Wyniki finałów

Grupa wiekowa:

Klasy 1-3

Data publikacji:

14.06.2022

Konkurs:

PixBlocks Programming Challenge 2022

Uwaga!

W tabeli wyników uwzględnieni wyłcznie uczestnicy, którzy rozwiązali co najmniej jedno zadanie.

Jeśli nie widzisz swoich danych, napisz do nas:

MiejsceImięNazwiskoSzkołaMiastoLiczba rozwiązanych zadańCzas (GG:MM:SS)
1StanisławKurekBrakBrak2001:50:25
2EwaSzymaszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin2002:01:06
3ŁukaszBartnikPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok2002:06:01
4LilaŻeleźnikBrakBrak2002:07:27
5JanMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów2002:17:30
6TymonZiniewiczSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa2002:21:56
7PiotrMachnikowskiPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda2002:29:40
8LenaPoziemskaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarszawa2002:45:55
9HubertKowalczykBrakBrak2003:03:47
10KornelGrzeszczakowskiBrakBrak2003:13:18
11WojciechGrzechBrakBrak2003:16:10
12AlicjaGórskaBrakBrak2003:17:30
13KarolDąbekPubliczna Szkoła Podstawowa w CzyżówceCzyżówka2003:37:54
14FranciszekJaroszSzoła podstawoa nr 4 w KoszlinieKoszalin2003:45:33
15LeonChmielewskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań2004:06:10
16MikołajWieczorekSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa2004:08:34
17WeronikaNogajSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław2004:28:19
18JanZawadzkiSzkoła Podstawowa 148Kraków2004:35:58
19AntekZaborowskiSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa2004:39:04
20WitoldKułachSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów2004:51:03
21WojciechAndrzejczakBrakBrak2005:21:17
22MariaMichalewiczSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno2005:36:48
23OskarWójtowiczSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa2005:45:58
24KrzysztofMichulecSzkoła Podstawowa nr 10Tychy2005:46:01
25OleksandrPozniakASWWROCŁAW2005:55:55
26MieszkoFusZespół Szkół w JerzmanowicachJerzmanowice1901:16:46
27AlanWierzewskiPrywatna Szkoła Podstawowa ScherzoKraków1901:38:12
28PiotrSmolskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1902:25:53
29MarcelGrześkowiakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1902:39:29
30NinaAdamekBrakBrak1903:04:54
31EwelinaLawrenzSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1903:17:33
32PiotrKwiecińskiBrakBrak1903:27:24
33WitoldWitkowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław1903:58:15
34WojciechKopećSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1904:06:23
35MateuszMichalczykSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1904:48:38
36MaciejLachowskiSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg1905:18:05
37BartoszDylągSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica1905:25:34
38FilipDzieciątkowskiSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek1905:31:35
39MiłoszWójcikSzkoła Podstawowa nr2 im. Jana Pawła II w PińczowiePińczów1801:10:57
40SaszaBesshchastnyiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa1801:51:58
41MiszaBesshchastnyiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa1801:53:39
42KrzysztofJaśkowskiBrakBrak1802:08:33
43WiktorMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1802:09:37
44MarcelLubikowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1802:27:36
45KubaTolarzSzkoła Podstawowa nr 15Wodzisław Śląski1802:47:37
46KalinaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1803:24:07
47HannaMichalewiczSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1804:02:00
48AlicjaKarasińskaZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca1804:10:32
49JanKopińskiBrakBrak1804:16:01
50MarcinKrakowiakPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia1804:20:21
51JoannaWyrzykowskaBrakBrak1804:52:35
52PiotrKostanekBrakBrak1805:06:23
53FranekPopardowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1805:48:45
54GabrielZachulskiBrakBrak1805:50:11
55AlicjaSzewczykKULLublin1805:55:59
56MarcinZgodzińskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 52 SpectoPoznań1701:35:14
57KorneliaDominBrakBrak1701:44:35
58MikołajTkalińskiBrakBrak1702:02:25
59KubaBrodeckiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań1702:08:32
60JanGrzankowskiSzkoła Podstawowa nr 59Poznań1702:15:49
61OliwierWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1702:31:00
62DominikaKaminskaBrakBrak1702:31:50
63KacperPycińskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1702:35:11
64KrzysztofWróblewskiBrakBrak1702:36:07
65ErwinRodziewiczBrakBrak1702:44:07
66ErnestMachałaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1702:44:37
67FilipLachBrakBrak1703:07:11
68KamilBundzZSSLegionowo1703:31:09
69FilipPodwalnyAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1703:52:08
70ChachulskaKarolinaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1704:22:56
71JanekSygułaBrakBrak1704:25:02
72DanielStichSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze1705:07:38
73BartoszBromberekZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie1705:22:16
74MikołajWielebaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa1705:27:44
75BartoszWisińskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław1705:36:18
76TomaszMermerSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1705:41:46
77StanisławKamyczekSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1705:56:53
78LeonKoźlikTAK OpoleOpole1705:59:18
79PiotrBinkiewiczBrakBrak1601:04:25
80MichałPrawdzikBrakBrak1601:29:50
81FranekKozanowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. gen. M. Zaruskiego w UstceUstka1602:01:59
82MichałKrawczykBrakBrak1602:30:17
83IvanNetrybiichukSzkoła Podstawowa nr 51Szczecin1602:36:56
84WiktoriaAdamkiewiczBrakBrak1602:44:55
85ZofiaBułtralikZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1603:08:24
86GrzesiuSkotnyBrakBrak1603:10:25
87IgnacyKrólikiewiczSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków1603:24:04
88KazimierzStępieńAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1603:38:11
89HugoBarcikowskiBrakBrak1603:40:39
90JakubBoberBrakBrak1603:46:27
91MaciejBudzianowskiSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa1604:17:42
92AntoniGawidzielSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1605:03:22
93WiktorKozerskiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1605:14:55
94AlinaHoncharovaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków1605:23:41
95JoannaGrechBrakBrak1605:53:52
96LeonWagnerSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1501:25:48
97StanisławCieślikBrakBrak1501:42:28
98MichałJarembaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie1501:49:18
99GrzegorzStrugBrakBrak1501:51:43
100MałgorzataMuszyńskaSzkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław1502:29:25
101MichałParczewskiSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa1503:57:01
102OskarGatnerBrakBrak1503:57:02
103PolaWszelaczyńskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk1504:03:02
104DawidDomańskiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1505:51:35
105LeonRapiorDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań1401:16:24
106CyprianKlajaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1401:18:26
107KacperGałuszkaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1401:30:28
108TomaszWierzbowskiSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa1402:36:54
109ZuzannaFeckoDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań1402:38:26
110DawidFrąszczakSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1402:44:47
111NikolaRadomskaSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa1402:46:56
112JanDłużewskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1402:52:40
113TymonRemizowiczBrakBrak1403:10:57
114VeronicaPytlikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1403:25:14
115TymoteuszJędrzejewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno1404:20:45
116JeremiaszWenckaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno1405:12:13
117AlicjaFoltyńskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1405:30:27
118MikołajWyrzykowskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca1405:34:34
119KacperKrajewskiBrakBrak1405:36:00
120AdamBłaszakSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1405:59:34
121FranciszekChrzanowskiBrakBrak1300:47:14
122MarcinSegetBrakBrak1301:10:45
123AlexChwiłkowskiBrakBrak1301:22:14
124MajaKurganSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec1302:09:46
125FilipDereńSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec1302:13:56
126WojciechKleczSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa1302:19:47
127MariaNoińskaBrakBrak1302:20:00
128PatrycjaPajakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1302:25:26
129DawidStatkiewiczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa1302:59:03
130FilipRonijSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec1303:02:30
131PolaLewandowskaSzkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław1303:03:33
132ZuzannaDudkaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka1303:19:19
133AleksanderHelmin-BiercewiczFREGATAGdańsk1303:19:25
134ZarjaCuranovicSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1303:26:31
135AlexanderZającBrakBrak1303:30:48
136FilipHofbauerPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1304:40:56
137JanDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk1304:51:08
138OskarKobusBrakBrak1304:57:23
139UrszulaGóreckaBrakBrak1305:34:20
140FranekZwierzchowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek1305:41:41
141MariaJużykSzkoła Podstawowa nr 3Stargard1200:36:24
142KlaraGuterchDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1200:42:04
143JakubBartkiewiczSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń1200:49:36
144WojtekWawakBrakBrak1200:51:58
145ZofiaBieńkowskaSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa1201:03:44
146StaśWiluszDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań1201:10:43
147MaurycyMatuszewskiBrakBrak1201:14:01
148TymoteuszPiejkaZespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów1201:21:45
149BasiaSopataBrakBrak1201:45:11
150IgnacyBarlakPijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w ŁowiczuŁowicz1201:52:48
151MatyldaRomekBrakBrak1201:55:54
152JustynaGawełSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w UjkowicachUjkowice1202:12:52
153MikołajHnatBrakBrak1202:20:22
154KrzysztofŚwietlickiDwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. A. BućkoWasilków1202:24:41
155PiotrFrąckowiakPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski1202:27:35
156PolaSamborskaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1203:33:53
157BarbaraGilDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1203:38:40
158EmiliaKlabisZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna1203:55:29
159WojciechKarpowiczSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1203:58:46
160AntoniZiętkiewiczBrakBrak1204:12:47
161OskarWiedlakSzkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w ZamościuZamoście-Kolonia1204:25:03
162GabrielaŻurekSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1204:43:21
163MichałArkuszyński1 Liceum Ogólnokształcące w GłownieGłowno1204:49:05
164AdamKrasuskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1205:44:43
165JacekWachmetaSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze1205:47:49
166MichałBanaszakSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno1205:56:44
167PolinaKolesnikovaBrakBrak1205:57:58
168MaciejPrugarBrakBrak1100:28:26
169LipeckiOliwierSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1100:53:31
170IgorWydymusSpołeczna Szkoła Podstawowa STSDąbrowa Górnicza1100:54:32
171BartoszDąbrowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarszawa1100:54:47
172WiktoriaSokołowskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl1100:54:48
173MichałOrzechowskiPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia1100:58:21
174StaśMisiakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań1101:08:14
175PatrykGosekBrakBrak1101:08:21
176LeonGoneraBrakBrak1101:11:14
177ZuzannaPszczołaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1101:11:14
178MaciejRuszałaZespół Szkół MuzycznychKrosno1101:13:07
179BrunonMüllerSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1101:15:12
180TomaszPyrkaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa1101:17:35
181AdamSzubiakSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj1101:18:09
182MichałStrużyńskiBrakBrak1101:18:23
183MichałWindakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1101:20:15
184AntoniKowalskiBrakBrak1101:22:32
185JanTrembeckiBrakBrak1101:48:53
186BorysWiadernySzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1102:11:57
187NorbertZakrzewskiBrakBrak1102:15:27
188TomaszMalawkoPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok1102:40:47
189IzabelaŚwiątnickaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1102:45:26
190MichałSkrobiszSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica1102:50:48
191MariaDaciówSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka1103:01:32
192StanisławŚwiackiSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza1103:35:09
193ArturJurekSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica1103:49:59
194FranekOsakSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz1103:57:14
195WojciechBoldaSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo1104:48:21
196JanMarcinkiewiczSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza1105:06:06
197AdrianDzwonkowskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca1105:52:57
198TadeuszPaplińskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa1000:17:02
199GalusMichałSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1000:30:57
200JakubPerkowskiSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki1000:40:24
201JanPiestrzeniewiczDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań1000:43:25
202MichałBąbkaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1000:44:30
203AlanZielińskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1000:45:06
204GabrielaStopczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek1000:48:00
205MikołajPszczolarskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych1000:52:52
206FilipŚlusarekMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1001:01:09
207MariaSkowrońskaBrakBrak1001:02:02
208PiotrSzereszowiecSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa1001:08:08
209JulianGrabczakSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa1001:24:42
210AntekBasaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew1001:28:27
211MaksymKaczmarekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań1001:32:48
212JakubEwakBrakBrak1001:33:19
213SzymonKrólikowskiBrakBrak1001:36:16
214IgorKomuńskiSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź1001:52:50
215kajetanstawickiBrakBrak1001:59:00
216LiwiaCyganBrakBrak1002:03:55
217StefiKowalewskaSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa1002:34:11
218JANPikusaSzkoła Podstawowa w SzebniachSzebnie1002:41:51
219AlanMakowskiBrakBrak1002:42:07
220PawełDrężekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl1003:13:18
221EmiliaDasiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole1003:22:55
222WiktorGozdekSzkoła Podstawowa nr 3Stargard1004:30:40
223IgorKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1004:46:28
224MałgorzataStankiewiczOśrodek Języków Obcych PerfectKaleń1004:46:53
225OlaBarańskaBrakBrak1005:17:01
226WiktorCzupryniakSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1005:42:51
227JakubZawadzkiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno900:42:28
228MatyldaMonachPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok900:46:37
229BartoszNowaczykNiepubliczna Szkoła Podstawowa EDULABStare Babice900:48:06
230OlafMarkowskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa900:50:31
231LilkaDejnekaSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa900:51:30
232AdamNemethBrakBrak900:54:36
233DariaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa900:55:26
234LeonBandykBrakBrak900:55:59
235AmeliaKluchSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów901:03:57
236JanGwoździkSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów901:04:09
237OliwiaGabrychSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze901:16:46
238OlivierKowalczykSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa901:17:45
239MaksKraczekBrakBrak901:18:35
240SzymonFornalSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa901:28:26
241StasiuBajerDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań901:32:48
242JanCichoszZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca902:07:16
243JakubSłowikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle902:12:40
244AleksanderMuszyńskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie902:34:18
245MateuszAdamBrakBrak903:50:02
246WojciechRudaśSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno904:47:07
247RadekPrusSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze905:45:54
248MateuszMalewskiBrakBrak800:28:26
249AleksvRBrakBrak800:28:46
250PiotrŁosowskiBrakBrak800:33:01
251JaneczkoFranciszekSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa800:45:43
252ZuzaTrzaskowskaSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa800:46:21
253ZofiaLewandowskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk800:48:14
254ZosiaBłaszczakZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań800:52:36
255HannaMazankaSzkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław800:54:32
256AleksandraKotowskaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie801:03:47
257MatviiKuzminSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów801:09:49
258GrzegorzDziedziulBrakBrak801:55:52
259GrzegorzWojdaSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa803:54:19
260MariaRogowcewaSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa804:58:59
261RobertLiszkaBrakBrak805:24:50
262DorotaLewandowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre805:26:43
263EmmaSuderSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa700:28:12
264WojtekKalinowskiBrakBrak700:32:09
265AleksanderWidłakSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków700:35:21
266KarolSowaSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz700:37:31
267EmiliaZałógNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice700:49:44
268LeonBajerSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz700:51:29
269FilipRaczyńskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz700:52:23
270KajetanBorkiewiczSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa700:53:34
271SebastianSkórskiSpołeczna Szkoła Podstawowa STSDąbrowa Górnicza701:07:14
272FilipPielkaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew701:16:34
273WikiPrzepiórkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno701:17:49
274IdaliaJurzykBrakBrak701:28:47
275MartynaMalawkoPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok702:42:20
276AlicjaStudzińskaSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa702:45:34
277MateuszSadowskiBrakBrak705:20:56
278JanTreichelSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarszawa705:57:28
279MikolajKapicaBrakBrak600:19:36
280PrzemekLukasSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze600:32:04
281TymonKocielskiBrakBrak600:42:07
282AlicjaSiewiorSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów600:44:05
283JaneczkoHannaSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa600:47:24
284JarosławKacperczykBrakBrak600:50:38
285BartekRędzińskiBrakBrak600:57:46
286EwaBonisławskaBrakBrak601:02:12
287JuliaGołaszewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki604:08:41
288HannaKurzykPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia604:18:52
289ZofiaMaciejewskaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie605:32:10
290ZofiaKumalaSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba605:46:28
291IgnacyKumalaSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba605:46:28
292WiktorGórnyZespół Szkół w LuboniuLuboń500:18:39
293DominikKrużyńskiBrakBrak500:37:15
294OleksiiYankevychSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa500:39:31
295JanPuchalskiASP GalileoWrocław500:46:53
296GrzesiuWojnaSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz500:52:25
297KalinaSzewczykSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek500:53:03
298laurawożniakBrakBrak501:14:27
299WiktorSekscińskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl501:41:50
300GabrielaKałowskaSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek502:01:42
301PiotrPałkiewiczBrakBrak502:14:55
302AndrzejJędrzejakSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin502:41:10
303AlicjaChołodySzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów502:42:05
304ZuzannaAdamBrakBrak504:05:20
305grzgrzwszlcznskBrakBrak504:22:30
306RomaSzymańskaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie505:35:38
307MaksCieszkowskiAcademy International WawerWarszawa400:25:29
308IngaLelonekBrakBrak400:27:55
309ZofiaMantorskaBrakBrak400:36:56
310WojciechKaniakSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz400:43:40
311ŁukaszLechSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki405:58:07
312AleksanderDryjaSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa300:08:33
313MieszkoCiołekSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek300:10:53
314ZosiaMuzykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl300:12:48
315MatyldaDerendalSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów300:19:02
316AniaShpileniaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie300:20:25
317IgorJakubowskiZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2Przemyśl300:23:32
318KamilKasprowiczSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek300:28:11
319ZofiaKornetSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek300:31:36
320AleksanderĆwikZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel300:41:47
321ŁucjaPietroczukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok300:44:02
322AlicjaniealaBrakBrak300:56:22
323AntoniSchmidtPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda301:13:22
324SzymonPolakBrakBrak302:56:15
325MariaPonkePubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona200:26:38
326FilipowiczPawełZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel200:46:04
327KingaGągorowskaSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław100:52:21