Wyniki finałów

Grupa wiekowa:

Klasy 7-8

Data publikacji:

14.06.2022

Konkurs:

PixBlocks Programming Challenge 2022

Uwaga!

W tabeli uwzględnieni są wyłącznie uczestnicy, którzy wykonali co najmniej jedno zadanie.

Jeśli nie widzisz swoich danych, napisz do nas:

MiejsceImięNazwiskoSzkołaMiastoLiczba rozwiązanych zadańCzas (GG:MM:SS)
1FryderykWojciechowskiBrakBrak2002:16:15
2MariaDrągowskaBrakBrak2004:04:23
3KsaweryBęśBrakBrak2005:11:48
4MaciejZielińskiBrakBrak2005:53:14
5MichałBartkiewiczSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń1803:25:26
6MikołajBaduraSP Nr 79 w ŁodziŁódź1805:37:54
7StanisławKozłowskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok1805:39:20
8mateuszstatkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1806:25:12 (przekroczony czas)
9PiotrFlagaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1704:42:14
10DawidOtrębaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1704:42:19
11StefanBorawskiBrakBrak1707:21:16 (przekroczony czas)
12WojciechSobczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1605:25:47
13MichałWartaczSP 150Warszawa1605:47:18
14MikołajSzczęsnySP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1605:48:29
15KarolGajdaSzkoła Podstawowa nr 1 w ProszowicachProszowice1503:19:28
16JoannaDoroszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa1505:09:32
17DominikKutSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów1401:45:18
18FranekSygułaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁazachŁazy1403:37:26
19MateuszBarzakBrakBrak1404:48:45
20SerhiiBahriiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1405:34:29
21KarolŻeleźnikSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław1405:39:15
22FranciszekChomiczSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa1405:54:24
23FryderykWiszniewskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1406:16:21 (przekroczony czas)
24KrzysztofGórnisiewiczSzkoła Podstawowa nr 50 w PoznaniuPoznań1305:33:57
25KrystianSzumlasZespół Szkół Ogólnokształcących nr 8Gdynia1305:36:46
26MarcinWójcickiSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała1305:45:59
27MichałPapugaSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała1305:47:50
28OskarGBrakBrak1305:51:38
29DawidHalatSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa1201:18:51
30PiotrKwapińskiSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki1204:19:09
31MiłoszSarzyńskiSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary1204:59:22
32MichałMaciołSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna1205:03:23
33WiktorBudnyBrakBrak1205:16:00
34IgorSańko-SawczenkoBrakBrak1205:16:12
35MarcinKrzemińskiSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny1205:18:20
36ŁukaszKonsencjuszPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1205:48:35
37ZofiaKurowskaSzkoła Podstawowa im. B PrusaKałuszyn1205:49:13
38WiktorSucharaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1205:49:35
39KrzysztofLaszczyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1205:53:07
40AlexSzymańskiPSP w BezrzeczuBezrzecze1205:56:22
41TomaszZającSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław1100:40:12
42DamianDrzewieckiBrakBrak1101:25:52
43MichałKarpiukZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok1102:22:57
44AdamMachnikSzkoła Podstwawowa im. Jana Pawła IIMichałowice1102:35:09
45KacperKultysSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa1103:47:41
46WojciechMałychaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz1104:22:27
47MarcinKrysiakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa1104:41:34
48KonradPierzchałaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec1105:55:26
49ErykŁońskiBrakBrak1000:52:29
50MarekWałęgaSzkoła Podstawowa nr 78 w KrakowieKraków1001:48:20
51MikołajFilapekZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne1002:02:30
52KonradMakowskiIII LO w GdańskuGdańsk1002:09:48
53MarcinSokołowskiBrakBrak1002:15:41
54DominikaBombaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań1002:45:18
55JakubGilSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1002:50:08
56GabrielaRusinekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka1003:05:07
57MiłoszBednarzSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów1003:06:43
58WojciechSzczepaniakSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki1003:16:29
59ZuzannaRożekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka1003:24:13
60WasiakRobertSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg1003:35:34
61JakubKryszczuk 9Szkoła Podstawowa w NadarzynieNadarzyn1004:37:24
62BartoszKacaSzkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn1004:40:21
63SebastianRomanowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w GdańskuGdańsk1004:46:34
64AnastazjaKrawczykSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1004:50:46
65DariaSmazaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka1005:42:55
66FilipKorgólSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol1006:40:27 (przekroczony czas)
67AnnaCzurakBrakBrak1006:42:09 (przekroczony czas)
68AlicjaCholewaSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów900:45:06
69KamilaIwaniecSzkoła Podstawowa nr 8Tarnów900:47:55
70MikołajJarosSamorządowa Szkoła Podstawowa w PałecznicyPałecznica900:48:42
71IgorJurewiczZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok900:58:52
72IlonaRokowskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka901:05:14
73TomaszStuhlSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica901:07:29
74KacperBojanowskiSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica901:07:40
75BłażejRutkiewiczSzkoła Podstawowa w RadnicyRadnica901:18:44
76AntoniBielSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała901:19:58
77SewerynSzlósarczykSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała901:31:22
78BartoszCieślaZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie OrnontowiceOrnontowice901:37:05
79BartoszStarobratBrakBrak901:37:28
80TymonWMSP9 im. M. KonopnickiejKnurów902:03:25
81GrzegorzWojciukZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok902:12:16
82MikołajUziembłoZSSLegionowo902:30:18
83PiotrPiśkoZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna902:47:02
84Alicja JuliaRychterSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie902:51:12
85KacperLisiakBrakBrak902:55:59
86JoannaHaberkoSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków903:23:33
87BlankaPiotrowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława ChrobregoOława904:10:17
88JakubWilkZespół Szkolno-Przedszkolny w DąbiuDąbie904:18:01
89MikołajKamińskiPubliczna Szkoła Podstawowa w Gronowie GórnymGronowo Górne904:49:08
90AntoniSuchodolskiPubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek w KrakowieKraków904:55:00
91RafałAdamskiSP SzkodnaSzkodna905:01:30
92DawidPielaSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary905:28:09
93JakubSemikSzkoła Podstawowa nr 7Głogów905:52:01
94PiotrKrólakBrakBrak800:57:03
95MagdalenaIwańskaBrakBrak801:02:13
96WiktorGłowackiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski801:08:16
97MateuszMuszyńskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny801:14:15
98MiloszGruźlewskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski801:28:58
99KatarzynaHałońSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa801:37:01
100BartekDMSP9 im. M. KonopnickiejKnurów802:00:47
101CyprianSkrzyńskiSzkoła Podstawowa 162Łódź802:02:45
102AndrzejJodkoSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław802:09:32
103JakubKuziemskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w ŻarachŻary802:21:55
104TymekHaratykBrakBrak802:25:45
105AlanKozikSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa802:51:13
106JakubMuszyńskiSzkoła Podstawowa w Domanicach KoloniiDomanice803:08:27
107DawidWłodarskiSzkoła Podstawowa 162Łódź803:10:08
108OskarGawrychSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów803:16:33
109TomaszFilipczukPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice803:53:42
110WiktorŚmiarowskiAkademia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Politechnice OpolskiejOpole804:16:40
111OliwiaChachajNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław805:30:34
112TobianaTyczyńskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław805:44:24
113KacperCzajkaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew806:23:54 (przekroczony czas)
114FranciszekBiałkowskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie700:31:46
115IgnacyStarczewskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie700:42:37
116DanielGrontkowskiSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie700:49:36
117MaciejSadowskiWieliczka Montessori SchoolWieliczka700:54:17
118AntekCzajkowskiWieliczka Montessori SchoolWieliczka700:55:19
119IgnacyEkiertBrakBrak700:56:25
120MateuszSporekSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała701:09:29
121WiktorGębarowskiSzkoła Podstawowa 162Łódź701:17:28
122JakubZiarkowskiSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany701:22:01
123PawełKukowskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca701:22:52
124LidkaJeszkaSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk701:28:40
125AndrzejNowakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie701:58:55
126MateuszPłechaZSSLegionowo702:04:57
127MałgorzataMichnoSzkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w CzarnejCzarna Górna702:20:30
128FilipKobusSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki703:15:43
129FranciszekPrzybylskiZespół Szkolno-Przedszkolny w SerbachSerby703:16:18
130AdamZMSP9 im. M. KonopnickiejKnurów703:31:08
131MaciejWardachSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary705:38:00
132AleksanderSylwestrzakSzkoła PodstawowaPrzecław600:25:24
133ŁukaszTrybekSzkoła PodstawowaPrzecław600:25:37
134KarolKazulaMiejska Szkoła Podstawowa nr 7 w KnurowieKnurów600:34:03
135WiktorPszczółkowskiSzkoła PodstawowaPrzecław600:39:48
136PavloRysievBrakBrak601:24:02
137MichałAndrzejewskiSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki602:00:41
138TolaPlutaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka602:15:42
139WiktoriaKrólSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny602:17:13
140FabianHalamusSzkoła Podstawowa w GniewkówcuGniewkowiec602:24:15
141OliwiaBorowiakSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno602:24:59
142ZofiaAndersonSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno602:31:09
143WeronikaWierzbickaBrakBrak602:47:46
144JanGaćSzkoła Podstawowa 162Łódź604:02:34
145AlicjaGemza-PtaśSzkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w ZabrzuZabrze500:26:59
146MajaGodlewskaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków501:07:35
147OliwiaPrusekSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol505:41:17
148DominikStoińskiBrakBrak400:13:06
149TomaszPlaczkeSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola400:37:25
150AleksanderDembowskiBrakBrak400:41:09
151SamuelŚcierskiBrakBrak403:32:44
152AntoniRadkeSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów403:40:01
153DawidStanisławskiBrakBrak300:09:03
154FilipProkopiakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin300:38:14
155JuliaBatyraBrakBrak301:10:08
156AnnaFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań301:40:21
157KrzysztofKistelaAkademia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Politechnice OpolskiejOpole301:42:33
158MaciejMrówkaZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice301:52:42
159KarolMajewskiSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała303:47:20
160KingaMaciejewskaSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi304:55:37
161JakubDzierzęckiSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa200:12:26
162BrunonPrzybylskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław205:06:03
163NinaKrzywdzińskaAdminPixPoznań107:32:26 (przekroczony czas)
164BartoszGruchałaZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca100:06:29
165ErykLeśniewskiWieliczka Montessori SchoolWieliczka102:41:41