Wyniki kwalifikacji

Grupa wiekowa:

Klasy 4-6

Data publikacji:

07.06.2022

Konkurs:

PixBlocks Programming Challenge 2022

Uwaga!

Jeśli nie widzisz swoich danych, napisz do nas:

ImięNazwiskoSzkołaMiastoLiczba wykonanych zadańZakwalifikowany/a
JanuszDziklińskiBrakBrak20tak
MarcelinaDominBrakBrak20tak
KrzyśBiedrońZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki20tak
SzymonKiernerSzkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusza w WarszawieWarszawa20tak
MirosławKoziakZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2Przemyśl20tak
MateuszStachuraPSP nr2 w BochniBochnia20tak
JacekPółrolniczakBrakBrak20tak
MichałKarasińskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca20tak
WiktorGatnerSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław20tak
NataliaSzawaraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa20tak
KarolLewandowskiSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła IIWrześnia20tak
JuliuszMuchaSalezjańska Szkoła PodstawowaLubin20tak
KaterynaKoziyDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków20tak
DawidKrawczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała20tak
EmiliaKlimaszSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa20tak
DamianPierskallaPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu WielkimDobrzeń Wielki20tak
KubaSekitaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole20tak
WojciechMaciejewskiSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20tak
KacperKwaśnySzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20tak
JakubOlszewskiBrakBrak20tak
KazikNasiadekBrakBrak20tak
DorianKłosekBrakBrak20tak
RadosławCieślakSzkoła Podstawowa nr 4Praszka20tak
BernardPawulskiSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin20tak
KrystianPrusekSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w ObiechowieObiechów20tak
WiktoriaWęgrzynBrakBrak20tak
BartłomiejSalataSzkoła Podstawowa nr 27 im Marii Kononpickiej w KrakowieKraków20tak
AlicjaStachońZespół Szkół MuzycznychKrosno20tak
MichałMaciołkaSzkoła Podstawowa nr 118 WrocławWrocław20tak
StaśSkoczylasBrakBrak20tak
WiktorBrzezickiSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20tak
StanisławŁatuszkoSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno20tak
BartłomiejSobczukZespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów20tak
SzymonKołodziejSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20tak
AdrianKaczorSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów20tak
TymonZiółkowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Kartuzy20tak
TomekDziedziulSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki20tak
FranciszekFamielecPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny20tak
StanisławPawulskiSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin20tak
SzymonNokielskiZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów20tak
PawełDombekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień20tak
PiotrDombekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców ŚląskichDobrodzień20tak
WiktoriaJaniecPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole20tak
StanisławMalinowskiZespół Szkół MuzycznychKrosno20tak
JusufErichaZespół Szkół MuzycznychKrosno20tak
JanHanulewiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Opole20tak
TobiaszSzymanskiSzkoła podstawowa nr 8Wrocław20tak
TymonDoboszSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki20tak
MaciejUłanowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok20tak
MikołajZinkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin20tak
MaksymilianKorzystkaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań20tak
BartoszSzkibielBrakBrak20tak
GłódMariaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław20tak
MikołajKojłoSP im. Alberta EinsteinaNowy Dwór Maz.20tak
AleksanderGuzekSzkoła Podstawowa w OdrzykoniuOdrzykoń20tak
JanWinnickiSzkoła PodstawowaWyrzysk20tak
IgorZablockiSP 150Warszawa20tak
AleksandraKisielZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20tak
NataliaZganiaczSzkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzczecin20tak
AntoniMinerZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice20tak
SzymonMaciułaSzkoła Podstawowa im. kard. St. WyszyńskiegoStare Miasto20tak
MateuszSołtysikSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław20tak
TomekKBrakBrak20tak
ToniSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa20tak
GabrielKnyczSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa20tak
AnnaMalcherSzkoła Podstawowa nr 5Tarnowskie Góry20tak
JakubGrzechnikSzkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec20tak
AdamPiotrowskiSzkoła Podstawowa 202 im. Jana Pawła IIŁódź20tak
MaciejKubiczekSzkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w JaworznieJaworzno20tak
NikolaTarczyńskaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno20tak
MichałPrekielSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka20tak
KsaweryKsiążekSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań20tak
ListewnikAgnieszka KatarzynaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BobowieBobowo20tak
ErykWdowiarskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice20tak
JakubDerenczSzkoła Podstawowa im św.WojciechaWlodowice20tak
SzymonWarsińskiSzkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" w LubniLubnia20tak
LeonPawlikSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź20tak
HaniaMalordyBrakBrak20tak
KacperKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice20tak
PawełKarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice20tak
HelenaSawalaSzkoła Podstawowa Nr 7Toruń20tak
ZofiaMichalakMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów20tak
TomaszMikrutSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica20tak
PawełSawalaBrakBrak20tak
FranekKluzChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum SamuelWarszawa20tak
PaulinaKrawiszBrakBrak20tak
PiotrWierzchuckiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok20tak
MaciejŚliwowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok20tak
RóżaMatuszczakSzkoła Podstawowa 162Łódź20tak
SzymonKędraSzkoła Podstawowa Nr 18 w RzeszowieRzeszów20tak
LenaDewerendaSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny20tak
MiłoszZawadkaSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny20tak
AntoniKrzysztofekSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny20tak
PolaBaduraSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk20tak
TadeuszKiełczykowskiBrakBrak20tak
CzystołowskiFilipSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław20tak
FILIPGIREKASWWROCŁAW20tak
JakubJanusSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław20tak
JakubSzydełSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań20tak
JakubKarewiczBrakBrak20tak
KingaMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
MichałRoguzSzkoła Podstawowa Nr 79Łódź20tak
JerzyKozłowskiSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk20tak
BartoszOkońSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica20tak
PawełKlimczykSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice20tak
KornelMajcherBrakBrak20tak
M1M1BrakBrak20tak
UrbańskiMichałSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w PiastowiePiastów20tak
MateuszPokigoKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec20tak
BłażejJankowskiZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice20tak
PiotrMigasBrakBrak20tak
AleksanderPorębnyBrakBrak20tak
AgataBorowskaFREGATAGdańsk20tak
BrakBrakBrakBrak20tak
FilipMielczarekSzkoła Podstawowa nr 205Łódź20tak
TomaszKopanieckiBrakBrak20tak
ŁucjaKopaczewskaSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa20tak
IgorSirySzkoła Podstawowa nr 2Legionowo20tak
ZosiaPowidełBrakBrak20tak
AdrianaMuchaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
AdamParadowskiSP27Katowice20tak
ZuzannaWojtusiakSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany20tak
AndrzejFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20tak
AgnieszkaFormanowiczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 8Poznań20tak
FranciszekWiniarskiBrakBrak20tak
TomaszWlodarczykBrakBrak20tak
JuliaBodeńkoSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy20tak
DanielSzygułaZespół Szkolno-Przedszkolny w PiaskuPiasek20tak
FilipWróbelZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów20tak
AgataKoczybaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów20tak
GabrielKlamaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów20tak
JuliaGaraśDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań20tak
ZuzannaBrodeckaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań20tak
MikołajMarciniakBrakBrak20tak
dawidwaliszewskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań20tak
HelenaFolwarskaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań20tak
NikitaDyrczNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice20tak
MichalinaTyszkaSzkoła Podstawowa nr330Warszawa20tak
MieszkoAbramowskisgazdaMińsk Mazowiecki20tak
StanisławŻółtekBrakBrak20tak
SzymonChlabiczBrakBrak20tak
GrzegorzGorgoszSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław20tak
RyszardMaculewiczBrakBrak20tak
NinaRybackaSzkoła Podstawowa nr 205Łódź20tak
DominikDanilewiczBrakBrak20tak
KamilaGazdaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice20tak
NataliaMajkowskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice20tak
ZiemowitSzydłowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny20tak
FilipKołtuniukSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław20tak
AleksanderZachulskiBrakBrak20tak
LenaŁukasikSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy20tak
MarcelKrystekBrakBrak20tak
NicolasSamroZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2Przemyśl20tak
GrzegorzDPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka20tak
AntoniStefkoZespół Szkół SalezjańskichPoznań20tak
TomaszKarkowskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków20tak
KrzysztofPlenikSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
HannaKapelewskaKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz20tak
TomekRoszakBrakBrak20tak
NataliaLodzińskaSzkoła Podstawowa nr 41Kraków20tak
NastiaPiełotZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów20tak
JakubDudkowskiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
AntoniJurczykSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław20tak
EmiliaCybulskaBrakBrak20tak
JustynaCybulskaBrakBrak20tak
ŁucjaŁabuzekBrakBrak20tak
FilipZielińskiSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław20tak
AmeliaRajSzkoła Podstawowa w TrzcieluTrzciel20tak
JulianMarciniakNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kolumba w ŻyrardowieŻyrardów20tak
BrunoMiszkiewiczWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa20tak
KubaGniuchowskiSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa20tak
ŁucjaGabrielFREGATAGdańsk20tak
MagdalenaWyrzykowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana KochanowskiegoWałbrzych20tak
OskarBudziszSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław20tak
RadosławSzutowiczBrakBrak20tak
DorotaZadrągSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
OskarSowaBrakBrak20tak
SzymonSkóraSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik20tak
MaciejDomalewskiZespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w BiałymstokuBiałystok20tak
PawełNowickiBrakBrak20tak
WięcławMariaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław20tak
FilipGielmudaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała20tak
DominikKaźmierczykBrakBrak20tak
JakubŚwitońBrakBrak20tak
BartłomiejSkibaPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników20tak
MariaKołcSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec20tak
MarcelKępaSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany20tak
KsaweryWierzchowskiBrakBrak20tak
KacperSobaniaPSP nr 21 w RadomiuRadom20tak
FranciszekChełmińskiSzkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn20tak
AdamWojcieszyńskiSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny20tak
AlicjaSkowrońskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
HoffmanBłażejZSP GoświnowiceGoświnowice20tak
olgierdmaciuszekZSP GoświnowiceGoświnowice20tak
LenaMalesaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
AnielaWięcekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
HannaSołtysikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
NinaHaciaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
HendKakaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
KrzysztofMalinowskiBrakBrak20tak
GustawOchocińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice20tak
FilipTolarzZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Wodzisław Śląski20tak
SzymonAdamiec 1Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn20tak
TeresaMuszyńskaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław20tak
AdamCholewaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała20tak
SzymonZaparuchaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice20tak
PatrykSmędzikPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb20tak
OliwierKalinowski 11Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn20tak
JanAndrzejczakBrakBrak20tak
HelenaStrykowskaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica20tak
MikołajKaczmarczykSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
WiktoriaGołaszewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki20tak
MaksymilianLisSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
KorneliaBębenSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny20tak
AgataMarczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
NataliaJurekBrakBrak20tak
KrzysztofMaculewiczSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów20tak
MichalinaBrzezińskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew20tak
JakubMarciniakBrakBrak20tak
MichalinaDudziakBrakBrak20tak
ARTURDĘBSKISzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska20tak
TosiaHelmin-BiercewiczFREGATAGdańsk20tak
KrystianNalewajkSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek20tak
DominikaRogozińskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek20tak
RomanRuzhanskyiBrakBrak20tak
MiłoszGraszaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno20tak
SzymonWasiuksp4 GoleniówGoleniów20tak
MajaCieślarZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice20tak
NatanBorkowskiSzkoła Podstawowa im. Noblistów PolskichSiostrzytów20tak
MieszkoTomalikPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin20tak
BogusławaJaweckaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin20tak
IgnacyGałązkaSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź20tak
HelenaKwasekNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice20tak
MajaNarboutovskikhBrakBrak20tak
AdamZarzecznySzkoła Podstawowa nr 3Stargard20tak
AdamBuksowiczBrakBrak20tak
IgnacyGałązkaSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź20tak
KacperCzerwińskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy20tak
AdamSwoszowskiSzkoła Podstawowa nr 114Kraków20tak
staśborkowskiBrakBrak20tak
PawełNiczyporukZespół Szkolno-Przedszkolny w PaniówkachPaniówki20tak
TeodorŻochBrakBrak20tak
HannaKsiężycSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice20tak
AleksandragrzywaczBrakBrak20tak
AnielaLichotaSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno20tak
MichałCisekBrakBrak20tak
DamianMechSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki20tak
JakubJanoszZSP GoświnowiceGoświnowice20tak
WojciechKrzaczyńskiSP27Katowice20tak
FranciszekKmiećSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin20tak
NataliaKotkiewiczSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy20tak
EmiliaSkorupkaZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice20tak
MarceliKozickiSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno20tak
JuliuszKuźmaSzkoła Podstawowa w RadzewieRadzewo20tak
ZofiaBojałkowskaKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz20tak
ŁucjaTrojgoZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów20tak
IgnacyŁatuszkoSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno20tak
AleksandraKowalewskaBrakBrak20tak
MartaWiszkowskaBrakBrak20tak
KalinaWierzbickaSzkoła Podstawowa 162Łódź20tak
OlaMaćkoNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk20tak
JanMaciejakSzkoła Podstawowa im. Józefa JagielskiegoMiędzyborów20tak
MiłoszBorowczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin20tak
WiktorKilińskiSP w MysiadleMysiadło20tak
PrzemysławSkrzypczakSzkoła Podstawowa nr 25Bielsko-Biała20tak
PiotrJakubowskiSzkoła Podstawowa im. Orła BiałegoCzółna20tak
WeronikaStrużyńskaBrakBrak20tak
JuliaMaćkowiakSzkoła Podstawowa 162Łódź20tak
KarolFrąszczakSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław20tak
AntekWojtowiczSzkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w OjrzanowieOjrzanów20tak
WojciechWahlichSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno20tak
PawełCzerniawskiSzkoła Podstawowa nr 7Głogów20tak
SzymonManiaSP 150Warszawa20tak
KrzysztofKirszSP 150Warszawa20tak
DaszaBesshchastnaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
WojciechOrgasSzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty20tak
MateuszKulmaSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie MińskiejCielechowizna20tak
TadeuszBagińskiSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa20tak
DawidKlakChrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Emmanuel” - Edukacja DomowaKraków20tak
FranciszekTywanekSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa20tak
JulianZiniewiczBrakBrak20tak
AleksanderWoszczekSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz20tak
ZofiaKonieczkaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz20tak
PaulinaZadaraSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło20tak
AniaWachulecBrakBrak20tak
SzymonC_BarczyńskiSzkoła Podstawowa nr 2Luboń20tak
JuliaKorzonkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka20tak
GrażynaKmiećPałac Młodzieży w WarszawieWarszawa20tak
PaulinaStankiewiczZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice20tak
KamilMolędaSzkoła Podstawowa nr 1 w ŁodygowicachŁodygowice20tak
UrszulaLewdorowiczZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice20tak
PaulinaMikołajczykSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy20tak
PatrykKachniarzSzkoła Podstawowa nr 28Toruń20tak
GrzegorzJarugaZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. KEN w PuławachPuławy20tak
KubaKisielSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa20tak
WojciechRosińskiSzkoła Podstawowa nr 398Warszawa20tak
IgorMęcikZSP GoświnowiceGoświnowice20tak
EmiliaBiangaSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie20tak
AleksanderTumaszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa20tak
NataliaCzurejnoSzkoła Podstawowa im. T. KościuszkiWykroty20tak
WiktorGałkaSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz20tak
PiotrGołębiewskiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa20tak
TymonWagnerSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin20tak
LenaMarkiewiczBrakBrak20tak
AleksanderSławekBrakBrak20tak
MatyldaFlorekBrakBrak20tak
KaszyckaEmiliaSzkoła Podstawowa w BabicachBabice20tak
FilipBełczowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice20tak
DorotkaKoperskaBrakBrak20tak
WiktoriaKasprzykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec20tak
KatarzynaNikielBrakBrak20tak
WłodekBartoszZespół Szkół w KrzywczyKrzywcza20tak
MichałZajkowskiBrakBrak20tak
NataliaNiemiecWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa20tak
KubaCzyżewskiSzkoła Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna19tak
DominikaBartoszSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka19tak
MikołajŁawreszukZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok19tak
MaciejWierzelewskiSzkoła Podstawowa nr 20Szczecin19tak
BartoszDzieniaSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław19tak
MiłoszMarekSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław19tak
KarolinaPatykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre19tak
BartłomiejSzubertSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościouszki w HusynnemHusynne19tak
SzymonStankiewiczSzkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w OjrzanowieOjrzanów19tak
ZosiaŁukaszewskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre19tak
OliwierKocurSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa19tak
MaksymilianMalakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa19tak
FranciszekKrowickiBrakBrak19tak
BartoszKropidłowskiZespół Szkół w BogusławicachBogusławice19tak
MaksymilianTomalkaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów19tak
ŁukaszSidorukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok19tak
KamilGrześPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok19tak
WiktorKobyłkiewiczBrakBrak19tak
SzymonPołećSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów19tak
BartłomiejFrączekSzkoła PodstawowaLaskowa19tak
MajaGaćSzkoła Podstawowa 162Łódź19tak
LenaRychlecSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia19tak
ŁucjaWilczakSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek19tak
ZuzannaBanachSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl19tak
JuliaWojciechowskaZespół Szkół w BogusławicachBogusławice19tak
ZuzannaOpasBrakBrak19tak
WiktorSzafarewiczZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca19tak
JakubKuźniarekSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec19tak
AgnieszkaRusinekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka19tak
MichałPiotrowskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz19tak
SzymonSkwarzyńskiSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin19tak
MiłoszKrzakSzkoła Podstawowa nr 27 im Marii Kononpickiej w KrakowieKraków19tak
RusłanRydelPSP nr2 w BochniBochnia19tak
AlicjaDzedzejSzkoła domowa Gdańsk, Wileńska 21Gdańsk19tak
KordianZabrockiBrakBrak19tak
JacekZdunekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań19tak
DariaBanachSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl19tak
CezaryProkopiakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin19tak
FlorentynaFrejNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice19tak
