikowany/a
AleksGrzelakSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg1002:28:42niezakwalifikowany/a
OskarWiczlingZKiW w StężycyStężyca1002:32:40niezakwalifikowany/a
TamaraZagovoraZespół Szkół im. gen. W. AndersaCzęstochowa1002:34:19niezakwalifikowany/a
PiotrPiśkoZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna1002:34:47niezakwalifikowany/a
EmilkaKwaśnySzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała1002:35:57niezakwalifikowany/a
JustynaKocurSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała1002:36:44niezakwalifikowany/a
SzymonJez1002:42:16niezakwalifikowany/a
JaromirMucaSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów1002:42:33niezakwalifikowany/a
MichałŚwitałaSzkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejWarszawa1002:43:03niezakwalifikowany/a
JakubKomanderaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich w ImielinieImielin1002:43:38niezakwalifikowany/a
MaksymilianSosnowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań1002:51:50niezakwalifikowany/a
MateuszKoselnikSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo1003:04:24niezakwalifikowany/a
ErykMichalakZespół Szkół TechnicznychTurek1003:05:39niezakwalifikowany/a
MateuszBudnikSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1003:11:51niezakwalifikowany/a
AleksandraBachulaSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa1003:14:33niezakwalifikowany/a
LenaKończykSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko1003:19:08niezakwalifikowany/a
OliwiaFalkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Strzegom1003:25:01niezakwalifikowany/a
SzymonStalSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko1003:27:55niezakwalifikowany/a
MałgorzataWąsińskaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań1003:33:43niezakwalifikowany/a
kingazegarZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa1003:36:17niezakwalifikowany/a
AmeliaZegarZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa1003:36:39niezakwalifikowany/a
NikodemGroszZKiW w StężycyStężyca1003:42:15niezakwalifikowany/a
AnnaSzubiakSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj1003:43:42niezakwalifikowany/a
JulianZadrożnySzkoła Podstawowa nr 356Warszawa1003:48:27niezakwalifikowany/a
AniaRaczek1003:50:23niezakwalifikowany/a
BartoszZamirskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole1003:52:25niezakwalifikowany/a
KacperTrębaczZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków1004:08:59niezakwalifikowany/a
PawełRompaSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoSzczytna1004:10:33niezakwalifikowany/a
SzymonSzczepańczykSzkoła Podstawowa im. PokojuŻarki Letnisko1004:11:53niezakwalifikowany/a
AnnaFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań1004:13:34niezakwalifikowany/a
PiotrRakI Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. LipskiegoOstrów Wielkopolski1004:20:18niezakwalifikowany/a
WojtekGawrysiakSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź1004:24:23niezakwalifikowany/a
MateuszOleksySzkoła Podstawowa nr 3 im. I. KrasickiegoLidzbark Warmiński1004:29:06niezakwalifikowany/a
MichałMuchaLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w BoguchwaleBoguchwała1004:29:21niezakwalifikowany/a
KacperSikoraSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w KrakowieKraków1004:29:29niezakwalifikowany/a
KarolinaPartykaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-RechcieStrzyżewice-Rechta1004:39:35niezakwalifikowany/a
MartynaButurlaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguKołobrzeg1004:44:46niezakwalifikowany/a
DawidWałęgaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska1004:46:46niezakwalifikowany/a
KingaTrzeciakSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny1004:48:37niezakwalifikowany/a
SzymonPalickiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań1004:50:59niezakwalifikowany/a
MichałWojciechowskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1004:52:32niezakwalifikowany/a
TomaszChodarcewicz1004:55:05niezakwalifikowany/a
KacperKraweckiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce1004:55:57niezakwalifikowany/a
ZuzannaApelskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w PułtuskuPułtusk1004:56:24niezakwalifikowany/a
MarekLibera900:14:55niezakwalifikowany/a
JakubOlstowskiZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława900:22:14niezakwalifikowany/a
kasperkucharczykSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawa900:29:35niezakwalifikowany/a
NatanSłomka vel SłomińskiSzkoła Podstawowa nr 199Łódź900:30:05niezakwalifikowany/a
JakubCzajkaSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola900:30:23niezakwalifikowany/a
DawidPerzyńskiLO GóraGóra900:38:22niezakwalifikowany/a
FilipZiębaSzkoła Podstawowa nr 25Bielsko-Biała900:38:27niezakwalifikowany/a
DominikSadowski900:40:22niezakwalifikowany/a
DawidWęgrowskiSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w EłkuEłk900:46:44niezakwalifikowany/a
