Wyniki kwalifikacji

Grupa wiekowa:

Klasy 1-3

Data publikacji:

07.06.2022

Konkurs:

PixBlocks Programming Challenge 2022

Uwaga!

Jeśli nie widzisz swoich danych, napisz do nas:

ImięNazwiskoSzkołaMiastoLiczba wykonanych zadańZakwalifikowany/a
MichałPrawdzikBrakBrak20tak
KacperPycińskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice20tak
JanMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów20tak
LeonChmielewskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań20tak
MariaDaciówSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. KościuszkiRawa Mazowiecka20tak
JeremiaszWenckaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno20tak
KrzysztofJaśkowskiBrakBrak20tak
PiotrKostanekBrakBrak20tak
AlicjaKarasińskaZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca20tak
MarcelLubikowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
LenaPoziemskaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarszawa20tak
ZofiaBułtralikZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw20tak
FranciszekJaroszBrakBrak20tak
IgorJakubowskiZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2Przemyśl20tak
PyrczakPawełZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel20tak
WiktorMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów20tak
MałgorzataMuszyńskaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław20tak
StanisławKurekBrakBrak20tak
FilipPodwalnyAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
AleksanderKurekBrakBrak20tak
MichałKrawczykBrakBrak20tak
LeonKoźlikTAK OpoleOpole20tak
WitoldKułachSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów20tak
AntekZaborowskiSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa20tak
MateuszMichalczykSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa20tak
PiotrMachnikowskiPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda20tak
IrminaSkubaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów20tak
GabrielaŻurekSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów20tak
MarcelGrześkowiakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno20tak
EwelinaLawrenzSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno20tak
OleksandrPozniakASWWROCŁAW20tak
AlicjaChołodySzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów20tak
AleksanderFirlejSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów20tak
ZubryckiIgorZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel20tak
BondarFabianZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel20tak
StanisławKamyczekSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno20tak
PiotrKwiecińskiBrakBrak20tak
PatrycjaPajakBrakBrak20tak
MarcinZgodzińskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 52 SpectoPoznań20tak
MikołajKlimkiewiczTAK OpoleOpole20tak
KazimierzStępieńAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
IgnacyKumalaSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba20tak
AlinaHoncharovaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków20tak
KacperKrajewskiBrakBrak20tak
WojciechKopećSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno20tak
KubaBrodeckiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań20tak
KrzysztofZiniewiczBrakBrak20tak
LilaŻeleźnikBrakBrak20tak
OliwierWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin20tak
NikolaRadomskaSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa20tak
MikołajWielebaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa20tak
MarcinSegetBrakBrak20tak
AlicjaGórskaBrakBrak20tak
JanKopińskiBrakBrak20tak
AlicjaniealaBrakBrak20tak
JoannaGrechBrakBrak20tak
DariaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa20tak
FilipPielkaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
WiktoriaAdamkiewiczBrakBrak20tak
FilipLachBrakBrak20tak
JaneczkoFranciszekSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa20tak
WiktoriaGirekSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa20tak
ZofiaKumalaSzkoła Podstawowa w ZarebieZaręba20tak
BartoszDylągSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica20tak
PieniakDominikZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel20tak
MielczarekPatrykZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel20tak
KowalczykHubertZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel20tak
LucynaZagnerBrakBrak20tak
BartłomiejKaczmarekBrakBrak20tak
KornelGrzeszczakowskiBrakBrak20tak
MikołajWieczorekSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
JakubBartkiewiczSzkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w ToruniuToruń20tak
StanisławCieślikBrakBrak20tak
WiktoriaSokołowskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl20tak
MarcinKrakowiakPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia20tak
MikołajTkalińskiBrakBrak20tak
NinaAdamekBrakBrak20tak
KubaTolarzSzkoła Podstawowa nr 15Wodzisław Śląski20tak
EmiliaKlabisZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna20tak
PiotrSmolskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno20tak
LeonRapiorDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań20tak
MaciejLachowskiSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg20tak
KasiewskiKacperZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel20tak
FilipowiczPawełZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel20tak
FilipDereńSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec20tak
MaksKraczekBrakBrak20tak
WojciechGrzechBrakBrak20tak
ZuzannaDudkaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka20tak
HubertKowalczykBrakBrak20tak
IvanNetrybiichukSzkoła Podstawowa nr 51Szczecin20tak
MaciejBudzianowskiSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa20tak
ZuzannaFeckoDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań20tak
AlanWierzewskiPrywatna Szkoła Podstawowa ScherzoKraków20tak
KamilBundzZSSLegionowo20tak
IgnacyBarlakPijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w ŁowiczuŁowicz20tak
JuliaGołaszewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki20tak
ŁukaszBartnikPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok20tak
MieszkoFusZespół Szkół w JerzmanowicachJerzmanowice20tak
StasiuBajerDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań20tak
JoannaWyrzykowskaBrakBrak20tak
JaneczkoHannaSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa20tak
TymonZiniewiczBrakBrak20tak
AlicjaStudzińskaSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa20tak
DominikaKaminskaBrakBrak20tak
MichałParczewskiSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa20tak
KrzysztofMichulecSzkoła Podstawowa nr 10Tychy20tak
BartoszDąbrowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarszawa20tak
JanTreichelSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarszawa20tak
ZosiaMuzykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl20tak
FranekPopardowskiSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza20tak
TomaszWierzbowskiSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa20tak
MikołajWyrzykowskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca20tak
BartoszBromberekZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie20tak
HannaKurzykPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia20tak
ChachulskaKarolinaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów20tak
MajaKurganSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec20tak
WiktorKozerskiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa20tak
JanZawadzkiSzkoła Podstawowa 148Kraków20tak
JanDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk20tak
AlexChwiłkowskiBrakBrak20tak
DawidDomańskiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa20tak
PolaSamborskaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków20tak
DawidStatkiewiczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa20tak
BorysWiadernySzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów20tak
StaśWiluszDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań20tak
AniaShpileniaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie20tak
ZofiaMaciejewskaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie20tak
MichałJarembaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie20tak
ZarjaCuranovicSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno20tak
ZosiaBłaszczakZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20tak
WiktorSekscińskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl20tak
ZofiaBieńkowskaSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa20tak
MaurycyMatuszewskiBrakBrak20tak
TomaszWojtowiczBrakBrak20tak
TymoteuszJędrzejewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno20tak
CyprianKlajaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków20tak
PiotrSzereszowiecSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa20tak
MatyldaMonachPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok20tak
OlaBarańskaBrakBrak20tak
WojtekWawakBrakBrak20tak
MariaJużykSzkoła Podstawowa nr 3Stargard20tak
FilipRonijSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec20tak
EwaSzymaszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin20tak
ErwinRodziewiczBrakBrak20tak
MichałBanaszakSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno20tak
TomaszPyrkaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa20tak
WojciechAndrzejczakBrakBrak20tak
HannaMichalewiczBrakBrak20tak
AdamBłaszakBrakBrak20tak
MariaMichalewiczSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno20tak
PolinaKolesnikovaBrakBrak20tak
DominikKopciuchBrakBrak20tak
MiszaBesshchastnyiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
FilipJerszyńskiBrakBrak20tak
DawidFrąszczakSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław20tak
TymonRemizowiczBrakBrak20tak
SaszaBesshchastnyiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
JanDłużewskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno20tak
BartoszWisińskiBrakBrak20tak
MichałStrużyńskiBrakBrak20tak
IgnacyKrólikiewiczSzkoła Podstawowa im.B.JańskiegoKraków20tak
MichałSkrobiszSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica20tak
ArturJurekSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica20tak
WeronikaNogajSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław20tak
KacperKędraBrakBrak20tak
AlanMakowskiBrakBrak20tak
AntoniGawidzielSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa20tak
KrzysztofŚwietlickiDwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. A. BućkoWasilków20tak
WitoldWitkowskiBrakBrak20tak
WojciechKleczSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa20tak
KlaraGuterchDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków20tak
PolaLewandowskaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław20tak
WiktorGozdekSzkoła Podstawowa nr 3Stargard20tak
TomaszMermerSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów20tak
LeonWagnerSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin20tak
AgnieszkaPrzydróżnaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław20tak
StaśMisiakDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań20tak
ZofiaMantorskaBrakBrak20tak
KarolSowaSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz19tak
AndrzejJędrzejakSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin19tak
FilipDzieciątkowskiSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19tak
BorysKurczewskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań19tak
AleksanderDryjaSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa19tak
BrunonMüllerSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno19tak
JanPuchalskiASP GalileoWrocław19tak
LipeckiOliwierSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe19tak
JarosławKacperczykBrakBrak19tak
GalusMichałSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów19tak
OskarKobusBrakBrak19tak
TymoteuszPiejkaZespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów19tak
KamilKasprowiczSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19tak
HugoBarcikowskiBrakBrak19tak
DanielStichSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze19tak
MichałOrzechowskiPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia19tak
LeonBandykBrakBrak19tak
ErnestMachałaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów19tak
KorneliaDominBrakBrak19tak
SzymonFornalSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa19tak
PatrykGosekBrakBrak19tak
KarolDąbekBrakBrak19tak
JanMarcinkiewiczSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza19tak
AdrianDzwonkowskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca19tak
JulianGrabczakSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa19tak
MaciejRuszałaZespół Szkół MuzycznychKrosno19tak
MiłoszWójcikBrakBrak19tak
ŁukaszLechSzkoła Podsatwowa im. H.Sienkiewicza w SzyszkachSzyszki19tak
JanGwoździkSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów19tak
FranekZwierzchowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek19tak
EmiliaKilianSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec19tak
GrzesiuSkotnyBrakBrak19tak
GabrielZachulskiBrakBrak19tak
AlicjaSzewczykKULLublin19tak
MaksymKaczmarekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań19tak
KalinaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków19tak
MariaNoińskaBrakBrak19tak
GrzesiuWojnaSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz19tak
FilipŚlusarekMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów19tak
ŁucjaPietroczukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok19tak
KalinaSzewczykSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19tak
MieszkoCiołekSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19tak
WeronikaFilipiakSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19tak
ZofiaKornetSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19tak
GabrielaKałowskaSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19tak
JarosławErlingSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek19tak
OskarWójtowiczSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa19tak
GrzegorzStrugBrakBrak19tak
JanGrzankowskiSzkoła Podstawowa nr 59Poznań19tak
MaksCieszkowskiAcademy International WawerWarszawa19tak
PiotrBinkiewiczBrakBrak18tak
PyrzakIgaZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel18tak
DrozdIgorSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów18tak
SebastianSkórskiSpołeczna Szkoła Podstawowa STSDąbrowa Górnicza18tak
WiktorGórnyZespół Szkół w LuboniuLuboń18tak
OskarGatnerBrakBrak18tak
OliwiaRzeczyckaBrakBrak18tak
JanPiestrzeniewiczDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań18tak
WładysławBaszyńskiSzkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. BaczyńskiegoPoznań18tak
AmeliaKluchSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów18tak
WiktorCzupryniakSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno18tak
MakowskiAlanZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel18tak
JakubPerkowskiSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki18tak
kajetanstawickiBrakBrak18tak
TraczyńskiHubertZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel18tak
BondarEwelinaZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel18tak
ZuzannaPszczołaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów18tak
JacekWachmetaSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze18tak
KowalczykAgataZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel18tak
OlgaMachelBrakBrak18tak
AnnaMachelBrakBrak18tak
AntoniZiętkiewiczBrakBrak18tak
TadeuszPaplińskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa18tak
AleksanderMuszyńskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie18tak
EmiliaDasiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole18tak
AleksanderWidłakSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków18tak
TomaszZającSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GrodziszczuGrodziszcze18tak
RomaSzymańskaZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie18tak
WojciechRudaśSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno18tak
KacperGałuszkaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno18tak
MilenkakuBrakBrak18tak
KlaudiaMićkoBrakBrak18tak
MateuszMalewskiBrakBrak18tak
FranciszekChrzanowskiBrakBrak18tak
WojtekKalinowskiBrakBrak18tak
AleksanderHelmin-BiercewiczFREGATAGdańsk18tak
LeonBajerSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz18tak
WikiPrzepiórkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno18tak
GabrielaStopczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek18tak
AlanZielińskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie18tak
IgorKomuńskiSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź18tak
OleksiiYankevychSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa18tak
JanCichoszZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca18tak
AntekBasaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew17tak
FranekOsakSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz17tak
KozeraWojciechZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel17tak
JANPikusaSzkoła Podstawowa w SzebniachSzebnie17tak
JakubZawadzkiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno17tak
OskarWiedlakBrakBrak17tak
MachnioJanZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel17tak
OliwiaGabrychSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze17tak
LauraBuniowskaZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel17tak
PiotrŁosowskiBrakBrak17tak
OlafMarkowskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa17tak
MariaSkowrońskaBrakBrak17tak
MikolajKapicaBrakBrak17tak
IdaliaJurzykBrakBrak17tak
laurawożniakBrakBrak17tak
AdamKrasuskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno17tak
LiwiaCyganBrakBrak17tak
franczeslaw2002franczeslaw2002BrakBrak17tak
GrzegorzWojdaSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa17tak
BasiaSopataBrakBrak17tak
MikołajPszczolarskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych17tak
TadeuszPerzSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa17tak
VeronicaPytlikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew17tak
UrszulaGóreckaBrakBrak17tak
JuliuszOliwaBrakBrak17tak
BartekRędzińskiBrakBrak17tak
IzabelaŚwiątnickaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno17tak
EmiliaZałógNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice17tak
AlicjaFoltyńskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik17tak
HannaMazankaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław17tak
patrycjaczBrakBrak17tak
AlicjaSiewiorSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów17tak
PrzemekLukasSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze17tak
MariaRogowcewaSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa17tak
FranekKozanowskiBrakBrak17tak
MatyldaRomekBrakBrak17tak
JakubBoberBrakBrak17tak
KrzysztofLisSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa17tak
EmmaSuderSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa17tak
AlexanderZającBrakBrak17tak
SzymonKrólikowskiBrakBrak17tak
TymonKocielskiBrakBrak17tak
JanekSygułaBrakBrak17tak
NorbertZakrzewskiBrakBrak17tak
FiloGameBrakBrak17tak
WojciechBoldaSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo17tak
MałgorzataStankiewiczOśrodek Języków Obcych PerfectKaleń16tak
GrzegorzDziedziulBrakBrak16tak
JóźwiakKrystianSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów16tak
AmeliaKluchSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów16tak
MatviiKuzminSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów16tak
MichałBąbkaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice16tak
MichałArkuszyński1 Liceum Ogólnokształcące w GłownieGłowno16tak
OlekBrodowski1 Liceum Ogólnokształcące w GłownieGłowno16tak
TymoteuszPiejkaBrakBrak16tak
ZenekGrzelczykBrakBrak16tak
KołakowskiJakubZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel16tak
WienskiewiczFabianZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel16tak
UdovenkoYevaZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel16tak
WaszczukWojciechZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel16tak
OlekAndrzejewskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew16tak
JanFalakSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno16tak
KajetanBorkiewiczSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa16tak
DominikKrużyńskiBrakBrak16tak
RadekPrusSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze16tak
IgorKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa16tak
TomaszMalawkoPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok16tak
MartynaMalawkoPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok16tak
JakubSłowikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle16tak
KrzysztofWróblewskiBrakBrak16tak
JanTrembeckiBrakBrak16tak
OlivierKowalczykSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa16tak
AntoniKowalskiBrakBrak16tak
MichałWindakSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków16tak
JakubEwakBrakBrak16tak
LilkaDejnekaSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa16tak
MaciejPrugarBrakBrak16tak
Lidka KingaWarżołekBrakBrak16tak
AntoninaOnufrukSzkoła Podstawowa nr 3 im. gen. M. Zaruskiego w UstceUstka16tak
JustynaGawełSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice16tak
AleksandraKotowskaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie16tak
FilipRaczyńskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz16tak
MikołajHnatBrakBrak16tak
LeonGoneraBrakBrak16tak
IgorWydymusSpołeczna Szkoła Podstawowa STSDąbrowa Górnicza16tak
WojciechKarpowiczSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław16tak
FilipHofbauerPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik16tak
BarbaraGilDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków16tak
AdamNemethBrakBrak16tak
MateuszSadowskiBrakBrak16tak
AdamSzubiakSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj16tak
WojciechKaniakSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz16tak
EwaBonisławskaBrakBrak16tak
BartoszNowaczykNiepubliczna Szkoła Podstawowa EDULABStare Babice16tak
PolaWszelaczyńskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk16tak
AleksvRBrakBrak16tak
KingaGągorowskaSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław16tak
RobertLiszkaBrakBrak16tak
MateuszAdamBrakBrak16tak
PawełDrężekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl16tak
IngaLelonekBrakBrak16tak
ZofiaLewandowskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk16tak
ZuzannaAdamBrakBrak16tak
MatyldaDerendalSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów16tak
MariaPonkePubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona16tak
WiktorWiencelewskiBrakBrak16tak
DorotaLewandowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre16tak
MagdaTaszBrakBrak16tak
KarolinaKaniaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KupiskachNowe Kupiski16tak
AntoniSchmidtPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda16tak
BartekMożdżeńSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica15nie
JuliaKamińskaBrakBrak15nie
MateuszSzymczykSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno15nie
AleksanderĆwikZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel15nie
BartoszSzwajkowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań15nie
SzymonPuchalskiASP GalileoWrocław15nie
AntoniŁubińskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno15nie
PiotrFrąckowiakPrywatna Szkoła Podstawowa im. R. OrlewskiegoPiotrków Trybunalski15nie
ZuziaStrógalskaSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz15nie
MartynaGalusSzkoła Podstawowa nr 1 im. M. Dąbrowskiej w JaworzuJaworze15nie
PolaLeśniakZespół Szkół MuzycznychKrosno15nie
ArturKaskaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa15nie
JakubMrózBrakBrak15nie
WiktoriaGodlewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki14nie
RomańczukAntoniZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel14nie
ZuzannaZiachBrakBrak14nie
ZuzannaTuźnikSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu DolnymDąbrówka14nie
KatarzynaSkowrońskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew14nie
MajaJędrzejewskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew14nie
WojciechGalasińskiZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie14nie
WeronikaKompaniejcowSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa14nie
BrunoPodekBrakBrak13nie
KubaWąsowiczSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz13nie
AnnaPiotrowskaTAK OpoleOpole13nie
MarkiewiczJanSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi13nie
GniatkowskiKacperZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel13nie
LeonBialicSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa13nie
WojciechWróbelBrakBrak13nie
WiktoriaJeznachAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew13nie
ArturBugajSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa13nie
OliwiaNowakPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb13nie
KorneliaSzulmańskaKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz13nie
CabanAlan OskarSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa13nie
JanNowaczykZespół Szkół Stare BojanowoStare Bojanowo13nie
MarkowskiMarcinZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel12nie
KlewekWojciechSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi12nie
SamońPiotrSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów12nie
KamilGlegołaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów12nie
NataliaGajosSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny12nie
JakubHaciaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12nie
HaniaTrembeckaBrakBrak12nie
FilipHordejukBrakBrak12nie
ArturFarynaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów12nie
MaciejDawidowskiBrakBrak12nie
FilipWojdyłoSzkoła Podstawowa w KopciachKopcie12nie
ZofiaOsińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12nie
JakubRaduchowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie12nie
AleksandraZarzyckaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno12nie
LenaRenaultAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12nie
RafałRągAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12nie
HelenaGierczakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie12nie
MateuszJaroszAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
NataliaSzewczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
MonikaVasilevaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie11nie
KamilBułkowskiSzkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk11nie
StefaniaVasilevaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie11nie
HepertMateuszDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań11nie
IzabelaBiśAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
AlicjaGraczykSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno11nie
SandraGaszaSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite11nie
JuliaPiwnickaSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite11nie
NataliaDąbekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
NinaTokarskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
JuliaSiekierzyńskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
StanisławMarekSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno11nie
AsiaBodzonSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa11nie
Kubek sus lubie naleśniki z dżememi z sosemAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
sussusAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
ABCDEFGHIJKLMNOPSRTUWZCZYLI KOLEGA JANUSZA I CHINOLAHarmoniaPoznań11nie
AntoniBrzanaSzkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w OdrzechowejOdrzechowa11nie
KrysińskiMaciejZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel10nie
VardanyanSvetlanaZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel10nie
OskarBiałySzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów10nie
KoziełKacperSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów10nie
MarcelChaberekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl10nie
VaskivWeronikaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów10nie
MaciejTurskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl10nie
ŁukaszJędrzejakSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin10nie
JanTrębickiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno10nie
WeronikaKornatowskaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno10nie
DawidJastrzębskiBrakBrak10nie
MaciejPiotrowskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz10nie
TobiaszJarząbekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik10nie
ŁucjaKlakChrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Emmanuel” - Edukacja DomowaKraków10nie
KrzysztofPiorunkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu DolnymDąbrówka10nie
AntoniRybickiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie10nie
WiktorKanakPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik10nie
HubertMaciągiewiczAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10nie
AleksanderWalczukSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno10nie
TadeuszFrątczak-KordeckiSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław10nie
KajetanDraganSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica10nie
ErnestKosińskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek10nie
LeonGrzywaczewskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10nie
FranciszekWojnoBrakBrak10nie
PiotrUjmaBrakBrak10nie
AleksandraJuskoPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa im. dzieci Zjednocznej EuropyGdynia9nie
MajaKucharskaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno9nie
PatrykOstapiukSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi9nie
KamilNowakSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno9nie
LeonZablockiBrakBrak9nie
BrunoNikadonDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań9nie
MichałKurachSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław9nie
JanCzajkowskiPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik9nie
PaulinaDłużejSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno9nie
EwaSałacińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9nie
MikołajWierzbickiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc9nie
MichałCiesłowskiZespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami IntegracyjnymiŻary9nie
AntoniWinieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek9nie
MajaSłomianaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew9nie
BartoszNowakSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno8nie
HubertCzerwinskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl8nie
MarcinLeśniewskiSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz8nie
JarskaNataliaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów8nie
MichałDuszakSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica8nie
KilanowskiAdamZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel8nie
OlafKarwowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok8nie
BrajanSobiesiakZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie8nie
MaciejNowackiSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa8nie
SzymonDubczykSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa8nie
FilipLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno8nie
KarolWiśniewskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań8nie
grzgrzwszlcznskBrakBrak8nie
MateuszNowakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik8nie
TymoteuszSkrzypczakZespół Szkolno-Przedszkolny w GierałtowicachGierałtowice8nie
JanBanaszekSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno8nie
MichalinaFolSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarszawa8nie
MiłoszĆwiklińskiBrakBrak7nie
JuliaJałoszyńskaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno7nie
KajaRyciukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok7nie
NatanielSinikowskiBrakBrak7nie
TymonLewkowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7nie
KrzysztofŁątkaSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny7nie
MonikaJańczukSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościouszki w HusynnemHusynne7nie
AntoniLewczukSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi7nie
MartynaWojtaszSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno7nie
HubertForszpaniakSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn7nie
HaniaMiazekSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa7nie
KacperSzmytkeZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca7nie
ZuzannaKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów7nie
AdamMarciszZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała7nie
ZofiaKrawczykSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno7nie
MaksymRosiakSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek7nie
OskarSztSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa7nie
WojciechKopećPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre7nie
PiotrPuławskiBrakBrak7nie
GabrielaDytmarSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno7nie
KacperZielińskiDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków7nie
AgataGłowackaSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi7nie
IgnacyJarochaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie7nie
WojtekMuszyńskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7nie
JanBłajetSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek7nie
AntoniGościejNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice7nie
ZuzannaKamińskaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno6nie
DominikaKlakChrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Emmanuel” - Edukacja DomowaKraków6nie
UrszulaFabiańskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6nie
JakubBugnackiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl6nie
TymekMazurWieliczka Montessori SchoolWieliczka6nie
FilipOrłowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów6nie
MariaLassakBrakBrak6nie
AntekRemiszewskiBrakBrak6nie
NatanielKotSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno6nie
BartłomiejLubińskiZespół Szkół w CewicachCewice6nie
ZuzaSikoraPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole6nie
ŻelechowskaFranciszkaKatolik KrosnoKrosno6nie
KacperKwiatekSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie6nie
KajetanPawlikSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej SłupiNowa Słupia6nie
ZbyszekSiemienukSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa5nie
KulikDawidSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów5nie
DawidGnieciakSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów5nie
JaszkowskaJuliaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
TadeuszKotomskiSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa5nie
LenaPawlikPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb5nie
MarcelinaWróbelZespół Szkół im. Św. Jadwigi ŚląskiejWleń5nie
MeksułaAlicjaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów5nie
AdamKurlapskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5nie
WiktorMartynowNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice5nie
NataliaDudekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5nie
JasikKacperSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów5nie
FranciszekStudzińskiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa5nie
KacperGłowackiSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi5nie
LeonChmielewskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5nie
IgnacioUhresAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5nie
FilipJandaSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa5nie
JuliaRydelSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl5nie
JoannaPilczukSzkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec5nie
IgorSzyrkowiecBrakBrak5nie
FlorkaBoberBrakBrak5nie
KubaWrzosBrakBrak5nie
MateuszSkibniewskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno5nie
MariaTwardowskaBrakBrak5nie
JanekWiszniowskiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa5nie
AlexPaciorekSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa5nie
MajaPietrzakNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk5nie
KlemensŁagódkaBrakBrak5nie
TomaszŁuczyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów5nie
RochZamościkSzkoła Podstawowa nr 3 im. gen. M. Zaruskiego w UstceUstka5nie
JanKowalczykSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno5nie
GustawBuskaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin5nie
KarolinaPardaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl4nie
WiktoriaDominoSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa4nie
MalwinaZawłockaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok4nie
AnastasiiaPavlishSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
KacperPardaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl4nie
FilipKorsakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew4nie
FranciszekJaryszSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek4nie
GabrielaSobierajSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek4nie
KrystianMazurPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik4nie
LuisNguyenBrakBrak4nie
KrzysiuBSzkoła Podstawowa nr 35Gdynia4nie
MarczakEwaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów4nie
MagdalenaKurantPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre4nie
ZofiaNapierałaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno4nie
BrakBrakBrakBrak4nie
HelenaSchanzDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków4nie
JulianZnajdekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew4nie
NicolasStaszczukSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów4nie
LetycjaKankowska-FilipiakPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda4nie
KubaCugowskiBrakBrak4nie
nataliawalendzewiczBrakBrak4nie
KarolPawlikSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza4nie
NikodemZalewskiSzkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk4nie
MarcelDraganSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica4nie
MatyldaWychowaniecSzkoła Podstawowa nr 1Będzin4nie
MagdalenaTeterPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara4nie
WojciechNajmanPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik4nie
MironDominoSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno4nie
HugoMilinkiewiczPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda4nie
WężykMajaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg4nie
SzymonGerusPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik4nie
LiliannaMarmulewiczSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie4nie
ElizaLeżońDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków4nie
WojciechJabłońskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek4nie
KrystianSzachtsznajderSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa4nie
GabrielaKalinkaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków4nie
EmiliaZielińskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
MichałOpackiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
ZielińskaMartaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
NikodemDanielewiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
WojciechPyrczakZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel3nie
maciekstachelekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl3nie
RolkaKatarzynaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KupiskachNowe Kupiski3nie
TobiaszRopaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. W. PallottiegoKraków3nie
AnnaShpileniaBrakBrak3nie
MajaKałęckaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3nie
MarcinGulkiewiczBrakBrak3nie
MajaWeberSzkoła Podstawowa nr1im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek3nie
WilkosKacperSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów3nie
KacperFatygaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów3nie
PaluchJuliaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów3nie
GajdaKrystynaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów3nie
JanWięcekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3nie
PatrykStachowiczBrakBrak3nie
StaśSafiańczukBrakBrak3nie
MikołajŚmietanowskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno3nie
MariaSkalskaSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa3nie
JasminaSakowskaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok3nie
WiktorOrzechowskiSzkoła Podstawowa nr 344Warszawa3nie
MartaFrukaczAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3nie
TymonDębickiSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami SportowymiMiędzyrzecz3nie
MariaStępieńSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny3nie
BłażejLebowskiSzkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk3nie
LeonSerafinBrakBrak3nie
AdamŁabędzkiSzkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk3nie
igorpołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów3nie
DominikIgnaszewskiSzkoła Podstawowa nr 59Poznań3nie
MarcelinaPełkoPubliczna Szkoła Podstawowa nr 52 SpectoPoznań3nie
julkaczBrakBrak3nie
DominikFrączakBrakBrak3nie
FranciszekSzewczykSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno3nie
DudekAmeliaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
FurmanekEmiliaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
EmiliaBochniakNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk3nie
ZofiaMichnaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
PolaKniećSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
JuliaGóralSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
NinaStrauchmanSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
AleksandraJanickaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
PawełHomannSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
ArkadiuszDiksSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno2nie
HubertSylkaZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca2nie
LenaBorowiecSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa2nie
MilenaMiarkaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
ZuzannaŻymańczykPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
AnnaPaszowskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
WiktoriiaGuminskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
MateuszKosiorSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów2nie
MiklińskaŁucjaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów2nie
WiktorWoźniakSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów2nie
JustynaSobasSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno2nie
PiernickaWeronikaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
WawrzyniakPawełSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
KoneczniakRafałSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
JóźwikLeonSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów2nie
WiktoriaUrbanekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
GabrielNawrotBrakBrak2nie
AleksanderKilińskiBrakBrak2nie
MikołajDróbkaSzkoła Podstawowa Nr 15 im. Gwarków Tarnogóskich w Tarnowskich GórachTarnowskie Góry2nie
MajaBrodziakSzkoła Podstawowa w Bystrzejowicach PierwszychBystrzejowice Pierwsze2nie
TymonKołtuniukBrakBrak2nie
GłowackiBrunoSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa2nie
MichałKwiatekSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno2nie
ArturKozubskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno2nie
WiktoriaPachulskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
JanGajdaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
TymonJędykiewiczAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
WojtekKurlapskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
IgaAdamiakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
PatrycjaBarszczAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
HannaBłaszczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
MajaKurganSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec2nie
LenaŚmichSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu DolnymDąbrówka2nie
AntekLesniakSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza2nie
AdamWypuszczBrakBrak2nie
AgnieszkaGasiorBrakBrak2nie
KlaraMinogaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
JanSobańskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w BełchatowieBełchatów2nie
PatrycjaKurowskaBrakBrak2nie
IdaliaKankowska-FilipiakPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda2nie
FilipLeżankoSzkoła Podstawowa nr 4 im. prof. A. WodziczkiLuboń2nie
TymonSobańskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
AdamGimzickiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
HubertTeleżyńskiPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda2nie
MichalinaDrzewieckaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno2nie
KacperBudzikSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych SkalmierzycachNowe Skalmierzyce2nie
WeronikaSyldatkZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca2nie
MajaMusialskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
GabrielaJaszczakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek2nie
DominikKrupaBrakBrak2nie
FranekbernackiAcademy International WawerWarszawa2nie
MariaSzczepaniakBrakBrak1nie
TymoteuszGarbulskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
TymonSukniakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
FabianBarabaśSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
NikodemGrochockiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
AlicjaTerkaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
DominikStudzinskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
MiłoszWojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
SuchobieckiKamilSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
WojnowskaJuliaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
MartaWojciechowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
HubertToszekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
DemczukPiotrSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi1nie
TobiaszKonikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1nie
FranciszekPszczółkowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1nie
JuliaJurgaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy1nie
MarcinSerafinBrakBrak1nie
LidiaBańcerSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1nie
AntekPrusBrakBrak1nie
AniaNowalińskaSzkoła Podstawowa nr 1 w GdańskuGdańsk1nie
MarcelTunickiBrakBrak1nie
AntoninaPrzybyłowiczSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa1nie
kamilkasprowiczBrakBrak1nie
MiłoszBergiusSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg1nie
FranciszekSycSP9Leszno1nie
JulianSycBrakBrak1nie
AntekChmielowiecBrakBrak1nie
MarcelTunickiSzkoła Podstawowa nr 3Stargard1nie
OlaLipińskaSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1nie
FilipKawkaZespół Szkolno-Przedszkolny w SerbachSerby1nie
TymonZofińskiBrakBrak1nie
MichałKośmiderSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1nie
RafałŻurawskiPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda1nie
MatyldaMilinkiewiczPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda1nie
WójcikOskar MaciejSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1nie
OliwierKalandykSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
PaulinaGrubaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
JuliaSkoczylasSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
SzymonPyraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
IzabelaKościakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
GabrielaJaśkowskaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
JuliaKuśnierzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
MikołajTłuczekSP LeckaLecka1nie
BartłomiejSzaleniecDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1nie
NikolaZarzykaSzkoła Podstawowa nr 3Stargard1nie
OliwiaCzaplaSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu DolnymDąbrówka1nie
FilipChotowickiPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
LenaKoczynaszPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
ANTEKGRUSZEWSKIBrakBrak1nie
KornelKruszewskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1nie
ZofiaRzyczniakDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1nie
RzeźnikHelenaSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa1nie
JanPenarKatolik KrosnoKrosno1nie
JanWrobelBrakBrak1nie
HannaKrzysztofikSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1nie
MagdalenaCzajaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1nie
MykhailoTeutuSzkoła Podstawowa nr 3Stargard1nie
JanNowocieńPSP im. Jana Pawła II w Woli TaczowskiejWola Taczowska1nie
DariaPoBrakBrak1nie
StaśPlenikSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa1nie
MalwinkaPBrakBrak1nie
MajaRatuszniakBrakBrak1nie
HannaWójtowiczSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1nie
AleksandraSolarskaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1nie
KajaLewickaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1nie
AdrianKochmańskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
SimonMaksymilianSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
FilipAgataSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
GraczykEmilSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
CybulaFranciszekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
DanielewiczLenaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
JendrzejewskiSzymonSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
WojtyłaWiktorSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
KamińskiJanSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
LenaDerdaMojaPiastów1nie
ZiółekLucjanSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
DawidGrajkoSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl1nie
PatyraKacperSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów1nie
TadeuszFrukaczAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1nie
PiotrNowakZespół Szkół w LuboniuLuboń1nie
MichałSkarzyńskiSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa1nie
KlaudiaKarwowskaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków1nie
AdamWurstZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1nie
MaxGollaBrakBrak1nie
FranekBigoszewskiSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa1nie
IgorFronczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo1nie
NataliaPodbilskaZespół Szkół MuzycznychKrosno1nie
KrzysztofMataramSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa1nie
MartaKikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1nie
MateuszPrzybysławskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1nie
MiłoszTomczakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1nie
MajaKozubskaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1nie
KamilTomczakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1nie
JakubMisiakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew1nie
adamkluczekBrakBrak1nie
JanZdunSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu DolnymDąbrówka1nie
EllertPawełSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
SzymonPłuciennikSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
WiktoriaAndrzejewskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1nie
ZofiaPelcNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1nie
SebastianKBrakBrak1nie
AntoniRybickiBrakBrak1nie
ZbyszekLeśnyBrakBrak1nie
NataliaKowalskaSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz1nie
JuliaHałasBrakBrak1nie
MatyldaSzymanskaBrakBrak1nie
JanMakselanBrakBrak1nie
MarekDziewickiBrakBrak1nie
JuliaMalkowskaSpołeczna Szkoła Podstawowa STSDąbrowa Górnicza1nie
AdamRybakBrakBrak1nie
JózefKurczykSzkoła Podstawowa nr 4Lubliniec1nie
JanPiaskowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1nie
KacperUsiaczykSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1nie
UlaGawałkiewiczBrakBrak1nie
AdamFierkaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
AgataStankiewiczSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1nie
AleksanderCendeckiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1nie
WiktorpłachecińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre1nie
OliwiaNosekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl1nie
CEZARYGROCHOWSKISzkoła PodstawowaWyrzysk1nie
JakubLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo1nie
JulianSkaradzińskiZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw1nie
NicolaĆwiękSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów1nie
MikiciukSzymonSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi1nie
DariaPodulkaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa1nie
OlaRumińskaSzkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w WęgierskuWęgiersk1nie
JuliaSkoczylasBrakBrak1nie
AdamNowackiBrakBrak1nie
TadekWitkowskiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa1nie
AleksanderFurmanikWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa1nie
GracjanGąsiorSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
ZuzaTrzaskowskaSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10Warszawa1nie
KacperGóreckiBrakBrak1nie
JakubPuszczSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc1nie
HaniaŻochowska-RyckeSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg1nie
MajaAdamowiczSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg1nie
IgaKonefałPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
AdamBrzezińskiSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w DobrczuDobrcz1nie
KsaweryRaduchowskiPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
AdriannaTamborskaBrakBrak1nie
AniaBartczakBrakBrak1nie
SzendelPatrycjaSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi1nie
NikolaKaczmarekZespół Szkół w KlęceKlęka1nie
BenjaminJankiewicz-FiedorukBrakBrak1nie
ZuzannaCzerwińskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl1nie
DawidDąbrowskiSzkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w OdrzechowejOdrzechowa1nie
IgaZimnyAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1nie
WiktoriaMoroSzkoła Podstawowa nr 33Gdańsk1nie
AdamGimzickiBrakBrak1nie
ZuzannaBundzZSSLegionowo1nie
MariaDerenczSzkoła Podstawowa im św.WojciechaWlodowice1nie
ElizaKolinskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
MarcelSanockiSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice1nie
WiktoriaKurpytaSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice1nie
AlanSanockiSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice1nie
KamilSiwakSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice1nie
AntoniSuprewiczSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków1nie
KozaZofiaSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa1nie
AmeliaKorzewskaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów1nie
PaciorekJuliaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
AniaAdamiakBrakBrak1nie
CezaryKiźnyBrakBrak1nie
HeorhiBulychauBrakBrak1nie
OlechMiłoszZespół Szkół w KrzywczyKrzywcza1nie
MartynaSzczepańskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek1nie
MagdalenaStefańskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole1nie
MMDDBrakBrak1nie
AmeliaKarolczakSzkoła Podstawowa w RadzewieRadzewo1nie
RobertKozlowskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno1nie