WojciechMysłowskiBrakBrak19tak
JanKaszubaKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz19tak
AdrianKapuścińskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Poskich Noblistów w WalimiuWalim19tak
AnielaPałysBrakBrak19tak
JanWernerSzkoła Podstawowa nr 59Poznań19tak
WojtekKurachSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław19tak
LenaWiktorBrakBrak19tak
AdamGórskiSp4 im. Zdobywców Kosmosu w KoszalinieKoszalin19tak
AleksandraListwońSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik19tak
AnnaHusSP LeckaLecka19tak
WiktorFrachBrakBrak19tak
JanKobierskiBrakBrak19tak
IgorŻukPijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w ŁowiczuŁowicz19tak
GrzegorzPolanskiBrakBrak19tak
GabrielaStopińskaBrakBrak19tak
MikołajSadowskiBrakBrak19tak
PiotrKluzaSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa19tak
JanOstaszewskiSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa19tak
DamianNowackiSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk19tak
AleksandraMalecSzkoła Podstawowa w RzepiskachRzepiska19tak
ZuzannaJereczekBrakBrak19tak
ŁukaszRaźniakBrakBrak19tak
MateuszOsiewałaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew19tak
EwuniaPrylińskaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz19tak
WiktorKujdaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin19tak
DawidSrokaZSP GoświnowiceGoświnowice19tak
StaśDulewiczBrakBrak19tak
MaciejBarteckiPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb19tak
MichałBilSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów19tak
StefanBurczymuchaBrakBrak19tak
AnnaMichalczykMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów19tak
JakubFamulskiSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza19tak
SebastianGawlikSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław19tak
OliwiaWoźniakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre19tak
JuliaFabisiakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre19tak
JoachimRemiszewskiBrakBrak19tak
WyczislokTomaszSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów19tak
PrzemysławDziobońSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna19tak
AGATABANDYSZEWSKAPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre19tak
JakubWasongSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów19tak
PiotrKruszynaBrakBrak19tak
SzczepanStanisławskiZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca19tak
JakubPietruszyńskiBrakBrak19tak
KingaNowakBrakBrak19tak
Leon MaksymilianMirowskiNKSPKatowice19tak
MaksymilianChudzikSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa19tak
JerzyKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław19tak
NikolaOziębałaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława ReymontaKobiele Wielkie19tak
AgataBednarzBrakBrak19tak
AleksandraBachulaZespół Szkolno- PrzedszkolnySieniawa19tak
KrzysztofRaduchaSzkoła Podstawowa im. K. PawłowskiejTrąbki Wielkie19tak
NinaSkorzyckaBrakBrak19tak
MałgorzataMaślakBrakBrak19tak
DominikWłodarczykSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice19tak
MagdaGębarowskaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno19tak
EwaLaskowskaBrakBrak19tak
ZuziaKaletaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec19tak
JuliaWłodarczykSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice19tak
DołęgaNadiaSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w SzabdzieSzabda19tak
LenaWasilewskaSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc19tak
KatarzynaCiesielskaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica19tak
NikolaMajerskaSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia19tak
RoksiMajerskaSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia19tak
BarbaraMrówkaSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia19tak
JakubCichoszZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca19tak
JakubMorysonSP9Leszno19tak
DawidAntolakSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna19tak
alectomaszczukBrakBrak19tak
CecileTomaszczukBrakBrak19tak
MikołajGregorczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice19tak
JustynaChojnowskaZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice19tak
IgnacyRogozińskiWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa19tak
MichałŚwiackiSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza19tak
StanisławŚwiackiSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza19tak
JulitaDuszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 114Kraków19tak
KRYSTIANSocikBrakBrak19tak
SzymonŁaniaSzkoła Podstawowa nr 2Oława19tak
GrzegorzTrzcińskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl19tak
BasiaChmielPałac Młodzieży w WarszawieWarszawa19tak
OliwiaBiszkontSzkoła Podstawowa im. Noblistów PolskichSiostrzytów18tak
KrzysztofChęcińskiEdukacja domowaZbludza18tak
MaksJandaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica18tak
WiolettaDeszczakSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica18tak
MarcinKapicaBrakBrak18tak
PiotrAugustyńskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz18tak
FilipSzałekSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk18tak
BartłomiejLudwigPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników18tak
KalinaRachwałSzkoła Podstawowa nr 2Bochnia18tak
WeronikaBatyraBrakBrak18tak
WiktorWykurzPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec18tak
JanŁawczysSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek18tak
AntoniWojtasikSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin18tak
MarysiaMigdalskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek18tak
JakubJucewiczSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek18tak
JanSafiańczukSP 150Warszawa18tak
MaciejKocjanBrakBrak18tak
VincentWotzkaTAK OpoleOpole18tak
HubertKuśnierzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa18tak
AdamKrysiakSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl18tak
JakubKopiecSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa18tak
WilczanMościckiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa18tak
AntoniBartosikSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite18tak
KrystianWatkowskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc18tak
LauraGucwaKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz18tak
MaksymilianŁękawaBrakBrak18tak
StanisławZduńczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi18tak
MichałMitekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GrodziszczuGrodziszcze18tak
MajaKuleszaBrakBrak18tak
HaniaKliśKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz18tak
KarolCzołombitkoSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok18tak
NinaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno18tak
JakubBrzezińskiZSP KościelnikKościelnik18tak
DominikPietrykowskiZSP KościelnikKościelnik18tak
AgataSidorZSP KościelnikKościelnik18tak
MaksymilianLiszkowskiSzkoła Podstawowa w TrzcieluTrzciel18tak
MichałWróblewskiBrakBrak18tak
BartłomiejSalawaBrakBrak18tak
BłażejLangnerBrakBrak18tak
KazimierzDąbrowskiBrakBrak18tak
KingaSatałaPSP nr2 w BochniBochnia18tak
BarbaraMajchrzakSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite18tak
StachowiczOlgaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Zygmunta Starego w KozienicachKozienice18tak
PatrykSamborskiSzkoła PodstawowaKroczyce18tak
JulianWrużPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin18tak
PrzemysławCzaplaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów18tak
MaciejCyganowskiBrakBrak18tak
FilipLenarczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice18tak
BartoszWolskiBrakBrak18tak
ZuzannaMilewiczSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław18tak
IgnacyWalencowKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz18tak
NataliaGoszczyńskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki18tak
BartoszmygaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik18tak
TomaszPogorzelskiZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok18tak
MariaGrulkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna18tak
TymoteuszKańskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno18tak
MaciejSokołowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław18tak
MikołajDubowskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów18tak
JakubZdziechSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice18tak
TYMOTEUSZDOMERACKISzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo18tak
LenaJaworskaSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk18tak
DawidWdowczykBrakBrak18tak
MiłoszSzkwarekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik18tak
AleksandraBilskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew18tak
KrzysztofMączkaSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny18tak
JanBorkowskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny18tak
FabianZielskiPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona18tak
IgorTarwackiPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona18tak
ZuzannaZygmuntKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz18tak
AleksandraZawieruchaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin18tak
LenaKozlowskaPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona18tak
MateuszBrodzikZespół Szkół w TarnówceTarnówka18tak
RyszardDembczyńskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań18tak
FranciszekHenclewskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań18tak
Andrzej FranciszekKomarowNKSPKatowice18tak
BartłomiejBaranowskiZSP GradyGrądy18tak
BiernackiKrzysztofSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław18tak
AntoniWaldhauzerSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola18tak
PiotrSmentekZSP KościelnikKościelnik18tak
NikolaBanasiakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew18tak
BorysWiniarczykZSP KościelnikKościelnik18tak
ZuzannaMocnaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew18tak
alekdarownyZSP KościelnikKościelnik18tak
jakubwasilewskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań18tak
StaśWachowiakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań18tak
KowalczykKamilSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław18tak
JakubWilkBrakBrak18tak
FilipKucałaSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik18tak
NataliaRembowiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów18tak
AndrzejMoskaletsKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz18tak
YaroslavShatonSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań18tak
NikodemRutkowskiSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań18tak
NikolaKlimczakPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik18tak
BartekStępieńSP 150Warszawa18tak
AnnaMelnickaPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk18tak
JerzyZgorzelskiSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno18tak
KonradSkóraSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów18tak
KorneliaNobertZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów18tak
KalinaSilarskaNKSPKatowice18tak
FranciszekMakuratZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca18tak
MaciejMarynowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin18tak
WiktoriaObrockaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin18tak
KarolSkrzydłowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin18tak
LenaWnukBrakBrak18tak
JakubBugiraSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice18tak
AnnaKuropatwaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka ChopinaMałkinia Górna18tak
TeodorJabłońskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań18tak
JanStrukSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań18tak
JanKwiczorSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań18tak
KubaPawluczykSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola18tak
OlafKubiatowiczSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno18tak
AnnaMalechaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno18tak
EwelinaBieleckaSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno18tak
MajaKozlowskaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin18tak
MajaGSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin18tak
LidiaGrabowskaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin18tak
PiotrKudybaPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa18tak
KostekOtfinowskiSzkoła Podstawowa Nr 4Oleśnica18tak
KingaKozdraZSP GradyGrądy18tak
JakubSkrzypczakZespół Szkolno-Przedszkolny w GierałtowicachGierałtowice18tak
PolaMuchaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa18tak
TomekZiajaBrakBrak18tak
KarolGoleńSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica18tak
NevilleNatashaNKSPKatowice18tak
AlicjaRumowiczBrakBrak18tak
IgnacyKurekSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica18tak
JuliaKujawaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków18tak
MichałOsytekSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LucynowieLucynów18tak
julkaleplaSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola18tak
MarcinOlejarzSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBrzeszcze18tak
KlaudiaKaczmarekSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola18tak
JakubDereńSzkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w NysieNysa18tak
IgorAdamiecBrakBrak18tak
SoniaMillerSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa18tak
LiliannaSkrabaSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice18tak
KacperJaniszewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki18tak
MichałKrólikowskiBrakBrak18tak
DanielWSzkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn18tak
KarolZawadkaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica18tak
SahianTobar JaimesPałac Młodzieży w WarszawieWarszawa18tak
OlgaKosowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków18tak
MałgorzataDługopolskaSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów18tak
ZuzannaBuczkowskaBrakBrak18tak
AleksanderAdamczykPSP nr 21 w RadomiuRadom18tak
AndrzejWoźniczakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań18tak
MaciekBobełaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice18tak
JakubKobylińskiSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica18tak
GabrielaGolińskaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew18tak
AntekBinkiewiczPozytywna Szkoła PodstawowaGdańsk17tak
WojciechChmuraNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin17tak
AntoniŁyszczekBrakBrak17tak
TymonGawełkoPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok17tak
FilipNosalPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok17tak
AntekŻuchowskiSzkoła PodstawowaJasieniec Iłżecki Górny17tak
NataliaBuchtaSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek17tak
SzymonPolakBrakBrak17tak
AlicjaŁukomskaSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław17tak
PatrykGęborysSzkoła Podstawowa im. Zofii KrawieckiejMajdan Stary17tak
MironMierzyńskiSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne17tak
WiktoriaWronowskaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne17tak
ZuzannaStankiewiczSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań17tak
AlicjaWiszowataPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok17tak
AleksanderGórczynskizsk długoszWłocławek17tak
MarcinBajorSzkoła Podstawowa nr 35Gdynia17tak
JanMatelaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno17tak
KordianSkarzyńskiBrakBrak17tak
KarolKrawczykBrakBrak17tak
NikodemHerczyńskiBrakBrak17tak
StanisławKucharczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle17tak
MartynaChatałaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów17tak
WojciechPrzybyłNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin17tak
MateuszStrześniewskiSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin17tak
FilipWąsikSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie17tak
WiktorKakolSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów17tak
PiotrPiwowarczykPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec17tak
SzymonCapigaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec17tak
MorawskiBartoszMDKKraków17tak
KatarzynaŁagodzińskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl17tak
ŁukaszStrumikSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarszawa17tak
DominikaKawaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin17tak
WeronikaFąfaraSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa17tak
NikodemMaklesZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna17tak
AdamJanuszkiewiczSzkoła Podstawowa nr1 w SokółceSokółka17tak
NataliaPiwońskaBrakBrak17tak
PawełGontarzSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin17tak
JoannaRożekKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec17tak
JuliaKuśBrakBrak17tak
SzymonDudekZespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w BiałymstokuBiałystok17tak
JustynaJakusz GostomskaSzkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" w LubniLubnia17tak
FilipJastrzębskiBrakBrak17tak
LuizaAniśkoSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl17tak
BlankaZimakBrakBrak17tak
JanWasilaBrakBrak17tak
FilipSobczakBrakBrak17tak
OliwierTomczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe17tak
PawełCPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jubileuszu 2000-lecia Chrześcijaństwa w SzarwarkuSzarwark17tak
JakubZakrzewskiSzkoła Podstawowa nr 1 w GdańskuGdańsk17tak
MariannaCiesielskaBrakBrak17tak
AleksanderSzyszkoSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg17tak
KasiaKwapińskaSP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki17tak
MichalinaMatwiejczykSzkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec17tak
EmiliaRutkowskaZespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów17tak
LenaWiśniewskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl17tak
WeronikaBarszczewskaBrakBrak17tak
MarcinWiśniewskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz17tak
LenaKozakZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów17tak
AmeliaBieniekNKSPKatowice17tak
MichałRumińskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała17tak
KubaGrzymkowskiSP 150Warszawa17tak
MichałSzołtysikBrakBrak17tak
AleksandraFórmankiewiczNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin17tak
BrunoGrześkowiakSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki17tak
TomaszPardaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl17tak
LauraPaszkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik17tak
NikolaBeraPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik17tak
AdaCzacharaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik17tak
KarolTalikZSP GoświnowiceGoświnowice17tak
AnteklewandowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew17tak
WojciechChłusSzkoła Podstawowa nr1 w SokółceSokółka17tak
LeonGrzegorczykSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa17tak
MilenaKapralAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew17tak
GabrielPilczukSzkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec17tak
PatrycjaRosińskaSzkoła Podstawowa w ŚwiętemŚwięte17tak
NikodemRolaBrakBrak17tak
MartynaZawieruchaSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław17tak
BerendtNathanSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza17tak
MichałBadowskiZSP GradyGrądy17tak
PaulinaPasternakZSP GradyGrądy17tak
MałgorzataChmielewskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew17tak
AlanGęburaZSP KościelnikKościelnik17tak
AmeliaKarpińskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. gen. M. Zaruskiego w UstceUstka17tak
KasiaSkotnySzkoła Podstawowa nr 118 WrocławWrocław17tak
HubertPyrkaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew17tak
AleksandraTomalaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew17tak
JanekKalisiakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew17tak
HasanKakaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew17tak
MateuszBorwinSzkoła Podstawowa 162Łódź17tak
julianaciosZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów17tak
JanekPopielarzBrakBrak17tak
ZofiaGaraśDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań17tak
MateuszBarańskiBrakBrak17tak
FilipKamińskiSP 150Warszawa17tak
JoannaMachelBrakBrak17tak
MarysiaGilPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik17tak
WojtekWąsSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław17tak
FranciszekMałekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w WarszawieWarszawa17tak
AlekWielądekSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa17tak
SzymonPerzynaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstyniProstyń17tak
OlekKowalczykBrakBrak17tak
BorysKrupaBrakBrak17tak
PawełGązwaSzkoła Podstawowa nr 2 w KraśnikuKraśnik17tak
AdamJeszkePubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre17tak
PiotrWaligóraSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań17tak
IgnacyŁagódkaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków17tak
IgorPopowskiMiejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w KnurowieKnurów17tak
JacekRegułaSzkoła Podstawowa nr 3Pszów17tak
NinaLelonekZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice17tak
FilipPerelaSzkoła Podstawowa nr10 im. Alojzego Franciszka Nosala w DębicyDębica17tak
KsawerySzulcSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno17tak
AleksanderMarkowiczZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca17tak
ZuzannaWójcik-UniejewskaSzkoła Podstawowa nr 20Poznań17tak
KacperMSzkoła Podstawowa Nr 4Oleśnica17tak
FudalaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg17tak
GrygunZuzannaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg17tak
FranciszekCuperBrakBrak17tak
MarlenaPawlaczykKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz17tak
KingaŁuczakSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków17tak
DariaDelidaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk17tak
JanZałęskiBrakBrak17tak
AdamFabjańskiBrakBrak17tak
PiotrekKozłowskiBrakBrak17tak
NadiaNapierałaSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa17tak
DominikLipińskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew17tak
HannaGalaBrakBrak17tak
WojciechRodzinkaZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie17tak
AnastazjaRudnickaSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany17tak
BłażPolaNKSPKatowice17tak
GabrielaHaratykPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin17tak
KrzysztofWlekłyBrakBrak17tak
MiłoszŻabskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław17tak
NikodemWiśniewskiSzkoła Podstawowa im. Karola Kurpińskiego we WłoszakowicachWłoszakowice17tak
StanisławSzczęchBrakBrak17tak
KrzysztofDziewulakSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki17tak
PaulinaPiwońskaSzkoła Podstawowa nr 8Nowa Sól17tak
LenortMariaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice17tak
LenortHannaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice17tak
HannaPierzchałaZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice17tak
EmiliaNowakowskaSzkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w GalinachGaliny17tak
WeronikaStaszewskaSzkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w GalinachGaliny17tak
BartekJędraczkaSzkoła Podstawowa w KiczniKicznia17tak
TomaszPrugarSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w MogilneMogilno17tak
MateuszRachwałPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara17tak
ŚledźRemigiuszSzkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III SobieskiegoBielsko-Biała17tak
OlaPietrońPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara17tak
DominikAdamczykSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki17tak
LidiaDeorowiczSzkoła Podstawowe Nr 31Zabrze17tak
FilipGórskiSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków17tak
MaksymilianŚniećBrakBrak17tak
MajaJanaszSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej JadwigiLublin17tak
AmeliaWierzbickaFREGATAGdańsk17tak
MajaGolaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec17tak
MarcinBudaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice17tak
ZuzannaNaporaSzkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w OjrzanowieOjrzanów17tak
MilenaDerendalSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów17tak
PatrykBartoszSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica17tak
Wiktor AntoniIwickiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń17tak
NataliaPodsiadłySzkoła Podstawowa nr 368Warszawa17tak
MichałSrokaBrakBrak17tak
MartaBąkSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz17tak
WiktoriaKarasińskaPSP nr 21 w RadomiuRadom17tak
ZofiaKimelBrakBrak17tak
AleksanderUrbanSzkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami SportowymiGdańsk17tak
KrzysztofStawskiSzkoła Podstawowa nr 3Stargard17tak
SzymonKaiserZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna17tak
SzymonOrchowskiSzkoła PodstawowaNebrowo Wielkie17tak
MajaSobczykSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów16tak
KarolBercalPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka16tak
OlgaBuczekBrakBrak16tak
PrzemysławStępnikowskiBrakBrak16tak
MilenaSojaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław16tak
AlicjaSzostekSzkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w DurąguDurąg16tak
JakubGrudziądzSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl16tak
FilipSzwedaZespół Szkolno-Przedszkolny w PiaskuPiasek16tak
AlanŻyndaSzkoła Podstawowa nr 1 w GdańskuGdańsk16tak
SzymonKaszyńskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew16tak
WiktorŁubkowskiSzkoła Podstawowa w Bukowie WielkiejBukowa Wielka16tak
WiktoriaJuszczakSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany16tak
FilipOleksowiczSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16tak
MaciejLudwiczakSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań16tak
KarolinaCieleckaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów16tak
BartoszWolniewiczSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno16tak
JakubStawickiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej JadwigiJarocin16tak
MałgorzataKrukSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne16tak
PatrykSobańskiKiberoneWarszawa16tak
AleksandraCiszewskaBrakBrak16tak
AlanMarciszSzkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w KlikuszowejKlikuszowa16tak
KacperKotecki1 Liceum Ogólnokształcące w GłownieGłowno16tak
JakubKoralewskiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite16tak
WiktorRatajczykBrakBrak16tak
NataliaKarczewskaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków16tak
GrzegorzSobolewskiSzkoła Podstawowa nr 8Malbork16tak
JakubChojnackiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite16tak
MagdalenaChojnackaSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite16tak
SzymonŚliwińskiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo16tak
ZuzannaWieczorekPubliczna Szkoła Podstawowa w Gronowie GórnymGronowo Górne16tak
DominikMaksimowZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała16tak
DawidKowalczykZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała16tak
JanKopczyńskiBrakBrak16tak
SzymonLeszczyńskiSzkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela MakuszyńskiegoBiałystok16tak
PolaRuteckaBrakBrak16tak
WojtekWróbelBrakBrak16tak
WolskaMajaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Zygmunta Starego w KozienicachKozienice16tak
OktawianStudzinskiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl16tak
PiotrEstkoPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle16tak
SuchermanAmeliaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Zygmunta Starego w KozienicachKozienice16tak
ZosiaTwardowskaSzkoła Podstawowa w TrzcieluTrzciel16tak
KrystianKubackiNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin16tak
SzymonNadolskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław16tak
JakubSzkutnikBrakBrak16tak
WiktoriaGaberSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów16tak
OskarGarbaczBrakBrak16tak
AgataAdamiakSzkoła Podstawowa nr 2 w KraśnikuKraśnik16tak
KarolKaczmarczykSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w DziekanowicachDziekanowice16tak
PiotrParaWieliczka Montessori SchoolWieliczka16tak
SzymonJędruchówSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów16tak
AleksandraKominiarczykBrakBrak16tak
KarolinaBiazikSzkoła Podstawowa nr 8Malbork16tak
KarolZiętkiewiczSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica16tak
FilipGałązkaZSSLegionowo16tak
AdamLipkaBrakBrak16tak
FilipGrzegórzkoSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica16tak
HubertKrysickiSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa16tak
MateuszDudekPSP nr2 w BochniBochnia16tak
MajaBłautSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice16tak
WeronikaŚwitońBukowina Sycowska 20Bukowian Sycowska16tak
MieszkoGawałkiewiczBrakBrak16tak
GabrielaPiotrowskaSzkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza16tak
IgnacyProkpiakBrakBrak16tak
AntoniKrukSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc16tak
KarolBasaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew16tak
bartekmodrzejewskiBrakBrak16tak
KacperGalasSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w DziekanowicachDziekanowice16tak
ŁukaszDudekPSP nr2 w BochniBochnia16tak
JakubPyraSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16tak
PawełStokłosaSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w TenczynkuTenczynek16tak
GabrielaPuławskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl16tak
MikołajWinogradowZPO Szkoła Podstawowa w Leśnej PodlaskiejLeśna Podlaska16tak
AleksandraWojtczakPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi16tak
SzymonKarlinskiBrakBrak16tak
MichalGortatowskiBrakBrak16tak
KamilBabczynskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie OrnontowiceOrnontowice16tak
AnnaAdamkiewiczSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawa16tak
GrzegorzWójciukSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa16tak
oliszumkolszumczykNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice16tak
PiotrKamińskiSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie16tak
WojciechJaniecSzkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w PuszczykowiePuszczykowo16tak
HonorataOciepkaKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz16tak
KarolinaBiniekBrakBrak16tak
MariaKrukSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc16tak
KacperWójtowiczSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec16tak
NinaRadomskaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa16tak
BarbaraDobrowolskaSzkoła Podstawowa 33 w KrakowieKraków16tak
KrystianBartmanSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk16tak
AleksandraKominiarczykSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie16tak
MariaSobczakBrakBrak16tak
WałęsaMajaSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki16tak
GabryśSzymańskiSzkoła Podstawowa nr 3Stargard16tak
MikołajPiotrowiczBrakBrak16tak
ŁucjaStaszkówSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków16tak
BrańkaIgorSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław16tak
FranciszekKwiendaczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik16tak
FedericoPytlikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew16tak
LauraKadzikKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz16tak
DominikaGozdeckaKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz16tak
AlperErdoganBrakBrak16tak
MaciejWęgłowski 18Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn16tak
WiktorJędrasikPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk16tak
MartynaCholewaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik16tak
JuskowiakBartłomiejSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów16tak
AgnieszkaMazeSzkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w GolinieGolina16tak
MarcelinaBarbarskaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa16tak
IdzińskiHubertSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe16tak
MikołajLewickiSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów16tak
WysockiBartłomiejZSP GoświnowiceGoświnowice16tak
SzymonKalwinekZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy16tak
FranciszekDługopolskiSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów16tak
AntoniBorusewiczSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów16tak
BłażejRycharskiSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów16tak
FranekGórczyńskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew16tak
OliwiaWypierowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew16tak
stanislawmuszynskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew16tak
MarekHermanSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Paweła II w EłkuEłk16tak
BŁAŻEJSIKORSKIPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Pułtusk16tak
SzymonBizońBrakBrak16tak
JakubCzerwińskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz16tak
KacperPięknySzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec16tak
TomekFilakBrakBrak16tak
PatrykDługozimaBrakBrak16tak
TymonKrajewskiBrakBrak16tak
WojtekWichaBrakBrak16tak
HannaRędzińskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w PiastowiePiastów16tak
JanPrzydróżnySzkoła Podstawowa ISKRYWrocław16tak
MalcolmCzerniakiewiczSzkoła Podstawowa 28Szczecin16tak
MateuszJasińskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew16tak
KarolDerendalSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów16tak
JędrekKrawczykSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź16tak
UrszulaTarabaszSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa16tak
TadeuszUcieszyńskiSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa16tak
BartoszCichońSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany16tak
KacperStokłosaSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice16tak
FilipJerchaBrakBrak16tak
LenaToczyskaSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa16tak
KonradGrobelnySzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz16tak
AdriannaSzatkowskaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica16tak
LilianaMędrekSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz16tak
MariaStarostaSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz16tak
MACIEJSĘKOWSKISzkoła Podstawowa Nr 66 im.ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa16tak
MateuszZduńczykSzkoła Podstawowa nr 59Poznań16tak
WojciechPlutaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka16tak
PiotrElmerZSP GoświnowiceGoświnowice16tak
JarosFranciszekNKSPKatowice16tak
BartoszRachwalskiSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa16tak
GrzegorzKorneckiBrakBrak16tak
DominikachZSP KościelnikKościelnik16tak
BartoszSkupinBrakBrak16tak
HannaKoZSP KościelnikKościelnik16tak
IgaFaltynZSP KościelnikKościelnik16tak
KamilaZokZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów16tak
MartaMalcherZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów16tak
MilenaMarcyniukSP JawidzJawidz16tak
AlaMałekBrakBrak16tak
MartynaFilipBrakBrak16tak
MajaJeziorskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława16tak
IgorMarczakZespół Szkół MuzycznychKrosno16tak
MayaBasiaga ZydronKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz16tak
CyprianMachałaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów16tak
MateuszDudaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PtakachPtaki16tak
DominikSzadySzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec16tak
MikołajKoceniakSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec16tak
KarolinaBąkSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec16tak
MiriamWinterSzkoła Podstawowa Nr 8Gniew16tak
WiktoriaBożekszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław16tak
NataliaMałotaSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice16tak
NicolaBudnikSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki16tak
GrzegorzPolakSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa16tak
HannaJSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki16tak
MiłoszFałekSzkoła Podstawowa nr 7Głogów16tak
WojciechTadysiakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew16tak
WiktorGawlikKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz16tak
FilipBaraniakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w KutnieKutno16tak
MaciejMendygrałSzkoła Podstawowa im. Józefa JagielskiegoMiędzyborów16tak
GabrielFlaszaSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec16tak
SzymonStodólnySzkoła Podstawowa im. Józefa JagielskiegoMiędzyborów16tak
FranciszekOlszewskiPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec16tak
LenaPawlikowskaSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna16tak
SzymonMatusikSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec16tak
GabrielCyganSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec16tak
JustynaKurbielSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany16tak
PłońskaAntonina AnnaNKSPKatowice16tak
IgorKłosPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara16tak
TymoteuszKukulskiSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica16tak
KacperStybaSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany16tak
PiotrSierant-HatalaBrakBrak16tak
WiktorKucSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek16tak
AleksanderSiewiorSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków16tak
KlaudiaŁukaszewskaBrakBrak16tak
BartekPakułaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec16tak
BigajJędrzejSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław16tak
StasiuStramaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka16tak
kamilaJargutSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w MarcinkowicachMarcinkowice16tak
IgorMularczykSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa16tak
GabrysiaTurskaSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawa16tak
MajaMikosińskaSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław16tak
MartynaOleksyPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny16tak
MajaPisarskaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica16tak
TadeuszKośmiderBrakBrak16tak
PawełKwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w LublinieLublin16tak
WeronikaWasilewskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek16tak
SzymonJanasBrakBrak16tak
MagdalenaKiełtykaZespół Szkół MuzycznychKrosno16tak
klaudiajonczyk2022Szkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola16tak
KrystianRytel-AndrianikSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstyniProstyń16tak
OliwiaGrzempaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała16tak
Wojciech StanisławSmolińskiNKSPKatowice16tak
MikulskiAleksanderSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki16tak
JakubBilSzkoła Podstawowa nr 3Stargard16tak
MichałBilSzkoła Podstawowa nr 3Stargard16tak
MariaRosłońSzkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego MorzaLeszno16tak
PatrykTrukawkaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów16tak
OskarBednarzPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara16tak
JanDargaczZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna16tak
OlivierKołosowskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów16tak
JanekSańko-SawczenkoBrakBrak16tak
MikołajWalkowiakSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki16tak
MateuszCieślikSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna16tak
MatyldaPiłatBrakBrak16tak
KubaBogusławskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek we WrocławiuWrocław16tak
FranekPilatBrakBrak16tak
JulkaKubiśSzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie33-100 Tarnów16tak
JudytaStybakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa16tak
OlgaNowakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie16tak
JuliaMrózSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów16tak
blankajuszczakSzkoła Podstawowa nr 2Zduńska Wola16tak
JuliaGawronPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny16tak
SoniaBrzęczekZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów16tak
DawidTokarskiPSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w RadomiuRadom16tak
IgorWiśniewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna16tak
NataliaBławatSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław16tak
AlicjaKempińskaBrakBrak16tak
EmiliaWielochZespół Szkolno - Przedszkolny w CiasnejCiasna16tak
MarcinBulandaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków16tak
SZYMONKAWASP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki16tak
HenrykGolenkoBrakBrak16tak
ZuziaKobielaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice16tak
NikodemPryszczSzkoła Podstawowa nr 1 w ŁodygowicachŁodygowice16tak
OmenDominikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w PiastowiePiastów16tak
SzymonDziubaSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec16tak
ZosiaBenerSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice16tak
OlafOrzechowskiSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów16tak
ZuzannaKałużaNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk16tak
MateuszWcisłoSzkoła Podstawowa nr 143 w WarszawieWarszawa15nie
WiktorMirosławSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów15nie
MichałCzyżowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów15nie
MateuszKujawaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz15nie
MatfeiOstrovskiiBrakBrak15nie
MikołajOkarmaZespół Szkół Społecznych w JaśleJasło15nie
MajaMrukSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław15nie
LeszekBrachSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin15nie
MateuszGadamskiSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa15nie
KlaudiaNalikowskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów15nie
IgnacyFamielecBrakBrak15nie
VladyslavKatlameiSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław15nie
kornelciepłowskiSzkoła Podstawowa nr 398Warszawa15nie
KacperKarkowskiPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk15nie
AlanGranowiczBrakBrak15nie
MIKOŁAJSajdakKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz15nie
PawelMankowskiBrakBrak15nie
kirillpochernikovZespół Szkół Prywatnych w KatowicachKatowice15nie
JuliaBłaszczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew15nie
PolaMalesaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew15nie
PiotrekMazurowskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk15nie
LauraBielecZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów15nie
FranciszekKucharskiSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów15nie
TomaszPomianowskiSzkoła Podstawowa HeliantusWarszawa15nie
MichałMagusiakSzkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w CzarnejCzarna Górna15nie
PaulinaMusialskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik15nie
AmeliaFudalewskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Ostrowiec Świętokrzyski15nie
OlekKozaZespół Szkół w LuboniuLuboń15nie
MateuszLampkaSzkoła Podstawowa Nr 8Gniew15nie
FilipArolskiBrakBrak15nie
JuliaBlicharskaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w KielnieKielno15nie
AlanMieleszczukBrakBrak15nie
NadiaKretkowskaSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław15nie
PatrycjaKłosińskaSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz15nie
TomaszKrawczakBrakBrak15nie
WiktoriaWysockaSzkoła Podstawowa im. Flagi Polski w KobułtachKobułty15nie
CezaryBieńSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa15nie
SebastianKukulakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk15nie
PaulinaPilarzSzkoła PodstawowaBystra15nie
MariaSulikBrakBrak15nie
KlaudiaTrzcinkaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl14nie
JuliaStępieńSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa14nie
MichalakMaksymilianSzkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w PoznaniuPoznań14nie
AdamMiziołekPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników14nie
MajaCyrańskaPSP nr 21 w RadomiuRadom14nie
StanisławJaśkowskiSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań14nie
StanisławNowackiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław14nie
KAROLSULKOWSKISP ROBAKOWO im Powstańców Wielkopolskich i SP KAMIONKI im SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA iKamionki14nie
AlicjaRehlichPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec14nie
NataliaKozaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec14nie
MateuszSawickiSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok14nie
MariolaRomekBrakBrak14nie
MichałDereszkiewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów14nie
ŁukaszBajakPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka14nie
RafałCempelBrakBrak14nie
KarolSłapczyńskiBrakBrak14nie
MajaKrólSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite14nie
HubertBiżekPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara14nie
KacperKaczmarczykSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz14nie
WiktorKrasowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok14nie
SzymonMarciniukZespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu PodlaskimMiędzyrzec Podlaski14nie
KarolRubinZespół Szkół im. Św. Jadwigi ŚląskiejWleń14nie
FilipBobakowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne14nie
MateuszStasierskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów14nie
MaciejWnukowiczZespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu PodlaskimMiędzyrzec Podlaski14nie
gregorzKuleszaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew14nie
RaczkowskaMałgorzataSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki14nie
TymoteuszZatwardnickiPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin14nie
MagdalenaKapkaSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary14nie
MariaGapysDwójęzyczna Szkołą Podstawowa Smart SchoolWarszawa14nie
KamilGarwolińskiSzkoła Podstawowa w Olszycu SzlacheckimOlszyc Szlachecki14nie
BarbaraKnećSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław14nie
AleksanderModzelewskiSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w EłkuEłk14nie
weronikapardoSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl14nie
StanisławLulZespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w BiałymstokuBiałystok14nie
EmilSzulcSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno14nie
MatyldaNabzdykSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski14nie
AleksCzyrnySzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała14nie
MartaRatyńskaSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ZamieniuZamienie14nie
WiktorSikorskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BobowieBobowo14nie
MatyldaHochałusSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała14nie
MaksymilianPakułaSzkoła Podstawowa w PrzeźmierowiePrzeźmierowo14nie
MichałCupałSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice14nie
AndrzejMichalskiSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska14nie
KorneliaChomontSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów14nie
OliwiaJakubowskaSzkoła Podstawowa nr 9 w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna14nie
NadiaKaczkaPubliczna Szkoła Podstawowa w Gronowie GórnymGronowo Górne14nie
AlicjaKarpetaPSP nr 21 w RadomiuRadom14nie
KacperZagórnyZSiPP nr 3Ostrowiec Św14nie
PatrycjaBajorSzkoła Podstawowa im. Piotra KulasińskiegoTrzcianka14nie
JakubAnderszSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno13nie
KacperPukownikBrakBrak13nie
JanGórnikSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew13nie
MajaRąkSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław13nie
ŁukaszKunickiDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków13nie
SergiuszMonachPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok13nie
JagodaKunickaBrakBrak13nie
RoksanaCzubachowskaSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite13nie
AntoniDrążkowskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki13nie
AnielaKrajewskaSzkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w DrążdżewieDrążdżewo13nie
SebastianCyganSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów13nie
JuliaTomanekBrakBrak13nie
KrzysztofKłodaSP13 Bielsko-BiałaBielsko-Biała13nie
AntoninaSokołowskaszkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław13nie
MikołajMiędzybrodzkiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń13nie
GęsiarzNinaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów13nie
KacperLepackiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BobowieBobowo13nie
OliwierRopelaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo13nie
IgorKropniewskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre13nie
MateuszJelskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów13nie
AleksanderKozubskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno13nie
WojtekMBrakBrak13nie
SzymonMikołajewskiBrakBrak13nie
KonradKlisowskiSzkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w PrzewoziePrzewóz13nie
MiłoszJuraszekBrakBrak13nie
AdamReichmanSzkoła Podstawowa nr 360Warszawa13nie
WiktoriaCiosekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew13nie
JuliaNowakowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew13nie
CelinaBulińskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk13nie
OskarMereżyńskiBrakBrak13nie
MaciejMarczakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk13nie
MichałDębickiSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci WrzesińskichWrześnia13nie
JulianOrłowskiBrakBrak13nie
PatrykStrzeleckiBrakBrak13nie
RadosławWasilewskiZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy13nie
PatrykWieseZespół Szkół w TarnówceTarnówka13nie
DominikTomalaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew13nie
MikołajWysoczańskiZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie13nie
MarcinAdamskiZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie13nie
MihailTserakhauSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań13nie
adrianczulekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew13nie
MarekPauszekSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica13nie
adamsałacinskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew13nie
KubaRybaZespół Szkolno-Przedszkolny w PiaskuPiasek13nie
FilipCysewskiBrakBrak13nie
MichałPionkeSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa13nie
KrystianŚwistakZSiPP nr 3Ostrowiec Św13nie
DariaPazdroSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec13nie
BednarekAntoninaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów12nie
LauraMichalczykSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń12nie
AlexDziedzickiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno12nie
NataliaMatrybaMojaPiastów12nie
WiktorZiemlińskiSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów12nie
AnnaJezierskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w PuszczykowiePuszczykowo12nie
TomaszGrelewiczSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz12nie
IgorGolecSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa12nie
AleksanderDworakowskiSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa12nie
AmeliaGrzywaczSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin12nie
PiotrOlszewskiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre12nie
SebastianŻychlińskiBrakBrak12nie
TomaszJankowiakSzkoła Podstawowa nr 16Szczecin12nie
SzymonWalendzewiczBrakBrak12nie
MichalinaSłomianaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12nie
MaksymilianJędrzejewskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12nie
OliwiaŻużniewAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12nie
moustafakakaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12nie
SzymonZiętekSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w EłkuEłk12nie
JanGórniakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre12nie
MajaRomańskaSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa12nie
TymoteuszKasprzakSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów12nie
MikołajŚwierczSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ASLANGłogów12nie
AleksandraKasprzakSzkoła Podstawowa 28Szczecin12nie
PawełKrużelSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów12nie
BartoszWoś PawełSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów12nie
WiktoriaRusinowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec12nie
JanMilochSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo12nie
ZofiaMiskaSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice12nie
AdamKochanowskiSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź12nie
AlanKasperekSP JawidzJawidz12nie
SzymonKmiotekSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice12nie
ZofiaFiczygowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew12nie
NataliajaniakBrakBrak12nie
MakowskaHannaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice12nie
AleksandraLewickaSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa12nie
ZuzannaPilarskaSzkoła PodstawowaPrzecław12nie
MichałCapałaSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów11nie
FilipBlutkaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe11nie
EmilSołtysBrakBrak11nie
MichałCiasnochaBrakBrak11nie
KacperNygaPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec11nie
RafałJakubiakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w PuszczykowiePuszczykowo11nie
KamilSmolakSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów11nie
WojciechSandeckiSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław11nie
AntoniWitekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica11nie
ZuzannaSakowiczPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok11nie
JakubCharubinSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl11nie
BłażejNerowskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl11nie
PatrykKuśnierzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa11nie
ZuzannaBiskupSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała11nie
StefanWielgoszBrakBrak11nie
KrzysztofMalejSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe11nie
SzczechowiczMichał FilipSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów11nie
FranciszekJaśkiewiczSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław11nie
IgnacyKrąglakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław11nie
PiotrKornackiSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin11nie
HannaPaszkowskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik11nie
JulianNorekPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec11nie
KarolKużbielZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów11nie
OlafKasprowiczSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław11nie
HaniaWiktorowiczFREGATAGdańsk11nie
MateuszGłowackiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik11nie
OliwiaKulusSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaSkoki11nie
JerzyDańskiSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice11nie
WiktorSzewczykSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie11nie
SzymonĆwikSzkoła Podstawowa nr 2 w KraśnikuKraśnik11nie
PatrykKołakowskiZespół Szkolno-Przedszkolny w ReszluReszel11nie
TytusMajewskiI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KołobrzeguKołobrzeg11nie
JowitaHebdowskaSzkoła Podstawowa w KrynicznieKryniczno11nie
MateuszPietrasikSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno11nie
StanisławŻakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik11nie
DamianMożdżeńSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna11nie
NataliaTarnikSzkoła Podstawowa Nr 66 im.ks. Juliana ChrościckiegoWarszawa11nie
KokoszkaPaulinaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg11nie
JulkaBrykZSP GoświnowiceGoświnowice11nie
MariaTurkiewiczZespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni MałejWisznia Mała11nie
NataliaDabrowskaSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany11nie
AlicjaDłubekSzkoła Podstawowa w CzeszowieCzeszów11nie
RobertKempaBrakBrak11nie
SzymonBryndzaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka11nie
LilaLewkowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
GrabowskaNadiaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg11nie
DawidZazulakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew11nie
AnnaLisSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej JadwigiJarocin11nie
KarolZwierzchowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek11nie
AnnaKrasodomskaSzkoła Podstawowa 28Szczecin11nie
NinaStańczakBrakBrak11nie
MajaTurskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl11nie
KlaudiaSchulzSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice11nie
AnnaMiskaSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice11nie
MarcinMalinowskiSzkoła Podstawowa nr 8Malbork11nie
LenaBerekBukowina Sycowska 20Bukowian Sycowska11nie
ZuzannaMikułaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara11nie
MichałGuszczaBrakBrak11nie
JakubPiorunkiewiczSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu DolnymDąbrówka11nie
JaromirStecBrakBrak11nie
NikolaKowalecSzkoła Podstawowa w Kaczkach ŚrednichKaczki Średnie10nie
AlicjaSługockaBukowina Sycowska 20Bukowian Sycowska10nie
BartoszBednarczykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl10nie
filipsołtysiakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław10nie
DiegoMarciniakSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław10nie
KsaweryJakubiakSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław10nie
KlementynaStrawińskaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok10nie
AntoniChojnowskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl10nie
KacperWoźniakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre10nie
AgataKatafiaszSzkoła PodstawowaWyrzysk10nie
BlutkaMartynaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe10nie
ŁukaszCieślickiBrakBrak10nie
GabrysPerytSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl10nie
TytusAugustyniakPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec10nie
AnthonyWarszawaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów10nie
SzymonMaciejewskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi10nie
MateuszBułkaZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne10nie
UlaBaranBrakBrak10nie
StanisławGurokPubliczna Szkoła Podstawowa w Borkach WielkichBorki Wielkie10nie
AlicjaJańczakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew10nie
ZofiaPrugar 10Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn10nie
PolaPiotrowiakNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin10nie
MateuszKłosekSzkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w OstrołęceOstrołęka10nie
MichalinaBizońPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka10nie
AleksanderGąsiorekBrakBrak10nie
JanWonsSzkoła Podstawowa nr 1Czersk10nie
MariaSzuleckaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek10nie
dominiclisauskasDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7Poznań10nie
JuliaGłyżewskaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo10nie
ZuzannaGłyżewskaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo10nie
KamilaParuselBrakBrak10nie
JakubJuzwaBrakBrak10nie
MikołajJadczakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10nie
JakubMagieraPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka10nie
adambilskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew10nie
KingaMaziarzPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia10nie
wojtekstrzęciwilkPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia10nie
LewandowskiSzymonSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg10nie
WiktoriaFrączekPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia10nie
MateuszWołoszynPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia10nie
BorkowskiBartoszSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg10nie
MateuszKosBrakBrak10nie
olekaksamitSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków10nie
NataszaHutyraBrakBrak10nie
NkolaNowakPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik10nie
OskarDziwiszSzkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie WyżnejRaba Wyżna10nie
KacperWesołowskiSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa10nie
AndrzejLewarekBrakBrak10nie
FilipBączkiewiczBrakBrak10nie
SzymonStelaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny10nie
LauraCichońPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie DolnymBarwałd Dolny10nie
PatrykJuszczakSzkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w KobylanachKobylany10nie
JakubCzubkowskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz10nie
ZofiaGrdukPubliczna Szkoła Podstawowa w WolanowieWolanów10nie
KrólHanna MariaSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice10nie
AdaCiasnochaBrakBrak10nie
JanStańczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki10nie
GabrielaJaśniewiczBrakBrak10nie
JuliaPochopieńPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice10nie
NataliaDąbrowskaSzkoła Podstawowa nr 8Pruszków10nie
AntoniDoleczekNiepubliczna Szkoła Podstawowa INSPIRACJAWrocław10nie
WojciechMarutPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona10nie
AlicjaDaszyńskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk10nie
MaksymilianGusarskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna10nie
MajaWrzesińskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk10nie
SochaJuliaSzkoła Podtstawowa w OżarowieOżarów10nie
BartoszTomczakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno9nie
ZosiaPietkiewiczSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg9nie
WojciechBugnackiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl9nie
MartynaKalinowskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl9nie
PiotrSiwikSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl9nie
WojciechBączekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl9nie
ŻywinaHannaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów9nie
NikodemMichalskiSzkoła Podstawowa nr 2 w RogoźnieRogoźno9nie
NataliaJustyńskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk9nie
BłazejArchackiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl9nie
MagdalenaSiwickaFREGATAGdańsk9nie
AleksandraMajdanikSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów9nie
AnnaDobeckaSzkoła Podstawowa nr 1Inowrocław9nie
GabrysiaCieślakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec9nie
PiotrCzajaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów9nie
OlgierdStawickiSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny9nie
KacperSzymonekSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny9nie
SzymonLatysevicSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny9nie
AntoninaGSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno9nie
AdamZiębaPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka9nie
DanielRuszczykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl9nie
GabrielaŻuraw-WysockaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin9nie
KacperJeziorskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów9nie
DawidPiaseckiSzkoła Podstawowa w OstrowitemOstrowite9nie
KrystianSzczęśniakSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin9nie
MartynaMalecBrakBrak9nie
FranciszekBoraczewskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław9nie
JakubBrzezińskiBrakBrak9nie
OliwiaDobrowolskaBrakBrak9nie
BorysŻukowskiSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą9nie
WojciechMachelPubliczna Szkoła Podstawowa Zakonu PijarówPoznań9nie
ZuzannaStasiełukZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów9nie
KubaPawelakBrakBrak9nie
BulskiFilipPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 4Radom9nie
PiotrBorodziewiczSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław9nie
JanekJuchaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole9nie
MateuszGrajdekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik9nie
ZuzannaChełmeckaKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz9nie
MałgorzataRomanowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. PiłsudskiegoKoniecpol9nie
MichałOsipowiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii KonopnickiejJastrowie9nie
TYMONDOBROGOWSKIBrakBrak9nie
MikołajBąkSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń9nie
FilipNowakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle9nie
ŁukaszSzarzecSzkoła Podstawowa nr 5Wisła9nie
NataliaKotulakSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki9nie
WiktorZiembaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów9nie
ZuziaBilwinSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów9nie
JakubFlisekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec9nie
MiłoszCepZespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu PodlaskimMiędzyrzec Podlaski9nie
MałgorzataBudzianowskaSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa9nie
AleksanderPaszkoBrakBrak9nie
CholewaKlaudiuszIntegracyjna Szkoła Podstawowa w RadwanowicachRadwanowice9nie
KarolinaWłodarczykPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb9nie
JuliaAndrysiakSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza9nie
LauraKurekZSP KościelnikKościelnik9nie
FranciszekHakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki9nie
KacperGruszczyńskiZespół Szkolno - Przedszkolny w Pawłowie ŻońskimPawłowo Żońskie9nie
kubaKulińskiPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia9nie
WojtekMazurSzkoła Podstawowa nr 3Nysa9nie
KacperKaźmierczakSzkoła Podstawowa 28Szczecin9nie
IgorKarczmarczykBrakBrak9nie
AdamKubiakSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki9nie
WiktorStopczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek9nie
WiktoriaJareckaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin9nie
KrzysztofJaszczuraBrakBrak9nie
HelenaMuellerKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz9nie
MichałWachowskiSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno9nie
NataliaRodakowskaSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków9nie
ZUZANNAORZOŁEKSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PtakachPtaki9nie
MaciejCieślaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała9nie
MariaTyszkiewiczPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk9nie
WiktorKędzioraSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice9nie
WojciechRyczyńskiBrakBrak9nie
KacperChełchowskiPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk9nie
KacperZakanSzkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego MorzaLeszno9nie
MartaBNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice9nie
IwaniakBartoszSzkoła Podtstawowa w OżarowieOżarów9nie
PiotrDulębaSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz9nie
KrólSzymon KarolSzkoła Podstawowa nr 1Proszowice9nie
DamianMolczykZespół Szkolno-Przedszkolny w RzuchowejRzuchowa9nie
MateuszRosłonkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa w MichałowieMichałów9nie
TrawaNadiaSzkoła Podstawowa w RadzewieRadzewo9nie
DominikaGozdeckaBrakBrak9nie
WitoldPerlińskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w TurkuTurek9nie
WitoldOssowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna9nie
GabrielaŁasakSzkoła Podstawowa nr 45Kraków9nie
ZofiaJarząbekDwójęzyczna Szkołą Podstawowa Smart SchoolWarszawa9nie
WiktorHołowniaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów9nie
WiktoriaTeichmannBrakBrak9nie
IgnacyBanasiakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno8nie
HannaLaubeZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy8nie
NikodemGubernatSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica8nie
IgaPaselaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice8nie
AdamMęczkowskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl8nie
UlmanMateusz PiotrSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów8nie
OskarBurdaZespół Szkolno-Przedszkolny w SerbachSerby8nie
PiotrekTelęgaSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl8nie
TobiaszSzychSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl8nie
MateuszGłowalaSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl8nie
GabrielaKowalczykSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew8nie
ZofiaBrandysSzkoła Podstawowa nr 1 w ŁodygowicachŁodygowice8nie
FabianRylSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik8nie
MaciejPłachecińśkiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre8nie
ŻandarskaMajaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg8nie
WojciechSpoczyński 15Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn8nie
ZuzannaKorzeniakNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice8nie
KrzysztofKozłowskiZespół Szkół SalezjańskichPoznań8nie
IgorGrześkiewiczSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LucynowieLucynów8nie
KacperKaczmarskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik8nie
LucekDaniewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów8nie
ZuzannaKostkowiczPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka8nie
AdwentBorysSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe8nie
BartekJurekPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin8nie
IgaChwastekSzkoła Podstawowa nr 41Kraków8nie
FranciszekLassakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik8nie
ZuzannaZającSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KochanowskiegoZąbki8nie
TomaszKurygaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie8nie
LucynaMielcarekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo8nie
KarinaPyszkaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo8nie
WiktoriaPlichtaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo8nie
SalaLilianaZSP GoświnowiceGoświnowice8nie
KornelKruszewskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów8nie
AdamStochniałekSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław8nie
BartekKawskiSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaSkoki8nie
TomekKrysickiSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa8nie
FilipPiwońskiBrakBrak8nie
WojciechPiwowarczykBrakBrak8nie
ninagalbarczykBrakBrak8nie
BLANKAZIĘTARAPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre8nie
MaciejGołdynSzkoła Podstawowa nr 3Nysa8nie
JeżMichałZespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej WsiKomorów8nie
KamilKwaśnySzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew8nie
AgataCumbrowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe8nie
AlicjaBłoniarzSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów8nie
AniaKudziaSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów8nie
JakubZiarkoZSiPP nr 3Ostrowiec Św8nie
AgataKobusSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza8nie
KacperKlebsSzkoła Podstawowa im. Wojska PolskiegoMrocza8nie
WiktorabramPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik8nie
EwaKołodziejSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica8nie
laurasiembidaPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia8nie
TomeKBarwaPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia8nie
MatyldaPodymaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew8nie
JuliaSzczepanowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek8nie
FilipOrłowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew8nie
SiudekNikolaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe8nie
WeronikaKwiatkowskaBrakBrak8nie
TomaszCejzaSzkoła Podstawowa im. Stefana ŻeromskiegoStary Lubosz8nie
WeronikaLiszkaBrakBrak8nie
MariaSilińskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin8nie
ErykEryk19XKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz8nie
MajaPietrzykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 5Ostrowiec Świętokrzyski8nie
IwoSSzkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. CierniakaWarszawa8nie
KarolinaGruszkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów8nie
NikolaWasikPubliczna Szkoła Podstawowa w WolanowieWolanów8nie
KamilStanowskiZespół Szkół w BogusławicachBogusławice8nie
FranciszekSerwatkoKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków8nie
WojciechOlesiukSzkoła Podstawowa w KleszczelachKleszczele8nie
AlicjaBarańskaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz8nie
DwojackiMateuszSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg8nie
DawidCzulakBrakBrak8nie
SzymonKnapekBrakBrak8nie
TomaszGancarczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice8nie
KacperMichalikPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec8nie
PiotrGachZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna8nie
OliwierKlamannZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna8nie
MaksymilianWitekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego MorzaLeszno8nie
ADAMLLLokokokokokBrakBrak8nie
KarolczakStanisławSzkoła Podstawowa w RadzewieRadzewo8nie
JanTomaszewskiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w ŁomżyŁomża8nie
KacperPejkaSzkoła Podstawowa w JanikowieJanikowo8nie
MilenaŚrębaSzkoła Podstawowa nr 3 w MielcuMielec8nie
HannaStaszczyszynSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów8nie
AntoniSzczecińskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno7nie
MaciejSłomkaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik7nie
RadosławSapieżyńskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów7nie
MateuszJurczukZespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w BiałymstokuBiałystok7nie
DamianFilipkowskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
ArkadiuszGralaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
KonstantyKotomskiSzkoła Podstawowa nr 2 Przymierza RodzinWarszawa7nie
AntoniWolnyBrakBrak7nie
KarolŁuniewskiBrakBrak7nie
PatrykWyłupskiSzkoła Podstawowa im. Szarych SzeregówPiaski7nie
OliwiaPęcherzewskaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik7nie
ManiaJagoda JolantaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BobowieBobowo7nie
ManiaJulia JoannaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BobowieBobowo7nie
JuliaKozłowskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
JanDziedzicSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów7nie
JakubKazańskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
PaulinaSzPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka7nie
ArturWalczakPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka7nie
AnnaWnękSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl7nie
GabrielKrysiakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew7nie
LenaGarściaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz7nie
OskarMieszałaSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska7nie
AmeliaZaleśnaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
FranciszekMilczarekSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław7nie
AndrianaSomlyvaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7nie
MagdalenaJarzębińskaBrakBrak7nie
EmiliaSikoraPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole7nie
AdamKwiecińskiDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań7nie
AntoniNosalSzkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn7nie
KarolKuczmarzSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa7nie
KacperBłażejSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica7nie
FilipWłodarczykSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin7nie
AdwentMarcelinaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe7nie
AnnaKołodziejczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara7nie
NataszaZawistowska 20Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn7nie
IzabelaGuźleckaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre7nie
HannaNowaczyńskaSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin7nie
JakubChlebnyBrakBrak7nie
MagdalenaSankiewiczSzkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBrzoza7nie
ZuzannaKuliśSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
WojtekRybackaSzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec7nie
FilipLewandowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe7nie
OliwierRenkelSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe7nie
JakubBiałogłowiczSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław7nie
ZofiaLiterskaZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca7nie
MarcinFortunaBrakBrak7nie
HaniaKałuzaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz7nie
mateuszcharubinSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
JakubSikoraSzkoła Podstawowa nr 2 im. kontradm. W. SteyeraWładysławowo7nie
AdamRudolfSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz7nie
PawełKuriataPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin7nie
JACEKWECKWERTHSzkoła PodstawowaWyrzysk7nie
JakubStachelekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
JuliaSanockaSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice7nie
IgorFliegerSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń7nie
BrakBrakBrakBrak7nie
JanGrabowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław7nie
ZuzannaSrebrnyPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka7nie
KacperFrątczakSzkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w ModlnejModlna7nie
RafałZielonkaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe7nie
OlaKarbarzPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia7nie
SandraStachelekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
KarolinaWojtyczkaSzkoła Podstawowa w RzepiskachRzepiska7nie
AbrahamDialloSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica7nie
KarmenMPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jubileuszu 2000-lecia Chrześcijaństwa w SzarwarkuSzarwark7nie
EwaLaskowskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Panka w WilkowieWilków Drugi7nie
NikolaStosioSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie MińskiejCielechowizna7nie
AnnaKruszewskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek7nie
AntoniŚmieszekBrakBrak7nie
AlicjaGasztkaSzkoła Podstawowa im. UNICEF-u w SzczecinieSzczecin7nie
MagdaMarczyńskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole7nie
RobertDębowskiBrakBrak7nie
justynaJańczakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew7nie
IgnacyBałdygaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl7nie
AlanBornaPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda7nie
OlgierdWalczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej JadwigiJarocin7nie
RostekFabiianskyiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki7nie
TomaszGrzybowskiPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice7nie
HubertKusakNSP DaVinciBielsko-Biała7nie
JeremiaszTucholskiSzkoła Podstawowa nr 398Warszawa7nie
DamianCiesnowskiZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów7nie
UrszulaBułtralikZespół Szolo-Przedszkolny nr 22Wroclaw7nie
ZuzaFranczakBrakBrak7nie
RobertPryncPrywatna Szkoła Podstawowa ScherzoKraków7nie
BartłomiejWienckoSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów7nie
PiotrSpringerSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica7nie
WojciechKonewkaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica7nie
AleksanderKarnasiewiczSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów7nie
TymoteuszZieleńSzkoła Podstawowa nr6 w Nowym SączuNowy Sącz7nie
KajaKozarzewskaSzkoła Podstawowa nr 398Warszawa7nie
JakubOstrowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe7nie
JANPikusaSzkoła Podstawowa w SzebniachSzebnie7nie
LenaGrzybowskaBrakBrak7nie
KacperDwojakZSiPP nr 3Ostrowiec Św7nie
NikodemBranaśBrakBrak7nie
NikodemBranaśSZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ORŁA BIAŁEGOSOSNOWIEC7nie
DariuszCycońSzkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami IntegracyjnymiNowy Sącz7nie
KajaWierzowieckaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin7nie
JanRożekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka7nie
WojtekStankowskiBrakBrak7nie
MartynaRutynaPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona7nie
TymoteuszFabiańczykAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew7nie
SzymonFlakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek7nie
HannaHajderSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń7nie
HelenaSulejewskaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin7nie
OlaRomakSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin7nie
TosiaTyburskaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin7nie
MarcelChmielewskiBrakBrak7nie
WiktoriaSetlakDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków7nie
SUSAmong UsBrakBrak7nie
MarekPrądzinskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice7nie
KlaudiaSurkontSP 19Elblag7nie
JakubJeziorskiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława7nie
IwoKukulakBrakBrak7nie
KubaGryglickiBrakBrak7nie
WojtekMrowickiSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów7nie
ZosiaGuzikBrakBrak7nie
SłanisławZiemieckiDwójęzyczna Szkołą Podstawowa Smart SchoolWarszawa7nie
SzczesnaAgataPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk7nie
MonikaKamińskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych7nie
FranciszekJuchniewiczZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice7nie
NataliaKisielSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik7nie
KajetanRaduchowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie7nie
BączykMateuszSzkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w ModlnejModlna7nie
JakubBaranowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec7nie
SzymonBiedrzyckiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec7nie
KarolPiotrowiczSzkoła Podstawowa im. św. Jadiwgi Królowej Polski w KornatceKorntaka7nie
JerzyKowalkowskiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc7nie
BurakFilipPubliczna Szkoła Podstawowa w KowalowejKowalowa7nie
ZuzannaZadylakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre7nie
EwaKaliszZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie7nie
AdamKaliszZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie7nie
ZosiaPrzystajkoSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina7nie
MaciejDróżdżSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina7nie
WiktoriaLipińskaBrakBrak7nie
MarysiaChaleckaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów7nie
GburczykTymonSzkoła Podstawowa nr 10Łódź7nie
JuliaKuklińskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna7nie
ArturPosiłekBrakBrak7nie
FaustynaGorgoszZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie7nie
LauraGorgoszZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie7nie
AleksandraWieczorekBrakBrak7nie
NataszaSzatanZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy6nie
KatarzynaAdamczykSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6nie
MariaKonopkaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów6nie
ElinaAntoniakZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy6nie
MateuszAdasikPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara6nie
SzymonSzewczykSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GarbowieGarbów6nie
GracjanDębskiSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne6nie
MajaSwobodaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów6nie
AmeliaNawrotSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci WrzesińskichWrześnia6nie
JuliaBerlikSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci WrzesińskichWrześnia6nie
MateuszBabienaZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów6nie
AmeliaDąbrowskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki6nie
AdamMalickiSzkoła PodstawowaPrzecław6nie
KozeraMaksymilianSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin6nie
KarolBieńkowskiSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów6nie
AleksandraMożdżeńSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl6nie
OlaBączekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl6nie
PolaPustołaDwójęzyczna Szkołą Podstawowa Smart SchoolWarszawa6nie
AdrianJanickiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
HannaSoboń RenataSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6nie
DorianPstuśSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
KontekMariuszSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6nie
MajaNowakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6nie
MatiRIXREDLOCHSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
MilenaUrmaninSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
FranciszekJarnickiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław6nie
ZofiaJaszkowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
LisowskaAlicjaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
ZdunekZofiaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
ZajączkowskaOliwiaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
MartynaWojciechowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
BilickaWiktoriaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
LudwikWłodekSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław6nie
StyczeńZofiaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
BinerowskiRemigiuszSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
CiachorowskiMichałSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
RichlickiMateuszSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
ZimnyAdamSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
StadnickiKrzysztofSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
GoliszewskiFranciszekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
PawelczykAleksandraSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
NiziołekNicolaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
MichałWęsekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława MalinowskiegoKędzierzyn-Koźle6nie
IgaJusińskaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin6nie
AnnaCiecholewskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara6nie
NadiaJanikSzkoła Podstawowa im. Noblistów PolskichSiostrzytów6nie
AlicjaSamsonBrakBrak6nie
JakubBrudnySzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik6nie
zofiakowalskazsk długoszWłocławek6nie
CzechDawidSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław6nie
SzeptyckaLenaZSP GoświnowiceGoświnowice6nie
SzyszkaJakubZSP GoświnowiceGoświnowice6nie
MarkiewiczAntoniSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
JanowskiFilipSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
ReimusNikodemSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
ChmieleckiJakubSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
ŚliwińskaJessicaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
OliwiaOlenderZE BrójceBrójce6nie
MajaKaźmierowskaZE BrójceBrójce6nie
LenaGorczycaSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie MińskiejCielechowizna6nie
WiktoriaDziuraSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary6nie
WojciechKrysaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin6nie
kamilpaganBrakBrak6nie
OliwierGrygielBrakBrak6nie
AmeliaKozicaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica6nie
MajaBanachSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl6nie
aleksandraChmielSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6nie
OliwiaKwokaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6nie
OliwiaNicpońSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6nie
WiktoriaOlszewskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl6nie
LenaSobczakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów6nie
GracjanNadolskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
WojciechWarylewskiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń6nie
FranciszekChmielakOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń6nie
BrunoMiniewskiBrakBrak6nie
PawełStrzelskiSzkoła Podstawowa nr 4Lubliniec6nie
PiotrKlimekSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie6nie
MaciejDługoszSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała6nie
DominikaLepakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa6nie
DominikaByrskaPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk6nie
alicjaszczesnaBrakBrak6nie
AdamWalczakSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin6nie
NiecieckaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg6nie
ŁukaszSkonieckiChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum SamuelWarszawa6nie
MichałLenarcikPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników6nie
KacperCiechanowskiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
WiktoriaRogaczewskaSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
MartynaKasprowiczSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
JuliaMichalskaSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
henrykboguszSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław6nie
KingaBorolewskaSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
JakubPiątekPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik6nie
MajaStarzyńskaPSP nr 21 w RadomiuRadom6nie
DamianRyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl6nie
NikodemMajdaSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław6nie
FranciszekLorkowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
StasiewskaAntoninaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
KacperBoryczkaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
OlekGębalaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
NikodemMajewskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
MaciejRykaczewskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
MagdalenaOlechnoSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl6nie
JakubŻywickiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo6nie
HubertStrączekSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne6nie
JuliuszZiejaKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGOKraków6nie
SzymonMazurekSzkoła Podstawowa w RzepiskachRzepiska6nie
SzymonGolanPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara6nie
MariaZiemichódPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka6nie
FranciszekSulińskiSzkoła Podstawowa 162Łódź6nie
WitekBuchcicSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza6nie
NorbertPietrzakSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza6nie
KamilRemiszewskiBrakBrak6nie
NikanderKankowski-FilipiakPrywatna Szkoła Podstawowa DEJA CSBReda6nie
JakubWardowiczSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica6nie
AdamOstaszewskiBrakBrak6nie
MaciekWesołowskiZSSLegionowo6nie
WanessaSadyśSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno6nie
MarcelSkułaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów6nie
PawełSzwerthalterSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów6nie
EmilaBieleckaZespół Szkolno - Przedszkolny Nr 10Rzeszów6nie
JakubPióroBrakBrak6nie
MarcelinaBakunZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów6nie
AleksanderKielerSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie6nie
JanGillBrakBrak6nie
FilipStaniszewskiBrakBrak6nie
Pg_Jojoo?DyśBrakBrak6nie
PawełŁawnikBrakBrak6nie
LenaHupertSzkoła PodstawowaBystra6nie
MagdalenaWójcikSP LeckaLecka6nie
GlencPaulinaSzkoła Podstawowa nr 3 w PszowiePszów6nie
KacperWójcikSP LeckaLecka6nie
StanislavProtsakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 33 OpoleOpole6nie
AntoniJanaszkiewiczBrakBrak6nie
JanSatoraSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin6nie
BartoszLisSzkoła Podstawowa w KlementowicachKlementowice6nie
PatrykHajdukiewiczBrakBrak6nie
WeronikaKonikAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6nie
AnnaGarsteckaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo6nie
IgorCzapiewskiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo6nie
BabeckaPatrycjaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
KamińskaDominikaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
BanachMartynaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
adix2115BrakBrak6nie
DianaKrajewskaSzkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach KossakachRutki Kossaki6nie
KacperBielińskiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo6nie
NatanielWrońskiSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ChęcinachChęciny6nie
JakubMichalakSzkoła Podstawowa w TrzcieluTrzciel6nie
AntoniMarzecSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice6nie
SzymonMyszkaSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice6nie
KSAWERYAMBROŻAKSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych SkalmierzycachNowe Skalmierzyce6nie
WojtekTacikSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych SkalmierzycachNowe Skalmierzyce6nie
FranciszekKisłySzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
OlgaKończalikSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań6nie
JakubKrupiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
OskarSkrzypczakSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań6nie
DawidRzeźnikZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy6nie
JakubGórskiZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy6nie
GuzmannVanessaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
NicolaKuźmiukBrakBrak6nie
MichałIrzykSzkoła Podstawowa im. św. Jadiwgi Królowej Polski w KornatceKorntaka6nie
HubertKowalczykSzkoła Podstawowa im. św. Jadiwgi Królowej Polski w KornatceKorntaka6nie
WojciechSowińskiSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIława6nie
BartoszObrębskiZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy6nie
NadiaGolecSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki6nie
AmeliaMazurekSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin6nie
FranciszekRóżyckiSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą6nie
JuliaRatajPubliczna Szkoła Podstawowa w Borkach WielkichBorki Wielkie6nie
EwelinaDzikowiczBrakBrak6nie
MajaOstrowskaWarsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 77Warszawa6nie
MajaSowaZespół Placówek Oświatowych im.Unii Europejskiej w BoronowieBoronów6nie
KamilaJachymiakSzkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrauszów6nie
BartekKołaczBrakBrak6nie
FilipŁączekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec6nie
DawidMachowinaSzkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska PolskiegoPoznań6nie
KubaBuczkowskiSzkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska PolskiegoPoznań6nie
GabiKołtuńczykSzkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska PolskiegoPoznań6nie
MariaDurachtaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica6nie
MajaWęgierekSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica6nie
KacperMakowskiSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica6nie
BehnkeOliwierSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
SielskaAleksandraSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
MajaKomorowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew6nie
LenaPietrzykBrakBrak6nie
AlicjaCyganSzkoła Podstawowa im. św. Jadiwgi Królowej Polski w KornatceKorntaka6nie
TymoteuszKorczykSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz6nie
HengLiu DongSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc6nie
HausaMikołajSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki6nie
RozaliaWawrzynieckaPijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w ŁowiczuŁowicz6nie
NikodemFrątczakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew6nie
MariaFilipekSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków6nie
PaulinaZimnickaSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina6nie
IgorWitkaSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina6nie
LaskowskiFabianSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
KoniecznaElizaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe6nie
MaksymilianModrzejewskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna6nie
OliwiaPstrągowskaSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc6nie
LenaGrzegorekBrakBrak6nie
KanczkowskaMałgorzataSP im Jana Brzechwy w OrluOrle6nie
ZofiaAdamczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała6nie
KarolKozakSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice6nie
MartynkaKamieniarzSzkoła Podstawowa nr 27 im Marii Kononpickiej w KrakowieKraków6nie
MateuszOlejniczakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie6nie
BehrendtAmeliaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
PrzemekPietrzakSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski5nie
SaraNowickaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
NinaŁukasikSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
ZuzannaCichowiczSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
JuliaPiankaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl5nie
KulkaKatarzynaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5nie
HannaSmreczakSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5nie
MariaWalkówSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5nie
KlaudiaTrzanekZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy5nie
KamilWitoszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik5nie
kubasromek grzybowskiBrakBrak5nie
OliwiaWojciechowskazsk długoszWłocławek5nie
KlaudiaDunajskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BobowieBobowo5nie
ZofiaNowakSzkoła Podstawowa nr 3Stargard5nie
JanWermińskiBrakBrak5nie
dawidciereszkoSzkoła Podstawowa im. UNICEF-u w SzczecinieSzczecin5nie
KamilSrokaPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb5nie
JagodaBukowieckaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew5nie
PawełAnszczakBrakBrak5nie
AmeliaBiedaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica5nie
SzymonOstrowskiSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci WrzesińskichWrześnia5nie
JózefSzymczakSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników5nie
KonradWróblewskiSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w CzernikowieCzerników5nie
EwaSzwałkoSzkoła Podstawowa nr 27 im Marii Kononpickiej w KrakowieKraków5nie
DominikKluśSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl5nie
KasiakaminskaSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl5nie
ZuzannaSperzyńskaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica5nie
PatrykPałkaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów5nie
MateuszWójcickiSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów5nie
AntoniLareckiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
filipkurkowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
MarcinKonarskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
AdrianRonowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
WojciechKwaczSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
JOACHIMTHIELSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
MateuszOwczarekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
jANnowackiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
TadeuszZagożdżonSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
DawidGłębowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
MaurycyMaćkiewiczSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
MichałMarkowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
FilipKrupaSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
TeodorCelmerSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
KacperJankowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
JakubWojciechowskiSzkoła Podstwowa im. C.K. NorwidaTrzeszczany5nie
JoannaMarciniakSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew5nie
FilipSzulcSzkoła Podstawowa nr 8Malbork5nie
AlicjaPestkaBrakBrak5nie
NatalkaGoszczyńskaBrakBrak5nie
BartłomiejKamykSzkoła Podstawowa w TurzyTurza5nie
DawidTendelskiSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa5nie
EmiliaPaszkowskaSzkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w CzarnejCzarna Górna5nie
LauraWojciechowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno5nie
MateuszCybulskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik5nie
AleksandraZakrzewskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów5nie
WywrotZuzannaZSP GoświnowiceGoświnowice5nie
AmeliaAdrychowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
TargowskaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
MiłoszTomczakZE BrójceBrójce5nie
JagodaŻakSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice5nie
MateusChoma-LucenaBrakBrak5nie
NikodemAdaszewskiSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w EłkuEłk5nie
KnappAlanSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica5nie
JanStybakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa5nie
GabrielaPielochSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl5nie
AnielaPrusinowskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl5nie
DanielSzatrawskiSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk5nie
MartynaGrzelakSzkoła Podstawowa nr 13Toruń5nie
MajaPawlakSzkoła Podstawowa nr 13Toruń5nie
AntekZaleśnySzkoła Podstawowa w TurośliTurośl5nie
HannaGołębiowskaPSP nr 21 w RadomiuRadom5nie
FranekZaryckiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław5nie
MaciejFrasZespół Szkolno-Przedszkolny w SerbachSerby5nie
BartekJeżPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia5nie
MartynaLangowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
KarolinaPardaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl5nie
CyprianTrzcińskiSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl5nie
NataliaBorutaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii PalerBogatynia5nie
HenioŁawniczukBrakBrak5nie
NorbertWiatrBrakBrak5nie
TeresaKarasińskaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre5nie
DominikSzczerbickiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo5nie
KamilKląskałaBrakBrak5nie
NadiaJagielskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
KamilTchórzewskiBrakBrak5nie
MarcinJanickiSzkoła Podstawowa im. Tadeusza KościuszkiChodecz5nie
KatarzynaLiwowskaPubliczna Szkoła Podstawowa w Borkach WielkichBorki Wielkie5nie
MichałKonarskiBrakBrak5nie
JuliaRadeckaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik5nie
KnapKacperKatolik KrosnoKrosno5nie
JuliaHetmańczykSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica5nie
DominikHolikSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów5nie
ElizaRosiekSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów5nie
MilenaTrzebuniakSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów5nie
AniaGnizdaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów5nie
ZiętekDominikaSzkoła Podstawowa nr 21Wrocław5nie
SzymonDeputatZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów5nie
SzymonWróblewskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w PuszczykowiePuszczykowo5nie
KorneliaSidorkoSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów5nie
OleszkoMaciejSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów5nie
AlicjaSzyszkoSzkoła Podstawowa nr 8Malbork5nie
MateuszMarciuszBrakBrak5nie
IgaMaćkowiakSzkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w LodziŁódź5nie
HubertDereszkiewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów5nie
KingaZającBrakBrak5nie
MajaWęgrzyckaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice5nie
KlaudiaKupkaBrakBrak5nie
annakopczyńskaBrakBrak5nie
GrzegorzDurachtaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica5nie
WeronikaKiełbusSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica5nie
SandraPałkaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica5nie
MiłoszWęgierekSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica5nie
JesiołkiewiczMajaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
LenaBocianSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
ZuzannaGrajewskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
FerchoKorneliaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg5nie
WeronikaHoszowskaBrakBrak5nie
DawidMurawskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek5nie
AdamAguero PadillaSzkoła Podstawowa nr2 im. Powstańców WielkopolskichPuszczykowo5nie
RoxanaSzewczykKatolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaNowy Sącz5nie
LeonLeonSzkoła Podstawowa nr 1Kłobuck5nie
JuliaBanaszkiewiczBrakBrak5nie
AnielaElertBrakBrak5nie
AleksandraPiganSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIAdamówka 1805nie
LisOskar EugeniuszPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BobowieBobowo5nie
EmiliaGościńskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
JakubŚwiczewskiPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik5nie
BlankaForcZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy5nie
NataszaWasiakZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy5nie
TadeuszKlimżyńskiZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy5nie
JuliaDuszyńskaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy5nie
maksymilianmikulakAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew5nie
MarcelWołoszczenkoSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz5nie
GrześkowiakPiotrSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki5nie
AleksanderŁabędźIntegracyjna Szkoła Podstawowa w RadwanowicachRadwanowice5nie
PiotrWatrasSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie5nie
HubertTechnoCodeBrakBrak5nie
KrystianSeligaPSP im. Jana Pawła II w Woli TaczowskiejWola Taczowska5nie
MateuszSobczakSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów5nie
DawidMrózSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów5nie
NataliaKufelSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów5nie
WojtekKopczyńskiSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów5nie
AnnaNalepkaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów5nie
MIKOŁAJMIHUNIEWICZSzkoła Podstawowa 162Łódź5nie
BartekKaczkowskiBrakBrak5nie
BuskaFranciszekSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin5nie
BartłomiejTęgowskiBrakBrak5nie
KarolSerszyńskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik5nie
juliamaciejewskaSzkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska PolskiegoPoznań5nie
VanessaNowakowskaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica5nie
AnnaKruszewskaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica5nie
JakubMajewskiSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica5nie
KingaSzczerbickaSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica5nie
KurekFabianSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe5nie
MaciejOleksyZespół Szkolno- PrzedszkolnySieniawa5nie
DominikTorzBrakBrak5nie
JakubNokertBrakBrak5nie
FrankowskiMarcelSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w SzabdzieSzabda5nie
AleksandraWośkoZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice5nie
DanielTargosińskiSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice5nie
HojdyczKamilSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice5nie
RadekKajlSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice5nie
BartoszPilarskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna5nie
kacpernikeBrakBrak5nie
EmiliaGierszewskaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo5nie
JakubZapartSzkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi KrólowejKlimontów5nie
AmelkaOleszkoBrakBrak5nie
MichałOgórkiewiczSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno5nie
ApoloniaKamińskaSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn5nie
MaciekJagodaBrakBrak4nie
SzymonJagodaBrakBrak4nie
JustynaChyłaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
KacperBartoszewskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
MajaBanachSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
SzymonKamińskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
TomaszHawrylukPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara4nie
HaniaKolanekSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica4nie
MaciejŚwitałaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
PiotrowskiSławomirSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
AntoninaTuńskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
ZuzannaKołodziejczukSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
JuliaMilewskaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl4nie
JanNogaSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk4nie
KacperPrzychodzkiZespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu PodlaskimMiędzyrzec Podlaski4nie
JakubNurskiZespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu PodlaskimMiędzyrzec Podlaski4nie
WiktoriaWlaźlakSzkoła Podstawowa im. Stefana ŻeromskiegoStary Lubosz4nie
MateuszLasota SlupczynskiSzkoła Podstawowa nr 4 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała4nie
KajetanWystępekSP NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA W KROŚNIEKROSNO4nie
NikolaDawidczykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl4nie
EwelinaBączekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl4nie
AntoniSławińskiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl4nie
ZiemniakMaksymilian FilipSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów4nie
KryspinRejmanSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów4nie
KaczorIgnacy JanSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów4nie
StadnikKacper JakubSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów4nie
AntekRoszakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w DobremDobre4nie
KwiećMaksymilianSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
MichałOlaczekSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław4nie
PobłockaAnnaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
MateuszWalendaBrakBrak4nie
InesaKliuchkoPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec4nie
WIKTORSZAŁKOWSKISzkoła PodstawowaWyrzysk4nie
MikołajŚwiętońSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin4nie
KrzysztofSzymkowiakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno4nie
MichałKrajkaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin4nie
SzkaradekFabianZSP GoświnowiceGoświnowice4nie
BerszelDominikSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
CzarnottaWiktoriaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
CzerwińskaKlaudiaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
MatueszPrzybyłaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów4nie
JuliaLejaSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice4nie
NataliaGawełSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice4nie
TimurGurpinarSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń4nie
KubaMasłowskiDwójęzyczna Szkołą Podstawowa Smart SchoolWarszawa4nie
EwaBiernatZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca4nie
SzymonKrzeszewskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek we WrocławiuWrocław4nie
JacekKalaczyńskiSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz4nie
BartoszOlejnikBrakBrak4nie
WitoldBoskiSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa4nie
DawidPrenetaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów4nie
NataliaGajdoszNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice4nie
JuliaPawelczykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl4nie
MaxLipeckiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
HubertOlechSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa4nie
SobolewskaJagodaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
ZarembaRadosławSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
SzmeichelWiktoriaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
SmarzSandraSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
ŁucjaSzymańskaNiepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"Gdańsk4nie
MilenaDobrekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice4nie
MajaRzepaSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk4nie
KingaMorawskaSP im. Wł. Jagiełły w ŚladowieŚladów4nie
NataliaKoźmińskaPubliczna Szkoła Podstawowa w JełowejJełowa4nie
Iwo.GlińskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. CieszkowskiegoLuboń4nie
KrystianPisarekSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów4nie
JuliannaWarcholinskaPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik4nie
MartaMagieraPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka4nie
MichałKasprowiczSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl4nie
DanielRyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl4nie
AntoniWaśniewskiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl4nie
MichałSzarkoSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg4nie
MajaJelinskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
PatrykŚliwińskiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo4nie
HubertAdrychowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
KlaudiaRzepeckaSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary4nie
AdaRomańskaSSP nr 11 STO ToruńskaWarszawa4nie
KaliszukMagdalenaSzkoła Podstawowa im Wandy ChotomskiejOrtel Książęcy Drugi4nie
JakubWiercinskiSzkoła Podstawowa nr 8Malbork4nie
KonradOzdobaZSiPP nr 3Ostrowiec Św4nie
BukowskiPatrykKatolik KrosnoKrosno4nie
JaumieńMateuszKatolik KrosnoKrosno4nie
PaulinaJaśkowiakSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno4nie
KarolinaMajsnerSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów4nie
JanKościelwskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew4nie
GabrielaFilaryZespół Szkół w KlęceKlęka4nie
WojtekGrochockizsk długoszWłocławek4nie
AdamJarzębskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec4nie
RoksanaJelińskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
RóżaKisielewskaBrakBrak4nie
IgorSzczygieckiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków4nie
JuliaSikorskaPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb4nie
MateuszZalewskiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo4nie
JadwigaJełowickaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne4nie
STASIUADAMSKISzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych SkalmierzycachNowe Skalmierzyce4nie
MarikaKobierowskaSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk4nie
LiluBieleckaSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń4nie
ZofiaKulikSzkoła Podstawowa w CzeszowieCzeszów4nie
AmeliaReczkowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
WawrzyniakHannaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
ŁucjaZgubińskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
KuśmierzHannaSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg4nie
OliwiaMarciniakZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy4nie
Filip KarolParandykZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy4nie
ZofiaPerzynaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ProstyniProstyń4nie
NikodemC.Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła IIWrocław4nie
WiktorMatyjasikBrakBrak4nie
MajaMazurkiewiczSzkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte CassinoChojnice4nie
AmeliaLewandowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe4nie
KlaudiaStachowiczZSiPP nr 3Ostrowiec Św4nie
ZuzannaKrzywiecBrakBrak4nie
SzymonGrytaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew4nie
JakubStopaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie4nie
GawronDanielSzkoła Podtstawowa w OżarowieOżarów4nie
KrzysztofDziokBrakBrak4nie
lenamachnikBrakBrak4nie
LilianaBentkowskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki4nie
AndrzejZawolBrakBrak4nie
MariaCzerskaSzkoła Podstawowa im. Św. FranciszkaWarszawa4nie
MikołajMachSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała4nie
JuliaMączkaSzkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec4nie
JędrzejJanowiczSzkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" w LubniLubnia4nie
LenaSynakSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo4nie
AdrianRóżnowskiZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy4nie
LidkaKuźminSzkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska PolskiegoPoznań4nie
IzabelaŁazuchSzkoła Podstawowa w RokitnicyRokitnica4nie
szymonjędrzejczakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec4nie
NadiaKałwaBrakBrak4nie
JakubNiewiadomskiZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice4nie
MarcinkowskiJakubSzkoła Podstawowa w RadzewieRadzewo4nie
DominikSzembergSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w ŻórawinieŻórawina4nie
WiktoriaLejaZespół Szkół w KlęceKlęka4nie
RoksanaKowalewskaZespół Szkół w KlęceKlęka4nie
MichałOwsianyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice4nie
AntoniKamińskiSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn4nie
MartynaPiekarczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice4nie
GosiaGąsiorSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica4nie
AdamPujanekBrakBrak4nie
WiktoriaJasinskaSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno3nie
AdamSzymanowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno3nie
ZadoraJagodaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3nie
LiwiaFrymarskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
ZarembaDagmaraSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
KamilDrabickiSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary3nie
BartekOleszkoPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara3nie
JanZiółkowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
LiliaKrychkovskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
JuliaOsiewałaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew3nie
WolfLenaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3nie
MichałGorzelaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy3nie
WojciechowskaMartynaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów3nie
KacperJaksaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy3nie
IgorSzarySzkoła Podstawowa nr 6Słupsk3nie
RobertBebakSZS im. kard. A. S. SapiehyBobrek3nie
SebastianWiśniewskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4Pułtusk3nie
OliwierSordylPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Antoniego z Padwy w BrzezinceBrzezinka3nie
AlanSawikowskiSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew3nie
GrzegorzŁuniewskiBrakBrak3nie
StanisławOrzechowskiSzkoła Podstawowa nr 9Leszno3nie
WiktoriaMikuckaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl3nie
LenaDokukinSzkoła Podstawowa nr 23 w RzeszowieRzeszów3nie
HubertRydelSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl3nie
AniaSowałaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy3nie
JanWróblewskiBrakBrak3nie
MichałKwiecień-SzpunarSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3nie
AmeliaMuszSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3nie
JuliaUrbanBrakBrak3nie
marlenaszostekBrakBrak3nie
MajaSzczypekSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3nie
MałgorzataSkibaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3nie
ZuzannaKozakSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą3nie
DariaKalachSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
BłażejPaceltSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ZamieniuZamienie3nie
DawidPerkowskiSzkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w BiałymstokuBiałystok3nie
MikołajRogalskiPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec3nie
WiktorKornylukBrakBrak3nie
SzymonRoszykSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej JadwigiJarocin3nie
RafałKrajkaSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin3nie
PiorrekOliverSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
ŚcisłowskaLenaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
StanisławHerećSzkoła Podstawowa w Bystrzejowicach PierwszychBystrzejowice Pierwsze3nie
KamilSyrowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
IgnacyWocialSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno3nie
ŁukaszMichalakZE BrójceBrójce3nie
ŚwistowskaElenaSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław3nie
PrzemysławJaroszAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3nie
BartekRadziszewskiSzkoła Podstawowa w PogorzałkachPogorzałki3nie
OlaRapaSzkoła Podstawowa w Bystrzejowicach PierwszychBystrzejowice Pierwsze3nie
IWANśWITONSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
LiczmańskiAndrzejSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
ZielińskaNicolaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
MajaGrabkaBrakBrak3nie
TymoteuszBrodaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3nie
HubertKałuckiSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów3nie
MartynaMisztalSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica3nie
MateuszPalkaSzkoła Podstawowa nr 8Świętochłowice3nie
RodionBiedinPrywatna Szkoła Podstawowa Akademia MłodychSosnowiec3nie
SzymonkurzSzkoła Podstawowa w BuszkowicachBuszkowice3nie
MarekLandowskiBrakBrak3nie
DawidStrzelczykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice3nie
AnnaTyburczySzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc3nie
AgataJamrózSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków3nie
IzaWołkowskaSzkoła Podastawowa Nr 1059-300 Lubin3nie
PiotrWierzbickiSzkoła PodstawowaPrzecław3nie
FiedeńNaomiZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy3nie
AlicjaSzumskaZSSLegionowo3nie
PawełGrugelKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz3nie
PiotrBytnarSzkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków3nie
WeronikaMasternakBrakBrak3nie
MaciekŻurekBrakBrak3nie
IgorŻeśkoSzkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława MalinowskiegoTczew3nie
OskarLachZespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Katowice3nie
TomaszMuzolfSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec3nie
boryspisarekAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew3nie
ZuzannaSzkodowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
StanisławWabichZespół Szkół w KlęceKlęka3nie
FranciszekOchałekZespół Szkół w KlęceKlęka3nie
StanisławSolarskiZespół Szkół w KlęceKlęka3nie
AgataWalogóraZespół Szkół w KlęceKlęka3nie
MateuszGromkoZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w BiałymstokuBiałystok3nie
MarcinBarańskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 10Kraków3nie
DamianKozakSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu DolnymDąbrówka3nie
Michalmimi9BrakBrak3nie
DajewskiJakubSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin3nie
PieńkoJustynaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice3nie
KrzysztofAmbroziakBrakBrak3nie
MajaGontarzewskaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo3nie
IzabelaZakrętSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska3nie
MajaOpalewskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek3nie
PochaHannaSzkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III SobieskiegoBielsko-Biała3nie
MikołajSzylukBrakBrak3nie
PiotrPradelskiSzkoła PodstawowaKazimierz Biskupi3nie
FranekGołaśSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz3nie
FeliksGrzywaczewskiSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź3nie
BogdanPukalewiczSzkoła Podstawowa w KleszczelachKleszczele3nie
OliwiaStolcSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe3nie
EwaStrózyńskaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy3nie
KarolBiernatZespół Szkół w BogusławicachBogusławice3nie
ZuzannaPałubickaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo3nie
AnnaSrokaPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb3nie
MichałSmyczyńskiBrakBrak3nie
FranekRzegoczanKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec3nie
ZuzaHyraSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów3nie
AntoniMrozowiczSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów3nie
DariaMikołajczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki3nie
JuliaMichońskaSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów3nie
JanSkrentnyBrakBrak3nie
RobertLudwikowskiDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków3nie
JurekNowaczykSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa3nie
JanZSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno3nie
KamilWardachSzkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w AleksandrowieAleksandrów3nie
OlaSzczesnaBrakBrak3nie
RatajczakMartynaSzkoła Podstawowa w RadzewieRadzewo3nie
KarolOlejnikSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska3nie
KubaMaczekSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów3nie
MarcelMichałekSzkoła Podstawowa w TrzcieluTrzciel3nie
AleksandraKicińskaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w BrudzewieBrudzew3nie
MichalinaWiwatowskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki3nie
SzymonGąszczakPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
MateuszGłowackiPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
TymoteuszGałekSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary2nie
WiktoriaBorkowskaSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno2nie
SzrederFilipSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
AgnieszkaDekaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
MartaSandakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
PiotrPęksaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok2nie
DominikStachelekSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl2nie
JarosławBerbekaSzkoła Podstawowa nr 6Słupsk2nie
MariaHauptZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy2nie
WojciechKonewkaBrakBrak2nie
IgorDuperasSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów2nie
FranciszekWodzyńskiBrakBrak2nie
MajaGrabowskaSzkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w DrążdżewieDrążdżewo2nie
ZuzannaMroziewiczSzkoła Podstawowa nr 4Lubliniec2nie
MaciejMajdakBrakBrak2nie
KrzysztofSerafickiXV LOBydgoszcz2nie
AntoninaSzewczykZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy2nie
JuliaTworekZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy2nie
MadziągNikolaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy2nie
KowalczykJuliaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy2nie
IgorMuszyńskiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl2nie
KamilPawłykPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec2nie
CezaryDaciukSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin2nie
JakubFlorekKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz2nie
MagdalenaLipskaBrakBrak2nie
StanisławczykKarolinaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów2nie
MichałChwaliszSzkoła Podstawowa w TrzcieluTrzciel2nie
MichałPogrzebaSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2nie
JurczykNataliaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
AndrzejChamielecSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2nie
MichałZielińskiBrakBrak2nie
MateuszWitkiewiczBrakBrak2nie
Mateusz.Szkoła Podstawowa w KiczniKicznia2nie
AdamWiszniowskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2nie
BawiecAlicjaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice2nie
wojtekkrupaBrakBrak2nie
ColinGaikSzkoła PodstawowaLaskowa2nie
IgnacyWitkiewiczNiepubliczna Szkoła Podstawowa EDULABStare Babice2nie
DawidAndrzejczykSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl2nie
PawełKołodziejBrakBrak2nie
mateuszkuzdzalPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec2nie
JuliuszAnderszSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno2nie
TymonTateraSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik2nie
MichałPiaseckiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc2nie
KosińskiSzymonZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy2nie
DąbrowskiJędrzejZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy2nie
NowickiFilipZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy2nie
ZofiaGidaszewskazsk długoszWłocławek2nie
KrzysztofLabudaZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca2nie
JulianWojciechowskizsk długoszWłocławek2nie
AleksanderKuleszaSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź2nie
B.ChimkoSzkoła Podstawowa im. M. MontessoriŁódź2nie
BogackaPaulinaSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław2nie
ErykRykałaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica2nie
PietrzykNicolaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
ReszkaPaulinaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
AleksanderMiłaszewiczPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w GierałcicachGierałcice2nie
LidiaSękułaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara2nie
KubaFrączekBrakBrak2nie
KrystianKosakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów2nie
BartoszBinkowskiAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew2nie
GarbulskaNikolaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
KochmanKingaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
DrągWiktoriaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
DuszakFilipSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
BarabaśHubertSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
KleinPaulinaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
BęcalJuliaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
GołębiewskiPatrykSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
KaletaDamianSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
WiktoriaSandakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
ŁukaszSzelaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa2nie
WładyczyńskaWeronikaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
CiszewskiKlaudiuszSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
GrzemskiJakubSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
DominikNowackiSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń2nie
BłażejośkaBrakBrak2nie
RoboProjectBrakBrak2nie
KarolOleśZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie2nie
DawidDykcikSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907Koźmin Wielkopolski2nie
JuliaKowalskaBrakBrak2nie
FilipMadeyBrakBrak2nie
PiotrKubaSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa2nie
FilipBorlikBrakBrak2nie
WeronikaGajosPSP nr 21 w RadomiuRadom2nie
AnnaLeśniakSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów2nie
KajaKołodziejczykSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów2nie
SusBlocksBrakBrak2nie
AleksanderMaciejewskiSzkoła Podstawowa nr 1 w TryluTryl2nie
FilipDopartSzkoła Podstawowa nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w RzeszowieRzeszów2nie
MakaryKuczaBrakBrak2nie
WiktorWawrzyniakNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JarocinieJarocin2nie
TadeiGvozdetskyiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław2nie
LenaRampalskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
SamantaPiórSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
KorneliaWalerowskaSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica2nie
MichałBłądekSzkoła Podstawowa nr 8Malbork2nie
ewapochBrakBrak2nie
RubajSebastianSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice2nie
MateuszKrawczykSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz2nie
PawełStępieńSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BorkowieBorkowo2nie
DamianNiemiecSzkoła Programowania CybertreeNowy Sącza2nie
PiotrStasiaczekBrakBrak2nie
FilipStankiewiczBrakBrak2nie
AdamŁubiankaKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz2nie
ŚwiąderFilipSzkoła Podstawowa nr 18Elbląg2nie
DominikaKolarzBrakBrak2nie
StanisławBojałkowskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. WojciechaBydgoszcz2nie
MichałRubinSzkoła Podstawowa w BabicachBabice2nie
MichałKoszykSP27Katowice2nie
JuliaFedorczykSzkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. ZaruskiegoWarszawa2nie
IgorSłomkowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek2nie
krzysztofgessekSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń2nie
KajetanLudwinZespół Szkół w Uściu GorlickimUście Gorlickie2nie
WojtekSzalatySzkoła Podstawowa nr 2 w WągrowcuWągrowiec2nie
KsawerySzaferSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica2nie
RobertPudełkoSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów2nie
BartochPiętaszekSzkoła Podstawowa nr 9 w Skarżysku-KamiennejSkarżysko-Kamienna2nie
PatrykKapczyńskiZespół Szkół w KlęceKlęka2nie
KominekFilipZespół Szkół w KlęceKlęka2nie
PiotrCierkońskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa EDULABStare Babice2nie
MiłoszKosiorMojaPiastów2nie
FranciszekWarotSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami DwujęzycznymiChorzów2nie
TomaszŁąckiBrakBrak2nie
JakubBojanowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki2nie
PawłowskiKarolZespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu GórnymMiędzyrzecze Górne2nie
AgataTrempałaSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk2nie
KacperKonefałPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
KacperDykbanSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn2nie
MaciejTasińskiPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik2nie
LewKowalewskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków2nie
KonarskiMikołajSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
łukaszdamratSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
ArturBanasiakPubliczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie ŚredniejKurzyna Średnia2nie
TymonWiśniewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek2nie
MaciejMądryBrakBrak2nie
JuliaPołaskaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin2nie
MikołajBodzionyBrakBrak2nie
KrzysztofBrylińskiSzkoła Podstawowa nr 1 w WągrowcuWągrowiec2nie
PiotrLotaBrakBrak2nie
HelenaKorzeniewskaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz2nie
JuliaDunajskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
DariaKoniecznaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe2nie
WachWojciechSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław2nie
JakubTrochonowiczSzkoła Podstawowa w KleszczelachKleszczele2nie
OliwierSzulZespół Szkolno-Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice2nie
JuliaJurgaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy2nie
MarcelPrzybylskiSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław2nie
BartczakStanisławSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław2nie
RobertklementowskiBrakBrak2nie
MichalinaPogorzelskaSzkoła Podstawowa nr 10Łódź2nie
JakubPiątkowskiPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk2nie
LauraMarjanSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów2nie
MarcelKumiszczakSzkoła Podstawowa nr 4 w OlkuszuOlkusz2nie
IgnacyPelcNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice2nie
KamilaWitekSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec2nie
LiviaTietianiecZespół Szkolno-PrzedszkolnyŚwierzawa2nie
MateuszDominikSzkoła Podstawowa im. św. Jadiwgi Królowej Polski w KornatceKorntaka2nie
WiktoriaBernaśSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo2nie
MartaGierszewskaSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo2nie
AgataPołniakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik2nie
IwoNowackiPubliczna Szkoła Podstawowa im. Poskich Noblistów w WalimiuWalim2nie
BrunoJanigaKatolicka Niepubliczna Szkoła PodstawowaSosnowiec2nie
JowitaDejewskaSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa2nie
HaniaAugustyniakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałrzychuWałbrzych2nie
IgnacyPskitZespół Szkół w LuboniuLuboń2nie
MichałBaniaSzkoła PodstawowaBystra2nie
julkawieczorekBrakBrak2nie
ŁukaszSzokaBrakBrak2nie
MariaKozubska-AntunesSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1nie
SebastianSupełZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów1nie
NicolaBartyzelSzkoła Podstawowa nr 2 w KraśnikuKraśnik1nie
KsaweryOrzełSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
MichałSajdutkoSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
BartekKowalSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary1nie
ŻurawskiSzymonSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
FabianBembenikSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary1nie
RadoslawPietrzykSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1nie
ArsenNesenchukSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
SyrowskiKamilBrakBrak1nie
AgataJendrzejewskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
AnnaBanaszakSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1nie
RychłaMajaPubliczna Szkoła Podstawowa w KowalowejKowalowa1nie
MajaGralaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy1nie
JuliaPawickaZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy1nie
NikodemKrzemińskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
BartłomiejDrabZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy1nie
HubertMelnikSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin1nie
SzymonMikołajczykSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w EłkuEłk1nie
GrzegorzWieseSzkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w DurąguDurąg1nie
KlaudiaKobylińskaSzkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w DurąguDurąg1nie
MichałRaduszewskiSzkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w DurąguDurąg1nie
FranekBorowczykBrakBrak1nie
WiktoriaNowickaSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary1nie
MariaOpiołaSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary1nie
IgnacyŻurawskiSP nr 2 im. Ewy Krauze w PiaseczniePiaseczno1nie
LenaKościółekSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary1nie
NataliaRząsaSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku StarymBorek Stary1nie
MichalinaChadamSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów1nie
kacpermarzecSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów1nie
DarekAntosikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów1nie
MateuszMalarzSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów1nie
OliwiaNatkańskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISulejów1nie
MikołajSuchotaBrakBrak1nie
AleksanderBZespół Szkolno Przedszkolny w KsiążenicachKsiążenice1nie
SzymonGórniakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik1nie
JakubRogowskiKatolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoNowy Sącz1nie
WoźniakMichałIntegracyjna Szkoła Podstawowa w RadwanowicachRadwanowice1nie
HubertStrzebońskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów1nie
KubaPająk1 Liceum Ogólnokształcące w GłownieGłowno1nie
ŁucjaPiątkowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MogielnicyMogielnica1nie
ConradBoucherBrakBrak1nie
HelaŁubiszBrakBrak1nie
JuliuszGrzegorzBrakBrak1nie
SzymonKleczewskiSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu DolnymDąbrówka1nie
JakubŁuckośBrakBrak1nie
AndrzejJabłońskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice1nie
NatanBobkiewiczSzkoła Podstawowa nr 10 w LubinieLubin1nie
SzymonKapiecSzkoła Podstawowa nr 10 w LubinieLubin1nie
MartaChomickaBrakBrak1nie
BartekRatenskiSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin1nie
AlanStrzelczykSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin1nie
PiotrHorobowski-ZaranekSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin1nie
GrzegorzZgutkaSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin1nie
AdrianDrausSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1nie
RajanBaryśSzkoła Podstawowa nr 2 im. M. KonopnickiejSyców1nie
KonradSopelSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska1nie
FilipSzcześniakSzkoła podstawowa nr 8Wrocław1nie
PomianekJuliaSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1nie
WiktoriaJarczakSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska1nie
AleksandraNowakSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska1nie
KacperKrzywdaPubliczna Szkoła Podstawowa im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KorzeckuKorzecko1nie
EmiliaRabiaszSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą1nie
JakubMakarowskiBrakBrak1nie
AleksandraKujawaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą1nie
SzczecińskiWojciechSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
MykolaZhurovSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
GrockaLauraSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1nie
WojciechCackoSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ZamieniuZamienie1nie
TomekDąbrowskiSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ZamieniuZamienie1nie
JanStolarczykZespół Szkolno-Przedszkolny w MirkowieMirków1nie
NataliaMaciejewskaBrakBrak1nie
PiotrBabralSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie1nie
SzymonSitekPubliczna Szkoła Podstawowa im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KorzeckuKorzecko1nie
OskarElertSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin1nie
JuliaDziuroszZespół Szkolno-Przedszkolny w PiaskuPiasek1nie
MikołajMłynarczykSzkoła Podstawowa nr 3Nysa1nie
PiotrGębczykBrakBrak1nie
KrzysztofRogajłoBrakBrak1nie
AndriiBakkaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz1nie
MaciejGuzekSzkoła Podstawowa w OdrzykoniuOdrzykoń1nie
TymekTymekSzkoła podstawowa nr 39Gdańsk1nie
PawełGawlikSzkoła Podstawowa w TurzyTurza1nie
PatrycjaWarzochaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
NadiaHartmanSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik1nie
JuliaLisSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik1nie
MikołajPustelnySzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36Rybnik1nie
AleksyPrątnickiSzkoła Podstawowa Nr 3 im. ks. Jana TwardowskiegoSierpc1nie
RafałKozłowskiSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin1nie
BaranieckiTymoteuszZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła IICzechy1nie
OsińskiMarcinKatolik KrosnoKrosno1nie
JuliaRyśZSP KrasneKrasne1nie
MasztalerzFilipSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1nie
HannaBębenSzkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie72-100 Goleniów1nie
BartoszOssowskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w BrzeźnieBrzeźno1nie
IbrahimJakubSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1nie
SzymonLewandowskiSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą1nie
PatrycjaDudekSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1nie
OliwiaDemczukSzkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w LublinieLublin1nie
JudytaKwiatkowskaSzkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osieku nad WisłąOsiek nad Wisłą1nie
NinaGlaubertPubliczna Szkoła Podstawowa w Gronowie GórnymGronowo Górne1nie
JakubSolnicaZSiPP nr 3Ostrowiec Św1nie
WojtekOstalczykPubliczna Szkoła PodstawowaKodrąb1nie
NikodemAdamczykPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara1nie
AleksanderZarębaNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice1nie
ErykMalakSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
GabrielaTendelskaSzkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w HermanowejHermanowa1nie
WojciechWalczakSzkoła Podstawowa "Skrzydła"Poznań1nie
KonradSicińskiBrakBrak1nie
NataliaKapturSzkoła Podstawowa im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie1nie
MaciejKłopotowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała1nie
WiktorSzymańskiBrakBrak1nie
GracjanKocórSP LeckaLecka1nie
RafałWichaSzkoła Podstawowa Nr 34Toruń1nie
GrześRajdaPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka1nie
MajaHałekSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1nie
JAKUBURBANSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1nie
JuliaSzokałoSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1nie
DariaNorekSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1nie
JanMajewskiSzkoła Podstawowa Sióstr urszulanek UR w LublinieLublin1nie
MaciejZaleśnySzkoła Podstawowa w TurośliTurośl1nie
DługoszKsaweryNKSPKatowice1nie
OskarSkrobiDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1nie
SebastianWegrzynDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1nie
BrzezińskaMarcelinaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
PawłowskaWiktoriaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
RuslanaZavrazhniaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
PilarskiDominikSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
SławomirKliein-SobczakSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
PatrykTrojanowskiSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiNamysłów1nie
KurekWojciechSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
MateuszChelkowskiChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum SamuelWarszawa1nie
OkhrimenkoIlliaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w PoznaniuPoznań1nie
NatalkaKotBrakBrak1nie
ChumikowskiMateuszSzkoła Podstawowa nr 10Łódź1nie
WieraPuchaczSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1nie
JastrzębskaWeronikaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachKozienice1nie
ZuzannaKilukPrywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w BiałymstokuBiałystok1nie
AmeliaWęgłowska 18Szkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn1nie
AleksandraKosBrakBrak1nie
JakubBociągaBrakBrak1nie
IgorAbramowskiDwójęzyczna Szkołą Podstawowa Smart SchoolWarszawa1nie
KrzysztofWalczakBrakBrak1nie
JanAdaszewskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec1nie
MAKSSCHMIDTBrakBrak1nie
SzymonBartołowiczSP im. Wł. Jagiełły w ŚladowieŚladów1nie
WeronikaKiełczyńskaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki1nie
RomanYukovskyiSzkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów PoznańskichPoznań1nie
BartoszDylickiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w GrójcuGrójec1nie
CzajaJakubSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
GabrielaHaberSzkoła Podstawowa nr 8Rzeszów1nie
JuliaWoloszynZSP KościelnikKościelnik1nie
MikołajMusiałSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1nie
SzymonPasek WypychSzkoła Podstawowa w KlementowicachKlementowice1nie
KorneliaRadońPubliczna Szkoła Podstawowa w PiloniePilona1nie
MariaLesiakSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin1nie
BarbaraLeśniowskaAkademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1Sochaczew1nie
JakubPawłowiczSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica1nie
SebastianPukłackiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
MaksymilianTrawińskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoCiechocinek1nie
WiktoriaPardaSzkoła Podstawowa w TurośliTurośl1nie
RadekŚliwińskiSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo1nie
AndrzejGraczykSzkoła Podstawowa w RzepiskachRzepiska1nie
SzymonHabinaSzkoła Podstawowa w RzepiskachRzepiska1nie
BartłomiejSarnaSzkoła Podstawowa w RzepiskachRzepiska1nie
PaulinaGrygnyPubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z PadwyBrzezinka1nie
JakubKursaBrakBrak1nie
MartaHopelSzkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyRokietnica1nie
ZuzannaKorzakSzkoła Podstawowa nr 368Warszawa1nie
IgaPNiepubliczna Szkoła Podstawowa INSPIRACJAWrocław1nie
TymoteuszPawlakSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1nie
MikołajWilczyńskiDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1nie
EwaPochylskaBrakBrak1nie
TymekKurkiewiczSzkoła PodstawowaWysowa-Zdrój1nie
ZosiaCugowskaBrakBrak1nie
JanPiątekBrakBrak1nie
JakubPtakBrakBrak1nie
JózefKrzeptowskiPubliczna Szkoła Podstawowa w Borkach WielkichBorki Wielkie1nie
AlexCzernianinBrakBrak1nie
ZuzannaMeggerSzkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk1nie
StanisławRachowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra WawrzyniakaMogilno1nie
RafałkwiecińskiBrakBrak1nie
HannaIwaszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 356Warszawa1nie
nicoleplenkoBrakBrak1nie
FranciszekMiśkiewiczBrakBrak1nie
KrzyśSygockiBrakBrak1nie
JasiekZałęskiBrakBrak1nie
bartjankiewicz-fiedorukBrakBrak1nie
AntoniRatajSzkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego MorzaLeszno1nie
MarcelinaSłabyBrakBrak1nie
TymonKukulskiSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy W RokietnicyRokietnica1nie
ZOFIAPIETRASIKSzkoła PodstawowaWyrzysk1nie
KacperSerniakSP 19Elblag1nie
KrupaPawełSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice1nie
JuliaJabłońskaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów1nie
JuliaRojekSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów1nie
PiotrBreitkopfSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów1nie
NataliaMazurekBrakBrak1nie
MateuszMleczkoSzkoła Podstawowa nr 2 w NiepołomicachNiepołomice1nie
PolaSobczykZespół Szkół Prywatnych w KatowicachKatowice1nie
JanBoguckiZespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu PodlaskimMiędzyrzec Podlaski1nie
MartynaDawickaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
OliwierLisekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
KingaMisiewiczZespół Szkół Samorządowych w JanowieJanów1nie
LauraJankowskaBrakBrak1nie
MagdalenaGórskaPSP4 z klasami sportowymi w PułtuskuPułtusk1nie
DanielMietiółkaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj1nie
AntoninaBańczykBrakBrak1nie
IgaPiwowarczykSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Paweła II w EłkuEłk1nie
AleksandraBartczakBrakBrak1nie
SzymonSkóraBrakBrak1nie
PrzepióraMichałKatolicka Szkoła PodstawowaPoznań1nie
StaśMałeckiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz1nie
BielakMiłosz ArturSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w PolkowicachPolkowice1nie
VitaliiTerletskyiSzkoła Podstawowa nr 3 im. M. ZaruskiegoWrocław1nie
ZuzannaKnyzSzkoła Podstawowa im.Witolda Doroszewskiego w NadarzynieNadarzyn1nie
AlanGoszczBrakBrak1nie
TymonŚwiętojańskiZSO nr 2Lublin1nie
LenaKuZSP KościelnikKościelnik1nie
VladyslavChmaraSzkoła Podstawowa w KlementowicachKlementowice1nie
AndriiHrytsanSzkoła Podstawowa w KlementowicachKlementowice1nie
JakubPodlakSzkoła Podstawowa nr 1Kostrzyn1nie
MilenaStasiakSzkoła Podstawowa w KlementowicachKlementowice1nie
MagdalenaKędzioraSzkoła Podstawowa w KlementowicachKlementowice1nie
PawełKonefałPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
AntoninaZawadaSzkoła Podstawowa w NiwiskachNiwiska1nie
AnastasiiaKPubliczna Szkoła Podstawowa SPSK w DębnikuDębnik1nie
FilipSobczykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków1nie
AleksanderZiółkowskiSzkoła Podstawowa 33 w KrakowieKraków1nie
KrzysztofMączkaBrakBrak1nie
AnnaKrólSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1nie
HannaMotylSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1nie
WandaMachlańskaSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1nie
AlicjaSzymczakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1nie
MarcinSicińskiSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1nie
StanisławGacaSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1nie
AntoniKrąglakSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1nie
DominikCieślaSzkoła Podstawowa ISKRYWrocław1nie
WiktorStefaniakBrakBrak1nie
ErykTchórzewskiBrakBrak1nie
SzymonSułowskiSzkoła Podstawowa nr 27Kraków1nie
IzabelaPobłockaZespół Kształcenia i WychowaniaStężyca1nie
MaksymilianHupertSzkoła PodstawowaBystra1nie
AdamWrzesińskiZespół Szkół Ogólnokształcących w MogielnicyMogielnica1nie
BartoszDomagałaNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice1nie
BłażejHernikPSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w RadomiuRadom1nie
SzymonGrzywaczewskiSzkoła Podstawowa w KleszczelachKleszczele1nie
MarcelZgodaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w NowemNowe1nie
KacperŚwiątekBrakBrak1nie
KorneliuszSzczęsnyBrakBrak1nie
AntoniChodelskiBrakBrak1nie
kamilnędziBrakBrak1nie
FilipArczyńskiSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w UstkowieUstków1nie
MiłoszWróbelPubliczna Szkoła Podstawowa im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KorzeckuKorzecko1nie
PatrykWojtkiewiczPubliczna Szkoła Podstawowa im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KorzeckuKorzecko1nie
KubaKotyczkaBrakBrak1nie
MajaBetiukPubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy StarejBystrzyca Stara1nie
KopackiJarosławSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1nie
MaksymilianPietrzykSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1nie
LenaKasprzykSzkoła Podstawowa im. ks. Jana TwardowskiegoPrzyłęki1nie
EmilStopaDa Vinci Publiczna Szkoła PodstawowaKraków1nie
NadiaWalencikSzkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu DolnymDąbrówka1nie
AdamSyczewskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Św. Abp. Łukasza Wojno-JasienieckiegoBielsk Podlaski1nie
MaksymilianPoziomekZSiPP nr 3Ostrowiec Św1nie
NikolaKłosowskaDwójęzyczna Szkołą Podstawowa Smart SchoolWarszawa1nie
WojciechSwęndPSP im. Jana Pawła II w Woli TaczowskiejWola Taczowska1nie
DominikaSokołowskaSzkoła Podstawowa nr 2Radzymin1nie
KrystianŁukasikSzkoła Podstawowa w GniewkówcuGniewkowiec1nie
fabianGrzybekSzkoła Podstawowa w GniewkówcuGniewkowiec1nie
HaniaŁobodaBrakBrak1nie
SzymonNojszewskiBrakBrak1nie
JakubMazurSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej SłupiNowa Słupia1nie
AlicjaKrepskaBrakBrak1nie
AdamChycPSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w RadomiuRadom1nie
KarolinaSewiłoBrakBrak1nie
JustynaDulzZSSLegionowo1nie
ZuzannaWencelSzkoła Podstawowa nr 10Gniezno1nie
SzymonGuziakSzkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w KlonowejKlonowa1nie
MałgorzataGałęziaBrakBrak1nie
MikołajWryszczSzkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie StarymMajdan Stary1nie
FilipGancarzSzkoła Podstawowa nr 1 w UstroniuUstroń1nie
EwaTomicaSzkoła Podstawowa nr 1 w UstroniuUstroń1nie
IgorMajkaSzkoła Podstawowa nr 1 w UstroniuUstroń1nie
MariaNogowczykSzkoła Podstawowa nr 1 w UstroniuUstroń1nie
JakubGawrylewskiSzkoła Podstawowa w KleszczelachKleszczele1nie
SzymonMikołajczakSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w PawłowiePawłowo1nie
MiłoszKicyłaPubliczna Szkoła Podstawowa nr5 im. Bolka I Świdnickiego w StrzelinieStrzelin1nie
NataliaJankowskaSzkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska PolskiegoPoznań1nie
grzgrzwszlcznskBrakBrak1nie
JakubMichtaSzkoła Podstawowa nr 3Skarżysko-Kamienna1nie
FabianSiwakSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice1nie
AdrianSiwakSzkoła Podstawowa w HermanowicachHermanowice1nie
ZuzannaStańczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IIAleksandrów Łódzki1nie
ŻukiewiczAntoniSportowa Szkoła Podstawowa nr 46Wrocław1nie
AleksanderPacuszkeChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum SamuelWarszawa1nie
KacperBydołekSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w ŁomżyŁomża1nie
OliwiaWłodarekSzkoła PodstawowaWyrzysk1nie
OliwierRzepkaSzkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w PuławachPuławy1nie
AleksanderKubatyBrakBrak1nie
FilipSzemielSzkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach ŚląskichOborniki Śląskie1nie
MaksymilianGórskiBrakBrak1nie
KubaWróbelBrakBrak1nie
PatrykLeszczyńskiBrakBrak1nie
FranciszekSamelskiSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki1nie
JuliaChmielewskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała1nie
JakubKostrzewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biała1nie
JakubSzurekBrakBrak1nie
TomekPrzybyłaSzkoła Podstawowa nr 1Mikołów1nie
KsaweryPawlikSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej SłupiNowa Słupia1nie
MaciejKuszowskiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKościerzyna1nie
MajaAdamowiczSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Młodych Talentów w SmolnicySmolnica1nie
SzymonMurzynSzkoła Podstawowa im. Partyzantów w LipnikuLipnik1nie
RemiaszMatyldaSzkoła Podstawowa nr 2 w KomornikachKomorniki1nie
AnielaKoryckaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej - CurieZgorzelec1nie
FilipZiółkowskiSzkoła Podstawowa im. K. GórskiegoŁozina1nie
KlaudiaSzymanekBrakBrak1nie
MichałPszonkaBrakBrak1nie
TymonKowalczykSzkoła Dwujęzyczna nr 1 w WarszawieWarszawa1nie
kasiajonczykBrakBrak1nie
MajaCzerskaPubliczna Szkoła Podstawowa w JanikowieJaników1nie
MajaPasekBrakBrak1nie
OLIWIERSAWICKIBrakBrak1nie