Klasyfikacja nauczycieli wg liczby zarejestrowanych uczniów

Data publikacji:
02.06.2022
Konkurs:
PixBlocks Programming Challenge 2022

Uwaga!

Jeśli nie widzisz swoich danych, napisz do nas:

MiejsceImięNazwiskoNazwa szkołyLiczba zarejestrowanych uczniów
1MałgorzataJopekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem259
2MariuszWięcekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1122
3AndrzejPaździorSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w Lublinie114
4MariuszKońSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Hermanowej109
5MałgorzataChmielewskaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36102
6AlicjaCichaSzkoła Podstawowa w Turośli98
7MariuszBobełaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach92
8JoannaKiziukSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą82
9KonradMikusekPSP nr 21 w Radomiu78
10JadwigaJagiełaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Dębniku77
11AdamHamerskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Brzeźnie70
12JolantaOlejniczakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach Śląskich 69
13BartoszJakusSzkoła Podstawowa ISKRY67
14SebastianBilwinSzkoła Podstawowa nr 867
15LeszekProkopiakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie61
16MagdalenaWygryzSzkoła Podstawowa nr 161
17AdamJaniszewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu54
18KatarzynaZałęskaSP nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie50
19TadeuszGiełażynZespół Szkół Samorządowych w Janowie49
20EwelinaKotowskaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II49
21KatarzynaPietrzakSzkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego48
22MarzenaZdrojewskaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie48
23JoannaJędrzakZespół Szkół w Klęce46
24IreneuszPołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Garbowie44
25AnnaLeonardczykSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLAN43
26AnnaBzdawka-KozinaSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w Brzozie43
27PatrykGłówczewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza Kościuszki43
28AgnieszkaMaliszewskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu42
29BartłomiejBiedrońSzkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie42
30EwelinaKamińskaZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Białymstoku42
31AndrzejStrzępkaSzkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu41
32ŁukaszSzajnowskiDa Vinci Publiczna Szkoła Podstawowa40
33TomaszŚniadeckiSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi39
34MarianWojtakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy Starej38
35BożenaPawlikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte38
36RobertWójtychSzkoła Podstawowa nr 2 w Wągrowcu37
37MarcinPączyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II35
38MagdalenaMańkowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego35
39AleksandraStarszakSzkoła Podstawowa nr 235
40TeresaDmochowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina35
41MałgorzataKopczyńskaSzkoła Podstawowa nr 335
42DariuszReusSportowa Szkoła Podstawowa nr 46 34
43BoguszChudobskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego Morza34
44GrzegorzGłówkaZespół Szkolno-Przedszkolny w Książenicach34
45DorotaŻyczkowskaSzkoła Podstawowa nr 1833
46AgataKędzioraSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu Dolnym33
47KasiaKPubliczna Szkoła Podstawowa nr 432
48IwonaPiotrowskaSzkoła Podstawowa nr 36832
49SławomirKrajewskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego31
50MarcinHołoweńkoZespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim31
51MalgorzataKornackaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie30
52MichałKlakZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie30
53JadwigaGąskaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy29
54RafałNiczyporukSzkoła Podstawowa nr 129
55TomaszFarynaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie29
56AnnaTruszkowskaPSP4 z klasami sportowymi w Pułtusku28
57AleksandraWicherSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Dwujęzycznymi28
58SylwiaKryszczukSzkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie 27
59BeataKarolczakSzkoła Podstawowa w Radzewie27
60CelinaHasiakZSP Goświnowice27
61Bożena CzubaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w Brzezince26
62JakubJaniszSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach26
63MarzenaKądzielaSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. Zaruskiego26
64piotrkuterbaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w Bibicach25
65AgataZejer-BazylewskaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku25
66KrzysztofSudomlakZSP Kościelnik25
67WojciechSzymczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie24
68AnnaHoppeSzkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich24
69MałgorzataJopekSzkoła Podstawowa nr 1 w Trylu24
70MagdaGawełSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy24
71BeataMotykaSzkoła Podstawowa w Rokitnicy24
72AgataWesterZespół Szkolno-Przedszkolny 24
73MariuszKońSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym23
74SylwesterByzdraSzkoła Podstawowa w Klementowicach23
75AgataRakNKSP22
76RobertDulębaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dobrem22
77ElżbietaŻurawskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostyni 22
78ŁukaszSzajnowskiSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w Kobylanach22
79PrzemysławLaskaZespół Kształcenia i Wychowania22
80MichałKlakKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO21
81JustkopSzkoła Podstawowa21
82MonikaLipnickaSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II21
83KingaWindakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej20
84JoannaPaluchSzkoła Podstawowa nr 120
85JózefUrbańskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego20
86DariuszMrukZSiPP nr 320
87AnnGasiorSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie 19
88AgnieszkaKrzysiakSzkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Durągu19
89MariuszKońSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Rzeszowie19
90ZbigniewMatuszekSzkoła Podstawowa w Niwiskach19
91MonikaKoszarskaZespół Szkół w Uściu Gorlickim19
92SławekKotasiakDwójęzyczna Szkołą Podstawowa Smart School18
93MariaRzadkowolskaSzkoła Podstawowa im. M. Montessori18
94MarzenaZdrojewskaSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino18
95WieslawaCudekSzkoła Podstawowa w Gromniku18
96SławomirJakubiecSzkoła Podstawowa w Hermanowicach18
97DariaZielińska-PruszczyńskaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie Żońskim18
98JoannaPycińskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Horyzont 17
99RobertGórniakPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia Młodych17
100KrzysztofPołomPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobowie17
101MagdalenaZabłockaSzkoła Podstawowa 16217
102AdamNiżnikSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej17
103EwaSiemiradzkaSzkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej w Lublińcu17
104StefanMrukSzkoła Podstawowa w Kleszczelach17
105PatrykSobczykSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w Warszawie16
106MarzenaBardzikSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mogielnicy16
107Wioletta StelmasikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II16
108MarcinOpałkaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu16
109TomaszFellenbergSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich16
110Anna MariaSobiakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa15
111DanutaMichalikKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka Blachnickiego15
112AlicjaRaczyńskaKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha15
113BeataKurowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Korzecku15
114IzabelaTopolskaSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA i 15
115BeataGlinianowiczSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym15
116WojciechTwardzikSzkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu15
117NorbertNowakowskiSzkoła Podstawowa nr 1015
118TadeuszGiełażynSzkoła Podstawowa w Boguszach15
119UrszulaOwczarek-DuplagaSzkoła Podstawowa w Krynicznie15
120RyszardSoleckiKatolik Krosno14
121KatarzynaRhodePrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSB14
122ElżbietaPiszczatowskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach Kossakach14
123UrszulaKułachSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki14
124BartłomiejMikołajczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi14
125MonikaZalejskaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 7714
126MateuszKrasickiZespół Szkolno-Przedszkolny w Serbach14
127BeataDrybszsk długosz14
128CelinaHasiakZSP Grady14
129PiotrBaduraZSS14
130MagdaAdamiecChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum Samuel13
131EwelinaPyrkoszKatolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa13
132AnnaNowakPubliczna Szkoła Podstawowa13
133BeataKrupiniewiczSP im. Wł. Jagiełły w Śladowie 13
134JoannaGroszekSP Lecka13
135KamilaKoligotSzkoła Podstawowa im. ppor. A. Sofki w Bialej13
136MichałSzlachcicSzkoła Podstawowa im. Św. Franciszka13
137KarolinaBlachowska Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w Smolnicy13
138NataliaGoluchSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach13
139MałgorzataNowakSzkoła Podstawowa nr 2 w Rogoźnie13
140RafałMichalskiSzkoła Podstawowa nr 4 w Olkuszu13
141MariuszBilickiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - Curie13
142IrenaDominiakSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w Turku13
143ZdzisławWiśniewskiZespół Szkół w Bogusławicach13
144SylwiaKryszczukZespół Szkolno Przedszkolny w Książenicach13
145MonikaKleczewskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 712
146HenrykKuźmaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 Opole12
147DorotaNiemiecPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie Średniej12
148KamilFrąckowiakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"12
149MonikaWołos uSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościouszki w Husynnem12
150MonikaPiotrowskaSzkoła Podstawowa nr 15012
151MonikaGorządekSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej12
152AnitaChmielewskaSzkoła Podstawowa nr 2 w Komornikach 12
153AnnaLewandowskaSzkoła Podstawowa nr 36012
154RomanZapertSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku12
155DorotaCebulaSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w Dębicy12
156PrzemysławJanczewskiSzkoła Postawowa w Rogach12
157DanutaKałekZE Brójce12
158AgataKudlek-DomagałaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w Boronowie12
159RafałWłodekZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 212
160MonikaMaćkoNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"11
161KatarzynaKędzioraSzkoła Podstawowa im Wandy Chotomskiej11
162AleksandraKaszynskaSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu11
163KatarzynaBarszczSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin11
164SławomirKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 611
165AnnaSchabSzkoła Podstawowa nr 811
166KatarzynaPrusieckaSzkoła Podstawowa nr 811
167AnnaSopataSzkoła Podstawowa w Kiczni11
168EwelinaTwardowskaSzkoła Podstawowa w Trzcielu11
169LeszekSkockiSzkoła Programowania Cybertree11
170DanutaMichalikKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia10
171BartłomiejMikołajczakNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie10
172MartaDrabikPSP im. Jana Pawła II w Woli Taczowskiej10
173EdytaKarczemnaPSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu10
174BożenaCzubaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie Dolnym10
175MałgorzataMościńskaPubliczna Szkoła Podstawowa w Pilonie10
176BożenaKrzakSP 15010
177JoannaWojdaSSP nr 11 STO Toruńska10
178MarcinKrawiszSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia '70 w Łęgowie10
179AnnaWlazłaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ustkowie10
180DanielKrobskiSzkoła Podstawowa nr 110
181MałgorzataZdziechSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach10
182LucynaLupaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych10
183AgnieszkaPułaSzkoła Podstawowa nr 2 w Niepołomicach10
184RafałWłodekSzkoła Podstawowa w Babicach10
185MilenaFajferSzkoła Podstawowa w Ostrowitem10
186BernadetaMacońSzkoła Podstawowa w Turzy10
187MariaMałychaXV LO 10
188AgataSawickaZespół Szkół Muzycznych10
189JoannaJędrzakZespół Szkół w Klęce10
190KarolinaHBFREGATA9
191EwaSidorPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice9
192MałgorzataJiersSzkoła Podstawowa9
193DorotaGebhardtSzkoła Podstawowa 9
194BeataZawrotniakSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki9
195IzabelaTkaczyk RomanowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego9
196OlaOlaSzkoła Podstawowa nr 129
197GrzegorzTelecSzkoła Podstawowa nr 3989
198BogdanGacekSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-Białej9
199KrystynaFaconSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie9
200RobertSerafinWieliczka Montessori School9
201MarcinCzajkowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 89
202AnnaWawrzynieckaPijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w Łowiczu8
203Katarzyna WłodarczykSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy8
204WojciechLorancSzkoła Podstawowa8
205EwelinaSkałeckaSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie8
206MarzannaŚwiątekSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w Klonowej8
207DorotaLisiecka-GaraSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lutomiersku8
208TomaszPiwowarczykSzkoła Podstawowa im. św. Jadiwgi Królowej Polski w Kornatce8
209AlicjaKrzebietkeSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. Steyera8
210DanutaKiałkaSzkoła Podstawowa nr 218
211RobertKachniarzSzkoła Podstawowa Nr 348
212PawełPilczukSzkoła Podstawowa nr 5 8
213GabrielaStokłosaSzkoła Podstawowa nr 8 8
214AlicjaKulikSzkoła Podstawowa w Czeszowie8
215TomaszPiaseckiSzkoła Podstawowa w Kaczkach Średnich8
216DamianŁękawaSZS im. kard. A. S. Sapiehy8
217AnnaPomykałaZespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi8
218AndrzejSuszkaZespół Szkolno-Przedszkolny w Istebnej8
219PatrykPleciakBukowina Sycowska 207
220AgnieszkaZiębaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta7
221AnetaGnojewskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu7
222SebastianKotlarekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach7
223MałgorzataMościńskaPubliczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym7
224AnnaStankiewiczSportowa Szkoła Podstawowa nr 17
225AnnaWysockaSzkoła Podastawowa Nr 107
226AnnaBębenSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mogielnicy7
227AgnieszkaMaciejewskaSzkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" w Lubni7
228MarekFularzSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Paler7
229BeataOzimekSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka7
230MaksymJaskólskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Piastowie7
231ElżbietaWojtkowiakSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/19077
232ElżbietaGalant-ZielonkaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Malinowskiego7
233JoannaStaniszewskaSzkoła Podstawowa nr 27
234JoannaKordzińskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego7
235JoannaŻukowskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. gen. M. Zaruskiego w Ustce7
236GrzegorzSzałkowskiSzkoła Podstawowa nr 597
237KatarzynaPietrzakSzkoła Podstawowa w Gniewkówcu7
238AgnieseZajacszkoła Podstawowa ZDRÓJ7
239KrzysztofNarlochZespół Szkół w Brusach7
240BeataPaluchowiczZespół Szkół w Tarnówce7
241KarolinaZiołoZespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku7
242MałgorzataDynowskaZSP7 w Poznaniu7
243MichałPietraszkoAkademia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Politechnice Opolskiej6
244MałgorzataSznapkaMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w Knurowie6
245AgataWiśniewskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kolumba w Żyrardowie6
246JoannaRychterNiepubliczna Szkoła Podstawowa INSPIRACJA6
247ŁukaszGałuszkaNSP DaVinci6
248BeataStopczyńskaPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej Europy 6
249KrzysztofKrzywdzińskiPixBlocks16
250AgnieszkaMazurPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałrzychu6
251KatarzynaBieleckaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 56
252SebastianKotlarekPubliczna Szkoła Podstawowa w Janikowie6
253PawełDziakPubliczna Szkoła Podstawowa w Kowalowej6
254KalinaHoffmannSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich6
255IzabelaStarzecSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 106
256Tomasz BolekSzkoła Podstawowa 33 w Krakowie6
257KatarzynaGruchałaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie6
258ElżbietaSamekSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Marcinkowicach6
259MilenaGrezsiakSzkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów6
260DorotaKrzykowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w Jaworzu6
261MarlenaGlinkoSzkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku6
262KamilaKamińskaSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Cierniaka6
263AlicjaRadlińskaSzkoła Podstawowa Nr 21 Nowy Sącz6
264BeataPiowarczykSzkoła Podstawowa nr 27 im Marii Kononpickiej w Krakowie6
265JuliaHybiakSzkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego 6
266JózefOsiełSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego6
267IzaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 9 w Skarżysku-Kamiennej6
268Barbara JolantaMuszyńskaSzkoła Podstawowa nr1 w Sokółce6
269JoannaGórnisiewiczSzkoła Podstawowa w Rzepiskach6
270RafałWłodekZespół Szkół w Krzywczy6
271PiotrŚwidzińskiZespół Szkół w Luboniu6
272JacekBystrzyńskiZespół Szkół w Nowej Sarzynie6
273UrszulaOwczarek-DuplagaZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni Małej6
274JarSkiMDK5
275WitoldDługoszMiejska Szkoła Podstawowa nr 7 w Knurowie5
276JoaManMSP9 im. M. Konopnickiej5
277AnnaPotockaPSP nr2 w Bochni5
278MagdalenaKubalka-PlutaPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z Padwy5
279AlinaUznyPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława Malinowskiego5
280EwaSidorPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w Gierałcicach5
281BeataTomaszekPubliczna Szkoła Podstawowa w Jełowej5
282BeataStanikPubliczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie5
283AgataJargielaSP 195
284KrystynaLampowskaSp 5 im UNICEF5
285WojtekSikoraSP13 Bielsko-Biała5
286AgataKoziełSzkoła Podstawowa5
287KatarzynaDudzikSzkoła Podstawowa5
288BarbaraBaranSzkoła Podstawowa 285
289RobertDomańskiSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej Słupi5
290AnnaZarembaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lucynowie5
291TomekSzmitkoSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach5
292EwaPrussakowskaSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Szabdzie5
293BarbaraMartewiczSzkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku5
294RomanMartulaSzkoła Podstawowa im. kard. St. Wyszyńskiego5
295HelenaPastorSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej5
296BarbaraPierzchałaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chylicach5
297AnetaGutSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu5
298MichałSzlachcicSzkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie5
299RobertPiotrowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego5
300GrzegorzEwakSzkoła Podstawowa nr 1 w Łodygowicach5
301TeresaThiemSzkoła Podstawowa nr 135
302MałgorzataGoździakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego5
303AgaMiSzkoła Podstawowa nr 245
304WojtekSikoraSzkoła Podstawowa nr 255
305imSzkoła Podstawowa nr 35
306ŁucjaDemedziukSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. Zaruskiego5
307JoannaPiątekSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie5
308BeataKrupanekSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-Białej5
309AgnieszkaStępieńSzkoła Podstawowa nr 3565
310BarbaraKołczSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Białymstoku5
311AnnaRakowskaSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu5
312MałgorzataGęsichSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Lodzi5
313Renata KoperwasSzkoła Podstawowa nr 85
314MariuszPorzezińskiSzkoła Podstawowa w Tołwinie5
315AgataLewalskaSzkoła Podstawowa z OI nr 25
316BlankaGASzkoła Podtstawowa w Ożarowie5
317JolantaDąbrowskaZespół Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej5
318MartaŁabieniec-ChomickaZespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku5
319XavierBoque CidZespół Szkół Prywatnych w Katowicach5
320BłażejWieteska1 Liceum Ogólnokształcące w Głownie4
321MartaKostrzewaDwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Novum4
322Agnieszka NajmanDwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. A. Bućko4
323TomaszNiziołMoja4
324MałgorzataCyganPSP im. św. Jana Pawła II w Skowierzynie4
325AsiaMerykPubliczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich4
326DonataPajzertSP94
327MonikaDerewońkoSpołeczna Szkoła Podstawowa STS4
328AdamDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 214
329JarosławKurzentkowskiSzkoła podstawowa4
330AnetaGrabowskaSzkoła Podstawowa4
331EdytaPSzkoła Podstawowa4
332AnnaJanikSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła II4
333AnnaMacioszekSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza4
334AlicjaMiesiaczekSzkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Czarnej4
335MagdalenaSączawaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu4
336MirosławPuchalskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ptakach4
337MałgorzataGóźdźSzkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich4
338ZofiaHałasSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w Lipniku4
339EmilaKnochowskaSzkoła Podstawowa im. Piotra Kulasińskiego4
340TomaszGłowackiSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach4
341ElżbietaSkonecznaSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.4
342KingaPowidełSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej4
343WojciechBSzkoła Podstawowa im. św. Kingi w Olszance4
344JanuszJankowskiSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki4
345JoannaKarwelSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce 4
346ELŻBIETAORDONSZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ORŁA BIAŁEGO4
347KarolinaWojciechowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie4
348AgnieszkaChrabąszczSzkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku4
349TomaszGrabowskiSzkoła Podstawowa nr 34
350BartekZbączyniakSzkoła Podstawowa nr 44
351EwaBrolSzkoła Podstawowa nr 44
352KatarzynaBiałasSzkoła Podstawowa nr 5 im. K.K. Baczyńskiego4
353KrzysztofStypułkowskiSzkoła Podstawowa Nr 66 im.ks. Juliana Chrościckiego4
354PiotrKrzysztoforskiSzkoła Podstawowa w Alwerni4
355MałgorzataSzulnikSzkoła Podstawowa w Bystrzejowicach Pierwszych4
356MonikaGnutekSzkoła Podstawowa w Janikowie4
357AgataSieczkiewiczSzkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa4
358MirosławaSielickaSzkoła Podstawowa w Okonku4
359AgnieszkaWróbelSzkoła Podstawowa w Wojniczu4
360MichałPietraszkoTAK Opole4
361KarinaCzZespół Szkół Salezjańskich4
362IwonaPlawgoZespół Szkolno - Przedszkolny w Ciasnej4
363JoannaKrehutZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym4
364ŁukaszNowakZespół Szkolno-Przedszkolny w Paniówkach4
365IlonaCieślaASW3
366MichałKlakChrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Emmanuel” - Edukacja Domowa3
367RobertStaszakI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kołobrzegu3
368AgnieszkaPolańska-KłaputIntegracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach3
369MariaHamrolKatolicka Szkoła Podstawowa 3
370RafałKupraczNiepubliczna Szkoła Podstawowa EDULAB3
371JoannaNowakNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek3
372KatrinMałczakNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek we Wrocławiu3
373dorotahumiennaOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia3
374WojciechBogdańskiPałac Młodzieży w Warszawie3
375AndrzejGrzembaPSP nr 1 w Oleśnie3
376MarcinGrabkaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jubileuszu 2000-lecia Chrześcijaństwa w Szarwarku3
377PiotrKośkaPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w Wilkowie3
378PawełDziakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Poskich Noblistów w Walimiu3
379SebastianKotlarekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Zygmunta Starego w Kozienicach3
380ArturNapiórkowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 53
381MałgorzataJaroszSP nr 453
382AgnieszkaPowolnaSP273
383AgnieszkaJarosSportowa Szkoła Podstawowa nr 173
384AnnaMurawska DerenczSzkoła Podstawowa im św.Wojciecha3
385WiolettaGSzkoła Podstawowa im. B.Prusa w Poświętnem3
386KatarzynaStrojnaSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach3
387mariolajSzkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego3
388AnnaKrawczykSzkoła Podstawowa im. K. Górskiego3
389MirosławMarciniakSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we Włoszakowicach3
390BartłomiejAntczakSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni3
391BeataMikołajczykSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie3
392Małgorzata GórskaSzkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Brzozie3
393ElżbietaBabiakSzkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Odrzechowej3
394ZygmuntCzarneckiSzkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w Brójcach3
395PiotrCzarnowskiSzkoła Podstawowa nr 1 3
396EmilPiekarczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku3
397BożenaTomasikSzkoła Podstawowa nr 103
398DominikaWikieraSzkoła Podstawowa nr 23
399DanielWidłoSzkoła Podstawowa nr 23
400AgnieszkaBegierSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie3
401MałgorzataFilipiakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie3
402KatarzynaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie3
403MałgorzataCichońSzkoła Podstawowa nr 3 w Pcimiu3
404Hania🙂Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszowie3
405JoannaKrehutSzkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III Sobieskiego3
406ZygmuntPilarekSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi 3
407MarcinLeśniewskiSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"3
408KrzysztofLipskiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży3
409GorettaSiadakSzkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Poznaniu3
410KatarzynaPopekSzkoła Podstawowa nr 73
411AsiaDerusSzkoła Podstawowa nr 8 3
412Piotrsp8Szkoła podstawowa nr 83
413RenPlebaSzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie3
414ŻanetaMartynSzkoła Podstawowa nr 93
415StanisławMasłowskiSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Paweła II w Ełku3
416MagdalenaGórowskaSzkoła Podstawowa nr6 w Nowym Sączu3
417KasiaGradowskaSzkoła Podstawowa w Buszkowicach3
418PawełWysztygielSzkoła Podstawowa w Pogorzałkach3
419MałgorzataRawdanisSzkoła Podstawowa w Radnicy3
420AnetaOrganiściakSzkoła Podstawowa w Świętem3
421DariuszWypychSzkoła Podstawowa w Tuplicach3
422PrzemysławDomagałaSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła II 3
423Anna WięchSzkoła Podstwowa im. C.K. Norwida3
424AndrzejKiedrowskiZespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy3
425RenataKlimczakZespół Szkół w Zadzimiu3
426WiesławaWiatrakZespół Szkolno- Przedszkolny3
427PawełBednarczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice3
428KatarzynaBłuśZespół Szolo-Przedszkolny nr 223
429JagodaWypyszyńskaAcademy International Wawer2
430PatrycjaKoziarzewskaASP Galileo2
431DominikaChrzanowskaKUL2
432ZofiaKoterMłodzieżowy Dom Kultury "Ochota"2
433paulinajakubiakPrywatna Szkoła Podstawowa Scherzo2
434WojciechPawlakPSP w Bezrzeczu2
435JarekSzelągPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich2
436TomaszSłowickiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu2
437ElżbietaKossakowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 42
438KingaSzydełPubliczna Szkoła Podstawowa nr 52 Specto2
439BlankaKulczyckaSP im ks Jana Twardowskiego w Widomej2
440IgorSytiukSP im. Jana Brzechwy w Rokietnicy2
441MonikaSzczepaniakSP Jawidz2
442IrenaStrychalskaSP nr 1 w Plewiskach2
443JoannaSekułaSP w Mysiadle2
444EwaKachniarz_LechSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w Szyszkach2
445DorotaLaskowskaSzkoła Podstawowa2
446MonikaWronaSzkoła Podstawowa2
447JustynaPawlakSzkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Modlnej2
448SławomirJagodaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rzuchowej2
449EdytaGrabowskaSzkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie2
450AGNIESZKAPOPŁAWSKASzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w Kobułtach2
451TomaszDekaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w Rozprzy2
452NikodemWalewskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W Rokietnicy2
453BogusławaStykucSzkoła Podstawowa im. K. Pawłowskiej2
454MirosławGrothSzkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach2
455ArturCałkaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego2
456AnnaSłotwińska-JakubowskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego2
457PiotrPawlikowskiSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle2
458AgnieszkaZgietSzkoła Podstawowa im. ppłk Stefana Skoczylasa2
459BłażejSzymanowskiSzkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego2
460JacekGawrońskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle2
461JakubZajączkowskiSzkoła Podstawowa im. UNICEF-u w Szczecinie2
462AnnaZimnalSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Tenczynku2
463MariolaDejaSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego2
464BeataMotykaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Złotoryi2
465DanutaKaniewskaSzkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu2
466AgnieszkaKiereśSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymiu im. Powstanców Wielkopolskich2
467MartaMaleszaSzkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie2
468MartaŁabieniec-ChomickaSzkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego2
469RafałCiuruśSzkoła Podstawowa nr 1142
470MarzenaMarzenaSzkoła Podstawowa nr 118 Wrocław2
471PaulinaSalamonSzkoła Podstawowa nr 14 im. Danuty Szyksznian w Szczecinie2
472RobertHusSzkoła Podstawowa Nr 18 w Rzeszowie2
473JolantaCepińskaSzkoła Podstawowa nr 202
474MariaRZSzkoła Podstawowa nr 2052
475MarekSzkołaSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu2
476PawelTytkoSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego2
477KasiaBiałogrodzkaSzkoła Podstawowa nr 352
478AgaGorkaSzkoła Podstawowa nr 3562
479MartaKolkaSzkoła podstawowa nr 392
480JoannaRudkowskaSzkoła Podstawowa Nr 42
481SebastianRynkowskiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie 2
482MarlenaŚwierczekSzkoła Podstawowa nr 412
483GabrielaMarciniakSzkoła Podstawowa nr 412
484AnnaHermanSzkoła Podstawowa nr 52
485JolantaCepińskaSzkoła Podstawowa nr 512
486KrystynaFarynskaSzkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie2
487MałgorzataMuchaSzkoła Podstawowa Nr 82
488AnnaSzymczakSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. Baczyńskiego2
489BognaWichniewiczSzkoła Podstawowa nr2 im. Powstańców Wielkopolskich2
490MagdaMroczekSzkoła Podstawowa w Bukowie Wielkiej2
491JoannaMikułowskaSzkoła Podstawowa w Domanicach Kolonii2
492EwaAuguściukSzkoła Podstawowa w Książenicach2
493IwonaKosobuckaSzkoła Podstawowa w Nieżywięciu2
494DorotaHedeszSzkoła Podstawowa w Odrzykoniu2
495JoannaMikułowskaSzkoła Podstawowa w Olszycu Szlacheckim2
496JacekRozmarynowskiSzkoła Podstawowa w Ostrowitem2
497AdamPeterwasSzkoła Podstawowa w Szczekarkowie2
498MarzenaAdamskaSzkoła Podstawowa w Zarebie2
499KrzysztofTrojanowskiZespół Szkół2
500MałgorzataLewandowskaZespół Szkół Ekonomicznych2
501MałgorzataSłomkaZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w Puławach2
502KatarzynaCisińskaZespół Szkół w Oleśnie2
503SylwiaCiesłowskaZespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi 2
504grazynalubszczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Gierałtowicach2
505EdytaPierzZespół Szkolno-Przedszkolny w Mirkowie2
506KrzysztofBysiewiczZSP Krasne2
507SebastianLisiecki SP7 im. Powstańców Śląskich w Tychach1
508AnnaWaisCMI Wojaszówka1
509MajaMaci9ejewskaDa Vinci 1
510AgnieszkaKłysińskaDzieciaki Kodują1
511DorotkaCHEdukacja domowa1
512jakubcichyHarmonia1
513JoannaDomurackaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach1
514DorotaPiotrowskaIII LO w Gdańsku1
515ElżbietaTerajewiczIV Liceum Ogólnokształcące1
516MikołajPecheniukKiberone1
517PiotrSynowiecKraina Twórczości1
518AleksandraDaciówL.O. im. B.Prusa w Skierniewicach1
519AnnaMarciniakŁódzka Szkoła Robotyki azROBOT1
520MagdalenaWojakMiędzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski" w Lublinie1
521AnetaDobrzynskaMyVinci School1
522ArturKołosNiepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Św. Abp. Łukasza Wojno-Jasienieckiego1
523SzymonStankiewiczOśrodek Języków Obcych Perfect1
524JanuszProniewskiPiątkowska Szkoła Społeczna im. Wandy Błeńskiej1
525KrystynaKolendoPozytywna Szkoła Podstawowa 1
526AlbertHodorowiczPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. Orlewskiego1
527AnetaDobrzyńskaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 98 Didasko1
528MałgorzataŚliwińskaPSP im. J.Korczaka w Jugowicach1
529AnetaMosiołekPSP nr 61
530RyszardRatuśPubliczna Szkoła Podstawowa1
531MarianWojtakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy Starej1
532AnnaSzczęchPubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. W. Pallottiego1
533AnnaKopytkoPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 11
534AdaPiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 121
535IzabelaKaniewskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II w Radomiu1
536AngelikaNiedzielaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego1
537PawełSzczęsnyPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 41
538MichałSzlachcicPubliczna Szkoła Podstawowa w Michałowie1
539ElżbietaRychlikPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim1
540RomanŁawniczakPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów1
541KatarzynaPatrzykPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie1
542PiotrWawrzynowiczSalezjańska Szkoła Podstawowa1
543WieńczysławaKowalSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II1
544MichałŁechtańskiSamorządowa Szkoła Podstawowa w Chwalibogowie1
545PawełJachnaSamorządowa Szkoła Podstawowa w Pałecznicy1
546MarekProtasiukSazkoła Podstawowa nr 51
547SzymonGazdasgazda 1
548MariolaRosenkranzSP im Jana Brzechwy w Orlu1
549WojtekChmielewskiSP im KOU w Dąbrówce1
550BeataKrupiniewiczSP im. Alberta Einsteina1
551TeresaDworszczakSP Nieledwia1
552JANUSZSTRYCZNIEWICZSP NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA W KROŚNIE1
553AnnaKijoSP Nr 79 w Łodzi1
554AndrzejPalichSP Szarów1
555MarekRegułaSP Szkodna1
556MariuszMalmonSP10 w Lubinie1
557ŚliwkaBananowasp4 Goleniów1
558BartoszRóżańskiSp4 im. Zdobywców Kosmosu w Koszalinie1
559JakubLaszukSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 3 "Dębinka"1
560MałgorzataZielińskaSzczecińska Szkoła Witruwiańska1
561AnnaNowakSzkoła1
562DorotaKędzioraSzkoła Podstawowa1
563SPKrusinSzkoła Podstawowa 1
564BogdanMatałaSzkoła Podstawowa1
565KatarzynaTaborSzkoła Podstawowa 1481
566MichałKęskaSzkoła Podstawowa Heliantus1
567JacekHajaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza1
568AnnaMatysiakSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej1
569KatarzynaKwiatekSzkoła Podstawowa im. B Prusa1
570AgnieszkaLaskowskaSzkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie1
571AnnaWiekieraSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Obiechowie1
572JoannaPudziszSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej1
573JolantaMusiałSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II1
574TomekBrzyskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II1
575TobiaszJagiełłoSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach1
576JadwigaRSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Olesznej1
577AnnaWałowskaSzkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie1
578JerzyPaluchSzkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie1
579MariuszWitkowskiSzkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie1
580ReginaZającSzkoła Podstawowa im. K. Górskiego1
581IzabelaPietrzakSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w Przewozie1
582BeataWojnarowskaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w ZAsadnem1
583JacekSłowińskiSzkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w Zagórowie1
584MałgorzataJegierSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku1
585RadosławPiotrowskiSzkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Wojanowie1
586PawełGorzkowskiSzkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej 1
587EdytaPietrachaSzkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Gdowie1
588JoannaŻurawskaSzkoła Podstawowa im. św. M. Kolbego1
589AnitaKocunikSzkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji1
590MichałCichoszSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Wolborzu1
591MarcinCygalSzkoła Podstawowa im. Władysława Orkana1
592MałgorzataKaźmierczakSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego1
593HalinaMaciochaSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej1
594AnetaDuszaSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach - Kosach1
595AgnieszkaLisowskaSzkoła Podstawowa im.B.Jańskiego1
596IwonaDębskaSzkoła Podstawowa im.Ziemi Chełmińskiej w Podwiesku 1
597JarosławPetreckiSzkoła Podstawowa nr 11
598piotrkasprzyckiSzkoła Podstawowa nr 1 1
599ArkadiuszMorgaSzkoła Podstawowa nr 11
600KarolinaJakóbczykSzkoła Podstawowa nr 11
601CezarySułkowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach1
602BartoszSzymczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu1
603WiolettaWisłaSzkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Słupcy1
604MonikaRaczyńskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki1
605KasiaZającSzkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszko1
606MałgorzataBanaszyńskaSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi1
607TatianaPałka WitowskaSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi1
608Anna DSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi1
609Joanna WiduchSzkoła Podstawowa nr 10 1
610IrminaDomagała-GrontSzkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów1
611arkadiusztarwidSzkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u w Szczecinie1
612RafałCiuruśSzkoła Podstawowa nr 1141
613MałgorzataCyranaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Jana III Sobieskiego1
614MartaPronobisSzkoła Podstawowa nr 143 w Warszawie1
615JustynaPorwolSzkoła Podstawowa nr 151
616KrzysztofJureczekSzkoła Podstawowa Nr 15 im. Gwarków Tarnogóskich w Tarnowskich Górach1
617PawełLipskiSzkoła Podstawowa nr 161
618SławomirOleksySzkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi1
619JolantaBrachaSzkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami ntegracyjnymi im. Orląt Lwowskich1
620AnnaKrzyżaniakSzkoła Podstawowa nr 21
621AnnaKozeraSzkoła Podstawowa nr 21
622BogusławaDytrychSzkoła Podstawowa nr 2 1
623AnnaMiałszygroszSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej1
624DanielWąśniewskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilne1
625AgnieszkaZSzkoła Podstawowa nr 2 im. R. Traugutta w Józefowie1
626HenrykaŁuźniakSzkoła Podstawowa nr 2 w Kępnie1
627RomanSudlitzSzkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie1
628AnnaSkrzypczakSzkoła Podstawowa nr 201
629DorotaGontarzSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi1
630HannaZagrodnikSzkoła Podstawowa nr 221
631BeataRSzkoła Podstawowa nr 271
632MałgorztaWideraSzkoła Podstawowa nr 27 Katowice1
633ViolettaKatarzyńskaSzkoła Podstawowa nr 281
634DorotaDiakowiczSzkoła Podstawowa nr 31
635AnnaJasiekSzkoła Podstawowa nr 31
636AdriannaSzarzyńskaSzkoła Podstawowa nr 31
637AGNIESZKAKRETSzkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Nysie1
638JolantaJurkowskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie1
639MarekIwaniukSzkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Stargardzie1
640WiolettaIwaniakSzkoła Podstawowa nr 301
641MałgorzataDybizbańskaSzkoła Podstawowa nr 331
642KatarzynaMąkaSzkoła Podstawowa nr 3441
643AgataTkaczykSzkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusza w Warszawie1
644Natalia WawrzyńskaSzkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego1
645MariaPisarekSzkoła podstawowa nr 37 w Bielsku-Białej1
646MarzenaLesińska WardawySzkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka1
647MarcinStecSzkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza1
648MaksymJaskólskiSzkoła Podstawowa nr 381 w Warszawie1
649EwaCieślakSzkoła Podstawowa nr 41
650EdytaWitkowskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie1
651AnitaPietrzakSzkoła Podstawowa nr 4 im. prof. A. Wodziczki1
652PawełBoreckiSzkoła Podstawowa nr 44 w Bytomiu1
653MałgorzataJaroszSzkoła Podstawowa nr 451
654MartaPilchSzkoła Podstawowa nr 51
655MirosławPawłowskiSzkoła Podstawowa Nr 51
656JolantaHermanSzkoła Podstawowa nr 50 w Poznaniu1
657MarcinStecSzkoła Podstawowa nr 511
658AnnaTurowskaSzkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika1
659PawełJuszczakSzkoła podstawowa nr 6 w Rumi1
660MałgorzataSobczykSzkoła Podstawowa Nr 71
661IwonaJuńskaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w Zabrzu1
662AnnaMieleszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej Woli1
663IzaSłupikSzkoła Podstawowa nr 711
664HannaStrzeleckaSzkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu1
665BeataFurtakSzkoła Podstawowa nr 78 w Krakowie1
666AnnaKijoSzkoła Podstawowa Nr 791
667JoannaCzyżowiczSzkoła Podstawowa nr 81
668MariaJerzakSzkołą Podstawowa nr 81
669MałgorzataFidlerSzkoła Podstawowa nr 91
670ŁukaszGałanSzkoła Podstawowa nr 97 we Wrocławiu1
671KatarzynaKoSzkoła Podstawowa Nr. 40 im. Lubelskiego Lipca 19801
672AndrzejManelskiSzkoła Podstawowa nr3301
673AnnaKSzkoła Podstawowa nr71
674RenataKałamajaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego1
675KatarzynaMalecSzkoła Podstawowa w Centrum Oświatowym1
676BeataSiekierskaSzkoła Podstawowa w Czernikowie1
677LidiaPlutaSzkoła Podstawowa w Janikowie1
678StanisławaSidorSzkoła Podstawowa w Kopciach1
679EwaMakochońSzkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym1
680SylwesterBSzkoła Podstawowa w Kurowie1
681IrenaIwanSzkoła Podstawowa w Łukowicy1
682AgnieszkaAdamiecSzkoła Podstawowa w Nadarzynie1
683BarbaraSochaSzkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej1
684IwonaJanicka-LeśniewskaSzkoła Podstawowa w Przeźmierowie1
685AgnieszkaW-BSzkoła Podstawowa w Rogach1
686ANNAPALMOWSKASZKOŁA PODSTAWOWA W SIECIECHOWICACH1
687BeataOszajcaSzkoła Podstawowa w Szebniach1
688KatarzynaStankiewiczSzkoła Podstawowa w Ulasku1
689RomanSetaSzkoła Podstawowa w Warcinie1
690JustynaNieradaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich1
691AleksandraGolikSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie1
692WojciechWierciochSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w Krakowie1
693NataliaRybakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Kielnie1
694GrażynaMalinowskaSzkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek1
695JerzyOchmannSzkoła Podstawowe Nr 311
696szymonbetiukszymon1
697MarekJanuszewskiTechnikum nr 2 w Chojnicach1
698Agnieszka ABV Liceum Ogólnokształcące w Gdyni1
699KrzysztofTrawnikZespół Szkół Ekonomicznych1
700BeataAbramowskaZespół Szkół i Placówek Oswiatowych w Bolewicach1
701EwaT-MZespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 R.1
702AlicjaFilipczukZespół Szkół nr 1 w Kozienicach1
703IwonaLewińskaZespół szkół nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie1
704DawidChaberZespół Szkół nr 31
705AlinaHilerZespół Szkół Ogólnokształcących nr 21
706JarosławRogożeńskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 81
707AldonaOmen-WrzesińskaZespół Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy1
708KonradWiśniowiczZespół Szkół Społecznych w Jaśle1
709ZenobiaThielZespół Szkół Stare Bojanowo1
710MarianGembelZespół Szkół w Cewicach1
711AnnaGłowackaZespół Szkół w Jerzmanowicach1
712RadekGołofitZespół Szkół w Karcmziskach1
713KrzysztofKonieczny Zespół Szkół w Luboniu1
714WirginiaBorkowskaZespół Szkolno - Przedszkolny nr 11
715ZofiaMatusiewiczZespół Szkolno - Przedszkolny Nr 101
716WiolettaOrzechowska- JazyZespół Szkolno - Przedszkolny nr 21
717IwonaKałmukZespół Szkolno - Przedszkolny w Herbach1
718klasanauczycielZespół Szkolno-Przedszkolny1
719AgataBiskupZespół Szkolno-Przedszkolny nr 101
720RenataCicheckaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 121
721KarinaKucharskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 131
722DorotaAdamZespół Szkolno-Przedszkolny nr 31
723KatarzynaSobańskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie1
724MałgorzataSzymaszekZespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu1
725PatrykGłówczewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Klinczu1
726SławomirJagodaZespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej1
727MartynaJasionekZespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie1
728AndrzejBuławaZespół Szkolno-Przedszkolny w Świnnej1
729UrszulaOwczarek-DuplagaZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni Małej1
730ElżbietaLaszukZPO Szkoła Podstawowa w Leśnej Podlaskiej1
731DorotaOstrouchZSO nr 21
732MartaNZSP Łęki1
733MagdaMagdaZSP nr 5 1
734PawełPasternakZSP Zbierzów1
735MarlenaChaczyńskaZSP1 Brodnica1