DawidRydzSP7 im. Powstańców Śląskich w TychachTychy900:50:33niezakwalifikowany/a
LauraNocońZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki900:53:38niezakwalifikowany/a
DawidPrzybyłowiczSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice900:58:52niezakwalifikowany/a
FilipSkoczkowskiSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka900:59:09niezakwalifikowany/a
NataliaMajewskaZSP KrasneKrasne901:02:01niezakwalifikowany/a
AleksanderJasinskiZespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu WielkopolskimKrzyż Wielkopolski901:07:19niezakwalifikowany/a
TomaszZwaraZKiW w StężycyStężyca901:09:29niezakwalifikowany/a
ŁukaszŚwięcickiSzkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie im Janusza KorczakaSzprotawa901:24:02niezakwalifikowany/a
IgorSzymańskiZKiW w StężycyStężyca901:24:44niezakwalifikowany/a
BlankaBlejaSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie901:27:59niezakwalifikowany/a
JanKantorekSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w ŁodziŁódź901:35:19niezakwalifikowany/a
FranciszekGorskiZespół Szkół Salezjańskich Don Bosko WrocławWrocław901:43:06niezakwalifikowany/a
Marek JanTomasII Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaKędzierzyn-Koźle901:55:30niezakwalifikowany/a
JakubPotoczakZespół Szkolno-Przedszkolny w Ścinawce DolnejŚcinawka Dolna901:56:46niezakwalifikowany/a
KacperGórskiSzkoła Podstawowa im. kpt. ż.w. Tadeusza Ziółkowskiego w Wierzchucinie KrólewskimWierzchucin Królewski902:02:56niezakwalifikowany/a
MaksStelmachSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa902:03:47niezakwalifikowany/a
JakubKarpierzSzkoła Podstawowa w ObidowejObidowa902:04:00niezakwalifikowany/a
AnastazjaKrólak902:04:01niezakwalifikowany/a
KacperChlipałaSzkoła Podstawowa w ObidowejObidowa902:13:23niezakwalifikowany/a
IgnacyRosadaI Liceum Ogolnokształcące fundacji EKOS w SwarzędzuSwarzędz902:16:30niezakwalifikowany/a
JakubJudaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń902:22:13niezakwalifikowany/a
DawidBaszczyszynSzkoła Podstawowa nr 3Kudowa-Zdrój902:24:30niezakwalifikowany/a
KonradKwiatkowski902:26:18niezakwalifikowany/a
JanBrzezińskiZespół Szkół EkonomicznychPiła902:32:48niezakwalifikowany/a
MagdalenaZganiaczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin902:33:39niezakwalifikowany/a
MikołajOstojski902:36:26niezakwalifikowany/a
TomaszWiatrSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto902:40:35niezakwalifikowany/a
ZuzannaTalaśkaSzkoła Podstawowa nr 16Gdynia902:51:30niezakwalifikowany/a
MACIEJNIEŚCIÓRSp 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa902:51:32niezakwalifikowany/a
JulkaSochaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie903:03:43niezakwalifikowany/a
SzymonJabłoński903:06:44niezakwalifikowany/a
MateuszMajewskiZespół Szkół TechnicznychMielec903:10:52niezakwalifikowany/a
MartynaHadasikZespół Szkół w OleśnieOlesno903:21:46niezakwalifikowany/a
MaciejKopczykSzkoła Podstawowa nr 68Wrocław903:23:23niezakwalifikowany/a
MatyldaOtolskaSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa903:26:16niezakwalifikowany/a
PawełCieślawskiNSP DaVinciBielsko-Biała903:30:34niezakwalifikowany/a
MichałSzymańskiNSP DaVinciBielsko-Biała903:30:38niezakwalifikowany/a
DawidKwietniewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań903:35:57niezakwalifikowany/a
KacperJańczakSzkoła Podstawowa nr 5Gostyń903:36:07niezakwalifikowany/a
PaulinaPiwońskaSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól903:38:51niezakwalifikowany/a
ŁukaszJurek903:44:03niezakwalifikowany/a
JustynaPawliottiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań903:44:39niezakwalifikowany/a
OlafKliber903:59:03niezakwalifikowany/a
JuliaPochopieńPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice904:00:08niezakwalifikowany/a
HannaDotaSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo904:03:26niezakwalifikowany/a
KlaudiaŁukaszewska904:06:20niezakwalifikowany/a
JakubMazurczykSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze904:11:23niezakwalifikowany/a
PatrykDynowskiSzkoła Podstawowa w ŁukowicyŁukowica904:18:26niezakwalifikowany/a
KamilRobakSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka SienkiewiczaLublin904:22:58niezakwalifikowany/a
InesUlmanPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec904:29:35niezakwalifikowany/a
MagdalenaSkieraSzkoła Podstawowa im. Ks. Abp. A. BaraniakaMchy904:30:20niezakwalifikowany/a
JoannaSzydelSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań904:32:26niezakwalifikowany/a
NikolaLeciejSzkoła Podstawowa im. Ks. Abp. A. BaraniakaMchy904:34:14niezakwalifikowany/a
JakubGórskiZespół Szkół w LuboniuLuboń904:35:09niezakwalifikowany/a
MartynaSzymańskaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów904:45:35niezakwalifikowany/a
MarcelWronaSp 5 im UNICEFKoszalin904:53:11niezakwalifikowany/a
NataliaGradońska904:59:20niezakwalifikowany/a
MałgorzataKwaśniewskaV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk904:59:21niezakwalifikowany/a
ZuzannaKrzanowska904:59:23niezakwalifikowany/a
MateuszDominiak800:30:36niezakwalifikowany/a
KrzysztofKumorX Liceum OgólnokształcąceToruń800:40:58niezakwalifikowany/a
KaceprNitkaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7Rzeszów800:47:40niezakwalifikowany/a
StanisławPąśkoSzkoła Podstawowa 162Łódź800:47:46niezakwalifikowany/a
MaciejKrólZespół Szkolo Przedszkolny w BorkowieBorkowo800:49:13niezakwalifikowany/a
MaksymilianKlamaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów800:50:10niezakwalifikowany/a
AleksandraSkuzaZespół Szkolno-Przedszkolny w LubochniLubochnia800:52:03niezakwalifikowany/a
MarcinBryłkaSzkoła Podstawowa nr 8 im. Jana III SobieskiegoŚwiętochłowice800:53:44niezakwalifikowany/a
ZuzannaLatkaLO GóraGóra800:54:55niezakwalifikowany/a
HubertPoterajSzkoła Podstawowa nr 12Łódź800:56:42niezakwalifikowany/a
WeronikaJakubikLO GóraGóra800:58:07niezakwalifikowany/a
MagdalenaJaśkiewiczSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz800:58:10niezakwalifikowany/a
PatrykJaskierskiSzkoła Podstawowa nr 2 w JarocinieJarocin800:58:49niezakwalifikowany/a
KacperStankiewiczSzkoła Podstawowa w MąkolnieMąkolno801:06:20niezakwalifikowany/a
MartaGabrielSzkoła Podstawowa w NieżywięciuNieżywięć801:08:48niezakwalifikowany/a
SzymonPogonowskiSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa NiwaKrzesk-Królowa Niwa801:08:50niezakwalifikowany/a
NataliaAntosikSzkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III SobieskiegoBielsko-Biała801:19:53niezakwalifikowany/a
AntoniRudnickiSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka801:21:01niezakwalifikowany/a
MichałPrekielSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka801:22:30niezakwalifikowany/a
ZosiaKamińskaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź801:23:53niezakwalifikowany/a
WiktorFajkowskiSzkoła Podstawowa im. Leona WyczółkowskiegoWtelno801:33:02niezakwalifikowany/a
MateuszBasaSzkoła Podstawowa im. Marii Patyk w Sławsku WielkimSławsk Wielki801:34:13niezakwalifikowany/a
JanGać801:34:34niezakwalifikowany/a
IzabelaGadeckaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski801:46:15niezakwalifikowany/a
KamilTalagaSzkoła Podstawowa nr 5 w ŚremieŚrem801:52:07niezakwalifikowany/a
MarcelFrączakSzkoła Podstawowa im. Jana Długosza w RzgowieRzgów801:54:22niezakwalifikowany/a
AleksanderOrłowskiSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami IntegracyjnymiSzczecin802:01:26niezakwalifikowany/a
KacperDrożdżSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza802:03:14niezakwalifikowany/a
JacekBac802:06:30niezakwalifikowany/a
AlicjaGałązkaSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź802:08:24niezakwalifikowany/a
AnielaWięcekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew802:09:45niezakwalifikowany/a
KlaraStadyk802:10:10niezakwalifikowany/a
KrystianMozalewskiSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze802:14:32niezakwalifikowany/a
KarolinaJarmuszewicz802:29:42niezakwalifikowany/a
MartaPelcPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki802:48:55niezakwalifikowany/a
SzymonCimochowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki802:53:11niezakwalifikowany/a
MateuszPęksaSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów802:57:53niezakwalifikowany/a
MartaNadajewskaSzkoła Podstawowa nr 12Piotrków Trybunalski803:10:11niezakwalifikowany/a
MagdalenaBogaczSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice803:24:31niezakwalifikowany/a
RoksanaUsykSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków803:26:08niezakwalifikowany/a
LauraBaśSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków803:26:34niezakwalifikowany/a
MichałRumińskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno803:46:05niezakwalifikowany/a
DawidGierZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław803:59:13niezakwalifikowany/a
MateuszPiotrowskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki804:03:11niezakwalifikowany/a
PatrykKoziarSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów804:15:31niezakwalifikowany/a
FilipKubiczekSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze804:24:18niezakwalifikowany/a
MarcinKukurowskiSzkoła Podstawowa w JenińcuJeniniec804:38:36niezakwalifikowany/a
KarolKrawczyk804:39:03niezakwalifikowany/a
AlicjaGemza-PtaśSzkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w ZabrzuZabrze804:41:14niezakwalifikowany/a
NataliaFedeczkoSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza804:45:30niezakwalifikowany/a
AmeliaMideraSzkoła Podstawowa im, Miry i Tadeusza SygietyńskichProszenie804:45:55niezakwalifikowany/a
KacperWięzikZespół Szkolno-PrzedszkolnyMazańcowice804:57:26niezakwalifikowany/a
AleksandraWłodaraPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie804:58:27niezakwalifikowany/a
BartoszJezusek805:00:13niezakwalifikowany/a
RadosławLejawaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna700:17:17niezakwalifikowany/a
KubaMichalskiSzkoła Podstawowa im. Marii Patyk w Sławsku WielkimSławsk Wielki700:26:45niezakwalifikowany/a
AmeliaRekowskaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny700:30:24niezakwalifikowany/a
JakubBliźniewskiZKiW w StężycyStężyca700:31:17niezakwalifikowany/a
BartoszCzubińskiSzkoła Podstawowa nr 28Poznań700:32:22niezakwalifikowany/a
MalwinaWandzelPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice700:35:38niezakwalifikowany/a
BeniaminDunstZKiW w StężycyStężyca700:36:13niezakwalifikowany/a
AnnaDelkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice700:36:51niezakwalifikowany/a
PiotrPrzytarskiZKiW w StężycyStężyca700:38:02niezakwalifikowany/a
MateuszRek-MorawskiSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń700:39:01niezakwalifikowany/a
NikodemDobersztynSzkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w SłupcySłupca700:46:38niezakwalifikowany/a
JanSafiańczukSP 150Warszawa700:49:28niezakwalifikowany/a
OskarKrawczykPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników700:49:35niezakwalifikowany/a
ZuzannaHałasSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie701:20:39niezakwalifikowany/a
AntoninaHołodyPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów701:25:26niezakwalifikowany/a
GrzegorzTereszkiewiczSP42Białystok701:29:51niezakwalifikowany/a
WiktoriaSzczur701:33:00niezakwalifikowany/a
MateuszPępekSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa701:34:43niezakwalifikowany/a
EmilkaJarógSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa701:36:25niezakwalifikowany/a
EmiliaMalewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów701:39:35niezakwalifikowany/a
MartynaDziuraSzkoła Podstawowa nr 4Kraśnik701:43:55niezakwalifikowany/a
OliwiaNędzaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa701:45:19niezakwalifikowany/a
GabrielaKorzeniewska701:51:43niezakwalifikowany/a
PiotrPrądzinskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice701:52:41niezakwalifikowany/a
FilipSłoniakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów701:56:36niezakwalifikowany/a
KajaKołodziejczykSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów701:58:23niezakwalifikowany/a
MateuszDwojakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w KunowieKunów701:58:54niezakwalifikowany/a
KAROLINATORUŃCZAKPrywatna Szkoła Podstawowa Happy KidsKościerzyna702:05:48niezakwalifikowany/a
GizelleMaryaPrywatna Szkoła Podstawowa Happy KidsKościerzyna702:05:57niezakwalifikowany/a
WojciechDrążekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych702:08:13niezakwalifikowany/a
AmeliaStaszewskaSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno702:15:22niezakwalifikowany/a
AngelikaKleczkowskaSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno702:16:42niezakwalifikowany/a
JuliaJóźwiakZE BrójceBrójce702:20:09niezakwalifikowany/a
ArkadiuszJóźwiakSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce702:21:39niezakwalifikowany/a
MarcelinaKurczychSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno702:21:55niezakwalifikowany/a
JuliaKaweckaSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce702:25:23niezakwalifikowany/a
KrzysztofPrzepiórkaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno702:31:15niezakwalifikowany/a
WeronikaRadkiewiczZespół Edukacyjny nr 1Świebodzin702:38:20niezakwalifikowany/a
FranciszekHenclewskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań702:49:19niezakwalifikowany/a
OliwiaBorowiakSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno702:54:08niezakwalifikowany/a
ZofiaAndersonSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno702:55:11niezakwalifikowany/a
MateuszLitwinZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa702:58:29niezakwalifikowany/a
KatarzynaKamykSzkoła Podstawowa w TurzyTurza703:01:27niezakwalifikowany/a
TymonPlaskiewiczZSMEiEToruń703:02:48niezakwalifikowany/a
ŁukaszKlisowskiSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz703:07:07niezakwalifikowany/a
DamianMolczykZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa703:14:01niezakwalifikowany/a
AmeliaŚmietanaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków703:17:03niezakwalifikowany/a
PatrycjaRębiszSzkoła Podstawowa im. Świetego Jana Pawła II w RaniżowieRaniżów703:21:40niezakwalifikowany/a
MilenaPędziwiatrSzkoła Podstawowa nr 1Oświęcim703:23:55niezakwalifikowany/a
JakubKopiecSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa703:30:19niezakwalifikowany/a
EsteraTanaśSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno703:44:11niezakwalifikowany/a
NataliaBakalarskaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice703:46:26niezakwalifikowany/a
AniaWachulecSzkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoKoszyce703:47:44niezakwalifikowany/a
PawełSokołowskiZKiW w StężycyStężyca703:48:04niezakwalifikowany/a
MateuszZdrojewskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 17Sosnowiec704:07:06niezakwalifikowany/a
JuliaZawadzkaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała704:33:18niezakwalifikowany/a
HubertJandzińskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław704:45:42niezakwalifikowany/a
AlaTargoszSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa704:47:59niezakwalifikowany/a
JanSobkowskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń704:48:42niezakwalifikowany/a
KarolinaJarosińskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica704:51:18niezakwalifikowany/a
PatrykDerbaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław704:51:36niezakwalifikowany/a
NatanielPowidełSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska704:55:21niezakwalifikowany/a
KrystianZarachZKiW w StężycyStężyca704:59:26niezakwalifikowany/a
OskarWiktorowicz600:23:40niezakwalifikowany/a
WeronikaWódczakSzkoła Podstawowa nr 27Kraków600:25:17niezakwalifikowany/a
SzymonGręda600:26:55niezakwalifikowany/a
KrzysztofCałkaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno600:27:24niezakwalifikowany/a
FilipGmyrekZespół Szkół w StrzegomiuStrzegom600:29:16niezakwalifikowany/a
ŁukaszTalagaLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III im. Adama MickiewiczaWrocław600:29:38niezakwalifikowany/a
BorysFabiszakSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin600:32:57niezakwalifikowany/a
TomaszGoździkSzkoła Podstawowa nr 4 w KoninieKonin600:33:12niezakwalifikowany/a
WiktoriaFrąckowiakZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy600:33:29niezakwalifikowany/a
PatrykPujanekSzkoła Podstawowa im. Polonii Amerykańskiej w GulczuGulcz600:34:06niezakwalifikowany/a
MartynaWoźniakZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica600:34:46niezakwalifikowany/a
KrzysztofDydziakSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa600:38:43niezakwalifikowany/a
BartoszKrzemińskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska600:46:40niezakwalifikowany/a
KingaPłusaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KurowicachKurowice600:46:48niezakwalifikowany/a
AntekDziwiszSzkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka DąbrowskiegoKraków600:47:35niezakwalifikowany/a
KacperSzewczykSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa600:49:07niezakwalifikowany/a
ZuzannaDeptułaSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej - CurieSzczytno600:50:27niezakwalifikowany/a
NataliaPiękniewskaZespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej ŁubianceStara Łubianka601:03:39niezakwalifikowany/a
MaciejKacaSzkoła Podstawowa 162Łódź601:06:18niezakwalifikowany/a
OliwiaSkuzaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański601:06:48niezakwalifikowany/a
AlicjaJustynaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza601:10:53niezakwalifikowany/a
ZuzannaSzczur601:12:29niezakwalifikowany/a
WojtekŻyłaSzkoła PodstawowaWerbkowice601:16:21niezakwalifikowany/a
MariaMaciasSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź601:17:03niezakwalifikowany/a
WeronikaMichalewskaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź601:19:12niezakwalifikowany/a
IgorBilskiSzkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice601:29:08niezakwalifikowany/a
KingaFałekSzkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci ŁodziŁódź601:29:25niezakwalifikowany/a
ZuzannaMosakowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Pułtusk601:30:35niezakwalifikowany/a
DawidRzeszutekSzkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice602:07:34niezakwalifikowany/a
JuliaMomotSzkoła Podstawowa nr 27Kraków602:07:41niezakwalifikowany/a
JustynaMeierZespół Szkół w OleśnieOlesno602:09:06niezakwalifikowany/a
ZuzannaStępieńSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych SzeregówStarachowice602:16:56niezakwalifikowany/a
KamilRyczekSzkoła Podstawowa nr 32 im. Armii KrajowejToruń602:34:48niezakwalifikowany/a
JustynaKęskaPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników602:47:22niezakwalifikowany/a
HannaBułatSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w TenczynkuTenczynek603:24:25niezakwalifikowany/a
KatarzynaHajdukSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała603:25:38niezakwalifikowany/a
AlicjaRumowicz603:25:46niezakwalifikowany/a
MichałMarcholewskiZKiW w StężycyStężyca603:34:22niezakwalifikowany/a
MarcinMalinowskiSzkoła Podstawowa nr 8Malbork603:42:20niezakwalifikowany/a
KasperSzubskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w WarszawieWarszawa603:42:37niezakwalifikowany/a
KonradSękowskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica603:50:21niezakwalifikowany/a
BrianOlszowyZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica603:53:03niezakwalifikowany/a
JakubJewiarzSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew603:57:16niezakwalifikowany/a
GabrielaZyburaKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków603:59:01niezakwalifikowany/a
KarolinaMichalik604:05:55niezakwalifikowany/a
HubertJaworskiSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa604:08:35niezakwalifikowany/a
OdoCzech604:43:18niezakwalifikowany/a
FilipPerlińskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek604:44:04niezakwalifikowany/a
AleksandraBromberekZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie604:47:36niezakwalifikowany/a
SaraBilskaSzkoła Podstawowa w SmardzowicachSmardzowice604:51:59niezakwalifikowany/a
ZofiaSilbernagelZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice604:56:53niezakwalifikowany/a
KonstantyKonopkaPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia604:58:27niezakwalifikowany/a
JuliaMichalskaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą500:30:25niezakwalifikowany/a
BartoszSmutZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława500:31:11niezakwalifikowany/a
WiktoriaBłaszczykDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań500:34:15niezakwalifikowany/a
HubertSzymanekSzkoła Podstawowa nr 2 w PuławachPuławy500:34:36niezakwalifikowany/a
JuliaDelkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice500:38:59niezakwalifikowany/a
JakubTrafny500:41:48niezakwalifikowany/a
ZofiaSujataSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko500:43:26niezakwalifikowany/a
AldonaBastrzykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica500:50:22niezakwalifikowany/a
StanisławWoelkeWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa501:07:08niezakwalifikowany/a
MartaCzupajłoPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre501:17:44niezakwalifikowany/a
RadosławSkóraSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków501:19:47niezakwalifikowany/a
EwaKlenkaSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała501:33:55niezakwalifikowany/a
KarolinaGwiżdżSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała501:33:56niezakwalifikowany/a
DawidTrzpilSzkoła Podstawowa w OstaszewieOstaszewo501:34:23niezakwalifikowany/a
IgaWróblewskaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź501:34:45niezakwalifikowany/a
JuliaKitaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów502:02:37niezakwalifikowany/a
DawidDrobSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo502:35:01niezakwalifikowany/a
NataliaMurzaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów502:48:28niezakwalifikowany/a
WitoldBałamutZespół Szkolno - Przedszkolny im. Janusza KorczakaSobótka503:39:40niezakwalifikowany/a
KacperBojanowskiSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica503:41:06niezakwalifikowany/a
HubertWalaszekZKiW w StężycyStężyca503:47:21niezakwalifikowany/a
EmilBrugnaraZKiW w StężycyStężyca503:51:32niezakwalifikowany/a
KamilKuźnikZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna504:50:37niezakwalifikowany/a
AntoniKarwowskiSp 5 im UNICEFKoszalin504:54:16niezakwalifikowany/a
JakubSilbernagelZespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im.B. ChrobregogoBiskupice504:59:03niezakwalifikowany/a
SzymonMaciejwskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi400:13:45niezakwalifikowany/a
DominikMaciejewskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi400:15:10niezakwalifikowany/a
KamilPłoszaj400:17:11niezakwalifikowany/a
AdrianGałajSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie400:20:52niezakwalifikowany/a
AlicjaBoguszszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław400:22:16niezakwalifikowany/a
400:26:40niezakwalifikowany/a
MaciejLipińskiSzkoła Podstawowa nr 13Toruń400:27:23niezakwalifikowany/a
MichałGucwa400:27:29niezakwalifikowany/a
OlaBrochockaSzkoła Podstawowa nr 199Łódź400:28:36niezakwalifikowany/a
SzymonAmbrozik400:31:00niezakwalifikowany/a
DominikaKrajewskaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska400:31:24niezakwalifikowany/a
MilenaSojaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław400:37:05niezakwalifikowany/a
FilipGórskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków400:42:19niezakwalifikowany/a
JuliaStępniakSzkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w SkierbieszowieSkierbieszów400:48:17niezakwalifikowany/a
OliwiaKarpikSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary401:10:26niezakwalifikowany/a
AntoninaOleśkiewiczSzkoła Podstawowa nr 358 w Warszawie im. hetmana Jana ZamoyskiegoWarszawa401:23:02niezakwalifikowany/a
AlexKondrackiZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce401:30:18niezakwalifikowany/a
JakubBigusZKiW w StężycyStężyca401:48:34niezakwalifikowany/a
JanBorkowskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny401:53:09niezakwalifikowany/a
MajaKocottSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów402:21:28niezakwalifikowany/a
TomaszPlaczke403:12:24niezakwalifikowany/a
KarolOrlikowskiSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów403:53:57niezakwalifikowany/a
boryssoleckiDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa NovumWołomin403:57:42niezakwalifikowany/a
OskarŚledźPubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie SpytkowskiejPoręba Spytkowska404:19:51niezakwalifikowany/a
JuliaTycZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnejświnna404:30:47niezakwalifikowany/a
TomaszMichalski409:31:53niezakwalifikowany/a
ŁucjaJustynaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza300:08:29niezakwalifikowany/a
DominikWitkowskiSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec300:09:32niezakwalifikowany/a
KarolSosnowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w RzeszowieRzeszów300:11:45niezakwalifikowany/a
AdamMellerSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc300:12:52niezakwalifikowany/a
LenaMalesaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew300:17:07niezakwalifikowany/a
IwoMikusek-WindlochPrywatne Szkoły imienia Cecylii Pater - ZyberkównyWarszawa300:19:25niezakwalifikowany/a
BartoszKoziarskiLiceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSkierniewice300:20:01niezakwalifikowany/a
OlaPietrońPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara300:23:03niezakwalifikowany/a
SzymonSzczypiorowskiSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola300:27:15niezakwalifikowany/a
PawełMigdalczykSzkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice300:30:58niezakwalifikowany/a
IgorWoźniak300:31:41niezakwalifikowany/a
MarcelKościuczykSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin300:32:42niezakwalifikowany/a
KatarzynaSienkiewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów300:33:55niezakwalifikowany/a
MartynaCzerw300:34:11niezakwalifikowany/a
MajaGruszeckaPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi BurgrabiceBurgrabice300:35:07niezakwalifikowany/a
PiotrGóreckiSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza300:43:17niezakwalifikowany/a
KatarzynaBarczykSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza300:57:43niezakwalifikowany/a
MartynaKasprzak301:00:14niezakwalifikowany/a
MichałBrdakSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc301:02:18niezakwalifikowany/a
AleksandraSadowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice301:06:18niezakwalifikowany/a
DominikaGałeckaSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej WoliZduńska Wola301:07:05niezakwalifikowany/a
PiotrKonickiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Poznań301:17:10niezakwalifikowany/a
MichałCzyżewskiSzkoła Podstawowa w CzernikowieCzernikowo301:22:26niezakwalifikowany/a
IgorNiedzielskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w GazomiGazomia Stara301:26:00niezakwalifikowany/a
MiłoszMościckiZSU RybnikRybnik301:30:15niezakwalifikowany/a
DominikFus301:39:03niezakwalifikowany/a
AdrianKamińskiZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz301:49:22niezakwalifikowany/a
ZofiaZarembaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą301:58:13niezakwalifikowany/a
ZuzannaBuczkowskaSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice301:58:14niezakwalifikowany/a
KorneliaBatolikSzkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"Łódź302:07:28niezakwalifikowany/a
DagmaraLubeckaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów302:13:15niezakwalifikowany/a
JakubWanicSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów302:27:03niezakwalifikowany/a
FilipŁącznySzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo302:42:07niezakwalifikowany/a
BartłomiejKlocSzkoła Podstawowa w GorzanowieGorzanów303:04:02niezakwalifikowany/a
AngelikaGarbacikSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny303:04:17niezakwalifikowany/a
DominikaKostrzakIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin303:13:27niezakwalifikowany/a
WiktoriaGlombZespół Szkół w OleśnieOlesno304:03:51niezakwalifikowany/a
PatrycjaKostrzakRenata BojarKonin304:04:56niezakwalifikowany/a
DominikaKochSzkoła Podstawowa im. Arkadego FiedleraPołajewo304:26:31niezakwalifikowany/a
OskarŁamejkoZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica304:50:54niezakwalifikowany/a
tymekzieleńSzkoła Podstawowa nr6 w Nowym SączuNowy Sącz304:59:37niezakwalifikowany/a
AdriannaNowakZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy200:04:27niezakwalifikowany/a
JuliaSorSamorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w ZgierzuZgierz200:05:11niezakwalifikowany/a
KlaudiaGołkoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów200:05:26niezakwalifikowany/a
MarcelFormelaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska200:05:39niezakwalifikowany/a
MateuszDemidowskiI LO im ONZ w BiłgorajuBiłgoraj200:08:39niezakwalifikowany/a
MateuszStokłosaSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia200:08:43niezakwalifikowany/a
JulitaGołdowskaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów200:08:53niezakwalifikowany/a
MichałWilkoszKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków200:09:40niezakwalifikowany/a
JessicaSojkaSzkoła Podstawowa Nr 31 w ZabrzuZabrze200:09:53niezakwalifikowany/a
DominikKozłowskiSP42Białystok200:10:02niezakwalifikowany/a
AmeliaGromczakSzkoła Podstawowa im. Władysława OrkanaSieniawa200:10:33niezakwalifikowany/a
DawidKruszewskiSP42Białystok200:12:35niezakwalifikowany/a
PawełJeżewskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc200:13:45niezakwalifikowany/a
SimonaFamulskaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza200:15:44niezakwalifikowany/a
MateuszAmbrozik200:16:14niezakwalifikowany/a
LilianaWojtyńskaSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie200:21:34niezakwalifikowany/a
JustynaPiątekPubliczna szkoła Podstawowa im gen. Kazimierza Sosnkowskiego w AntoniowieAntoniów200:22:26niezakwalifikowany/a
PiotrCarPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w OpoluOpole200:25:27niezakwalifikowany/a
WiktorMłodawski200:31:22niezakwalifikowany/a
JakubRaczyński200:33:30niezakwalifikowany/a
AntoniRadkeSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów200:40:47niezakwalifikowany/a
MaciejTomczykI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski200:42:57niezakwalifikowany/a
AmeliaChłusSzkoła Podstawowa w BoguszachBogusze200:44:02niezakwalifikowany/a
pawełJurczyńskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska200:59:50niezakwalifikowany/a
ZofiaMajkaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków201:14:43niezakwalifikowany/a
JakubBasiakSzkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w ZielonceZIELONKA201:28:17niezakwalifikowany/a
JakubSochalSzkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w JastkowieJastków201:31:50niezakwalifikowany/a
KamilGałązkaSzkoła Podstawowa w OgorzelinachOgorzeliny201:35:16niezakwalifikowany/a
KajetanWystępekSP NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA W KROŚNIEKROSNO201:55:24niezakwalifikowany/a
KacperWitkowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie202:08:38niezakwalifikowany/a
HubertRadzewiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki202:19:44niezakwalifikowany/a
PiotrKaszubaZKiW w StężycyStężyca202:29:57niezakwalifikowany/a
MarcinSchoenknechtZespól Szkół w Tulcach63-004 Tulce202:40:55niezakwalifikowany/a
AleksandraHegenbarthSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce203:08:57niezakwalifikowany/a
WadimBurekZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-GorcachBoguszów-Gorce203:15:14niezakwalifikowany/a
AntoniKurasiewiczI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski203:30:17niezakwalifikowany/a
MichałGrąckiSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko203:46:55niezakwalifikowany/a
KatarzynaMarchlik203:46:58niezakwalifikowany/a
JagodaKrzymińska203:49:41niezakwalifikowany/a
PiotrJaśkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 7Zielona Góra203:52:21niezakwalifikowany/a
KatarzynaSkowrońskaSP 19Elblag203:53:58niezakwalifikowany/a
SandraSerowieckaSP 19Elblag203:57:39niezakwalifikowany/a
NikodemBannaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce204:07:54niezakwalifikowany/a
FilipPachołekZespół Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzica204:21:05niezakwalifikowany/a
MałgorzataRajskaSzkoła PodstawowaKostomłoty204:22:38niezakwalifikowany/a
JakubDobroćSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce204:49:13niezakwalifikowany/a
AntoninaMartykaSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza100:01:49niezakwalifikowany/a
KarolKudajSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w ŁękińskuŁękinsko100:04:19niezakwalifikowany/a
MateuszRachwałPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara100:05:18niezakwalifikowany/a
HannaWysockaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław100:05:55niezakwalifikowany/a
JakubSzreterZKiW w StężycyStężyca100:07:44niezakwalifikowany/a
JakubKołataSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce100:07:59niezakwalifikowany/a
WeronikaWróblewskaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew100:15:19niezakwalifikowany/a
OliwiaPilarskaSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica100:18:31niezakwalifikowany/a
WiktoriaKowalSzkoła Podstawowa nr 33Sosnowiec100:33:29niezakwalifikowany/a
PawełKrużelSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów100:37:00niezakwalifikowany/a
szymonziembaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RzuchowejRzuchowa100:41:25niezakwalifikowany/a
SzymonCiupińskiSzkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w ŁodziŁódź101:32:04niezakwalifikowany/a
EwelinaPradelokSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w LublińcuLubliniec101:52:14niezakwalifikowany/a
LauraGosztyłaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków101:57:55niezakwalifikowany/a
NikolaAdamowiczSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce102:13:33niezakwalifikowany/a
KonradTalkowskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski102:22:00niezakwalifikowany/a
AmeliaSałacińskaSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w BrójcachBrójce103:36:17niezakwalifikowany/a
JanBieniekSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów103:49:10niezakwalifikowany/a
MikołajKolaszyńskiKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków104:55:57niezakwalifikowany/a
ORGANIZATOR:
SPONSORZY:
PATRONI HONOROWI:
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY:

Copyright © 2020 PixBlocks sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED