fbpx

REJESTRACJA

Rejestracja konkursu rozpoczyna się 14 września i trwa do 29 listopada do godz. 20:00.

Student

UCZEŃ

Jeśli jesteś uczniem i chcesz wziąć udział w konkursie Pix Programming Challenge PL musisz posiadać konto w bezpłatnej aplikacji PixBlocks. Możesz też poprosić swojego nauczyciela, aby udostępnił Ci dane do logowania.

Gdy zalogujesz się na swoim koncie, kliknij w przycisk “Pix Programming Challenge“. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz dostęp do zadań konkursowych.

Poniżej przedstawiamy film, w którym pokazujemy jak założyć konto w aplikacji PixBlocks oraz jak zarejestrować się w konkursie:

Pamiętaj, że jeśli Twoje konto nie jest dołączone do klasy utworzonej przez Twojego nauczyciela – będziemy traktowali Twoje zgłoszenie jako indywidualne. Przy publikacji wyników nie podamy informacji o Twojej szkole. Jeśli chcesz, abyśmy podali nazwę Twojej szkoły – dołącz do Klasy utworzonej przez Twojego nauczyciela. Aby to zrobić, wejdź w Opcje Użytkownika i podaj Kod Klasy, który poda Ci Twój nauczyciel. 

Obejrzyj film, na którym przedstawiamy jak dołączyć do klasy:

Teacher

NAUCZYCIEL

Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz aby Twoi uczniowie wzięli udział w konkursie Pix Programming Challenge PL musisz posiadać konto nauczyciela w bezpłatnej aplikacji PixBlocks. Poniżej przedstawiamy film, w którym pokazujemy jak założyć konto. 

Gdy zalogujesz się na swoim koncie nauczyciela, w Panelu Nauczyciela utwórz klasę i dodaj do niej uczniów. W ten sposób możesz stworzyć konta dla uczniów, którzy jeszcze ich nie mają. Zobacz na filmie jak to zrobić:

Gdy Twoi uczniowie sami zarejestrowali swoje konta – również możesz dołączyć ich do klasy. Każda z utworzonych przez Ciebie klas ma Kod Klasy. Jeśli chcesz, aby uczeń, który sam utworzył swoje konto znalazł się w Twojej klasie – udostępnij mu jej kod. Uczniowie na swoich kontach mają opcję Dołączenia do klasy.  

Tylko uczestnicy, którzy są dołączeni do klasy będą traktowani przez nas jako reprezentanci szkoły.

ORGANIZATOR:
SPONSORZY:
PATRONI HONOROWI:
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY:

Copyright © 2020 PixBlocks sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED