Wyniki finałów

Grupa wiekowa:

Klasy 4-6

Data publikacji:

14.06.2022

Konkurs:

PixBlocks Programming Challenge 2022

Uwaga!

W tabeli uwzględnieni są wyłącznie uczestnicy, którzy wykonali co najmniej jedno zadanie.

Jeśli nie widzisz swoich danych, napisz do nas:

MiejsceImięNazwiskoSzkołaMiastoLiczba rozwiązanych zadańCzas (GG:MM:SS)
1MichałRoguzSzkoła Podstawowa Nr 79Łódź2002:55:54
2KrzyśBiedrońZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki2003:15:24
3JakubJanusSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław2004:08:16
4SzymonWarsińskiSzkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" w LubniLubnia2004:12:22
5SzymonKiernerSzkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusza w WarszawieWarszawa2004:13:06
6KaterynaKoziyDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków2004:47:18
7PawełKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice2005:17:00
8TomekKBrakBrak2005:24:52
9KacperKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice2005:29:49
10MikołajKaczmarczykSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa2006:24:44 (przekroczony czas)
11TobiaszSzymanskiSzkoła podstawowa nr 8Wrocław1903:36:42
12JanWinnickiSzkoła PodstawowaWyrzysk1903:51:58
13MichalinaTyszkaSzkoła Podstawowa nr330Warszawa1904:50:19
14TomaszKarkowskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1904:56:43
15StanisławŁatuszkoSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1904:59:36
16DamianMechSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki1906:03:49 (przekroczony czas)
17JakubŚwitońBrakBrak1802:44:31
18BrunoMiszkiewiczWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa1803:36:02
19JakubFamulskiSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza1803:59:31
20KingaMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1804:57:05
21DorotaZadrągSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa1805:08:24
22AgataBednarzBrakBrak1805:25:51
23WiktoriaWęgrzynBrakBrak1805:35:52
24MajaCieślarZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1805:49:00
25BłażejJankowskiZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1805:50:35
26PawełKlimczykSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice1805:51:27
27PiotrMigasBrakBrak1702:34:42
28JulianZiniewiczSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa1704:00:17
29KornelMajcherBrakBrak1704:29:45
30GłódMariaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław1704:34:18
31NataliaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1704:47:20
32JakubOlszewskiBrakBrak1705:28:07
33FranciszekTywanekSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa1705:28:18
34ŁucjaŁabuzekBrakBrak1705:38:35
35JuliuszKuźmaSzkoła Podstawowa w RadzewieRadzewo1705:48:40
36HelenaSawalaSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń1601:39:31
37MiłoszGraszaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1601:59:14
38Leon MaksymilianMirowskiNKSPKatowice1602:58:25
39RadosławCieślakSzkoła Podstawowa nr 4Praszka1603:09:33
40DorotkaKoperskaBrakBrak1603:10:23
41TymonZiółkowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Kartuzy1603:14:05
42MikołajKojłoSP im. Alberta EinsteinaNowy Dwór Maz.1603:24:54
43MichałKarasińskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca1603:28:05
44LenaMarkiewiczBrakBrak1603:58:35
45MirosławKoziakZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2Przemyśl1604:24:49
46AleksanderPorębnyBrakBrak1604:26:15
47SzymonAdamiec 1Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn1604:28:55
48PiotrDombekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień1604:39:11
49PawełDombekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień1604:44:29
50KazikNasiadekBrakBrak1604:46:14
51EmiliaKlimaszSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1604:56:18
52MateuszStachuraPSP nr2 w BochniBochnia1605:20:08
53ZofiaBojałkowskaKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz1605:34:34
54BartłomiejSalataSzkoła Podstawowa nr 27 im Marii Kononpickiej w KrakowieKraków1605:46:19
55AnnaMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1605:50:04
56DominikDanilewiczBrakBrak1501:49:36
57TomekDziedziulSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki1502:57:17
58AntoniMinerZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1503:21:19
59GustawOchocińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1503:32:03
60NinaLelonekZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1503:37:46
61MarcelinaDominBrakBrak1503:41:22
62CezaryProkopiakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1503:46:46
63MarceliKozickiSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1503:49:10
64JustynaChojnowskaZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1503:51:51
65HelenaStrykowskaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica1504:09:02
66AlicjaDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk1504:19:25
67KrzysztofMalinowskiBrakBrak1505:11:33
68TomaszWlodarczykBrakBrak1505:37:43
69MichałCisekBrakBrak1505:52:18
70BartekStępieńSP 150Warszawa1505:52:44
71MichałWróblewskiBrakBrak1506:36:47 (przekroczony czas)
72MateuszKulmaSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie MińskiejCielechowizna1511:51:53 (przekroczony czas)
73DawidKrawczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała1400:55:25
74MaksymilianKorzystkaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1401:02:59
75TymonDoboszSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki1401:51:32
76AnnaMalcherSzkoła Podstawowa nr 5Tarnowskie Góry1401:56:56
77DorianKłosekBrakBrak1402:13:51
78AlicjaSkowrońskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1402:28:37
79MałgorzataChmielewskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1402:44:21
80FilipTolarzZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Wodzisław Śląski1402:45:57
81WojciechChmuraNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin1403:21:57
82NikolaTarczyńskaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1403:39:31
83ErykWdowiarskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1403:46:16
84KacperSobaniaPSP nr 21 w RadomiuRadom1404:04:48
85WiktoriaKasprzykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec1404:12:52
86MartaWiszkowskaBrakBrak1404:17:58
87FranciszekChełmińskiSzkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn1404:22:33
88MaciejWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin1404:29:05
89PawełNowickiSP 150Warszawa1404:32:13
90MaciejUłanowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok1405:14:30
91NataliaZganiaczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin1405:16:50
92AlicjaStachońZespół Szkół MuzycznychKrosno1405:29:23
93FilipMielczarekSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1405:39:50
94StaśSkoczylasBrakBrak1405:49:04
95JusufErichaZespół Szkół MuzycznychKrosno1405:52:38
96StanisławMalinowskiZespół Szkół MuzycznychKrosno1405:58:42
97ŁucjaGabrielFREGATAGdańsk1405:59:25
98FranciszekFamielecPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny1301:21:23
99SzymonSkóraSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik1302:09:52
100KrystianPrusekSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów1302:17:13
101KingaNowakBrakBrak1302:22:24
102MariaGrulkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1302:51:03
103ZofiaMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1302:59:53
104MaksymilianŁękawaBrakBrak1303:03:01
105KarolCzołombitkoSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok1303:20:17
106MarcinBajorSzkoła Podstawowa nr 35Gdynia1303:36:01
107MikołajLewickiSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów1304:02:20
108KrzysztofMaculewiczSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów1304:04:30
109OliwierKalinowski 11Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn1304:09:32
110OlgaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1304:14:02
111OskarSowaBrakBrak1304:22:06
112AntoniŁyszczekBrakBrak1305:08:46
113DominikKaźmierczykBrakBrak1305:21:41
114IgnacyŁagódkaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1305:23:23
115GrzegorzGorgoszSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1305:31:33
116MikołajZinkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin1305:32:44
117OlaMaćkoNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk1305:35:28
118BartoszSzkibielBrakBrak1305:42:10
119EwuniaPrylińskaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz1305:44:38
120MagdalenaKiełtykaZespół Szkół MuzycznychKrosno1305:57:22
121AdrianaMuchaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa1305:57:24
122PolaMuchaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa1305:58:49
123JakubWilkBrakBrak1306:02:17 (przekroczony czas)
124RomanRuzhanskyiBrakBrak1200:54:24
125MichałMaciołkaSzkoła Podstawowa nr 118 WrocławWrocław1201:02:15
126AleksandraMalecSzkoła Podstawowa w RzepiskachRzepiska1201:16:52
127JanKobierskiBrakBrak1201:23:31
128SzymonNokielskiZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1201:32:19
129JacekPółrolniczakBrakBrak1201:40:46
130DamianPierskallaPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki1201:43:05
131AleksanderGuzekSzkoła Podstawowa w OdrzykoniuOdrzykoń1201:51:26
132MałgorzataDługopolskaSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów1202:06:48
133TomaszMikrutSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica1202:13:18
134FranciszekDługopolskiSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów1202:17:47
135NataliaCzurejnoSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty1202:29:43
136SzymonZaparuchaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice1202:31:01
137WiktorRatajczykBrakBrak1202:40:34
138AnielaLichotaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno1202:43:03
139PawełCzerniawskiSzkoła Podstawowa nr 7Głogów1202:44:53
140MiłoszFałekSzkoła Podstawowa nr 7Głogów1202:46:50
141AnielaPałysBrakBrak1202:49:35
142OlgaNowakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1202:50:53
143GrzegorzJarugaZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy1203:11:34
144FranekKluzChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum SamuelWarszawa1203:18:13
145KacperCzerwińskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy1203:21:56
146StaśDulewiczBrakBrak1203:23:40
147StanisławŻółtekBrakBrak1203:42:35
148FilipBełczowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1203:43:49
149AdamParadowskiSP27Katowice1203:55:03
150KamilaZokZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1203:58:39
151MartaMalcherZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1203:58:57
152MaksymilianTomalkaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1204:00:05
153FilipWróbelZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1204:03:24
154AgataKoczybaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1204:03:55
155SoniaBrzęczekZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1204:08:29
156GabrielaGolińskaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew1204:12:40
157WeronikaBarszczewskaBrakBrak1204:13:07
158KubaKisielSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa1204:20:11
159BartoszDzieniaSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1204:23:48
160AleksandraBilskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1204:23:56
161KrzysztofKirszSP 150Warszawa1204:27:04
162GabrielKlamaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1204:27:20
163EwelinaBieleckaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1204:32:52
164AdamJanuszkiewiczSzkoła Podstawowa nr1 w SokółceSokółka1204:35:11
165RóżaMatuszczakSzkoła Podstawowa 162Łódź1204:45:25
166AnnaMalechaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1204:46:18
167OlafKubiatowiczSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1204:46:49
168WiktorWykurzPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec1204:55:56
169LenaKozakZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów1204:56:23
170KubaSekitaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole1204:56:44
171AleksanderSławekBrakBrak1204:58:43
172MiłoszMarekSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1205:02:35
173AdamPiotrowskiSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła IIŁódź1205:04:39
174AmeliaWierzbickaFREGATAGdańsk1205:09:47
175PawełGontarzSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin1205:15:17
176FilipKołtuniukSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław1205:36:04
177MatyldaPiłatBrakBrak1205:39:21
178FranekPilatBrakBrak1205:44:39
179IgorKłosPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara1205:50:22
180AgataBorowskaFREGATAGdańsk1205:55:23
181JanHanulewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole1100:50:40
182MikołajŁawreszukZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok1100:50:50
183WiktoriaJaniecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole1100:57:44
184ZiemowitSzydłowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny1101:21:45
185KrzysztofPlenikSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa1101:24:35
186ZuzannaBrodeckaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1101:35:19
187KarolLewandowskiSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła IIWrześnia1101:44:45
188NataliaPiwońskaBrakBrak1101:48:17
189IgorZablockiSP 150Warszawa1101:55:05
190BernardPawulskiSzkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w LublinieLublin1101:57:43
191EmiliaSkorupkaZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1101:59:19
192StanisławPawulskiSzkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w LublinieLublin1102:02:21
193JuliuszMuchaSalezjańska Szkoła PodstawowaLubin1102:06:54
194JakubKarewiczBrakBrak1102:08:46
195IgnacyŁatuszkoSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1102:24:56
196MatyldaFlorekBrakBrak1102:50:57
197FranciszekKmiećSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1103:00:40
198ZuzannaNaporaSzkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w OjrzanowieOjrzanów1103:06:02
199EmiliaBiangaSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie1103:30:29
200SzymonŁaniaSzkoła Podstawowa nr 2Oława1103:32:56
201KalinaRachwałSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia1103:45:02
202PolaBaduraSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk1103:46:11
203DawidWdowczykBrakBrak1103:53:36
204KingaSatałaPSP nr2 w BochniBochnia1103:59:51
205ŁucjaKopaczewskaSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa1104:04:22
206MaciejKubiczekSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno1104:16:57
207MariaKołcSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec1104:31:18
208MiłoszZawadkaSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny1104:34:24
209AdamFabjańskiSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała1104:40:22
210SzymonBarczyńskiSzkoła Podstawowa nr 2Luboń1104:43:56
211PatrykKachniarzSzkoła Podstawowa nr 28Toruń1104:52:30
212DanielSzygułaZespół Szkolno-Przedszkolny w PiaskuPiasek1105:25:11
213AleksanderZachulskiBrakBrak1105:35:52
214AdamZarzecznySzkoła Podstawowa nr 3Stargard1105:42:16
215FilipZielińskiSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław1105:46:09
216NinaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno1105:52:10
217MichałZajkowskiBrakBrak1000:34:49
218FranciszekKrowickiBrakBrak1000:54:49
219MaksymilianLisSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa1001:02:38
220IgorPopowskiMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów1001:19:47
221WeronikaStrużyńskaBrakBrak1001:41:40
222TeodorŻochBrakBrak1001:42:25
223BrańkaIgorSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1001:58:34
224KarolBercalPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka1002:02:38
225AgataMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1002:07:46
226KalinaWierzbickaSzkoła Podstawowa 162Łódź1002:13:00
227FilipGielmudaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała1002:15:11
228WojciechWahlichSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno1002:16:15
229DominikaBartoszSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka1002:25:29
230WiktorKobyłkiewiczBrakBrak1002:30:46
231IgorMarczakZespół Szkół MuzycznychKrosno1002:35:03
232OliwiaGrzempaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała1002:39:30
233WiktorGatnerSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław1002:46:57
234MarysiaMigdalskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek1002:53:44
235KordianSkarzyńskiBrakBrak1003:06:50
236NinaRybackaSzkoła Podstawowa nr 205Łódź1003:09:28
237KubaGrzymkowskiSP 150Warszawa1003:23:22
238SzymonBizońPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka1003:30:08
239HubertKuśnierzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1003:33:26
240MichałPiotrowskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz1003:45:14
241PiotrSmentekZSP KościelnikKościelnik1003:57:29
242MateuszPokigoKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec1004:07:30
243SzymonSkwarzyńskiSzkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w LublinieLublin1004:17:24
244NataliaLodzińskaSzkoła Podstawowa nr 41Kraków1004:29:11
245alekdarownyZSP KościelnikKościelnik1004:39:21
246JanMatelaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1004:39:27
247BartłomiejSkibaPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników1004:40:53
248MichałBilSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów1004:46:08
249AniaWachulecBrakBrak1004:59:09
250JakubGrzechnikSzkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec1005:04:25
251PawełGązwaSzkoła Podstawowa nr 2 w KraśnikuKraśnik1005:15:24
252AleksandraZawieruchaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1005:50:14
253LenaDewerendaSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny1005:51:39
254AntoniJurczykSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław1005:54:53
255JanSafiańczukSP 150Warszawa900:46:17
256JanMaciejakSzkoła Podstawowa im. Józefa JagielskiegoMiędzyborów900:56:37
257IgorŻukPijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w ŁowiczuŁowicz901:03:49
258KrzysztofWlekłyBrakBrak901:11:45
259WiktorKilińskiSP w MysiadleMysiadło901:16:53
260MiłoszKrzakSzkoła Podstawowa nr 27 im Marii Kononpickiej w KrakowieKraków901:17:22
261TymonWagnerSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin901:22:24
262RyszardDembczyńskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań901:25:31
263JuliaMaćkowiakSzkoła Podstawowa 162Łódź901:26:12
264JakubKuźniarekSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec901:29:56
265JakubPietruszyńskiBrakBrak901:33:05
266IgnacyGałązkaSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź901:38:00
267HannaKsiężycSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice901:40:12
268KamilMolędaSzkoła Podstawowa nr 1 w ŁodygowicachŁodygowice901:47:02
269JoannaRożekKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec902:05:56
270KsaweryKsiążekSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań902:09:07
271TadeuszBagińskiSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa902:11:14
272LenaWiśniewskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl902:19:32
273ŁukaszRaźniakBrakBrak902:20:25
274PiotrKudybaPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa902:24:52
275MagdaGębarowskaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno902:45:36
276AdamSwoszowskiSzkoła Podstawowa nr 114Kraków903:08:42
277MikołajGregorczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice903:12:22
278RadosławSzutowiczBrakBrak903:16:37
279TymoteuszKańskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno903:24:38
280NataliaGoszczyńskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki903:41:05
281JerzyKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław903:41:37
282BartłomiejSobczukZespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów903:51:22
283IgnacyRogozińskiWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa904:03:25
284NinaRadomskaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa904:04:26
285SzymonStankiewiczSzkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w OjrzanowieOjrzanów904:49:33
286WysockiBartłomiejZSP GoświnowiceGoświnowice904:59:15
287HoffmanBłażejZSP GoświnowiceGoświnowice905:01:29
288ZuzannaWójcik-UniejewskaSzkoła Podstawowa nr 20Poznań905:09:10
289MironMierzyńskiSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne905:12:37
290IgorMęcikZSP GoświnowiceGoświnowice905:16:44
291MałgorzataKrukSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne905:17:21
292MateuszBarańskiBrakBrak905:18:23
293WiktoriaWronowskaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne905:22:20
294AmeliaRajSzkoła Podstawowa w TrzcieluTrzciel905:35:18
295SzymonKaiserZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna905:38:36
296JulitaDuszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 114Kraków800:15:51
297ARTURDĘBSKISzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska800:26:09
298JanZałęskiBrakBrak800:36:58
299SzymonManiaSP 150Warszawa800:39:34
300FranciszekKwiendaczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik800:44:33
301SzymonMaciułaSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto800:53:55
302AdamBuksowiczBrakBrak800:54:44
303MarcinOlejarzSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze800:58:38
304KorneliaBębenSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny800:59:39
305ŚledźRemigiuszSzkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III SobieskiegoBielsko-Biała801:00:21
306SzymonKędraSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów801:01:11
307KarolZiętkiewiczSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica801:01:17
308GrzegorzPolanskiBrakBrak801:02:07
309OlekKowalczykBrakBrak801:11:04
310MichalinaBrzezińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew801:12:03
311ToniSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa801:14:37
312PawełSawalaBrakBrak801:19:53
313TomaszKopanieckiBrakBrak801:32:22
314JanKwiczorSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań801:34:00
315ZuzannaMilewiczSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław801:35:39
316AleksanderTumaszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa801:44:32
317KatarzynaNikielBrakBrak801:48:21
318TomekZiajaBrakBrak801:52:15
319MichałSrokaBrakBrak801:52:28
320PiotrJakubowskiSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoCzółna801:53:43
321NikodemWiśniewskiSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice801:56:08
322SzymonLeszczyńskiSzkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela MakuszyńskiegoBiałystok801:57:51
323JakubBugiraSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w UjkowicachUjkowice802:00:14
324ZofiaKonieczkaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz802:05:24
325KrystianNalewajkSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek802:19:52
326KsaweryWierzchowskiBrakBrak802:21:42
327TeresaMuszyńskaSzkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław802:31:00
328FilipBaraniakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w KutnieKutno802:32:28
329ZuzannaBanachSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl802:36:13
330EmiliaCybulskaBrakBrak802:36:49
331LuizaAniśkoSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl802:40:22
332DaszaBesshchastnaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa802:57:54
333PatrykSmędzikPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb803:12:52
334GabrielaPuławskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl803:14:54
335NatanBorkowskiSzkoła Podstawowa im. Noblistów PolskichSiostrzytów803:20:21
336OliwiaBiszkontSzkoła Podstawowa im. Noblistów PolskichSiostrzytów803:26:03
337NikolaKlimczakPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik803:39:38
338LauraPaszkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik803:40:00
339NikolaBeraPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik803:42:22
340DawidAntolakSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna803:42:45
341MarysiaGilPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik803:43:35
342BartoszmygaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik803:52:00
343MieszkoTomalikPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin803:55:18
344JakubDudkowskiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa804:10:40
345CyprianMachałaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów804:23:55
346MagdalenaWyrzykowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych804:24:47
347MiłoszBorowczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin804:40:54
348GabrielaHaratykPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin804:43:29
349MajaMikosińskaSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław804:57:19
350ZofiaKimelBrakBrak804:57:46
351AntoniWojtasikSzkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w LublinieLublin805:17:35
352KrzysztofRaduchaSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie805:22:28
353MichalinaMatwiejczykSzkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec805:48:19
354JakubDereńSzkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w NysieNysa806:04:16 (przekroczony czas)
355AlicjaSługockaBukowina Sycowska 20Bukowian Sycowska806:28:01 (przekroczony czas)
356HaniaMalordyBrakBrak807:15:20 (przekroczony czas)
357JerzyKozłowskiSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk700:20:06
358PatrykGęborysSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary700:21:02
359AntekBinkiewiczPozytywna Szkoła PodstawowaGdańsk700:21:39
360MikołajSadowskiBrakBrak700:25:46
361DominikAdamczykSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki700:29:21
362AdrianKapuścińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Poskich Noblistów w WalimiuWalim700:33:54
363TomaszPrugarSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w MogilneMogilno700:45:00
364PaulinaKrawiszBrakBrak700:50:14
365DariaBanachSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl701:01:24
366PiotrKamińskiSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie701:02:01
367MaciejMendygrałSzkoła Podstawowa im. Józefa JagielskiegoMiędzyborów701:02:41
368AmeliaKarpińskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. gen. M. Zaruskiego w UstceUstka701:03:30
369NataliaNiemiecWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa701:05:11
370IgnacyProkpiakBrakBrak701:06:15
371FranciszekMałekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa701:17:41
372FilipKucałaSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik701:18:41
373BogusławaJaweckaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin701:24:26
374DominikWłodarczykSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice701:29:47
375KrzysztofStawskiSzkoła Podstawowa nr 3Stargard701:30:54
376JanStrukSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań701:31:58
377LauraGucwaKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz701:48:41
378MichałMitekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GrodziszczuGrodziszcze701:49:49
379BłażPolaNKSPKatowice701:51:49
380jakubwasilewskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań701:54:17
381LenaPawlikowskaSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna701:55:48
382MartynaCholewaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik701:56:30
383SahianTobar JaimesPałac Młodzieży w WarszawieWarszawa701:57:04
384MateuszDudekPSP nr2 w BochniBochnia701:57:09
385ŁukaszDudekPSP nr2 w BochniBochnia701:58:07
386AleksanderUrbanSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk702:00:41
387JuliaWłodarczykSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice702:01:53
388PiotrPiwowarczykPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec702:10:27
389FranciszekHenclewskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań702:18:13
390ZuzannaJereczekBrakBrak702:18:48
391JakubSkrzypczakZespół Szkolno-Przedszkolny w GierałtowicachGierałtowice702:21:10
392AnnaMelnickaPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk702:30:23
393FedericoPytlikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew702:48:25
394StaśWachowiakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań702:54:57
395DariaDelidaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk703:11:42
396NinaHaciaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew703:13:39
397JuliaKujawaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków703:18:22
398GrzegorzTrzcińskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl703:19:42
399LiliannaSkrabaSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice703:34:10
400HannaJędrzejewskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki704:13:46
401KarolinaCieleckaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów704:33:18
402BartłomiejSzubertSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościouszki w HusynnemHusynne705:16:42
403ZosiaBenerSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice705:19:09
404MarcinWiśniewskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz705:38:12
405HannaGalaBrakBrak705:47:14
406MartaBąkSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz705:47:25
407BartoszKropidłowskiZespół Szkół w BogusławicachBogusławice705:51:57
408EwaLaskowskaBrakBrak708:27:55 (przekroczony czas)
409JakubDerenczSzkoła Podstawowa im św.WojciechaWlodowice600:15:00
410KubaCzyżewskiSzkoła Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna600:19:46
411JakubPyraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa600:26:44
412StanisławZduńczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi600:28:34
413AdamCholewaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała600:29:22
414WojciechRosińskiSzkoła Podstawowa nr 398Warszawa600:33:14
415JuliaGaraśDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań600:41:05
416GabrielaPiotrowskaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza600:43:02
417MajaPisarskaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica600:44:34
418ZofiaGaraśDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań600:44:39
419PrzemysławDziobońSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna600:46:43
420StanisławSzczęchBrakBrak600:50:13
421TomekFilakBrakBrak600:52:03
422WyczislokTomaszSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów600:52:28
423DominikMaksimowZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała600:53:44
424JerzyZgorzelskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno600:59:47
425MartynaChatałaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów601:01:05
426SzymonStodólnySzkoła Podstawowa im. Józefa JagielskiegoMiędzyborów601:02:30
427AdamGórskiSp4 im. Zdobywców Kosmosu w KoszalinieKoszalin601:03:11
428ZuziaKobielaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice601:04:38
429GabrielKnyczSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa601:08:11
430SzymonWasiukSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów601:09:36
431NastiaPiełotZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów601:10:36
432MajaJanaszSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin601:11:19
433CzystołowskiFilipSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław601:12:33
434MaksymilianLiszkowskiSzkoła Podstawowa w TrzcieluTrzciel601:12:48
435LeonPawlikSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź601:14:34
436KubaPawluczykSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola601:14:50
437LenaMalesaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew601:19:03
438MariaKrukSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc601:20:15
439ZuziaKaletaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec601:26:43
440MichalinaDudziakBrakBrak601:28:50
441JacekRegułaSzkoła Podstawowa nr 3Pszów601:30:26
442AleksandraFórmankiewiczNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin601:31:57
443TYMOTEUSZDOMERACKISzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo601:32:20
444HelenaKwasekNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice601:32:44
445KingaŁuczakSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków601:39:51
446AntoniKrukSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc601:40:40
447FranciszekOlszewskiPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec601:40:45
448OliwierTomczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe601:41:12
449HonorataOciepkaKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz601:42:26
450WiktoriaBożekSzkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław601:44:57
451BorysWiniarczykZSP KościelnikKościelnik601:50:03
452HannaKapelewskaKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz602:01:51
453ŁucjaStaszkówSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków602:03:27
454KatarzynaŁagodzińskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl602:08:09
455olgierdmaciuszekZSP GoświnowiceGoświnowice602:16:59
456NataliaBławatSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław602:22:09
457JakubCichoszZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca602:25:43
458BlankaZimakBrakBrak602:28:07
459PatrykSamborskiSzkoła PodstawowaKroczyce602:45:49
460adambilskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew602:47:14
461DominikachZSP KościelnikKościelnik602:51:05
462MarlenaPawlaczykKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz602:51:24
463JanKaszubaKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz603:01:37
464HaniaKliśKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz603:34:11
465GrzegorzDudkaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka603:48:59
466JakubSzkutnikBrakBrak603:57:00
467PiotrekKozłowskiBrakBrak604:22:57
468FilipGrzegórzkoSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica604:23:52
469SzymonOrchowskiSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie604:34:39
470AleksanderWoszczekSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz604:34:55
471MarcinBulandaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków604:42:24
472ZuzannaMocnaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew604:49:17
473SzymonPolakBrakBrak604:49:57
474BigajJędrzejSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław604:51:44
475KowalczykKamilSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław604:54:40
476AntoniWaldhauzerSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola605:00:10
477MayaBasiaga ZydronKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz605:30:00
478PiotrGołębiewskiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa605:30:52
479KacperJaniszewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki606:27:57 (przekroczony czas)
480LenaRychlecSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia606:31:10 (przekroczony czas)
481NikodemRolaBrakBrak500:08:07
482MarcelKrystekBrakBrak500:08:23
483MichałPrekielSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka500:13:37
484MajaGolaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec500:14:54
485JanŁawczysSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek500:15:17
486MajaBłautSzkoła Podstawowa nr 1 w ProszowicachProszowice500:15:21
487AntekŻuchowskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny500:16:15
488SzymonJędruchówSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów500:16:35
489NikodemHerczyńskiBrakBrak500:17:51
490KubaBogusławskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek we WrocławiuWrocław500:18:10
491ŁukaszStrumikSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarszawa500:18:19
492RusłanRydelPSP nr2 w BochniBochnia500:19:06
493AleksandraKisielZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów500:20:02
494BartekModrzejewskiSzkoła Podstawowa nr 38Lublin500:20:17
495PawełStokłosaSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w TenczynkuTenczynek500:20:40
496MichałOsytekSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LucynowieLucynów500:21:51
497JanBorkowskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny500:25:24
498KrzysztofMączkaSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny500:26:25
499WojciechChłusSzkoła Podstawowa nr1 w SokółceSokółka500:27:08
500PiotrKluzaSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa500:28:19
501IgorTarwackiPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona500:30:34
502KacperGalasSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w DziekanowicachDziekanowice500:30:59
503JarosFranciszekNKSPKatowice500:32:12
504WojciechJaniecSzkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w PuszczykowiePuszczykowo500:33:28
505HendKakaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew500:33:53
506AleksandraBachulaZespół Szkolno- PrzedszkolnySieniawa500:36:00
507AnielaWięcekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew500:39:52
508MajaNarboutovskikhBrakBrak500:40:47
509KarolBasaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew500:46:21
510BartłomiejBaranowskiZSP GradyGrądy500:48:02
511MichałRumińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała500:51:03
512BłażejLangnerBrakBrak500:52:35
513JanAndrzejczakBrakBrak500:53:45
514PawełNiczyporukZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki500:57:45
515JakubSzydełSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań500:57:48
516JuliaNakonowskaBrakBrak500:58:02
517ZosiaPowidełBrakBrak501:01:09
518ZosiaŁukaszewskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre501:01:40
519SzymonJanasBrakBrak501:02:28
520JanekSańko-SawczenkoBrakBrak501:02:40
521PatrycjaRosińskaSzkoła Podstawowa w ŚwiętemŚwięte501:03:11
522MilenaDerendalSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów501:03:11
523MateuszOsiewałaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew501:05:20
524KlaudiaKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola501:06:13
525KarolinaPatykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre501:06:21
526WiktorGałkaSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz501:07:27
527MajaGSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin501:17:35
528AnnaKuropatwaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka ChopinaMałkinia Górna501:22:07
529KarolinaBiniekBrakBrak501:22:30
530AnnaMichalczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Ostrowiec Świętokrzyski501:29:08
531KasiaSkotnySzkoła Podstawowa nr 118 WrocławWrocław501:29:21
532AgataAdamiakSzkoła Podstawowa nr 2 w KraśnikuKraśnik501:29:35
533PiotrParaWieliczka Montessori SchoolWieliczka501:35:08
534LidiaDeorowiczSzkoła Podstawowe Nr 31Zabrze501:39:17
535DołęgaNadiaSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w SzabdzieSzabda501:40:21
536KarolKaczmarczykSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w DziekanowicachDziekanowice501:45:32
537MateuszJasińskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew501:49:53
538JustynaJakusz GostomskaSzkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" w LubniLubnia501:54:33
539AgnieszkaFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań501:55:23
540KRYSTIANSocikSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie BiskupimKozłów Biskupi501:55:45
541FilipJerchaBrakBrak502:03:18
542MACIEJSĘKOWSKISzkoła Podstawowa Nr 66 im.ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa502:07:39
543JuliaFabisiakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre502:19:01
544FudalaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg502:22:59
545PiotrSierant-HatalaBrakBrak502:56:04
546BartoszWolniewiczSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno503:25:41
547MikołajWalkowiakSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki503:30:44
548SzymonPołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów503:37:48
549JuliaMrózSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów503:39:22
550WojciechOrgasSzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty504:01:04
551PawełCPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jubileuszu 2000-lecia Chrześcijaństwa w SzarwarkuSzarwark504:10:34
552WeronikaWasilewskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek504:23:00
553MaciejMarynowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin504:31:34
554KacperPięknySzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec504:32:33
555WojtekWąsSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław504:39:12
556PiotrKruszynaBrakBrak505:20:43
557AlaMałekBrakBrak505:23:58
558SzymonPerzynaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstyniProstyń505:52:03
559JanKopczyńskiBrakBrak505:58:02
560OskarBednarzPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara505:59:26
561StefanBurczymuchaBrakBrak506:25:21 (przekroczony czas)
562AntekWojtowiczSzkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w OjrzanowieOjrzanów400:06:07
563ŁukaszSidorukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok400:06:21
564MieszkoGawałkiewiczBrakBrak400:06:24
565AleksanderMarkowiczZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca400:07:00
566JanWernerSzkoła Podstawowa nr 59Poznań400:07:06
567WiktorSzafarewiczZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca400:07:07
568PolaRuteckaBrakBrak400:07:10
569MaciejŚliwowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok400:07:38
570MikołajWinogradowZPO Szkoła Podstawowa w Leśnej PodlaskiejLeśna Podlaska400:08:20
571HannaRędzińskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w PiastowiePiastów400:08:39
572GabrielPilczukSzkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec400:08:43
573AgnieszkaRusinekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka400:08:47
574FilipKamińskiSP 150Warszawa400:09:04
575MichałKrólikowskiBrakBrak400:09:14
576HenrykGolenkoBrakBrak400:09:15
577staśborkowskiBrakBrak400:09:29
578FILIPGIREKASWWROCŁAW400:09:47
579AleksandragrzywaczBrakBrak400:09:50
580YaroslavShatonSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań400:09:51
581SoniaMillerSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa400:09:54
582JuliaWojciechowskaZespół Szkół w BogusławicachBogusławice400:10:16
583OlafOrzechowskiSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów400:10:38
584MichałBadowskiZSP GradyGrądy400:10:38
585AndrzejFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań400:11:03
586PaulinaPasternakZSP GradyGrądy400:11:08
587MalcolmCzerniakiewiczSzkoła Podstawowa 28Szczecin400:11:14
588EmiliaRutkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów400:11:15
589MaksJandaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica400:11:30
590FilipSobczakBrakBrak400:13:01
591DawidSrokaZSP GoświnowiceGoświnowice400:13:18
592DawidTokarskiPSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w RadomiuRadom400:13:37
593NikolaOziębałaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie400:14:16
594AleksanderGórczynskizsk długoszWłocławek400:14:38
595BartoszCichońSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany400:16:00
596MateuszRachwałPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara400:16:02
597SzymonNadolskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław400:16:56
598MateuszStrześniewskiSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin400:18:10
599PatrykSobańskiKiberoneWarszawa400:19:12
600KasiaKwapińskaSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki400:20:14
601FilipGałązkaZSSLegionowo400:21:07
602JoachimRemiszewskiBrakBrak400:21:07
603BerendtNathanSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza400:21:45
604JuliaGawronPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny400:22:50
605LenaWiktorBrakBrak400:24:23
606MiriamWinterSzkoła Podstawowa Nr 8Gniew400:24:40
607ŁucjaTrojgoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów400:25:15
608TosiaHelmin-BiercewiczFREGATAGdańsk400:25:47
609OskarBudziszSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław400:28:07
610AleksanderAdamczykPSP nr 21 w RadomiuRadom400:28:09
611KacperStokłosaSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice400:28:12
612AleksandraKowalewskaBrakBrak400:28:15
613MateuszSołtysikSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław400:28:17
614NataliaKarczewskaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków400:28:34
615JakubZakrzewskiSzkoła Podstawowa nr 1 w GdańskuGdańsk400:29:02
616julianaciosZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów400:29:37
617DominikLipińskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew400:30:24
618BłażejRycharskiSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów400:30:57
619JelonkiewiczKornelia AnnaSzkoła Podstawowa nr 1 w ProszowicachProszowice400:30:58
620MariaRosłońSzkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego MorzaLeszno400:31:59
621HelenaFolwarskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań400:33:24
622MilenaSojaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław400:34:05
623GrzegorzPolakSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa400:34:15
624SzymonKaszyńskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew400:34:34
625NikodemMaklesZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna400:35:31
626KsawerySzulcSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno400:35:38
627UrszulaTarabaszSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa400:35:51
628HannaSołtysikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew400:36:03
629WojciechPlutaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka400:37:27
630JakubZdziechSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice400:38:49
631BartoszWolskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice400:39:00
632StasiuStramaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka400:39:55
633MarekHermanSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Paweła II w EłkuEłk400:41:01
634MichałŚwiackiSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza400:43:44
635AleksandraKominiarczykSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie400:46:33
636AleksandraWojtczakPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi400:46:50
637KarolTalikZSP GoświnowiceGoświnowice400:50:57
638WeronikaBatyraBrakBrak400:52:18
639MaciekBobełaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice400:53:41
640BrunoGrześkowiakSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki400:57:02
641AgnieszkaMazeSzkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w GolinieGolina400:58:45
642MaciejLudwiczakSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań401:02:23
643WiktoriaKarasińskaPSP nr 21 w RadomiuRadom401:04:46
644ZuzannaOpasBrakBrak401:04:56
645DominikSzadySzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec401:08:16
646KubaGniuchowskiSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa401:08:53
647PatrykDługozimaBrakBrak401:10:52
648TymoteuszKukulskiSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica401:13:31
649AntoniBartosikSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite401:17:17
650AGATABANDYSZEWSKAPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre401:17:37
651JakubKoralewskiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite401:18:29
652OliwiaWoźniakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre401:34:04
653BasiaChmielPałac Młodzieży w WarszawieWarszawa401:34:31
654KostekOtfinowskiSzkoła Podstawowa Nr 4Oleśnica401:37:30
655MariannaCiesielskaBrakBrak401:38:01
656HubertPyrkaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew401:42:33
657DominikPietrykowskiZSP KościelnikKościelnik401:46:00
658LauraKadzikKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz401:47:17
659OliwiaWypierowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew401:48:30
660stanislawmuszynskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew401:53:24
661BLANKAZIĘTARAPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre401:56:02
662MArtynaPaszkiewiczSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoSzczytna401:59:31
663MariolaRomekBrakBrak402:01:04
664GabrielFlaszaSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec402:03:31
665MikołajKoceniakSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec402:06:48
666WeronikaStaszewskaSzkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w GalinachGaliny402:07:39
667DawidKlakChrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Emmanuel” - Edukacja DomowaKraków402:44:09
668GrzegorzWójciukSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa402:56:24
669BarbaraMajchrzakSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite403:02:30
670ZuzannaBuczkowskaBrakBrak403:03:35
671StanisławKucharczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle403:14:42
672FilipLenarczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice403:41:15
673WiktoriaObrockaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin404:00:14
674EmiliaNowakowskaSzkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w GalinachGaliny404:00:54
675SzymonKalwinekZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy404:32:13
676MajaGaćSzkoła Podstawowa 162Łódź404:35:42
677PiotrElmerZSP GoświnowiceGoświnowice405:30:30
678KAROLSULKOWSKISP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki405:53:44
679FranciszekMakuratZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca300:04:17
680LenaWnukBrakBrak300:04:25
681PrzemysławCzaplaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów300:04:41
682MieszkoAbramowskisgazdaMińsk Mazowiecki300:04:42
683MateuszDudaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PtakachPtaki300:04:42
684PatrykTrukawkaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów300:04:47
685NikolaBanasiakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew300:04:50
686KarolZawadkaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica300:04:52
687dawidwaliszewskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań300:04:52
688HannaPierzchałaZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice300:04:53
689FilipWąsikSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie300:05:06
690JustynaKurbielSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany300:05:09
691MarcelinaBarbarskaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa300:05:14
692FilipJastrzębskiBrakBrak300:05:15
693IgorSirySzkoła Podstawowa nr 2Legionowo300:05:22
694KrystianBartmanSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk300:05:25
695WojtekKurachSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław300:05:26
696JanWasilaBrakBrak300:05:26
697JędrekKrawczykSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź300:05:29
698GrzegorzSobolewskiSzkoła Podstawowa nr 8Malbork300:05:33
699WojtekWróbelBrakBrak300:05:37
700AleksandraListwońSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik300:05:39
701MaciejDomalewskiZespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w BiałymstokuBiałystok300:05:40
702WiktorKowalSP SzarówSzarów300:05:45
703AnnaAdamkiewiczSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawa300:05:48
704JuliaKorzonkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka300:05:49
705TomaszPogorzelskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok300:05:49
706AlicjaKempińskaBrakBrak300:05:50
707SZYMONKAWASP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki300:05:50
708ZuzannaStankiewiczSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań300:05:54
709PiotrEstkoPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle300:05:57
710IgorMularczykSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa300:05:57
711SzymonDudekZespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w BiałymstokuBiałystok300:06:01
712RyszardMaculewiczBrakBrak300:06:06
713MałgorzataMaślakBrakBrak300:06:07
714MaciejWęgłowski 18Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn300:06:10
715PomykalskaMalwina MajaSzkoła Podstawowa nr 1 w ProszowicachProszowice300:06:10
716BartekJędraczkaSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia300:06:10
717NicolasSamroZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2Przemyśl300:06:11
718DanielWSzkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn300:06:12
719alectomaszczukBrakBrak300:06:16
720WojciechPrzybyłNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin300:06:18
721CecileTomaszczukBrakBrak300:06:25
722AdamKrysiakSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl300:06:27
723JulkaKubiśSzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie33-100 Tarnów300:06:27
724SzczepanStanisławskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca300:06:28
725AdriannaSzatkowskaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica300:06:30
726WiktoriaWysockaSzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty300:06:31
727MichalGortatowskiBrakBrak300:06:36
728AdamLipkaBrakBrak300:06:37
729KarolDerendalSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów300:06:41
730BiernackiKrzysztofSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław300:06:48
731BartekPakułaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec300:06:54
732WiktoriaJuszczakSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany300:06:55
733ZosiaTwardowskaSzkoła Podstawowa w TrzcieluTrzciel300:06:59
734WiktorGawlikKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz300:07:04
735JanOstaszewskiSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa300:07:05
736WojciechTadysiakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew300:07:08
737FilipNosalPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok300:07:10
738KalinaSilarskaNKSPKatowice300:07:10
739Wojciech StanisławSmolińskiNKSPKatowice300:07:11
740MikulskiAleksanderSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki300:07:11
741BartoszRachwalskiSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa300:07:14
742JakubBrzezińskiZSP KościelnikKościelnik300:07:24
743IgnacyKurekSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica300:07:37
744AmeliaBieniekNKSPKatowice300:07:45
745FabianZielskiPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona300:07:49
746JanekPopielarzBrakBrak300:07:59
747UrbańskiMichałSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w PiastowiePiastów300:08:00
748MartynaOleksyPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny300:08:08
749SebastianKukulakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk300:08:12
750DamianNowackiSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk300:08:24
751SzymonKarlinskiBrakBrak300:08:25
752KarolGoleńSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica300:08:28
753RoksiMajerskaSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia300:08:52
754EmilSzulcSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno300:08:58
755ZuzannaWojtusiakSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany300:09:09
756TomaszPardaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl300:09:16
757NataliaMałotaSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice300:09:29
758KarolinaBiazikSzkoła Podstawowa nr 8Malbork300:09:45
759AdamKochanowskiSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź300:09:57
760EmiliaWielochZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna300:09:57
761GrygunZuzannaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg300:10:12
762AgataSidorZSP KościelnikKościelnik300:10:23
763JakubJucewiczSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek300:10:55
764NikolaMajerskaSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia300:12:26
765DominikaRogozińskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek300:13:59
766AleksanderSzyszkoSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg300:15:13
767GabrielCyganSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec300:17:15
768SzymonŚliwińskiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo300:17:24
769NadiaNapierałaSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa300:17:29
770KruszecAmelia MagdalenaSzkoła Podstawowa nr 1 w ProszowicachProszowice300:17:39
771KarolSkrzydłowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin300:18:36
772LenaKozlowskaPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona300:18:50
773GudowskaHanna MariaSzkoła Podstawowa nr 1 w ProszowicachProszowice300:18:52
774PawełKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin300:20:32
775WałęsaMajaSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki300:24:11
776AnastazjaRudnickaSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany300:24:52
777OlivierKołosowskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów300:24:55
778AleksanderSiewiorSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków300:26:15
779OktawianStudzinskiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl300:26:31
780FilipPerelaSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica300:28:09
781MateuszCieślikSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna300:30:52
782MaciejBarteckiPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb300:31:41
783AntoniBorusewiczSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów300:33:15
784FilipGórskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków300:34:14
785JakubStawickiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej JadwigiJarocin300:35:26
786AlanMarciszSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa300:36:49
787ZuzannaWieczorekPubliczna Szkoła Podstawowa w Gronowie GórnymGronowo Górne300:38:01
788NevilleNatashaNKSPKatowice300:40:56
789MarcinBudaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice300:45:54
790OlaPietrońPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara300:52:37
791JakubBociągaBrakBrak300:54:29
792BarbaraMrówkaSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia301:04:06
793PłońskaAntonina AnnaNKSPKatowice301:17:30
794OskarGarbaczBrakBrak301:23:13
795MariaStarostaSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz301:23:26
796WiktorFrachBrakBrak301:31:20
797PiotrAugustyńskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz301:38:43
798BartłomiejLudwigPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników301:49:04
799WięcławMariaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław301:51:51
800MichałCzyżowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów301:57:13
801SuchermanAmeliaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Zygmunta Starego w KozienicachKozienice302:05:44
802KorneliaNobertZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów302:09:04
803OliwiaBoleńPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Ostrowiec Świętokrzyski302:33:24
804WiktoriaGołaszewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki302:51:44
805PerzanowskiRyszardSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg302:57:49
806JuliaKuśBrakBrak303:04:11
807WeronikaFąfaraSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa303:18:38
808JakubChojnackiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite303:32:53
809JulianWrużPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin303:52:54
810Wiktor AntoniIwickiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń304:42:59
811NikitaDyrczNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice305:56:51
812KordianZabrockiBrakBrak305:57:20
813OskarMereżyńskiBrakBrak200:07:26
814LilianaMędrekSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz200:08:28
815MajaKozlowskaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin200:09:04
816ZuzannaKałużaNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk200:10:46
817klaudiajonczyk2022Szkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola200:17:16
818MarcinKapicaBrakBrak200:27:08
819MartynaZawieruchaSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław200:52:17
820NikodemRutkowskiSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań200:53:52
821KarolinaBąkSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec200:55:41
822IgaFaltynZSP KościelnikKościelnik203:15:48
823DominikaKawaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin205:11:12
824NataliaRembowiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów205:59:01
825NicolaBudnikSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki100:04:27
826JakubCzerwińskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz100:06:31
827PiotrWaligóraSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań100:09:09
828IgaPNiepubliczna Szkoła Podstawowa INSPIRACJAWrocław100:19:05
829EmiliaSzubstarskaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin100:39:54
830MagdalenaWójcikSP LeckaLecka101:41:04
831GrzegorzKorneckiBrakBrak101:51:39
832SzymonDziubaSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec101:56:15
833OmenDominikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w PiastowiePiastów102:26:17
834DawidKowalczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała102:45:47